Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - metal kulinarika - recepti in ostalo
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

metal kulinarika - recepti in ostalo

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 16>
Author
Message
dupli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Cayman Islands
Status: Offline
Points: 1535
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dupli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Feb.2010 at 12:40
ahahaha ma ne me jebat, sej je na youtubi, še bolj mi je smešna, kokr se je pa spomnemSmile
klik
...vsaj sendvič z mortadelo.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Feb.2010 at 20:46
a kdo mogoč ve od kot ta "mit" o prepovedanem segrevanju olivnega olja?


ajde, štekam, da v ponev ne, kr ga je škoda, ampak a je segrevanje res lahk škodljivo?


js ga sicer zmeri dam par kapljic v vodo s pašto, da se ne sprime skupi (bolj navada kot nujnost ), zdle pa delam česnovo juho (v ene tretjo poiskušam vrjante , sj je bla zmeri za pojest, ma rad bi še boljšo) in zmeri se mi je zdela "presuha" in sm dans med kuhanjem dodal par žlic olivnega in?   kak je s tem no?

Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Feb.2010 at 22:13
ja, to bi pa tudi mene zanimalo (olivno olje), kaj je res in kaj ni... najdeš svašta - od sproščanja strupov pri visokih temperaturah do tega, da se lahko, ampak je pač drago... kakšen kemik ? ja, svinčnik mam, zanima me olivno olje...
 
aha!!!
stročji fižol z bučnim oljem
skuhaš stročji fižol (= v strokih :)), ga lepo odcediš... potem pa svež nasekljan petršilj gor, pa malo bučnega olja, pa je mmmmmmm ...
:) ja, ne vem, znam samo preproste recepte :)
 
krompir v oblicah, recimo :))))))
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Feb.2010 at 23:20
ej dupli, si dal judase notr?:)
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Feb.2010 at 23:26
to sm hoto napisat zanč ja...


se mi je ful dopadl, k si med sestavine napiso priesto (pač cooking music ), pol pa v navodilih vidim da jih je treba nažgat šele ko jed serviramo... škoda, med kuhanjem so še bolši, ko ješ, je muska v drugem planu



komad, ob kerem začnem js kr poskakovat okol loncov, hladilnika pa nožov:

http://www.youtube.com/watch?v=BSN6mIU-CWM




Edited by FABO - 21.Feb.2010 at 23:26
Back to Top
Stock View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 440
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stock Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Feb.2010 at 23:38
Originally posted by mother earth mother earth wrote:

ja, to bi pa tudi mene zanimalo (olivno olje), kaj je res in kaj ni... najdeš svašta - od sproščanja strupov pri visokih temperaturah do tega, da se lahko, ampak je pač drago... kakšen kemik ? ja, svinčnik mam, zanima me olivno olje...
 
aha!!!
stročji fižol z bučnim oljem
skuhaš stročji fižol (= v strokih :)), ga lepo odcediš... potem pa svež nasekljan petršilj gor, pa malo bučnega olja, pa je mmmmmmm ...
:) ja, ne vem, znam samo preproste recepte :)
 
krompir v oblicah, recimo :))))))


Jaz še nisem crknil, tko da ne bo držal da je zelo škodljivo ;) sej tud cigareti pa alhkohol škodjo, pa jih večina folka še zmer uživa...
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Feb.2010 at 23:45
o, lejga, kuhar :D hehehe... sej jst tudi kr na olivcu, mi je bolj fajn, ker ne pride grdo mastno...
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
dupli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Cayman Islands
Status: Offline
Points: 1535
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dupli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Feb.2010 at 23:51
isto kot pri Fabotu, me je presenetlo, da šele ob jedi :)
med custom nastavitvami pa so se žal znašli (oz. se niso) tudi Judasi...nikoli jih nisem kej preveč poslušal...itak pa sm zadnje cajte v vojni evforiji, tako da se je med kuharijo vrtel plošček ansambla Warbringer, ki sliši na ime War without end. 
...vsaj sendvič z mortadelo.
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Feb.2010 at 23:57
ma ja... sam veš kuko... če med kuhanjem poslušaš preveč dobro glabo, pol se lahko kej prpali pa tko :))) vsaj mene odpele, pol pa... ja, pol pa ljudje mislijo, da sem na ......... a ne dupli Embarrassed LOL
pssssstttt... sej je blo vse res, sam... Embarrassed  upppssssss !!!


