Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Koncerti > Domači koncerti
  New Posts New Posts RSS Feed - Krško 12.1. : Eternal, Gonoba, Negligence
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Krško 12.1. : Eternal, Gonoba, Negligence

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Message
dupli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Cayman Islands
Status: Offline
Points: 1535
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dupli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2008 at 22:05

jst bi okvirno uprašu za začetek koncerta, nevem, vsaj urni al polurni interval v katerem bi se začelo, pa mogoče lih še kako mapco kje približno to je, k če mi rata pridrvim, bo pa res na tesno s cajtom, zato ta prošnja. hvala 

...vsaj sendvič z mortadelo.
Back to Top
majcen View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 60
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote majcen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2008 at 22:24
kukr jst vem, naj bi bil začetek predviden okol 8:30, torej se bo najbrž začel ob kakih 9(po mojem)

koncert se bo odviju v mladinskem centru krško-čebelnak, to pa je nasprot nuklearke na drugi strani reke save, poleg kitajske restavracije... če ti je zdej ke bolj jasno?
Back to Top
dupli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Cayman Islands
Status: Offline
Points: 1535
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dupli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2008 at 22:27
uf, sej u nuklearki sm bu s faxom, ma kdo ve kje smo šli, ampak sm sigurn da jo bom najdu na zemljevidu Krškega :)  še enkrat hvala.
...vsaj sendvič z mortadelo.
Back to Top
Cepo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 2727
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Cepo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2008 at 10:19
tisto ni nuklearka, majcen, ampak ex-celuloza! hehehe!
ej, kdo od vas je anđin-san, gr8 ninja warrior metalc?!?!?!
Clive Barker For President!
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2008 at 11:53
evo ga - jutri upam, da kdo pride! Wink pa četudi ne - mi bomo žagali - celo en komad, k ga še nikoli prej nismo! it's gonna be fun!
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2008 at 15:16
kul
amm
kuk je sploh vstopnina
thats retorical question
upam da bo đabeTongue


Edited by puzavnar - 11.Jan.2008 at 15:16
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
dupli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Cayman Islands
Status: Offline
Points: 1535
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dupli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2008 at 16:00
a bi šu še kdo z Goriške za delit stroške pa kompaniju delat po poti?
...vsaj sendvič z mortadelo.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2008 at 16:32
Hm... mene nekam na bolj 'metalsko' vleče. Vaso bi biu jst dobr za družbo, keša neki malga mam za benz... če je varjanta, da me u LJ pobereš... ma še ne vem stari... dela je skoz preveč... bom premislu...
Back to Top
dupli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Cayman Islands
Status: Offline
Points: 1535
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dupli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2008 at 22:15
hehe, ja verjamem, da je vsega dosti. sej jst tudi nism še sigurn, k mam neke obveznosti, ki bi jih najbolj zgodi končal ob 18:30 (kar dvomim) in pol bi mogu samo gasa da bi kej ulovili. se beremo oz. čujemo 
 


Edited by dupli - 29.Jan.2008 at 13:31
...vsaj sendvič z mortadelo.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2008 at 23:34
Originally posted by puzavnar puzavnar wrote:

kul
amm
kuk je sploh vstopnina
thats retorical question
upam da bo đabeTongue
 
4€
Back to Top
majcen View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 60
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote majcen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2008 at 11:41
Originally posted by Cepo Cepo wrote:

tisto ni nuklearka, majcen, ampak ex-celuloza! hehehe!
ej, kdo od vas je anđin-san, gr8 ninja warrior metalc?!?!?!


mah... važn da on ve ke prbližbn je to

prave ninđe se nikoli ne izdajo!
Back to Top
Hopsy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Canada
Status: Offline
Points: 1320
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hopsy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2008 at 11:50
no..tole je dons!!
upam da sevidmo v čimvečjem številu!!
yaaaay!
dons bomo pjani :O
... Each morning when I awake, I experience again a supreme pleasure - that of being Hopsy ...
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2008 at 04:32
fajn je bwo
dbest
gonoba:full dobr
negligence:brez besedTongueres zakon.se je prow mal poznal ka jih nism widu že pol letaBig%20smile
etarnal:smo mel vzuni preveč dela pa nism šu.sory.itak ni blo nbene rumene ninđeWink

uglawn še več takih koncertow
se priporočamo za fotke
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Hopsy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Canada
Status: Offline
Points: 1320
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hopsy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2008 at 14:47
zakon koncert..
me je čist sfukal..
folk zakon..veliko več in veliko bl živ folk kt prejšnič k smo bli v krškem!! avalanche moshpit :)
zahvala od gonobe!!
negligence tut zakon..sam nism zdržov notr kej dolgo k je bil obupn zrak notr..in zmatran sm bil kt pizda!
eternal..razočaran, ker niso ble ninđe ;P
kitara je mela slab zvok in vokal ni po moji meri..preveč hc,...


