Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - Metal veterani.
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Metal veterani.

 Post Reply Post Reply Page  123 8>
Author
Message
polopoklip View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 2106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote polopoklip Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Metal veterani.
    Posted: 30.Dec.2007 at 22:59
Metal veterani, zakaj si po vašem mnenju zaslužite spoštovanje od mlajših metalcev?
...separation of delusion and cum...

Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Dec.2007 at 23:11
No..., ne bit zdej jezen. Po moje tu ne boš najdel odgovora. Predlagam ti, da se suočiš s problemom sam. Pač niso te sprejel v družbo. Ampak to ni neki življenski test. Sej ne vem kdo so bli ,ampak čas je da greš naprej in pustiš sovraštvo za seboj.
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
polopoklip View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 2106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote polopoklip Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Dec.2007 at 00:50
Originally posted by Prophet Prophet wrote:

No..., ne bit zdej jezen. Po moje tu ne boš najdel odgovora. Predlagam ti, da se suočiš s problemom sam. Pač niso te sprejel v družbo. Ampak to ni neki življenski test. Sej ne vem kdo so bli ,ampak čas je da greš naprej in pustiš sovraštvo za seboj.

MYSPACE WARRIOR, jaz sem dejansko resno mislil s tem vprašanjem, ker me zanimajo mnenja o tej temi.
...separation of delusion and cum...

Back to Top
Norther View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: LA
Status: Offline
Points: 1513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Norther Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Dec.2007 at 00:52
Zakaj si pa mlajši metalci zaslužjo spoštovanje starejših?.......same shit
Beer sells...........and I'm buying
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Dec.2007 at 01:18
kakšna je sploh definicija metal veterana??
a) a je to člouk k ful posluša metal pa ve ogromn o sceni pa skor o usakmu bendu
b) a je to nekdo k posluša metal xy let in je str nad xy let
c) izberi svoj odgovor
d) whatevr
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
polopoklip View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 2106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote polopoklip Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Dec.2007 at 01:52
Metal poslušam že kar nekaj časa in po mojem nisem ravno moker pod nosom, kar se tega tiče.
V teh letih sem spoznal kar nekaj metalcev in po mojih izkušnjah ni v nobeni drugi subkulturi več arogantnih in kvazi elitističnih
ljudi kot ravno v tej glasbi. Blazno zanimivo se mi zdi, da se lahko nekdo počuti superiornejšega od nekoga drugega, ker pač pozna
več obskurnih bendov, ima večjo kolekcijo, je obiskal več koncertov ali pa je več let na sceni kot kdo drug. Staram se, staram.

p.s. Če bi jutri nekdo ukinil MySpace bi slovenska metal scena potrebovala kar nekaj časa, da bi se pobrala nazaj na noge. Yebesh tako sceno!

...separation of delusion and cum...

Back to Top
Norther View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: LA
Status: Offline
Points: 1513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Norther Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Dec.2007 at 02:06
Pa ne sam slovenskaSmile
Beer sells...........and I'm buying
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Dec.2007 at 07:10
men se pa glih zdi da je mularija k je kumi začela poslušat metal še najbl arogantna. nevem pač po opažanjih če se že sam kšn petk sprehodm po metelkovi pa je tm en kup malih metalčic pa metalčkou k se nosjo kt da b boga za jajca prjel (alpa hudiča - whatevr) in use vejo in use znajo pol pa začnejo pametovt o tem ali onem bendu od kerga so se itak use nadrkal z interneta da izpadejo čim bl "know it all". smo s frendi že dostkrat mel debate na to temo...kakšni smo bli mi pr njihovih letih pa kakšni so zj oni pa smo pršl nekje do zaklučka da mi smo bli tih pa se od starejših učil... o zjšni mulariji pa raj neb zgublala besed k so za moje pojme po večini vikend metalci...pametni na metelkovi z litro u roki
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Dec.2007 at 07:18
Originally posted by polopoklip polopoklip wrote:

... po mojih izkušnjah ni v nobeni drugi subkulturi več arogantnih in kvazi elitističnih ljudi kot ravno v tej glasbi...
 
Veš, da se tole niti nisi preveč zmotu... jebi ga! Večina ljudi (ne samo metalcev) je pač drek.
 
Se spomnim, ko sm enemu znancu enkrat v šali omenu, da se mu pozna, da ne kupuje original cd-jev (sm ga sprašvou za en komad od Deep Purple, ki se je ravno takrat vrtu v lokalu). V odgovor je skor da ne popizdiu in začeu v mojo smer metat seznam glam bendov (ki jih pač ne poznam, ker me glam niti ne interesira preveč LOL) in mi gnojit, da ve več o metalu kot jst. Whatever biatch!!! Se ne družmo več Smile.
 
Ko smo pa pr arogantnih osebkih pa morm oment enga Blekmjetal mulota, ki mi ji pognojiu dan s svojimi izjavami že ob večih priložnostih s tem, da je trdiu, da ve o metal glasbi več kot kdo drug - ne vem že kako je geografsko definiru (pomoje da je mislu kr največ na svetu od vseh)... se je pa vsaj moja takratna fest nasmejala ob mimiki, ki sm jo naskrivaj izvajou v odgovor na njegove komentarje Smile.
 
