Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - metal kulinarika - recepti in ostalo
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

metal kulinarika - recepti in ostalo

 Post Reply Post Reply Page  <1 1112131415 16>
Author
Message
Lupus View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 13.Sep.2009
Status: Offline
Points: 248
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lupus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jan.2013 at 18:48
Tele bučke bom tudi jaz sprobal :p.
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jan.2013 at 16:29
svinjina ala šujo:
najprej nardiš marinado- v deci in pol kookosovega mleka daš konkretno žlico sojine omake. pol daš mal soli, kurkume, žlico moke mal čilija in malpaprike. fajn premešaš, narežeš svinjino na trakove in jih daš marinirat za 1 uro. pol segreješ malo olja v voku in svinjijo košček po košček daš iz marinade v olje da se popeče. ko je skor fertik, na max ognju dodaš na kolobar narezan por in mal sojinih kalčkov, pražiš 1 minuto ob nežnem mešanju, zmanjšaš ogenj in doliješ marinado. na malem ognju počasi mešaš da se pregreje in voila.
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Feb.2013 at 01:46
Originally posted by FABO FABO wrote:

a sm sam js glup al se teh Kotanyi mlinčkov (poper...)  ne da odpret in ponovno nafilat?  Wacko
vem da je že str post ampak sm tut jes zdej razmišlala če se jih da znova nafilat...sm že enkrat prej probala odpret z nožem pa sm use skp sam pokvarla...so now I used google :) stric gugl prav da se da take mlinčke k majo plastične nastavke odpret s segrevanjem..eni so napisal da jim je ratal segret s fenom plastiko in dol potegnt, eni pravjo da daš za ene 10min u pečico na 200 stopinj oz. pač segrevaš tok časa da se plastika zmehča in jo pol lažje dol potegneš

http://www.ehow.com/how_5509421_open-spice-island-grinder.html

sicer nism našla specifično za kotanyi mlinčke ampak pomojm je princip povsod isti :) ..bom jutr probala
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
WD-40 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 14.Apr.2009
Status: Offline
Points: 360
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote WD-40 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2013 at 15:23
Originally posted by Kali Kali wrote:

Originally posted by FABO FABO wrote:

a sm sam js glup al se teh Kotanyi mlinčkov (poper...)  ne da odpret in ponovno nafilat?  Wacko
vem da je že str post ampak sm tut jes zdej razmišlala če se jih da znova nafilat...sm že enkrat prej probala odpret z nožem pa sm use skp sam pokvarla...so now I used google :) stric gugl prav da se da take mlinčke k majo plastične nastavke odpret s segrevanjem..eni so napisal da jim je ratal segret s fenom plastiko in dol potegnt, eni pravjo da daš za ene 10min u pečico na 200 stopinj oz. pač segrevaš tok časa da se plastika zmehča in jo pol lažje dol potegneš

http://www.ehow.com/how_5509421_open-spice-island-grinder.html

sicer nism našla specifično za kotanyi mlinčke ampak pomojm je princip povsod isti :) ..bom jutr probala

jst mam mlincek za poper Maestro (pomoje da je proizvajalec Zito d.d.) se ga da brez problema odpret in nafilat. sam odvijes pokrov pa je. :)

Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Mar.2013 at 19:09
do zlate cvetacne juhe v devetih korakih.. :)

(sestavine za 1 osebo)
 
1 pest cvetace
1 krompir
pol zlice kurkume
pol zlice kumina
1 zlica kokosove moke (namočena v zacetku kuhe v vroci vodi, ki naj je bo toliko, da k. moko le malce pokrije)
2,5 deci vode
olje/maslo/ghi, sol, poper

1. na mascobi v kozici preprazis kumin (cca. 1 minuto, da spusti znacilno aromo)
2. na majhnem ognju streses v kozico cvetaco v kosckih (poskusis jih narezat po cvetkih, da leps zgleda) in kurkumo in prazis cca. 5 minut, da je vse rumeno. 
3. polovico cvetkov vzames ven iz kozice in das na stran..
4. dolijes vodo in na kose narezan olupljen krompir in kuhas.
5. po 15 minutah odkrijes, za nekaj minut ohladis, zmiksas v multipraktiku/palicnjaku/mixerju v gladko zmes..
6. dodas v vodo namoceno kokosovo moko in tiste cvetacine cvetke, ki cakajo ob strani (3).
7. pokuhas se 5 minut..
8. posolis in popopras po okusu..
9. in postrezes..

lahko dodas se soncnicna semena in drobnjak za dekoracijo.

priprava traja cca. pol ure. uizi in poceni.. in zelo yummi!
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Mar.2013 at 17:33
se ena juhca.. tokrat v sedmih korakih..
in to lecina :O
(fantasticna, ravno prebavljam!)

lece naceloma ni treba namakat, ampak ce jo namocis za 30 minut, se raztopijo fitati, ki lahko ovirajo absorpcijo zeleza.

sestavine (za 1 osebo)

1 korencek
1 mala repa/mala kolerabica
1 steblo zelene/nekaj rezin svezega olupljenega ingverja
100 g lece
1 lovorov list
1 zlica paradiznikove mezge
2,5 deci vroce vode
1 zlica mascobe: olje/maslo/ghi
scepec posusenega origana
scepec posusenega timijana
sol po okusu

1. v kozici segrejes mascobo in 3-4 minut prazis korenje, zeleno/ingver in kolerabo/repo.
2. leco, ki se je prej namakala pol ure, odcedis in streses v kozico.
3. dodas paradiznikovo mezgo.
4. zalijes z vroco vodo.
5. ko zadeva zavre, zmanjsas ogenj in kuhas od 15 minut do max. pol ure, dokler se leca cisto ne zmehca.
6. dodas sol, origano in timijan ter vodo, ce je juha pregosta
7. pokuhas se 2-3minute in serviras

cas priprave 30-40 minut..

reklama kar tako..




