Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - Nacional Socializem
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Nacional Socializem

 Post Reply Post Reply Page  <1234 6>
Author
Message
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.May.2010 at 20:14
ok, denimo da se stanje "popravi" in slovenci na nek način postanejo domoljubi.. kaj bi blo drugače in predvsem komu bi se to poznalo? katera uprašanja bi drugače reševali...

ker ta enotnost mi ne gre u račun... 100 ljudi 100 čudi, 100000 pogledov na svet, a to pomeni da se bomo na račun enotnosti odrekal vsak svojim posebnostim? najslabši rezultat k si ga lahko zamislim je da bi 100x več teh ljudi v bomberju pa karantancu na prsih pa z golo glavo okol skakal butasto pjani pa se neki prerival...
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3798
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.May.2010 at 20:15
Originally posted by devlin devlin wrote:

Gorjanc jaz se tudi lahko vživim v tak način sklepanja in rečem:
'Praviš torej da je v redu povsem pasivno čakati in pustiti odkrito nekoristnim/sovražnim grupacijam, ideologijam da prevzamejo pobudo in potencialno spet storijo kar so že mnogokrat?'

Ti nihče ne brani Smile
Štos je, da je to samo stvar pogleda. Za ene so opisano "naciji", za druge "antifašisti" in vsak bi lahko svoje argumente napisal, zakaj jih smatra kot take. Vse te ideologije so si enake v tem, da pozivajo k neke vrste uporu proti ideološki grožnji, pogosto na precej nasilen in ekstremen način. V tem primeru gre pri t.i. poimenovanih "antifašistih" poleg vsega še za nadvse veliko hinavščino, saj se sami nadvse radi poslušujejo taistih metod in retorike, proti kakršnim naj bi se borili. Ampak cilj opravičuje sredstva, mar ne? Grožnja je prevelika, da bi se lahko držali lastnih načel Smile
Back to Top
PitBull View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar
dvorni norček na prisilnem dopustu

Joined: 30.Jun.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PitBull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.May.2010 at 20:17
Originally posted by Jeraa Jeraa wrote:

Mene pa res zanima na kaj ste ljudje kot Slovenci lahko tako ponosni? Jaz najdem res malo stvari. Nas smatram za zelo povprecen, ce ne ze podpovprecen narod.


In zakaj nas tako smatraš?? Zaka sem ponosen sem pa že razložil in dodal bi le to, da sem ponosen tudi zato, ker smo obstali pod A-O,SHS in SFRJ.. obstali in si izborili svojo državo.. Kot narod nismo podpovprečni, imamo pa take podpovprečneže, ko je npr. Provo Kator, ki imajo preveč čase in pišejo take neumnosti po internetu..
Back to Top
PitBull View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar
dvorni norček na prisilnem dopustu

Joined: 30.Jun.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PitBull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.May.2010 at 20:20
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

ok, denimo da se stanje "popravi" in slovenci na nek način postanejo domoljubi.. kaj bi blo drugače in predvsem komu bi se to poznalo? katera uprašanja bi drugače reševali...

ker ta enotnost mi ne gre u račun... 100 ljudi 100 čudi, 100000 pogledov na svet, a to pomeni da se bomo na račun enotnosti odrekal vsak svojim posebnostim? najslabši rezultat k si ga lahko zamislim je da bi 100x več teh ljudi v bomberju pa karantancu na prsih pa z golo glavo okol skakal butasto pjani pa se neki prerival...


Recimo to, da bi bilo manj slovenskih družin v pizdi, da bi se več delalo za Slovence, manj za manjšine, da se recimo nebi pustili jebat v glavo in da bi proti vsakemu sovragu odločno in skupaj jebali mater po domače povedano.. Pa saj ne rabimo imeti enak pogled na svet, imejmo radi svojo domovino.. Ja samo tisti, ki nosijo bomber so zabriti in našit panter so domoljubi.. Sam sem domoljub in nisem bomber nikoli oblekel, niti nisem zabrit.. Spet nek debilen sterotip..
Back to Top
Železnk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 05.Jun.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1602
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Železnk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.May.2010 at 20:26
Originally posted by PitBull PitBull wrote:

7. Vendar pa ima vsak pravico do svojega mnenja pa tudi, če ni argumentirano..
to je res, vendar ima potem vsak pravico reči MISLM DA SI TI EN NACIST. in to povsem neargumentirano. (nekdo je prej napisal nekaj takega, jaz te ne označujem za nacija Smile )
res je da ti ni treba vsake stvari argumentirati, ampak če to storiš postanejo tvoje izjave veliko bolj kredibilne in na ta način bo morda celo kdo premislil o tem kar napišeš. ker drugače hitro dobiš enako (ne)argumentiran odgovor. prosil bi tudi ostale forumaše, da čim manj ubesedinjajo svoja čustva, ampak utemeljijo zakaj se jim zdi neka izjava zgrešena. drugače bo ta debata postala podobna 24ur.com.
 
ok, gremo na PitBullov iz prejšnje strani...
 
Tudi meni se zdi Slovenija neizmerno lepa, res biser narave (sploh zdaj ko je bila ta velika čistilna akcija Wink) in res jo imam rad, ampak izjave kot npr. SLOVENIJO SLOVENCEM ali pa SLAVA SLOVENCEM se mi zdijo res neprimerne. To državo vodijo Slovenci, vsi pa vemo kam vodi nenehno poveličevanje lastega naroda.
Poglejte recimo Američane in njihov brezpogojni patriotizem, (skoraj) vsak od njih je prepričan da so ZDA najboljša država na svetu in da je njihov narod "najboljši" (karkoli naj bi že to pomenilo...). Pa se res strinjte z njimi?
Res nočem da začnejo tudi pri nas ljudje razmišljati podobno - brez da bi poizkusili nase gledati skozi oči tretje osebe.
 


Edited by Železnk - 11.May.2010 at 20:27
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.May.2010 at 20:27
hm.. lahko se pa potrudiš za enotnost pa prestopiš na njegovo stran.. konc koncev so za neenotnost krivi različni pogledi... če bi vsi tako razmišljal bi se stopil z kkšno večjo nacijo in naši potomci bi pozdravljal drugačno zastavo, če bi naši tastari to naredl bi pa še mi.. ne da je to moje mišljenje ampak samo tko v razmislek. s temi ČEji hočem pokazat, da ma stvar zelo krhko osnovo in in da je to da smo slovenci sega kvečjemu eno generacijo nazaj.. po mojih žilah teče zlo malo slovenske krvi, ampak sm kle rojen, to je jezik in kultura, v kateri sm se znašu.. lahko bi blo pa kj drugega pa bi ravn tko živel in si utiral svojo pot.. pa dobr, na tujih forumih vedno na koncu napišem "greetings from slovenia" recimo.. da bo ša v avatarju mahal z zastavo mi pa ne pride na pamet.. sm že večkrat povedal da bom ščitil svoje barve v vseh pogledih, tako s tem kar mi je dano predvsem pa s tem kar sm izbral.. da bi me to, da sm slovenc določal čez vse mi na pamet ne pride..mam pa do metal subkulture tak odnos..
Back to Top
Provo Kator View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 08.Oct.2009
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 364
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Provo Kator Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.May.2010 at 20:28
Veš, precej več sem za tvojo preljubo slovenijo napravil. In bi lahko bila slovenija ponosna name. Pa mi je zato popolnoma vseeno.

Nizkotni ste vi, ki rušite ugled slovenije v tujini. Kaj vam bo fajn, ko nas bodo vsi zasovražili in bomo ostali sami.