... Each morning when I awake, I experience again a supreme pleasure - that of being Hopsy ...
Back to Top
Mtal View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 144
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mtal Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2008 at 15:36
Men je blo dobr, nad pričakovanji.
 
Negligence full dobr, no sicer sem to tut pričakval, sam res supr uigrani.
 
Eternal, tko nism bil not , sem pa pršu nakonc, pa lohk sam to rečm, drugič si uglaste kitaro pa bo preci bolš.
 
Puzavna zun je pa zmagala, smeha na kubike.
 
 
LP
Back to Top
Mtal View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 144
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mtal Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2008 at 15:37

Aja pa še to:

K sem vidu da ste ful slikal, bi bil ful vesel če bo objavlen kje bodo fotke.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2008 at 16:27

-zahvala Profetu za korektn odnos in organizacijo.

-zahvala folku, k je pršou in nas gledal. Sicer je bil dokaj mlačen odziv ampak jst imam vseeno občutek, da smo zelo dobro igrali - vsaj meni se je tako zdelo!
 
-še večja zahvala foku, k je pršou od drugot - Dupli, Eva, Ateist in ostali (k ne vem keri so :) - zakon, to, da en pride iz Nove Gorice oz. Koroške na naš špil nam daje power za nadaljevanje!!!!
 
-hvala ostalima dvema bendoma za kul odnos Clap
 
meni je bilo super!
 


Edited by Wind Carrier - 13.Jan.2008 at 16:30
Back to Top
dupli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Cayman Islands
Status: Offline
Points: 1535
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dupli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2008 at 16:57
Gonoba,Negligence - odlično! Gonobo končno vidu in sm prou veseu k je slika dobila zvok. Negligence je blo pa tudi zelo lepo spet videt po dolgem času.  power je vzajemen :)
Puzavnar, dobro si šopou:) Kdaj boste kej igrali u naših koncih unga đizusa?


Edited by dupli - 13.Jan.2008 at 16:58
...vsaj sendvič z mortadelo.
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2008 at 17:28
hehe
ka bi vsajUnhappy
boš mogu v naše konce pridt
al pa jst naše našopat
hmm
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2008 at 18:30
Originally posted by dupli dupli wrote:

Gonoba,Negligence - odlično! Gonobo končno vidu in sm prou veseu k je slika dobila zvok. Negligence je blo pa tudi zelo lepo spet videt po dolgem času.  power je vzajemen :)
Puzavnar, dobro si šopou:) Kdaj boste kej igrali u naših koncih unga đizusa?
 
AAAAA....prav odleglo mi je, zdaj, ko vidim, da si živSmile...Stari, ti si bil smrtna koma...pol, ko smo sam še 4 bli tam, si se hotel vozit, sm te prepričal, da ugasneš avto in zaspiš za par ur...Nisi hotel, pol si nekaj časa še neki govoril, smo se pogovarjali, pol sm jaz šel po kolege, enega pa pustil ob tebi, da nebi slučajno hotel spizdit z avtom...No, ko sem se vrnil, si lepo spal za volanom,...in pol smo šliSmile Upam, da si pol trezen peljal čez par ur...
 
Overall, zakon...razen, sound je bil slab (bas?!-80% premalo basa, snare-a se ni slišalo pr Negligence skor nič, sam činele pa bas boben), odigrano pa je bilo odlično, tudi nov komad seka v nulo, komaj čakam na novo plato (upam, da ne čez 100 let, hehe:) )....Gonoba, noro, sploh Brane, ki res ubija bas, tudi ostali ne zaostajajo...Ninđe sm pogledal en komad, videl Profetovo kitaro, pol pa sem na žalost (srečo?:):)) moral pred mkc, kjer je Puzavnar poizkušal igrati pozavno,... zakonTongue (razen 3:10 urne vožnje tja, zaradi faking nesreče in 2 in pol urne nazaj v sfukanem stanju, brez odprte črpalke-no red bull)...Več takih...
 
