Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Paranoid > Metal Club
  New Posts New Posts RSS Feed - za ljudi ki imajo opravka z vinili. in pošto.
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

za ljudi ki imajo opravka z vinili. in pošto.

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Message
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: za ljudi ki imajo opravka z vinili. in pošto.
    Posted: 20.Feb.2010 at 11:46
2 vprašanji;
 
a) kaj je najbolje ukreniti da poštar ne bo majhnih paketov, (beri EPjevAngry), tlačil v nabiralnik? se it zment na pošto, da te samo obvestijo da paket čaka tam? obstaja kaka nalepka za nabiralnik/pošiljko? (ne bi zapravlju časa za tipkanje in šel jim dol sicer osebno težit, samo je odpiralni čas pr nas bol tak-tak.
 
še eno glede posledic takega ravnanja (najverjetneje):
 
b) ukrivljeni robovi na robovih ovitka - se je sploh vredno ubadat s tem da se da gor kaka težka knjiga ali dve (seveda prej vinil vzamem ven), ali naj enostavno upam na več sreče prihodnjič?  
 
in še eno čisto tako, kljub nasvetom na internetu - vaše izkušnje; čiščenje vinilov. katere metode se poslužujete vi?
 
 
Aja pa še nekaj, rabil bi nekaj zaščitnih ovitkov za EPje in LPje, ma spinvinyl/ona reč v podhodu na Čopovi/kera druga trgovina kaj tega? (zaenkrat jih rabim še lih tolk malo da ne bi preko neta naročal pošiljk samo za to)
 


Edited by rožica - 20.Feb.2010 at 11:54
All matter in the universe is destined to become the scrap heap of history.

It’s called the 2nd Law.
Back to Top
pestilence. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Jan.2009
Status: Offline
Points: 2465
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pestilence. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Feb.2010 at 13:07
Originally posted by rožica rožica wrote:


in še eno čisto tako, kljub nasvetom na internetu - vaše izkušnje; čiščenje vinilov. katere metode se poslužujete vi?

Tale zadeva je sploh delikatna, in preko tega je preteklo že nekaj bitk.
Dejstvo je, da je preventiva tu boljša kot kurativa, in se bolj splača. Vinyle je treba shranjevat v omari, zaprte in ne na polici(zaradi prahu). Mokro čiščenje vinilov ne prinese nekih rezultatov na dolgi rok(oz. prinese negativne rezultate), saj se večina prahu zalepi na robove, kar za nekaj poslušanj zagotavlja manj pokanja in prasketanja, potem pa je spet isto. Pri vinilih je treba tudi pazit da se ne poslušajo po tem ko so bili na toplem saj igla v tem primeru deformira zmehčano plastiko.

Suho čiščenje je nekoliko boljše(metlica iz big banga je bolj tako/tako, ampak za ta denar OK), obstajajo pa namenski kompresorski čistilci ki so zelo dragi. Na Kranjskem Vinyl sejmu je ponavadi ponujeno brezplačno čiščenje vinilov.. obisk tega bi vsem priporočal.

Drugi problem pa je da so vinylke večinoma starejšega datuma, kar vodi do razpadanja papirja ovitka, kar je v bistvu še slabše kot prah. "Audiofilske" plate velikokrat prihajajo z drugačnimi ovitki, ki se ne drobijo - če je to nateg ali ne pa naj vsak presodi sam.

Kljub vsem tem sranjem pa se vseeno velikokrat čudim po kakšni zlorabi vinili še igrajo brez problema:)

Plus vsega skupaj je, da ima normalno ohranjen in očuvan vinyl bistveno daljšo dobo kot CD, in v praksi in teoriji živi toliko časa kot njegov lastnik.

P.S. pa treba se je izogibat poceni gramofonom, to pa je sploh smrt za vinyl.

No, ni bil copy-paste, bila pa so moja opažanja ter pričevanja nekaterih znancev. Believe it or not;D

Edited by pestilence. - 20.Feb.2010 at 13:09
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan
Back to Top
seba_incarnated View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 457
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote seba_incarnated Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Feb.2010 at 13:20
ena od mojih najljubših tem :) mogoče bi blo fajn d kr kle ustane lol
 
a.) pomoje se da na pošti zment glede tega, seveda če si iz majhnega kraja, itn; da ti pustijo samo obvestilo. Jst bi preprosto poklical par dni prej na pošto.
 
b.) ovitek se da popravit na čisto eleganten način in sicer tako, da ga ne ravnaš kot primer s starimi bankovci, ampak enostavno sortiraš med druge vinile ali v case z vinili,... ti obstajajo za različno število vinilov. Jst ga mam enega za cca 100 vinilov. V redu zadevščna, sam malo predraga (cca 45 ojrow), no to je stvar druge debate.
 
Če si pa mislil, da imaš vinilko ukrivljeno zaradi sonca ali drugega pregretja, ali ker ti jo je frend, recimo malomarno prinesel nazaj in ukrivil, nimaš šans za popravilo. Ali je za na steno, ali...
 