Se pa znam dobro branit pred prepotentnimi mladci, verjem. Ne bi bil prvi ksenofob, ki bi dobu po pički od mene.
Vodkodlaki in vamparji
Back to Top
Železnk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 05.Jun.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1602
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Železnk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.May.2010 at 20:29
Originally posted by Gorjanec Gorjanec wrote:

Štos je, da je to samo stvar pogleda. Za ene so opisano "naciji", za druge "antifašisti" in vsak bi lahko svoje argumente napisal, zakaj jih smatra kot take. Vse te ideologije so si enake v tem, da pozivajo k neke vrste uporu proti ideološki grožnji, pogosto na precej nasilen in ekstremen način. V tem primeru gre pri t.i. poimenovanih "antifašistih" poleg vsega še za nadvse veliko hinavščino, saj se sami nadvse radi poslušujejo taistih metod in retorike, proti kakršnim naj bi se borili. Ampak cilj opravičuje sredstva, mar ne? Grožnja je prevelika, da bi se lahko držali lastnih načel Smile
Gorjanec, to si lepo napisal
Back to Top
PitBull View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar
dvorni norček na prisilnem dopustu

Joined: 30.Jun.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PitBull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.May.2010 at 20:32
Originally posted by Železnk Železnk wrote:

Originally posted by PitBull PitBull wrote:

7. Vendar pa ima vsak pravico do svojega mnenja pa tudi, če ni argumentirano..
to je res, vendar ima potem vsak pravico reči MISLM DA SI TI EN NACIST. in to povsem neargumentirano. (nekdo je prej napisal nekaj takega, jaz te ne označujem za nacija Smile )
res je da ti ni treba vsake stvari argumentirati, ampak če to storiš postanejo tvoje izjave veliko bolj kredibilne in na ta način bo morda celo kdo premislil o tem kar napišeš. ker drugače hitro dobiš enako (ne)argumentiran odgovor. prosil bi tudi ostale forumaše, da čim manj ubesedinjajo svoja čustva, ampak utemeljijo zakaj se jim zdi neka izjava zgrešena. drugače bo ta debata postala podobna 24ur.com.
 
ok, gremo na PitBullov iz prejšnje strani...
 
Tudi meni se zdi Slovenija neizmerno lepa, res biser narave (sploh zdaj ko je bila ta velika čistilna akcija Wink) in res jo imam rad, ampak izjave kot npr. SLOVENIJO SLOVENCEM ali pa SLAVA SLOVENCEM se mi zdijo res neprimerne. To državo vodijo Slovenci, vsi pa vemo kam vodi nenehno poveličevanje lastega naroda.
Poglejte recimo Američane in njihov brezpogojni patriotizem, (skoraj) vsak od njih je prepričan da so ZDA najboljša država na svetu in da je njihov narod "najboljši" (karkoli naj bi že to pomenilo...). Pa se res strinjte z njimi?
Res nočem da začnejo tudi pri nas ljudje razmišljati podobno - brez da bi poizkusili nase gledati skozi oči tretje osebe.
 


Lahko imaš tako mnenje, nebi bil edini, imaš pravico tako misliti ampak ko se gre pa stvar za označevanje nekoga za nekaj je pa potrebno argumentirati zakaj je tako... Hotel sem reči s tistim prej, da pač ni nujno, da je vedno argumentirano, je pa priporočljivo in fajn.. Amerika je razred zase, sicer pa jaz ne mislim, da smo Slovenci najboljši narod, da so ostali nula in da smo mi ne vem kaj.... Ne poveličujem svojega in zatiram tujega.. Imam rad svoj narod in to je to, nič drugega..
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.May.2010 at 20:34
Originally posted by PitBull PitBull wrote:


Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

ok, denimo da se stanje "popravi" in slovenci na nek način postanejo domoljubi.. kaj bi blo drugače in predvsem komu bi se to poznalo? katera uprašanja bi drugače reševali...

ker ta enotnost mi ne gre u račun... 100 ljudi 100 čudi, 100000 pogledov na svet, a to pomeni da se bomo na račun enotnosti odrekal vsak svojim posebnostim? najslabši rezultat k si ga lahko zamislim je da bi 100x več teh ljudi v bomberju pa karantancu na prsih pa z golo glavo okol skakal butasto pjani pa se neki prerival...
Recimo to, da bi bilo manj slovenskih družin v pizdi, da bi se več delalo za Slovence, manj za manjšine, da se recimo nebi pustili jebat v glavo in da bi proti vsakemu sovragu odločno in skupaj jebali mater po domače povedano.. Pa saj ne rabimo imeti enak pogled na svet, imejmo radi svojo domovino.. Ja samo tisti, ki nosijo bomber so zabriti in našit panter so domoljubi.. Sam sem domoljub in nisem bomber nikoli oblekel, niti nisem zabrit.. Spet nek debilen sterotip..


jah, to je trenutno prevladujoč model al pa uniforma pod katero se te ideje zastopajo..

ne vidm povezave med kvaliteto družinskega življenja pa domoljubjem... po vsem svetu, v bolj in v manj domoljubnih državah maš razsute družine, starše ki so alkoholiki, pretepače žene in otrok...

kako to mislš več delalo za slovence? če se več za nekoga dela pol to pomeni da se manj dela za druge al kako? no ja, vseeno boljša alternativa kot da revni delajo na svojo škodo v korist bogatim.. sicer pa mislm da bi se dost stvri rešil, če bi naši voditelji bli zgled, ne pa kriminalci.. pa ne na levi ne na desni strani ne vidm kej kmalu da bi vidu kkšn tak obraz..

sicer pa, kako veš, da jst nism domoljub?
samo nebi enih vzporednic vleku prehitr, naprimer tole z družino.. koncept družine je bolj spremenil mtv kokr pa predlog zakona o istospolnih starših..
Back to Top
PitBull View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar
dvorni norček na prisilnem dopustu

Joined: 30.Jun.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PitBull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.May.2010 at 20:37
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

hm.. lahko se pa potrudiš za enotnost pa prestopiš na njegovo stran.. konc koncev so za neenotnost krivi različni pogledi... če bi vsi tako razmišljal bi se stopil z kkšno večjo nacijo in naši potomci bi pozdravljal drugačno zastavo, če bi naši tastari to naredl bi pa še mi.. ne da je to moje mišljenje ampak samo tko v razmislek. s temi ČEji hočem pokazat, da ma stvar zelo krhko osnovo in in da je to da smo slovenci sega kvečjemu eno generacijo nazaj.. po mojih žilah teče zlo malo slovenske krvi, ampak sm kle rojen, to je jezik in kultura, v kateri sm se znašu.. lahko bi blo pa kj drugega pa bi ravn tko živel in si utiral svojo pot.. pa dobr, na tujih forumih vedno na koncu napišem "greetings from slovenia" recimo.. da bo ša v avatarju mahal z zastavo mi pa ne pride na pamet.. sm že večkrat povedal da bom ščitil svoje barve v vseh pogledih, tako s tem kar mi je dano predvsem pa s tem kar sm izbral.. da bi me to, da sm slovenc določal čez vse mi na pamet ne pride..mam pa do metal subkulture tak odnos..


Dokler bodo na njihovi strani obstajali taki kot je Provo Kator in hoteli uničenje lastnega naroda (kater bedak bi rad uničil lasten narod, a ni žalostno kaj droga naredi?) nimam jaz kaj delati na njihovi strani.. Dokler bodo hoteli Smrt Slovenstvu in podobne neumnosti ne bo nobene enotnosti.. Dokler bodo imenovali panterja za nacističen simbol potem nimam nobene enotnosti z njimi.. Nobenega pa ne silim, da spremeni svoje mnenje kot npr. fafovci.. Pa saj ni važno koliko krvi imaš slovenske, gre za tvoja dejanja.. Moj dober kolega je pol Bošnjak, pol Slovenec pa je večji domoljub kot marsikater "čistokrven" Slovenec.. Ne gre za kri, gre za tvoja dejanja in spoštovanje do te države..
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.May.2010 at 20:43
no, če bom nekoč pred tisočerimi kamerami mogu podat izjavo o svojem izredno uspešnem življenju in mel stotine posnemovalcev po svetu, če mi uspe kej tako dobrega, ne bom skrival, da sm slovenc, niti najmanj pa da sm metalc.. a je uredu?

kaj pa še lahko nrdim.. ni mi pa to tooooook pomembno, da bi cel dan razmišljal o svoji kokoški.. čeprav jo rad gledam.. sm registriran na skyscrapercity forumu in občasno fliknem gor kkšno fotko kranja...

to so mi dal, s tem morm žvet, ampak ne razumem kaj ma to veze, na keri strani alp se rodiš.. zato ljubim metal, ko gremo na festivale in za trenutk pozabiš vso to narodnostno morbido.. tm so vsi naši:)
Back to Top
Provo Kator View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 08.Oct.2009
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 364
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Provo Kator Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.May.2010 at 20:44
Ne špekuliraj, ker ne veš na kateri drogi sem. Vsekakor pa nisem na janšfetaminih kot si ti. Pa ne mi rečt da ne podpiraš JJ-ja z vsem srcem in brezpogojno?
Vodkodlaki in vamparji
Back to Top
PitBull View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar
dvorni norček na prisilnem dopustu

Joined: 30.Jun.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PitBull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.May.2010 at 20:45
Originally posted by Provo Kator Provo Kator wrote:

Veš, precej več sem za tvojo preljubo slovenijo napravil. In bi lahko bila slovenija ponosna name. Pa mi je zato popolnoma vseeno.

