Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Koncerti > Domači koncerti
  New Posts New Posts RSS Feed - 1.3.2007 Vrhnika:Negligence,Crossbreed,Th
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

1.3.2007 Vrhnika:Negligence,Crossbreed,Th

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
Message
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2008 at 04:34
ja blo čist zakonBig%20smile
nažalost sm si gležn sfukuOuch.prokleti moshpitarji

komentiru bi pa sam negligence ka sm sam njih widuBig%20smile
med thraw smo ga pil vzuni.med crosbreed glež lomit med moshpitarji
na negligence pa rnta pa kosca lowit ka sta po luftu letelaBig%20smileBig%20smile
skratka kukr zmeri,sam da mal huje tokrat
hvala devlin da si me zafural.

zdej pa še mal muzko nažigat
NO BRAIN NO PAIN

Big%20smile
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2008 at 04:37
Hvala vsem k ste pršli.Končno po dolgem času veliko metalcov na Vrhniki.
Vsem trem bendom hvala za odličen nastop.Opravičujem se vsem kateri ste moral ostat zunaj.Jebat ga, mejhno je.Drgač mislim,da je nekdo celo snemal koncert.Bom povprašal če je snemal celotno zadevo in če je jo bom spravil na cd in jo potalal naokoli.Še enkrat hvala.ZakonClap


Edited by Masterdoda - 02.Mar.2008 at 08:56
Back to Top
Šufko View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Saudi Arabia
Status: Offline
Points: 653
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šufko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2008 at 10:09
Tko še mal zahvale bendom za darilo, glihkar poslušam, se počutm kar 15 let mlajši Star

Seveda zahvala tudi ostalim za vse darila in želje !
Za letenje ne rabiš kril !!!
Back to Top
Mtal View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 144
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mtal Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2008 at 10:18
Ja tole je blo res Zakon včer, jst sem se pa še obotavlu , jebemti da bi to zamudu. 
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2008 at 10:47
Woooohoooo Smile Ej tok zakon vecera pa se dolgo ne! Res, od skuliranga, nadvse zakon folka pa do zakon muske - 10/10! Toj to! Doda, svaka cast!
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2008 at 11:07
spet so vsi 3je bande posekal vse!
sam zaka dajo organizatorji zmeri thraw prve, da sm ze cel polomlen do konca :)

crossbreed z bucotom ze dost bols ko v sentjurju! oz. zdj je ze pac blo tak ko more bit = super

med negligence pa spet nism mogo druga ko zjat, kak so dobri
sm sow na "tribuno" in sm koncert gledo&posluso! SO DAMN COOL!

doda, kot vidis minusa nisi mel mislim da prvi lokalni koncert v mojem zivlenju da je bil razprodan!
natancno kok kart je blo prodanih?
kok ludi je uzun ostal?

Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2008 at 11:45
Učeri je blo čist vse faking zakon! Doda res svaka čast da si tole organiziru, hvala vsem k ste pršli in bli zakon publika in zakon družba! Sicer sm pa še kr mal pjn al zmačkan al sej ne vem sploh v kašnem stanju sm no :D

Ajde, rd vs mam use :*
Back to Top
SphynX View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 12.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 230
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SphynX Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2008 at 12:02
včeri je blo pa prov najbol zakooooon. bendi so dbest odigral, pa prov najbol zakon folk... doda vsaka čast da si tole organiziruClap
We don't need their laws together we destroy. If it's not in your blood you will never understand
Back to Top
Sova View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 595
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sova Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2008 at 12:04

Waa, Negligence šuuus!!! Sem jih prvič vidu in zakon no! Kljub treznosti sm čist not padu Clap

Thraw in Crossbreed pa itq tudi ful zakon!  
 