Back to Top
dupli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Cayman Islands
Status: Offline
Points: 1535
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dupli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2008 at 18:50
uf, ej hvala za to! ko sm pjan sm res butast (tud drgač ne blestim no), ne štekam kako da vsaj malo razuma ne funkcionira in me žlajfa pred takimi butastimi idejamiUnhappy al pa že pred pitjem samim :) zbudu sm se pa lepo zavit v spalki na zadnjem sedežu, ob kaki 10i, šu na bližnji omv na veliko potrebo pa sendvič, pa na izi proti domu. aja pa še na enem parkirišču  sm se vmes ustavu pa še pol urce odspal :) res, še enkrat hvala za to Thumbs%20Up
škoda za bas ja, meni bi tudi pasalo par črtic več. pa plac mate dobr, upam da ga bom kmalu še kej vidu
...vsaj sendvič z mortadelo.
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2008 at 18:53

Np, metal brother:), sam, da ni bilo kake panike...Upam da prideš 25.1. na Ravne, da tam kako rečemo ob zakuhanem:)...

Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10949
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2008 at 19:13
Originally posted by dupli dupli wrote:

uf, ej hvala za to! ko sm pjan sm res butast (tud drgač ne blestim no), ne štekam kako da vsaj malo razuma ne funkcionira in me žlajfa pred takimi butastimi idejamiUnhappy al pa že pred pitjem samim :) zbudu sm se pa lepo zavit v spalki na zadnjem sedežu, ob kaki 10i, šu na bližnji omv na veliko potrebo pa sendvič, pa na izi proti domu. aja pa še na enem parkirišču  sm se vmes ustavu pa še pol urce odspal :) res, še enkrat hvala za to Thumbs%20Up
škoda za bas ja, meni bi tudi pasalo par črtic več. pa plac mate dobr, upam da ga bom kmalu še kej vidu


(Oftopik:)

Hehe, smo isti ko smo pijani. Big%20smile Kdaj boste pa kej igrali s Fosgen?

FUCK THE WORLD
Back to Top
dupli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Cayman Islands
Status: Offline
Points: 1535
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dupli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2008 at 20:03
:) ma zdj konc januarja je lih en špilčič, drgače če prašaš mene, jst n bi igrau dokler ni vsaj za 40min lastnega, kar zna bit še douga doba :(
ok, dovolj mimo-nitenja
...vsaj sendvič z mortadelo.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jan.2008 at 10:52
sj je še kdo, k ga zanima glede Fosgen! Wink
 
drugač pa fak stari! :) jst sm tudi razmišlal, k sm te vidu čisto ulitega "...a ta človek bo zdej prov peljal u gorico?!...".... še dobr, da nis ejga!
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jan.2008 at 10:58
Originally posted by Atheist Atheist wrote:

Originally posted by dupli dupli wrote:

Gonoba,Negligence - odlično! Gonobo končno vidu in sm prou veseu k je slika dobila zvok. Negligence je blo pa tudi zelo lepo spet videt po dolgem času.  power je vzajemen :)
Puzavnar, dobro si šopou:) Kdaj boste kej igrali u naših koncih unga đizusa?
 
AAAAA....prav odleglo mi je, zdaj, ko vidim, da si živSmile...Stari, ti si bil smrtna koma...pol, ko smo sam še 4 bli tam, si se hotel vozit, sm te prepričal, da ugasneš avto in zaspiš za par ur...Nisi hotel, pol si nekaj časa še neki govoril, smo se pogovarjali, pol sm jaz šel po kolege, enega pa pustil ob tebi, da nebi slučajno hotel spizdit z avtom...No, ko sem se vrnil, si lepo spal za volanom,...in pol smo šliSmile Upam, da si pol trezen peljal čez par ur...
 
Overall, zakon...razen, sound je bil slab (bas?!-80% premalo basa, snare-a se ni slišalo pr Negligence skor nič, sam činele pa bas boben), odigrano pa je bilo odlično, tudi nov komad seka v nulo, komaj čakam na novo plato (upam, da ne čez 100 let, hehe:) )....Gonoba, noro, sploh Brane, ki res ubija bas, tudi ostali ne zaostajajo...Ninđe sm pogledal en komad, videl Profetovo kitaro, pol pa sem na žalost (srečo?:):)) moral pred mkc, kjer je Puzavnar poizkušal igrati pozavno,... zakonTongue (razen 3:10 urne vožnje tja, zaradi faking nesreče in 2 in pol urne nazaj v sfukanem stanju, brez odprte črpalke-no red bull)...Več takih...
 
