Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Tuja scena
  New Posts New Posts RSS Feed - Obituary!!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Obituary!!

 Post Reply Post Reply
Author
Message Reverse Sort Order
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Obituary!!
    Posted: 26.Jan.2023 at 06:54
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.May.2017 at 20:54
Lepo napisano Clap
MacGyver je zakon!
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.May.2017 at 09:59
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Mar.2017 at 19:42
Originally posted by gašper gašper wrote:


ojla,

res je da je treba biti realen.
Dodal bi, da je po mojem mnenju njihov najbolj podcenjen album World Demise, meni osebno celo prekaša Cause of Death ter The End Complete. Imeli so jajca in so malo raziskovali zvok, tudi aranžmaji komadov so precej drugačni od predhodnih. Back From the Dead je zelo dober album, živi Dead odličen, čeravno ima malo preveč spoliran zvok. Povratni album Frozen in Time ni slab, po tem, ko pa se jim je priključil Santola so šli, vsaj pri meni samo še navzdol. Na koncertih je drajsal en in isti solo... Vsi albumi do novega niso nič posebnega. Da ne reče, da ima Inked in blood najbolj obupen zvok bobnov, ena sama plastika :)

lp,



World Demise ma hud sound, sam je pa za tisto obdobje trendovski album. Obituary so se furali na ta trend core metala cepljenega s hip hopom ala Biohazard, Machinhead ipd.. Ne vem če so meli jajca, zame je to bolj bandwagon poteza. Album pa ni slab, daleč od tega, sam mislim da vsi vemo da to niso Obituary.

Js bi rad vidu v Obituary poleg Butlerja še Rick Rozz-a, to bi blo power... Big smile
...larper
Back to Top
gašper View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 04.Aug.2009
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gašper Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Mar.2017 at 07:20

ojla,

res je da je treba biti realen.
Dodal bi, da je po mojem mnenju njihov najbolj podcenjen album World Demise, meni osebno celo prekaša Cause of Death ter The End Complete. Imeli so jajca in so malo raziskovali zvok, tudi aranžmaji komadov so precej drugačni od predhodnih. Back From the Dead je zelo dober album, živi Dead odličen, čeravno ima malo preveč spoliran zvok. Povratni album Frozen in Time ni slab, po tem, ko pa se jim je priključil Santola so šli, vsaj pri meni samo še navzdol. Na koncertih je drajsal en in isti solo... Vsi albumi do novega niso nič posebnega. Da ne reče, da ima Inked in blood najbolj obupen zvok bobnov, ena sama plastika :)

lp,

Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Mar.2017 at 19:19
Originally posted by Mitja M.J. Mitja M.J. wrote:

no, kot Obituary fan boy moje mnenje najbrž ne šteje dosti ampak vseeno povem Evil Smile

Obituary  - Obituary je njihova najboljša stvaritev po letu 2007 ko je izšel Xecutioners return.

Moje ocene njihovih stvaritev:
Slowly we rot - 9 ker je prvi in naznanilec nečesa veličastnega
Cause of death - 10+ ker je po mojem najboljši death metal album vseh death metal albumov (vsaj na tem svetu). Seveda je tudi tukaj James Murphy naredil en magic touch!
The end complete - ena dobra 8, ker nima nobenega ultra zakon komada je pa all in all lepo grajen
World Demise - 9 ker me prav nič ne briga!
Back from the dead - 10 in eden od njihovih najbol undrerated albumov... ne vem zakaj ljudem to ni zelo všeč?
Dead - live album, ki lepo predstavi njih v živo... ker so res takšni!
Frozen in Time - 8... po osmih letih so se vrnili z grdo naslovnico ampak v lepem slogu!
Xecutioners return - Sledil je album, ki si zaradi svoje povprečnosti in najgrše naslovnice v zbirki zasluži le 7. Tu nekje se jim pridruži Ralph Santolla, ki na srečo naredi vsaj nekaj na solažah, žal pa to celotnemu vzdušju prav dosti ne pripomore.
Darkest day - dobi spet le 7, ker se niti glasbeno kot ne slikovno ni izboljšal od svojega predhodnika
Inked in Blood - 8 ker gre lepše v uho in ker sem prispeval v Kickstarter :) Prišel je Kenny Andrews na kitaro... Ne vem kdo je to, je pa kot kaže prinesel nekaj svežine.
Obituary - ocena 9 ker se vračajo na stara pota. Komadi niso več neki na silo spackani slupaj. Ni tistih rifov, ko bobnar Tardy tolče ritm, mi na kitarah bomo pa že neki... Zgleda kot da so se malo zbrali in spet naredili MUZIKO.