Obstajajo pa tud fest osebki z dolgim stažom na tej sceni... morm rečt, da me ti niso (razen v hecu) drkal v glavo o mojem metal znanju, še več, po njihovi zaslugi sm izvedu za velik super bendov. Takim ljudem pa jst poj rečem prijatli (jih pa praktično lahko naštejem na štrcl amputirančeve amputirane roke).
 
...štrcl amputirančeve amputirane roke? Pizda, se že vid, da sm čist novoletn dons Dead. Ajdiga!!! 
Back to Top
Ewelin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ewelin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Dec.2007 at 10:21
Jst mam na splošno kr v redu izkušnje s folkm, sm pa opazla predvsem pr blek metalch da se majo kkšni za nekaj več (like who cares); kdo je pa metal veteran se pa raj ne bi opredeljevala, definitivno pa ne more bit to en 20 let str mulc pa če je še tolk muzke preposlušou - saj za moje pojme no, vseen je razlika a en posluša to ne vem 15 let al pa 5, ma ja, itak je pa to sam moja logika - itak pa obstajajo izjeme, sam so res redke po moje. No, bom raj nehala kokodakat LOL
Out of control
Back to Top
Electric soul View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1873
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Electric soul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Dec.2007 at 10:43
Shocked Pošluš ti prjatu glasbe¤ sem na reklakazala mislila da si iz naših koncev od kjer nas.. staro in mlado okrog vozi Špik. Pač.. poslušaš kar ti je všeč.. malo brkljaš.. malo prijateljem dovoliš da predstavijo kaj novega in se včasih s čim tudi malo posiljuješ.. ali pa se odločiš da je čas za coknpokn domov. Amm.. brez ljudi kot so Vilc Šurda Juki Buh.. v času brez interneta o mjuzi ne bi izvedela prav veliko.. menda tudi o nekaterih drugih življenjskih stvareh ne.. rispekt¤ Tongue Tastarim ketnšponerjem!! Če bi vedela vse.. me stvari ne bi več vznemirjale in bi se umaknila.. kar mirne duše včasih tudi naredim. Zakaj bi potem imela do drugih drugačen odnos? Kakorkoli.. sem si pa v centru pozornosti JEST za kar se lahko (ne)iskreno opravičim.. spremenim težko.. pa še to po svoje. Kupovanje spoštovanja pa.. hvala lepa. Če na reklakazala izvem še kwa zaena faca si te na kakem koncertu pridem pocukat za rokaw.. tamaw. Ajprow? Če mi ne bo že prej kaka surla na nogo usekala. Wink
Stories never end.. ends are new beginninings..
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Dec.2007 at 11:28
Včasih sem bil sam metalbebo. Danes sem malo manjši metalbebo. Upam da je tudi za druge malo upanja in da bo par let na sceni opravilo svoje = da postanejo malo bolj umirjeni ali pa jo zapustijo. Mene ne motijo, ker so zabavni.


Edited by devlin - 31.Dec.2007 at 11:28
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Dec.2007 at 11:39
Originally posted by polopoklip polopoklip wrote:

Metal poslušam že kar nekaj časa in po mojem nisem ravno moker pod nosom, kar se tega tiče.
V teh letih sem spoznal kar nekaj metalcev in po mojih izkušnjah ni v nobeni drugi subkulturi več arogantnih in kvazi elitističnih
ljudi kot ravno v tej glasbi. Blazno zanimivo se mi zdi, da se lahko nekdo počuti superiornejšega od nekoga drugega, ker pač pozna
več obskurnih bendov, ima večjo kolekcijo, je obiskal več koncertov ali pa je več let na sceni kot kdo drug. Staram se, staram.

p.s. Če bi jutri nekdo ukinil MySpace bi slovenska metal scena potrebovala kar nekaj časa, da bi se pobrala nazaj na noge. Yebesh tako sceno!



Očitno si spoznal napačen folk, ne poznam enega starejšega metalca, ki bi se hvalil s svojo kolekcijo...to je tko, kot da bi mel malega tiča in bi se hvalil s športnim avtom.
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Dec.2007 at 11:39
Originally posted by polopoklip polopoklip wrote:

Originally posted by Prophet Prophet wrote:

No..., ne bit zdej jezen. Po moje tu ne boš najdel odgovora. Predlagam ti, da se suočiš s problemom sam. Pač niso te sprejel v družbo. Ampak to ni neki življenski test. Sej ne vem kdo so bli ,ampak čas je da greš naprej in pustiš sovraštvo za seboj.

MYSPACE WARRIOR, jaz sem dejansko resno mislil s tem vprašanjem, ker me zanimajo mnenja o tej temi.


