Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Paranoid > Metal Club
  New Posts New Posts RSS Feed - RONNIE JAMES DIO R.I.P.
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

RONNIE JAMES DIO R.I.P.

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
Message
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: RONNIE JAMES DIO R.I.P.
    Posted: 16.May.2010 at 22:26

R.I.P.
CryCryCryCry


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
Valuk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1536
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Valuk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.May.2010 at 22:35
DeadCryBroken%20Heart
Cry
.:the brighter the light - the darker the shadow:.
Back to Top
matos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1745
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.May.2010 at 23:03
damn... sm mislu da gre za neslano šalo, ampak žal ne. :/
. . .
Back to Top
Ozee View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Antarctica
Status: Offline
Points: 779
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ozee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.May.2010 at 23:08
zelo slaba novica
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.May.2010 at 23:10
WTF?????!!!!

Rest in peace. : (
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Ozee View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Antarctica
Status: Offline
Points: 779
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ozee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.May.2010 at 23:11
Message from Wendy Dio
Today my heart is broken, Ronnie passed away at 7:45am 16th May. Many, many friends and family were able to say their private good-byes before he peacefully passed away. Ronnie knew how much he was loved by all. We so appreciate the love and support that you have all given us. Please give us a few days of privacy to deal with this terrible loss. Please know he loved you all and his music will live on forever.

- Wendy Dio


On the morning of May 16, 2010, he died of stomach cancer. He was 67 years old.

Edited by Ozee - 16.May.2010 at 23:13
Back to Top
Everlost View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1802
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Everlost Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.May.2010 at 23:19
°яest in pΣace! ,|m| :(

.. shivers.
Back to Top
vulgaris View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1914
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vulgaris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.May.2010 at 23:34
pizda materna
Run with the wolf...Cry


Back to Top
lucho View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 23.Nov.2007
Location: Bhutan
Status: Offline
Points: 572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lucho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.May.2010 at 23:38

Back to Top
Katana View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 25.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1838
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Katana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.May.2010 at 00:02
:((((((((((((((( ne, no... Sm bla prepričana da bo še enkrat okreval in se vrnu na odre... Ne :((( Nimam besed :(
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.May.2010 at 01:19
Največji izmed največjih, čeprav ne po postavi, pa v vsem drugem... nimam besed...
Cry.

DIO!


Edited by Atheist - 17.May.2010 at 01:19
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.May.2010 at 02:52
ej sory, k bom zamoru zdele, ampak kako je lahk naravna smrt starega človeka slaba novica?! Smile 
 
mislm ok - pač, mal zgodi se je poslovil ta karizmatični gospod, ampak očitno je bila pač taka njegova pot.
 
Pa ja resno ne mislete, da bo kdo od nas živel večno tuki? Big%20smile 
 
To kar je v muzki ustvaru Dio, je uspelo pa resnično in brez pretiravanja peščici ljudi (manj kot je prstov na obeh rokah po mojem Smile 
 
- zakaj žalost, ne razumem. Ok edino to, da je mel raka, ni tolk fajn, vrjetno je mogu trpet pred smrtjo Confused to ga sucka - nism čist na tekočem,  k ne spremljam trača Big%20smile ampak ostalo se mi zdi dokaj idealno no....


Edited by Wind Carrier - 17.May.2010 at 02:53
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.May.2010 at 04:29
70 let je kr lepa starost. pa glasbeniki so kr nagnjeni k fast foodom, pa pitjem alkohola, pa kavicam (naprimer, če se ne paziš, z mlekom), pa hladna pijača,... nepravilno kombiniranje hrane, čiki - pa je. sploh je pa okol trebuha pa pleksusa največja gostota živcev, tako da, če je imel stresno življenje al pa če je kdaj prevečkrat doživel šoke, mu je pol to najbrž ven vsekalo v želodcu.
 
jaz tud nisem na tekočem z DIO bandom pa to.
no, vsakega glasbenika je škoda. bio mlad ili star.
Back to Top
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.May.2010 at 07:25


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.May.2010 at 07:41
Originally posted by Ijus Ijus wrote:

70 let je kr lepa starost. pa glasbeniki so kr nagnjeni k fast foodom, pa pitjem alkohola, pa kavicam (naprimer, če se ne paziš, z mlekom), pa hladna pijača,... nepravilno kombiniranje hrane, čiki - pa je. sploh je pa okol trebuha pa pleksusa največja gostota živcev, tako da, če je imel stresno življenje al pa če je kdaj prevečkrat doživel šoke, mu je pol to najbrž ven vsekalo v želodcu.
 
jaz tud nisem na tekočem z DIO bandom pa to.
no, vsakega glasbenika je škoda. bio mlad ili star.
 
mah škoda je unih, k niso izkoristli svojega potenciala - mislm, da ga DIO je. D! Big%20smile  Ne razumem, zakaj folk vedno udari na žalost, če umre oseba, katere v realnem svetu praktično skor niso poznali - razn konekšna prek čustev v muzki (kar ni zanemarljivo - ampak vseeno).
 
Mislm drugo je uno, k je DIME-ja nekdo ustrelu u glavo.... Dio je pa umrl naravne smrti - that's life...
 
no sj tud za DIME-ja mi je dones jasno, kako in kaj - sam takrat mi ni blo in sm bil ful v šoku.
 
Pač človek je dal iz sebe, kar je mel za dat, živel lep lajf in šou naprej - that's life.
 
Ful mi to neko žalovanje, pa ripi smrdijo po naučenosti in ne delanju po svojem pravem lastnem filingu - pa brez zamere, nočem koga užalit glede teh stvari.


Edited by Wind Carrier - 17.May.2010 at 07:44
Back to Top
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.May.2010 at 08:20
Originally posted by Wind Carrier Wind Carrier wrote:

Originally posted by Ijus Ijus wrote:

70 let je kr lepa starost. pa glasbeniki so kr nagnjeni k fast foodom, pa pitjem alkohola, pa kavicam (naprimer, če se ne paziš, z mlekom), pa hladna pijača,... nepravilno kombiniranje hrane, čiki - pa je. sploh je pa okol trebuha pa pleksusa največja gostota živcev, tako da, če je imel stresno življenje al pa če je kdaj prevečkrat doživel šoke, mu je pol to najbrž ven vsekalo v želodcu.
 
jaz tud nisem na tekočem z DIO bandom pa to.
no, vsakega glasbenika je škoda. bio mlad ili star.
 
mah škoda je unih, k niso izkoristli svojega potenciala - mislm, da ga DIO je. D! Big%20smile  Ne razumem, zakaj folk vedno udari na žalost, če umre oseba, katere v realnem svetu praktično skor niso poznali - razn konekšna prek čustev v muzki (kar ni zanemarljivo - ampak vseeno).
 
Mislm drugo je uno, k je DIME-ja nekdo ustrelu u glavo.... Dio je pa umrl naravne smrti - that's life...
 
no sj tud za DIME-ja mi je dones jasno, kako in kaj - sam takrat mi ni blo in sm bil ful v šoku.
 
Pač človek je dal iz sebe, kar je mel za dat, živel lep lajf in šou naprej - that's life.
 
Ful mi to neko žalovanje, pa ripi smrdijo po naučenosti in ne delanju po svojem pravem lastnem filingu - pa brez zamere, nočem koga užalit glede teh stvari.
 
Nekateri s tem le izkažemo globoko spoštovanje do človeka, a veš Dejzi...Lamp


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
Rudi View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 12.Sep.2008
Status: Offline
Points: 290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rudi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.May.2010 at 09:24
Slava mu in večno rolanje na platenšpilerju. Respect Ronnie!!!!
fuck disco, fuck fashion, fuck you
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6701
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.May.2010 at 13:08
R.I.P.
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Banshee View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Novo mesto
Status: Offline
Points: 603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Banshee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.May.2010 at 14:13
Naj počiva v miru. Unhappy


Kaj sem smotana, da ga nisem šla gledat 2004 v Wacken. Angry
Rockers of the underground, black and heavy is our sound! (Running Wild)
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10949
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.May.2010 at 14:22

FUCK THE WORLD
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.May.2010 at 15:44
RIP
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
pestilence. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Jan.2009
Status: Offline
Points: 2465
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pestilence. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.May.2010 at 16:04
Še moj poklon. Naj počiva v miru.
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.May.2010 at 18:17
Originally posted by Wind Carrier Wind Carrier wrote:

ej sory, k bom zamoru zdele, ampak kako je lahk naravna smrt starega človeka slaba novica?! Smile 
 
mislm ok - pač, mal zgodi se je poslovil ta karizmatični gospod, ampak očitno je bila pač taka njegova pot.
 