 
ej, ne bi o soundu, ker .....res ne bi LOL
 
nova plata se predvidoma začne snemat septembra in ko jo bomo začeli, bom jst totalno moril, da se ne bi slučajno ponovila izkušnja snemanja prve plate.... sam še vseeno bo minilo minimalno pol leta od začetka snamanja pa do izdaje.... minimalno, to sm pa 100%.... jst računam na 1. mesec bobni in kitare, 2.mesec bas, solo, cleani in vse ostalo, 3.,4. mesec vokal, pol pa 2 meseca edit, mix, master, cover, itd....to bi moglo bit izvedlivo... :D bomo vidli as we go.... k ni od mene vse odvisno,....
 
materiala je pa že kr za ene 3/4 plate in bo res zakon, res res res ZAKON! :)


Edited by Wind Carrier - 14.Jan.2008 at 11:00
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jan.2008 at 11:42
Men je bil pavsaj pri Negligence in Gonobi kul sound. Ravno to, da mi snare ni nabijal v glavo mi je blo kul... vse sm slišal.


Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jan.2008 at 15:27
Originally posted by Wind Carrier Wind Carrier wrote:

Originally posted by Atheist Atheist wrote:

Originally posted by dupli dupli wrote:

Gonoba,Negligence - odlično! Gonobo končno vidu in sm prou veseu k je slika dobila zvok. Negligence je blo pa tudi zelo lepo spet videt po dolgem času.  power je vzajemen :)
Puzavnar, dobro si šopou:) Kdaj boste kej igrali u naših koncih unga đizusa?
 
AAAAA....prav odleglo mi je, zdaj, ko vidim, da si živSmile...Stari, ti si bil smrtna koma...pol, ko smo sam še 4 bli tam, si se hotel vozit, sm te prepričal, da ugasneš avto in zaspiš za par ur...Nisi hotel, pol si nekaj časa še neki govoril, smo se pogovarjali, pol sm jaz šel po kolege, enega pa pustil ob tebi, da nebi slučajno hotel spizdit z avtom...No, ko sem se vrnil, si lepo spal za volanom,...in pol smo šliSmile Upam, da si pol trezen peljal čez par ur...
 
Overall, zakon...razen, sound je bil slab (bas?!-80% premalo basa, snare-a se ni slišalo pr Negligence skor nič, sam činele pa bas boben), odigrano pa je bilo odlično, tudi nov komad seka v nulo, komaj čakam na novo plato (upam, da ne čez 100 let, hehe:) )....Gonoba, noro, sploh Brane, ki res ubija bas, tudi ostali ne zaostajajo...Ninđe sm pogledal en komad, videl Profetovo kitaro, pol pa sem na žalost (srečo?:):)) moral pred mkc, kjer je Puzavnar poizkušal igrati pozavno,... zakonTongue (razen 3:10 urne vožnje tja, zaradi faking nesreče in 2 in pol urne nazaj v sfukanem stanju, brez odprte črpalke-no red bull)...Več takih...
 
 
ej, ne bi o soundu, ker .....res ne bi LOL
 
nova plata se predvidoma začne snemat septembra in ko jo bomo začeli, bom jst totalno moril, da se ne bi slučajno ponovila izkušnja snemanja prve plate.... sam še vseeno bo minilo minimalno pol leta od začetka snamanja pa do izdaje.... minimalno, to sm pa 100%.... jst računam na 1. mesec bobni in kitare, 2.mesec bas, solo, cleani in vse ostalo, 3.,4. mesec vokal, pol pa 2 meseca edit, mix, master, cover, itd....to bi moglo bit izvedlivo... :D bomo vidli as we go.... k ni od mene vse odvisno,....
 
materiala je pa že kr za ene 3/4 plate in bo res zakon, res res res ZAKON! :)
 
Da me nisi slučajno narobe razumel, al pa jaz tebe...le tisto je imelo (meni osebno) slab sound oz. se je nerazločno slišalo, kar sem napisal...Kitarski sound je bil perfekten, leadi in soloti sploh:)...
Kul, kar se plate tiče...Smile
Se vidimo v Kompleksu...
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jan.2008 at 15:36

Točno...pozabil...Da je bas pre-na-tiho se je opazilo splh pri No Brain No Pain...Ko začne Lipnik sam z basom pa Ruža po prehodih:) Nič, ampak res skoraj nič se ga ni slišalo...Overall je bilo super, sploh opazna je nadrkanost solov, ki so identični kot na plati...Sicer pa je to po drugi strani logično, glede na to, da so nekateri komadi stari več let (razen OOATM se mi zdi)... 

Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jan.2008 at 12:38
Potem, ko me je Atheist opozoril, da se basa premalo sliši smo ga sicer pojačal ampak sem hotel, da se sliši toliko kolikor se na plati - pač če so Negligence tako izbrali na plati se mi tud zdi, da naj se bas tudi na koncertu tako sliši. Snare smo tudi malo stišali in se pridružujem micijevem mnenju, da snare, ki nabija v glavo ni kul. Na koncu koncev ljudje poslušajo muzko (najbolj so kitare reprezentacije tega) ne pa zaradi (preglasnega) snera - le tak snare (ki je natreblan - ne pa povečan le na 4kH, ki je glavno frekvečno območje snera) je tipičen za Brutal death metal produkcijo - takega benda pa na tem koncertu ni bilo.
Sicer pa so bendi vedno dobrodošli, da si sami naštimajo svoj sound in tudi mislim, da je Jey bil kr precej časa za mix pultom z našim ozvočevalcem. Meni se je sound zdel nadpovprečen za majhne koncerte v Sloveniji ne glede na to kakšno slabo opremo imamo (ozvočenje).

Kar se tiče Eternal - ni kriva (moja) kitara ampak tisti, ki jo je uporabljal. Kitara je bila uglašena pred koncertom in kitarist je igral na dobro opremo (Jackson RR3 z SH13 Dimebucker in SH-10 Full Shread magneti, ki so eni od najboljših pasivnih magnetov na svetu ter na Randallov 4*12 box s cellestion vintage 30' zvočniki (po mnenju večina najboljši zvočniki za 4*12 box, Peavey Classic 50/50 8-lampno končno stopnjo ter kr povprečni predojačevalec (Zoom 9150) in modulator (Alesis Quadroverb)). Med koncertom sem mu probal spremenit sound z drastičnim zmanjšanjem presenca, trebla (in povečanjem midlov) in spreminjanjem frkevenc midlov in treblov na nižje (2500Hz za treble in 800 za midle) ampak treba upoštevati tudi dejstvo, da so eden od redkih metal death metal bendov, ki še vedno igrajo uglašeni na E. Kitarist in pevec od Eternal je začetnik igranja kitare pa še povrh nikoli ne pel in igra obenem, če še dodamo, da je to bil njihov prvi koncert in stopnjo alkoholiziranosti, lahko logično zaključimo čemu tak sound. Tudi mladim bendom je treba dat priložnost, da si naberejo izkušnje in verjamem, da bodo Eternal že na nasljednjem koncertu zveneli veliko bolje.


Rad bi se še zahvalil vsem trem bendom, ker so prišli in razveselili nas organizatorje ter folk, ki jih je prišel gledat (eni celo iz odaljene Koroške in Primorske). Seveda zahvala uključuje tudi fer in profesionalni odnos bendov. Ka se tiče folka pa se še enkrat zahvaljujem v imenu MC Krško in upam, da so uživali v koncertu teh treh bendov.

Za naslednjič bi še rad povedal, da ima kakšen bend pripombo glede sounda, naj potem to pove na koncertu, kjer se lahko to poštima. Verjamem, da bo naš tonc več kot pripravljen sodelovati z bendom, ki se hoče prikazati s soundom, ki ga je sam izbral in verjame, da jim le-ta najbolj odgovarja. Metal Sekcija MC Krško se pridružuje temu mnenju, ker verjame, da mora bit za obiskovalce koncerta omogočeno le najboljše in to je, da se bendi predstavijo v najboljši luči - torej tako kot si oni želijo. Prav zato izbiramo najkvalitetnejše bende na slovenski sceni (razen pač obveznih domačinov), ki nimajo le res kvalitetno glasbo znotraj svojega žanra ampak se tudi spoznajo na zvok in ostale stvari, ki se tičejo samega preformanca.


Edited by Prophet - 15.Jan.2008 at 12:41
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jan.2008 at 13:36
dejte fotke zrihtat.
Back to Top
majcen View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 60
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote majcen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jan.2008 at 19:39
najprej bi sam rad pohvalu gonobo in pa sploh negligence, res super sta bla obadva benda, res zakon(vsaj men je blo, kot ostali večini)...

Zakaj je bilo na tem koncertu gonobe veliko bolše vzdušje kot na prvem... razlog je ta, da je pršlo neki folka iz brežic, ki običajno na koncertih ne stojijo in so ponavadi za akcijo kar pač to pomeni.