Edited by grafin - 14.Mar.2013 at 17:34
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Mar.2013 at 17:39
MEGA DOBRA JABOLČNA PITA  Star

150 g pirine moke
150 g ajdove moke
cca 50 g rjavega sladkorja
cca 210 g masla
1 žlica mletih lanenih semen
5 žlic vode

zgnetemo testo in ga damo za kako určko v hladilnik... vmes pripravimo nadev:

cca 1 kg naribanih jabolk
namočene rozine
sok ene limone
cimet
med / javorjev sirup / sladkor (eno sladilo pač, lahko pa tudi ne :-) 


testo razporedimo po pekaču, damo gor nadev in pečemo slabo urco na 160 stopinj... če se začne na sredini napihovati, malček prebodemo z nožem in se lepo poleže... pa še pssssssssss naredi :)


hudo dobro in sila enostavno   Cool

~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Mar.2013 at 21:17
lešnikova rolada s kislo smetano in kokosovo moko 

6-8 jajc
cca 50 g (rjavega) sladkorja
1 vanilij sladkor (ali pa tudi ne)
6-8 žlic orehov/lešnikov (6 jajc : 6 žlic)
malček pecilnega praška (ali vinskega kamna)

2 lončka kisle smetane (ali enega velikega)
kokosova moka

v eni posodi penasto stepemo Box     LOL  rumenjake in sladkor
stepemo beljake in jim primešamo prebutane penaste rumenjake, dodamo lešnike in pecilni prašek in nežno premešamo...

v pekač (velikosti pečice) damo peki papir in vljiemo maso... enakomerno razporedimo po pekaču, pečemo cca 20 min na 160 - 170 stopinj...

zvrnemo na krpo (ki ni oprana s pralnim praškom, razen, če imate radi okus po čistilih), odstranimo peki papir (nič se ustrašit, če se slučajno testo kaj strga... načeloma se ne, ma četudi, ni panike, se potem sprime nazaj, samo previdno pa bo :))) in pečeno testo lepo zrolamo v rolado... počakamo, da se ohladi...

zavrtimo si nutshell :) med tem pa

v šalčki zmešamo 1 lonček in pol do 2 kisle smetane in ji primešamo kokosovo moko po občutku (če ga nimamo*, za moj okus zadostuje 50 g kokosove moke)... te mase ni dobro narediti prej, ker kokos gosti zadeve in je potem težko razmazati... 

ohlajen biskvit odrolamo in namažemo s kislo smetano in kokosovo moko... zvijemo v rolado in zavijemo v folijo... damo v hladilnik za par ur... 

 
brutalno okusno Cool  

*občutka, ne tehtnice
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Mar.2013 at 14:41
hehe mati, ti cukr pada.. :P

jsm pa cist v juhcah in zadevah na zlico..
spet sm se malo poigrala.. tokrat z en-dva-tri ovsenim ragujem.. o_O

sestavine (za 1 osebo)

pest indijskih oreskov
pest mandljevih listkov (ali narezanih mandljev)
pest ovsenih kosmicev (ali se bolje, ovsenih otrobov)
1 korencek
2 lista zelja
1 steblo zelene
1 paradiznik (oziroma 2 zlici paradiznikove mezge)
1 koscek cilija (ali nozeva konica kajenskega popra)
3 deci vroče vode
sol, olje

1. na olju kako minuto do max. 2 prazimo oreske, mandlje in oves na srednje velikem ognju
2. dodamo sesekljano zelenjavo, cili/kajenski poper, sol
3. prelijemo s kropom in pokuhamo se 5 minut

cas priprave: fakin 10-15 minut!!
okus te hrustljave jedi pa je bistveno boljsi, kot se zdi s tega recepta.. fakin sit! :]







se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Mar.2013 at 19:16
Meni so pa glih zato ful dobre Mamine Zemljine zadeve, kr niso tako toksično sladke, kot so kaki kupljeni piškoti... če se še tako naješ te ne peče po grlu in ti ne dajo tistega občutka overbookinga v želodcu Thumbs Up
 
fak... še vedno sm na šihtu in lačen berem poste o hrani... to ni dobro za moje zdravje Thumbs Down
MacGyver je zakon!
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Mar.2013 at 19:57
ja, mami niso dobre grdo sladke zadeve... imajo okus po ničemer, pa še grlo ti skurijo :D 

grafinkoooooo :)) juhice in jedi na žlico so megggaaaaaa... pa raznorazne žitarice... lih zdej en dan sem jedla kvinojo z grahkom in korenčkom Tongue AMNJAM MNJAM MNJAM MNJAM zdej bom pa spekla kruh iz ovsenih kosmičev in polnozrnate moke... v avtomatu za kruh, samo ne nobenmu povedat LOL ja pa če nimam pečice, noooooo !!!! pol moram pa v druge domove begat, da lahko kej spečem :))) tako vsaj kruh lahko naredim pri sebi doma :)
mi je všeč, da župce ipd deliš z nami... v bližnji prihodnosti bi rada skuhala tisto tvojo lečino... če se ti da, poskusi kdaj uno lečino, k je kako stran nazaj... RES dobra... tale tvoja si predstavljam, da je tudi odlična, pa še bolj enostavna za naredit... 

aja aja aja !!! pa gres, a ne... zanč sem v malnu za foro kupila pirin zdrob (ko smo bili majhni, smo s staro mamo in atom s konji hodili v tale malen... cel dogodek :))) lepo z vprego pa na dero... cel žur, k nas je na vozu premetavalo, ko smo se po makedamu vozili :PPPP najbolj dobro je bilo tlačit mrvo v kratkih hlačah... cele popraskane noge LOL če te je čebela pičla, pa samo oslo (tisto k damo v osovnik, vsaj mislim, da se reče oslo... kamen za brušenje kose) gor pa je bilo kuj vse ok :))) 

ful dobrooo !! zdrob ja... tam smo :D ok, prvič sem dala preveč burbonske vanilije notri in sem samo škilasto gledala, ko sem zvarek dobila v usta... potem sem ugotovila, da je najboljše brez vsega... meni je boljši kot navaden... in potem sem naredila še majhno tortico iz pirinega zdroba :) bla bla bla bla bla

~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Mar.2013 at 23:36
cist najbl pridna kuharica in pekarica si, mati.. lepoo.. :))

sama nism lih ljubitelj sladkega, najraj mam (suho) sadje in med.. mora bit res ornk sugardrop, da mi zapase kej druzga.. tut mam zlo rada cim manj kuhano in cim bl uizi.. sadni in zelenjavni smoothiji so moja omiljena zadeva.. pa solate.. zdej prihaja moj cas.. wiiw!

evo, sadni one na urhin nacin..