Sej js sm tud fan Obituary, sam pa je treba bit realen. Domet tega benda je recimo 3 plate, ostalo je več al manj eno in isto in filing taprav je vsaj pr meni ko slišim solote West-a al pa Murphyja. Santola pa ta zadn kitarist sta dobra, vendar meni neki manjka pr njih al pa mi zveni nekako tuje, kot da ne paše k muski. Na kratko rečeno sta premal edgy/psiho kitarista LOL Hvala bogu je Trevor stalnica in tako se vedno z lahkoto potopiš v te Celtic Frost riffe in Tardyjevo grovlanje. Najbolj fajn pr Obituary je, da vedno veš kaj dobiš. Lepo je ko vedno sebe izumijo. Smile

p.s. ne moreš dat boljšo oceno albumu Obituary kot The end complete Shocked
 

...larper
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Mar.2017 at 22:25
no, kot Obituary fan boy moje mnenje najbrž ne šteje dosti ampak vseeno povem Evil Smile

Obituary  - Obituary je njihova najboljša stvaritev po letu 2007 ko je izšel Xecutioners return.

Moje ocene njihovih stvaritev:
Slowly we rot - 9 ker je prvi in naznanilec nečesa veličastnega
Cause of death - 10+ ker je po mojem najboljši death metal album vseh death metal albumov (vsaj na tem svetu). Seveda je tudi tukaj James Murphy naredil en magic touch!
The end complete - ena dobra 8, ker nima nobenega ultra zakon komada je pa all in all lepo grajen
World Demise - 9 ker me prav nič ne briga!
Back from the dead - 10 in eden od njihovih najbol undrerated albumov... ne vem zakaj ljudem to ni zelo všeč?
Dead - live album, ki lepo predstavi njih v živo... ker so res takšni!
Frozen in Time - 8... po osmih letih so se vrnili z grdo naslovnico ampak v lepem slogu!
Xecutioners return - Sledil je album, ki si zaradi svoje povprečnosti in najgrše naslovnice v zbirki zasluži le 7. Tu nekje se jim pridruži Ralph Santolla, ki na srečo naredi vsaj nekaj na solažah, žal pa to celotnemu vzdušju prav dosti ne pripomore.
Darkest day - dobi spet le 7, ker se niti glasbeno kot ne slikovno ni izboljšal od svojega predhodnika
Inked in Blood - 8 ker gre lepše v uho in ker sem prispeval v Kickstarter :) Prišel je Kenny Andrews na kitaro... Ne vem kdo je to, je pa kot kaže prinesel nekaj svežine.
Obituary - ocena 9 ker se vračajo na stara pota. Komadi niso več neki na silo spackani slupaj. Ni tistih rifov, ko bobnar Tardy tolče ritm, mi na kitarah bomo pa že neki... Zgleda kot da so se malo zbrali in spet naredili MUZIKO.
MacGyver je zakon!
Back to Top
(((OdiumNostrum View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3115
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (((OdiumNostrum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Mar.2017 at 16:57
Jop, Mozilla ga serje, js tud ne vidim vdelanih videov, v Chromu laufa vse ok.
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Mar.2017 at 16:11
No potem je problem pri tebi. Tudi jaz pri Windows 10 v Firefoxu ne vidim videa v Cbrome-u pa ga naprimer. Bi rekel, da je krivec flash, pa že nekaj časa zadeva šiba prek HTML5, ali pa imam samo jaz tako nastavljeno. Se pa glede plate sicer strinjam s tabo, vse je malce rezervirano, preverjeno, že slišano in preveč na easy... nič novega nisem slišal po domače povedano, je pa vseeno stvar povsem poslušljiva in jo bom še kdaj preletel Smile
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Mar.2017 at 16:01
Ne vidm, mogoče je problem v Mozilli in linuxih/ubuntu...
...larper
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Mar.2017 at 15:57
Kako ne vidiš videa? Jaz vidim svoje... pa še enkrat svoje, ki si ga ti citiral. Si na telefonu/tablici? Meni dela povsem normalno.