Folk je biv cist divji, najbol vzdušje! Thumbs%20Up
 


Edited by Bubo AfricAnus - 02.Mar.2008 at 12:09
Back to Top
Lejla View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 25.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 516
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lejla Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2008 at 12:23
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2008 at 13:04
Čisto totalno dolgčas in ubito z glasbenega stališča, samo toliko poznanega in kul folka da sem imel dovolj posla zunaj in se mi ni bilo treba notri matrat. Sem mislil da me bodo Negligence malo motivirali, tako da sem malo gledal kvalitetnega frontmana Alexa kako se razmetava, potem pa me je tudi to minilo. Malo sem gledal Thraw od začetka in so mi bili še nekako najbolj, pa tista priredba na začetku ko so jo igrali je bila zakon pa ne vem komada in grupe : (. MIslim da je bil ene drugi ali tretji štikl z fuuuul lepimi solažami.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2008 at 13:11
Jao, bogi Janko :D No ja, jst sm se zadovoljiuHeart
Back to Top
Lejla View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 25.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 516
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lejla Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2008 at 13:14
Ma nc ni bogi janko.. ce ga nebi tok tankou bi biu kul ;D
Back to Top
Kipar View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1016
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kipar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2008 at 13:18
Koncert kot celota je bil za moje pojme edn najboljših lokalnih koncertov v zadnjem letu. Res totalno fucking zakon.

Thraw so kot vedno dal od sebe tono energije in kot vedno sem bil že po njih dost sfukan.

Crossbreed sem v Šentjurju vidu blazno megleno in popačeno ( alkohol Smile ), ampak se mi zdi, da se je Buco še mal lovil na vokalu. Učir se mi je zdel pa perfektno. Odigrano je blo tak kot vedno v nulo s tem, da je zdej bil zram še men zelo všečen Bucotov vokal. Thumbs up Big%20smile!

Negligence pa itak škoda kej dost komentirat...perfekcija od nastopa Smile

Doda zakon si tole organiziru. Glej, da boš še v kratkem kej takega Big%20smile!

Pa še enkrat VSE NAJBOLJŠE ŠUFKO!!!!
You're just a mindless shell, staring brain numb in a square pulse of illusions.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2008 at 13:23
omagad!

tole pa je bil koncert pa pol. že sama vrhnika mi je bla res lepa, pa mislm da sm bil celo prvič tm.

morm povedat, da že dlje časa thrasha nisem kj dost poslušal, učasih je bla pa to samo metallica, megadeth, novejše stvari od slayer, pol se pa počas neha.

pred kratkim sem začel odkrivat anthrax, in thraw so takoj dali vedet, da so jih tud sami odkrili že zdavnej:D

uglavnem, so me res premaknil, tok dobr strukturirani lastni komadi, dbest vokalna linija, sploh bi pa bobnarja izpostavu, z res impresivnim stilom + tiste face ki jih je delal zravn:) stik s publiko mi je zgledal pristen, domač, backovakala sta pa tudi lepo začinila ustrezne trenutke.

crossbreed brez ene kitare so zveneli malo manj dinamično kot v šentjurju, ampak je ravn tko bila milina gledat in poslušat tiste nenormalno natančno odigrane zadeve. vokal napreduje eksponentno, buco je bolj odločen, lepše oblečen, pa tudi obrazne dlake ima bolj urejene, skratka en sam plus ga je:P dobr nastop, res škoda za kitarista, ki je šel plesat al kaj že:)

negligence pa spet odlika, sproščen nastop, in tudi alexovo frontmanstvo je blo vrhunsko, mikrofn je neki nagajal sicer ampak ni blo preveč moteče. smo bli pa že mal utrujeni med negligence, učasih je za razmislt, če se splača bit headliner:P

mal mi je žal vseh ljudi k so zuni ostal, je blo pa za pričakovat da bo preveč obiska, sej so vsi trije bandi dvignil tolk prahu, sploh thraw z nevjetnim odskokom:)
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2008 at 13:30
Je biu zlo vredu koncert... najbol zanimiu je pa, da sm spoznou Delfina, Banshee pa Cegla... pa vse že u TADRUGO!!! Shocked Jebatga, če smo pa kome...
Back to Top
Obleey View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 688
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Obleey Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2008 at 13:47
Ka več slik pa ni....pogrešam slikce od CrossbreedCry
My Friend, watch out for traitors

www.god-scard.com
www.facebook/GodScard
Back to Top
(=cegu=) View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 641
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (=cegu=) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2008 at 13:50
Originally posted by Sunshine Sunshine wrote:

Je biu zlo vredu koncert... najbol zanimiu je pa, da sm spoznou Delfina, Banshee pa Cegla... pa vse že u TADRUGO!!! Shocked Jebatga, če smo pa kome...


