Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Tuja scena
  New Posts New Posts RSS Feed - Manowar
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Manowar

Post Reply Post Reply Page  <1 91011
Author
Admin Group
Admin Group

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Mar.2017 at 07:54
Povabljivo, ampak kurc k se prekriva z WDoM
Back to Top
Banshee View Drop Down
Groupie
Groupie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Banshee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Mar.2017 at 14:02
Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Klasika, na koncu greva samo jaz in He-Man, torej še 3 placi fraj za ta spektakel 24.3., če koga zanima.

Štarta se z Vrhnike, enkrat po kosilu, ustavi v Novi Gorici in potem direkt v Brescio ter po koncertu nazaj.

Komaj čakam!

Zanimivo! Ker doda te je baje 10 let prepričeval, kako bedni so (kar se je leta 2008 dejansko potrdilo na enem festu), hihi. Big smile
Rockers of the underground, black and heavy is our sound! (Running Wild)
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Mar.2017 at 15:23
Hm, leta 2008 sem videl Manowar ko so igrali prvih 6 plat in to je moj naj koncert kar sem jih vidu.

Doda pa me je 10 let prepričeval ampak sedaj sem jaz prepričal njega. Big smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Mar.2017 at 18:59
S He-Manom greva jutri edina iz Slovenije na to, kar žalostno po eni strani. Upam da preživim ker to bo pa tako fakin dobro, da bom znorel tam. Big smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Mar.2017 at 20:51
Gledam na njihovi uradni spletni strani in nič napisanega za špile, gledam na FB in nič napisano za koncertne datume, gledam pod založbo, nič napisano. WTF., management milo rečeno v p**** m******. Kolk pa je karta v Brescii in kje je koncert ? Aja tudi na Eventimu se ne prodajajo karte...

Edited by Atreides - 23.Mar.2017 at 21:06
Back to Top
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Mar.2017 at 17:44
To si verjetno gledal za Manowar? Jaz sem govoril za Ross The Boss bend. Včeraj so bli res fakin odlični v Brescii! Odlična setlista, vsi 4 muzičari odigrali odlično, zvok odličen, folk norel z mano v prvi vrsti, vse TOP, ne vem niti kaj napisat. Smile

Doda je posnel prvi komad ki so ga igrali:
https://www.youtube.com/watch?v=x5KdGJM6Wh0

FUCK THE WORLD
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Mar.2017 at 19:12
Aaa, mal zmede...  noji v tem primeru porinejo glavo v pesek Big smile
Back to Top
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Mar.2017 at 16:13
Še malo o koncertu + razno... Folka ni bilo kaj dosti, 100 ali malo več, spet vsi nad 25 let, tudi nekaj starejših ljudi vmes. Bla je tudi mini Metal borza in kar me je presenetilo je to kako je vrednost/veljava CD-ju padla. 3x CD za 10 €! In to ne kar neki, vse sorte zanimivega, Riot, Taramis, tudi bolj redke zadeve. Fak, 3 original CD-ji za 10 €, pred 10-imi leti smo dali 15 € za 1 CD. Koncert je bil odličen, kot že rečeno. Ross mi je itak en naj kitaristov, ne po tehniki ampak po filingu. Itak je stvar št. 1 KAKO ne pa KAJ, kako nekaj odigraš, odpoješ, na kakšen način - to je bolj pomembno kot pa kateri akord ali katere tone itd. Isto pri filmu, ne samo pri glasbi itd. In tle ga Ross zmaga (oz. Manowar na sploh). Lih zdej poslušam Blood Of The Kings iz '88 K.O.M. plate, faaaaak noro, na kakšen način tle poje Adams, ko da bo jutri umru in da je to nejogova zadnja možnost. Metal = over the top. Če ni, ni Metal - vsaj zame ne. Hm, kaj še? Big smile Next stop: Keep It True.

PS: Setlista je bla taka (ni po vrsti so pa ti komadi po mojem spominu): Death Tone, Metal Daze, Dark Avenger, Battle Hymn, Gloves Of Metal, Blood Of My Enemies, Each Dawn I Die, Kill With Power, Thor (The Powerhead), Sigh Of The Hammer, The Oath, Fighting The World + Rhino solo, Hail And Kill + Ross solo, Blood Of The Kings. Pa vrat me še danes boli...

Edited by Gašper Fatur - 26.Mar.2017 at 16:17
FUCK THE WORLD
Back to Top
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jun.2017 at 19:01
V soboto 25.11 so Manowar v Minhnu in v nedeljo 26.11. so Helloween v Bratislavi.

Manowar imajo poslovilno turnejo, Helloween imajo Kiskeja & Hansna.

V soboto dopoldan gremo v Minhen, po Manowar prespimo, v nedeljo dopoldan gremo v Bratislavo, po Helloween prespimo in gremo v ponedeljek domov.