Nizkotni ste vi, ki rušite ugled slovenije v tujini. Kaj vam bo fajn, ko nas bodo vsi zasovražili in bomo ostali sami.

Se pa znam dobro branit pred prepotentnimi mladci, verjem. Ne bi bil prvi ksenofob, ki bi dobu po pički od mene.


No in kaj si napravil za mojo "ljubo" Slovenijo?? Ponosna nate? Ponosna na tvoje žalitve in imenovanje padlih herojev s prizadetimi ljudmi? Ja grdi mi domoljubi, ki rušimo naš ugled, posebej, ker imamo toliko vpliva, da se o nas govori v Evropi. In s čim točno rušimo ogled v Evropi? Kaj pa če ne bodo mladci?? S takimi provociranjem nebi samo mladih razjezil bi tudi starejše.. Wink Sicer pa poznam dosti takih kot si ti, ki so provocirali na take občutljive teme, potem so pa jokali ko so jih polomili.. Moj stric je podoben bedak kot ti, ampak njega je počena lobanja,razbita čeljust,počena arkada spravila k pameti pa tudi taki kot si ti so glasni preko neta, v živo pa največje pičkice..

BTW si že sprakiral?
Back to Top
PitBull View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar
dvorni norček na prisilnem dopustu

Joined: 30.Jun.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PitBull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.May.2010 at 20:47
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

no, če bom nekoč pred tisočerimi kamerami mogu podat izjavo o svojem izredno uspešnem življenju in mel stotine posnemovalcev po svetu, če mi uspe kej tako dobrega, ne bom skrival, da sm slovenc, niti najmanj pa da sm metalc.. a je uredu?

kaj pa še lahko nrdim.. ni mi pa to tooooook pomembno, da bi cel dan razmišljal o svoji kokoški.. čeprav jo rad gledam.. sm registriran na skyscrapercity forumu in občasno fliknem gor kkšno fotko kranja...

to so mi dal, s tem morm žvet, ampak ne razumem kaj ma to veze, na keri strani alp se rodiš.. zato ljubim metal, ko gremo na festivale in za trenutk pozabiš vso to narodnostno morbido.. tm so vsi naši:)


Spet ena lovska, saj če si domoljub ne rabiš biti zabit med 3 stenami in nikoli stopiti izven Slovenije.. Tudi jaz grem rad v tujino na koncert, ker igra moj band (avgusta v Italijo na Maidne) ali pa na kako priredittev..
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.May.2010 at 20:53
pitty, kakšn je pa to zdej sklep? povej kaj še lahko nrdim kot slovenc, razn da govorim slovensko? vse ostalo so napotki, ki veljajo po celem svetu , odvisno od smernic sicer.. recikliranje pa tko naprej.. a morm z zastavo mahat?
morda bi se lažje razumel, če bi dal kkšne napotke kako živeti kot dobr slovenc, da bodo vsi vedli da ljubim domovino...

no, pa če bo na račun tega da neslovencem odrekamo zaslužen kruh pol ti najbrž ne bom naklonjen...
Back to Top
Provo Kator View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 08.Oct.2009
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 364
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Provo Kator Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.May.2010 at 20:59
Ampak janša je patriot in domoljub in oh in sploh glavni osamosvojitelj, ki je lastnoročno brcnil iz slovenije grde srbe, kako torej ga ne podpiraš? Pa on ve to? Najbrž si edina izjema, pa ti žal ne verjamem. Ker dvomim da bi v taki glavi lahko bila iskrica lastnega mišljenja.
Vodkodlaki in vamparji
Back to Top
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.May.2010 at 07:38

Jst mislm, da je idino pravo domoljubje & patriotizem to, da v državi katere državljan si živiš kar se da pošteno, plačuješ vse kar ti domovina zaračuna, si dober državljan in vzoren sosed, vsepovsod govoriš slovenski jezik, imaš ob praznikih razobešeno zastavo, poslušaš in spoštuješ v prvi vrsti slovensko glasbo ne glede na zvrst in imaš številčno družino ter redno obiskuješ cerkev...No, pa š kej bi se najdl...A se strinjate? Big%20smile



http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
PitBull View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar
dvorni norček na prisilnem dopustu

Joined: 30.Jun.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PitBull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.May.2010 at 08:30
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

pitty, kakšn je pa to zdej sklep? povej kaj še lahko nrdim kot slovenc, razn da govorim slovensko? vse ostalo so napotki, ki veljajo po celem svetu , odvisno od smernic sicer.. recikliranje pa tko naprej.. a morm z zastavo mahat?
morda bi se lažje razumel, če bi dal kkšne napotke kako živeti kot dobr slovenc, da bodo vsi vedli da ljubim domovino...

no, pa če bo na račun tega da neslovencem odrekamo zaslužen kruh pol ti najbrž ne bom naklonjen...


Zadnji post je nekako dobro opisal domoljuba, sicer narodne glasbe niti ni potrebno poslušat, ker je glasba stvar okusa.. Obešanje zastave je le ena izmed teh.. Napotke? Stari to ti pa ne morem dat, ker potem bi ti nekako rekel, da živi kot jaz. Obešanje zastave ob praznikih, čeprav jaz jo imam na hiši skos obešeno s panterjem vred seveda, spoštovanje, jezik so še ene stvari, ki sodijo zraven, delanje za njeno dobro, pomoč drugim, ki jo rabijo, pred časom sem dodobra napolnil z starimi oblačili tisti konteiner Humana, ki je bil na nekaterih delih Ljubljane, udeležil sem se akcije, ko smo jaz in še nekateri pomagali postavljat hišo Slovenski družini.. Uglavnem pa ja biti dober do domovine in kar se da čim bolj pošten.. Treba je pa spet razumeti, da pač ne smeš biti slep in se tudi kdaj pri nas postavit zase, ker vlada te jebe v glavo na vsakem koraku..
Back to Top
PitBull View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar
dvorni norček na prisilnem dopustu

Joined: 30.Jun.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PitBull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.May.2010 at 08:32
Originally posted by Provo Kator Provo Kator wrote:

Ampak janša je patriot in domoljub in oh in sploh glavni osamosvojitelj, ki je lastnoročno brcnil iz slovenije grde srbe, kako torej ga ne podpiraš? Pa on ve to? Najbrž si edina izjema, pa ti žal ne verjamem. Ker dvomim da bi v taki glavi lahko bila iskrica lastnega mišljenja.


Jaz bi rekel, da bolj podpiram Jelinčiča kot pa Janšo.. V kaki stvari ga totalno podpiram, v kaki stvari sem pa totalno proti.. Odvisno od česa se gre, v vsaki stvar se pa z nikomer ne strinjam, tako, da nikogar ne podpiram popolnoma.. Upam, da je tale Provo Kurac že spokal iz Slovenije..
Back to Top
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.May.2010 at 08:44
Originally posted by PitBull PitBull wrote:

Originally posted by Provo Kator Provo Kator wrote:

Ampak janša je patriot in domoljub in oh in sploh glavni osamosvojitelj, ki je lastnoročno brcnil iz slovenije grde srbe, kako torej ga ne podpiraš? Pa on ve to? Najbrž si edina izjema, pa ti žal ne verjamem. Ker dvomim da bi v taki glavi lahko bila iskrica lastnega mišljenja.