V spinvinilu ima ovitke, sam jst nisem kaj preveč zadovoljen s kvaliteto, so pretanki in prešvoh. Splača se ti kupit paket stotih ovitkov pri http://www.protected.de/ . Mislim da so tisti osnovni za 10,5 eur. Tam imaš tudi ostale stvari, kartonaste ovitke, škatle, sredstva za čiščenje,...
 
Če se boš kdaj odločil za nabavo case-a, ti priporočam kovinskega za 50 vinilk ali manj! Po mojih izkušnjah se vinili (tam pri številu 70-80), že začnejo preveč stiskat in opazne pridejo krožnice na sosednjih platah, nato še obraba robov, itd.
 
no, pa bi še to dodal, seveda, če je kdo pripravljen sodelovat:
 
c.) par let nazaj sem si dal delat regal, na koncu je izpala stvar že kot manjša omara. Ima 2(vrsti) po 4  prostorov, torej 8 prostorov (*edited). Vsak izmed njih dimenzij 40cm širine, 40cm globine in 60cm višine. V bistvu mi jo je kar ratalo zrisat in naredit. Višino sem dal večjo zaradi samega dosega.
 
Pozna kdo kakšen regal podobnih mer.
 
Druge možnosti shranjevanja?
 
d.) kje trenutno največ nabavljate? New-releseases + second-hand mailorders? Black lists?
Jst sm se nekako odločil za Chopa, ker se mi zdi še vedno zanesljiv.
 
e.) Nove izdaje, represses, rarities, itn!!! V glavnem zanimivosti.
Na NB sem videl Exodus, mislim da repress Tempo of the damned, itn (naprimer), nekje drugje boxset Grave šestih plošč po razumljivi ceni,...
 
f.) My wantlist/ wishlist.
Trenutno iščem Countdown to extinction ter Youthanasia-o po normalni ceni. Mogoče ve kdo, če bo kakšen repress teh dveh, itn
 
g.)S prvimi metalskimi ploščami sem se srečal,...? Zanimivi page-i kolektorjev? Ostalo.
okrog 87/88


Edited by seba_incarnated - 20.Feb.2010 at 13:46
http://www.myspace.com/incubationdeath
http://www.incubation.si/
http://www.facebook.com/pages/Incubation/111925898832567
http://www.reverbnation.com/incubation
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Feb.2010 at 13:55
Originally posted by pestilence. pestilence. wrote:



P.S. pa treba se je izogibat poceni gramofonom, to pa je sploh smrt za vinyl.

 
Kaj natanko pa taki poceni gramofoni naredijo slabega ploščam?
 
za EPje sem pa začasno pogruntal improvizacijo z A4 prozornimi mapami ki jih je dosti pri hiši.
All matter in the universe is destined to become the scrap heap of history.

It’s called the 2nd Law.
Back to Top
pestilence. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Jan.2009
Status: Offline
Points: 2465
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pestilence. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Feb.2010 at 14:01
Um, pri poceni gramofonu se igla z veliko silo nasloni na vinyl, ter posledično bolj obrablja plato kot bi bilo potrebno. Boljši gramofoni imajo kar nekaj nastavitvev tako da se da to skorajda popolnoma odpravit. Seveda pa mora bit gramofon pravilno nastavljen.

Drugi problem so poceni glave, ki imajo OGROMEN stylus(iglo), ki lepo postruži vinyl. Boljše glave teh problemov nimajo.

ne vem, kakšen rabljen pro-ject iz bolhe za 100€ + cenejša Ortofon glava should do the trick. Ceneje pa.. naa-a.

Edited by pestilence. - 20.Feb.2010 at 14:12
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan
Back to Top
BOCO View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 10.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3088
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BOCO Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Feb.2010 at 14:49
je treba poštarju zatežit naj ti pusti obvestilo.to je ponavadi zaleže.glede unih plastičnih ovitkov-za novo leto mi jih je ena punca naročila in podarila,iz anglije,100 ovitkov je prišlo 20 funtov(paket,poštnina,vse skupaj,ne).zdej,ne vem kolko je to,drago al poceni sam ovitki so kar dobri,bolj tanki in veličina dobra tudi za dvojni album.
eh,fuck that shit and make some noise!!!
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Feb.2010 at 15:24
Sam sicer nisem nikdar naročal vinilk, vem pa da je poštar enkrat Židu prepognil vinilko, da jo je lahko stlačil v nabiralnik :D
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Feb.2010 at 16:16
ja fak ker kreten
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1796
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Feb.2010 at 16:18

eno neumesno vprasanje: koliko pa naj bi bila zivljenska doba cd ploscka? ce kdo kolikor toliko za ziher ve,ugibanja me ne zanimajo.

Back to Top
pestilence. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Jan.2009
Status: Offline
Points: 2465
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pestilence. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Feb.2010 at 17:48
Originally posted by lord infernus lord infernus wrote:

eno neumesno vprasanje: koliko pa naj bi bila zivljenska doba cd ploscka? ce kdo kolikor toliko za ziher ve,ugibanja me ne zanimajo.


Pri originalnih CDjih je življenska doba relativno dolga. Na začetku so CD oglaševali kot brezčasen medij, v zadnjih nekaj letih pa so z testi prišli na pričakovano dobo kakih 50-100 let pri normalni uporabi.

