Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Tuja scena
  New Posts New Posts RSS Feed - Manowar
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Manowar

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 12>
Author
Message
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2009 at 14:52
Haha Big%20smile Zakon! Big%20smile
Into Glory Ride!
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.May.2009 at 15:00
Dons se mi je sanjal, da mi je Joey DeMaio reku, da ne morm bit true metalc, ker me poleg metala zanima tut nogomet. LOL
Into Glory Ride!
Back to Top
pestilence. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Jan.2009
Status: Offline
Points: 2465
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pestilence. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.May.2009 at 15:17
Loooooooooooooooooool

"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.May.2009 at 17:28
Originally posted by Mighty Hammer Mighty Hammer wrote:

Dons se mi je sanjal, da mi je Joey DeMaio reku, da ne morm bit true metalc, ker me poleg metala zanima tut nogomet. LOL


megalol:D

a si se full zasekirov u sanjah... :D
.....
Back to Top
Tyr_84 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 469
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyr_84 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.May.2009 at 19:19
ZAKON Big%20smileBig%20smileBig%20smile
http://myspace.com/tyr_84
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.May.2009 at 22:51
Originally posted by Mighty Hammer Mighty Hammer wrote:

Dons se mi je sanjal, da mi je Joey DeMaio reku, da ne morm bit true metalc, ker me poleg metala zanima tut nogomet. LOL


Joey že ve kaj govori, tako da - stran s fuzbalom! Big%20smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.May.2009 at 01:50
Hemr nehaj metat loptu! :)
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.May.2009 at 15:06
FUCK THE WORLD
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.May.2009 at 09:18
Quote The song, "Father," is a heroic tribute lamented by a son who witnesses his father’s death. It is based on the tale of Thor, the God of Thunder known as "The Asgard Saga." A revolutionary collaboration with Wolfgang Hohlbein, Germany’s best selling fantasy author, MANOWAR is creating the album as Hohlbein writes the book.

The song has been sung by Eric Adams, with the assistance of fans worldwide, in: English, German, Italian, Hungarian, Romanian, Bulgarian, Norwegian, Spanish, French, Greek, Turkish, Polish, Japanese, Croatian, Portuguese and Finnish!!


TATAAAAAAAAAAAAAAA KDJE SI SAAAAAAAD TKO TE UBIOOOOOOO

Back to Top
engl View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 07.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote engl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.May.2009 at 09:22
spet hrvaška mi pa nič!
ne jih vlačit v slo!!!!
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.May.2009 at 13:04
Big%20smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
Monxster View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Aug.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 356
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Monxster Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jun.2009 at 15:02
že kdo ve kje se da zloadat Thunder in the Sky?? me zanima komad father v hrvaščini Tongue
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jun.2009 at 15:18
Stavim za sixpack, da smešno!
Back to Top
Jurčk View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 11.Dec.2007
Status: Offline
Points: 108
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jurčk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jun.2009 at 16:19
Fak so bedni, ej
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jun.2009 at 20:26
Thunder In The Sky, Let The Gods Decide in God Or Man so precej dobri, nova verzija The Crown & The Ring je nepotrebna, Die With Honor je že od lani, Father je pa (še kar brezvezna) balada (je pa v 16 jezikih). Naslovni komad z EP-ja je še najboljši.
FUCK THE WORLD
Back to Top
(((OdiumNostrum View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3115
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (((OdiumNostrum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jun.2009 at 20:32
ja zato pa avulsed nova plata ni tko kul ko ostale, ker je riky sam na manowar ep študiral pa ne na svoj band Big%20smile
Back to Top
Monxster View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Aug.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 356
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Monxster Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jun.2009 at 00:29
poslušam hrvaško verzijo in se smejem Big%20smilesam kr lepo izgovarja

so fajni tile novi komadi. tut crown & the ring je kul, bl mogočen se mi zdi v tej izvedbi :)


