Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - zasvojenost z čiki
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

zasvojenost z čiki

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
Message
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jun.2010 at 21:33
Originally posted by puzavnar puzavnar wrote:

sm prebral vse :)
men se za čike gladko jebe,včasih sm pa kadiu.

pri travi se pa sploh ne pozna čika,itak ga dam mn kot pol


Thumbs%20Up
Back to Top
d_Omen :P View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 23.Nov.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 556
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d_Omen :P Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jun.2010 at 11:16
Originally posted by Janchk Janchk wrote:

Originally posted by puzavnar puzavnar wrote:

sm prebral vse :)
men se za čike gladko jebe,včasih sm pa kadiu.

pri travi se pa sploh ne pozna čika,itak ga dam mn kot pol


Thumbs%20Up

doooooh cika more bit najvec 1/4 se prau saj 3/4 trave!!! =)
kva je????rt set maje!!!!
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jun.2010 at 11:30
ma v bistvu je tobak 100000 x boljš ku pa čik za notr  :)
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
d_Omen :P View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 23.Nov.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 556
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d_Omen :P Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jun.2010 at 13:39
ubistvu res =) 
kva je????rt set maje!!!!
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jun.2010 at 13:40
to pa ne mati,jst se popolnoma ne strinjam
tobak ni fajn ker gori počasneje kot stuff.pa jst sm porajtu da itak sploh ne maram z tobakom.pol pa povsod fehtam čike,pa tobak je itak zanič
škoda ka ni več ronson ka jih je blo 10 not
tist je blo idealn zame :)


Edited by puzavnar - 08.Jun.2010 at 13:41
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jun.2010 at 14:02
ja itak, če maš perje pol tobak res gori počasneje Evil%20Smile LOL
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jun.2010 at 14:07
ne štekaš.
tobak je težji zato gori počasneje.pa še tak težak dim je od njega in pol tud to wpliva
jst ga ne maram no
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jun.2010 at 18:49
Originally posted by mother earth mother earth wrote:

ja itak, če maš perje pol tobak res gori počasneje Evil%20Smile LOL


+1Big%20smile jordan, tko jeLOL
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jun.2010 at 20:58
I have to go with Jordan on this one Kar se trave tice Jordan pomojem kr ve

Jst, razn kave, nimam nobene ''odvisnosti'' - sej tut od kave nism odvisn, lahko spijem po 5 komadov na dan, odvisn od tega, kok mam za delat itd al pa eno v celem tednu.

Ciki mi smrdijo, travo sm po novem zaceu na izi kadit (1x mesecno), alkohol pa tut pijem glede na to, kok mi pase oz. kok mam casa - fax + siht ne pustita velik casa za met macka

Verjamem pa, da je tezko nehat, se posebej kr naenkrat. Sam nekatere stvari majo res vec negativnih ko pozitivnih vplivov na telo...
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jul.2010 at 10:35
Eh, meni mi pase kadit cike in ganđo .. sicer sm ganđo malo omejil zto kr je blo too much ...  kadiu bom pac dokler mi bo pasalo, nism nikoli neki resno razmislju o prenehanju kr pac ... mi pase :) Zdej tece osmo leto kar kadim cike redno ... kar bo pa bo, die young :))

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jul.2010 at 10:38
Originally posted by mother earth mother earth wrote:

ma v bistvu je tobak 100000 x boljš ku pa čik za notr  :)


Ma ja in kaj se ... najboljs so najbl light ciki, pa se tisto dam notr v tubo glih tolk da je videt kej rjavga vmes zelenga, samo zato da malo boljs gori ... more bit cutit pristen okus pristja :) Tobak zagifta pljuca prevec, i don't like it ...