Zapečeni CDji pa so bistveno manj kvalitetni in imajo posledično krajšo življnesko dobo. Marsikateri 10 let star CD je neberljiv. Je pa tudi odvisno od proizvajalca medija.

Če pa pod mikroskopom pogledaš 20 let star cd, tiste iz konca 80ih, pa že kaže znake staranja.

"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1796
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Feb.2010 at 18:40
no,ce bodo zdrzali vsaj ene 50 let bo kar v redu. saj vec kot se toliko pa tako ne bom delal sence na tem svetuBig%20smile. hvala za info.
P.S. se opravicujem ker sem zasmetil debato!

Edited by lord infernus - 20.Feb.2010 at 21:54
Back to Top
seba_incarnated View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 457
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote seba_incarnated Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Feb.2010 at 18:57
na, pa smo spet pri pečenkah lol
 
še neki sem tel dodat, ker pride včasih ta šport kr drag in cene second handov dosegajo cene novih vinilov ali repressov, vsaj pri thrash metalu je tako, heavy second handi so malo cenejši, death in black secondi pa dražji...
 
vinil, če lepo delaš z njim, ne bo kr taku zamru,... in velikokrat kupim od kšnih second handrju kr lepo ohranjene vinilke
 
Opazil sem tudi, da imajo skoraj vse založbe kar lepo število izdaj; Osmose, Relapse, Earache,... pa tudi to je, zanimivo je to iskat in ponavadi boljši bandi so na vinilu.
 
ene par linkov:
 
nove izdaje in repress-i:
 
nove izdaje in repress-i:
 
klasike/ repress-i iz 80, za res dobre poznavalce:
 
second handi, kar sem kupoval sem bil zelo zadovoljen:
 
 
edino to me pa res zanima,... če je kdo vidu nihilist vinil, ker na NB to obstaja:
 
http://www.myspace.com/incubationdeath
http://www.incubation.si/
http://www.facebook.com/pages/Incubation/111925898832567
http://www.reverbnation.com/incubation
Back to Top
Orias View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Nov.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 240
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Orias Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Feb.2010 at 20:38
Originally posted by pestilence. pestilence. wrote:


Zapečeni CDji pa so bistveno manj kvalitetni in imajo posledično krajšo življnesko dobo. Marsikateri 10 let star CD je neberljiv. Je pa tudi odvisno od proizvajalca medija.

Točno to, odvisno je od proizvajalca medija, kakšne cdje uporabljaš. Tut za domačo uporabo se dobijo pro kvalitete cdji. Ok, zdej pa nazaj k vinilu :)
Back to Top
polopoklip View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 2106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote polopoklip Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Feb.2010 at 23:56
Kar se poškodovanih paketov tiče se po mojem še najbolj splača malo zatežit pošiljatelju, da malo bolje zapakira zadevo, malo ojača robove in da vinilke ne pusti v ovitkih. Pa dobro je tudi dati malo več denarja za priporočeno/zavarovano pošiljko, kar ti baje zelo poveča možnost, da ne bo bolelo, ko boš odprl paket. Potem ti ne preostane nič drugega kot, da masturbiraš v čast Beherita in upaš, da bo zadeva prišla v enem kosu do tebe. Tlačenje v poštni nabiralnik je po mojem mala malica v primerjavi z tem kaj se z paketi včasih dogaja v raznih sortirnicah ali na prevozih. Pa ponavadi imajo založbe na zalogi nekaj ekstra ovitkov vinilov, ki so jih izdali, zato jim lahko pišeš in prosiš za nadomestilo.
Heh, drugače sem pa zadnjič za foro računal koliko denarja sem zapravil od leta 2005 (od takrat delam seznam) za razne vinile/cdje/kasete/kramo in sem se zdel samemu sebi totalni debil. Ahh, mentaliteta zbiralca znamk. :(
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1796
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Feb.2010 at 16:34

ma ce zacnes malo racunat koliko si ze zapravil za musko se res kar malo zamislis ko vidis da bi za ta denar dobil ze en zelo spodoben avto LOL.

Back to Top
pestilence. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Jan.2009
Status: Offline
Points: 2465
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pestilence. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Feb.2010 at 16:47
Originally posted by Orias Orias wrote:


Originally posted by pestilence. pestilence. wrote:

Zapečeni CDji pa so bistveno manj kvalitetni in imajo posledično krajšo življnesko dobo. Marsikateri 10 let star CD je neberljiv. Je pa tudi odvisno od proizvajalca medija.
Točno to, odvisno je od proizvajalca medija, kakšne cdje uporabljaš. Tut za domačo uporabo se dobijo pro kvalitete cdji. Ok, zdej pa nazaj k vinilu :)

Da, dobiš. Ampak razlika je v tem, da se pro/kupljeni CDji ne pečejo kot na računalniku, ampak tiskajo, od tu tudi razlika v življenjski dobi.
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Feb.2010 at 21:47
Originally posted by rožica rožica wrote:

2 vprašanji;
 
a) kaj je najbolje ukreniti da poštar ne bo majhnih paketov, (beri EPjevAngry), tlačil v nabiralnik? se it zment na pošto, da te samo obvestijo da paket čaka tam? obstaja kaka nalepka za nabiralnik/pošiljko? (ne bi zapravlju časa za tipkanje in šel jim dol sicer osebno težit, samo je odpiralni čas pr nas bol tak-tak.
 
