Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Tuja scena
  New Posts New Posts RSS Feed - Exodus
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Exodus

 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
Author
Message
puntar View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Kuća Poso
Status: Offline
Points: 876
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puntar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Aug.2008 at 04:24
Strike of the beast so zarukal!!!! Clap
Sam ta Dukes mi gre pa res na kurac!!!!!Thumbs%20Down


Mha! It is EVIL! It is? SO EVIL!! It is a BAD BAD plan that will hurt many people... ...that are GOOD!

Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10949
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Oct.2008 at 03:08
Only Death Decides pr 3:25 - take mini finese nardijo dobre bende! Njami!
FUCK THE WORLD
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10949
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Oct.2008 at 03:10
Drugače to delajo tudi Slayer, Manowar in še bendov, ampak sm lih poslušal Exodus. Smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Oct.2008 at 23:04
Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Only Death Decides pr 3:25 - take mini finese nardijo dobre bende! Njami!
 
Ta komad je meni že ene 13 let najljubši Exodus komad + en najboljših metal komadov na sploh Hug že opening riff mi je popoln in na sploh točno ta del, k si ga omenu - te čist sname - res je boostan power do konca...  poleg tega dela mi je ful všeč še uni melodični izhod iz druge solaže v tercah!!! (itak sta obe solaži ful super).
 
Na T.o.t.T. se mi je čist strenal, k so ga zaigral, sploh nism mogu vrjet, k totalno nism prčakval itak sploh nič drugega kot samo komade iz prvih dveh plat! Tongue  pa v Lj 2004 so ga tudi igral... Tongue
 
Imam namen enkrat nardit priredbo! :) (Bay Area Tribute Vol. II :)
 
p.s. zanimivo, da so pri tem komadu uglašeni na D! :) kar je blo za 1990, ne lih nenavadno, ampak vseeno nekoliko neobičajno...razn Death metalcov pa kakih Slayer na Dis-u, se redko spomnem, da je kdo šou niže od E-ja...
 mislm celo, da je uglasitev drop D, ker kokr sm gledal posnetke iz S.F. T.o.t.T in pa iz Tempo toura, Gary igra ta komad na drop uglasitev (sicer na C-ju Wink...se pravi en ton niže ampak dropana uglasitev! Ko sm igral poleg Impact plate je pa komad v D-ju in če igra na drop.....it's probobly drop D...   Tongue tud sam bom dropal na C, ko se lotim tega nadzakon komada. Tongue


Edited by Wind Carrier - 02.Oct.2008 at 23:12
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10949
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Oct.2008 at 01:56
The Lunatic Parade in Only Death Decides sta mi res zakon iz Impact Is Imminent. Res CRUNCHY kitare na tem albumu. Smile

Drop D vem da so uporabljali pr Sepulturi, D tuning so imeli pa Overkill na določenih komadih že v 80's.

Sam ta fora pr Only Death Decides mi je res zakon, pa una harmony melodijica mi je tudi zakon, itak!

Aja, pa poslušaj uni počasnejši del od Sodom komada Tired And Red - tisto je tudi zakon do kraja! Star


Edited by Gašper Fatur - 03.Oct.2008 at 01:57
FUCK THE WORLD
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Oct.2008 at 10:08
Na novo posneta komada na myspace mi nista čist nč power :S
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Oct.2008 at 11:19
se strinjam
sploh metal command mi je čudn
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Oct.2008 at 12:23
Hug  to sm čakal!!!!!!! Metal Command mi je bil itak že prej en boljših komadov, sploh na Bonded by Blood - komi čakam, da nabavim to plato!!! To bi mogl še Forbidden narest!!!!
 
KOLK SO SULAŠCE PR OBEH KOMADIH NAJBOLJŠEEEEEE!!!!! Clap
 
men sta oba komada tko lajk miljon boljša, ko v orginalu - ok, tam je pač drugačen vajb (bolj SončenLOL, k je blo v 80s pa Paul poje.... sam meni, če odmislim osebnost mi ma Rob boljši vokal.... sam pač težak jeLOL 
 
 
KDAJ BO TO ZUNEJ!!! JST BI TO MEL V AVTU?!


Edited by Wind Carrier - 17.Oct.2008 at 12:34
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Oct.2008 at 14:14
Meni so z novim pevcem dejansko kar ok Geek.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Oct.2008 at 15:23
Originally posted by Wind Carrier Wind Carrier wrote:

Hug  to sm čakal!!!!!!! Metal Command mi je bil itak že prej en boljših komadov, sploh na Bonded by Blood - komi čakam, da nabavim to plato!!! To bi mogl še Forbidden narest!!!!
 