Kaj pa recimo od Ijusa zvoraj vidiš video, ki ga je objavil od banda Venenum?
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Mar.2017 at 15:47
Originally posted by Atreides Atreides wrote:

@Ijus, evo pred kratkim je kar založba objavila celoten album na YT



...ne vidim linka/videa, tako da dodajam povezavo

OBITUARY - 'OBITUARY' [FULL ALBUM STREAM]

https://www.youtube.com/watch?v=vElthOB3JqU

...plata je kr solidna, soloti mal preveč lepi, melodični in rockerski imo, manjka mal tiste mistike/globine k da težo komadu, tako kot je Murphy znal narest. Kik sound mi najeda, ampak splošna ocena je recimo 7/10. 

...larper
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Mar.2017 at 00:54
@Ijus, evo pred kratkim je kar založba objavila celoten album na YT

Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Mar.2017 at 15:09
Ravno sem pofrezal kosilo in evo grem mal poležavat in si dam gor še enkrat zadnji album od Obituary pa gremo malo bolj v detajle. Sej pravim, band je vsekakor še vedno zakon, samo preveč monoton je postal.

Drugače pa ja, pevc bi lahko delal reklamo za Head and Shoulders al pa Schaumo Big smile Za njegova leta, kako čupo ma je res neverjetno. Drugače pa ja Dejan, se strinjam ni to ravno Dream Theater, generalno gledano pa je tako pri old school death metalu, da je precej podoben, ampak da ne bo pomote, še nekaj najboljšega. Ma bi rekel, da bi imeli par albumov, tako pa je to že ta 10. in če jih poslušaš od zgodnjih 90' do danes, je počasi dovolj oz. ni več ravno tistega pristnega crusha, kot mora bit Big smile Nč, kot rečeno, gremo še enkrat skozi...

pa zanimivo mogoče je tudi to, da je naslov albuma kar Obituary, to običajno opazimo pri 1. albumih bandov, malce pa diši tudi po pomanjkanju idej, ali pa se samo meni tako zdi. Evo podobno super band, ampak čez leta se začne zdeti monoton je recimo Asphyx...


Edited by Atreides - 26.Mar.2017 at 15:14
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Mar.2017 at 14:14
ko sem v youtube search polje vnesel "obituary 2017 full album" sem med rezultati tole najdel:


ni švoh tale zadevca.

drugi komad spominja na stare revenant - prophecies of a dying world.

drugač muska je old school. precej old school. kar je dobro. ni švoh.
tud sliko na metal-archives majo full old school izgleda. spominja me na kreator. :) un ta drug od leve proti desni me spominja na mileta. tud tko ma usta odprta. :) čist isto zgleda.

drugač obituary novega albuma na YT ni. oziroma vsaj jaz nisem našel. je sam nek teaser.

sem se poslužil drugih sourcev.

:D obituary kot obituary. x) dobr ga sekajo pr prvem komadu. tud drug ni švoh... 
presenetljivo za old band da pr teh letih še sekajo. že skor na polno. :D pohvalno za njih.


cepci stari xD pa kva ma un pevc čupo! uber zakon. že 30 let. :D

dober je tale album. zelo dober.
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Mar.2017 at 08:07
jah, ja pa ne... Smile
ravno zaradi tega sem vprašal, ker sem bil po dveh psolušanjih sam kr presenečen. ja, je že res, da niso postali Dream Theater, a se mi je zdelo, da me kratkim poslušanjem slišim kar nekaj novosti - glede na prejšnji album vsaj... morda sem pa tudi bil navdušen zato, ker jih že dolgo nisem poslušal in so mi zapasli...
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Mar.2017 at 23:15
Včasih sem bil velik fan Obituary, no še zdej jih imam rad. Ampak po 5+ koncertih in vseh platah pride človek enkrat do spoznanja, da je njihova glasba preveč enolična.

Edited by Atreides - 25.Mar.2017 at 23:16
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Mar.2017 at 21:04
nova plata je zunaj. že kakšna mnenja?
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Aug.2016 at 15:40







...larper
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Aug.2016 at 16:48
Brunelle je bil tud v zaporu zarad droge... Ne vem pa kaj zdej dela.

to je njegov band po Morbidih... in klasa se vidi, meni je izjemen kitarist in mislm da njegov stil soliranja paše v Obituary
https://www.youtube.com/watch?v=0tSkt-eiFCM

to pa je njegov FB :)
https://www.facebook.com/RichardBrunelle

...larper
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Aug.2016 at 15:50
Ja, Murphyju bi blo v Obituary vrjetno res fajn dolgčas... Taki virtuozi vedno iščejo nekaj več. Se je še z Burnsom skregal, ker je bil že preveč generičen... No, se je bolj Burns z njim kot sem prebral. 

