Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - zasvojenost z čiki
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

zasvojenost z čiki

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
Message
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2010 at 07:18
Ja kup si tist elektronski čik, da se ti bojo vsi smejal ku ga boš vleku pa boš mogoče puol od sramu nehu kadit...TongueBig%20smile 


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2010 at 07:41
šta bre elektronski čik! čiki-fiki pa je!
sam ne jehovo slamico vlečt ker te bo zapeklo v čelu. boš moral na lobotomy windows surgical poseg za prezračenje mozga.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2010 at 10:58
sj jst btw nism te teme odpiral zato, da bi mi folk talal nasvete, kako nej preneham s kajenjem LOL  pač v pon. al tor. sm se spravu razmišlat k tem, sm opazu kako in kaj se dogaja z mano in sm hotu mal popričat s folkom...
 
dejansko se je z določenimi celo dalo Wink Thumbs%20Up 
 
eni so pa itak uno - ja ti si fucked up, jst sm pa ful car.... ampak ok, sj smo na paranojd an LOL Dead 
 
hehe


Edited by Wind Carrier - 23.Apr.2010 at 12:01
Back to Top
blackoutt View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Sep.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1023
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blackoutt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2010 at 11:04
Če si karakter, pač enostavno odnehaš....začni mamesto čikov furat lizike za začetek!Smile


Edited by blackoutt - 23.Apr.2010 at 11:04
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2010 at 11:05
hm, glede dobrega in svobodnega življenja se gre mogoče uprašat, če je to res svoboda, da si postaviš ene omejitve, meje, ki jih kljub želji ne prekoračiš... nikol nism bil naklonjen strogi vzdržnosti oz. odklanjanju.. naprimer, vegeterjanci, ki načeloma ne jedo mesa, ker se jim smiljo živli.. gredo pa na horsa ko so pod gasom... pa se kesajo naslednji dan.. isto z alkoholom, če ti ne sede pit, nikakor ne, ampak, ko ti kdo ponudi domač orehovc, ki ga je sam naredu, pa bi bil počaščen če probaš, pa ne boš, ker ne piješ alkohola, čeprav diši in bi kolegu s tem polepšal dan... a razumeš... sm precej bolj za zmernost, da prižgeš če ti paše, kot pa da se zabetoniraš pri ne, in do kraja življenja ne pokukaš več čez ta zid.. to samo vodi v preziranje, česar pa sploh ne odobravam.

sej bo ratal, brez nepotrebne panike ;)
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2010 at 12:00
Originally posted by blackoutt blackoutt wrote:

Če si karakter, pač enostavno odnehaš....začni mamesto čikov furat lizike za začetek!Smile
 
še enkrat si preberi moj post nad tabo Wink pa če ne boš dojel, kr še enkrat, pa če ne boš dojel - v 3. gre rado....
 
pa če ne boš dojel, kar veselo še enkrat Tongue
 
 
-> evo, sm povdaril del texta, ki je pomemben, ok? Big%20smile 
 
jst sm hotu samo popričat, nič drugega.


Edited by Wind Carrier - 23.Apr.2010 at 12:02
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2010 at 12:06
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

hm, glede dobrega in svobodnega življenja se gre mogoče uprašat, če je to res svoboda, da si postaviš ene omejitve, meje, ki jih kljub želji ne prekoračiš... nikol nism bil naklonjen strogi vzdržnosti oz. odklanjanju.. naprimer, vegeterjanci, ki načeloma ne jedo mesa, ker se jim smiljo živli.. gredo pa na horsa ko so pod gasom... pa se kesajo naslednji dan.. isto z alkoholom, če ti ne sede pit, nikakor ne, ampak, ko ti kdo ponudi domač orehovc, ki ga je sam naredu, pa bi bil počaščen če probaš, pa ne boš, ker ne piješ alkohola, čeprav diši in bi kolegu s tem polepšal dan... a razumeš... sm precej bolj za zmernost, da prižgeš če ti paše, kot pa da se zabetoniraš pri ne, in do kraja življenja ne pokukaš več čez ta zid.. to samo vodi v preziranje, česar pa sploh ne odobravam.

sej bo ratal, brez nepotrebne panike ;)
 
 
jah, tle lahka zapadeva v filozofsko debato - namreč - kdo si sploh pravi ti in kaj si ti v resnici želiš? Kaj te resnično dela srečnega?
 
K si v družbi z ljudmi med katerimi si lahko pravi ti ne rabiš nobene substance, ker ne rabiš fejkat tega kar si.
 
 
jst mislm, da nikoli ni nič v lajfu za brezveze - če si v fazi, da delaš kar ti sede odkrivaš neke sorte iskrenost , k te bo na koncu peljala na pravo smer (imo), če si v fazi da si težiš (postavlaš neke prekomerne omejitve) delaš na samokontroli - slej k prej se z leti svari uravnotežijo in vse gre tko, kt more.
 
 
Ej sory - sj bi debateral naprej - sam se mi ne zdi tole okolje primerno - pač kokr sm reku - vso energijo in pozornost sm usmeru v ta del mojga lajfa - hotu sm s vsem, ki jih poznam izmenjat izkušnje- feed back, k sm ga rabu je že pršou - ful je presegu vso mejo podatkov iz zunanjega sveta, k sm jo rabu Wink 
 
tko da, če se ti da pričat pošli p.m. - te ne bom nazmerjal, tko k zanč - razn če boš spet tečn in zloben Wink


Edited by Wind Carrier - 23.Apr.2010 at 12:51
Back to Top
jajčk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1426
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jajčk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2010 at 18:00
Originally posted by Wind Carrier Wind Carrier wrote:

Originally posted by jajčk jajčk wrote:

Ja itq, fora je sam v volji. Tak ko je Eva rekla, drugo je zatisanje oči, ker pol vedno nekak nazaj prideš in spet kadiš. Al nehap, al pa pač nadaljuješ. Srednje poti ni. Če je Luniku ratal, pol bo teb tut :D
 
po mojem ni fora sam v volji, ker če je samo volja, pol je neki na silo, po mojem je fora še v ful drugih stvareh, sam zdej se mi mal ne da več razpravlat.
 Jst se bom lotu tega pa zih bom skenslal - je sam vprašanje časa....