3-4 suhe fige (namocene v vodo za 1 uro)
pol banane
pol jabolka (po moznosti kislo in socno)
pest naseckanih orehov
1-2 zlici kokosove moke
1 zlica medu
1 zlica tahinija
malo limoninega soka

narezes sadje na koscke, zmesas vse skup in jes.. njamsi..
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Mar.2013 at 20:40
danes sem jela kekec pashteto in kruh za vecherjo, za mrendo pa sem si nesla pashto od vchjri in rdch, k sem ga pozabla okisat... spomnla sem se, da sem pred chasom za nek dogodek nesla teran v sluzhbo in ostanek pustila v hladilniku v primeru potrebe... ker ne maram glevt rdicha brez zabele (ga ne morem goltat)... sem si ga polila s teranom... bilo je slabo Confused no, za nekaj chasa imate dovolj moje kuhinje...  
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Mar.2013 at 22:49
radič s teranom Big smile  sem pa za malco jedla uni kruh, k sem ga včeraj spekla, sodelavka pa je prinsela bučkine polpetke :) amnjamamamamama 

grafin... sladice ni nujno, da jih sladkaš... meni sladko ne paše, tudi sadni smutiji mi niso pri srcu, ker se mi zdi, da ob njih doživim overdose sladkobe, zelenjavne imam dvesto milijonkrat raje :D sadnih si niti ne delam, pravzaprav, mi ne potegnejo... če slučajno naredim sadno kašico, dam en kup cimeta notri... ampak še vedno imam MNOGO MNOGO MNOGO MNOGO raje zelenjavo... ugotovila sem, da mi zelo paše kostanjev med (če je govora o medu), ker je malček grenak... bla bla bla bla bla :D

kar se tiče peke, sicer človek lahko dobi vtis, da sem sladka rita Embarrassed pa sem daleč od tega... vse kar spečem več ali manj ni zame... zelo rada pa pečem :)

danes sem spekla tele... čačke so z namenom čačke :) piškotki so narazen, ker se čokolada še trdi...teli niso pirini, so iz bele moke... trije ocenjevalci so jih pa kar pohvalili, sama sem vedela, da mi ne bodo potegnili, ker količine sladkorja nisem prilagodila sebi... pa rada uporabim različne mokce... čeprav iz ržene pa res nisem še ničesar naredila ... mhm mhm mhm  




aja... sej če delaš jabolčno pito, narediš testo iz ajde in daš notri sladkorja za vzorec (ali pa sploh nič), ne vem, če se temu reče sladica w00t       poskusi :)   v receptih sicer pišem sladila, ma to zato, ker večina ljudi nima radih nesladkih sladic... tisti, katerim nam senzorji sporočajo, da naj sladkor izločimo, ga pa preprosto izločimo ali zmanjšamo količino pa je... verjetno ima tudi sladkor kakšno vlogo pri recimo strukturi testa (ne samo pri okusu; ne vem pa kakšno, se nisem toliko poglabljala), ampak kr probam pa je kar je... sama pa tudi suho sadje uvrščam kar med neke sorte sladice ;-) 

ok, konec razprave, lahko noč **


ps: surovi šparglji namesto grisinov Thumbs Up

~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Mar.2013 at 10:25
heheh, piwi.. mojster kulinaricne improlige.. :P

za sadne smutije je odvisno kaj das noter.. presladki so res ogabni..  jz ponavad kr malo savja okol bajte poberem a la koprive, belo metliko, regrat, meto, meliso, tudi blitvo, pa kak jabolk oz. banano ruknem notr.. super so tut smutiji z rdeco peso.. sploh barva je fantasticna.. :)

jz pa mam odpor do peke.. ne vem, zakaj.. zanc sm spekla svoj prvi kruh in se mi je zdel cel projekt, ceprav je ful enostavno v biti.. se vedno pa se spomnim na tist fantasticn tvoj sadni kruh, k smo ga jedli na poti v pieffe na volcice.. :)

za zajtrk pojedla na hrskijih humus iz cicerike, regrata in zeleninih stebelc.. pa garam masalo sm se ruknla zraven, ker pase na strocnice fuŁ.. zraven pa.. tarara!.. kakav iz peruja, skuhan na vodi, brez cukra jasno.. kok je pa to dobr, disi za popizdit pa celem fletu!.. men je kakav zmeri noro disu, sam potem se mi je pr mleku /bruh ze od malega/ obracalo.. :) sm ze narocila novo kilo kakava s trznice, kolegica gre lih v gvatemalo.. jeje!
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Mar.2013 at 21:29

RIŽOTKA IZ KVINOJE

podušimo čebulco, dodamo dobro sprano kvinojo (2 deci), malček popražimo... dodamo nasekljan česen, nariban korenček, grah, narezano rdečo papriko... popražimo, zalijemo s pol litra vode, posolimo... kuhamo cca 15 min... 