Myspace warrior, zakaj si pa potem to dal v chickfight?
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Dec.2007 at 11:40
Originally posted by Electric soul Electric soul wrote:

Shocked Pošluš ti prjatu glasbe¤ sem na reklakazala mislila da si iz naših koncev od kjer nas.. staro in mlado okrog vozi Špik. Pač.. poslušaš kar ti je všeč.. malo brkljaš.. malo prijateljem dovoliš da predstavijo kaj novega in se včasih s čim tudi malo posiljuješ.. ali pa se odločiš da je čas za coknpokn domov. Amm.. brez ljudi kot so Vilc Šurda Juki Buh.. v času brez interneta o mjuzi ne bi izvedela prav veliko.. menda tudi o nekaterih drugih življenjskih stvareh ne.. rispekt¤ Tongue Tastarim ketnšponerjem!! Če bi vedela vse.. me stvari ne bi več vznemirjale in bi se umaknila.. kar mirne duše včasih tudi naredim. Zakaj bi potem imela do drugih drugačen odnos? Kakorkoli.. sem si pa v centru pozornosti JEST za kar se lahko (ne)iskreno opravičim.. spremenim težko.. pa še to po svoje. Kupovanje spoštovanja pa.. hvala lepa. Če na reklakazala izvem še kwa zaena faca si te na kakem koncertu pridem pocukat za rokaw.. tamaw. Ajprow? Če mi ne bo že prej kaka surla na nogo usekala. Wink


dej ga Kata, za vse nas starejše, ki več ne moremo cukat folk za rokav, ker smo že na invalidskih vozičkih! LOL
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Dec.2007 at 11:45
Originally posted by Ewelin Ewelin wrote:

Jst mam na splošno kr v redu izkušnje s folkm, sm pa opazla predvsem pr blek metalch da se majo kkšni za nekaj več (like who cares); kdo je pa metal veteran se pa raj ne bi opredeljevala, definitivno pa ne more bit to en 20 let str mulc pa če je še tolk muzke preposlušou - saj za moje pojme no, vseen je razlika a en posluša to ne vem 15 let al pa 5, ma ja, itak je pa to sam moja logika - itak pa obstajajo izjeme, sam so res redke po moje. No, bom raj nehala kokodakat LOL


Ja sam poznam pa tud folk, ki ga posluša 10 let pa ga še zdej ni skužu 1%
Jst ga poslušam že 18 let pa se nikol nisem mel za veterana al bebota al bilo kaj. Sploh te opredelitve so smešne. Al si metalc al pa ne --> bolj ga razumeš bolj si metalc. Pa me ne briga kolk ga drugi štekajo, saj to ni neko tekmovanje. Ne hodim pogosto na metal koncerte, ker je izbor bendov pri nas precej nekvaliteten, enako velja za tuje bende, ki pridejo k nam (no sej tud drugje ni kej boljše), nimam jopiča iz črnega usnja pa tud ne nosim neumnih dodatkov ala pentagram okoli vratu, lord of the ring prsten in podobno.
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Dec.2007 at 11:48
Originally posted by Sunshine Sunshine wrote:

Originally posted by polopoklip polopoklip wrote:

... po mojih izkušnjah ni v nobeni drugi subkulturi več arogantnih in kvazi elitističnih ljudi kot ravno v tej glasbi...
 
Veš, da se tole niti nisi preveč zmotu... jebi ga! Večina ljudi (ne samo metalcev) je pač drek.
 
Se spomnim, ko sm enemu znancu enkrat v šali omenu, da se mu pozna, da ne kupuje original cd-jev (sm ga sprašvou za en komad od Deep Purple, ki se je ravno takrat vrtu v lokalu). V odgovor je skor da ne popizdiu in začeu v mojo smer metat seznam glam bendov (ki jih pač ne poznam, ker me glam niti ne interesira preveč LOL) in mi gnojit, da ve več o metalu kot jst. Whatever biatch!!! Se ne družmo več Smile.
 
Ko smo pa pr arogantnih osebkih pa morm oment enga Blekmjetal mulota, ki mi ji pognojiu dan s svojimi izjavami že ob večih priložnostih s tem, da je trdiu, da ve o metal glasbi več kot kdo drug - ne vem že kako je geografsko definiru (pomoje da je mislu kr največ na svetu od vseh)... se je pa vsaj moja takratna fest nasmejala ob mimiki, ki sm jo naskrivaj izvajou v odgovor na njegove komentarje Smile.
 
Obstajajo pa tud fest osebki z dolgim stažom na tej sceni... morm rečt, da me ti niso (razen v hecu) drkal v glavo o mojem metal znanju, še več, po njihovi zaslugi sm izvedu za velik super bendov. Takim ljudem pa jst poj rečem prijatli (jih pa praktično lahko naštejem na štrcl amputirančeve amputirane roke).
 
...štrcl amputirančeve amputirane roke? Pizda, se že vid, da sm čist novoletn dons Dead. Ajdiga!!! 


Kolk je men je blo jasno je tista prva oseba glamer ne pa metalc. No sej takih ka se tiče glasbe ne smeš preveč resno jemati.
Drugač pa ostalo kar si napisu potrdi mojo teorijo o "metal archives" metalcih, ki se hočejo preko posredovanja "Lady" informacij o bendih prebiti v starejšo metalsko družbo.
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Dec.2007 at 12:02

Načeloma spoštujem starejše, pa nej bojo metal veterani al ne.

Spoštovanje nekoga zarad 'metal kolekcije' je isto, kot bi nekoga spoštoval zarad tega kr ma pač kup dnara. To u glavnem ni to.
 