Edited by mother earth - 22.Feb.2010 at 00:03
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
dupli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Cayman Islands
Status: Offline
Points: 1535
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dupli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2010 at 00:07
ja sej jst upam, da me ni kdo vidu. naša kuhnja je namreč skor ku izložba...je eno veliko okno, k gleda na predsobo, to je naša kadilnica, ki je pa spet vsa v steklu, na uni strani je pa že ulica s pretežno sosedi upokojenci. in itak da ne moreš bit pr miru pr taki muziki, pol pa slemaš od štedilnika do hladilnika, en stagedive po kislo smetano na spodnjo polico, hitro en požirk iz flaše modrega pinota, pa kuj nazaj k ponvi slematLOL
...vsaj sendvič z mortadelo.
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2010 at 00:16
LOL ne skrbi... moji sodelavci pravijo `o, poglej jo, kako je danes dobre volje` k tko ponesreči priplešem k njim v sobo (sam res, včasih mi uide, pol pa sploh ne vem kaj naj naredim sama s sabo Embarrassed
 mogoče tako lepo razmišljajo tudi tvoji sosedje :)))))
 
p.s. imam najboljše sodelavce na svetu, četudi nočejo nikoli posode pomivat Censored sploh se jih ne da prevzgojit!!! pa sem jim povedala, da jst tudi tega ne maram, a zdej moram pa zato, ker nisem moškega spola... pa nič ne pomaga !!! Wacko
 
Censored


Edited by mother earth - 22.Feb.2010 at 00:19
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Monxster View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Aug.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 356
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Monxster Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2010 at 00:31
prejšn tedn sm prebral v eni knižci, da u bistvu je olivno olje bl primerno za kuho, zrd sestave.
jst večinoma kr olivnega uporablam. za kake omake za makarone, zelenjavne juhe itd. za golaž more bit pa svinjska mast!! če se pa kak ocvirk drži zravn je pa še bolš
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2010 at 08:14
no sej ubistvu se je omenjen cd vrtel med pripravo.. ampak kuhna je vedno zavita v tančico skrivnosti (sajmon ™), jedca ne zanima kako reč nastaja, ampak mu je treba z ambientom postrežt ob serviranju:)

Back to Top
jajčk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1426
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jajčk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Feb.2010 at 18:00
Dans sn si čist tak za foro zeksperimentirala kosilčk in morn rečt da je blo super. Nimam mer, samo osnovne sestavine lahk napišem ;)

Pač rabiš ananas, smetano (najboljše je una za kuhanje), čebulo, mal začimb če ti je to kul in testenine.

Pač naseckaš čebulo, jo prepražiš (js sn jo na margarini, da je bolj sladko vse, glede na to da sn delala z ananasom), na kockice narežeš ananas (lahko uporabiš tut vloženga, pač po želji) ga flikneš na čebulo, to en čas pajsaš da se mal zmehča (mal vmes poliješ z vodo, da se ne zažge) dodaš mal začimb če ti to paše (js sn mal timijana posula gor) in na koncu poliješ gor še smetano. To vse pa naflikaš na poprej skuhane testenine (široki rezanci über alles!).

Pač to je to, hit narjen, pa še njam njam!Thumbs%20Up

Bolje ispasti glup, nego iz avijona ^^
Back to Top
opička View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 06.Dec.2007
Status: Offline
Points: 156
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opička Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Feb.2010 at 21:50
U si me fajn spomnila na eno stvar k sem jo skuhala enkrat neki let nazaj, lih tko je bil eksperiment in zelo zelo podoben, samo da sem namesto ananasa uporabla na lističe narezan korenček in hruško Smile
In ja, široki rezanci!
Back to Top
jajčk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1426
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jajčk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Feb.2010 at 22:54
Ma ja, to je njam! Itq je najboljš kr neki eksperimentirat, ker itq delaš za sebe, ne za druge. :D
Bolje ispasti glup, nego iz avijona ^^
Back to Top
Šaja View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 09.Dec.2007
Status: Offline
Points: 653
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šaja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Feb.2010 at 08:12
no, kdo mi pride kaj skuhat
Back to Top
white_as_hell View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 02.Oct.2008
Status: Offline
Points: 679
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote white_as_hell Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Feb.2010 at 09:03
kozice, ki morajo biti sveže, ocvrte v pivskem testu z ingverjem
+
pečen krompir (manjši kosi) z rožmarinom posebej v pečici
+
moja tatarska s kaprami