še eno glede posledic takega ravnanja (najverjetneje):
 
b) ukrivljeni robovi na robovih ovitka - se je sploh vredno ubadat s tem da se da gor kaka težka knjiga ali dve (seveda prej vinil vzamem ven), ali naj enostavno upam na več sreče prihodnjič?  
 
in še eno čisto tako, kljub nasvetom na internetu - vaše izkušnje; čiščenje vinilov. katere metode se poslužujete vi?
 
 
Aja pa še nekaj, rabil bi nekaj zaščitnih ovitkov za EPje in LPje, ma spinvinyl/ona reč v podhodu na Čopovi/kera druga trgovina kaj tega? (zaenkrat jih rabim še lih tolk malo da ne bi preko neta naročal pošiljk samo za to)
 


Jest delam na pošti in ti srčno priporočam da vinilov ne nabaljaš preko pošte.

Vzrok:
Pošiljke se mečejo in padajo  5 m globoko na tekoči trak.Pri tem mečejo na ta trak pošiljke do 25 kilogramov in ker se mora delati hitro se ne gleda kam paket pade in če pade 250gramska plošča in nato nanjo 25 kilogramski paket veš kaj bo z vinilko.Odsvetujem izbira pa je tvojaConfused
Back to Top
seba_incarnated View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 457
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote seba_incarnated Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Feb.2010 at 22:02
ja, in kaku čmo potem nabavljat vinile?
 
Koliko pa nas še sploh nabavlja lpjke?
http://www.myspace.com/incubationdeath
http://www.incubation.si/
http://www.facebook.com/pages/Incubation/111925898832567
http://www.reverbnation.com/incubation
Back to Top
pestilence. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Jan.2009
Status: Offline
Points: 2465
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pestilence. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Feb.2010 at 22:42
Originally posted by seba_incarnated seba_incarnated wrote:

ja, in kaku čmo potem nabavljat vinile?
 

Koliko pa nas še sploh nabavlja lpjke?

Sejmi! V slo jih je nekaj na leto, tam se veliko da dobit.
Sicer pa se prodaja vinylov že leto ali dve zapored viša. Pač, modna muha ali nekaj: )
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan
Back to Top
seba_incarnated View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 457
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote seba_incarnated Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Feb.2010 at 23:55
Originally posted by pestilence. pestilence. wrote:

Originally posted by seba_incarnated seba_incarnated wrote:

ja, in kaku čmo potem nabavljat vinile?
 

Koliko pa nas še sploh nabavlja lpjke?

Sejmi! V slo jih je nekaj na leto, tam se veliko da dobit.
Sicer pa se prodaja vinylov že leto ali dve zapored viša. Pač, modna muha ali nekaj: )
Ja, če zve kdo za kšn sejm, bi se priporočal za informacijo.
 
Viša se pomoje samo zato, ker je bilo v zadnjem času veliko repress-ov ter tudi novih izdaj,... Sepulture ne dobiš več na NB, npr.
Thrash plošče tam od cca 93 pa do thrash reunionov je še zmeraj težko dobit in so zelo drage,... podobno je z death metalom, za black-om ne vem kako je,...
 
Pri *ameriškem Relapse (edited) je, mislim da cela Sacrifice kolekcija.


Edited by seba_incarnated - 22.Feb.2010 at 00:07
http://www.myspace.com/incubationdeath
http://www.incubation.si/
http://www.facebook.com/pages/Incubation/111925898832567
http://www.reverbnation.com/incubation
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2010 at 09:38
Originally posted by seba_incarnated seba_incarnated wrote:

ja, in kaku čmo potem nabavljat vinile?
 
Koliko pa nas še sploh nabavlja lpjke?


Spiny vinily pol maš tam v ljubljani zravn millerja je ena štacuna ma samo lpje.

Potem mislm,da maš tam v gorici eno štacuno rock n roll neki tazga.Potem imaš po koncertih metal borse,na vsakem festivalu(keep it true,bang your head,wacken)

Izbira je vaša,jest sam povem kako se dela,tako da se ne čudite če vaše lp ke navjo špilale al pa če bodo v 2 kosihConfusedConfusedConfusedConfused
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2010 at 09:40
Originally posted by seba_incarnated seba_incarnated wrote:

Originally posted by pestilence. pestilence. wrote:

Originally posted by seba_incarnated seba_incarnated wrote:

ja, in kaku čmo potem nabavljat vinile?
 

Koliko pa nas še sploh nabavlja lpjke?

Sejmi! V slo jih je nekaj na leto, tam se veliko da dobit.
Sicer pa se prodaja vinylov že leto ali dve zapored viša. Pač, modna muha ali nekaj: )
Ja, če zve kdo za kšn sejm, bi se priporočal za informacijo.
 
Viša se pomoje samo zato, ker je bilo v zadnjem času veliko repress-ov ter tudi novih izdaj,... Sepulture ne dobiš več na NB, npr.
Thrash plošče tam od cca 93 pa do thrash reunionov je še zmeraj težko dobit in so zelo drage,... podobno je z death metalom, za black-om ne vem kako je,...
 