hehe..ne morm verjet...ful zakon koncert sam je bla ful gužva ^^....doda pozdrav sebe tamauga pa še fotra
:D
cya
Back to Top
Tyrant View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyrant Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2008 at 14:00
Originally posted by MajTits MajTits wrote:

baje je blo zakon!!! :D
 
Big%20smile   a se spet nč ne spomneš?  hehe
To err is human..to arr is pirate. mjau
Back to Top
(=cegu=) View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 641
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (=cegu=) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2008 at 14:04
fak rant...tvoja lubica je res faca:D

a se spomneš k sva se po unmu parku valala:D
...fotke plz


Edited by (=cegu=) - 02.Mar.2008 at 14:10
Back to Top
Tyrant View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyrant Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2008 at 14:16
LOL       a res hočeš te fotke vidt?Smile  kva je sploh blo tm?
 
 
 
 
Jovo, ti si en prasecBig%20smile
To err is human..to arr is pirate. mjau
Back to Top
Crazy Vixx View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 776
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crazy Vixx Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2008 at 14:24
hehehhee j blo zakon ja.... koncert sm gledla Crossbreed mau p Negligence (sam še to smo skor sred špila dam šli mi j blo žou d nism kr tm ustala) ... pa folka tolk ej... res prou zakon :) še več takh koncertou :)

aja p ja Šufer res vse najbolše :*
I'm crazy after all.......
Back to Top
Banshee View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Novo mesto
Status: Offline
Points: 603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Banshee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2008 at 14:40
Ahoj, meni je bilo tudi fuul dobro! Res super organiziran koncert, Thraw in Crossbredd so naredili ful žur, edino med Negligencei sem po 10 min zaradi gužvanja pobegnila ven. Pa res super folk, nobenih čudnih izgredov ali razbijanj! Hvala Sunshinu, ki me je peljal domov Hug! Doda, res si super vse organiziral, zagotovo pridem še kdaj v Vrhniko! Thumbs%20Up
Rockers of the underground, black and heavy is our sound! (Running Wild)
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2008 at 14:40
Originally posted by Tyrant Tyrant wrote:

LOL       a res hočeš te fotke vidt?Smile  kva je sploh blo tm?
 
 
 
 
Jovo, ti si en prasecBig%20smile
Sam izkoristu sm momentum LOLLOL Raj se upras kdo je veselo fotografirou LOLTongue
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2008 at 15:12

ZAKON je blo! Wink sam premajhen plac, vse natlaceno cisto do konca :) to bi mogu tko bolj private narest....sj mi smo pa itak tud geniji, k tko od plate nismo enega spila se meli v Lj ali na Gorenskem, pol gremo pa prvi spil v teh koncih narest v placu 7x5 :) :)

nc, upam, da pridete u KUDA!!!! pa da bomo se kaj dalj casa igrali:) jst bi! :) Embarrassed
 
CROSSBREED in THRAW so najboljsi, pa folk k je bil vcer tam tudi!
Back to Top
Tyrant View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyrant Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2008 at 15:14
Jovo, tko kt skozBig%20smile
 
drgač je blo pa najbolš!
aja, kva je folk kr zuni ustou k ni blo placa?


Edited by Tyrant - 02.Mar.2008 at 15:15
To err is human..to arr is pirate. mjau
Back to Top
spoonman View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 77
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote spoonman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2008 at 15:26
Back to Top
ambassador-dany View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 216
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ambassador-dany Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2008 at 16:16
Fak ej! Včeri sm sam en nedolžen šluk pira hotu med moshem nardit, pa mi je en osebek dulc od flaše direkt med zobe porinu in zdej mam zob odkrušen! Cry Jebemti!Cool
I am sent from hell
When I'm done with you, you won't have a cunt left
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3818
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2008 at 16:45
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2008 at 17:34
spoonman-a so to vse fotke?
btw un na youtubu se pa kr fajn sliš
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
spoonman View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 77
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote spoonman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2008 at 17:40
niso vse.. lahko mi pa daš mejl pa ti jih pošlem..
 pa tud iz bistrce u petk lahko če hočeš...
Back to Top
Jera View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 212
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jera Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2008 at 18:15
Originally posted by spoonman spoonman wrote:


 pa tud iz bistrce u petk lahko če hočeš...


Jaz bi tut od petka kake fotke vidla :D

Se orpavicujem za offtopic :)
Back to Top
Tokio View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1242
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tokio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2008 at 18:17
ZAAAAKON koncert!!!!
Vsi trije bandi so bli super!