Edited by Monxster - 15.Jun.2009 at 01:02
Back to Top
Madafaka View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Madafaka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jun.2009 at 09:32
Sm lihkar poslušou na utube.... Men se zdi totalno drugač od vsega, kar so nardil do zdej. Bl rifovska muska, tudi besedila so mal drgačna (MAL!!!). Sm poslušou sam enkrat, ne vem še, če mi je dobro al ne. Je pa en od komentatorjev fajn opazu, da komadi ful vlečejo na novejše Virgin Steele.
Produkcija je obupna (al je to sam utube), ne vem kašn ščurk je DeMaiotu zlezu u uho?!
Otac je totaln smeh. Naglas je še kar sprejemljiv, šahisti pa niso kej navdušeni, vsaj po komentarjih sodeč.
Pa kaj je zdej s Scottom? En je v komentarju bulaznu, da sta mu umrla brat in mama Cry in da je (začasno) vn iz benda, notr pa je Donnie Hamzik? Fatur, ti sigurnu kej veš.
Raul artista, siempre Madridista!
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jun.2009 at 10:32
Bobne je na tem EP-ju odigral Donnie Hamzik (slednji bo odigral tudi vse letošnje poletne nastope). Wink Scott je zaradi osebne tragedije (začasno?) zapustil band. Cry Kaj točno se je zgodilo pa ne vem. Kolikor pa mi je znano, je Scott odsoten že vse od lanskega poletja - na poletnih koncertih 2008 naj bi tako bobnal Rhino. Fatur, popravi me, če se motim.

Glede EP-ja pa zaenkrat še ne morem podati kakršnegakoli komentarja, ker ga še nisem preposlušal.



Edited by Mighty Hammer - 15.Jun.2009 at 10:49
Into Glory Ride!
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jun.2009 at 15:25
Hrvaško pa kar dobro izgovarja, pa verjetno tudi druge jezike, samo kaj ko je ta komad precej brezvezen. Škoda, da niso izbrali boljšega za ta namen.

The Crown & The Ring je znižana napram originalni verziji, pa glupo mi je da delajo nove verzije starih komadov (čeprou je to verjetno izjema, ker je biu lani 1. izveden v živo po 20-ih letih odkar je biu posnet). Jst bi rajši še en nov komad namesto tega.

Muzika je mogoče malo bolj kitarsko orientirana kot na prejšnjem albumu, Karlo je prispeval več idej tokrat. Besedila pa so ista kot vedno. Big%20smile Pa produkcija ni obupna, samo ne poslušat na youtube.

Scott je (začasno) vn iz benda, ker nej bi mu umru brat (nism pa nikjer prebrau uradne izjave), v bendu je pa po več ko 25-ih letih spet Donnie, ki je bobnal na prvem albumu. 2005. je odigral 3 komade v živo z Manowar in lahko rečem da je v super formi. On je bobnal tudi na tem novem EP-ju in bo igral poleti, lani poleti pa je z Manowar igral Rhino, torej tako kot pravi g. MH zgoraj (btw - upam, da čupa napreduje po dogovoru - nič striženja!). Big%20smile

Torej nov EP je prou dober za današnje studijske Manowar standarde, ne more pa se primerjat s starimi albumi (logično). Čez par dni jih bom vidu v Španiji, pa vam povem kako se obnesejo z Donnijem. Smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
kArOsS View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2008
Status: Offline
Points: 128
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kArOsS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jun.2009 at 16:07
haha lol smesno je to u hrvascini :D ma ne mores no...
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jun.2009 at 16:56
Tako. Zdej, ko sm šel ene 10X skos EP, lahko tudi sam napišem svoj komentar.

EP je čisto soliden, a brez presežka. Najbolj všeč mi je komad God Or Man (res odličen komad!), takoj za njim pa Die With Honor. Thumbs%20Up Thunder In The Sky in Let The Gods Decide sta mi nekoliko slabša, a še vedno vredu. The Crown And The Ring zveni bolj mogočno, se pa strinjam, da bi lahko to predelavo tudi izpustili. Balada Father mi je pa tako no, nekaj srednjega (tekst/sporočilo mi je zelo všeč!). V hrvaščini zveni res nekoliko smešno, a še zdaleč ne slabo. Izgovorjava je čisto spodobna, tako da si Adams res zasluži vse pohvale. Malo sem poslušal tudi v drugih jezikih (npr. turškem, japonskem, italijanskem, nemškem, ...) in moram reči, da vse skupaj izpade zelo všečno. Marsikdaj sem se tudi prav lepo nasmejal (predvsem pri japonski in italijanski verziji). Big%20smile Res vsa čast, da so se tako potrudili za fane! Clap Tega so zmožni samo Manowar!


