Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - Ultras,casual,hooligan,fan
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ultras,casual,hooligan,fan

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Message Reverse Sort Order
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2010 at 20:53
ma slovenski navijači pušijo kurac prot green street hooliganson (pa pustite film na miru, dejansko so prfukneni čist) pa amsterdam hooligans isto.. poglejte mal posnetke na jutubu!

priznam, tale posnetk me gane..še posebi konc. btw, film zmaga (čeprou mi ta ideologija ni všeč).

http://www.youtube.com/watch?v=APb7TeeN8Tg
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2010 at 20:06
no, jst sm govoril enkrat s policajem (štopal je, pa sm ga pobral pa pelju v službo) in je reku da so leta nazaj (10+) posredovali ko so navijači v ljubljani med pretepom z vijolami se mi zdi (ne mi zamerit, tok ne sledim tej nogometni sceni da lahko ustrelim ven tud kaj kar ne obstaja.. res, nogomet mi je španska vas..) uničli ogromno javne imovine, pokasiral so jih pa tudi policaji.. no, pol so jih nekaj odpeljali na policijo, do sojenja ni nikdar prišlo.. skupina obtoženih je prvo dobila odlok za 2 meseca, po dveh mesecih pa za nedoločen čas.. vsaj prbližno se spomnim da mi je tko povedal no.. dans je stvar zastarala.. sej je ok, če se med seboj, naj bo to vaš problem, ampak čustvena glava, pripravljenja na to, da da iz sebe agresijo na sočloveka tko da mu razbije nos, podkrepljena z alkoholno razsojo... škoda za tiste, ki se po naključju v njihovem primežu znajdejo.. pred kratkim so pa v takem obračunu nekoga zaštihal..

četudi niso vsi taki, ste pa skupaj, se zanesete drug na drugega in v taki družbi je najbrž precej večja toleranca do nasilja in delanja škode, a se strinjaš? no men, ki bi rad sam v miru živel pa bi rad da mi kosti pa koža še nekaj časa služi ne diši ravno, da bom kdaj kkšno flašo v tilnik dobil od teh al pa bilokerih ljudi..
Back to Top
PitBull View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar
dvorni norček na prisilnem dopustu

Joined: 30.Jun.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PitBull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2010 at 19:56
No no fantje in dekleta tema je o navijačih, ne o metalcih. Da še jaz podam mnenje iz prve roke saj sem bil nekaj let član ljubljanskih Green Dragons. Imaš različne ljudi v skupini, niso pa vsi vandali,huligani. To moraš biti del tega, da jih razumeš. Pretepal se sicer nisem, sem pa veliko hodil na tekme in videl raznovrstne stvari, od spopada s policijo do pretepa z varnostniki. Sicer sem večinoma hodil na nogomet ampak vseeno sem bil pa skoraj na vsakem derbiju z Jesenicami (slo liga in ebel). No smo pa imeli enkrat skoraj bližnje srečanje z jeseničani na wcju hale. Bil sem sicer zelo pijan tako, da se bolj malo spomnim, so mi pa potem povedali da če bi policaji prišli dol 3 sek kasneje bi bil kar lep pretep.Big%20smile Sicer slovenska scena je bolj pusta, sem bil enkrat na derbiju Hrvaške v Zagrebu (Dinamo-Hajduk). To je tist pravi derbi nabit z čustvi pa tudi zagrebški Bad Blue Boys so me navdušili, tudi Torcida (Hajduk Split) ni bila slaba.

Back to Top
razor View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote razor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2010 at 19:31
Demoni Pula vs Celjski grofi pred prijateljsko tekmo v Medulinu

http://www.youtube.com/watch?v=5mAWUKxglzM&feature=related






Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2010 at 18:34
kaj pa vama pomeni metalc? lahko tudi po imenih, kateri so ti ljudje, ki vam skutijo metal?

jst jih od domače scene par nominiram, ki so mi res vzorni... ampak pustimo še mal prostora mistiki:)
Back to Top
tanch View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Dec.2007
Location: Cocos (Keeling) Islands
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tanch Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2010 at 18:30
Originally posted by polopoklip polopoklip wrote:

Metal bi bil zakon, če vsaj ne bi bilo metalcev


ditto
feel the gloom of restless spirits
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2010 at 18:20
kaj točno, oz. kaj te moti. bolj pomembno se men zdi, kaj ti misliš da bi blo treba spremenit, in kako to delaš ti.. jst mislm, da vsak, ki posluša metal kroji podobo te družbe, najvidnejši so pa tisti, ki se tudi uniforme poslužujejo.. problem poistovetenja je pa povsod isti... mnogo se jih "ustraši" ob pogledu na trenutno stanje in ne "upajo" nosit istega imena z vsemi temi ljudmi, zaradi njih.. tako si tudi marsikateri slovenc ne reče slovenec, ker ga mordbida tu odbija.. ampak še vedno je slovenec, samo se rajši izpiše.. to so sicer ponavadi lahko razumni in dobri ljudje.. ampak s slabo razvito kolektivno zavestjo rajši pod istim imenom nič ne prispevajo. ti pa povem, da vsi dajemo videz in pomen, na noter in navzven našim barvam... zato je boljš, vsaj jst mislim... imet v tej družbi enega več, ki bo dobr, pa s tem dvigne procent takih, kot pa da se izključi iz te družbe... če smatraš da si dor človk, te vabim da se ne sramuješ si rečt metalc :) eh.. bo še dolg predn bom naletel na kkšno razumevanje, ampak nič ne de... se mi zdi da je samodržnost in neuklonljivost ravno ena taka veščina, ki bi jo metalci moral met (če pa ne pa vsaj osvojit).
Back to Top
polopoklip View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 2106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote polopoklip Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2010 at 18:08
frogstomp: hvala, ker si me s svojim pisanjem spomnil, zakaj se mi zdi metal subkultura tako odbijajoča. Metal bi bil zakon, če vsaj ne bi bilo metalcev. Pač, mnenje.
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2010 at 17:47
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

se strinjam tole z metalci.. ampak metal ni samo poslušanje in uživanje v glasbi.. vse to, čupe, oblačenje=uniforma.. vsi smo ogledalo družbe, in je treba pazit kaj vnašamo vanjo.. se mi zdi da nas je dovolj tolk dozorelih, da pazimo, da ne unašamo negativnih stvari.. naprimer men bi blo idealno, da na metal koncertih nebi blo potrebe po varnostnikih... večina se že obnaša v prid temu.. čeprav si ne predstavljam svojega življenjna da nebi naredu kkšnih alkoholnih bedarij... recimo so stvari, k se jim od srca nasmejem ko se spomenim kaj smo naredl.. recimo enkrat na koncertu, so varnostniki gledal, da slučajno ni kdo flaše odnesel iz dvorane.. men je uspelo mim njih spravit cel gasilni aparat, s katerim smo se pol šprical na enem polju... neumno, škoda se dela.. ampak je pasal :)

kot rečeno pa vsi vnašamo v to družbo ene norme, naprimer že to, da so žive debate o tr00 metal warriorih.. da se nekako z viška gleda tiste, ki pridejo za 2 leti v sceno, so tam čist glavni.. pol pa zamenjajo načela, družbo, garderobo in ratajo indie študenti, ki jih fascinira fotografija pa hodjo z laptopom v kavarno pisat blog.. (karikiram..). mal je treba pazit, treba si je dat pa tud duška.. vesel sm, da smo med metalci skoraj izkoreninli nasilje... če je kdo koma se mu pomaga, take stvari kot so solidarnost, to da lahko kjerkoli po koncertu prespim samo zato ker sm metalc in računam na kolege sometalce, soborce.. me res navdaja z zaupanjem v to kar počnem...

sigurno tega ne počnejo in podpirajo vsi metalci.. mene se je pa vseeno ta energija prijela, in jo bom o metalcih širil, pa tudi če se cela scena proti meni zaroti.. jst to tko vidm, in to bom živel.. be the change you want to see ;)