Pa pivo po 1,5 €!

Wohooooo
Back to Top
svinska kuga View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote svinska kuga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2008 at 18:20
Originally posted by ambassador-dany ambassador-dany wrote:

Fak ej! Včeri sm sam en nedolžen šluk pira hotu med moshem nardit, pa mi je en osebek dulc od flaše direkt med zobe porinu in zdej mam zob odkrušen! Cry Jebemti!Cool
 
ok, tkole hudo jest nism fasu, ampak a sm jest star al je bil pa učer mal bl nasiln moš k ponavad...ni mi filing da se folk tko zaletava da gre z bulsom naprej u folk, tko da mam jest k sm bil u defensu čist plavo pa oteklo golen, pol sm dobu eno ornk še po nosu da so mi solze scale pa pol za zaključek še po gobcu da sm se mogu enga prjet
 
drgač res fajn koncert in plac


Edited by svinska kuga - 02.Mar.2008 at 18:21
Back to Top
N.J.C. View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 575
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote N.J.C. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2008 at 18:44
Men se je zdel pa učer dokaj normalen mosh, ni blo nekih ljudi, ki te tolčejo pa brcajo z vso močjo...Nevem mogoče sm mel sam srečo, mam pa tud jst predrto ustnico lih zarad mosha :)
Drgač pa ful dober koncert, vsi trije bendi ste bli super. Še več taih koncertov, res dober folk, brez nepotrebnih pizdarij... Hvala Lenartu za prevoz pa ostalim za dobro družbo hehe da o Koscu sploh ne govorim hahaha
TWO IN THE PINK, ONE IN THE STINK!
Back to Top
matos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1745
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2008 at 18:57
ja noro je blo! Čerpav thrash ni morja primarna zvrst, sm čist not padu in mi je blo zakon.
Bendi so mi bli zakon vsi. Tud Crossbreedom paše bucotov vokal, Painkiller se mi je zdev absolutno odličen! Thraw ql, še posebaj priredbe, Negligence sem vidu po parih letih, nič bolj trezen kot v prvo in so hudo žgal, kej več pa žav ne morm povedat, nekako sm se znajdu v moshu parkrat, noro!
Šufer hude fotke!
PS: Finc si še živ ? Sova kaj si storu s torbico k sm jo najdu v avtu ? Big%20smile
. . .
Back to Top
matos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1745
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2008 at 19:06
Originally posted by Tokio Tokio wrote:

ZAAAAKON koncert!!!!
Vsi trije bandi so bli super!

Pa pivo po 1,5 €!

Wohooooo

hehe men je upel zadnga dobit za 1,3€ Tongue
(sm ga naroču in šele pol opazu kolk sm že zapiv :S tako da se zahvaljujem na moč prijazni kelnarci )
. . .
Back to Top
Sova View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 595
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sova Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2008 at 19:31
Originally posted by matos matos wrote:


PS: Finc si še živ ? Sova kaj si storu s torbico k sm jo najdu v avtu ? Big%20smile
 
Kar je blo v torbic vrednega je sedaj moje, ostalo bo pa dečva dobla dons u loki k grem z vlakom v Ljubljano Tongue
 
Ja Finc je biv res ful zmeden in bogi, upam da je najdu domov oz. kamorkol je biv namenjen Clown
Back to Top
Bojan View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bojan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2008 at 19:41

Ful zakon koncert mi je bil

Frogstomp hvalaWink
 
A je mogoče kdo škife tud sliko?Big%20smile
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2008 at 19:52
ŠKIFIIIIIII!LOL
Back to Top
Šufko View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Saudi Arabia
Status: Offline
Points: 653
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šufko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2008 at 20:12
Za letenje ne rabiš kril !!!
Back to Top
N.J.C. View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 575
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote N.J.C. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2008 at 20:20
hehehe zakon. Jst sm se dons ful ustrašu, ker sm meu še zmer razmazano šminko po faci in je zgledal kt da bi batine dobu :)
TWO IN THE PINK, ONE IN THE STINK!
Back to Top
Šufko View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Saudi Arabia
Status: Offline
Points: 653
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šufko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2008 at 20:26
no pa še enihpar tko direkt:



