Če se že nekdo dolg rola po sceni... fajn za njega, sam ne vidim, zakaj bi ga mogu zarad tega nevem kako dodatno spoštovat.
 
Spoštujem pa v redu ljudi, in pri tem se najmanj oziram na to, al je model metal veteran. Najde se velik mladcev, ki so pomoj boljši od nekaterih starejših... in seveda tudi obratno. Smile
 
Zakaj hudiča hočete na silo posploševat s takimi temami zadeve, ki se jih ne da posplošit??? Zmeri bolj čudne teme se pojavljajo... Čudn da še ni ene kaj pomeni bit true metalc, pa sej se bo zihr pojavla. Big%20smile


Edited by rožica - 31.Dec.2007 at 12:36
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Dec.2007 at 12:32
Meni se pa tema ne zdi napačna, le občutek imam, da odgovora s strani metal veterana ne bo, ker se nihče ne bo opredelil kot tak (vsaj javno ne, heh).
 
Sicer pa metal veterani pričakujejo spoštovanje od mlajših, ker je praktično povsod tako - doma, v šoli, v športu (kjer so mlajši v ekipi lahko boljši, ampak so starejši vseeno deležni spoštovanja, zgolj zaradi staža, bla bla bla)... no, da ne bom dolgovezil, vse to po mojem spada k lastnosti ljudi, da se, kadar so v skupini, med njimi vzpostavi hierarhija... in starost ali dolgoletni staž pripomore k višjemu mestu v tej ureditvi (kar je seveda trapasto, ampak se dogaja).


Edited by Tonckow - 31.Dec.2007 at 12:35
Back to Top
Bojan View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bojan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Dec.2007 at 13:07
Po mojem je metal veteran (smešno poimenovanjeSmile) nekdo, ki si je sposoben priznati, da je tudi on doživel svoje ''CoB'' obdobje ( ''melodic black metal spremenljivka'' ), poslušal glasbo, ki ima ''ful dobre solaže in melodije pa svinsko nadrkanega bobnarja'' in je s časom napredoval sam pri sebi, verjetno malce spremenil glasbeni okus, kriterije za njega dobre glasbe in mogoče začel bolj pristno doživljati bistvo metala. ( pa že lahko rečem da koncerti, igranje v bendu and shit like that pomagajo? vse skupaj vodi do več izkušenj z različnimi ljudmi ipd. )
Po vsem tem po mojem ta oseba sploh nebo čutila neke posebne potrebe po spoštovanju s strani mlajših.
Skratka nekdo, ki je odrasel tudi s svoje metalske platiBig%20smile
 
 
Ps: Verjetno marsikdo tistega post metal obdobje marsikdo ni doživljal na napisan način, but i think you got the pointSmile
 
 
Back to Top
Asha Greyjoy View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Asha Greyjoy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Dec.2007 at 13:15
Originally posted by polopoklip polopoklip wrote:

Metal poslušam že kar nekaj časa in po mojem nisem ravno moker pod nosom, kar se tega tiče.
V teh letih sem spoznal kar nekaj metalcev in po mojih izkušnjah ni v nobeni drugi subkulturi več arogantnih in kvazi elitističnih
ljudi kot ravno v tej glasbi. Blazno zanimivo se mi zdi, da se lahko nekdo počuti superiornejšega od nekoga drugega, ker pač pozna
več obskurnih bendov, ima večjo kolekcijo, je obiskal več koncertov ali pa je več let na sceni kot kdo drug. Staram se, staram.

p.s. Če bi jutri nekdo ukinil MySpace bi slovenska metal scena potrebovala kar nekaj časa, da bi se pobrala nazaj na noge. Yebesh tako sceno!

 
 
Se strinjam, nekateri se (in metal) jemljejo dost bolj resno kot je normalno in zdravo.
 
 
 
Metal veteran bi lahko bil kdo, ki absolutno živi za metal, pa s tem ne mislim da je glasbenik. Da mu metal zavzema večino vsaj prostega časa, pa ne samo tko da posluša musko, ampak da se z njim ukvarja tud na druge načine. Da ima svojo filozofijo po kateri živi, čeprov ga ta pripelje na čudne konce in kraje, magari arest.
Tle u Gorici jh je ene par, uni, k sedijo cele dneve za pumpoLOL. Nism rekla da te to daleč pripelje u lajfu LOL


Edited by Asha Greyjoy - 31.Dec.2007 at 13:22
We do not sow
Back to Top
Ewelin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ewelin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Dec.2007 at 15:01
Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by Ewelin Ewelin wrote:

Jst mam na splošno kr v redu izkušnje s folkm, sm pa opazla predvsem pr blek metalch da se majo kkšni za nekaj več (like who cares); kdo je pa metal veteran se pa raj ne bi opredeljevala, definitivno pa ne more bit to en 20 let str mulc pa če je še tolk muzke preposlušou - saj za moje pojme no, vseen je razlika a en posluša to ne vem 15 let al pa 5, ma ja, itak je pa to sam moja logika - itak pa obstajajo izjeme, sam so res redke po moje. No, bom raj nehala kokodakat LOL


Ja sam poznam pa tud folk, ki ga posluša 10 let pa ga še zdej ni skužu 1%
Jst ga poslušam že 18 let pa se nikol nisem mel za veterana al bebota al bilo kaj. Sploh te opredelitve so smešne. Al si metalc al pa ne --> bolj ga razumeš bolj si metalc. Pa me ne briga kolk ga drugi štekajo, saj to ni neko tekmovanje. Ne hodim pogosto na metal koncerte, ker je izbor bendov pri nas precej nekvaliteten, enako velja za tuje bende, ki pridejo k nam (no sej tud drugje ni kej boljše), nimam jopiča iz črnega usnja pa tud ne nosim neumnih dodatkov ala pentagram okoli vratu, lord of the ring prsten in podobno.