V bistvu te tule čist ne razumem ko praviš da če je sam volja da je neki na silo. Mislim prosim razlož, ker me res zanima kak si ti to predstavlaš. (OK, tut js sn nehala kadit, samo js nisn tuk ekstremno po škatlo ali več na dan, ampak manj, sam sn bla vseen odvisna, pa sn nehala naenkrat)

Ker pač če se ti odločiš zaradih večih stvari, da bi rad nehu kadit, pol po moje je še vedno vse odvisno od močne volje. Al boš pač nardil s pomočjo volje kar si si zadal (tard nekih različnih prepričanj/mnenj/enostavno tega da ti je kajenje dopizdl) al se boš pa pač zlomu. Tak js dojemam, me pa res zanima tvoj vidik, ker vidim da je očitno drugačn. Pa ni to kaka provokacija al pa kaj, sam radovedna sn Embarrassed
Bolje ispasti glup, nego iz avijona ^^
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2010 at 19:39
sm ti kr na p.m. poslal Wink LOL 
Back to Top
Everlost View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1802
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Everlost Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2010 at 20:22
.se ž 1 mesec nisn prtakno čikow ~ mi lepo uspewa:] : kar se tiče pa trawe ... no go. Preweč lušta, preweč je fain:D
Back to Top
venom View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 08.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 838
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote venom Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2010 at 21:05
nikdar nisem kadiv maj ne bom
ne vem kej je filing ta dim vn pa notr vlečt
konplja še razumem  si usaj prbit po njej sam po čikh pa nobene fore
D.T.P.
Back to Top
Kilroy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 1439
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kilroy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Apr.2010 at 16:05
Nimam kj komentirat, nism kadilc. Sam zmotl me je, ker očitno mal mešate antidepresive in anksiolitike. Antidepresivi ne povzročajo telesne odvisnosti (imajo glede na vsto lahko več ali manj stranskih učinkov, ampak to je druga zgodba). Anksiolitiki povzročajo telesno odvisnost in toleranco.

Bi bil preveč oftopik, zato ne bom razpredal naprej...
ブレードランナー
Back to Top
Kilroy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 1439
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kilroy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Apr.2010 at 21:34
Drgač sm se pa zdjle na tole spomnu, tud v knjigi za angleščino je blo:

http://www.youtube.com/watch?v=84GNQKBFmrg
ブレードランナー
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Apr.2010 at 10:00
Originally posted by Kilroy Kilroy wrote:

Nimam kj komentirat, nism kadilc. Sam zmotl me je, ker očitno mal mešate antidepresive in anksiolitike. Antidepresivi ne povzročajo telesne odvisnosti (imajo glede na vsto lahko več ali manj stranskih učinkov, ampak to je druga zgodba). Anksiolitiki povzročajo telesno odvisnost in toleranco.

Bi bil preveč oftopik, zato ne bom razpredal naprej...
 
two words dude :
 
B*** and S***  .....


Edited by Wind Carrier - 26.Apr.2010 at 10:01
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Apr.2010 at 11:42
ma kaj so zhe gotovi chevapchichi?
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Tyrant View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyrant Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Apr.2010 at 13:12
Ne da se mi vsega brat.. u glavnem, men ful paše kadit, tko da sploh ne razmišlam o tem da bi nehu. Smile
To err is human..to arr is pirate. mjau
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Apr.2010 at 13:18
Ne se trudit Kilroy, se z enimi ne da racionalno menit o nekaterih področjih. Če pa verjamejo tisto kar pišejo ipd pa se zato bolje počutijo pa tudi okej, me ne moti tolk da bi se bilo vredno spet nekaj prek foruma probat zment. Smile

Edited by devlin - 26.Apr.2010 at 13:19
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Ytsejam View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 21.Nov.2007
Status: Offline
Points: 697
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ytsejam Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Apr.2010 at 14:06
Originally posted by PiWi PiWi wrote:

ma kaj so zhe gotovi chevapchichi?


Alora pridem več ksnu :D
Back to Top
Kilroy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 1439
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kilroy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Apr.2010 at 17:19
Originally posted by Wind Carrier Wind Carrier wrote:

Originally posted by Kilroy Kilroy wrote:

Nimam kj komentirat, nism kadilc. Sam zmotl me je, ker očitno mal mešate antidepresive in anksiolitike. Antidepresivi ne povzročajo telesne odvisnosti (imajo glede na vsto lahko več ali manj stranskih učinkov, ampak to je druga zgodba). Anksiolitiki povzročajo telesno odvisnost in toleranco. Bi bil preveč oftopik, zato ne bom razpredal naprej...

 

two words dude :

 

B*** and S***  .....