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
jack the ripper View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 25.May.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jack the ripper Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jul.2010 at 22:36
čiki so neki najbl ogabnega kar se je človek spomnu. Jz kadim že cca. 7-8 let, zadne cajte sm pogruntu da za šalo skadim 2 škatle na dan,tko da mislm da bi blo pametno nehat počas..ampak pomoje nimam jajc..najbl smešn je to k prideš do tega da ni cool da kadiš,pa se zbudiš ob 4ih zjutri pržgeš čik-te zagifta kašlaš k budala,zaspiš nazaj,se pol zbudiš nevemkdaj prva stvar,daš v gobec čik in si greš skuhat kufe..enkrat bomo vsi nehal kadit... umrljivost je na žalost še zmer 100%
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2010 at 14:01
in pol ti kadilc izjavi, da bi zhe evota mel, che nebi kadil... istochasno pa razmishlja kako bi odpovedal dodatno zavarovanje, pa zhivljenjsko varchevanje, ker itak ne bo uchakal penzije, pa od zdravnikov nima nobene koristi... sam, da bi za chike prshparu... dzhiiiiz, folk... odvisnezhi alla dve shkatli na dan... ste marionete... in ata kesh se vam rola u mozak... mislm, sej itak lah tud nekadilc jutri rikne, pa bla bla bla... sam vsaj lajfa nima pogojenga z imeti ali ne imeti dnar za chike... aj ges... mal vech svobode... pa zhe... ma... pa lepshe zobe tudi...
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Aug.2010 at 08:49
Brigej se zase.
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Aug.2010 at 10:23
koz aj vont tu daajjj... hau veri blek/det metal :PPPPPP

Edited by PiWi - 02.Aug.2010 at 10:44
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Aug.2010 at 20:02
Jz bašem fugo od enga 15. leta, kadil nism nikol, ampak je ta shit lih ene tolk addictive.:/ Neham kar pogosto za kak tedn, dva ampak for good pa enostavno ne gre.:| Snus is too awesome. Precej manj škodljiv je kt cigareti sicer, edin problem je, da je kar drag šport.:S

Snus is awesome


Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2683
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Aug.2010 at 22:06
Kak pa je to ogabno
Nomen est omen.
Back to Top
(((OdiumNostrum View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3115
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (((OdiumNostrum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Aug.2010 at 22:22
sem 1x mislu naročat na northernerju, sam so nabil ceno z davkom in poštnino...tko da sem pustu vse skupaj...je res ogabno?
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Aug.2010 at 01:33
Zgleda ogabno mogoče.:D To je pa to. Ni to chewing tobacco al pa kej. It doesn't kill fools dead either.
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
Ejsi_Disi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Apr.2008
Status: Offline
Points: 1374
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ejsi_Disi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Aug.2010 at 15:36
Jest pa ene 5 let ne kadim več, čeprav sem prej pokadil po škatlo na dan. Nehal sem pa iz danes na jutri. Samo voljo moraš imet, ker fizična odvisnost traja samo par dni.
Skadim pa včasih kakšno tazeleno. Big%20smile
Rock n' roll ain't noise pollution.
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2683
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Aug.2010 at 16:27
Originally posted by Ejsi_Disi Ejsi_Disi wrote:

Jest pa ene 5 let ne kadim več, čeprav sem prej pokadil po škatlo na dan. Nehal sem pa iz danes na jutri. Samo voljo moraš imet, ker fizična odvisnost traja samo par dni. Skadim pa včasih kakšno tazeleno. Big%20smile