POLNJENE BUČKE

bučke po dolgem prerežemo in izdolbemo meso... podušimo por, česen, dodamo bučkino meso (na eno bučko približno en paradižnik... recimo, no...), narezan paradižnik, sol, malček rdeče paprike v prahu... dušimo... da izhlapi voda... dodamo še malček bazilike... aja, ker sem imela lih še malo kruha, sem dala v nadev še narezan kruh (pa potem ni bilo treba čakat, da voda izhlapi, ker jo je kruh popil Big smile to je bilo glavni razlog, da sem ga dala zraven, ker se mi ni dalo več čakat Embarrassed)... z maso napolnimo čolničke, damo v pečico na 180 stopinj za cca 15 min, potem posujemo s sirom in pečemo še kake 15 minut :))



potem se usedemo na kavč in počakamo, da se pomije posoda  Cool

~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Mar.2013 at 20:09
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Listopad View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 02.Dec.2012
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Listopad Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Mar.2013 at 20:16
Ne vem kakšne "pizdice" morš v življenju vidt, da so dagnje asociacija ugh.. :S
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Mar.2013 at 11:06
men je pa simpaticno to povedal.. :)))

se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Melkor View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 20.Jan.2010
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Melkor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Mar.2013 at 11:34
Dejansko domačini tem školjkam tako pravijo, vsaj na Dolgem otoku je tako.
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.May.2013 at 17:15
Originally posted by Monxster Monxster wrote:

//... je pa ena jed - tople kumare, jst sm jih sicr sam enkrat delou že lep cajt nazaj. gre pa nekako takole:

skuhaš oluplen krompir in ga zmečkaš v pire, osoljen seveda. kumare olupiš ali ne, naribaš na kolobarje al pa palčke, pustiš stat, da se mal voda spusti in odcediš. loh jih tut najprej sam po dolžini na pol prerežeš pa posoliš in postavš na paprinat servetk, da gre voda vn. na masti popražš čebulo pa česn in k postekleni dodaš kumare in nek cajta tenstaš. pol pa to zadevo zmešaš s krompirjem, dodaš nekej vode (loh od krompirja al pa kumar) sam zadvea more bit kr gosta kokr vem. eni mislm, da dodajajo tut kislo smetano al pa paradajz mezgo. aja, pa poporaš tut zadevo, kumina cela ali mleta tut ni izključljiva. /.../

tole sem zdejle naredila... zaloga iz skirnje gre počasi proti koncu... nisem dala kisle smetane ali mezge, ampak malček domačega jabolčnega kisa... ful dobro !!  :))


mam še en recept za BUČNO JUHO ... iz unih večjih podlogovatih zelenih kumar... lepo na izi dušiš na kolobarje narezan por in malček čebule... čez nekaj časa dodaš na kocke narezn krompir... pa na kocke narezane buče... lih še malček podušiš, zaliješ z vodo... soliš, začimbe... mam lih zeliščno sol pa dam kr to... na rahlem ognju kuhaš 30 min pa je to to... meni je fina župa ! sem jo pa letos odkrila, k mam še ful buč v skrinji... no, in ker so zmrznjene, zamenjam vrstni red... pa dam najprej buče in potem krompir... 

~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.May.2013 at 14:38
sicer nisem kuhala, sem pa pokushala... malo kuhinje starega rima (poper poper poper, med med med)

apothermum - mrzla sladka jed
30 dag kashe
10 dag pinjol
10 dag mandeljnov
10 dag rozin
2 dl portskega vina
poper
pshenichno kasho skuhamo s pinjolami in z olupljenimi mandeljni, ki so bili pred tem namocheni v vodi. dodamo rozine in portsko vino. potresemo jed s poprom in jo postrezhemo.

gustum de cucurbitas
4 buchke
1 vejica rutice
1 dal rdechega vina
shchepec kumine
poper
sol
buchke skuhamo, jih ozhmemo in polozhimo v plitvo ponev. zdrobimo poper, sol, kumino, malo rutice in prilijemo kis. omaki dodamo malo vina, da dobi barvo, jo vlijemo na buchke, potresemo s poprom in ponudimo.

mulsum
1l suhega belega vina
2 zhlici medu

... 

ni nujno fino, je pa zanimivo za probat kaj so jeli in pili... :PPP




Edited by PiWi - 19.May.2013 at 14:38
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.May.2013 at 09:16
evo, evil vegesandwitch a la grafin :>

za eno osebo:

krh/hrski/capati/neki tazga; 2+2 za nezno zensko dlan velikih kosov :)
avokado
3 cesnjevi paradizniki
nekaj vejic svezega petersilja
nekaj vejic sveze mete
tofu/lahko tudi dimljen
kurkuma v prahu
rdeca paprika v prahu
sol
kaplja ali dve konopljinega olja

1. tofu das v ponvico za par minut, posujes s kurkumo in papriko in ga uizi popeces na obeh straneh, po zelji na koncu osolis

2. vmes na male koscke narezes paradiznik, meto in petersilj, pokapas z oljem in osolis po okusu

3. kruh namazes z ravno prav zrelim avokadom

4. ruknes gor paradiznikvo zmes

5. naloudas se tofu in zagrizes v slastni snedvic :]


ob pripravi poslusas king diamonda: cremation in probas vse skup ne zazgat.. :)
cas priprave - za seckanja vesce prste: 4:13

nasvet: ce je avokado pretrd, da das za zvecer za cez noc k bananam in se do jutra zmehca..



se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Katana View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 25.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1838
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Katana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jun.2013 at 14:01
Najdla tole... Noro :)

chocolate Mudcake


Marcipan

Back to Top
Katana View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 25.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1838
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Katana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jun.2013 at 12:49
Carske palačinke

Masa:
- 1,5 dl rastlinskega mleka (sojino, riževo,mandljevo...)
- 1 speštana banana
- 4 zvrhane žlice moke

More bit dost gostejša masa kt za navadne palačinke, sicer se ne speče lepo.

Gor daš javorjev sirup in je njami.

Al pa..

Namažeš s kikirikijevim maslom k ma not koščke kikirikijev in preliješ s čokoladnim prelivom (stopljena čokolada + kokosova mast).