Najbrž hočeš povedat da se dajo stvari poštimat tud brez zgorej napisanih substanc, s psihoterapijo. Res je. Moje skromno mnenje.
ブレードランナー
Back to Top
Electric soul View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1873
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Electric soul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Apr.2010 at 10:33
Poznam punco ki je šla na hipnozo in za nekaj časa res nehala kaditi.. in dokler ni spet začela.. raje grizla nohte. Še najbolj "terapevtska" se zdi.. lastna odločitev.
Stories never end.. ends are new beginninings..
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Apr.2010 at 11:25
eh, ne vem... pr meni deluje zgolj ena terapija... brezizhoden polozhaj... pol se v meni prebudi un zhivalski klic po prezhivetju... in zachnem migat... problem je ker mam visok toleranchni prag... :SSS sicer pa ne govorim o chikih... ampak drugih "odvisnostih" in "zaciklanih zadevah"...

Edited by PiWi - 27.Apr.2010 at 11:26
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Kilroy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 1439
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kilroy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Apr.2010 at 22:17
Niso čiki, ampak useen:

Creepy. Mladoletni ne gledat:
http://www.youtube.com/watch?v=pVRO_a6pQB8


She's cute when angry. Ampak v mojo kuhno jo useen ne bi spustu:
http://www.youtube.com/watch?v=wwu7L38glcQ&feature=related

Edited by Kilroy - 29.Apr.2010 at 22:20
ブレードランナー
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Apr.2010 at 23:44
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Apr.2010 at 01:26
ma jes sm na en čudn način odvisna od čikou..doma mi sploh ne paše kadit, niti pomislm ne na čike...pa če grem vn po kšnih opravkih tut ne čutm nobene potrebe po njih...čim sm pa nekje zuni na pirčku alpa kšni drugi pijači pa nemorem brez čika. se mi zdi da je moja odvisnost predvsem bl psihična kt fizična ker če bi bla fizična bi najbrš čutla potrebo po čikih tut doma pa jo ne. sam sm pa mau razočarana nad sabo k k sm pr fantu doma tut kadim...vidm njega k si čik pržge pa pol še men zasede...sm rešla ta problem delno tko da njemu ukradem par dimou od čika namest da si celga svojga pržgem sam morem tut to ukint...preveč hitr se pustim zmanipulirat vizualnim drežljajem...isto sm zanč opazla k je bla reklama za eno čokolado pa sm jsam zarad reklame hotla neki sladkega pojest. weak mind...pa prou neumno se mi zdi da je ena stvar tok močna da kontrolira mene namest jes nje....mi ni to niti najmanj ušeč in sm se počas že začela prepričevat u glavi da se ne pustim temu. enkrat bom že nehala...bo treba...sploh k mi je oče umru zarad plučnega raka...sam jes še kr trmoglavm in kadim. zanimiva vrsta smo ljudje...vemo da nm neki škodi, da ubistvu ničemur ne služi ampak se še zmeri prostovolno uničujemo
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Apr.2010 at 07:25
Ženske (in veseljaki) se lažje odvadijo kajenja cigaret, saj lahko vlečenje čikov nemudoma nadomestijo z vlečenjem falusa, kar je seveda zdravo in zelo priporočljivo...Big%20smile


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
Davorin.L. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Dec.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Davorin.L. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.May.2010 at 10:55
pa t'k n'
I kill people all day long,
I sing my song,
because I'm John Lawman.
Back to Top
Šaja View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 09.Dec.2007
Status: Offline
Points: 653
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šaja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.May.2010 at 17:11
napiše se:

zasvojenost S čiki
Back to Top
Joan Of Arc View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Feb.2010
Location: Monaco
Status: Offline
Points: 196
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Joan Of Arc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.May.2010 at 04:18
svetlana makarovic je v enem intervijuju povedala, da je nehala kadit, ko je zacela svoje predstavse s sansoni.nehat je kadila sam zarad svojega glasu. 6 let ni pokadila cigareta, ko pa je imela zadnji nastop, pa je na koncu, pred publiko si prizgala svoj prvi cigaret po sestih letih in potem kadila naprej. i love her.<3
"But in my arms, she was always
Lolita.”
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.May.2010 at 14:11
ah Kaja Miss. Pravopisje no LOL Heart
 
 
ej sam tolk - včer sm že trem na tejle Paranoid debati self declared NEkadilcem dajal čike, k so me pjani nažohal LOL  in še kr neki folka je razlagalo, da ne kadi in da nikol ne bi moglo bit zasvojenih s čiki (seveda so to razložli z kadečim se cigaretom v roki).
 
tolk o iskrenosti tele debate & internetnega bleferstva pa to Tongue
 
Mah, ta Svetlana Makarovič baje piše kolumne po cajtngih, kolk so čiki super fajn in kolk so kadilci zatirani in ne vem kwa Tongue 
 
čiki niso prou nič fajn - so ena obsesija, droga, smoke screen pred svetom, beg, močna zasvojenost, smrad, ogabn zadah - ne vem, kaj je v naštetm tolk dobrga...  problem je v tem, da nas večina bumbarjev to pogrunta šele čez mnogo let, k smo že močno zasvojeni z zadevo Big%20smileLOL 
 
mi pa je ta debata drugač dost kr neki - kokr sm opažal folk tripa samo na uno force / will / sila / karakter stuff - k je v smislu "jst sm tak karakter, da bom zdele na silo nehal ta moment"
 
meni je bliže filozofija - spreminjaj lajf in sebe tolk časa, dokler ne boš več rabu tega....
 
sj ne rečem - na koncu vedno treba pokazat tud mal karakterja in discipline - k četud skadiš enga na dan, morš na koncu odrezat in rečt, zdej je pa pač konec....
 
sam ni vse v tem po mojem....
 