Jaz bi rekel, da bolj podpiram Jelinčiča kot pa Janšo.. V kaki stvari ga totalno podpiram, v kaki stvari sem pa totalno proti.. Odvisno od česa se gre, v vsaki stvar se pa z nikomer ne strinjam, tako, da nikogar ne podpiram popolnoma.. Upam, da je tale Provo Kurac že spokal iz Slovenije..
 
Tole je pa mal u nasprotju s tistim, kar govoriš...A člouk nima pravice do svojega mišljenja? Wink


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
Provo Kator View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 08.Oct.2009
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 364
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Provo Kator Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.May.2010 at 08:46
Torej če jaz, ki sem član čistokrvnega _slovenskega_ antifa društva, in moj zaročenec, ki je sicer Rom iz Albanije, posvojiva 10 otrok iz Zimbabveja, in redno obiskujeva pravoslavno cerkev, poleg tega pa na ves glas poslušava Avsenike, plačujeva davke in gledava slovensko zastavo na TV, sva torej zavedna in domoljubna Slovenca?
Vodkodlaki in vamparji
Back to Top
Provo Kator View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 08.Oct.2009
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 364
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Provo Kator Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.May.2010 at 08:50
Originally posted by PitBull PitBull wrote:


Jaz bi rekel, da bolj podpiram Jelinčiča kot pa Janšo.. V kaki stvari ga totalno podpiram, v kaki stvari sem pa totalno proti.. Odvisno od česa se gre, v vsaki stvar se pa z nikomer ne strinjam, tako, da nikogar ne podpiram popolnoma.. Upam, da je tale Provo Kurac že spokal iz Slovenije..

Jovota Zmaga Jelinčića, ha, kolk pa je sploh slovencev v njegovi stranki?

Kdo pa pravi, da sem sploh v sloveniji? Spet špekuliraš. Trenutno sem v Afganistanu in načrtujemo napad na vrhovni štab tu-je.si. Stric Osama te pozdravlja.
Vodkodlaki in vamparji
Back to Top
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.May.2010 at 09:15
Originally posted by Provo Kator Provo Kator wrote:

Torej če jaz, ki sem član čistokrvnega _slovenskega_ antifa društva, in moj zaročenec, ki je sicer Rom iz Albanije, posvojiva 10 otrok iz Zimbabveja, in redno obiskujeva pravoslavno cerkev, poleg tega pa na ves glas poslušava Avsenike, plačujeva davke in gledava slovensko zastavo na TV, sva torej zavedna in domoljubna Slovenca?
 
Kekec? TongueBig%20smile


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.May.2010 at 09:18
vse je stvar okusa :)
z obešanjem zastave se bom bavil ko bom mel lastno stanovanje... takrt bom pa pomoje razobesil kej od cannibal corpse...

spoštovanaja so deležni tisti, ki si ga zaslužijo, pomagam pa tudi kadarkoli lahko... tale akcija pred kratkim je bla deležna moje podpore, drgač pa kot rečeno smo s taborniki pobral vsak let cel kup te svinjarije...
z razvitimi vrlinami pa itak na vse za kar se maš mečeš skladno s tem dobro al pa slabo luč... ni mi pa prvotno, da se z avijona vid, da sm slovenc, ubistvu se bo samo po izgldu dalo mal določit kaj zastopam, pa še to je varljivo... te vrline bodo pa itak pršle naravno oz. prek vzgoje...

veš kaj bi blo pr vsem skupi še boljš? letos smo mel akcijo očistimo slovenijo, dejmo naslednje leto očistimo evropo, pol pa očistimo svet. je pa prav da se te stvari začnejo lokalno, ni pa nujno. sam neki, a ti bi se prijetno počutil če bi nekaj časa prebil v določeni državi, pa ti mimo hodi družba z nacionalnimi simboli, ki zgleda kot kkšn nabasan angry mob.. men ni prijetno kadarkoli vidm te teritorialce pa naj majo gor panterja al pa šahovnico al pa 4xC(S) al pa okol sebe ameriško državo zavezano...

podoba naroda bo taka, kakršni bodo njegovi posamezniki, ampak kljub vsem vrlinam, ki jih čislaš si gladko klecnil pred provokatorjem, ki te je do te mere sprovociral, da si začel z grožnjami pa spustil raven besednjaka na skret beznice... nič kaj kleno za takega slovenca.
Back to Top
Provo Kator View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 08.Oct.2009
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 364
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Provo Kator Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.May.2010 at 09:54
Originally posted by Božo IV Božo IV wrote:

Originally posted by Provo Kator Provo Kator wrote:

Torej če jaz...

 

Kekec? TongueBig%20smile

Ne Kekec, on je žal že poročen z Rožletom :(
Vodkodlaki in vamparji
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.May.2010 at 13:23
PitBull: jst mislm da tole razobešanje nacionalnih simbolov in karantac ne nrdijo domovini nobene usluge.. lej recimo kaj smo dosegli metalci.. damo vse od sebe da je scena tuki živa in bandi radi pridejo in se radi vračajo..

james rivera ki zdej toura z domačimi metalsteel okoli se je v slovensko metal sceno tko zagledal, da si je dal tetovirat zastavo...

Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.May.2010 at 14:14
Car ve kje smo carji. Za našo promocijo bo naredil več kot kompletna turistična zbornica samo z enim tatujem Big%20smile.


Edited by devlin - 12.May.2010 at 14:15
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.May.2010 at 14:41
Originally posted by PitBull PitBull wrote:


1. Ti ne moreš kar ne nekoga reči, da ga sovražiš, ker to je zelo močno čustvo kot ljubezen. Ne moreš kar nekoga ljubit.. Torej tukaj ne gre za sovraštvo ampak ne maranje.. Zaenkrat sovražim edino mojega idiotskega profesorja matematike na gimnaziji.. Za njega pa lahko rečem, da ga iz dna srca sovražim.Big%20smile
2. Popolnoma enoten ni, so pa precej bolj kot mi. Recimo Hrvati so dosti enotni, cenijo svojo domovino in ne jebejo pet posto drugih. Sicer so pretirano ponosni ampak če bi bili mi vsaj 10% toliko kot oni bi bile stvari zeloo zeloo drugačne.. Zakaj se zavzemamo? Za širjenje domoljubja med mlade, za enostnost, sožitje med Slovenci, za čisto in lepo Slovenijo.. Kar veliko iz TJS je bilo na akciji Očistimo Slovenijo, tudi jaz sem bil in grem takoj, ko bo spet kaj podobnega. Noben nobenemu nič ne vsiljuje, nikogar ne silimo v nič tako, da ne očitaj stvari katerih ne delamo.. Koliko novega folka sem spoznal med njimi iz cele Slovenije pa so bili čisto vsi vredu.
3. Ne me jebat a res, da je več vrsti domoljubja? Clap Ne moreš primerjat največjega slovenskega pesnika z nami haloo.. Največ med vsemi je pa naš narod naredil Primož Trubar in seveda ne smemo pozabiti na heroja Rudolfa Maistra zaradi katerega je štajerska del Slovenije..
4. No pa mi ti povej zakaj so posvojitve dobre? Zato, da kvazi ne bomo diskriminatorni? Ali zato, ker gre tukaj za otrokovo dobro.. Napol žalostn joke je argument zagovornikov pedrov in njih samih kvazi, da otrok rabi ljubezen in podporo.. Tudi med drugim, ampak rabi tako mamo in očeta in mi bedarij pisat, da ne, ker ni res.. Mene je vzgojila mama samohranilka tako, da dobro vem kako mi je manjkal oče.. Enostavno ne more biti enaka družina z dvema fotroma oz dvema mama družini oče in mati.. Mogoče je res to farška ampak še kako pomembna vrednota.. Vsaj ena stvar k se strinjam s Cerkvijo.. Sočustvujem pa z vsako siroto in s takimi, ki odraščajo v enostarševski družini, ker vem kako to zgleda..
5. Jaz ne delim svet na desne in leve.. Sploh ne ocenjujem ljudi na podlagi politične usmerjenosti.. No si že bližje mojemu mnenju, tako je treba je stvarem priti do dna absolutno se strinjam. Zato torej ne mečem vseh v en koš, ker se dobro zavedam, da niso vsi isti.. Niti ni več intelektualcev na levici, je kar izenačeno kar se tega tiče...
6. Tudi nestrpnost do levičarjev je  upravičena, pa tudi ni treba it daleč v zgodovino, se ustvarimo že pred letom 1991..Wink Komunizem je bil precej več časa na oblasti kot nacionalsocializem.. Sicer pa oba režima sta za na smetišče zgodovine..
7. Vendar pa ima vsak pravico do svojega mnenja pa tudi, če ni argumentirano..