Edited by Katana - 05.Jun.2013 at 13:47
Back to Top
Biomorph View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 04.Aug.2010
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Biomorph Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jun.2013 at 02:10

Sick

Resničnostni šov: OUR DAILY BREAD welcome 2 the world of industrial foods

UŽIVAJTE! ! ! Bolš kot holivud sarhlivke.Wink 

Dobr tek!Big smile



Back to Top
diluted View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: East Bay, CA
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote diluted Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jun.2013 at 10:47
Cooking with Phil Anselmo: 


LOL
Back to Top
pestilence. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Jan.2009
Status: Offline
Points: 2465
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pestilence. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jun.2013 at 19:26
Bučke z karijem. Krneki, je pa hitr.

Koraki:
- Praženje bučk (v večji ponvici, da ostane plac za "omako") dokler se ne zmehčajo
- Bučke se zalije z smetano za kuhanje (lahko tudi z kislo smetano ali bešamelom, sam no tolk dobr)
- Doda se ogromno (zdrava mera pretiravanja je ravno prav) curryja, malo rdeče paprike v prahu(sladka ali pekoča, nima veze)
- Po želji še sol in/ali poper in/ali muškatni orešček (men recimo ne sede zravn karija)
- Doda se še sestavine po želji
- Mešamo naključno časa.

Za prilogo pa presenetljivo fajn paše polenta:)

- Če omaka ne rata dobra, dodamo sir, in postrežeko kot sirovo omako.

Vse skupaj vzame 15min. (polento se da dobit pre-cooked in se jo samo pogreje).

Toj to.

Slike nimam, je pa bl zelenorumena zadeva.

"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan
Back to Top
Biomorph View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 04.Aug.2010
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Biomorph Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jul.2013 at 23:46

Vir: http://www.rtvslo.si/svet/prisilno-hranjenje-stavkajocih-guantanamovcev-meji-na-mucenje/312699

Amerika Pig



Prisilno hranjenje stavkajočih Guantanamovcev meji na "mučenje"

Dor tek !





Edited by Biomorph - 09.Jul.2013 at 00:06
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jul.2013 at 16:48
Originally posted by pestilence. pestilence. wrote:

Bučke z karijem. Krneki, je pa hitr.

Koraki:
- Praženje bučk (v večji ponvici, da ostane plac za "omako") dokler se ne zmehčajo
- Bučke se zalije z smetano za kuhanje (lahko tudi z kislo smetano ali bešamelom, sam no tolk dobr)
- Doda se ogromno (zdrava mera pretiravanja je ravno prav) curryja, malo rdeče paprike v prahu(sladka ali pekoča, nima veze)
- Po želji še sol in/ali poper in/ali muškatni orešček (men recimo ne sede zravn karija)
- Doda se še sestavine po želji
- Mešamo naključno časa.



tole sem zdele skuhala in je prav dobro Cool hwala, pestilence, za dober in enostaven recept :) 
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jul.2013 at 20:56
Dead jz umrem od teh zachimb... ne ne ne ne... sol je shisto zadosti... poprazhene na olju... amen... :DDD sem glih ene dve uochila na vrtu... mmm... pa malancane so zhe cele velikanke... sicer mi je pa seko (med drugimi) za roj dan podarila knjigo japonski receptov... meni... usred ichega... bom kupovala repichino olje... rizhevo olje... sake, mirin,daikon (wtf)... itd... ma podarjenmi konji se ne gleda zwbu al neki Lipssealed 
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jul.2013 at 22:49
Smile imamo drugačne okuse ... sama pa soli ne uporabljam veliko ... raje kako začimbo ... v pestilence receptu curry in rdečo papriko ... soli ne ... z vaskotom pa rada kuhava indijsko ... če zadaneš pravo razmerje začimb (v mojem primeru, če imam srečo :) je kar zaužiješ čarovnija :)) nobena ne sme izstopati, skupaj so pa ... ne wem ... nežna simfonija okusov, ki te poboža ... je pa res, da sol ojača okus (tudi v nekaterih sladicah) ... samo je ne sme biti preveč ... jedi z močnim okusom, mi ne pašejo tako zelo ... sem za nežne okuse ;) in tople ljudi ... takšna si ti Cool 

Edited by mati zemlja - 18.Jul.2013 at 22:54
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jul.2013 at 07:21
Eni bučni šnicli za sred sezone, k je zelenave obilo (+ za ljudi, ki se otepajo soli, hehe).

Rabte:

- bučo (pa ne une okrogle, ampak podolgovato, ker jo bote narezal na kolobarje);
- par pomodorov;
- trikotni sir (beri: Zdenka ipn., računite cca 1 kos za 2-3 šnicle);
- začimbe po okusu (js npr. dam gor origano & baziliko, če je kdo ultra fen začimb, pa naj experimentira)

Ok, let's cook, cookie monsters!!! Afne

Se prav, bučo narežete na kolobarje (al koleščka, kokr se vam prav sliš - mejte mal filinga, ne pretenko, da se skoz vid, pa predebel tut ne, sicer druge reči ne bojo pršle do izraza), takisto storite s paradajzki. Če se vam zdi, lahko fajht od buče mal popivnate, noben pa ne bo jezen, če boste pustil pri miru :)
Dobr zdej, bučne kolobarje date na pekač, na katerem sloni (leži, afne gunca...) peki papir. Na te kolobarje date zdej mal paradajszka, na no mal Zdenke, pozačimbate, za gušt pa lahko še naribate mal parmezana. Vse skup date v ogreto pečico (180°C) za cca 10-20 minut (odvisno od modela pečice, ene fajn kurjo, spet druge mal manj - mejte mal filinga, da ne bote vn dal samga oglja).

Mislm, da nism ničesar pozabu, je pa ta hudič dobr za popizdit, tko da... Bon appetit!Party
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
Tauriwen View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Jun.2013
Location: primorska
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tauriwen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jul.2013 at 12:05
mmmmm te carske palacinke zgledajo prow super fino !! bom kr danes spekla in probala  ;) 
Back to Top
Katana View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 25.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1838
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Katana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Aug.2013 at 09:30
Ena mojih najljubših jedi: tofu s karijem!