 
 
 


Edited by Wind Carrier - 02.May.2010 at 14:14
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.May.2010 at 14:29
eh, to itak... bistvo problema je drugje... sm zadnjich mal brala forum o zasvojenosti s tabletami... ker pach... neki summ... tm je she bl jasno... pach folk, k je mel psihichne tezhave... dobu tablete... pa se je she na to navleku... blema, k je bil kriv za psihichne tezhave na samem zachetku, pa itak ni reshu... pr chikih, kolkr sm bla jz pricha, pr meni blizhnjih osebah, je pa itak tako... cajt pubertete... labilni... dejmo probat, dejmo zgledat odrasli... dejmo se upirat... dejmo vse sprobat... dejmo bit vsi enaki... bit sprejeti v klapi... ker kao sicer ne bi bili tolk trOO (?! - mislm, ta mi je tolk bosa... hvala lepa takim prjatlom... se vidmo v drugem zhivljenju)... pol se navlechesh... nadaljevanje je odvisno od tega kolk sam pr sebi poshlihtash stvari... sej ne vem no, dejzolini v obeh variantah, ki jih navajash, rabsh force/will/silo/karakter ... che ne se itak sploh ne lotsh spreminjat svojga lajfa... no, al pa... je dovolj da sprevidsh? bah, dvomm... jz pr sebi tud mrskej vidm... pa sam gledam :PPPPPPPPPPP hahaha
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.May.2010 at 14:35
pr men je blo vseen malo drugač - jst v najstniških letih nism kadil in ful mi je blo dobr, da ne kadim.
 - mi je blo pa od malega neki v men - v nekem skrivnem poželjivem kotičku mene sm kr vedu, da bom kadil - se spomnem že iz mejhnega, kolk so mi ble privlačne une reklame v tujih revijah - CAMEL - pa tko nek pustolovec v đungli, pol Marlboro je mel zmer nekega lone rangerja, cowboya :D lol - pol se spomnem kr nekih SALEM čikov?! :D kje je to.... pa Winston,.... tko mikavne so mi ble une reklame, pa logoti, pa barve.....  je res zanimivo na kake cheap trike nas  (u)lovijo :D
 
sm pa dejansko pri kake 19ih, 20ih začel - pri 22ih šele res redno in ornk zasvojeno...
 
Začel se je s prvim metal bendom, k sta basist pa bobnar bla oba totalna kadilca, čiki vedno na mizi in men je bla fora, pa sem sm pa tja (pa take fore) kakega pržgal... pol pa pogruntaš, da to ful sede k pivu..... and so on - we all know that story....  je trajal kake 6,7 let preden sm sploh pokadu celo škatlo v enem dnevu LOL 
 
na, zdej pa mam Big%20smile LOL Embarrassed 
 
 
 
 
je pa zanimivo, kolk družba prtiska nate ej... prou vsilit ti hočejo ta svoj drek.... in te notr potegnt - včer sm padu v en moment, k mi je model na levi (k VE da 3 leta nism naredu dima trave) mi tiščal joint pod nos, na desni mi je tip skor per zlival v glavo in zravn še čik molil pod nos ?!?!?! sam uno W T F - go away you dickheadz LOL  ma sj te včas znajo prou utrudit, včas morš bit že skor agresiven, da zjagaš ta folk stran in da jim utupiš, da NI ŠANS, da ti bodo zdele turili neki, kar ti ne sede Tongue  


Edited by Wind Carrier - 02.May.2010 at 15:28
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.May.2010 at 16:19
:))))))))))))) hehehehe... ja zaaakooon... mislm, jz temu rechm risanke... tko, k opisujesh un trojni ogenj, ki te je oblegal vchjri... sam sej to ni sam za alkohol, travo, pa to... jz se spomnm kako me je sosholc enkrat na unih festivalchkih poletnih v polverjri, nadru, da pa jz ITAK nisem prshla tja muzike poslushat... k sm pach hotla it blizhi muziko poslushat, po vmesnem kramljanju... ker ITAK je blo jasno, da sm prshla ne vem kaj... tipm morit al neki... WTF... JZST... ma kiiiii me je najdu, model, ej :PPPPPPPP phahaha :)))))) skratka, DRUZHBA, GUZHVA... je fajn, ma je tudi mal tOO much nasilna vchasih... se strinjam... ku b rekli nashi prfoksi na faxi... nas hoche poenotiti, inkulturirati, (prisilno) socializirati ... to so une nevidne spone chloveshkih skupnosti... tud unim k travo pridelujejo, pa pivo varijo je treba dat zaslusht! :PPPP
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.May.2010 at 16:24
you always have  the Power to say Fuck 'em LOL i do what ever the Fuck i want.
 
zna pa bit ta folk res naporen, to pa priznam.... prou utrudijo te.... po navadi gre kr neki enegije po teh dogodkih zato, da se zlosaš parazitou Tongue


Edited by Wind Carrier - 02.May.2010 at 16:25
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.May.2010 at 17:06
Originally posted by Wind Carrier Wind Carrier wrote:

ah Kaja Miss. Pravopisje no LOL Heart
 

 

ej sam tolk - včer sm že trem na tejle Paranoid debati self declared NEkadilcem dajal čike, k so me pjani nažohal LOL  in še kr neki folka je razlagalo, da ne kadi in da nikol ne bi moglo bit zasvojenih s čiki (seveda so to razložli z kadečim se cigaretom v roki).