za metalski okus dodajte še malo aluminijevega granolata
she wanted nothing and i delivered
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Feb.2010 at 09:28
Originally posted by šajazrajfom šajazrajfom wrote:

no, kdo mi pride kaj skuhat
 
in meni !!! jaz bi kr fabota imela doma Embarrassed
oprosti fabo, oprosti fabo !!! nisem jst kriva, če si tak kuhar... joooj, pa ti deluješ prav un kuhar... ki daje hrani eno posebno začimbo Heart waaaaaw
 
/ojoj!!! to zgoraj mi je zdej mal ušlo, but what the hell.... aja, v bistvu sem tela rečt white as hell Evil%20Smile LOL 
 
da ne bom off topic:
pomaranča posuta s cimetom... za fruštk !! cimet imam rada :))


Edited by mother earth - 25.Feb.2010 at 09:30
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
white_as_hell View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 02.Oct.2008
Status: Offline
Points: 679
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote white_as_hell Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Feb.2010 at 09:30
tu pri zadnjem postu sem te zgubo...

malo pred cinnamon waves orange


Edited by white_as_hell - 25.Feb.2010 at 09:31
she wanted nothing and i delivered
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Feb.2010 at 09:40
 
what the hell -> white as hell... ime polno kontradiktornosti Evil%20Smile LOL pač ena neumna asociacija... še vseeno bi imela fabota Clown /ne bom več težila, navdušenje sem že izrazila... meje ljudje!! meje LOL/
 
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Tokio View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1242
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tokio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Feb.2010 at 14:08
s Strugijem mava za vikend vedno kuharski razvrat, nazadnje so ble chimicange po improviziranem receptu in so ble njam njam njam in muffini s četvorno čokolado.
 
Ta vikend bo Panna Cotta in pašta ala Strugi.
Can't waitThumbs%20Up
Metal je muska za grde.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Feb.2010 at 01:58
dobro, ma sklepaš tu iz parih sproti objavlenih receptov Big%20smile

rad pripravlam in se ukvarjam s hrano, eksperimentiram na vlko, e, a to je tut vse Smile



-----------------------------------------------

k stvari:


dobil sm neke pasjo hude oštre sveže čili paprike....

del jih mislih namočit v olivno olje, del posušit, še ma kdo kako idejo o shranjevanju?      vlaganje se obnese in se ohrani ostrina?

za v svežo porabo so pa kr hc - slaba polovička v skledo solate in jeaaaaa StarCensored



Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Feb.2010 at 08:59
Originally posted by FABO FABO wrote:

rad pripravlam in se ukvarjam s hrano, eksperimentiram na vlko, e, a to je tut vse Smile 
 
we can see it through your posts Wink
 
 
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Feb.2010 at 09:02
šujo noče delit z mano recepta za sirovo juho Unhappy
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Feb.2010 at 09:52
fabo, pr nas z vsakega korita gledajo ene vražje mejhne paprike, ki se še zelene poberejo in vložijo v kozarce podobno kot kumarce.. pa še tist je norišnca.. svežo damo ponavad eno na 3 litre golaža:)
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Mar.2010 at 01:17


we are not alone

Edited by frogstomp - 04.Mar.2010 at 01:17
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3818
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Mar.2010 at 09:34
To knjigo prodajajo v On Parole štacuni!
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Mar.2010 at 10:17
sej, tm sm najdu :)
Back to Top
FINc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1086
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FINc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Mar.2010 at 11:47
Js sm pa lih dons eno stran od načo fanov najdu http://www.ilovenachocheese.com
 
zadovoljni?Smile
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Mar.2010 at 15:04
:) ja, če ga še narediš za nas, smo zelo zadovoljni :) hehehe
 