1. se enkrat preberi moj post.. se ti zdi, da si kaj spregledal?
2. hrvaski nacionalizem je res nekaj, s cemer se je za hvalit, knede..  kvazi enotnost, ki jo zdruzujejo sporni dogodki ob izbruhu vojne, javne lazi, izkljucevanje, sprani mozgani, odsotnost spostovanja osnovnih clovekovih pravic, kamoli ustave.. mislim, josipovic se opravici v imenu hrvaske za dogajanja v bosni in povzroci totalni orkan nezadovoljstva med etabliranimi politiki.. + na hrvaskem je ta problem, da so mediji v rokah politike in da drugacna mnenja sploh ne pridejo do izraza..
3. trubar je bil predvsem vernik in prevajalec.. ki je prevajal tudi v hrvascino.. v casu protestantizma so se tako dobili prve knjige stevilni drugi narodi.. majster je bil vojak.. za to, da je zdaj politicni zemljevid tak kot je, so umrli ljudje.. se mi zdi, da so stevilni drugi bistveno bolj zasluzni za vzpon slovenske kulture.. ki je sploh dala moznost za narodno gibanje.. slovenski narod so v prvi vrsti ustvarili literati in kulturniki, ne pa politiki in vojaki..
4. jz ne recem, da so posvojitve apriori dobre.. gre se za moznost, za princip, za spostovanje osnovnih clovekovih pravic, za ustavo, ki daje temelj nasi drzavi.. ampak tebi je ocitno ustava nekaj postranskega.. ceprav je simbol in porok egalitarizacije druzbe.. in tebi, ki bi bil sicer v ancien regimu nice, omogoca dolocen standard in polozaj..
posvojitve so ze pri obicajnih parih zelo dolgotrajen in mukotrpen proces, kjer je veliko mehanizmov in varoval.. mislis, da bi z novim zakonom to kar ukinili in dali otroka vsakemu pedru, ki bi prizvizgal mimo?
za dobro otroka.. potem naj se kontrolira vse starse.. veliko vec skode naredijo alkoholiki, nasilniki, tisti, ki zanemarjajo ali celo zlorabljajo otroka .. bi raje videl, da bi te fotr pretepal, kot da ga ni bilo? da bi se vsak dan pocutil ogrozenega, ker ne bi vedel, kaj ti bo fotr razbil po bajti, s cim namlatil mater, koliko prihrankov pobral.. ne vem, jaz bi v takem primeru raje izbrala zivljenje samo z materjo..
moj point je v tem, da otrok ob sebi potrebuje dve osebi, da se nauci primerjati svet.. si ze slisal za socioloske starse? ves, koliko je druzin, ker oce ne igra ocetovske vloge in mati ne materinske.. ko so te "naravne" vloge popolnoma obrnjene.. ali ko nekateri vidiki popolnoma umanjkajo.. kot pravi sajmon, zivljenje ni potica, zivet je pa treba..
tvoj primer je tvoj primer in ni univerzalen.. verjamem, da si pogresal oceta, ampak vcasih je bolje biti brez oceta, kot nekoga, ki napravi vec skode..
5. no nastej mi 5 slovenskih desnicarskih intelektualcev..
6. jsm mislna rect, da gres na balkan nekaj let nazaj, nisem mislila 2.ww. socialisticni sistem v sloveniji/jugi se po dehumanizaciji ne more primerjati z nacisocializmom..
7. pravico ima, nima pa mnenje, ki nima resne argumentacije za sabo, enake teze.. sori..


Edited by grafin - 12.May.2010 at 14:44
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.May.2010 at 15:03
Originally posted by PitBull PitBull wrote:


Zaka sem ponosen sem pa že razložil in dodal bi le to, da sem ponosen tudi zato, ker smo obstali pod A-O,SHS in SFRJ.. obstali in si izborili svojo državo...


Doug Stanhope - Fuck the French


Edited by Tonckow - 12.May.2010 at 15:03
Back to Top
white_as_hell View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 02.Oct.2008
Status: Offline
Points: 679
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote white_as_hell Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.May.2010 at 19:48
ni neka nova fora, me pa še vedno nasmeji:

http://www.youtube.com/watch?v=yki8cox06uI
Back to Top
Zmešnjavca View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 27.Nov.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 378
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zmešnjavca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.May.2010 at 20:54
Originally posted by PitBull PitBull wrote:


4. No pa mi ti povej zakaj so posvojitve dobre? Zato, da kvazi ne bomo diskriminatorni? Ali zato, ker gre tukaj za otrokovo dobro.. Napol žalostn joke je argument zagovornikov pedrov in njih samih kvazi, da otrok rabi ljubezen in podporo.. Tudi med drugim, ampak rabi tako mamo in očeta in mi bedarij pisat, da ne, ker ni res.. Mene je vzgojila mama samohranilka tako, da dobro vem kako mi je manjkal oče.. Enostavno ne more biti enaka družina z dvema fotroma oz dvema mama družini oče in mati.. Mogoče je res to farška ampak še kako pomembna vrednota.. Vsaj ena stvar k se strinjam s Cerkvijo.. Sočustvujem pa z vsako siroto in s takimi, ki odraščajo v enostarševski družini, ker vem kako to zgleda..


Mene pa zanima zakaj se vedno izpostavlja samo pedre, ko je govora o istospolno usmerjenih ljudeh. Namreč kadar je debata nanesla na to temo, se je vedno govoril samo o pedrih in o tem kakšni so in kako so »škodljivi« in kako je ogabno če se dva tipa za roko držita kaj šele košujeta v javnosti ipd (to govorim nasplošno) med tem ko lezbijke pa ponavad nobenega ne motijo. Zdi se mi nareč da še zmer večina teh anti-pedrov ne moti gledat lezbo porničev in si ga zravn na roke metat in verjetno se nebi skoraj noben od njih tudi branil trojčka z dvema ženskama, ki bi se še med sabo mal dol dajale.
Pa ko smo že pri posvojitvah. A si mogoče kdaj pomislil, da je na primer eden od staršev biseks in da se po ločitvi ali po smrti partnerja  odloči za istospolno zvezo. A v takem primeru bi potem moral otroka odvzet temu staršu?
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.May.2010 at 21:03
itak pa to uprašanje pomoje zadeva 1% ljudi al pa še to ne..
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.May.2010 at 22:17
Zakaj se zavzemamo? Za širjenje domoljubja med mlade, za enostnost, sožitje med Slovenci, za čisto in lepo Slovenijo.. Kar veliko iz TJS je bilo na akciji Očistimo Slovenijo, tudi jaz sem bil in grem takoj, ko bo spet kaj podobnega.

se nekaj vprasanj/komentarjev:
- ce bi v sloveniji zeleli enotnost, potem ne bi smeli nagovarjati samo slovencev, ampak vse prebivalce slovenije, ki niso samo slovenci (cca. 10% prebivalcev slovenije)
- ce bi zeleli enotnost samo med slovenci, potem izkljucujete neslovence, ki tu zivijo in sodelujejo v slovenski druzbi.. (dalec od tega, da se pojavljajo samo v crni kroniki :D).. se ti zdi to prav in smiselno?
- mar ni ti do ciste narave? ti je samo do ciste slovenije? kaj se dogaja v avstriji, italiji, madzarskem, uzbekistanu te pa ne zanima.. zanimiv pristop.. zame precej omejen..
- me zanima, koliko bi bilo tujesijevcev na akciji imenovani "ocistimo naravo".. :))



se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
polopoklip View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 2106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote polopoklip Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.May.2010 at 06:36
Back to Top
tanch View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Dec.2007
Location: Cocos (Keeling) Islands
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tanch Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.May.2010 at 07:27
Originally posted by Jeraa Jeraa wrote:

Mene pa res zanima na kaj ste ljudje kot Slovenci lahko tako ponosni? Jaz najdem res malo stvari. Nas smatram za zelo povprecen, ce ne ze podpovprecen narod.


to se tut jst sprašujem
feel the gloom of restless spirits
Back to Top
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.May.2010 at 09:00
A j puol kej čudnga da smo razdvojeni...Big%20smile


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
PitBull View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar
dvorni norček na prisilnem dopustu

Joined: 30.Jun.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PitBull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.May.2010 at 14:34
Originally posted by Božo IV Božo IV wrote:

Originally posted by PitBull PitBull wrote:

Originally posted by Provo Kator Provo Kator wrote:

Ampak janša je patriot in domoljub in oh in sploh glavni osamosvojitelj, ki je lastnoročno brcnil iz slovenije grde srbe, kako torej ga ne podpiraš? Pa on ve to? Najbrž si edina izjema, pa ti žal ne verjamem. Ker dvomim da bi v taki glavi lahko bila iskrica lastnega mišljenja.