Pr men bo letos 6 let kar ne kadim. Sem pa kadil ene 5/6 let. Začeli smo v 7.klasu OŠ. Pol smo rekli da bomo v 8. nehali. Eksterci kao. Ja valda. Kadili smo ko Turki
Pol pa itak srednja šola-sploh v 3. in 4. sem bil skoraj vsak odmor na čiku. Doma pa mati(ker sem smrdel po čikih): Kaj ti kadiš? Js: ne pa ko grem ven na odmor vsi kadijo oz če gremo na pijačo...In je verjela...Pridem na fax pa sem nehal. Zakaj bi zapravlal dnar, smrdel, škoduje zdravju in sem nehal. Blo je težko ker sem bil odvisen oz je blo telo odvisno...Pač volo treba met pa se vse da. Res pa je da sem se zredil ko sem nehal kadit. Isto se je zgodilo z mojim svakom. Pravi bajsi je zaj
Pa travo sem tudi kadil. Sem istočasno nehal z obojim-cigareti + trava...
Pa kafeja tudi ne pijem več. Ker ćik + kafe=božansko!
Pa men je cigaret pasal zjutraj. Takoj ko sem se prebudil, na prazn želodec. Ful! Pa itak ko se pije se ful skadi zravn...
Nomen est omen.
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2683
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Aug.2010 at 16:29
Originally posted by Jan Ov Plain Jan Ov Plain wrote:

Zgleda ogabno mogoče.:D To je pa to. Ni to chewing tobacco al pa kej. It doesn't kill fools dead either.


Zgleda ne ogabno, okus ma ogaben oz vsaj men je. Pač ne morm tega. Me je kolegica 1x prnesla s Švedske pa js probam. Pfuuj. Tolko da nisn kozlal...Ne vem pač ne morm.Pika
Nomen est omen.
Back to Top
Inkvi View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 29.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 368
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Inkvi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Sep.2010 at 02:05
Originally posted by Real Real wrote:

Originally posted by Ejsi_Disi Ejsi_Disi wrote:

Jest pa ene 5 let ne kadim več, čeprav sem prej pokadil po škatlo na dan. Nehal sem pa iz danes na jutri. Samo voljo moraš imet, ker fizična odvisnost traja samo par dni. Skadim pa včasih kakšno tazeleno. Big%20smile


Pr men bo letos 6 let kar ne kadim. Sem pa kadil ene 5/6 let. Začeli smo v 7.klasu OŠ. Pol smo rekli da bomo v 8. nehali. Eksterci kao. Ja valda. Kadili smo ko Turki
Pol pa itak srednja šola-sploh v 3. in 4. sem bil skoraj vsak odmor na čiku. Doma pa mati(ker sem smrdel po čikih): Kaj ti kadiš? Js: ne pa ko grem ven na odmor vsi kadijo oz če gremo na pijačo...In je verjela...Pridem na fax pa sem nehal. Zakaj bi zapravlal dnar, smrdel, škoduje zdravju in sem nehal. Blo je težko ker sem bil odvisen oz je blo telo odvisno...Pač volo treba met pa se vse da. Res pa je da sem se zredil ko sem nehal kadit. Isto se je zgodilo z mojim svakom. Pravi bajsi je zaj
Pa travo sem tudi kadil. Sem istočasno nehal z obojim-cigareti + trava...
Pa kafeja tudi ne pijem več. Ker ćik + kafe=božansko!
Pa men je cigaret pasal zjutraj. Takoj ko sem se prebudil, na prazn želodec. Ful! Pa itak ko se pije se ful skadi zravn...

Upam da se ti vsaj fuk ni zagravžal... :-)
Back to Top
Katana View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 25.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1838
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Katana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Sep.2010 at 23:54
LOL

Fajn tema, drgač.... Mi je dala velik za mislt, ne samo o zasvojenostih.

Da ne bom ot - nism nikol redno kadila, samo fehtala čike ene 1-5x na dan. In potem mi ni več pasalo in sm nehala (če mi pa zapaše pa še kdaj kšnga skadim). Travo sm kadila 1 mesec, mi je blo brezveze, zato si tut te navade nism prilastila. Drugih drog pa nisem probala, si ne upam, ker se bojim da bi me preveč zamikalo Tongue
Alkohol pa gre.

Aja, pozabila sm na sladkor. Ljubim čokolado.