@ Fatur: Lasje nezadržno rastejo. Big%20smile Mašince niso vidl že dva mesca pa pol. Big%20smile



Edited by Mighty Hammer - 17.Jun.2009 at 22:18
Into Glory Ride!
Back to Top
Monxster View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Aug.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 356
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Monxster Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jun.2009 at 18:16
hemr bo pa čupavec Clap
pač manowar nebi bli manowar, če nebi na cdju mel vsaj enga starga komada(magar posnetga nanovo)
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jun.2009 at 18:18
Originally posted by Mighty Hammer Mighty Hammer wrote:


Lasje nezadržno rastejo. Big%20smile Mašince niso vidl že dva mesca pa pol. Big%20smile


Clap

Večina Manowar fan(atikov) pravi da je najboljši z EP-ja God Or Man. Nevem, meni je naslovni definitivno boljši.


FUCK THE WORLD
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jun.2009 at 19:47
Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

(btw - upam, da čupa napreduje po dogovoru - nič striženja!). Big%20smile

 
 
LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLBig%20smile
Back to Top
Madafaka View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Madafaka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jun.2009 at 15:28
Ste sigurni, da je Donnie bobnou na tem EPju? Kr stil je čist Scottovski (šitovski), je pa možno, da je sam odsvirou isto, kokr je blo na demotih.
Sm še parkrat preposlušou Oca, in res na začetku pravi"kad sam bio mali, guzio si me..."  LOLLOL pa pol še "za ruku". Sam je smešno za crknt. Pa kdo je prevajou besedilo Shocked
Raul artista, siempre Madridista!
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jun.2009 at 15:42
Pa dobr no, čist vredu je. Wink Itak se je lahk že v naprej pričakval, da se bo pač smešno čulo. Prevod je pač tak kot je. Še enkrat povdarjam - že to, da so se tega sploh lotl, je hvale vredno! Clap Ne zdej spet iskat dlake v jajcu. Wink

Originally posted by Madafaka Madafaka wrote:

Ste sigurni, da je Donnie bobnou na tem EPju?


Tole je iz bookleta:



Into Glory Ride!
Back to Top
Madafaka View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Madafaka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jun.2009 at 16:00
Originally posted by Mighty Hammer Mighty Hammer wrote:

Pa dobr no, čist vredu je. Wink Itak se je lahk že v naprej pričakval, da se bo pač smešno čulo. Prevod je pač tak kot je. Še enkrat povdarjam - že to, da so se tega sploh lotl, je hvale vredno! Clap Ne zdej spet iskat dlake v jajcu. Wink

[
 
Ma ne, svaka im čast, še posebej Ericu. Sam ta guzio si me je hilarious Tongue
Pa če so že prevode rihtali, bi plačali enga resnega prevajalca, kaj pa je za njih dat 15.000 € za prevode?
Pa menda bojo vsi novi komadi z EPja tudi na albumu. What's the point then?


Edited by Madafaka - 16.Jun.2009 at 16:02
Raul artista, siempre Madridista!
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jun.2009 at 16:30
http://www.youtube.com/watch?v=n1yyGqAWZac
To je zmagalo ene 7 let nazaj, live na VIVA, prešaltam, kaj vidim, Manowar in DeMaio trga struneLOL...Takrat se je I Believe stalno vrtel 10 krat na dan na Viva2, ko se je glasovalo za komade...nevem sicer točno, mislim pa, da je bilo 2001 ali 2002...
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jun.2009 at 18:57
Filmček o snemanju Fatherja v 16-ih jezikih:

http://www.youtube.com/watch?v=3sXSEPSppDQ

Res vsa čast Ericu za tole! Clap
Into Glory Ride!
Back to Top
Monxster View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Aug.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 356
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Monxster Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jun.2009 at 16:17
mislm da se manowar ne imenujejo po bojni ladjiWink
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jul.2009 at 16:03
Manowar - Secret Of Steel (Live)


Temu js pravim METAL! Wink
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jul.2009 at 20:13
Zadetek v črno.
FUCK THE WORLD
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Aug.2009 at 18:17
Manowar - March For Revenge (By The Soldiers Of Death) [Live]

"MAIM AND KILL THEM!"