Za letenje ne rabiš kril !!!
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2008 at 20:40
hehe ja hudo je blo :) sam mi je šlo pa fejst na jetra pol nakonc k sm šla vn na čik pa niso več varnostniki nazaj not spustil in sm zuni zmrzovala ene 45min k je biu nš voznik lepo notr, pol sm pa čist popizdila pa not šla skos zadna vrata - seveda prej napizdila varnostnike :)

ubistvu mi je sam mosh šou na žiuce k se mi je ene pou pira polil po rokavu k se je folk tok zaletavu da so se še v une k smo bli pr kraj pa mir hotl met.
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2008 at 22:12
spoonman-puzavnar@email.si mam mail.ti kr pošl vse fotke.

mosh ni bil tok nasiln.
pč mal bl.
sam jst sm pol takrat čist popizdu pa sam metow naokrog kr sm widu.
tko da pardon.
drugič pa hodte po svojih tacah
pa poberte folka ka pade po tleh.ne pa da po nemu skačete
tko eno bejbo sm wotu zagrabst pa vršt preč ka je slemala zrauwn mene sam sem se tapraw cajt ustawuBig%20smile
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Mar.2008 at 00:19
Originally posted by matos matos wrote:

Originally posted by Tokio Tokio wrote:

ZAAAAKON koncert!!!!
Vsi trije bandi so bli super!

Pa pivo po 1,5 €!

Wohooooo

hehe men je upel zadnga dobit za 1,3€ Tongue
(sm ga naroču in šele pol opazu kolk sm že zapiv :S tako da se zahvaljujem na moč prijazni kelnarci )


Hehe pomoje da bi te še kušlna 3x ker takega prometa še niso vidl pomoje v lajfu.hehe že sprašujejo kdaj bo spet.
Naslednje bo pa malo mešano:Inciter,scaffold,Mora
Do takrat LP!
Back to Top
matos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1745
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Mar.2008 at 00:40
Originally posted by Masterdoda Masterdoda wrote:

Originally posted by matos matos wrote:

Originally posted by Tokio Tokio wrote:

ZAAAAKON koncert!!!!
Vsi trije bandi so bli super!

Pa pivo po 1,5 €!

Wohooooo

hehe men je upel zadnga dobit za 1,3€ Tongue
(sm ga naroču in šele pol opazu kolk sm že zapiv :S tako da se zahvaljujem na moč prijazni kelnarci )


Hehe pomoje da bi te še kušlna 3x ker takega prometa še niso vidl pomoje v lajfu.hehe že sprašujejo kdaj bo spet.
Naslednje bo pa malo mešano:Inciter,scaffold,Mora
Do takrat LP!

hehe, ja zdej poveš! Big%20smile
U, tale mešano (na žaru) bo pa tud za pogledat! upam da pridem.
. . .
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Mar.2008 at 08:19
Jst sm šele par urc nazaj pršu domov, pa morm počas že u LJ.
Tok brutal pivske akcije podkrepljene z najhujšo ponorelostjo pa že DOOOOOOOLG ne, če sploh kdaj!!! Big%20smileBig%20smileBig%20smile Mam že moralca dons...

Koncert je bil pa najboljši, to Doda!!! Pa tud vsi k ste pršli ste bli legende, prou vsakmu bi mogu dat za rundo!!!  (Zapravu sm tko podobno vsoto... Big%20smileBig%20smileBig%20smile )
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Mar.2008 at 09:12
hehe, matos, men je tud mal zmanjkal nakoncu, pa sm reku da bom pil "na kredo", pa niso hotle, pol sem pa reku da ji pustim izpit za šankom, pa sm naročil 2 pira in se zmenil, da dobim izpit nazaj, ko prnesem 3 eur:) no pa sm pr punci izprosil:P

prometa je pa res mogl kr neki bit, 2x sm dobil toplo laško, pa prosil za led in ga tm na pultu razbijal da je šel v flašo. pol sem pa na unionu pristal pa je blo ravn tko fino:) se mi zdi, da maš manjšega mačka če mešaš te 2 pivi:P
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Mar.2008 at 11:59
ti, sm probala lashko z novo flashko... mal toplo je blo... tako, da sm zaenkrat brez mnenja... mmm... ja... thraw mi pjach... vse ostalo je zhe znana zgodovina :P
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,344 seconds.