Lj, jst sm mal površn napisala zadevo, pač vrjamem da obstaja folk k po 10 letih nč ne skuži, vrjamem da loh ker tud u pou mn cajta več skuži, sam nasplošno se mi pa vseen zdi da če se hoče napredvt pr eni stvari je za to potrebn cajt, izkušnje, pač vse kr je s tem povezanga a n. Vizualnosti pa sploh nism omenjala kr se mi zdi delč najbl neumn človeka sodt al pa opredeljevt po njegovi zunanjosti, pa tud glede koncertov je to pač odločitev posameznika a n, tk da ....Se pa čist strinjam da je ugotavljanje kdo je metal veteran in kdo ne čist mem a nBig%20smile
Out of control
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Dec.2007 at 15:07
Kaj pa metal veterinarji? Ermm
Back to Top
Play2kill View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 489
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Play2kill Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Dec.2007 at 15:42
Originally posted by Asha Greyjoy Asha Greyjoy wrote:

Originally posted by polopoklip polopoklip wrote:

Metal poslušam že kar nekaj časa in po mojem nisem ravno moker pod nosom, kar se tega tiče.V teh letih sem spoznal kar nekaj metalcev in po mojih izkušnjah ni v nobeni drugi subkulturi več arogantnih in kvazi elitističnih ljudi kot ravno v tej glasbi. Blazno zanimivo se mi zdi, da se lahko nekdo počuti superiornejšega od nekoga drugega, ker pač poznaveč obskurnih bendov, ima večjo kolekcijo, je obiskal več koncertov ali pa je več let na sceni kot kdo drug. Staram se, staram. p.s. Če bi jutri nekdo ukinil MySpace bi slovenska metal scena potrebovala kar nekaj časa, da bi se pobrala nazaj na noge. Yebesh tako sceno!

 

 

Se strinjam, nekateri se (in metal) jemljejo dost bolj resno kot je normalno in zdravo.

 

 

 

Metal veteran bi lahko bil kdo, ki absolutno živi za metal, pa s tem ne mislim da je glasbenik. Da mu metal zavzema večino vsaj prostega časa, pa ne samo tko da posluša musko, ampak da se z njim ukvarja tud na druge načine. Da ima svojo filozofijo po kateri živi, čeprov ga ta pripelje na čudne konce in kraje, magari arest.

Tle u Gorici jh je ene par, uni, k sedijo cele dneve za pumpoLOL. Nism rekla da te to daleč pripelje u lajfu LOL



pomoje je problem v tem k nekateri sebe jemlejo preveč resno...ponavad so ti 'metal veterani' in kot je kaly rekal 'metal mularija' samo folk k niso sposobni sprejet mnenje drugih oz niso sposobni normalno diskutirat o metalu. jih poznam nekaj. to je folk k jemle svoje besede kot sveto resnico in jih ne morš premaknt v nobeno smer čeprov je jasno da se motjo

in nasploh se pojavla sindrom večvrednosti pr ljudeh ko se postarajo. eni na žalost misljo da s starostjo pride pamet. potem se je najlažje spravt na nekoga ki je po domače frišn (metalc) in mu pametovat kok mularija nima pojma. noben si pa ne upa priznat da je nekje začeu in se sčasoma spremenil ne pa se rodil že uber pameten in vseveden
Life is all in vain, for only ashes will remain
Back to Top
Norther View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: LA
Status: Offline
Points: 1513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Norther Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jan.2008 at 03:10
Jst mam soseda k je metalc pa veterinar.Thumbs%20Up
Beer sells...........and I'm buying
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jan.2008 at 08:07
nism bral kaj pise gor ampak sam spadam u mlado generacijo metalcov in mam neko "spostovanje" do starejsih metalcov.
 
zakaj?
 
kr so vidl bande k jih nekaterih nikol vec ne bom!
kr so se fural nevem kam po plate k si jo bom js zdle u pol ure zaston snel z neta!
itd...!
 