Jaz bi rekel, da bolj podpiram Jelinčiča kot pa Janšo.. V kaki stvari ga totalno podpiram, v kaki stvari sem pa totalno proti.. Odvisno od česa se gre, v vsaki stvar se pa z nikomer ne strinjam, tako, da nikogar ne podpiram popolnoma.. Upam, da je tale Provo Kurac že spokal iz Slovenije..
 
Tole je pa mal u nasprotju s tistim, kar govoriš...A člouk nima pravice do svojega mišljenja? Wink


Ima kot ga imam tudi jaz.. In to je moje mnenje glede njega.Wink
Back to Top
PitBull View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar
dvorni norček na prisilnem dopustu

Joined: 30.Jun.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PitBull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.May.2010 at 14:37
Originally posted by Provo Kator Provo Kator wrote:

Torej če jaz, ki sem član čistokrvnega _slovenskega_ antifa društva, in moj zaročenec, ki je sicer Rom iz Albanije, posvojiva 10 otrok iz Zimbabveja, in redno obiskujeva pravoslavno cerkev, poleg tega pa na ves glas poslušava Avsenike, plačujeva davke in gledava slovensko zastavo na TV, sva torej zavedna in domoljubna Slovenca?


Pozabil si omenit, da morata oba nositi majico s panterjem,bomber in bulerje z belimi šnerami in da morta prefukat vsakega čefurja, ki ga vidita na cesti. Da potem si čistokrvno zavedni Slovenec. Zraven moraš pa še stegovati desnico in vzklikat Sieg Heil in White Power!!Wink
Back to Top
PitBull View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar
dvorni norček na prisilnem dopustu

Joined: 30.Jun.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PitBull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.May.2010 at 14:39
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

PitBull: jst mislm da tole razobešanje nacionalnih simbolov in karantac ne nrdijo domovini nobene usluge.. lej recimo kaj smo dosegli metalci.. damo vse od sebe da je scena tuki živa in bandi radi pridejo in se radi vračajo..

james rivera ki zdej toura z domačimi metalsteel okoli se je v slovensko metal sceno tko zagledal, da si je dal tetovirat zastavo...



Potem mi pa ti povej kaj naredi dobro za domovino? No da slišim? Izobešanje zastave pomeni izražanje domoljubnosti, nikjer nisem napisal, da dela v dobrobit države..Drugače pa car tale Riviera.. Jaz bom imel tudi tak tatu nekoč..
Back to Top
PitBull View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar
dvorni norček na prisilnem dopustu

Joined: 30.Jun.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PitBull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.May.2010 at 15:08
Originally posted by grafin grafin wrote:

Originally posted by PitBull PitBull wrote:


1. Ti ne moreš kar ne nekoga reči, da ga sovražiš, ker to je zelo močno čustvo kot ljubezen. Ne moreš kar nekoga ljubit.. Torej tukaj ne gre za sovraštvo ampak ne maranje.. Zaenkrat sovražim edino mojega idiotskega profesorja matematike na gimnaziji.. Za njega pa lahko rečem, da ga iz dna srca sovražim.Big%20smile
2. Popolnoma enoten ni, so pa precej bolj kot mi. Recimo Hrvati so dosti enotni, cenijo svojo domovino in ne jebejo pet posto drugih. Sicer so pretirano ponosni ampak če bi bili mi vsaj 10% toliko kot oni bi bile stvari zeloo zeloo drugačne.. Zakaj se zavzemamo? Za širjenje domoljubja med mlade, za enostnost, sožitje med Slovenci, za čisto in lepo Slovenijo.. Kar veliko iz TJS je bilo na akciji Očistimo Slovenijo, tudi jaz sem bil in grem takoj, ko bo spet kaj podobnega. Noben nobenemu nič ne vsiljuje, nikogar ne silimo v nič tako, da ne očitaj stvari katerih ne delamo.. Koliko novega folka sem spoznal med njimi iz cele Slovenije pa so bili čisto vsi vredu.
3. Ne me jebat a res, da je več vrsti domoljubja? Clap Ne moreš primerjat največjega slovenskega pesnika z nami haloo.. Največ med vsemi je pa naš narod naredil Primož Trubar in seveda ne smemo pozabiti na heroja Rudolfa Maistra zaradi katerega je štajerska del Slovenije..
4. No pa mi ti povej zakaj so posvojitve dobre? Zato, da kvazi ne bomo diskriminatorni? Ali zato, ker gre tukaj za otrokovo dobro.. Napol žalostn joke je argument zagovornikov pedrov in njih samih kvazi, da otrok rabi ljubezen in podporo.. Tudi med drugim, ampak rabi tako mamo in očeta in mi bedarij pisat, da ne, ker ni res.. Mene je vzgojila mama samohranilka tako, da dobro vem kako mi je manjkal oče.. Enostavno ne more biti enaka družina z dvema fotroma oz dvema mama družini oče in mati.. Mogoče je res to farška ampak še kako pomembna vrednota.. Vsaj ena stvar k se strinjam s Cerkvijo.. Sočustvujem pa z vsako siroto in s takimi, ki odraščajo v enostarševski družini, ker vem kako to zgleda..
5. Jaz ne delim svet na desne in leve.. Sploh ne ocenjujem ljudi na podlagi politične usmerjenosti.. No si že bližje mojemu mnenju, tako je treba je stvarem priti do dna absolutno se strinjam. Zato torej ne mečem vseh v en koš, ker se dobro zavedam, da niso vsi isti.. Niti ni več intelektualcev na levici, je kar izenačeno kar se tega tiče...
6. Tudi nestrpnost do levičarjev je  upravičena, pa tudi ni treba it daleč v zgodovino, se ustvarimo že pred letom 1991..Wink Komunizem je bil precej več časa na oblasti kot nacionalsocializem.. Sicer pa oba režima sta za na smetišče zgodovine..
7. Vendar pa ima vsak pravico do svojega mnenja pa tudi, če ni argumentirano..