še enkrat, res zakon špil pohvale res letijo na gonobo in negligence

Back to Top
majcen View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 60
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote majcen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jan.2008 at 19:50
Originally posted by Prophet Prophet wrote:


Potem, ko me je Atheist opozoril, da se basa premalo sliši smo ga sicer pojačal ampak sem hotel, da se sliši toliko kolikor se na plati - pač če so Negligence tako izbrali na plati se mi tud zdi, da naj se bas tudi na koncertu tako sliši. Snare smo tudi malo stišali in se pridružujem micijevem mnenju, da snare, ki nabija v glavo ni kul. Na koncu koncev ljudje poslušajo muzko (najbolj so kitare reprezentacije tega) ne pa zaradi (preglasnega) snera - le tak snare (ki je natreblan - ne pa povečan le na 4kH, ki je glavno frekvečno območje snera) je tipičen za Brutal death metal produkcijo - takega benda pa na tem koncertu ni bilo.Sicer pa so bendi vedno dobrodošli, da si sami naštimajo svoj sound in tudi mislim, da je Jey bil kr precej časa za mix pultom z našim ozvočevalcem. Meni se je sound zdel nadpovprečen za majhne koncerte v Sloveniji ne glede na to kakšno slabo opremo imamo (ozvočenje).Kar se tiče Eternal - ni kriva (moja) kitara ampak tisti, ki jo je uporabljal. Kitara je bila uglašena pred koncertom in kitarist je igral na dobro opremo (Jackson RR3 z SH13 Dimebucker in SH-10 Full Shread magneti, ki so eni od najboljših pasivnih magnetov na svetu ter na Randallov 4*12 box s cellestion vintage 30' zvočniki (po mnenju večina najboljši zvočniki za 4*12 box, Peavey Classic 50/50 8-lampno končno stopnjo ter kr povprečni predojačevalec (Zoom 9150) in modulator (Alesis Quadroverb)). Med koncertom sem mu probal spremenit sound z drastičnim zmanjšanjem presenca, trebla (in povečanjem midlov) in spreminjanjem frkevenc midlov in treblov na nižje (2500Hz za treble in 800 za midle) ampak treba upoštevati tudi dejstvo, da so eden od redkih metal death metal bendov, ki še vedno igrajo uglašeni na E. Kitarist in pevec od Eternal je začetnik igranja kitare pa še povrh nikoli ne pel in igra obenem, če še dodamo, da je to bil njihov prvi koncert in stopnjo alkoholiziranosti, lahko logično zaključimo čemu tak sound. Tudi mladim bendom je treba dat priložnost, da si naberejo izkušnje in verjamem, da bodo Eternal že na nasljednjem koncertu zveneli veliko bolje.Rad bi se še zahvalil vsem trem bendom, ker so prišli in razveselili nas organizatorje ter folk, ki jih je prišel gledat (eni celo iz odaljene Koroške in Primorske). Seveda zahvala uključuje tudi fer in profesionalni odnos bendov. Ka se tiče folka pa se še enkrat zahvaljujem v imenu MC Krško in upam, da so uživali v koncertu teh treh bendov.Za naslednjič bi še rad povedal, da ima kakšen bend pripombo glede sounda, naj potem to pove na koncertu, kjer se lahko to poštima. Verjamem, da bo naš tonc več kot pripravljen sodelovati z bendom, ki se hoče prikazati s soundom, ki ga je sam izbral in verjame, da jim le-ta najbolj odgovarja. Metal Sekcija MC Krško se pridružuje temu mnenju, ker verjame, da mora bit za obiskovalce koncerta omogočeno le najboljše in to je, da se bendi predstavijo v najboljši luči - torej tako kot si oni želijo. Prav zato izbiramo najkvalitetnejše bende na slovenski sceni (razen pač obveznih domačinov), ki nimajo le res kvalitetno glasbo znotraj svojega žanra ampak se tudi spoznajo na zvok in ostale stvari, ki se tičejo samega preformanca.


najprej glede sounda... men je bil sound od gonobe in negligence res super, glede na to kakšen sound je že bil v krškem... velikrat slabši, tak da je bil sound za moje pojme dober!