melancani v omaki
- melancan narežemo na kockice, poslimo in pustimo malo stat... potem ožamemo vodo iz njih (ne vem zakaj, tko pravijo LOL da niso grenki, če so grenki?)...
- v kostrolci na olivnem olju popražimo nasekljan česnček in damo gor melancane... malo dušimo, pa kej z vodo zalijemo pa tko...
- no, v ta drugi kostrolci pa dušimo narezan paradižnik... solimo, sevede... da zelenjava spusti vodo... dušimo dušimo... tko, kokr dolgo se nam zdi :P dodamo baziliko, pa papriko v prahu...
- potem pa vsebino prve in druge kostrolce skupaj zmešamo in še ene 7 do 9 min Clown kuhamo... in dodamo nasekljan petršilj ...
 
evo, to sem si danes skuhala in se mal sproti zmišljevala... meni je dobro :)) zraven sem pa jedla na vodi kuhano proseno  kašo...
 
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Mar.2010 at 15:06
dodej še 2 zrezka pa bo popolno:)
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Mar.2010 at 15:10
LOL ja, to pa lahko naredite mesojedci :)
 
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Mar.2010 at 15:12
ej bom res naslednjič k bom novo edicijo kuharice delal naredu zrezke v tejle omaki, dobiš vse akreditacije:)
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Mar.2010 at 15:24
:)) aja !!! pa sol, a ne.. uporabljam sol od piranski solin - nerafinirana, nemleta, nejodirana... meni je zelo všeč, ker ni grdo slana... ker pa ni mleta, je fino imeti mlinček (hladne jedi, v toplih se itak raztopi)...
 
sol je morje, ki ni moglo nazaj v nebo...
 
zanimiva čokolada :)
 
pa imajo tudi čokolado s sivko :))
 


Edited by mother earth - 07.Mar.2010 at 15:27
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Mar.2010 at 14:48
PREBRANACPICA

"testo":

-fižol
-čebula
-začimbe
-sladka smetana

nadev:, karkoli si date na pico, js sm doma najdo tole:

- paradajz (pelati...)
-sir
-pršut
-origano itd...
-jajčka
-kohuna koruza
-feferončki
-česen
-olive....



v ponvi popražmo čebulo (ne skoparit z njo, čebula je GLAVNA sestavina prebranca, ne fižol,,,   js sm dal v prebranac za 2 , 2 kr velke rdeče čebule in jih fajn prepajso.

dodamo fižol (brez vode), (ki ga najprej seveda dan prej damo namakat čez noč in skuhamo ) začimbe in žlico sladke smetane ter vse skupi še mal pajsamo da se "spoji"

stvar iz ponve predevamo v pekač (no, še bolš kaka lončena posoda, kr se res lepš peče v tem) in se delamo kot da mamo pred sabo razvlečeno testo za pico    (s tem da se na fižolu svež paradajz ful lepo obnese, kar za obično pico ne morm glih rečt....



in damo vse skup pečit za par minutk, men osebna je mera da fajn zakrkne beljak na vrhu, itak ni nč surovga gor da bi blo treba še dlje...


basta!

Edited by FABO - 09.Mar.2010 at 14:49
Back to Top
puntar View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Kuća Poso
Status: Offline
Points: 876
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puntar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Mar.2010 at 16:16
Hvalabogu niso kaki prežvekovalci pisal receptov za pomije!
Ne da se mi pisat, tak da evo linke treh meni naboljših zelenjavnih jedi. Vse ostalo mora bit z mesom.

Sataraš 
Matevž  
Filane paprike

Pa gonte se z načosi in podobnim u tri...  Tongue

Zdejle mam pa polno rit krompirja, zelja in krvavic!!! Embarrassed

Mha! It is EVIL! It is? SO EVIL!! It is a BAD BAD plan that will hurt many people... ...that are GOOD!