1. se enkrat preberi moj post.. se ti zdi, da si kaj spregledal?
2. hrvaski nacionalizem je res nekaj, s cemer se je za hvalit, knede..  kvazi enotnost, ki jo zdruzujejo sporni dogodki ob izbruhu vojne, javne lazi, izkljucevanje, sprani mozgani, odsotnost spostovanja osnovnih clovekovih pravic, kamoli ustave.. mislim, josipovic se opravici v imenu hrvaske za dogajanja v bosni in povzroci totalni orkan nezadovoljstva med etabliranimi politiki.. + na hrvaskem je ta problem, da so mediji v rokah politike in da drugacna mnenja sploh ne pridejo do izraza..
3. trubar je bil predvsem vernik in prevajalec.. ki je prevajal tudi v hrvascino.. v casu protestantizma so se tako dobili prve knjige stevilni drugi narodi.. majster je bil vojak.. za to, da je zdaj politicni zemljevid tak kot je, so umrli ljudje.. se mi zdi, da so stevilni drugi bistveno bolj zasluzni za vzpon slovenske kulture.. ki je sploh dala moznost za narodno gibanje.. slovenski narod so v prvi vrsti ustvarili literati in kulturniki, ne pa politiki in vojaki..
4. jz ne recem, da so posvojitve apriori dobre.. gre se za moznost, za princip, za spostovanje osnovnih clovekovih pravic, za ustavo, ki daje temelj nasi drzavi.. ampak tebi je ocitno ustava nekaj postranskega.. ceprav je simbol in porok egalitarizacije druzbe.. in tebi, ki bi bil sicer v ancien regimu nice, omogoca dolocen standard in polozaj..
posvojitve so ze pri obicajnih parih zelo dolgotrajen in mukotrpen proces, kjer je veliko mehanizmov in varoval.. mislis, da bi z novim zakonom to kar ukinili in dali otroka vsakemu pedru, ki bi prizvizgal mimo?
za dobro otroka.. potem naj se kontrolira vse starse.. veliko vec skode naredijo alkoholiki, nasilniki, tisti, ki zanemarjajo ali celo zlorabljajo otroka .. bi raje videl, da bi te fotr pretepal, kot da ga ni bilo? da bi se vsak dan pocutil ogrozenega, ker ne bi vedel, kaj ti bo fotr razbil po bajti, s cim namlatil mater, koliko prihrankov pobral.. ne vem, jaz bi v takem primeru raje izbrala zivljenje samo z materjo..
moj point je v tem, da otrok ob sebi potrebuje dve osebi, da se nauci primerjati svet.. si ze slisal za socioloske starse? ves, koliko je druzin, ker oce ne igra ocetovske vloge in mati ne materinske.. ko so te "naravne" vloge popolnoma obrnjene.. ali ko nekateri vidiki popolnoma umanjkajo.. kot pravi sajmon, zivljenje ni potica, zivet je pa treba..
tvoj primer je tvoj primer in ni univerzalen.. verjamem, da si pogresal oceta, ampak vcasih je bolje biti brez oceta, kot nekoga, ki napravi vec skode..
5. no nastej mi 5 slovenskih desnicarskih intelektualcev..
6. jsm mislna rect, da gres na balkan nekaj let nazaj, nisem mislila 2.ww. socialisticni sistem v sloveniji/jugi se po dehumanizaciji ne more primerjati z nacisocializmom..
7. pravico ima, nima pa mnenje, ki nima resne argumentacije za sabo, enake teze.. sori..


1. Ne ničesar nisem spregledal.. Mogoče si pa ti kaj?
2. Nisem rekel, da ga je treba hvalit ampak sem dal le kot primer.. Oni zelo pretiravajo ampak vseeno jih pa občudujem zato, ker so vsaj malo ponosni na to kar so, na svojo domovino in svoj narod, čeprav PRETIRANO.. Ne pa tako kot mi, kjer ni nobenega ponosa na svojo domovino, vse kar diši po našem zaničujemo potem imaš pa še razne Provo Katorje, ki imenujejo borce za samostojno Slovenijo za prizadete pa čisto nič ne zanima, če je to bil hec ali karkoli tega si noben nebi smel dovoliti.. Saj a je pri nas novinastvo na kaj boljšem nivoju?
3. Vernik,prevajalec in patriot. Pa kaj je z vami a nimate niti o zgodovini lastnega naroda pojma ali kaj? Maister je bil general zaradi katerega je danes štajerska pod Slovenijo drugače bi bila štajerska avstrijska.  Glede Trubarja, da še dodam so ga preganjali zaradi tega, ker se je zavedal, da je Slovenec in je tudi v svojem spisu pozival Slovence naj se zbudijo in zavejo, da so Slovenci in tudi nam je dal Abecednik in Katekizem, ki sta najpomembnejši knjigi v naši zgodovini Slovencev.Confused Vodnik se je boril zato, da so bili učbeniki v slovenščini in med ilirskimi provincami mu je to tudi uspelo saj so mu francozi pustili napisati učbenike v slovenščino, med tem ko mu AO tega ni pustila..
4. Otrok ni pravica, otrok je človeško bitja, ki ima pravico do normalnega odrašščanja z mamo in očetom. Mi se pa nekaj silimo vsiljevati in drznemo enačiti homoseksualno družino z heteroseksualno družino in se postavljamo nad zakon narave.V nobenem pogledu 2 mame oz. 2 očeta ne moreta dati enako otroku kot mama in oče. Gre se samo zato, da bogi pedri in lezbe ne bodo diskriminirani kvazi in zahtevajo neko pravico, ki jim ne pripada.  Spet na to foro alkoholiki in podobno, kot da se to med homiči ne more zgoditi, kot, da peder/lezba ne more bit alkoholik,narkoman in se gonit okoli. Ja s takim očetom nebi noben rad odraščal ampak vseeno si pa želiš očeta in mamo ali ne? Normalnega očeta seveda mislim. Torej?
5. ///////
6. No ravno proti temu sem jaz.. Proti srbskemu nacionalizmu in tisto ne moreš primerjati z nami v nobeni meri. To je odraz današnjih čefurjev v Sloveniji..
Back to Top
PitBull View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar
dvorni norček na prisilnem dopustu

Joined: 30.Jun.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PitBull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.May.2010 at 15:12
Originally posted by Zmešnjavca Zmešnjavca wrote:

Originally posted by PitBull PitBull wrote:


4. No pa mi ti povej zakaj so posvojitve dobre? Zato, da kvazi ne bomo diskriminatorni? Ali zato, ker gre tukaj za otrokovo dobro.. Napol žalostn joke je argument zagovornikov pedrov in njih samih kvazi, da otrok rabi ljubezen in podporo.. Tudi med drugim, ampak rabi tako mamo in očeta in mi bedarij pisat, da ne, ker ni res.. Mene je vzgojila mama samohranilka tako, da dobro vem kako mi je manjkal oče.. Enostavno ne more biti enaka družina z dvema fotroma oz dvema mama družini oče in mati.. Mogoče je res to farška ampak še kako pomembna vrednota.. Vsaj ena stvar k se strinjam s Cerkvijo.. Sočustvujem pa z vsako siroto in s takimi, ki odraščajo v enostarševski družini, ker vem kako to zgleda..


Mene pa zanima zakaj se vedno izpostavlja samo pedre, ko je govora o istospolno usmerjenih ljudeh. Namreč kadar je debata nanesla na to temo, se je vedno govoril samo o pedrih in o tem kakšni so in kako so »škodljivi« in kako je ogabno če se dva tipa za roko držita kaj šele košujeta v javnosti ipd (to govorim nasplošno) med tem ko lezbijke pa ponavad nobenega ne motijo. Zdi se mi nareč da še zmer večina teh anti-pedrov ne moti gledat lezbo porničev in si ga zravn na roke metat in verjetno se nebi skoraj noben od njih tudi branil trojčka z dvema ženskama, ki bi se še med sabo mal dol dajale.
Pa ko smo že pri posvojitvah. A si mogoče kdaj pomislil, da je na primer eden od staršev biseks in da se po ločitvi ali po smrti partnerja  odloči za istospolno zvezo. A v takem primeru bi potem moral otroka odvzet temu staršu?