Pri *ameriškem Relapse (edited) je, mislim da cela Sacrifice kolekcija.



Sepulturo sm videl v spiny vinily na gallusevem nabrežju lp morbid visions in arise.samo nevem če je še.So pa stare izdaje.
Back to Top
seba_incarnated View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 457
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote seba_incarnated Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2010 at 19:01
Originally posted by doda24 doda24 wrote:

Originally posted by seba_incarnated seba_incarnated wrote:

Originally posted by pestilence. pestilence. wrote:

Originally posted by seba_incarnated seba_incarnated wrote:

ja, in kaku čmo potem nabavljat vinile?
 

Koliko pa nas še sploh nabavlja lpjke?

Sejmi! V slo jih je nekaj na leto, tam se veliko da dobit.
Sicer pa se prodaja vinylov že leto ali dve zapored viša. Pač, modna muha ali nekaj: )
Ja, če zve kdo za kšn sejm, bi se priporočal za informacijo.
 
Viša se pomoje samo zato, ker je bilo v zadnjem času veliko repress-ov ter tudi novih izdaj,... Sepulture ne dobiš več na NB, npr.
Thrash plošče tam od cca 93 pa do thrash reunionov je še zmeraj težko dobit in so zelo drage,... podobno je z death metalom, za black-om ne vem kako je,...
 
Pri *ameriškem Relapse (edited) je, mislim da cela Sacrifice kolekcija.



Sepulturo sm videl v spiny vinily na gallusevem nabrežju lp morbid visions in arise.samo nevem če je še.So pa stare izdaje.
...vem da je imel roots po zelo oštri ceni, je pa res da se ta vinil tudi drugje težko dobi,... ta dva že imam vrsto let, thnx
 
mislu sem na ponatise pri NB
http://www.myspace.com/incubationdeath
http://www.incubation.si/
http://www.facebook.com/pages/Incubation/111925898832567
http://www.reverbnation.com/incubation
Back to Top
BOCO View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 10.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3088
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BOCO Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2010 at 19:23
heh,sepulturo morbid visions imam jst original iz brazilije,caligula records,skupaj z inner sleevom kjer ima max cavalera majico z svastiko hehehe.da se mal pohvalim,huh!
eh,fuck that shit and make some noise!!!
Back to Top
plegueangel View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 11.Jun.2008
Status: Offline
Points: 1651
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plegueangel Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2010 at 19:24
Spinvinyl ma za vse lp-je nenormalne cene. Pa še grading sistem mu ne štima čisto...
Kar se pošte tiče, najboljš plačat kak € več, pa poslat kot fragile...
Faggot.... mislim fagot, pa flavta...
Back to Top
polopoklip View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 2106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote polopoklip Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2010 at 23:03
BOCO: kako pogosto si zavrtiš ta Morbid Visions vinil na gramofonu? :)
Back to Top
BOCO View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 10.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3088
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BOCO Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Feb.2010 at 01:00
ponavadi na kakem žuru.pr vsej tej muziki doma sploh ne morem več pogosto poslušat vseh teh plat?zakaj prašaš?
eh,fuck that shit and make some noise!!!
Back to Top
BOCO View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 10.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3088
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BOCO Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Feb.2010 at 01:11


eh,fuck that shit and make some noise!!!
Back to Top
BOCO View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 10.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3088
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BOCO Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Feb.2010 at 01:12

eh,fuck that shit and make some noise!!!
Back to Top
BOCO View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 10.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3088
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BOCO Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Feb.2010 at 01:14

that's the shit.pozabi na datum,slikano zdej.
eh,fuck that shit and make some noise!!!
Back to Top
Perc View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Status: Offline
Points: 99
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Perc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Feb.2010 at 08:25
Originally posted by BOCO BOCO wrote:




Tale s svastiko je Igor Cavalera... Max stoji zraven...
If you don't live for something, you'll die for nothing...
Back to Top
sovdat View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1001
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sovdat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Feb.2010 at 09:52
Originally posted by plegueangel plegueangel wrote:

Spinvinyl ma za vse lp-je nenormalne cene. Pa še grading sistem mu ne štima čisto...
Kar se pošte tiče, najboljš plačat kak € več, pa poslat kot fragile...
 
Ja, najprej preveri Popsike, če pa vinilke ni tam pa itak da min 8€ za vinil, vreden 50 centov LOL
 
Back to Top
seba_incarnated View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 457
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote seba_incarnated Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Feb.2010 at 17:57
Ow, sovdat, če vidiš Countdown to extinction ter Youthanasia-o vinila po normalni ceni, mi sporoči, se priporočam
http://www.myspace.com/incubationdeath
http://www.incubation.si/
http://www.facebook.com/pages/Incubation/111925898832567
http://www.reverbnation.com/incubation
Back to Top
plegueangel View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 11.Jun.2008
Status: Offline
Points: 1651
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plegueangel Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Feb.2010 at 19:14
Originally posted by seba_incarnated seba_incarnated wrote:

Ow, sovdat, če vidiš Countdown to extinction ter Youthanasia-o vinila po normalni ceni, mi sporoči, se priporočam


http://www.cdandlp.com/liste/p_produit.cfm?lng=2&seller=0&categ_rech=2101&fmt=12&page=1&alpha=0&n_ref=1204050036

Od tipa sem jemal kar neki, ful zadovoljen, lahk se zmenima, če bi mel ti naročim, ker bi jaz tud vzel nekaj od njega, pa ma do 3 plate isto poštnino - 8€ Wink

LP
Faggot.... mislim fagot, pa flavta...
Back to Top
seba_incarnated View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 457
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote seba_incarnated Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Feb.2010 at 21:29
Originally posted by plegueangel plegueangel wrote:

Originally posted by seba_incarnated seba_incarnated wrote:

Ow, sovdat, če vidiš Countdown to extinction ter Youthanasia-o vinila po normalni ceni, mi sporoči, se priporočam


http://www.cdandlp.com/liste/p_produit.cfm?lng=2&seller=0&categ_rech=2101&fmt=12&page=1&alpha=0&n_ref=1204050036

Od tipa sem jemal kar neki, ful zadovoljen, lahk se zmenima, če bi mel ti naročim, ker bi jaz tud vzel nekaj od njega, pa ma do 3 plate isto poštnino - 8€ Wink

LP
Poslal sem ti PM,
 
LP
http://www.myspace.com/incubationdeath
http://www.incubation.si/
http://www.facebook.com/pages/Incubation/111925898832567
http://www.reverbnation.com/incubation
Back to Top
vulgaris View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1912
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vulgaris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Feb.2010 at 22:22
Originally posted by Kali Kali wrote:

ja fak ker kreten

nočem preveč pametovat, ampak ni poštar kreten, če pošiljatejl vtakne vinilko v mehko kuverto ali kaj podobnega.
samo idioti pošiljajo vinil v taki embalaži, da se jo da prepognit. ni kriv ne poštar, ne pošta, ker ljudje preprosto nimajo x-ray oči in ne more vedet kaj je notri. niti ga ne briga.


Back to Top
plegueangel View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 11.Jun.2008
Status: Offline
Points: 1651
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plegueangel Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Feb.2010 at 15:00
Originally posted by vulgaris vulgaris wrote:

Originally posted by Kali Kali wrote:

ja fak ker kreten

nočem preveč pametovat, ampak ni poštar kreten, če pošiljatejl vtakne vinilko v mehko kuverto ali kaj podobnega.
samo idioti pošiljajo vinil v taki embalaži, da se jo da prepognit. ni kriv ne poštar, ne pošta, ker ljudje preprosto nimajo x-ray oči in ne more vedet kaj je notri. niti ga ne briga.


Točno, plus tega lahk sami napišete na kuverto fragile, ni nujno da pošiljko plačate kot tako...
+ Ne vem a je kdo omenil... prosite pošiljatelja, naj vam vinil vzame ven iz inlaya in ga priloži posebej v folijo ali v skrajni sili cajteng papir, da ne bo lukenj na ovitkih pol ;)
Najnevarnejši in debilni so do sedaj po mojih izkušnjah angleži... Navadna fakin kuverta !?!? Zdaj vsakega vprašam kako pošilja in raj ponudim doplačilo, al pa odpovem...
Sem dobil ploščke že iz Avstralije, pa ni blo nobene panike...
Faggot.... mislim fagot, pa flavta...
Back to Top
sovdat View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1001
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sovdat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Feb.2010 at 15:08
Originally posted by plegueangel plegueangel wrote:

Originally posted by vulgaris vulgaris wrote:

Originally posted by Kali Kali wrote:

ja fak ker kreten

nočem preveč pametovat, ampak ni poštar kreten, če pošiljatejl vtakne vinilko v mehko kuverto ali kaj podobnega.
samo idioti pošiljajo vinil v taki embalaži, da se jo da prepognit. ni kriv ne poštar, ne pošta, ker ljudje preprosto nimajo x-ray oči in ne more vedet kaj je notri. niti ga ne briga.


Točno, plus tega lahk sami napišete na kuverto fragile, ni nujno da pošiljko plačate kot tako...
+ Ne vem a je kdo omenil... prosite pošiljatelja, naj vam vinil vzame ven iz inlaya in ga priloži posebej v folijo ali v skrajni sili cajteng papir, da ne bo lukenj na ovitkih pol ;)
Najnevarnejši in debilni so do sedaj po mojih izkušnjah angleži... Navadna fakin kuverta !?!? Zdaj vsakega vprašam kako pošilja in raj ponudim doplačilo, al pa odpovem...
Sem dobil ploščke že iz Avstralije, pa ni blo nobene panike...
 
En znanec je nekoč dobil iz Japonske 7" vinil, nič zapakiran, nalepka z naslovom pa je bila kar na pvc foliji ... baje, da je prišel brez poškodb. LOL
Back to Top
plegueangel View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 11.Jun.2008
Status: Offline
Points: 1651
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plegueangel Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Feb.2010 at 15:32
Clap
Faggot.... mislim fagot, pa flavta...
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Feb.2010 at 22:54
Originally posted by seba_incarnated seba_incarnated wrote:

Originally posted by doda24 doda24 wrote:

Originally posted by seba_incarnated seba_incarnated wrote:

Originally posted by pestilence. pestilence. wrote:

Originally posted by seba_incarnated seba_incarnated wrote:

ja, in kaku čmo potem nabavljat vinile?
 