Edited by Katana - 09.Sep.2010 at 23:54
Back to Top
plegueangel View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 11.Jun.2008
Status: Offline
Points: 1651
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plegueangel Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Sep.2010 at 19:17
Maaaaaa... glih fajn pejen, da lahk svojo življenjsko zgodbo povem...
Ne kadim od 3.8.2008... Če bi me postavli nazaj v tisti dan, ko sem se odločil da neham... Ne bi NIKOLI!
faking 1 leto depresij, slabega počutja, pozabit kak se pravilno diha... Ne me jebat! Nekateri dejansko umrejo, ko nehajo kadit... Kaj vse vam vaš zdravnik zamolči?
Not easy! Ne nehat...
Faggot.... mislim fagot, pa flavta...
Back to Top
Katana View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 25.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1838
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Katana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Sep.2010 at 09:55
Baje zdej kadilkam odsvetujejo nej nehajo kadit med nosečnostjo, ker je prevelik šok za telo in lahko bolj škoduje plodu kakor kajenje...
Back to Top
D'Addario View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 29.May.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote D'Addario Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Sep.2010 at 16:33
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Dec.2010 at 20:48
ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!! se moram nekaj považit v tej sobi :)) jutri bo en teden odkar sem prižgala zadnji cigaret (v petek, samo enega... toliko je bilo v škatlici)... vmes sem ene trikrat pirčkala ipd ... in ene 385-x mi je vse dol padlo (ne zaradi čikov, teh bojev ni bilo... niti se ne bi šla takšnih bojev...), jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.... pa še vedno nisem prižgala nobenega... sej vem, da je ful malo časa... ma se mi ful dobro zdi :) morda pa bo držalo... mi je telo že nekaj časa precej očitno sporočalo (dva meseca), da ni... kadila sem čike, pa mi niso pasali... prav uno... ko občutiš, da ni več užitka, da je zgolj in samo še navada... in potem sem si rekla... ma ok, tole škatlco še pokadim do konca (v bistvu sem si tedaj, ko sem to rekla, raje kupila dve, za vsak slučaj in zraven mi je bilo rahlo slabo :)) no, sej sem obe skadila do konca :)))) ma je bil čuden nakup... k ti rata slabo ob misli na 40 pokajenih čikov in hkrati kupiš dve, za vsak slučaj... da ne bo kaj manjkalo :))
 
ja... pa se mi zdi res waw, da niti ob pirčkanju nisem podlegla (ma ok, se nikoli v tem času nisem svinjsko nažgala, par pirčkov je pa že bilo)...  hmmmm... ne vem kaj se bo izcimilo, ma trenutno se ne počutim prižgati nobenega... ne vem... zaenkrat bom le rekla hvala mojemu telesu Embarrassed da me je odvrnilo... ne vem, morda se sliši malo čudno... ne vem... tudi nisem nikdar tako razmišljala o čikih... mi je bilo vedno ful lepo piti pirček in par čikcov skadit, predno si zmenjen... tak mali ritualček... svoje cajte sem na `zmenke` z ljudmi namreno prihajala pol ure prej, da sem imela svoj samotni ritualček... jaz, kajenje čikcov in srkanje pivca (iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, najbolj lepo Hug)... sem kadila 16 let... no, ne morem rečt, da sem (preteklik :)) tega še ne vem)... ker ne vem kako bo... bom pustila (tko kot sem govorila) spontano pot... če mi bo zapasalo, pač bom... niti ne razmišljam, da ne bi, če si zaželim... dejansko pa ne razumem tega (dobesedno) odpora, ki se je zgodil... začudena sem... pa k je prav uno, k mi nekej zateži `o, lej, a ne bi zdele po pirčku pa res zapasal čik???` pa uno `ne...` ... pa si rečem `ja, pa kako ne???` ... in k se potem zgodi, da dejansko občutiš slabost... ne vem... počutim se kot da se tepem sama s sabo zato, ker mi ni jasno zakaj ne kadim, ne pa da se tepem zato, ker kadim - mislim, kokr te travme... to se nikoli nisem šla... (glede kaditi-nekaditi res nisem bila nikoli nasilna do sebe... da bi se nekaj mučila, da moram nehat...)...  v bistvu je to glavni razlog, da sem spisala tole... ker ne razumem... in ne glede na to kaj se dogaja okoli mene... ne razumem...
 