The Secret-- the law of attraction?
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2010 at 17:44
sj je oftopik ampak vseen.. u ostrig so nam pa skenslal varnostnike ke je live in sanity, ker se jih pač ne rab ker smo pridni:))
.....
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2010 at 17:29
se strinjam tole z metalci.. ampak metal ni samo poslušanje in uživanje v glasbi.. vse to, čupe, oblačenje=uniforma.. vsi smo ogledalo družbe, in je treba pazit kaj vnašamo vanjo.. se mi zdi da nas je dovolj tolk dozorelih, da pazimo, da ne unašamo negativnih stvari.. naprimer men bi blo idealno, da na metal koncertih nebi blo potrebe po varnostnikih... večina se že obnaša v prid temu.. čeprav si ne predstavljam svojega življenjna da nebi naredu kkšnih alkoholnih bedarij... recimo so stvari, k se jim od srca nasmejem ko se spomenim kaj smo naredl.. recimo enkrat na koncertu, so varnostniki gledal, da slučajno ni kdo flaše odnesel iz dvorane.. men je uspelo mim njih spravit cel gasilni aparat, s katerim smo se pol šprical na enem polju... neumno, škoda se dela.. ampak je pasal :)

kot rečeno pa vsi vnašamo v to družbo ene norme, naprimer že to, da so žive debate o tr00 metal warriorih.. da se nekako z viška gleda tiste, ki pridejo za 2 leti v sceno, so tam čist glavni.. pol pa zamenjajo načela, družbo, garderobo in ratajo indie študenti, ki jih fascinira fotografija pa hodjo z laptopom v kavarno pisat blog.. (karikiram..). mal je treba pazit, treba si je dat pa tud duška.. vesel sm, da smo med metalci skoraj izkoreninli nasilje... če je kdo koma se mu pomaga, take stvari kot so solidarnost, to da lahko kjerkoli po koncertu prespim samo zato ker sm metalc in računam na kolege sometalce, soborce.. me res navdaja z zaupanjem v to kar počnem...

sigurno tega ne počnejo in podpirajo vsi metalci.. mene se je pa vseeno ta energija prijela, in jo bom o metalcih širil, pa tudi če se cela scena proti meni zaroti.. jst to tko vidm, in to bom živel.. be the change you want to see ;)
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2010 at 14:50
Mah pri nas po mojem tega ne boš doživel. Bo prej folk potegnil nože kot pa se zmenil za eno 'kulturno' razgibavanje brez pretiravanja proč od tistih ki jim ni do tega.

Edited by devlin - 22.Apr.2010 at 14:51
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
polopoklip View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 2106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote polopoklip Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2010 at 14:32
Mene pa zanima ali kdaj pride do organiziranih pretepov med slovenskimi navijaškimi skupinami kot je to navada v vzhodni Evropi, kjer se iz vsakega pola zbere približno enako število ljudi in ko se po končanem pretepu 'podajo' roke?

http://www.youtube.com/watch?v=Cs7rDwMfDKw
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2010 at 13:23
točn tko
yest jih ne maram glih preveč
bistvo tekem je tekma ne pa pitje ter pretepanje med sabo
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2010 at 13:09
Zaradi teh skupin nobeden razen njih ne hodi na tekme.
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2010 at 11:58
hmm... jst jih nism vesel ko jih vidm... škoda mi je zarad teh izgredov predvsem, da se je uvedla "zero-tolerance policy" in grejo ljubitelji športa pa klubi zato na križevo pot zarad parih pajacev k se ne morjo brzdat. ste gledal footbal factory 2004? :)

"There's nothing different about me. I'm just another bored male, approaching 30, in a dead-end job, who lives for the weekend. Casual sex, watered-down lager, heavily cut drugs. And occasionally kicking fuck out of someone."
Back to Top
PitBull View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar
dvorni norček na prisilnem dopustu

Joined: 30.Jun.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PitBull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2010 at 11:18
Pa dajmo udarit še debato o nogometnih navijačih, ker vidim, da je kar nekaj nogometnih navdušencev na temu forumu. Pri nas imamo na nogometni navijaški sceni kar nekaj skupin (Green Dragons,Viole,Celjski Grofje,Gorgorne Lendava,Velenjski Knapi,Ultras Domžale,Tifozi Koper,Ribari Piran,..)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,500 seconds.