pac, tako je moje mnenje, pa ne zdj da avtomatsko spustujem vse metal veterane (vecina jih je itak raznih pametnjakovicov k ne znajo druga ko hodit po motozborih, pa govorit o slayer pa maidnih ampak dobr...), ampac pac, dolocene pa!
Back to Top
Crazy Vixx View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 776
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crazy Vixx Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jan.2008 at 09:42
se strinjam s fabotom .....
I'm crazy after all.......
Back to Top
Phil View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 19.Nov.2007
Status: Offline
Points: 159
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Phil Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jan.2008 at 14:35
Men je sam hecn vidt te mlade blek metalke k so stare 15 let k se majo za elito blek metala....pa niso ble niti rojene k s(m)o eni že poslušal blek metal :) Verjamem da se v vseh zvsrteh dogaja podobno, sam nekak mi te blek metalke najbol padejo v oči :)

je pa mal smotan to, da je z vsakim letom vedno manj metalcev starej generacije na koncertih in v sceni......so se kao "zresnil". Predvsem to pomeni, da so ratal zagrenjeni stari ljudje, k se opijajo doma, k majo dva froca in ženo k jim po glavi skače in mori da morjo na atomik harmonik it, zjutri pa v cerkev.
Back to Top
Phil View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 19.Nov.2007
Status: Offline
Points: 159
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Phil Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jan.2008 at 15:00
Sam pa sm vedno rad bral o metalu, predvsem intervjuje. Še zdej rad berem, sam pač v elektronski obliki, ker mi te revije z 3/4 oglasi in prirejenimi recenzijami ne dišijo preveč.
Back to Top
Utgardaloki View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 39
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Utgardaloki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jan.2008 at 15:35
Originally posted by Phil Phil wrote:

...

Je pa mal smotan to, da je z vsakim letom vedno manj metalcev starej generacije na koncertih in v sceni......so se kao "zresnil". Predvsem to pomeni, da so ratal zagrenjeni stari ljudje, k se opijajo doma, k majo dva froca in ženo k jim po glavi skače in mori da morjo na atomik harmonik it, zjutri pa v cerkev.
 
Čeprav si zgornje najbrž mislil vsaj v malce navihanem tonu, bom dodal moj vidik zadev. Največji problem je ravno v (npr. takšnih ^ in podobnih) klišejih in v klišejskem mišljenju, in sicer za povprečne "metalce" vseh starosti, še posebej pa za ustvarjalce na tem glasbenem področju, ki takšne klišeje (dostikrat po krivici) poudarjajo in od njih živijo. Nekateri ljudje se klišejev in še česa (npr. neinovativnosti, pomanjkanja razvoja - ja, redke glasbene zvrsti, ne le metal, oziroma če sploh katera, so tako dobre, da bi si lahko privoščile pomanjkanje razvoja, recimo na/za račun nekega old school imidža) sčasoma naveličajo. In mislim, da je to eden od razlogov za "zagrenjenost", pomanjkanje zanimanja. Torej, malce provokativno, podcenjevanje poslušalcev in pomankanje kakovosti. Kar na nek način zelo diši po (nehotenem? oz. pretiranem) uveljavljanju potrošništva (pa me glede slednjega ne razumeti kot nekega fanatičnega nasprotnika, ker se temu pač žal ni možno izogniti - lahko pa nekdo zaradi tega postane zelo agresiven, predvsem napram sebi), konzumiranja (ne le glasbe!), ... ravno s strani tistih, ki naj bi ustvarjali provokativno v nasprotni smeri.


Edited by Utgardaloki - 02.Jan.2008 at 15:54
Back to Top
Crazy Vixx View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 776
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crazy Vixx Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jan.2008 at 15:51
hmm.. ne da se mi glih na doug pisat kaj so zame metal veterani... bom en link prpopala:
http://imageevent.com/m_force/metalforces2;jsessionid=nbkylqey01.zebra_s

(aja pa se opravičujm kr ne znam tahitrga linka prlimat :/)

tko nekak no č razumete kaj hočm povedt... vidl so mrskšn bend, muske tut poznajo velik, potoval so precj po koncerth okol, prežural so tut kr neki ;)
I'm crazy after all.......
Back to Top
Phil View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 19.Nov.2007
Status: Offline
Points: 159
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Phil Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jan.2008 at 16:38
Originally posted by Utgardaloki Utgardaloki wrote:

Originally posted by Phil Phil wrote:

...

Je pa mal smotan to, da je z vsakim letom vedno manj metalcev starej generacije na koncertih in v sceni......so se kao "zresnil". Predvsem to pomeni, da so ratal zagrenjeni stari ljudje, k se opijajo doma, k majo dva froca in ženo k jim po glavi skače in mori da morjo na atomik harmonik it, zjutri pa v cerkev.
 
Čeprav si zgornje najbrž mislil vsaj v malce navihanem tonu, bom dodal moj vidik zadev. Največji problem je ravno v (npr. takšnih ^ in podobnih) klišejih in v klišejskem mišljenju, in sicer za povprečne "metalce" vseh starosti, še posebej pa za ustvarjalce na tem glasbenem področju, ki takšne klišeje (dostikrat po krivici) poudarjajo in od njih živijo. Nekateri ljudje se klišejev in še česa (npr. neinovativnosti, pomanjkanja razvoja - ja, redke glasbene zvrsti, ne le metal, oziroma če sploh katera, so tako dobre, da bi si lahko privoščile pomanjkanje razvoja, recimo na/za račun nekega old school imidža) sčasoma naveličajo. In mislim, da je to eden od razlogov za "zagrenjenost", pomanjkanje zanimanja. Torej, malce provokativno, podcenjevanje poslušalcev in pomankanje kakovosti. Kar na nek način zelo diši po (nehotenem? oz. pretiranem) uveljavljanju potrošništva (pa me glede slednjega ne razumeti kot nekega fanatičnega nasprotnika, ker se temu pač žal ni možno izogniti - lahko pa nekdo zaradi tega postane zelo agresiven, predvsem napram sebi), konzumiranja (ne le glasbe!), ... ravno s strani tistih, ki naj bi ustvarjali provokativno v nasprotni smeri.