 

tolk o iskrenosti tele debate & internetnega bleferstva pa to Tongue

 

Mah, ta Svetlana Makarovič baje piše kolumne po cajtngih, kolk so čiki super fajn in kolk so kadilci zatirani in ne vem kwa Tongue 

 

čiki niso prou nič fajn - so ena obsesija, droga, smoke screen pred svetom, beg, močna zasvojenost, smrad, ogabn zadah - ne vem, kaj je v naštetm tolk dobrga...  problem je v tem, da nas večina bumbarjev to pogrunta šele čez mnogo let, k smo že močno zasvojeni z zadevo Big%20smileLOL 

 

mi pa je ta debata drugač dost kr neki - kokr sm opažal folk tripa samo na uno force / will / sila / karakter stuff - k je v smislu "jst sm tak karakter, da bom zdele na silo nehal ta moment"

 

meni je bliže filozofija - spreminjaj lajf in sebe tolk časa, dokler ne boš več rabu tega....

 

sj ne rečem - na koncu vedno treba pokazat tud mal karakterja in discipline - k četud skadiš enga na dan, morš na koncu odrezat in rečt, zdej je pa pač konec....

 

sam ni vse v tem po mojem....

 

 

 

 



ahahaha no dyz no... tud tebe sm učer vidu kako te iz dvorane niso spustil kersi mel flašo pira v roki pa si ravno tko razglasil da si se rešil alkohola al pa delaš na tem ... :)

(pa dobr veš da sm te isti moment na to tud opomnu ampak ok... če si s že javno spravil na eno ekipo ljudi pa pograjal njihovo nekonsistentnost... pa naj bo...)

Edited by frogstomp - 02.May.2010 at 17:11
Back to Top
jajčk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1426
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jajčk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.May.2010 at 18:26
Glede na zgornji citat (krepek del), priznam da sn bla js med unimi nekadilci, ktirim si pijanim dal čik. Pač ne vem, js mam filozofijo da če zapaše pač skadiš al pa spiješ neki.
Tut govorim okol da ne pijem več, ampak včeri ste me lahk na Koroškem mal okajeno vidl. Pa pač načeloma ne pijem, ker sn letos v celmu letu spila mnda ene 8 piv pa 2 špricerja (od tega so 4 piri padl včeri, tak da tolk pol o tem kuk pijem pa kuk ne), skadila sn pa tut, ne vem, ene par čikov. Včeri mnda vse skup ene pet. Pač lej, pr men je fora da se mam še vedno za nekadilko, ampak pač ko mi zapaše si pržgem čik. Ampak to ni pač ne vem, 4x na tedn, ampak ne vem, 4x na leto. In to je po moje pomembn podatek. To po moje pač ne pomeni da sn zasvojena z njimi, ker pač komot lahko zdržim brez cigareta, tut pijana če smo že na tem. Samo pač ni mi pa do tega, da bi se do konc lajfa omejevala z nekimi "nikol več tega". Pač to je težk rečt. To lahk rečeš če ti res ne paše in pač ti, ko kaj skadiš (v tem primeru) postane slabo, al pa ne vem, kaj podobnega. Al pa pač maš tako prepričanje kot ti.
Pač lej, nimam se za kadilko in sn sigurna da redno kadit sn nehala, se mi pa ne zdi hinavšna al pa zločin če ko mi enkrat zapaše skadim kako cigareto al pa spijem kako pivo. Pač to je pa čist od dojemanja posameznika odvisno, kaj se mu zdi hinavsko kaj pa je. Če ti misliš da je to hinavšna, pol pač ti ne morem nič, sam bom še pa vedno trdila da zard tega nisn kadilka :D

Peace!


Edited by jajčk - 02.May.2010 at 18:28
Bolje ispasti glup, nego iz avijona ^^
Back to Top
najramch View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 04.May.2009
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote najramch Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.May.2010 at 20:30
OK, po tem postu je razvidno, da ti od čikov nisi odvisna, je pa tvoja uporaba "pačov" že kar resna...

:)

Originally posted by jajčk jajčk wrote:

Glede na zgornji citat (krepek del), priznam da sn bla js med unimi nekadilci, ktirim si pijanim dal čik. Pač ne vem, js mam filozofijo da če zapaše pač skadiš al pa spiješ neki.
Tut govorim okol da ne pijem več, ampak včeri ste me lahk na Koroškem mal okajeno vidl. Pa pač načeloma ne pijem, ker sn letos v celmu letu spila mnda ene 8 piv pa 2 špricerja (od tega so 4 piri padl včeri, tak da tolk pol o tem kuk pijem pa kuk ne), skadila sn pa tut, ne vem, ene par čikov. Včeri mnda vse skup ene pet. Pač lej, pr men je fora da se mam še vedno za nekadilko, ampak pač ko mi zapaše si pržgem čik. Ampak to ni pač ne vem, 4x na tedn, ampak ne vem, 4x na leto. In to je po moje pomembn podatek. To po moje pač ne pomeni da sn zasvojena z njimi, ker pač komot lahko zdržim brez cigareta, tut pijana če smo že na tem. Samo pač ni mi pa do tega, da bi se do konc lajfa omejevala z nekimi "nikol več tega". Pač to je težk rečt. To lahk rečeš če ti res ne paše in pač ti, ko kaj skadiš (v tem primeru) postane slabo, al pa ne vem, kaj podobnega. Al pa pač maš tako prepričanje kot ti.
Pač lej, nimam se za kadilko in sn sigurna da redno kadit sn nehala, se mi pa ne zdi hinavšna al pa zločin če ko mi enkrat zapaše skadim kako cigareto al pa spijem kako pivo. Pač to je pa čist od dojemanja posameznika odvisno, kaj se mu zdi hinavsko kaj pa je. Če ti misliš da je to hinavšna, pol pač ti ne morem nič, sam bom še pa vedno trdila da zard tega nisn kadilka :D

Peace!