- 1 majhna čebula, nasekljana
- 1 strok drobno nasekljanega česna
- 4 žlice nasekljanih bučk 
- 1/2 nasekljanega majhnega paradajza
- 80g tofuja, speštanega z rokami

- 1/3 žličke črnega popra
- 1/3 žličke soli
- 1/2 žličke paprike v prahu (ni nujno)
- 1/2 ali 1 žlička karija
- 1/2 žličke kurkume (ni nujno)

- 4 žlice olivnega olja (mal velik, ampak če daš premal je jed ful suha)

Prepraži čebulo, nato dodaj bučke. Čez približno 6-8 minut dodaj tofu, začimbe in česen. Ko je jed v celoti topla, dodaj paradižnik. Voila :D Dovolj za eno lačno majhno osebo.

Super pašejo not tut kakšni šparglji :)




Edited by Katana - 29.Aug.2013 at 09:32
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Sep.2013 at 08:54
JABOLČNA PITA s pirinim testom
 
ojojojojojoj, če sem za uno nekaj časa nazaj rekla, da je mega, potem je ta ... hmmmm ... ja ne wem ... vrhunska Big smile
 
testo:
500 g polnozornate pirine moke
1 vrečica vanilije v prahu (v šparu sem našla take majhne rumene vrečice, gor je pisalo, da je ena za 0,5 kg moke, v enem kompletku sta dve taki vrečici)
200 g masla (sem dala bohinjsko maslo, sem pogruntala, da se piškoti lepše topijo v ustecih, če daš npr bohinjsko maslo notri)
2 žlički vinskega kamna /  pecilnega praška
sok polovice limone
1,3 deci javorjevega sirupa
 
zgnetemo testo in ga razporedimo po pekaču ... na peki papir ... sem dala okrogel pekač, premera  30 cm pa lih super pride ... gor damo nadev, ki ga naredimo iz
 
nadev:
1,5 kg jabolk (elstar, ampak to nima tuk veze)
cimet
rozine
orehi
javorjev sirup
sok polovice limone
 
pečemo na 180 stopinj cca 45 minut (do ene ure) ...
 
fak, včeraj, ko sem to dala v usta in pita je bila še rahlo topla ... mmmmmmmmmmmmm ... prav tako ... nežen, prijeten okus ... res vrhunsko ... amnjamnjammnjammnjam ... mi je tako všeč, ko ima hrana okus ... ma je tak nežen, mehek ... tak, ki te nežno poboža... ma ne vem, ne znam opisat z besedami ! :D
 
aja, ej !!! sem pozabla povedat !! zanč sem naredila lazanjo ... zelenjavno, kakopak Big smile bi se samo považila, da sem  testo za lazanjo sama naredila ... iz polnozrnate in pirine moke ... ja, sem pa skuhala tudi porovo juho, ki ni imela okusa po poru Censored štacunska zelenjava je čist v pizdi Censored še če si por v usta dal, ni blo okusa po poru Censored  LOL zanč se mi ni dalo skočit nekam, pa sem rekla, ma dej, bom v merkatorju kupla paradajz ... sej je sezona, bo pa ja ok ... ma ja ... NAPAKA !!! Big smile
 
 
 
OKUSNI SENDVIČKI :D
spečemo bel kruh in ga narežemo na tanke rezinice ... eno stran namažemo s pesto genovese, damo gor par rezinic mocarele, pokrijemo z drugo rezino, damo v toaster ... ko je pečeno, damo notri še rezine paradajza in kak listek sveže bazilike Tongue 
 
 
AJA AJA AJA !!! ej pa zanč enkrat sem naredila omakico za pozimi ... na oljčku podušila čebulo in česen, dodala melancane, bučke, paprike, malo posolila, dušila dušila dušila ... v drugem piskru narezan paradaj pa sol dušila dušila dušila ... potem sem pa vse skupaj zmešala in dodala narezano svežo baziliko ...  zaprla v steklene kozarčke in hop v skrinjo !!! ej, in zdej imam tko za cca 30 obrokov omakce .... FORTE JST !!!  Big smile
 
 
ok, dijooooo  :)))
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Sep.2013 at 08:27
danes bo pa    OHROVTOV ZAVITEK  Box
 
cca 1 kg ohrovta narežemo na trakce in ga na hitro podušimo v vreli vodi ... odlijemo vodo in primešamo nasekljan česen, sol, žličko kumine ... počakamo, da se rahlo ohladi in medtem razvaljamo oba kosa listnatega testa ...
nadev razporedimo po testu, prepognemo robova in zrolamo ...
 
pečemo ene pol určke na cca 200 stopinj ...
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Sep.2013 at 17:13
bivanju v leseni hišici v gozdu vsaj za trenutek, vsekakor pristoji zajtrk prvakov :D no, pa sem prejle naredila moj prvi doma narejeni misli Smile

MISLIJI
2 skodelici ovsenih kosmičev
1/2 skodelice celih (olupljenih) mandljev (ma sem jih malo narezala)
1/2 skodelice kokosove moke
2 pesti bučnih semen
1 veliko žlico kakava
1/4 žličke soli
3/4 žličke cimeta
vanilija v prahu (cca pol vrečkice, ki drži 5 g)

1/4 skodelice agavinega sirupa
1/4 skodelica olivnega olja
2 veliki žlici medu

1/2 skodelice na majhne košče narezanih deteljnov

zmešamo suhe sestavine (razen dateljnov) in zmešamo mokre sestavine in potem vse skupaj premešamo ... na pekač daš peki papir in gor enakomerno porazdeliš maso ... pečeš na 150 stopinj, 30 minut, vmes dvakrat, trikrat premešaš ... vzameš iz pečice, primešaš dateljne, z lopatko malo potlačiš na pekač in pustiš, da se ohladi (sem jih malo probala, se mi zdijo kr fajni) ... ohlajeno orng zapreš :) rok trajanja: cca 14 dni


ben, prou ... zdej bom šla počaso na bjro, pol ku pridem nazaj bom naredila še neko drugo različico mislijev pa tko ... 