KOLK SO SULAŠCE PR OBEH KOMADIH NAJBOLJŠEEEEEE!!!!! Clap
 
men sta oba komada tko lajk miljon boljša, ko v orginalu - ok, tam je pač drugačen vajb (bolj SončenLOL, k je blo v 80s pa Paul poje.... sam meni, če odmislim osebnost mi ma Rob boljši vokal.... sam pač težak jeLOL 
 
 
KDAJ BO TO ZUNEJ!!! JST BI TO MEL V AVTU?!


Škoda da delajo remake,ker bojo samo uničili eno boljših thrash metal plat.Tale bedak poje vse komade v istem tonu.Misliš da je vse isti komad.Čimprej ga nej zamenjajo.Muska je super,samo ko se ta bedak z unim Hc vokalom oglasi me kar mineConfused.Škoda denarja raje dam gor orginalno in uživam,kot da se mršim na tem sranjemConfused.

Jest sm kupu zdej v nemčiji special edition bonded by blood super posneto.Zvok k bi teb bil ubitačen.Rob dukes boljši kot paulConfused


Edited by doda24 - 17.Oct.2008 at 15:25
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Oct.2008 at 22:21
hehe, se ne strinjam, da Rob poje vse v eni noti LOL res, da ne zna melodij pet, sam k se dere se nikol ne dere samo v enem tonu Tongue pa ne vem, men, če odmislim njegovo zateženost nima napačnega vokala..... itak pa mi je najboljši Exo pevec Steve -> on bi mogu Bonded posnet :)
 
Meni ima originalni Bonded tolk zanič zvok, da se komi prislilim, da jo poslušam - slišijo se samo uni cheap 80s bobni pa nič drugega.... ful mi ni všeč.... kitar sploh ni + takrat so bli Exodusi stari kakih 18 let in itak da Gary ni znal tako žagat, kokr dones, k je en najboljših kitaristov na metal sceni Clap 
 
ne vem - stvar okusa pačTongue meni se zdi nova stvar super in sm že brskal po netu, če se kje da snetSmile ker komi čakam - si pa bom itak kupu original.... ker pač od Exotov mam razn Good Friendly Vio Fun vse :)
 
eee, kar pa se Paula tiče - ma sj bil čist zakon, sam pr njem karakter nardi 90% vokala....nekdo, k ga ne pozna in ne ve o čem se gre se mi zdi, da bi mu bil njegov vokal totalno zanič, nam pa, k vemo, kolk legenda je bil, ga nekako drugače slišimo :) vsaj to je moja teorija....
 
meni osebno so te predelave zakon - že itak mi je TESTAMENT - FIRST STRIKE STILL DEADLY  top 5 v metalu + samo še od Forbidden bi dodal na novo posnetih ene 5 komadov iz Forbidden Evil in pa unih 6 demosov iz post distortion dobe....
 
 


Edited by Wind Carrier - 17.Oct.2008 at 22:23
Back to Top
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Oct.2008 at 01:59
Originally posted by Wind Carrier Wind Carrier wrote:

Hug  to sm čakal!!!!!!! Metal Command mi je bil itak že prej en boljših komadov, sploh na Bonded by Blood - komi čakam, da nabavim to plato!!! To bi mogl še Forbidden narest!!!!
 
KOLK SO SULAŠCE PR OBEH KOMADIH NAJBOLJŠEEEEEE!!!!! Clap
 
men sta oba komada tko lajk miljon boljša, ko v orginalu - ok, tam je pač drugačen vajb (bolj SončenLOL, k je blo v 80s pa Paul poje.... sam meni, če odmislim osebnost mi ma Rob boljši vokal.... sam pač težak jeLOL 
 
 
KDAJ BO TO ZUNEJ!!! JST BI TO MEL V AVTU?!


pizda d jst tud komej cakam ta trenutekWink, exodus = majka!!11
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Oct.2008 at 17:18
Originally posted by Wind Carrier Wind Carrier wrote:

hehe, se ne strinjam, da Rob poje vse v eni noti LOL res, da ne zna melodij pet, sam k se dere se nikol ne dere samo v enem tonu Tongue pa ne vem, men, če odmislim njegovo zateženost nima napačnega vokala..... itak pa mi je najboljši Exo pevec Steve -> on bi mogu Bonded posnet :)
 