If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe.
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.May.2010 at 21:56
kot pri vsaki stvari v naravi, je kljuchno RAVNOVESJE :)) ki je pa za razlichne ljudi lahko razlichno, ker roko na srce, nismo vsi enaki... eni so bolj dojemljivi al pa "izpostavljeni" za neki, eni manj, ... itn...

Edited by PiWi - 02.May.2010 at 22:13
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.May.2010 at 22:54
Originally posted by jajčk jajčk wrote:

Glede na zgornji citat (krepek del), priznam da sn bla js med unimi nekadilci, ktirim si pijanim dal čik. Pač ne vem, js mam filozofijo da če zapaše pač skadiš al pa spiješ neki.
Tut govorim okol da ne pijem več, ampak včeri ste me lahk na Koroškem mal okajeno vidl. Pa pač načeloma ne pijem, ker sn letos v celmu letu spila mnda ene 8 piv pa 2 špricerja (od tega so 4 piri padl včeri, tak da tolk pol o tem kuk pijem pa kuk ne), skadila sn pa tut, ne vem, ene par čikov. Včeri mnda vse skup ene pet. Pač lej, pr men je fora da se mam še vedno za nekadilko, ampak pač ko mi zapaše si pržgem čik. Ampak to ni pač ne vem, 4x na tedn, ampak ne vem, 4x na leto. In to je po moje pomembn podatek. To po moje pač ne pomeni da sn zasvojena z njimi, ker pač komot lahko zdržim brez cigareta, tut pijana če smo že na tem. Samo pač ni mi pa do tega, da bi se do konc lajfa omejevala z nekimi "nikol več tega". Pač to je težk rečt. To lahk rečeš če ti res ne paše in pač ti, ko kaj skadiš (v tem primeru) postane slabo, al pa ne vem, kaj podobnega. Al pa pač maš tako prepričanje kot ti.
Pač lej, nimam se za kadilko in sn sigurna da redno kadit sn nehala, se mi pa ne zdi hinavšna al pa zločin če ko mi enkrat zapaše skadim kako cigareto al pa spijem kako pivo. Pač to je pa čist od dojemanja posameznika odvisno, kaj se mu zdi hinavsko kaj pa je. Če ti misliš da je to hinavšna, pol pač ti ne morem nič, sam bom še pa vedno trdila da zard tega nisn kadilka :D

Peace!
 
no, za hinavko te pa že nimam Shocked 
 
mal sm vas zbodu, ker k tkole človek bere vaše reči po netu, dobi občutek, da je sam čist beden - vsi so nehal kadit z največjo lahkoto, po možnost kar čez noč - pol pa in reality vidiš, da le ni vse tako, kot se tle piše Smile 
 
 
Back to Top
Gigo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1681
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gigo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.May.2010 at 23:15
DEJZ!

No js nisem namenoma nič pisal v to debato, ampak ti moram povedat, da ni šlo z lahkoto, oziroma sm še vedno precej khm malce na trnih :D

Kadil sem zelo dolgo, enkrat vmes z dvoletnim premorom celo nehal, ampak sm se spravu kadit nazaj  - zakaj niti nevem, en kup družbe, brezbrižnost, mogoče je melo kej veze tudi to da nism ne delal, ne hodu v šolo in mi je brezdelje tudi pustilo svoj pečat.

Ta drugič sm se spravu nehat, lani po špilu v kranju ko so nam zaklenili opremo v bazen in smo mogli cel drug dan se tm  čakat da pridejo odpret. Sm od une neučakanosti, mačka, tečnobe pomoje v par urah skadil preveč in me je dobesedno obrnilo - to je bil povod k temu da se zmigam nehat.

Prve tri dni po nehanju je blo kul. nobene panike, nobene zelje po čiku - pol pa katastrofa. Tolk mi je blo žov da sm se ze pohvalu da sm nehu, ker bi najraj utaknu v gobc celo škatlo in si prižgal z brenerjem vse skp :D

Je lepo držalo, ampak zadne case sm se zalotu da kadar sm s kšnim dobrim frendom (ki večinoma kadijo) na koncu popustim in spet začenjam s tem začaranim krogom...

ampak sm se odloču da more bit s tem res konc - KER! mi niti ne paše, to počnem bolj zaradi tistega kar si ti Dejz ze omenu - RITUAL. zjutri ostat, spit kofe in przgat čik. Pol pa cel dan viset ko cunja - no thanks!




Edited by Gigo - 02.May.2010 at 23:17
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.May.2010 at 23:44
drugač, da razjasnim - k jst rečem nehat kadit, mislm nehat - ne, preštekat na občasno kajenje - pa četudi je 1 cigaret na let. Smile
 
drugač pa ql zgodba :)
 
sm se spomnu tam, k si reku, da bi celo škatlo na enkrat skadil :D lol - spomnu sm se na Lipnka, k se je enkrat zajbaval in je tako fotko naredu in zbasal celo škatlo v usta in kao, da bo pržgal LOL LOL LOL fotka, sam je nimam več - na Nikini galeriji mislm, da je bla Big%20smile 
 
sam spooky, k praviš, da je blo prve 3 dni kul, pol pa šele kriza.... k jst si predstavlam ,da ravno prve 3 dni bi blo najhujš, pol pa če bi mi to ratal bi bil itak tolk hepi, da nikol več ne bi hotu tega izničit Tongue sam pr men je do tega še kr dolga, ker ne zdržim več k pol dneva brez cigareta LOL


Edited by Wind Carrier - 02.May.2010 at 23:45
Back to Top
Gigo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1681
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gigo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.May.2010 at 00:13
Ma ja sej, zame nehat tud ne pomeni občasno kadit - sploh ker mi ubistvu ne paše. Lih to sm hotu povdart - da se je težko ločt od neke ustaljene rutine, oziroma rituala (kot si to lepo poimenoval)...pa me ubistvu sploh ne ganejo neke filozofske debate okol tega, dejstvo je da si želim nehat in to je to...