n a s n i d e n j eeeeeee  Big smile


~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Azael View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 29.Jul.2013
Location: Offline
Status: Offline
Points: 278
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Azael Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Sep.2013 at 20:29
A müsli se peče? Prvič slišim...
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Sep.2013 at 21:45
stvar trenutnih želja Big smile 

če si nekdo zaželi, da so bolj hrustljavi, jih popeče ... če želimo, da npr. sončnična semena ali pa sezam pridobi na okusu, jih popražimo ... če začimbe izgubijo okus, jih popražimo ... v indijski kuhinji npr. pražijo začimbe zato, da (med drugim) poudarijo njihov okus Blabla

waaaaaaaaaaaw !!! sem naredila še ta druge :)) mnjam mnjam mnjam

MISLIJI S SUHIM SADJEM 
2 skodelici ovsenih kosmičev
2 žlici lanenega semena
2 žlici sezama
1/2 skodelice sončničnega semena
3 žlice javorjevega sirupa
70 g mehkega masla
100 g lešnikov
vanilja v prahu ali vaniljev sladkor
1/2 žličke cimeta
1/2 skodelice suhih jabolčnih krhljev
1/4 skodelice rozin ali suhih brusnic
1/4 skodelice suhih marelic

Pečico ogrejemo na 150 °C. Lešnike stresemo na pladenj in ga postavimo v pečico za 15 minut, da se opražijo. Stresemo jih na kuhinjsko krpo, jih stisnemo v culo in manemo toliko časa, da se lupina odlušči. Nekaj lešnikov bo ostalo neolupljenih, pa nič zato.
Drug pladenj obložimo s papirjem za peko in nanj stresemo ovsene kosmiče, posujemo s sladkorjem, kosmi masla, cimeta v prahu in vanilje. Z rokami vse premešamo, da se maslo stopi in premeša s sladkorjem in dišavami. Postavimo v pečico in pečemo 15 minut. Nato premešamo in dodamo laneno seme, sezam in sončnično seme. Pečemo še 10 minut, a pazimo, da kosmiči preveč ne porjavijo.
Vse suho sadje bolj ali manj drobno narežemo. Opražene lešnike prerežemo na pol ali na manjše kose.
Suho sadje in lešnike vmešamo v opražen misli in pustimo, da se ohladi. Shranimo tesno zaprto.




Edited by mati zemlja - 11.Sep.2013 at 21:52
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Oct.2013 at 16:09
a, tkole je ... vmes smo skuhali veliko jedi, vseh ne uspemo zapisat, ker bla bla bla Big smile

ŽUPCA IZ RDEČE LEČE

cca 175 ml rdeče leče
cca 400 ml jušne osnove
1 čebulca
žlica masla (vasko je reku `če hočeš jed še izboljšati, ji dodaj maslo` Tongue ufffffffffff, aja, zanč sva skuhala tuuuuuuuuuk dober curry s čičeriko, da še do danes ne morem pozabit :PPPP vasko prnesu domače čilije s krasa ... forte, vasko ! Big smile)
sol
poper
kumina

3 krompirčki

pol zelene paprike
pol rdeče paprike
1 korenček

na maslu podušimo čebulco (nedeathmetalska različica), stresemo gor rdečo lečo, zalijemo s tekočino, solimo in en pikec popopramo, dodamo zdrobljeno kumino in kuhamo cca 15 minutk ... dodamo že kuhan in na kockice narezan krompir in premešamo ... 

meni je ful dobro, da potem, ko je plin že ugasnjen, stresem notri na drobne koščke narezano rdečo in zeleno papriko, pa korenček ... tko dobro gricka Cool

~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Oct.2013 at 20:02
mah... upam, da vsaj za fotrov roj dan uspem prit do loncev... tku ku pa se zadnje cajte pr meni je, pa ni dobro... verjamesh, da od vsega norenja, ne zmorem niti pojest, ker se mi kr ustavi na sredi... zdej sm se odlochla, da se grem mal pocrtat z enim fajn chajchkom, k so ga sholarchki nabrali... she chajchkou nism brala letos... no lazhem... poleti sm kuharla un ribez ku velika, edino kar me je odzhejalo, ne da bi mi bilo treba popit dva litra...  fajn kuhite she naprej***
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2013 at 09:10
darjaaaaaaaaaaaaaaa, prjatlcaaaaaa Hug  prosim, pazi nase, ker sej veš kaj pravim ... takšnih ljudi kot si ti je izredno malo in vedno manj ... sem pa izredno vesela, da ste :)
 
ej, tole je un lušten kolaček, k sem ga našla zdej en dan na kulinariki in malenkostno, ampak res malenkostno, spremenila ... pa se mi zdi kr fajni za rojstni dan ... ali pa kar tako :)
 
biskvit:
1 jogurtov lonček mletih lešnikov
1 jogurtov lonček mleka
2 jogurtova lončka moke
1/2 jogurtovega lončka sladkorja
1/2 jogurtovega lončka olja
1 pecilni prašek
4 jajca
 
jajca, sladkor in olje penasto umešamo. dodamo mleko, lešnike in na koncu moko s pecilnim. pečemo na 180 stopinj 25 do 30 minut. (pekla sem v pekaču 32 x 27 in se mi je zdelo ravno prav visoko)
 
krema:
jagodni kompot
1 vanilijev puding
15 dag masla
 
v vodi od kompota skuhamo puding (zdej ne vem, če kdo hoče, da je krema orng kompaktna, je po moje dobro, da skuha iz enega pudinga in pol; meni je iz enega v redu), vmešamo (zmiksane) jagode in maslo. prelijemo po biskvitu.
 
preliv:
150 g čokolade
0,75 deci mleka
60 g masla
 
stopimo in prelijemo po kremi.
 
potem damo za par ur v hladilnik in ta daaaaaaaaaaammmm Clown
 
 
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2013 at 10:23
joj una lecina zadeva zveni fantastis, mati z...
uni musliji pa so za moj okus cist presladki.. vsaj tko se mi zdi iz opisa.. jz vse skup (kosmice, semena, orescke, suho in sveze sadje) zalijem samo s sveze stisnjenim pomarancnim sokom, odtelovadim pol urce in je nared..

minestrica 'sprehod po vrtu'.. za 2 osebi..