Povejte takoj kdo je 100%, zberemo keš in naročimo. Linki za karte:
https://lb-events.de/de/veranstaltungen/manowar.html
https://www.ticketportal.sk/Performance/158027?idpartner=308

Karte se razprodajajo, tako da se bo naročilo TAKOJ oz. ASAP!
FUCK THE WORLD
Back to Top
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jul.2017 at 16:46
Helloween karte so že pri meni, še Manowar čakam. Star
FUCK THE WORLD
Back to Top
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jul.2017 at 20:24
Tudi Manowar karte končno pri meni, zdaj pa samo še počakat na november, do takrat...

Ross je pa taka fakin legenda, nasilen stil igranja, zakon solo, odlična izvedba + zakon publika, to je to!
https://www.youtube.com/watch?v=hYxwMt5FzVU

FUCK THE WORLD
Back to Top
Kristjan View Drop Down
Newbie
Newbie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kristjan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Aug.2017 at 17:47
Back to Top
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Aug.2017 at 18:34
I can't even... LOL
FUCK THE WORLD
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Aug.2017 at 09:01
hahahaha zakon....kok slabo :) frogi, rabijo te!
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
darker666 View Drop Down
Newbie
Newbie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote darker666 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Aug.2017 at 16:04
Bi mogli že v 90 prenehat :)
Back to Top
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Aug.2017 at 11:03
V 90-ih bi mogli prenehat vsi razen Manowar (in še nekaj izjem kot npr. Running Wild, Maiden itd., ki niso čez noč začeli igrat groove/grunge sranja).

Moj komentar v prejšnjem postu pa je letel na izgled, izvedba ni tako slaba.

Čez 3 mesece pa moj top 2 paketič: Manowar + Helloween. Star
FUCK THE WORLD
Back to Top
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Oct.2017 at 12:15
Še dober mesec... in prav nič prehitro - komaj čakam!
FUCK THE WORLD
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Groupie
Groupie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Oct.2017 at 20:28
Ej, a to majo Manowar res prow poslovilno turnejo zdj? 

Drgač pa čist noro, da obstajajo taki 60letniki, k sploh ne nehajo s svojim fantazijskim/mitološkim/poganskim/ultra-metalskim pristopom do metal muske - vse od imidža, artworka na naslovncah, besedil, ... in to kljub nenehnemu posmehovanju večine ''metalcev'' - vsa čast Manowar za neomajno držo skoz desetletja! 

Jz sem jih sam enkrat v živo gledu, k sva šla s Srako (že pokojni Kamnčan) leta 1997 nekam na jug Nemčije na njihov solo koncert, k so mel turnejo za Louder Than Hell album. Blo je čist hudo, pa še eno ful dolgo rampo so mel do odra in so se gor prpelal s Harley Davidsoni - noro Cool

So se pa že takrat najdl taki debili, k so pršli na koncert sam zato, da so jih izžvižgaval in v njih od daleč metal powhne kozarce pera Jezen K je Joey DeMaio (basist) fasu powhn per direkt v trup in po basu so kuj prekinl koncert, odložil inštrumente in zahteval, da naj te ''korajžneži'' pridejo gor na oder in se soočjo z njimi v fajtu, če se upajo. Itak se noben ni upu pridt gor, niti se kj dret iz daljave - pofukane debilne reve!
Manowar so pol še mal čakal, ker so bli čist razpizdeni, pol so pa uslišal prošnje pravih fenov in nadaljeval odličen koncert - legende!

V glavnem res poseben in legendaren heavy/power metal bend - en najbl hudih vokalistov nasploh (Eric Adams), fenomenalen basist/aranžer/komponist (Joey DeMaio), bojevniški bobnarji, k ornk mlatjo po bobnih (Scott Columbus, Rhino in Hamzik) in sami power kitaristi (Ross The Boss, David Shankle in Karl Logan)
 worship Headbang 

Uživite na powhn na temu koncertu!

HAIL MANOWAR!!!!!!

Back to Top
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Oct.2017 at 21:23
Pravjo da je poslovilna turneja, karto imam, užival bom na polno. Smile Kaj si pa folk misli o Manowar mi je pa tako vseeno da se ne da niti opisat, meni so božanski. Big smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Nov.2017 at 22:46
Manowar so uturili kar enega iks bobnarja iz cover benda za poslovilno turnejo. Ampak ko sem počekiral ta bend... Zakon so!
https://www.youtube.com/watch?v=IyzQGyopGj8

In še nov intervju Ross The Boss-a. Ni še vsega konec!
https://www.youtube.com/watch?v=NAzqT7wEp3M