Pizda ej, Into Glory Ride mi ratuje čedalje boljša plata! Thumbs%20Up Od začetka mi ni in ni šla v uho, zdej mi je pa totalno zakon! Heart Sm jo pa res preposlušu že vsaj miljonkrat. Smile Lahko bi torej reku, da je to plata, ki rabi svoj čas. Vsaj pri meni je bilo tako.

Warlord, Secret Of Steel, Gloves Of Metal, Gates Of Valhalla, Hatred, Revelation (Death's Angel), March For Revenge (By The Soldiers Of Death) = Into Glory Ride = METAL!

\m/

Into Glory Ride!
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Aug.2009 at 18:46
Dobro si to pogruntal ja.

Into Glory Ride CD sm jst kupu 1998-ega, poleti, v Trstu in ga potem prvič poslušal ob 7h zjutraj, ko smo pršli domov. Od unga znamenitega introta naprej je samo sekalo. Warlord bolj tak rock'n'rolliš, potem pa samo ep za epom... Ta album je kot, da bi zmešal Sabbath, Priest in Bathory. V resnici je pa itak klasa zase - Manowar unikat.

Rokavica!
FUCK THE WORLD
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Aug.2009 at 18:52
"Leather! Metal! Spikes! and Chaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiins!"

NORO, NORO! Thumbs%20Up
Into Glory Ride!
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Aug.2009 at 19:00
Ti si to prvič slišal v MP3 obliki predvidevam, jst sm prvič slišal ko sm kupu CD takrat, zakon bi bilo, če bi en starejši metalc sm napisal da je to kupu ob izidu, 1983-ega na LP-ju. Smile Še en biser s tega albuma: Hatred
FUCK THE WORLD
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Aug.2009 at 19:09
Jp, prvič sem ga slišal v mp3 obliki. Wink

Drgač je pa ta album res neki najbolj epskega, kar obstaja v metalu! Heart

Še malo uteži ...

Carji! Big%20smile



Edited by Mighty Hammer - 19.Aug.2009 at 19:15
Into Glory Ride!
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Aug.2009 at 19:27
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Aug.2009 at 19:45
Originally posted by puzavnar puzavnar wrote:

http://www.youtube.com/watch?v=FHCFoHcF8tI&feature=related
Approve



Na PIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIJLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLBig%20smile
Back to Top
jesus View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 10.Feb.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 284
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jesus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Oct.2009 at 07:36
končno bodo Manowar tudi v SLO, zadnji dan MC 2010.
 
Metalci Slovenske dežele veselite se!
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11763
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Oct.2009 at 09:29
m?
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Oct.2009 at 10:57
???RES????
 
če je res sm tam l pa naj mi kuj izpadejo lasje in s anthrax majca v slipknot spremeni...
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Oct.2009 at 13:47
Ne verjamem, če pa bodo slučajno res, grem pa po šestih letih spet na MC, vsaj za ta dan. Sicer jih bom vidu že osmič, ampak če bodo res pri nas, zakaj pa ne. Zdej pa čakam na Hammerjev post. Big%20smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Oct.2009 at 13:53
Hehe Big%20smile Sm ga že v temo MC 2010 napisu:

Originally posted by Mighty Hammer Mighty Hammer wrote:

Ko/če bo to kje uradno potrjeno, bom EKSTREMNO vesel, do takrat pa ne verjamem ČISTO NIČ! Smile


Into Glory Ride!
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Oct.2009 at 14:07
Definiraj svojo exxxtremno veselost! Big%20smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Oct.2009 at 14:24
Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Definiraj svojo exxxtremno veselost! Big%20smile


Ekstremno veselje = običajno veselje na devetinpetdeseto potenco Big%20smile

Into Glory Ride!
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Oct.2009 at 21:54
Big%20smile Nč, bomo vidli kaj bo poleti, upajmo da bo res kej od tega. Smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Oct.2009 at 17:58


To smo vidli na Rit-šejkerju '05 hehe.
FUCK THE WORLD
Back to Top
jesus View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 10.Feb.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 284
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jesus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Oct.2009 at 17:26
Zadeva je preverjena in drži tako kot sem že napisal, vidu sem že osnutek plakata. Samo še obljube o pivu realiziram pa je zadeva ad-acta
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 12>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,375 seconds.