"i liked Scott alot. i considered him a good friend. after 3 albums with him i made a decision, largely influenced by the label, to not do my Disincarnate album with him. he took a great offense to that and called me to strongly express his displeasure with me about it over the phone. i tried to calm him down, but he was having none of it. we haven't spoken since. a few years later he left the business for a different career.... something involving computers. "

West je poskusil zamenjat dejavnost, pa mu ni uspelo. Mar bi ostal v bandu, ki bi se imel lepo in še mi bi bili bolj zadovoljni. Kaj pa je z Brunellom bilo?


Edited by Mitja M.J. - 28.Aug.2016 at 15:56
MacGyver je zakon!
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Aug.2016 at 14:57
Originally posted by Mitja M.J. Mitja M.J. wrote:

so smešni tile "plesalci" na odru... ko neki invalidi na steroidih LOL

jaz osebno pa najbolj pogrešam James Murphyja v Obituary worship


temu se reče slow pogo chuffed style Wink

Murphy je genij ja, sam verjetno mu ni izziv igrat predpotopne rife Disapprove  medtem ko je Allen idealen za prežvekovanje prežvečenega. Allen je na veliko žalost našu svoj izziv v Methu Dead ker bedn epilog legende :/

Mi je super kul da Buttler igra bass. Sam še Rick Ross manjka Big smile

Noro bi blo če bi Richard Brunelle zašel v ta bend, sam je tud njega peljalo na stran pota :(
...larper
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Aug.2016 at 13:33
so smešni tile "plesalci" na odru... ko neki invalidi na steroidih LOL

jaz osebno pa najbolj pogrešam James Murphyja v Obituary worship
MacGyver je zakon!
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Aug.2016 at 13:13
Originally posted by Mitja M.J. Mitja M.J. wrote:

Po dveh letih Obituary izdajajo nekaj "novega". Ni slabo. Držijo svojo konstanto tako kot npr. Six feet under. Ne dobiš nič novega ampak veš kaj bo. Všeč mi je, bi pa vseeno lahko dodali še kak riff v teh 6 min. Lahko bi pa naredili krajšega, kot je to storila Metallica?! 

Naslovnica je kot uni ta brvo boss pri Altered Beast :)


Ni nujno Smile edino pr solacijah morjo še mal popazit da ne bojo preveč kreativni.  ...bring back Alen West! Big smile

mal nostalgije Cry

...larper
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Aug.2016 at 22:54
Po dveh letih Obituary izdajajo nekaj "novega". Ni slabo. Držijo svojo konstanto tako kot npr. Six feet under. Ne dobiš nič novega ampak veš kaj bo. Všeč mi je, bi pa vseeno lahko dodali še kak riff v teh 6 min. Lahko bi pa naredili krajšega, kot je to storila Metallica?! 

Naslovnica je kot uni ta brvo boss pri Altered Beast :)
MacGyver je zakon!
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Oct.2014 at 19:20
AHA! Pravijo iz Obituary štaba, da so pošiljke poslane!!! Sline se že cedijo in pričakovanja so velika!!!



a samo jaz ne morem videt slike? No, če bi jo kdo hotu videt, je na tem kurčevem pofukanem fejsbuku https://www.facebook.com/ObituaryBand. Nekam bol dol moraš pogledat... njihova vadnica s kupi pošte....


Edited by Mitja M.J. - 17.Oct.2014 at 19:24
MacGyver je zakon!
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Sep.2013 at 20:59
Glih takoj da izrazim svoja čustva:

KOMAJ ČAKAM, DA PRIDE NOVI ALBUM! Me takooooo zanima, kaj bojo tokrat napravili, da joj!
MacGyver je zakon!
Back to Top
Fenriz_D View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 19.Nov.2007
Location: Ptuj
Status: Offline
Points: 572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fenriz_D Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jun.2010 at 09:12
Mislim, da bo igral tudi na Metalcampu. Kaj ta Frank pa je kar šel ven iz Obituary zaradi Gorgoroth ali kako...
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jun.2010 at 13:47
upam da tudi pri nas
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Kipar View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1016
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kipar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jun.2010 at 13:32
Fuck yeah, Steve DiGiorgio na basu polet! :)
You're just a mindless shell, staring brain numb in a square pulse of illusions.
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.May.2010 at 20:12
pa tudi na metalcampu so se izkazali... pa DVD je tudi cela štala!!!
nekoč mi je nekdo ob poslušanju Obituary albuma reku: ta tip se sliši kot da bi kričal iz najbolj temne luknje na tem svetu Shocked
 