mi je pa smešno to, ker ko bereš o kadilicih, imajo težave zato, ker se odločijo nehat kadit... jst pa se počutim kot da imam težave, ker se resnično počutim kot ne kadim več, pa ne vem zakaj ... k je kr uletelo :))) mogoče bi se mogla nehat spraševat :))) ma k mi je dejansko vseeno... če mi paše bom.. itak...
 
zdej ne vem... a se bo to dolgoročno izkazalo kot da prenehanje kajenja ni težko... ne vem... ali pa bo prišel kakšen kadilec in mi povedal, da živim le v trenutnem zanikanju... bomo weeeeeeeeeeeeedeli :)
 
edit:
aja!!!! zdej k sem vidla svoj podpis!!!!!! morda pa imajo woli wo takšen efeket LOL LOL ja kaj je, če ne vem kuga je Tongue en more bit kriv... pa četudi je to karel erjavec....
 


Edited by mother earth - 30.Dec.2010 at 20:57
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Dec.2010 at 21:18
Zdrži, uspelo ti bo, navsezadnje mogoče prav vse (Zevs Herkulu pred 10 nalogami). To eno malo ti bo pa že uspelo premagati...:D
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Dec.2010 at 21:22
hvalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Smile ti prinesem tortico na winterstirke fest :))))) ga nekaj ogledujem, četudi ni napovedanih thraw Heart 
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Davorin.L. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Dec.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Davorin.L. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Dec.2010 at 21:49
zanimivo... tudi jaz sem že en mesec in par dni brez...
I kill people all day long,
I sing my song,
because I'm John Lawman.
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Dec.2010 at 22:16
bravo!! no jsm tut v kajenju precej nenacelna.. tko da sploh ni veze, ce neham.. :)
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Dec.2010 at 22:24

ja, sej meni je to najbolj čudno... k se nisem neki matrala... pač, ok, če neham neham, če ne ne... predvsem mi pa ni bilo uno, da kadim in si zraven težim!!! mislm, nekako ne vidim smisla v tem, da bi kadila in si zraven morila (ma ne vem, ne vidim užitka?)... zato sem bila nenasilna do sebe.... ker lej, če mi paše... čaki, pustimo me, bom prišla čez en mesec :))) ma ne, sej ni, sem neopredeljena (mislim, malo mi je nepričakovano :)), mi je pa res uno Shocked nimam pojma kaj bo :)))

ej, zdej bomo mel problem, ker je en nehal kadit, pa sploh ni bil pripravljen na to LOL  AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, kakšna je nagrada???  woli wo parti onli for the VIP perzonas LOL aja, ne... to ni šala...


Edited by mother earth - 30.Dec.2010 at 22:27
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Mraz View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mraz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Dec.2010 at 12:37
Ne kadim dost..ucasih po cel tedn ne..
Ko mi pase kadim, ko pa ne, pa pac ne..
Back to Top
Cufermeister View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 14.May.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Cufermeister Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.May.2011 at 17:00
Čiki so zakon. Dalj ko kadim, boljše se počutm
Dead Kreh bljeh špeh
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.May.2011 at 16:12

se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Vargenhall View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 07.Dec.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 833
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vargenhall Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.May.2011 at 19:02
pač js ulit brez čikov FAIL...
Back to Top
Obleey View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 688
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Obleey Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.May.2011 at 19:37
Lahko še js dodam svojo zgodbo Nekadilec končno po 10tih letih - in že kar 3. mesec.