FUCK THE WORLD
Back to Top
Madafaka View Drop Down
Groupie
Groupie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Madafaka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Nov.2017 at 16:57
Pa ne moreš kar enga x bobnarja uturit no.. pa še brez najave... kaj je z Donniejem? Pa zakaj ne Rhino? Pa če bi bi tapravi, bi šli vsi člani na poslovilca, bi res blo zakon. neki tazga kot Helloween, s filmčkom za Scotta...
Raul artista, siempre Madridista!
Back to Top
Madafaka View Drop Down
Groupie
Groupie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Madafaka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Nov.2017 at 17:00
Ampak setlista je pa dobra...
Back to Top
Madafaka View Drop Down
Groupie
Groupie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Madafaka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Nov.2017 at 17:05
mislijo še kej met po Stuttgartu?
Back to Top
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Nov.2017 at 00:03
Čisto na kratko, to je bil fakin nor konceret, pravi balzam za dušo. Sem pričakoval da bo dobro, ampak bilo je res adijo pamet. Glasno da so se tla močno tresla ampak kristalno čist in uravnovešen zvok, nora produkcija, tudi video. Setlista ODLIČNA. Adams, WTF?! - še boljše pel kot ponavadi! Vsi ful uigrani, tudi iks bobnar, ma res THE BEST... sploh ne vem kaj nej še napišem. Vrat boli, glas je švoh, v ušesih piska - sami dobri znaki! Če je to res zadnja turneja bodo končali v zelo lepi luči! To je bil moj deseti Manowar koncert in verjetno tudi zadnji, dvomim da bom šel še 1x, dvomim da bodo lahko kdaj še boljši... Minusi... Hm, od Manowar nič, folk pač 90% švabi ki zgledajo kot da gredo v štalo/disko/službo, kamrokoli pač sam na Metal koncert ne (pa ne samo izgled ampak tudi stejđ gledajo kot da je gor TV dnevnik in zaplešejo samo na WOTW), ampak to nima veze - jaz sem se imel ZAKON!!! HVALA MANOWAR, KINGS OF METAL, ZA MUZIKO, NAPOTKE, POWER, MAĐIK IN VSE OSTALO!!! FUCK THE WORLD, HAIL AND KILL & DEATH TO FALSE METAL!!!

Setlista:
https://www.setlist.fm/setlist/manowar/2017/zenith-munich-germany-53e03fb5.html

Posnetek:
https://www.youtube.com/watch?v=duAKf96KCBo

FUCK THE WORLD
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Dec.2017 at 12:17
Pozdarija, dobra setlista... mi je kr mal žal, da sem tole spustu
Back to Top
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Mar.2018 at 21:18
Zgleda da bo leto 2018 (30. obletnica po izdajah naj leta za Heavy Metal, leta 1988) totalna ludnica! Novi Priesti so dobri, novi Omen bodo zakon, nova Leather bo zakon, novi Riot bodo zakon in zdej sm slišal še nov komad od Ross The Boss-a. FUCK YEAH 2018! In še neki bo hehe.

https://www.youtube.com/watch?v=UI1KxZ7wyOk

FUCK THE WORLD
Back to Top
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Mar.2018 at 19:10
Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

To si verjetno gledal za Manowar? Jaz sem govoril za Ross The Boss bend. Včeraj so bli res fakin odlični v Brescii! Odlična setlista, vsi 4 muzičari odigrali odlično, zvok odličen, folk norel z mano v prvi vrsti, vse TOP, ne vem niti kaj napisat. Smile

22. april 2018 - isti bend (Ross The Boss), isti plac (Circolo Colony, Brescia, IT). Gre še kdo?
FUCK THE WORLD
Back to Top
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Mar.2018 at 19:54
Res nikogar ne zanima Ross The Boss 22.4. dve uri od Gorice?

https://www.youtube.com/watch?v=hYxwMt5FzVU

FUCK THE WORLD
Back to Top
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Apr.2018 at 16:19
Če ne gre noben z mano, grem vseeno, sam, ker vem da bo zakon. Če se kdo zmisli, gre lahko z mano, to je v nedeljo, konec bo pred polnočjo, ob dveh smo doma in zjutraj direkt k pouku/na tlako. Ross bo igral stare Manowar klasike plus kakšen nov komadič, komaj čakam!

https://www.youtube.com/watch?v=0BMyWdNfJBQ

FUCK THE WORLD
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Apr.2018 at 08:22
Lahko gremo pa tud v Beograd
Back to Top
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Apr.2018 at 18:44
Haha, zakon, una tamala ki poje solo je prou padla noter, the best. Big smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2018 at 18:00
630km, 45€ samo za fakin cestnino, 20€ karta + 37€ za vse 3 albume, folka nič (niti 100), predskupina katastrofa (matrica+poziranje), Ross The Boss bend res res zakon, sound dober, setlista odlična (1 solo komad, drugo samo oldskull Manowar), vokalist v živo ful boljši kot na plati, še Hatred so zaigrali, Italjani statisti (iskal koga ki bi kej zagibal, ništa, sm mogu sam), po koncertu debata s pevcem in legendo - Rossom, po dolgem času smo se spet vidli in sm mu povedal zakaj gre, je bil ful vesel, se zahvalil, reku God bless you in se mi podpisal na hi-topke, ob 2:30 sm bil doma, uničen ampak zmetaliziran do konca. Death to false Metal!

Edited by Gašper Fatur - 23.Apr.2018 at 18:03
FUCK THE WORLD
Back to Top
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Apr.2018 at 23:55
FUCK THE WORLD
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 91011
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

This page was generated in 0.095 seconds.