Koliko pa nas še sploh nabavlja lpjke?

Sejmi! V slo jih je nekaj na leto, tam se veliko da dobit.
Sicer pa se prodaja vinylov že leto ali dve zapored viša. Pač, modna muha ali nekaj: )
Ja, če zve kdo za kšn sejm, bi se priporočal za informacijo.
 
Viša se pomoje samo zato, ker je bilo v zadnjem času veliko repress-ov ter tudi novih izdaj,... Sepulture ne dobiš več na NB, npr.
Thrash plošče tam od cca 93 pa do thrash reunionov je še zmeraj težko dobit in so zelo drage,... podobno je z death metalom, za black-om ne vem kako je,...
 
Pri *ameriškem Relapse (edited) je, mislim da cela Sacrifice kolekcija.



Sepulturo sm videl v spiny vinily na gallusevem nabrežju lp morbid visions in arise.samo nevem če je še.So pa stare izdaje.
...vem da je imel roots po zelo oštri ceni, je pa res da se ta vinil tudi drugje težko dobi,... ta dva že imam vrsto let, thnx
 
mislu sem na ponatise pri NB


v Ponedeljek sm bil v spinu in sm gledal vinilke so 10 do 15e.

Meli so pa judas priest Turbo,sad wings of destiny,anthrax live nimam pojma ker prvič sm vidu je pa z belladono.flotsam and jetsam-no place for disgrace,metallica justice for all,obituary-cause of death.Tka takoj na gallusovo nabrežjeSmile
Back to Top
seba_incarnated View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 457
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote seba_incarnated Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Feb.2010 at 23:07
Originally posted by doda24 doda24 wrote:

Originally posted by seba_incarnated seba_incarnated wrote:

Originally posted by doda24 doda24 wrote:

Originally posted by seba_incarnated seba_incarnated wrote:

Originally posted by pestilence. pestilence. wrote:

Originally posted by seba_incarnated seba_incarnated wrote:

ja, in kaku čmo potem nabavljat vinile?
 

Koliko pa nas še sploh nabavlja lpjke?

Sejmi! V slo jih je nekaj na leto, tam se veliko da dobit.
Sicer pa se prodaja vinylov že leto ali dve zapored viša. Pač, modna muha ali nekaj: )
Ja, če zve kdo za kšn sejm, bi se priporočal za informacijo.
 
Viša se pomoje samo zato, ker je bilo v zadnjem času veliko repress-ov ter tudi novih izdaj,... Sepulture ne dobiš več na NB, npr.
Thrash plošče tam od cca 93 pa do thrash reunionov je še zmeraj težko dobit in so zelo drage,... podobno je z death metalom, za black-om ne vem kako je,...
 
Pri *ameriškem Relapse (edited) je, mislim da cela Sacrifice kolekcija.



Sepulturo sm videl v spiny vinily na gallusevem nabrežju lp morbid visions in arise.samo nevem če je še.So pa stare izdaje.
...vem da je imel roots po zelo oštri ceni, je pa res da se ta vinil tudi drugje težko dobi,... ta dva že imam vrsto let, thnx
 
mislu sem na ponatise pri NB


v Ponedeljek sm bil v spinu in sm gledal vinilke so 10 do 15e.

Meli so pa judas priest Turbo,sad wings of destiny,anthrax live nimam pojma ker prvič sm vidu je pa z belladono.flotsam and jetsam-no place for disgrace,metallica justice for all,obituary-cause of death.Tka takoj na gallusovo nabrežjeSmile
kaj je bila mogoče tale?:
 
Večinoma, kar si naštel že mam. Anyway, thnx!
http://www.myspace.com/incubationdeath
http://www.incubation.si/
http://www.facebook.com/pages/Incubation/111925898832567
http://www.reverbnation.com/incubation
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Mar.2010 at 16:02
Ne,to zadevo poznam.Na naslovnici so vsi člani naslonjeni na eno građevino pa ultra pisano oblečeni kot vedno haha.

Neki tazga kot tale je.če ni celo ta

http://intothemusic.ca/images/covers/Anthrax_-_Im_The_Man.jpg


Edited by doda24 - 01.Mar.2010 at 16:07
Back to Top
WD-40 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 14.Apr.2009
Status: Offline
Points: 360
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote WD-40 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Mar.2010 at 18:20
ko je ze ravno aktivna tale postarska tema, mam eno vprasanje:
me zanima kaksne moznosti obstajajo za (anonimno) sprejeti pismo/manjsi paket, tako da posta ne ve tvojega (pravega) imena & naslova? kak postni predal ali kaj podobnega?... kaksen trik mora bit... razsvetlite me prosim :)
Back to Top
vulgaris View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1912
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vulgaris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Mar.2010 at 18:32
kaj naročaš kakšne erotične pripomočke?