kar se tiče nas... tako kot je prophet reku, oprema je bla odlična, zaka je bil sound slab mi ni jasno, se ne spoznam neki preveč na to tak da... fušal smo, to je vsem jasno, odigrano res v pizdi, mnogokrat slabše kt na vajah. vseen mislim da bo na naslednjem koncertu velik bolš in verjamem da bo! torej kar se tiče naše izvezde... zelo slaba, bi se pa zahvalu vsem ki ste dal podporo, sploh brežiškem folku in mislim da smo nardil super vzdušje in da na špilu ni nč manjkal(od skakanja z odra do mosha) smejal sm se skos, skor sm brez zoba ostal na odru kr sm dubu odarc z mikrofonom po ustih(zakon!) tak da je blo vzdušje res zakon. NO, upam da ste se vsaj nasmejal, če ne druga ! nasledn špil bo bolši in mogoče se celo zgodi da se pojavi kaka ninđa na odru

hvala tudi prophetu ki nas je dodal na špil in da smo res imeli priložnost špilat z tako dobrima bendoma!! tudi zahvala prophetu za njegov trud okoli sounda ki se očitno ni poplačal (jebiga)
Back to Top
majcen View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 60
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote majcen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jan.2008 at 19:52
Originally posted by Wind Carrier Wind Carrier wrote:

dejte fotke zrihtat.


ka se tiče slik... ko jih dobim upam da čimprej, jih bom prpopu, naj bi jih pa blo okoli 200 kuk sm slišu, torej ziher kakih 150 sam od koncerta
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jan.2008 at 21:41
Originally posted by majcen majcen wrote:

Originally posted by Prophet Prophet wrote:


Potem, ko me je Atheist opozoril, da se basa premalo sliši smo ga sicer pojačal ampak sem hotel, da se sliši toliko kolikor se na plati - pač če so Negligence tako izbrali na plati se mi tud zdi, da naj se bas tudi na koncertu tako sliši. Snare smo tudi malo stišali in se pridružujem micijevem mnenju, da snare, ki nabija v glavo ni kul. Na koncu koncev ljudje poslušajo muzko (najbolj so kitare reprezentacije tega) ne pa zaradi (preglasnega) snera - le tak snare (ki je natreblan - ne pa povečan le na 4kH, ki je glavno frekvečno območje snera) je tipičen za Brutal death metal produkcijo - takega benda pa na tem koncertu ni bilo.Sicer pa so bendi vedno dobrodošli, da si sami naštimajo svoj sound in tudi mislim, da je Jey bil kr precej časa za mix pultom z našim ozvočevalcem. Meni se je sound zdel nadpovprečen za majhne koncerte v Sloveniji ne glede na to kakšno slabo opremo imamo (ozvočenje).Kar se tiče Eternal - ni kriva (moja) kitara ampak tisti, ki jo je uporabljal. Kitara je bila uglašena pred koncertom in kitarist je igral na dobro opremo (Jackson RR3 z SH13 Dimebucker in SH-10 Full Shread magneti, ki so eni od najboljših pasivnih magnetov na svetu ter na Randallov 4*12 box s cellestion vintage 30' zvočniki (po mnenju večina najboljši zvočniki za 4*12 box, Peavey Classic 50/50 8-lampno končno stopnjo ter kr povprečni predojačevalec (Zoom 9150) in modulator (Alesis Quadroverb)). Med koncertom sem mu probal spremenit sound z drastičnim zmanjšanjem presenca, trebla (in povečanjem midlov) in spreminjanjem frkevenc midlov in treblov na nižje (2500Hz za treble in 800 za midle) ampak treba upoštevati tudi dejstvo, da so eden od redkih metal death metal bendov, ki še vedno igrajo uglašeni na E. Kitarist in pevec od Eternal je začetnik igranja kitare pa še povrh nikoli ne pel in igra obenem, če še dodamo, da je to bil njihov prvi koncert in stopnjo alkoholiziranosti, lahko logično zaključimo čemu tak sound. Tudi mladim bendom je treba dat priložnost, da si naberejo izkušnje in verjamem, da bodo Eternal že na nasljednjem koncertu zveneli veliko bolje.Rad bi se še zahvalil vsem trem bendom, ker so prišli in razveselili nas organizatorje ter folk, ki jih je prišel gledat (eni celo iz odaljene Koroške in Primorske). Seveda zahvala uključuje tudi fer in profesionalni odnos bendov. Ka se tiče folka pa se še enkrat zahvaljujem v imenu MC Krško in upam, da so uživali v koncertu teh treh bendov.Za naslednjič bi še rad povedal, da ima kakšen bend pripombo glede sounda, naj potem to pove na koncertu, kjer se lahko to poštima. Verjamem, da bo naš tonc več kot pripravljen sodelovati z bendom, ki se hoče prikazati s soundom, ki ga je sam izbral in verjame, da jim le-ta najbolj odgovarja. Metal Sekcija MC Krško se pridružuje temu mnenju, ker verjame, da mora bit za obiskovalce koncerta omogočeno le najboljše in to je, da se bendi predstavijo v najboljši luči - torej tako kot si oni želijo. Prav zato izbiramo najkvalitetnejše bende na slovenski sceni (razen pač obveznih domačinov), ki nimajo le res kvalitetno glasbo znotraj svojega žanra ampak se tudi spoznajo na zvok in ostale stvari, ki se tičejo samega preformanca.