Meni ima originalni Bonded tolk zanič zvok, da se komi prislilim, da jo poslušam - slišijo se samo uni cheap 80s bobni pa nič drugega.... ful mi ni všeč.... kitar sploh ni + takrat so bli Exodusi stari kakih 18 let in itak da Gary ni znal tako žagat, kokr dones, k je en najboljših kitaristov na metal sceni Clap 
 
ne vem - stvar okusa pačTongue meni se zdi nova stvar super in sm že brskal po netu, če se kje da snetSmile ker komi čakam - si pa bom itak kupu original.... ker pač od Exotov mam razn Good Friendly Vio Fun vse :)
 
eee, kar pa se Paula tiče - ma sj bil čist zakon, sam pr njem karakter nardi 90% vokala....nekdo, k ga ne pozna in ne ve o čem se gre se mi zdi, da bi mu bil njegov vokal totalno zanič, nam pa, k vemo, kolk legenda je bil, ga nekako drugače slišimo :) vsaj to je moja teorija....
 
meni osebno so te predelave zakon - že itak mi je TESTAMENT - FIRST STRIKE STILL DEADLY  top 5 v metalu + samo še od Forbidden bi dodal na novo posnetih ene 5 komadov iz Forbidden Evil in pa unih 6 demosov iz post distortion dobe....
 
 



Ti bom posnel mojo remaster verzijo bonded by blood se vse bolje slišiThumbs%20Up

In ja testament je super zadeva tale first strike.Drgač men je tud najboljši pevc od exodus Souza.Tele dva mi pa ne pašeta v Exodus Altus pa dukes nikakor.


Edited by doda24 - 18.Oct.2008 at 17:19
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Oct.2008 at 21:12
Paše že,sam je fora k pol misliš,da Exodus poslušaš hehe
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Oct.2008 at 08:53
Ne, testament pa exodus sta glasbeno tok totalno različna, da tega niti slučajno ne morš mislt no :D
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Oct.2008 at 12:17
Originally posted by Buco Buco wrote:

Ne, testament pa exodus sta glasbeno tok totalno različna, da tega niti slučajno ne morš mislt no :D


Seveda,da sta.Samo ko jest slišm Souzo pr Testament je prav isto hehe.Navajen sm ga pr Exodus.


Edited by doda24 - 19.Oct.2008 at 12:17
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10949
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Oct.2008 at 14:33
Zaradi Dukesovga vokala sm zadnji dva albuma + Let There Be Blood poslušal vsega skupej pol minute. Exodus poslušam do vključno Tempo Of The Damned, novga vokala res ne maram.
FUCK THE WORLD
Back to Top
Sine aka Wrba View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 532
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sine aka Wrba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Oct.2008 at 23:21
rob dukes se mi zdi čisto ok...sicr mi je najboljši exodus vokal souza, ampak se mi zdi dukes zelo dobra rešitev...SHKM in Atrocity Exibition so mi totalno zakon plate...pa ta let there be blood tud ne zveni tolko švoh... 
If the milk turns out to be sour, I ain't the kinda pussy to drink it.
Back to Top
Mirage View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 803
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mirage Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Oct.2008 at 23:31
ma dobro sej tolko slab ni samo proti Zetru in Baloffu nima kej!
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Oct.2008 at 16:26
Jutri 24.10.08. izide   EXODUS  (-let there be blood-)
Back to Top
puntar View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Kuća Poso
Status: Offline
Points: 876
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puntar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Oct.2008 at 17:09
Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Zaradi Dukesovga vokala sm zadnji dva albuma + Let There Be Blood poslušal vsega skupej pol minute. Exodus poslušam do vključno Tempo Of The Damned, novga vokala res ne maram.
Se podpišem. SHKM mi je blo vsaj neki muske še mal bliz ta starim, Atrocity mi pa ni za nikamor. Dead
Drgač pa zud jst stežka poslušam BBB zarad sounda. Najraj si ruknem not Another lesson in violence Smile.
Pa Scar spangled banner mi je Star.



Mha! It is EVIL! It is? SO EVIL!! It is a BAD BAD plan that will hurt many people... ...that are GOOD!

Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Nov.2008 at 11:08
Prava zadeva tale (-let there be blood-) !! Od prvega do zadnjega komaga ga žgejo,zame super zadeva!
Back to Top
Mirage View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 803
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mirage Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Nov.2008 at 13:14
bah... original mi je dosti boljši...
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Nov.2008 at 15:07
Ma komur,komur...
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Nov.2008 at 14:19
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Nov.2008 at 16:25
kdaj pa bo izdla tista vrjanta ko so z 9timi vokalisti?
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Feb.2009 at 18:08


Kdoje reku,da je Paul Baloff umru

Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Feb.2009 at 18:17
đžabestApproveClap
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Gapa View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 722
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gapa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Feb.2009 at 18:32
ne me fukat to je moj sošolc, pijandura ena:D
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Feb.2009 at 18:35
jajaja, to je ta kolega od gape. k sm ga ze ene parkrat na metelkovi oklico/ mu razlago da je isti ko BALLOF

Edited by FABO-SUPERGRIZL - 04.Feb.2009 at 18:35
Back to Top
Kipar View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1016
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kipar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Feb.2009 at 18:46
Sej Ballof ni umrl. On je sam šou v pekel tepst pozerje!Big%20smile
You're just a mindless shell, staring brain numb in a square pulse of illusions.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Nov.2009 at 20:49
umru pri 3.50 deluBig%20smile
fuck kva ne pride ballof nazaj pa tko duksa pretepe.jst prow widm to pol bojo pa exodus spet zmaga kukr so bli prejSmile
Back to Top
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Nov.2009 at 21:51
zanimiva zgodba glede bonded by blood komada :D
Back to Top
Mirage View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 803
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mirage Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Dec.2009 at 12:12
Exodus - live from the studio ...

http://www.nuclearblastusa.com/exodus/index.html

Big%20smile



Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Dec.2009 at 11:00
KOLK So TE LJUDJE NAJBOLJ FACE NA SVETU LOL
 
 
 
:) :)
 
 


Edited by Wind Carrier - 18.Dec.2009 at 11:05
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2009 at 18:18
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2009 at 18:24
Bolj stari, bolj nori...EXO-fuckin'-DUS Rules !!! (Čeprav Dukes smrdi...Gary Holt je bog)...
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2009 at 11:48
men je Rob čist ql :) edino pogrešam, da bi več melodije pel, k ma skoz sam skrime - se pa dobr dere :)
 
komej čakam tole plato - uni rifi k zvenijo zadi, k gledam une CAMP CRUNCH filmčke so mi čist zakon.
 
GARY HOLT je pa itak zakon - men ma že skoz najboljši crunch sound ever!!!!!!! takoj ga spoznaš :D


Edited by Wind Carrier - 21.Dec.2009 at 12:06
Back to Top
Tormentor View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 23.Apr.2008
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tormentor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2009 at 16:48
Rob ma sicer okej vokal, škoda ki je največja budala kar se je da dobiti.
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10949
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2009 at 23:35
Jst pa nevem če je budala al ne, ker ga osebno ne poznam, mi je pa njegov vokal res v kurcu. Prou uno moderno "kričanje" al kar pač je to sranje. Škoda, ker pomoje bo plata glasbeno zakon (Gary + Lee), Exo cruch distortion je pa itak najbolj zakon. Zetro, vrati se!
FUCK THE WORLD
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Dec.2009 at 00:26
men je ql njegov scream in ja, smo leta 2009, oz. bomo kmal 2010 in nismo več 1990 Wink 
 
tudi jst bi rajše Zetrota, but i have to be happy with what i got - and that's a cd with Rob on it.
 
Men je Rob prou faca na odru :D ful sm umiral od smeha na maniji '08, k je razlagal od Osame bin Ladna LOL, kako lahk sploh se komu da omenjat to ime.... :D men je to, k da bi en reku Spiderman :D :D :D al pa ne vem....  Mini Me :D :D
 
no, u glavnem, je reku "..he wants all of you to have to have towels on your head, he's a douche bag ...." LOL LOL LOL LOL 
 
mislm pač, se strinjam z Gašperjem - ne poznam ga, tko da.....


Edited by Wind Carrier - 22.Dec.2009 at 00:38
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Dec.2009 at 00:34
Ja, nato pa je Gary razlagal, ko smo pili pir za šankom (čeko, js in gary), da mu to gre ful na kurac pri Dukesu, da mu vedno teži, da naj ne serje s takimi na odru, da ga bo na gobec, če še enrkat omeni Osamo itd,  pol je pa reko: he's a fuckin' redneck, what can we do? pa se nasmejal...
Sicer sem enkrat že pisal o tem, tudi o tem, kako je potem en bedak uletel in mu težil, naj proba našo slo. travo, čeprav je Gary reko, da že 5 let ne kadi, pa da se je komaj odvado...no, un mu je pol tolko težil, da je probal, bil zadet v sek. in ga je roadi potem spakiral v tour bus...medtem, ko so drugi ulitki težili Lee-ju 3 m stran...