vse razen pijančevanja je bilo mišljeno v navihanem tonu. Nisem se dobro izrazil...ko sem rekel,da so se "zresnili" sm mislu predvsem to, da so nehali poslušati metal. In zdej na vse pretege trdijo da je njihovo življenje "resno".....in ko ga prašaš kaj dela, ti reče da po službi se doma na kavč vrže, odpre pivo in bul televizijo cel dan do večera, ko mora spat.
Met dolge lase ni znak neresnosti ampak stvar osebne odločitve in "ljubezni" do dolgih las. Nekateri pravijo "če bom meu dolge lase me v službi ne bojo resno jemal"---tazga človeka ne bojo niti z kratkimi resno jemal, ker je problem v njem in ne v laseh.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jan.2008 at 17:29
Super link!!! Slike povejo več k besede (pa nj si vsak po svoje razlaga)... nakoncu vsi v vojsko :(
 
... to je bit metalc!!! Big%20smile Ne samo poslušat glasbo ampak bit u družbi prijatlov, ki vsaj tolk k jst (če ne še bolj) obožujejo metalsko glasbo... si v vse smeri pošiljat predloge o zanimivih 'novo-odkritih' bendih in pravit razne trače o že poznanih bendih, hodt skp na koncerte in delat razne 'pizdarije', na katere se poj še miljonkat spomnemo LOL ... HEAVY METAL!!!
 
Včasih se prov zamislm kuko bo čez desetletje... kdo bo še za stvar (a bom jst sploh še za stvar)? Bo Portorož sploh še obstojou? In če bo, a bo znou Fatur še zmešat rumov zvarek? Bo Butijev fletič do takrat že res 'flat'? Bo Doda nabavu novo bajto, ker bo prejšno zapolnu s tisočinami cd-jev? Bo kšn od današnjih metalcev postou raper Shocked al pa rejver ShockedShocked in s katerim srednjeveškim orožjem ga bomo preganjal po ulici? Ali bo Sidarta izdala še kšn album in ali bo postal kultna metalska zbirateljska rariteta... in s katerim srednjeveški orožjem jih bomo preganjal po ulici?
 
Ahhhh... da fjuča... hu nouz wat it hez stord for as?
 
 
Back to Top
sovdat View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1001
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sovdat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jan.2008 at 19:00
Metal veterane (v grobem ljudi, ki imajo za seboj že vsaj kakih 35 let, še vedno poslušajo metal in hodijo po koncertih) spoštujem takrat, ko te ne sprejmejo, kot da si nekaj manj, ker pač ne poslušaš Slayerjev že od '88 naprej, nisi videl tega in onga koncerta, ne poznaš tolk bendov itd., ampak da se obnašajo do tebe normalno kot do vseh drugih, o starih časih pa ti ne govorijo za to, ker bi se s tem hvalili itd., ampak zato, ker imajo zanimive štorije za povedat :) Eden izmed takšnih je bil na primer Miki (R.I.P. - pred dnevi sta minili že dve leti od njegove smrti 27/12/05).
Back to Top
Kilroy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 1439
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kilroy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jan.2008 at 20:51
Originally posted by Crazy Vixx Crazy Vixx wrote:

hmm.. ne da se mi glih na doug pisat kaj so zame metal veterani... bom en link prpopala:
http://imageevent.com/m_force/metalforces2;jsessionid=nbkylqey01.zebra_s

(aja pa se opravičujm kr ne znam tahitrga linka prlimat :/)

tko nekak no č razumete kaj hočm povedt... vidl so mrskšn bend, muske tut poznajo velik, potoval so precj po koncerth okol, prežural so tut kr neki ;)


ZAKON SLIKCE!!! :)))

Evo, sm popravu še tko da bo tahitr link delu ;)
ブレードランナー
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jan.2008 at 21:49

ehehhee, najbol zakon slikce! :)

 
Me prav zanima kaka hot mamica je dans Katja :) :) :) :) :)
Back to Top
Kilroy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 1439
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kilroy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jan.2008 at 21:57
Originally posted by Phil Phil wrote:

.....in ko ga prašaš kaj dela, ti reče da po službi se doma na kavč vrže, odpre pivo in bul televizijo cel dan do večera, ko mora spat.


Hm... iz tega posta bi se dal sklepat, da se splača še naprej metalc ostat. Fajn to ;)
ブレードランナー
Back to Top
HomoEyes View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HomoEyes Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jan.2008 at 22:20
D naute tople vode odkril an.
Back to Top
Crazy Vixx View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 776
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crazy Vixx Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jan.2008 at 23:05
hvala kilroy kr si popravu ;)
am ja no res majo fotk največ... pa same zakon... pa une od kart p to ....
I'm crazy after all.......
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jan.2008 at 23:24
Originally posted by Tonckow Tonckow wrote:

Meni se pa tema ne zdi napačna, le občutek imam, da odgovora s strani metal veterana ne bo, ker se nihče ne bo opredelil kot tak (vsaj javno ne, heh).
 