najprej glede sounda... men je bil sound od gonobe in negligence res super, glede na to kakšen sound je že bil v krškem... velikrat slabši, tak da je bil sound za moje pojme dober!

kar se tiče nas... tako kot je prophet reku, oprema je bla odlična, zaka je bil sound slab mi ni jasno, se ne spoznam neki preveč na to tak da... fušal smo, to je vsem jasno, odigrano res v pizdi, mnogokrat slabše kt na vajah. vseen mislim da bo na naslednjem koncertu velik bolš in verjamem da bo! torej kar se tiče naše izvezde... zelo slaba, bi se pa zahvalu vsem ki ste dal podporo, sploh brežiškem folku in mislim da smo nardil super vzdušje in da na špilu ni nč manjkal(od skakanja z odra do mosha) smejal sm se skos, skor sm brez zoba ostal na odru kr sm dubu odarc z mikrofonom po ustih(zakon!) tak da je blo vzdušje res zakon. NO, upam da ste se vsaj nasmejal, če ne druga ! nasledn špil bo bolši in mogoče se celo zgodi da se pojavi kaka ninđa na odru

hvala tudi prophetu ki nas je dodal na špil in da smo res imeli priložnost špilat z tako dobrima bendoma!! tudi zahvala prophetu za njegov trud okoli sounda ki se očitno ni poplačal (jebiga)
 
Saj ni nihče kritiziral overall sounda, sam sem le podal kritiko, na podlagi tega, kar sem sam slišal in bi po mojem mnenju lahko bilo boljše...In to samo glede basa, glede glasnosti, ne toliko glede samega sounda...še vedno menim da je bil snare pretih, kar se je slišalo pri hitrih ritmih (tupa tupa), ki jih je pri Negligence kar dosti...Pa dobro, vseeno je to malenkost in ja, pikolovec tralalala sem ali tja,...:)
 
Čeko se le hoče hvalit z svojo opremoTongueTongue (hvala za karto, report sledi kmalu, na webzine-u, na naslednji koncert v Krško pa pridem, ko zamenjam avto, za bencin sem porabil točno 37EUConfused)...
 
Glede Eternal, sem jih gledal le 2 komada, ni zvenelo slabo, za prvi špil izredno solidno, če ne drugega, so imeli člani benda lepe majice odličnih bendov (Death, King Diamond, Obituary):)...Hotel sem se nasmejati samo ob wannabe oponašanju Tardy-a, ko je pevec (Majcen?) napovedal enega izmed komadov, sam se pol nisemEvil%20Smile
 


Edited by Atheist - 15.Jan.2008 at 21:42
Back to Top
majcen View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 60
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote majcen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jan.2008 at 21:57
ja hehehe, mal sm se zajebavu... sej si lahk predstavlam kak je to zvenel

drgač pa ja, jst mislim da naslpoh naši komadi nebi slabo zvenel če bi bli dobr izpeljani-zaigrani, nas pa tut(zgleda da res) čaka še kr neki dela, da pridemo do tega nivoja... sploh jst mam še velik za povadit glede dvojnega dela . Očitno smo misnli da po nekaj zelo dobro izpeljanih vajah lahko tako tudi zvenimo na odru!

važn(zaenkrat) da je bla norišnca pod nami
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6702
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jan.2008 at 23:15

na kratko..

glede izvedbe:
1. negligence
2. gonoba
3. eternal
 
glede izvirnosti:
1. gonoba
2. negligence
3. eternal
 
glede zvrsti:
1. eternal
2. gonoba
3. negligence (me nervira vokal zal)
 
drgac kar ok.. lahko pa bi blo bols.. lahko bi blo pa tut slabs  :)
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Hopsy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Canada
Status: Offline
Points: 1320
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hopsy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jan.2008 at 16:05
a je poj kej fotk no?
... Each morning when I awake, I experience again a supreme pleasure - that of being Hopsy ...
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jan.2008 at 13:41
bojo na www.mc-krsko.si kmalu
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
majcen View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 60
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote majcen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jan.2008 at 15:30
Originally posted by Hopsy Hopsy wrote:

a je poj kej fotk no?


ja jst sm jih oblubu in še vedno upam da jih dobim... sej jih žicam sam nč ne nažicam
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Feb.2008 at 00:37
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,547 seconds.