Back to Top
WD-40 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 14.Apr.2009
Status: Offline
Points: 360
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote WD-40 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Mar.2010 at 18:39
niti ne, za to me sploh nebi skrbelo LOL

p.s. ce je komu nerodno napisat postopek, lahko tudi na PM
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Mar.2010 at 19:48
Originally posted by WD-40 WD-40 wrote:

ko je ze ravno aktivna tale postarska tema, mam eno vprasanje:
me zanima kaksne moznosti obstajajo za (anonimno) sprejeti pismo/manjsi paket, tako da posta ne ve tvojega (pravega) imena & naslova? kak postni predal ali kaj podobnega?... kaksen trik mora bit... razsvetlite me prosim :)


Ne,da se .Ni šans.Ob oddaji pošiljke mora biti točno določen ime,priimek in naslov osebe,ki bo prejel pošiljko oziroma ime nekoga ki biva na tem naslovu in ma pooblastilo,da to pošiljko lahko dobi.Ni variante.Če vsebina(naslov,al pa da je pošiljka zjebana se vrne pošiljatelju če je znan,če se ne ugotovi se pa uniči(.


Edited by doda24 - 01.Mar.2010 at 19:50
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Mar.2010 at 19:50
doda bo ze vedu, saj dela na posti
live for metal,die for metal !!!
Back to Top
seba_incarnated View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 457
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote seba_incarnated Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Mar.2010 at 20:37
Originally posted by doda24 doda24 wrote:

Ne,to zadevo poznam.Na naslovnici so vsi člani naslonjeni na eno građevino pa ultra pisano oblečeni kot vedno haha.

Neki tazga kot tale je.če ni celo ta

http://intothemusic.ca/images/covers/Anthrax_-_Im_The_Man.jpg
Mah, Anthrax so si lahko tiste cajte prvoščli izdat na ep-jih ter singlih res vse kar se jim je zazdelo,... če mene vprašaš, še zdaj, pomojem nisem slišal vseh njihovih komadov iz prvega obdobja,...
Za mene so čisto dovolj studijski albumi, prvi cdjčk z Bushem ter zadnji studijski, pri katerem so se celo malo potrudili,... en sosed zbira te ep-je, pa mislim da ga ma.
Tale spinvinil je ena revščna, lol ...sam pa ma roots za fifty ojrows, to pa je menda še res, ne? lol
http://www.myspace.com/incubationdeath
http://www.incubation.si/
http://www.facebook.com/pages/Incubation/111925898832567
http://www.reverbnation.com/incubation
Back to Top
plegueangel View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 11.Jun.2008
Status: Offline
Points: 1651
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plegueangel Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Mar.2010 at 21:14
Originally posted by seba_incarnated seba_incarnated wrote:

sam pa ma roots za fifty ojrows, to pa je menda še res, ne? lol

Sej če je vredu plata OK...
Je pa mel skraspane Maidne N.P.F.T.D. za 30€LOL Označeno kot M-Shocked

Sej ne rečem, kul da se ukvarja s tem, neki plat sem še sam kupil tam, sam naj porihta grading sistem, pa ne pretirava "preveč" s cenami, pa bom še kdaj šel tja. Drugač je pa res net zakon zadevca za vinileWink, za tiste ki ne zaupate, pa mate tu dr.Chopa, ki vam zrihta svašta...


Edited by plegueangel - 01.Mar.2010 at 21:16
Faggot.... mislim fagot, pa flavta...
Back to Top
seba_incarnated View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 457
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote seba_incarnated Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Mar.2010 at 22:28
Originally posted by plegueangel plegueangel wrote:

Originally posted by seba_incarnated seba_incarnated wrote:

sam pa ma roots za fifty ojrows, to pa je menda še res, ne? lol

Sej če je vredu plata OK...
Je pa mel skraspane Maidne N.P.F.T.D. za 30€LOL Označeno kot M-Shocked

Sej ne rečem, kul da se ukvarja s tem, neki plat sem še sam kupil tam, sam naj porihta grading sistem, pa ne pretirava "preveč" s cenami, pa bom še kdaj šel tja. Drugač je pa res net zakon zadevca za vinileWink, za tiste ki ne zaupate, pa mate tu dr.Chopa, ki vam zrihta svašta...
ma, malu draga se mi zdi za ta dnar, vem da je redkost in je odlična plošča in da se je delalo veliko za promocijo tam okrog 96 bo, ne? ...po drugi strani se mi pa zdi takratni dvojni cd, ki so ga izdali boljši nakup,...
N.P.F.T.D. je pa itak nek konec "Iron Maiden" v pravem imenu, vsaj tiste "ere", tudi, če bi bila mint-, ni toliko vredna,... prejšnje so pa po petnajst, ne? Killers je bla tri leta nazaj na MC 8 ojrow,... pošteno!!!
Chop je mel že pred 13/14 leti svoj distro, TrendKill, že takrat je bil zanesljiv, tako, da mu tudi jst zaupam, pa težim na vsakih trinajst let, lol
http://www.myspace.com/incubationdeath
http://www.incubation.si/
http://www.facebook.com/pages/Incubation/111925898832567
http://www.reverbnation.com/incubation
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,297 seconds.