Sicer pa metal veterani pričakujejo spoštovanje od mlajših, ker je praktično povsod tako - doma, v šoli, v športu (kjer so mlajši v ekipi lahko boljši, ampak so starejši vseeno deležni spoštovanja, zgolj zaradi staža, bla bla bla)... no, da ne bom dolgovezil, vse to po mojem spada k lastnosti ljudi, da se, kadar so v skupini, med njimi vzpostavi hierarhija... in starost ali dolgoletni staž pripomore k višjemu mestu v tej ureditvi (kar je seveda trapasto, ampak se dogaja).


metal veterani ne obstajajo.
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jan.2008 at 02:18
Print%20photo%20at%20home
 
Jokam:( Sanctuary v živo....:)))
 
DeathAngel 1990
30.5.1990 Palashow Cernusco Milano
Death Angel/Vicious Rumors/
Forbidden

Čeprav sm pred leti (3 ) že pregledal celotno stran, sem jo enostavno morale čisto celo še enkrat:)....noro!!! Legende!!!





Edited by Atheist - 03.Jan.2008 at 02:19
Back to Top
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jan.2008 at 07:32
Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by Tonckow Tonckow wrote:

Meni se pa tema ne zdi napačna, le občutek imam, da odgovora s strani metal veterana ne bo, ker se nihče ne bo opredelil kot tak (vsaj javno ne, heh).
 
Sicer pa metal veterani pričakujejo spoštovanje od mlajših, ker je praktično povsod tako - doma, v šoli, v športu (kjer so mlajši v ekipi lahko boljši, ampak so starejši vseeno deležni spoštovanja, zgolj zaradi staža, bla bla bla)... no, da ne bom dolgovezil, vse to po mojem spada k lastnosti ljudi, da se, kadar so v skupini, med njimi vzpostavi hierarhija... in starost ali dolgoletni staž pripomore k višjemu mestu v tej ureditvi (kar je seveda trapasto, ampak se dogaja).


metal veterani ne obstajajo.
 
Kua pa metal prdci? LOLLOL


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
Einherjar View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Status: Offline
Points: 400
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Einherjar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jan.2008 at 09:26
Hmm... star (se malo pa) 34 let. Igram v metal bandu. Metal poslusam skoraj 24 let...
Veteran? Mogoce....
Non Serviam

blog
Back to Top
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jan.2008 at 11:36
Originally posted by Einherjar Einherjar wrote:

Hmm... star (se malo pa) 34 let. Igram v metal bandu. Metal poslusam skoraj 24 let...
Veteran? Mogoce....
 
Ti bo Prophet podal strokovno mnenje o tem, kar si (al nisi)...LOLLOL


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jan.2008 at 13:36
Originally posted by Einherjar Einherjar wrote:

Hmm... star (se malo pa) 34 let. Igram v metal bandu. Metal poslusam skoraj 24 let...
Veteran? Mogoce....


Kolk dolgo časa maš pa že dolgo čupo? Evil%20Smile


Edited by Prophet - 03.Jan.2008 at 13:37
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jan.2008 at 13:48
Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by Einherjar Einherjar wrote:

Hmm... star (se malo pa) 34 let. Igram v metal bandu. Metal poslusam skoraj 24 let...
Veteran? Mogoce....


Kolk dolgo časa maš pa že dolgo čupo? Evil%20Smile
Evo ti...LOLWinkLOL


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
Einherjar View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Status: Offline
Points: 400
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Einherjar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jan.2008 at 15:21
Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by Einherjar Einherjar wrote:

Hmm... star (se malo pa) 34 let. Igram v metal bandu. Metal poslusam skoraj 24 let...
Veteran? Mogoce....


Kolk dolgo časa maš pa že dolgo čupo? Evil%20Smile


zelo dolgo je ze nimam vec... Ne vem zakaj bi se ukvarjal z lasmi, sej nisem baba.
Poleg tega pa je cupa precej zajebana pod celado na motorju.

BTW: veterani po casu ali po image-u?
Non Serviam

blog
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3799
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jan.2008 at 17:13
Zame so metal veterani tisti, ki so šli s sekiro in mečem v stilu Manowar bit bitke v imenu metala. Tisti, ki so jim v krvavih vojnah za slavo metala ude grizli emoti, jim kolena prestrelili reperji, jim oči izpraskali flešerji ... Hail!
Back to Top
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jan.2008 at 18:56
Originally posted by Gorjanec Gorjanec wrote:

Zame so metal veterani tisti, ki so šli s sekiro in mečem v stilu Manowar bit bitke v imenu metala. Tisti, ki so jim v krvavih vojnah za slavo metala ude grizli emoti, jim kolena prestrelili reperji, jim oči izpraskali flešerji ... Hail!
 
Kua j to kakšna računalniška igrca, al kaj...LOLLOL


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jan.2008 at 22:13
Metal veterani morajo biti plešasti in vampasti in vsake toliko iti na dializo.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 8>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,547 seconds.