Imam enako mnenje o lezbijakah kot o pedrih, nič drugače in resno ne moreš primerjati lezbo porničev kjer nobena igralca ni lezbijka ampak snema samo za denar z dejanskimi lezbijkami.. Confused In nisem jaz za take spolne igrice, imamo svojo punco in samo eno rabim in ena mi da vse. Tako, da mi je enako peder ali pa lezbača.. Spet idiotska primerjava, nekaj je, da otrok tvoj, nekaj pa da ga ti posvojiš.Confused Daj lepo vas prosim noo, če že dajete primerjave dajate smiselne. Otroka se biološkemu staršu vzame le v primeru, ko gre za nezmožnost preživljanja ali življenje v nemogočih pogojih.
Back to Top
PitBull View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar
dvorni norček na prisilnem dopustu

Joined: 30.Jun.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PitBull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.May.2010 at 15:26
Originally posted by grafin grafin wrote:

Zakaj se zavzemamo? Za širjenje domoljubja med mlade, za enostnost, sožitje med Slovenci, za čisto in lepo Slovenijo.. Kar veliko iz TJS je bilo na akciji Očistimo Slovenijo, tudi jaz sem bil in grem takoj, ko bo spet kaj podobnega.

se nekaj vprasanj/komentarjev:
- ce bi v sloveniji zeleli enotnost, potem ne bi smeli nagovarjati samo slovencev, ampak vse prebivalce slovenije, ki niso samo slovenci (cca. 10% prebivalcev slovenije)
- ce bi zeleli enotnost samo med slovenci, potem izkljucujete neslovence, ki tu zivijo in sodelujejo v slovenski druzbi.. (dalec od tega, da se pojavljajo samo v crni kroniki :D).. se ti zdi to prav in smiselno?
- mar ni ti do ciste narave? ti je samo do ciste slovenije? kaj se dogaja v avstriji, italiji, madzarskem, uzbekistanu te pa ne zanima.. zanimiv pristop.. zame precej omejen..
- me zanima, koliko bi bilo tujesijevcev na akciji imenovani "ocistimo naravo".. :))





-Sožitje med SLOVENCI.. Čisto preprosto, popolne enotnosti pa nikoli ne boš dosegel sicer pa sprejemamo vsakega, ki si to želi, vključujemo vse, ki so ponosni na svojo domovino..
- Pa saj se jih vključuje.. Vključi se tisti, ki to želi in ja so večinoma v črni kroniki, vzemi časopis pa preberi.. Potem mi pa povej zakaj se v slovenskih zaporih skoraj ne sliši več slovenščine?? In ja zdi se mi prav, da se vključuje samo Slovence, navsezadnje živimo v Sloveniji in delamo za dobrobit svoje države, za južnjake smo delali od leta 1945 naprej.
- Kaj ima Italija,Avstrija veze z mano? Daj lepo te prosim razloži mi? Misliš, da avstrijce,italijane briga ali je v Sloveniji čista narava? Evo tipično za nas.. Za vse drugo se prej sekiramo kot pa da bi se sami s seboj in lastno državo ukvarjali..
- Bilo jih je okoli 400 na akciji in tudi dolgo časa so promovirali to akcijo na forumu in strani..

Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.May.2010 at 16:47
Originally posted by tanch tanch wrote:


Originally posted by Jeraa Jeraa wrote:

Mene pa res zanima na kaj ste ljudje kot Slovenci lahko tako ponosni? Jaz najdem res malo stvari. Nas smatram za zelo povprecen, ce ne ze podpovprecen narod.
to se tut jst sprašujem
+1

Glede na to, kaksno je stanje v drzavi, se tut jst to uprasam.
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
PitBull View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar
dvorni norček na prisilnem dopustu

Joined: 30.Jun.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PitBull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.May.2010 at 16:51
In za stanje v državi je kriva domovina ane? Kaj ima domovina s tem, da imamo nesposobno vlado? Če bi državi šlo, bi imeli lepe plače in lepo življenje bi bili pa vsi največji patrioti. Podpovprečen narod bi lahko bili edino zato, ker nimamo jajc da se postavimo zase in se enkrat za vselej končno nehamo podrejati drugim.


Edited by PitBull - 13.May.2010 at 16:53
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.May.2010 at 17:30
Sori, ker se ne enacim ponosno s tistimi, ki mi kradejo denar in si z njim na nas racun polnijo zepe.

Sploh pa, ce so politiki predstavniki neke drzave, pol bi po neki logiki mogu bit ponosn tud na njih? Al se motim?
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.May.2010 at 17:38
v vladi so sami slovenci, kaj pa je država drugega kot ljudje, tudi to so del naroda... sicer pa... praviš da štajerska bi bila pod avstrijo če nebi blo majstra... met svojo državo je čist preveč čislana zadeva.. men bi blo boljš da bi bla cela slovenija pod avstrijo brez lastne samouprave, enostavno slovensko govoreči del druge države.. kar pomeni da dans nebi mel problema z arbitražo, nebi mel problema s nesposobnimi voditelji, mel bi boljši staandard, pa pomoje bi povezanos še celo narasla..

glede izobešanja simbolov; men se to zdi na nacionalni ravni brezveze.. rajši izražam to, kar sm si sam izbral... govorim in pišem v slovenščini, zavedam se kod in kam in to mi je dovolj... sam prispevam k takem okolju, da ljudje podobnega mišljenja radi pridejo sem in se tu dobro počutijo, sm ti dal primer z rivero.. in to, da pripravimo tako okolje (pa to pride spontano brez kkšnega siljenja) je 5000x več vredno kot horda nosilcev karantanca, ki se vsakoletno dobijo na prešercu v ljubljani... kot sm reku, vidt ljudi napravljene v šahovnico al pa s karantanci al pa z ameriško zastavo in se pol trkat na prsa z nekimi kolektivnimi dosežki... men se to zdi zelo plehko, kot da je simbol več vreden od doseganja vrlin... kot sm reku metalci mamo svoje finte in vidš kako se odsevajo drugje, tud mal poglej na youtubeu za metalcamp in boš vidu da ljudje s celega sveta objavljajo video potopis in prikazujejo lepote narave uzrte skozi oči enih metalcev ki grejo na festival.. in taki ljudje nrdijo za "domovino" precej več kot vi, ki se pojavljate v časopisih ko s pestmi al pa s takim in drugačnim opozarjanjem nase al pa na napake drugih (barva kože, usmeritev...)

Edited by frogstomp - 13.May.2010 at 17:38
Back to Top
PitBull View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar
dvorni norček na prisilnem dopustu

Joined: 30.Jun.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PitBull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.May.2010 at 19:50
Originally posted by Jovo Jovo wrote:

Sori, ker se ne enacim ponosno s tistimi, ki mi kradejo denar in si z njim na nas racun polnijo zepe.

Sploh pa, ce so politiki predstavniki neke drzave, pol bi po neki logiki mogu bit ponosn tud na njih? Al se motim?


Na tatove in tiste, ki delajo proti nam verjetno ne moreš biti ponosen.. Saj nisi kot katolik, ki slepo sledi svoji veri in Cerkvi.. Imaš svojo glavo in razmišljaj z njo.. Nisem pa rekel, da je vse popolno in rožnato in vse lepo in prav..
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.May.2010 at 20:17
no da se vrnem k uni stvari z metalci.. kaok mi prispevamo.. vsak band ki se bo tu ustavil in vsakdo, ki bo s slovenskimi metalci sodeloval bo, če drugega ne vedu, da je vsaj metalsko to dobro razvita dražva.. kaj bo a zvedel od vas.. da mamo dobro razvito domoljubje.. kaj to sploh pomeni, in v čem je prednost tega?!

drgač pa čist ena izkušnja od učeri.. kolega je prpelju mimogrede punco iz švedske na obisk.. valda smo takoj prešaltal na jezik v katerem lahko vsi komuniciramo no in v tistih 20 minutah druženja sm ji pokazal mal skyscrapercity forum kjer so fotke te visoko čislane domovine, narave in mest, pokazal sm ji gaeo+ in pol smo se šli še par zadev tko da je pomoje dobila vtist da je folk prjazn in da jo lepo sprejemamo.. me zanima kakšn vtist bi dobila od vas, k bi defenzivno z ošpičeno preklo s karantansko zastavo na vrhu mahal...

še 1x.. sploh neveš kako domoljubni smo (če smo), pa ni treba da nam ta črna žival binglja s povsod..
Back to Top
Provo Kator View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 08.Oct.2009
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 364
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Provo Kator Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.May.2010 at 07:31
Bil sem domoljuben, rečmo tako, sem bil vesel, da imamo svojo državo, ampak le do tiste sekunde, ko je janša zmagal na volitvah. Takrat me je minilo, ker je nastal porast sovražnega govora, diskriminacije in kvazi domoljubnih skupin. In ker vsaka reakcija sproži antireakcijo, se bom boril proti vsem takim sodrgam kot so BH, hervardi in tujesi. Ker od domoljubja ni koristi, od tega ne bom bolj bogat, ne bo bolj srečen, ne bom dobil boljše službe, nič bolj uspešen ne bom v lajfu, itd. Zato škoda truda. Še enkrat, zakaj bi bil ponosen na nekaj, kar ni moj dosežek? Ponos avtomatično pomeni občutek večvrednosti.
Vodkodlaki in vamparji
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 6>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,344 seconds.