Edited by Atheist - 22.Dec.2009 at 00:34
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10949
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Dec.2009 at 00:39
Originally posted by Wind Carrier Wind Carrier wrote:

men je ql njegov scream in ja, smo leta 2009, oz. bomo kmal 2010 in nismo več 1990 Wink


Ma sej vem, ma jst se ne morem spremenit/prilagodit. Niti se nočem. Zgleda da sm obtičal v 1990, jebatga. Stvar okusa pač. Smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Dec.2009 at 08:55
Men je bil Dukes na prvi plati kul, nekej novga pač, potem sm se ga pa naveliču, res bi lahko bil bolj pester.
Back to Top
Gigo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1681
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gigo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Dec.2009 at 10:11
Od kdaj je pa glasbeni okus pogojen z časom :S

meni ta komad dejansko zveni dost kul, sam men osebno so vokalno z dukesom ful podn...si grem zavrtet tempo...
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Dec.2009 at 12:01

*offtopic* ma ne vem, to je kr neki - jst sm to počel skozi 90a, pač enostavno skregan z vsem, kar je novega, pol mi je to ratal najbolj mim na svetu. Pač ne da se mi več bit dinozaver skregan s svetom. LOLWorld moves on - you adopt or you extinct Wink 

itak, da je zakon met svoj okus - men tud ni vse dobr in svoj okus jemljem izven trendov. Vedno spremljam (tudi skozi 90a sem), kaj je novega in zbiram stvari, ki so mi všeč. Včeš so mi vsa obdobja in 80a, 90a in dones.
 
Music is beyond time and space :) becuase it is caused by our feelings and those are also beyond time.... they are abstract Wink
 
 
to je to...
 
*on topic*
ja jst sm se tudi že naveličal Roba, sam pač, kokr sm reku - namest, da tečnarim, bom zadovoln s tem, kar mam in to sta 2 cdja z Robom gor in oba sta mi totalno rulz. Meni je Exhibit dejansko boljši od Shovel. Mi pa ma Shovel 3 komade za dol past - DeathAmphetamine, Karma's Messenger in pa SHUDDER TO THINK, k mi je na sploh en ta boljših Exo komadov iz zadnjega obdobja.
 
Mi pa je itak Tempo of the Damned najboljša njihova plata :D sam kwa, zdej, k se Zetru ne da več, nej kr nehajo al kej? Mam še zmer rajši plato z Robom kot nič :D
 
when it comes to riffing and the guitar crunchy sound, GARY is second to none...
 
 
še vedno vsak dan gledam uni CAMP CRUNCH filmčk - to je tko neki najbolšga na svetu....
 
Rob : "...say hay, Gary..."
Gary : "....hay Gary..." LOL
 
 
Rob : "...what are your major goals for this album...."
 
Gary : " ... TO CRUSH EVERYTHING, AND MAKE EVERYTHING ELSE OBSOLETE, TO SET THE BAR HIGHER THAN ANYONE COULD EVER POSSIBLY REACH...."
 
zakon LOL
 
Gary : "...we're goin all Norway on this record, we wanted to get in touch with our black metal roots..." Big%20smile lol nooo
 
 
Rob : " ...do you know what head you are gonna use, do you know yet with wich are you gonna go..."
 
Gary : ".... i don't know..... we got Randall, Peavey, modified Marshall, BUT ENGL's THE SHIT!!!!..."
 
Rob : "...realy?.."
 
Gary : "...scratch tracks sound better than most of people's album tracks..."  
 
 < -----LOL LOL sad, but true..... če pomislim, da nism nikol do zdej posnel kitarskega treka boljš, ko Gary nardi pilot track nekje sredi ene pozabljene gmajne  :// Angry hahahaha LOL 
 


Edited by Wind Carrier - 22.Dec.2009 at 12:07
Back to Top
Gigo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1681
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gigo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Dec.2009 at 12:07
Pa sej mislm da noben tuki ne tečnari :) mislm, pač izražanje mnenja, da bi bil pa skregan s svetom pa tko al tko mislm da ne...