Originally posted by Pero Pero wrote:

lol mercedez za 20.000€ je 5 let star al pa ukraden :)
LOL LOL LOL 
MacGyver je zakon!
Back to Top
FIFS666 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 09.Feb.2009
Status: Offline
Points: 413
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FIFS666 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.May.2010 at 16:40
Največje legende so ;) Kokr je Buco reku use tko simpl narjeni pa res zakon ispade Thumbs%20Up 
Pojej jogurt.
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3818
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.May.2010 at 10:14
lol mercedez za 20.000€ je 5 let star al pa ukraden :)
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.May.2010 at 09:15
ma ne, en tak fenomen je pri meni glede njih. ful je muska velka. tud sami so velki. velik bend. z zgodovino, pomembnostjo in vsem tem. sam men ama niti ena plata ne potegne. pa ne v smislu, da bi rekel, eh, zanič mi je plata. sploh mi ne najeda poslušat. sam enostavni ni unga filinga ko poslušam njihove plate. pa ni z musko čist nič narobe. v bistvu po občutku vem da je orenk muska, sam men ne potegnejo.
 
nekako, kot če bi se pelal v mercedesu (kot se je to enkrat res zgodilo - me je soseda prišla iskat z svojim avtom nekam, ker sem ostal brez svojega) ker veš da je orenk avto, a men ni blo nič posebnega. čuti se, da so materiali kakovostni pa da je vse lepo in prav narejeno z strani dizajna pa smotrnosti, amapk men je blo tko - brez veze. pa je bil mercedes za 20.000€.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.May.2010 at 02:45
Originally posted by Tyrant Tyrant wrote:

The end complete! Thumbs%20Up

Brata Tardy bom pa še preveru..kšn link? Nč pametnga ne najdem..

 
na šenga - trenutno moj najljubši komad iz plate Embarrassed
 
 
 
res mi noro sulira model - Ralph Santolla je na plati! ZAKON res!!!!
 
ej Ijus - pa dej no LOL
 
 
 
prou zakon so - rednecki - sm vidu to sliko, sploh nism vedu, da Tardy bros hehe - sam sm šou kr poslušat, k če ma en tak kul imiđ je kr mal večja možnost, da bo kul muzka Tongue


Edited by Wind Carrier - 18.May.2010 at 02:51
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.May.2010 at 23:05
jest nam čist nič rekel glede obituary razen da so grdi ko p's.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.May.2010 at 22:07
 
 
 
sm ene 5x poslušal plato dones - res mi je ful bol, k Obituary - tko bl lagano, rokersko je vse skup - res zakon plata - ena unih, k pravjo, da je fajn še vedno bit metalc Big%20smile LOL  (Meldrum pa Dublin Death Patrol so mi ble take plate zadne 3 leta, k so mi res dugajale :D no pa še kašna, sam se zdele ta moment ne spomnem


Edited by Wind Carrier - 16.May.2010 at 22:24
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1796
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.May.2010 at 17:53
ja,zakon so. se prav spomnim ko sem v srednji soli kupil cause of death in world demise cdja od sosolca...kaj me je odpihnilo takrat. takoj sem bil njihov fan Big%20smile. sem pa potem kar lepo pocasi sestavljal diskografijo-no se anthology cd dobim v roku enega tedna pa bo popolna. najboljsa plata? kaj pa vem vsaka mi po svoje seka tako da bi bilo nepravicno delat vrstni red. tardy brothers moram pa se povohat...
Back to Top
Tyrant View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyrant Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.May.2010 at 17:12

The end complete! Thumbs%20Up

Brata Tardy bom pa še preveru..kšn link? Nč pametnga ne najdem..