Back to Top
AmarNat View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 26.Oct.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AmarNat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Mar.2010 at 16:16
 
pa imajo tudi čokolado s sivko :))
 
[/QUOTE]

jp tole je res fino :).. pa tut sz bučnimi semeni pa še neki majo res prou mmm Heart


JOŠ! :D

We must not allow other people's limited perceptions to define us!
Back to Top
AmarNat View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 26.Oct.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AmarNat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Mar.2010 at 16:33
jp Puntar sataraš je res zakon !! Smile, posebi še polet ku je fina domača zelenjava in ne zele ku je sama plastika u štrcuni Confused

drugače pa d dam š js en recept za neki slatkega.. sicr š nisem delala ampak se mi čuje zakon zakon !!! Smile in bo slej ku prej pršlu na vrsto Smile

torej..

KOKOSOVA ROLADA

Sestavine za ovoj:
22 dag mletih keksov
10 dag margarine
10 dag cukra
10 dag naribane čokolade
naribana lupina 1 limone

Sestavine za nadev:
15 dag kokosove moke
2 dcl vrelega mleka
5 dag margarine
5 dag cukra
5 dag mletega lanenega semena

1. margarino vzemi 2 uri pred pripravo iz hladilnika, da postane mehka
2. zmešaj sestavine za ovoj. Peki papir posuj z lanenim semenom in po njem razvaljaj testo za prst na debelo.
3. Nadev: mleko zavri in ga polij po kokosu. Dodaj ostale sestavine in dobro premešaj.
4. Nadev namaži na ovoj.
5. Zvij in postavi v hladilnik, da se strdi.


e tu je tu. :) čuje s fino pa še fejs lahk za nardit..
JOŠ! :D

We must not allow other people's limited perceptions to define us!
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Mar.2010 at 16:55
kokos  Heart 
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
FINc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1086
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FINc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Mar.2010 at 17:03
Mama zamlja sej bi ti ga naredu sam so napisane ene američke enote pa jih ne razumemEmbarrassed
evi vam ene kokice k bi metalcem pasaleBig%20smile


Edited by FINc - 09.Mar.2010 at 17:03
Back to Top
puntar View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Kuća Poso
Status: Offline
Points: 876
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puntar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Mar.2010 at 16:26
Za tole pa tud js vem recept. :D
Ali kot je pravil včasih Oliver Mlakar: "Male tajne velikih majstora."



-----------
Amarnat, plastikk fantastik artificial nuclear kuplen paradajz sucks!!

Mha! It is EVIL! It is? SO EVIL!! It is a BAD BAD plan that will hurt many people... ...that are GOOD!

Back to Top
Katana View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 25.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1838
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Katana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Mar.2010 at 17:24
Jst dostkrat nardim eno čokoladno peno.

okol 200ml sladke smetane stepeš
ločiš 2 jajci, stepeš beljak v sneg
rumenjaka zmiksaš z 2 žlicama cukra, jst dam še vanilin sladkor pa 1 noževo konico muškatnega oreščka
stopiš 150-200g čokolade nad vodno kopeljo in jo vmešaš v rumenjake
pol pa zmešaš zraven še sneg in sladko smetano

to je dokaj božansko :) če pa komu ne pašejo surova jajca (men niti ne tok), nej da pa v posodo pa v pečico(jst dam v ventilatorsko), na 170-180 stopinj, a peče dokler ne razpoka na vrh.

To sm dans nardila, sam da sm po ene 15-20 min pečenja zmiksala še eno pomarančo (brez lupine :D), pa zmešala v sneg iz dveh beljakov in namazala čez, pol pa naprej pečt. napišem pol če bo dobr, pomojm da bo ful :D (edit: dobr je blo. Če daš še 2 žlici moke in pol žličke sode bikarbone, dobiš že bl testu podobno stvar, če pa ne daš je pa bl sufle :P)


še en recept:

TUNIN NAMAZ

2 mejhni konzervi tun al pa ena velika, odliješ olje stran
polovica zeliščnega/česnovega namaza (mu), 1 žlica kisle smetane
česen, lahko un zmlet al pa ga pač nasekljaš
lahko daš še mal putra pa baziliko

to vse zmiksaš v multipraktiku in ješ na popečenem kruhu Heart


Toast s čokolado

Vzameš 2 kosa toasta, oba namažeš po zunanji strani z maslom, daš not 4 koščke čokolade (pač v kvadrat, ne v vrsto), pa v VROČ namizni žar in se ocvre :D to je res najbolš. Lohk daš pa tut nutelo vmes, al pa belo/črno čokolado. Sam ne dat več k 4 koščke, ker bo vse vn stekl.