Nekdo je pisal da je katastrofa se odvadit, ker so taki oddtegnitveni sindromi da glava peče. Tu se popolnoma strinjam! 3x sem se poskusil odvadit kadit iz danes na jutri in lahka povem da je katastrofa. Prebava zjebana, živčnost, tečnost, depresije - in to vse po enem tednu

No končn mi je ratal - in to z flajšterji. Kadil sem po 1 škatlo na dan, in glede na to da je telo res ratal odvisn od tega, nism moral verjet kak simpl je ratal s temi nicorete obliži. Za en tedn sm se skidal do bejbe, cigarete pustil doma, ona je prnesla pa te obliže. En paket je šel skos tedn, in ni blo odtegnitvenih sindromov (ja še sam ne morm verjet), sam sem si kupil še en paket, od katerih sem pokuril 4 (ostale še imam doma, kot tudi še tisto škatlo čikov katero sm pustil nalašč v predalu) in je do danes vse ql. Hrana je bol užitna, počutim se boljš, in niti ne pomislim na cigaret več (in sem skos v družbi kadilcev + še škatlco mam doma in me ne mika niti mal).

Jeah, zdj pa sam še športat nazaj

Sem se pa res mal ogojil in da pijem 1x več kot prej... Ampak bomo skontroliral.

Kar se pa čikov tiče - upam da tak tut ostane kkr je zdj, mi paše dost bolj, tut panike ni med kadilci (ki jo sestavla 90% moje družbe) in res se bolš počutim (kroničnega kašla že 2 mesca ni več)

Edited by Obleey - 15.May.2011 at 19:55
My Friend, watch out for traitors

www.god-scard.com
www.facebook/GodScard
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.May.2011 at 11:17
posteno! /thumbs up/
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.May.2011 at 15:06
To, Miha!!!!
Jaz sem po slabem petnajstletju nehal kadit 1.1.2011, brez pripomočkov, pač vedno manj mi je pasal, zato sem si rekel da je brezveze in woila... Sicer sem vmes prižgal 2x pod vplivom alkota, obakrat mi je blo v bistvu kar zanič in žal...
Okus hrane je zdej boljši, vohalne sposobnosti neprimerno boljše, k. bronhitisa ni več, kondicije kar naenkrat več, cunje ne smrdijo, soba isto... ZAKON!!!
Sem se pa isto ugojil, sam sem z miganjem nekej tudi že zgubil... Overall, life is better without smokes Smile
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.May.2011 at 11:56
Originally posted by W.U.K.O W.U.K.O wrote:

To, Miha!!!!
Jaz sem po slabem petnajstletju nehal kadit 1.1.2011, brez pripomočkov, pač vedno manj mi je pasal, zato sem si rekel da je brezveze in woila... Sicer sem vmes prižgal 2x pod vplivom alkota, obakrat mi je blo v bistvu kar zanič in žal...
Okus hrane je zdej boljši, vohalne sposobnosti neprimerno boljše, k. bronhitisa ni več, kondicije kar naenkrat več, cunje ne smrdijo, soba isto... ZAKON!!!
Sem se pa isto ugojil, sam sem z miganjem nekej tudi že zgubil... Overall, life is better without smokes Smile
 
V debeluhastem tisku je tist, kar je mene zjebalBig%20smile
 
Drgač pa bravoThumbs%20Up
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.May.2011 at 13:16
nacelnost je vcasih problem, ja, samo zarad tega se ni potrebno puske v koruzo vreci..
v nekem fwd. sporocilu, polnem poduhovljenega in lifeloverskega elana, mi je bil najbolj vsec sledeci nauk:

v zivljenju si postavi osrediscena in premisljena nacela - in jih obcasno tudi krsi.. :))

to je pomoje odlicno vodilo, da hodis po svoji poti kot to, kar si (pac samo clovek), in da ne postanes fundic..

bravo, wuko, cestitke tudi z moje strani!!!