Js itak ponavadi nikol ne grem v te skrajnosti da bi kurcal neki kar mi ni všeč, to ponavadi po defoltu spustim, oziroma če me en bend res ful razočara potem podam mnenje in tojeto :) in dost novih stvari mi je super, recimo testament, artillery...bombastično :D

Exodus so mi bli pa vedno super zarad Garyja in zato pomoje vsako novo plato enostavno moram poslušat, ker mi mogoče kot celota nebo všeč, ampak moram okusit vsaj malo exo-žaganja tko da na tem področju thumbs up!




Back to Top
Mirage View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 803
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mirage Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Dec.2009 at 12:09
jaja take jih pokajo da dol padeš! LOL

čene pa itak...  ZETROOO - za mene eden naj thrash vokalistov sploh, Dukes pa eeeeh!! Dead
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Dec.2009 at 13:02
Originally posted by Gigo Gigo wrote:

Pa sej mislm da noben tuki ne tečnari :) mislm, pač izražanje mnenja, da bi bil pa skregan s svetom pa tko al tko mislm da ne...

Js itak ponavadi nikol ne grem v te skrajnosti da bi kurcal neki kar mi ni všeč, to ponavadi po defoltu spustim, oziroma če me en bend res ful razočara potem podam mnenje in tojeto :) in dost novih stvari mi je super, recimo testament, artillery...bombastično :D

Exodus so mi bli pa vedno super zarad Garyja in zato pomoje vsako novo plato enostavno moram poslušat, ker mi mogoče kot celota nebo všeč, ampak moram okusit vsaj malo exo-žaganja tko da na tem področju thumbs up!




 
*še naprej offtopic* LOL pa sj mislm, da nikjer nism napisal, da kdo tečnari. Sam nedojemljivo mi je, da si v nekem mehurčku in poslušal muzko do leta 1990 in hodiš okol ko vitage letnik '87 :) :) to je za stare ate LOL se spomnem, k je enkrat Seinfeld se zajbaval na ta račun, da k vidš stare ljudi točno veš, v katerem obdobju so obtičal :) :)  po mojem vsak, k se ustavi v času, je mal skregan s svetom LOL then again, skor vsak od nas k živi ma kej nerešenega s svetom - prej, k sm to pisal, sploh nism totalno resno mislu, ampak bolj simbolično.... adopt or be a dinosaur LOL
 
tud sam ignoriram novo muzko, k mi ni kul.
 
Kritizirat, kar mi ni všeč, mi je pa zakon LOL 
feels gooood. Tongue
 
kar se tiče novejših stvari.... nu vibe, lo tuning, Slipknot, Fear Factory, Machine Head - lots of stuff for me there...no ja, v bistvu, če smo pošteni že to ni več čisto nu - ampak precej ol' skul :D med tem, k so 80a old old old skul :D :D  in k sm pisal o 90ih, nikol nism vsega odklanjal - sm bil ful ol' skul - sam ob enem mi je bil vedno grunge ful dober (že takrat) - men je šlo sam na živce, da k je vse to ven pršlo, je blo treba zradirat in ignorirat vse kar je blo starega - why could it not coexist -well,it did in my world ...sam pol tam od ene 2000 naprej mi je pa to začel tolk vseeno bit - pač enostavno sm poslušal kar mi sede - Papa Roach, Limp Bizkit - why the hell not.... ker ni tr00? yeah right... lol
 
 


Edited by Wind Carrier - 22.Dec.2009 at 13:09
Back to Top
Gigo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1681
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gigo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Dec.2009 at 13:30
js osebno prov nemaram teh old school, true izrazov. mislm da je to glavni razlog zakaj mi ni niti en bend iz ameriške t.i. new thrash scene kul :D

ma dobro ne bom govoru za večino, samo js osebno nism nikoli nosu oblek in poslušal muziko in jedu določeno hrano sam zato ker je kul, mi pač tko sede. nevem če sm kdaj nosu kej druzga kot sam superge, ubistvu j to blo edino kar si včasih sploh dobil v trgovinah, obvezno so mogle bit une z lučko, ki je krepala po treh dneh konstantne uporabe :D

Je tud meni dost drugih stvari všeč, celo izven same metal glasbe pa mislm da zarad tega nism nč mejn kredibilen metalc :) whatever, dost debatiranja o tem, back to the exo-topic!


Edited by Gigo - 22.Dec.2009 at 13:31
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,359 seconds.