To err is human..to arr is pirate. mjau
Back to Top
Sanja View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 29.Feb.2008
Location: Norway
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.May.2010 at 15:41
Ljubim.
Back to Top
dole View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Apr.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1025
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dole Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.May.2010 at 12:47
frozen in time poglej, men je res dobra.

drgac sm pa za valeto k so bli usi lepi u srajckah mu jes gor sowly we rot majco:D kok se mi je dobr zdel:)

the end complete je men tut zakon:P
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.May.2010 at 12:34
hehe Obučare zakon! Death metal za trešerje :D
 
meni osebno najljubša plata je Back from the Dead - morm pa priznat, da po tej plati bendu ful nism neki več sledil...
 
no zdele si bom prou to plato in pa Tardy Bros' v avtu vzel - lih speku se je cd :D njam
 
Buco - Simple je itak vedno zakon - vedno pali - tud če bolj komplicirano muzko igraš - morjo za protiutež bit notr primitivni rifi - če pa jih ni, je itak stvar zanič, al pa še slabše od tega, npr  - dream theater LOL joke
 
hehe SIMPLE rulz :D
 
u glavnem - bend poznam samo v obdobju med Rot in pa back from the dead (mam tud originale :D pol naprej pa ne več....  mogoč si mal počekiram novejše zadeve, k men v bistvu stari Obituary (razn posamičnih komadov ala Turned inside out) niso lih neki najbolšega....  no ta World Demise in pa posebi Back from the Dead k je že čist HC / thrash stlye mi je bolj blizu in baje, da novejše so še bol take - treba čekirat... 
 
v bistvu če ne bi blo te Back from the Dead plate, sploh nikol ne bi bil ful fan tega benda - razn, kar so tko po attitudu totalne face in bi že tko bil fan mogoč sam zarad tega LOL - uno ol skul - pač so del stare šole metal bendov, k je folk vedu zakwa je M'TALC ne dons, k bobnarja ni u studio, k se more učit za šolo LOL LOL  dones so metalci pičkin dim.
 
u glavnem - tale TARDY BROTHERS zadeva rulz!


Edited by Wind Carrier - 16.May.2010 at 12:37
Back to Top
dole View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Apr.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1025
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dole Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.May.2010 at 11:50
chopped in half!

obićuri so dbest!
men poleg death pomojem najbolsi death metal band!

tardy brothers -> BRUTAL PLAŽA METAL
jes isto sele dons slisov, pa je cist kul!
to seu poslusal lepo pr jezeru polet:)

pa wired je res lep komad, tak poletn:P
Back to Top
joza View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 404
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote joza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.May.2010 at 11:46
Obituary so itak zakon! Edn najboljših bendov za mene nasploh!
Tole s tardy brothers pa jst tut zdle šele prvič poslušam in itak da poka! Svetovno ej :)

Najbolj zakon pr Obituary mi je res to tak k je že buco reku, da majo oni vse tak na izi! Glih to se mi zdi pr nekterih benidh narobe, da preveč komplicirajo. Obituary pa par svetovnih na izi rfov zasekajo in to je to - recimo Redneck stomp! Bomba! :D


Lejga kamerat sam bumf bo nardil!
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.May.2010 at 11:14
Pa sej so že Obituary ubistvu thrash z Obituary vokali :D
Anyway ja, Obituary, men osebno najbolši death metal band in en najbl zakon bandov sploh. Vse tko simpl pa tko zakon!
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.May.2010 at 10:37
ne morm vrjet, da nimajo svoje debate Shocked 
 
 
no, jst sm jo odprl zato, k se mi ni za Tardy brothers dal posebi topica odpirat in sm Obituary iskal...
 
u glavnem -> Obituary itak ZAKON - ampak zdele sm na fb pr Alenki slučajn TARDY BROTHERS zagledal - pa sploh nism registriral - sam tolk je bla kul fotka, da sm že po imiđu vidu - tole bi pa poslušal - pa tko - AJA sj to sta TARDY brothers - in pol sam uno - NAJBOL RIFF - uno ol' skul thrash + nu groove.....
 
zdele sm šou takoj downloadat in na u tube poslušam komade in tko res - NORO dobr!!!!! - meni na kožo pisana muzka - THRASH z Obituary vokali - pa fine lead guitar work - PERFECT - se že veselim nove plate, k jo bom v avtu lahka poslušal naprej in nazaj! Hug
 
 
THREEEEAAAAAaaaAAAAATNING SKKKIIIIIIEEEEEEESSSSSSS!!!!!!!!!! :P
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,469 seconds.