3 pesti spinace
2 korenja
1 paradiznik
4 krompirji
1 por/cebula
1 cesen
sopek petersilja
rdeca paprika
pol deci rdece kvinoje/v originalu je pasta/
olje/maslo
sol
poper

1. 3-4 min poprazis na koscke narezano zelenjavo (razen dveh krompirjev, ki jih das samo napol)
2. zalijes s kropom in ruknes noter se napol narezana dva krompirja (stirje kosi :) ) in kvinojo/pasto
3. ko so taveliki kosi krompirja kuhani, jih z vilico pretlacis, da se minestra zgosti.
4. povres za pol minute in uglasnes..

cas priprave: cca. 40 minut (odvisno kok hitr seckas)
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Oct.2013 at 15:32
aja, če bi morda koga zanimalo ... v btc v lj je kiosk Loving planet ... kaj drugega kot falafla tam še nisem jedla, ker sem kiosk odkrila kak mesec nazaj ... na netu :D falafel tam je pa božanski ... s pridihom indijskih začimb in meni je to za umret dobro :) 
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Oct.2013 at 11:48
v glavnem ... danes bom naredila kutinovo marmelado ... bu? narezala kutine in sladka jabolka (razmerje 2:1) zalila z jabolčnim sokom, dodala cimet, limon sok in klinčke ... vrela cca 20 min ... no, potem bom to s paličnim spasirala, še malo povrela in zaprla v kozarce ... zavila v deko, da se pohladi ... potem pa hop!!! v hladilnik ... ufff, me prav zanima kaj bo nastalo ... itak sploh ne vem, če maram kutine Big smile majhne kozarčke, zna bit hitro pokvarljivo ... do dodatnega sladkorja mi ni ... upam, da bo ok in da ne bo šlo v nič ... sicer pa količin verjetno ne bo velika ... 3 kg kutin in 1,5 kg jabolk ... skuta in marmelada bo dobra kombinacija !!!
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Apr.2014 at 20:40
danasnja juzna a la grafin

ajda z blitvo
motovilec s timijanovim paradiznikom in ciceriko

za dve lacni osebi

2 dcl ajde
malo vecji sop mlade blitve
motovilec
6 cesnjevih paradiznikov (mercatorjevi lumpiji majo edini priblizen okus izven paradiznikove sezone)
nekaj zlic kuhane cicerike (lahko tudi vlozene v kozarcu)
par zrn kumina
zlico sezamovega (ali drugega, primernega za visoke temperature) olja
pol zlicke kurkume
nozevo konico muskatnega oreska
nozevo konico popra
en manjsi strok cesna
paradiznikov koncentrat - pol zlicke
zmleta sezamova semena - veliko zlico (zmeljes jih - rahlo poprazene - v kavinem mlincku)
bučno olje
limonin sok
sol

v posodi segrejes olje.. ruknes notri par semen kumina.. pocakas par minut, da zadisijo.. streses v posodo se ajdo in mesas par minut.. potem zalijes z dvakratno kolicino vroce vode.. in dodas kurkumo.. kuhas 15-20 minut, potem ugasnes in posolis..

sop oprane - nekuhane - blitve in malo vode zmiksas s palicnim mesalnikom.. dodas zmleta sezamova semena, paradiznikov koncentrat, sol, poper, muskatni oresek, cesen.. omaka je gotova.. ko je ajda kuhana, jo primesas vanjo..

paradiznike narezes na drobne kosce, v manjsi posodici osolis, potimijanas in polijes z bucnim oljem.. pocakas 10 minut.. operes motovilec, dodas paradiznikov mix, ciceriko, zabelis z bucnim oljem, limoninim sokom in soljo..

cas priprave: z dobro logistiko max. 30 min..

dober tek!

se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Apr.2014 at 20:52
FORTE !!!  worship  sliši se brutalno dobro !!! tole pa z vaskotom skuhava nasledno soboto Hooray samo blitvo priskrbim* pa je treba NUJNO poskusit :) 

ps: kumin je moj prjatelj Clown

edit:
*aja, pa češnjev paradižnik :)





Edited by mati zemlja - 15.Apr.2014 at 20:55
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Azael View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 29.Jul.2013
Location: Offline
Status: Offline
Points: 278
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Azael Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Apr.2014 at 23:15
A ni kuminA (ženski spol)? 

Jaz sem zadnjič prvič jedel regačico (silno okusen "plevel", raste povsod, tudi na vrtu).

Recept gre takole:

na krožnik natrgaš pol klobuka regačice, dodaš pest mladega bukovega listja in ducat natrganih čemažovih listov. Poškropiš z olivnim oljem in malce popopraš. Zraven še dve rezini kruhca in večerja je nared v par minutah.
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Apr.2014 at 11:54
kumin in kumina nista enaki začimbi ... semenke se na pogled razlikujejo, vendar ne zelo očitno (za laika recimo). podobna oblika, podoben odtenek barve, vonj in okus pa sta zelo različna. sem ubrisana na kumin Embarrassed AMNJAM MNJAM MNJAM MNJAM mlado bukovo listje  je dobro :) komaj čakam župo po grafininem receptu !!! AMNJAM MNJAM MNJAM MNJAM kumin tako noro dobro diši in tako noro dober je po okusu, da dol padeš !!! precej se uporablja v indijski kuhinji AMNJAM MNJAM MNJAM MNJAM, kumino pa uporabim pri rdeči pesi pa segedinu :) moja stara mama je naredila tako dobro rdečo peso AMNJAM MNJAM MNJAM MNJAM :D
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 1112131415 16>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,500 seconds.