zdej grem pa rižoto narest :) nomnom


Edited by Freia - 11.Mar.2010 at 21:24
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Mar.2010 at 16:43
nism neki na sladko (niti uživanje, niti priprava), ma me mal mančizi dajejo in sm prej spacal neko sladico, k bo materi sigurno všeč



PEČEN MANGO

mango
rum
kardamon
gustin (lahk tut moka)
pomaranča (js sm rdečo)


mango olupmo in narežemo na šnicle, vržemo v ponev ( če nimate teflonske ponve je mal sitno pomoje, k olje ne paše zram, pa vse se prime...)

v skodelici zmešamo pomarančni sok, rum, gustin in kardamon..... gre za zlo močno začimbo, zato pazlivo z njim.....
in polijemo to po že popečenih mangotih in še mal pustimo


to je to, čas priprave?   3 minute




edit:   če ste si že šli h tisti fajni sosedi v kroksih sposodit kardemon, si ga lahk še mal v kavo šuknete, ful paše

Edited by FABO - 13.Mar.2010 at 16:46
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Mar.2010 at 17:31
a sm sam js glup al se teh Kotanyi mlinčkov (poper...)  ne da odpret in ponovno nafilat?  Wacko
Back to Top
Sanja View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 29.Feb.2008
Location: Norway
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Mar.2010 at 18:59
Kuskus z jajcevci!

Zavres vodo, das zlicko soli in zlicko masla. Not streses vreco kuskusa in pustis stat ene 4 minute, da se kuskus napije. Medtem preprazis na olivnem olju na kocke narezan jajcevc, lahk tud papriko (men je bols ce je paprika tud!- to mal zacinis!) in zmesas s kuskusom. To vse streses v namazan pekac (MASLO!), gor narezes na kolobarje paradajz in VELIK sira!
Vrzes u pecico za 15 minut in TA RAAAAAAAAAA! Najbolsa jed.
Zravn ful pase kaka pecena kura al pa piscanc v smetanovi omaki. Lahk pa tud kr solata- to ne redi:D




Edited by Sanja - 16.Mar.2010 at 19:00
Back to Top
opička View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 06.Dec.2007
Status: Offline
Points: 156
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opička Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Mar.2010 at 19:40
Hehe, js sm pa lih jedla kuskus s špinačo in cvetačo (recept: zmrznjeno špinačo in cvetačo vržeš v vodo, ko zavre vržeš not še kuskus in kup začimb vključno s česnom in čez nekaj minut je ready - ja, lena sem dans... Unhappy).
Back to Top
AmarNat View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 26.Oct.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AmarNat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Mar.2010 at 22:35
Originally posted by FABO FABO wrote:

a sm sam js glup al se teh Kotanyi mlinčkov (poper...)  ne da odpret in ponovno nafilat?  Wacko



ne, ne da se Thumbs%20Down ,.. sm tut js ž pred časom probavala in toukla, grizla, s matrala- p j ostal isti ku je biu :) ,.. č p pogruntaš način s p priporočam Embarrassed
JOŠ! :D

We must not allow other people's limited perceptions to define us!
Back to Top
Sanja View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 29.Feb.2008
Location: Norway
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Mar.2010 at 15:23
Aja, js mam to Hellbent for Cooking knjigo in je kr carska:) Zdej vem, da:

Scot Ian je najrajs sarmo.

Band The Lamp Of Thoth (ce kdo pozna, js ne) majo narajs krvavico s kalamari. Dead

Kreatorji majo najrajs veganske burgerje:|

Tankard- kaj pa drugega ko pir pico! Nc novga.

No, not so se recepti za brownije,  Tardy je razkril recept za dobro Margarito! iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin tako naprej....

Pac js sm "kuk frik" pa zbiram kuharske knjige:)


Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Mar.2010 at 11:59


Edited by frogstomp - 31.Mar.2010 at 12:00
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 16>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,328 seconds.