Ma ja prve tri dni mi je blo kul, k sm se bolš počutu, k sm bil res čist spran in mi je dobro delo...pol pa k telo k seb pride, si pa misliš kurc, sej sm uredu...pa jovo na novo :D čeprov js sm taprvič kr lepo nehal en dan in dve leti nism taknu čika, isto lansko leto ob tem času ampak me je pol po parih mescih, pol leta ubistvu spet zacelo srbet...in se to sam zarad druzbe in ne potrebe.
Back to Top
jajčk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1426
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jajčk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.May.2010 at 09:10
Originally posted by Wind Carrier Wind Carrier wrote:

Originally posted by jajčk jajčk wrote:

Glede na zgornji citat (krepek del), priznam da sn bla js med unimi nekadilci, ktirim si pijanim dal čik. Pač ne vem, js mam filozofijo da če zapaše pač skadiš al pa spiješ neki.
Tut govorim okol da ne pijem več, ampak včeri ste me lahk na Koroškem mal okajeno vidl. Pa pač načeloma ne pijem, ker sn letos v celmu letu spila mnda ene 8 piv pa 2 špricerja (od tega so 4 piri padl včeri, tak da tolk pol o tem kuk pijem pa kuk ne), skadila sn pa tut, ne vem, ene par čikov. Včeri mnda vse skup ene pet. Pač lej, pr men je fora da se mam še vedno za nekadilko, ampak pač ko mi zapaše si pržgem čik. Ampak to ni pač ne vem, 4x na tedn, ampak ne vem, 4x na leto. In to je po moje pomembn podatek. To po moje pač ne pomeni da sn zasvojena z njimi, ker pač komot lahko zdržim brez cigareta, tut pijana če smo že na tem. Samo pač ni mi pa do tega, da bi se do konc lajfa omejevala z nekimi "nikol več tega". Pač to je težk rečt. To lahk rečeš če ti res ne paše in pač ti, ko kaj skadiš (v tem primeru) postane slabo, al pa ne vem, kaj podobnega. Al pa pač maš tako prepričanje kot ti.
Pač lej, nimam se za kadilko in sn sigurna da redno kadit sn nehala, se mi pa ne zdi hinavšna al pa zločin če ko mi enkrat zapaše skadim kako cigareto al pa spijem kako pivo. Pač to je pa čist od dojemanja posameznika odvisno, kaj se mu zdi hinavsko kaj pa je. Če ti misliš da je to hinavšna, pol pač ti ne morem nič, sam bom še pa vedno trdila da zard tega nisn kadilka :D

Peace!
 
no, za hinavko te pa že nimam Shocked 
 
mal sm vas zbodu, ker k tkole človek bere vaše reči po netu, dobi občutek, da je sam čist beden - vsi so nehal kadit z največjo lahkoto, po možnost kar čez noč - pol pa in reality vidiš, da le ni vse tako, kot se tle piše Smile 
 
 


Ma no, men takrt se je zdel lahko ko sn nehala, samo pol pač se ti itq kdaj zalušta. Nočem ti slabe vesti zbujat, sn ti že tak na Koroškem povedla da mi je blo kr nerodn, ko si pol nisi onga čika pržgal!Wink

Aja, pa ono okol hinavšne, zgledal mi je tak kot da dojemaš to kot hinavsko, če ti pa ni, pol sn pa tuk na boljšem! LOLTongue

Aja, pa ne vem kdo je izpostavu moje pače. No... Premal berem zgleda, al pa sam premal pišem in pol pride to tak. Al pa sam ne znam razlagatEmbarrassed


Edited by jajčk - 03.May.2010 at 09:11
Bolje ispasti glup, nego iz avijona ^^
Back to Top
AishaBerg View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 15.Jul.2008
Location: United Kingdom
Status: Offline
Points: 1370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AishaBerg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.May.2010 at 13:52
Originally posted by Joan Of Arc Joan Of Arc wrote:

svetlana makarovic je v enem intervijuju povedala, da je nehala kadit, ko je zacela svoje predstavse s sansoni.nehat je kadila sam zarad svojega glasu. 6 let ni pokadila cigareta, ko pa je imela zadnji nastop, pa je na koncu, pred publiko si prizgala svoj prvi cigaret po sestih letih in potem kadila naprej. i love her.<3


sem gledala to: moj fotr je biu čist zaprepaden kako je loh "člouk tok tup". (moj fotr je kadiu ene 15 let pa je mogu nehat praktičn čez noč). vse lepo in prou sam nakonc se spomnem izjave: "po zadnjem nastopu sem začela spet kadit, ni mi ravn uspeval ampak, sej veste, za vsako dobro stvar se je treba potrudt, a ne?" :D

Jz sem astmatična (sem baje mela hudo astmo pred puberteto-men osebno se ni zdela tok huda, razen enga napada k sem ga fasala, astma se potuhne čez puberteto) in zdej je bolš, še zmeri hodm k pulmologu, kadim pa tut ne doug, ene 3 alpa 4 leta. Sem že velikrat vidla slike zapackanih pljuč, kar name najbl ganljivo vpliva ampak ne pomaga ker sm furjasta.