Edited by grafin - 17.May.2011 at 13:18
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.May.2011 at 16:11
Originally posted by grafin grafin wrote:



nacelnost je vcasih problem, ja, samo zarad tega se ni potrebno puske v koruzo vreci.. v nekem fwd. sporocilu, polnem poduhovljenega in lifeloverskega elana, mi je bil najbolj vsec sledeci nauk:

v zivljenju si postavi osrediscena in premisljena nacela - in jih obcasno tudi krsi.. :)

Hehe, se zelo strinjam...ampak z velikim poudarkom na OBČASNO
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.May.2011 at 17:05
kakopak.. poudarek ravno na pravem mestu.. :)

se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Stne View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.May.2011 at 14:44
Mislim da sem res med redkimi, ki se lahko pohvalijo da še niso NIKOLI aktivno potegnili niti dimčka.....

poleg tega nisem še nikoli pil kave in niti kapljice alkohola (niti rum kokosa ne jem)

Edited by Stne - 20.May.2011 at 14:45
You ask me if I have a God complex. Let me tell you something: I AM GOD!
Back to Top
Pelin View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 22.May.2008
Status: Offline
Points: 704
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pelin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.May.2011 at 15:51
Ne kadim in nikoli nism, ne pijem kave in nikoli nism... Sam alkohol... ohohohohoa alkohol! Embarrassed
Koji Kurac?!?!
Back to Top
GraveyardSlut View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 03.Dec.2007
Location: Trinidad and Tobago
Status: Offline
Points: 623
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GraveyardSlut Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.May.2011 at 09:15
Originally posted by Stne Stne wrote:

Mislim da sem res med redkimi, ki se lahko pohvalijo da še niso NIKOLI aktivno potegnili niti dimčka.....

poleg tega nisem še nikoli pil kave in niti kapljice alkohola (niti rum kokosa ne jem)


Sej ne vem kaj nej rečem, da je to ful zdravo al ful bolano   
Alkoholu pa kavi se ne bi odpovedala, čikom pa... enkrat že, upam da me ne bo prej pobralo
Rap: Band members with fake names
Black metal: Band members with fake names
Back to Top
Stne View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.May.2011 at 15:19
Originally posted by GraveyardSlut GraveyardSlut wrote:

Originally posted by Stne Stne wrote:

Mislim da sem res med redkimi, ki se lahko pohvalijo da še niso NIKOLI aktivno potegnili niti dimčka.....

poleg tega nisem še nikoli pil kave in niti kapljice alkohola (niti rum kokosa ne jem)


Sej ne vem kaj nej rečem, da je to ful zdravo al ful bolano   
Alkoholu pa kavi se ne bi odpovedala, čikom pa... enkrat že, upam da me ne bo prej pobralo
 
recimo da imam svoje principe! do smrti bom devičnik na tem področju!LOL sicer pa nima to veze z zdravjem ker se sicer nažiram s čipsi in cocacolo! kao!!!Smile
You ask me if I have a God complex. Let me tell you something: I AM GOD!
Back to Top
Madafaka View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Madafaka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.May.2011 at 15:20
Originally posted by Stne Stne wrote:

Mislim da sem res med redkimi, ki se lahko pohvalijo da še niso NIKOLI aktivno potegnili niti dimčka.....

poleg tega nisem še nikoli pil kave in niti kapljice alkohola (niti rum kokosa ne jem)
SXE much?
Raul artista, siempre Madridista!
Back to Top
Von Iron View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Jan.2011
Location: Transylvania
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Von Iron Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.May.2011 at 02:21
joj, čiki. mimgrede gre škatlica, dve ob piru, sploh na kaki žurki. ko je prisoten alkohol, pa sploh groza. tko da ko imam dnar, kadim na puno, ko ga nimam, pač ne. nevem kako, ampak mi ratuje da ne čutim nobene potrebe po kajenju. se pa kadi še kej drugega, ampak sam občasno, sej vete, za zdravje ;))
''Isn't it strange that as soon as you're born you're dying?'' - Iron Maiden, The Clairvoyant
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,328 seconds.