Sem ene dvakrt mogla mal počit od čikov za par dni ker me je zabasal, ko sm mela obdobje športanja me je u pljučih tok močno bolel da sm vpila od bolečine. Ampak to še usen ni vodil do tega da bi Lea nehala kadit. Zdej kadim še u sobi. Ne doug, od takrt naprej ko sm si računalnik prestavla v sobo. Pol pa to povleče za sabo še pepelnik - komu se pa da čez okn viset pa kadit če loh enostavn pred računalnikom kadiš pa ti še ustat ni treba?
Res mi ni da bi šla na balkon pa skupi z mamo kadila.

Tut jz prestavlam ala 'jah, res bo treba nehat.' Tut večkrat u družbi, vsi že rahlo vinjeni (ob tej priliki lohk rečem kar 'okajeni') kdaj pa kdaj začnemo globoka razmišlanja o kajenju.. take ideje se sploh porajajo  če greš ponoč sam na čik... ala "a ni kajenje trapast? mislm samo neki vdihuješ in izdihuješ? butast...". Ampak če mene uprašaš je pr meni point samo dim. če bi čik meu tak dim kot ko zapališ šišo, in nič nevarnh snovi, mene ne bi motil nič. Zato mi je pa po eni strani ljubši tobak kot pa čiki. Samo dim. In pa ja, kokr je en že omenu prej, da zaposlim roke.

Treba bo nehat.
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ!
Back to Top
Chemas View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 15.Feb.2008
Location: Western Sahara
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Chemas Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.May.2010 at 15:46
ok ..sm prebral sam prva dva posta ...tko da nevem kaj ste pisal umes...ampak...

Originally posted by Person-man Person-man wrote:

Na hitro rečeno, če si kadil 14 let potem "popolno prenehanje in to takoj" ne bo ravno delovalo najbolj. To bo treba postopoma it (mater, a bi lahk js še kej bolj splošnega napisal? :D), pa good luck pri tem :D


Sm kadiu 6 let (kar je ubistvu isto k če bi 10 al pa 15 ...pač k si zasvojen si zasvojen) in sm probu nehat kadit umes ene 3x. Zmer tko postopoma, par čikov na dan pol pa enkat nč več. Mi je enkrat clo ratal, da sm pol v pou leta skadu usega skp eno škatlco..sam je blo treba pol mal preveč predmetov popravt, 4. letnik dokončt pa maturo narest. In itq sm biu žiučn pa spet začeu kadit škatlco na dan.

Prbližn let pa pou nazaj mi je pa en dan neki kliknl u glav in sm pač skadu use čike k sm jih meu pr seb in si reku, da nebom več kadiu. ...Sam pridt morš do ugotovitve, da je to totalna zguba dnarja, cajta pa še ful slabo na zdravje vpliva(fizično in psihično). Pozitivnih učinkov pa praktično nima. ...Pa lah rečm, da je blo ubistvu nehat pol fuul lahko.

Sm pa res tkt dost več začeu pohat.(sam tko ...1x na tedn ..normalno sm pa 1x na mesc) Ampak tut zj že ene 3 mesce ne več, ker mi sploh ne sede.

Edina šansa, da nehaš kadit je, da sam dojameš, da je to totalna bedarija in pač nehaš. Da postopoma zmanjšuješ ne pomaga nikol, ker maš zmer pr seb čike in k si žiučn gre takoj 10+ čikov.

Edited by Chemas - 27.May.2010 at 15:48
Back to Top
Mraz View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mraz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.May.2010 at 16:06
Kadim kar nekaj cajta že.. nekaj let..
In nikol ni problem ostat brez čikov po mesec...
Za vikende npr.: dostkrat sploh ne kadim..
Back to Top
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.May.2010 at 18:26
čiki so kul, dokler ne pretiravaš. sm meu obdobje k sm skadiu tut po škatlo pa pou do dve na dan, zdej sm se pa kr skuliru morem rečt. zdj se mi velikrat nardi, d mam eno škatlo tut za 2 dni (s tem d čike trošim še za kej drucga). se ful pozna d mamo na šihtu sam 2 pavzi. je pa res d največ čikov skadim takrat k morem kej čakat. to mi gre pa čist preveč na kurac. pa prejšn vikend sm skadiu 3 škatle čikov u enmu dnevu, pa so moja boga plučka bla čist boga. če so me prou bolela no..Big%20smile drgač bom pa prešaltu nazaj na tobak k sm ga že včasih ful kadiu. cenejš je, pa še bolšSmile
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.May.2010 at 20:34
Pinky ma poleg hrane tud halo čike:
041669988
Back to Top
AishaBerg View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 15.Jul.2008
Location: United Kingdom
Status: Offline
Points: 1370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AishaBerg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jun.2010 at 19:04
jz sem se par dni nazaj odločila da si kupm nicorette :) da probam kuko to deluje. 
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ!
Back to Top
Evil-Nejchy View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 08.Feb.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 189
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Evil-Nejchy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jun.2010 at 01:07
(NEDA SE MI BRAT VSE ZA NAZAJ) Uglavnem veliko uspega vsem, ki mislite prenehati!!!
Za zanimivost pa povem: da še nikoli v življenju nisem potegniu cigaretnega dima!!!!!HA!!!(PA SE POČUTEM ČIST DOBR) (kar pa o alkoholu nemoremo rečt- AL SMO DOLENJCI!!!)
www.myspace.com/evilzlobko
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jun.2010 at 18:23
sm prebral vse :)
men se za čike gladko jebe,včasih sm pa kadiu.

pri travi se pa sploh ne pozna čika,itak ga dam mn kot pol
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,391 seconds.