Pa ja resno ne mislete, da bo kdo od nas živel večno tuki? Big%20smile 
 
To kar je v muzki ustvaru Dio, je uspelo pa resnično in brez pretiravanja peščici ljudi (manj kot je prstov na obeh rokah po mojem Smile 
 
- zakaj žalost, ne razumem. Ok edino to, da je mel raka, ni tolk fajn, vrjetno je mogu trpet pred smrtjo Confused to ga sucka - nism čist na tekočem,  k ne spremljam trača Big%20smile ampak ostalo se mi zdi dokaj idealno no....
Gre za to, da več ne bo ustvarjalen na glasbenem področju, ki je blo zelo produktivno (ne glede na človekov okus).
torej, ne vidim nič narobe v tem zakaj bi ga nekdo pogrešal (njegovo glasbo) zdaj ko ga več ni.
Fatalistične izjave kot so: to je bila njegova pot itd., menim da sploh ne sodijo v to debato. Ta debata je verjetno bila mišljena kot kenotaf njegovemu delu, ne pa zato da debatiramo o načinih umiranja, ali pa o osebnostnih poteh preminulega (ker ga nismo osebno dobro poznali).
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.May.2010 at 18:20
No pa naj še jaz povej nekaj o DIO-u (njegovi glasbi).
Sicer nisem bil nikoli fan, ampak so se mi vsi njegovi projekti zdeli poslušljivi in kvalitetni. Najbolj sem se navduševal nad Rainbow, ki so meni osebno najboljša skupina 70' let.
Zapustil nam je veliko (predvsem glasbe) in potem se ga bomo lahko spominjali. Slava mu.


Edited by Prophet - 17.May.2010 at 18:20
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
plegueangel View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 11.Jun.2008
Status: Offline
Points: 1651
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plegueangel Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.May.2010 at 18:59
Now he walks the endless meadows...
Faggot.... mislim fagot, pa flavta...
Back to Top
Gigo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1681
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gigo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.May.2010 at 19:01
Originally posted by Prophet Prophet wrote:

No pa naj še jaz povej nekaj o DIO-u (njegovi glasbi).
Sicer nisem bil nikoli fan, ampak so se mi vsi njegovi projekti zdeli poslušljivi in kvalitetni. Najbolj sem se navduševal nad Rainbow, ki so meni osebno najboljša skupina 70' let.
Zapustil nam je veliko (predvsem glasbe) in potem se ga bomo lahko spominjali. Slava mu.


+1 glede Rainbow
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.May.2010 at 20:04
Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by Wind Carrier Wind Carrier wrote:

ej sory, k bom zamoru zdele, ampak kako je lahk naravna smrt starega človeka slaba novica?! Smile 
 
mislm ok - pač, mal zgodi se je poslovil ta karizmatični gospod, ampak očitno je bila pač taka njegova pot.
 
Pa ja resno ne mislete, da bo kdo od nas živel večno tuki? Big%20smile 
 
To kar je v muzki ustvaru Dio, je uspelo pa resnično in brez pretiravanja peščici ljudi (manj kot je prstov na obeh rokah po mojem Smile 
 
- zakaj žalost, ne razumem. Ok edino to, da je mel raka, ni tolk fajn, vrjetno je mogu trpet pred smrtjo Confused to ga sucka - nism čist na tekočem,  k ne spremljam trača Big%20smile ampak ostalo se mi zdi dokaj idealno no....
Gre za to, da več ne bo ustvarjalen na glasbenem področju, ki je blo zelo produktivno (ne glede na človekov okus).
torej, ne vidim nič narobe v tem zakaj bi ga nekdo pogrešal (njegovo glasbo) zdaj ko ga več ni.
Fatalistične izjave kot so: to je bila njegova pot itd., menim da sploh ne sodijo v to debato. Ta debata je verjetno bila mišljena kot kenotaf njegovemu delu, ne pa zato da debatiramo o načinih umiranja, ali pa o osebnostnih poteh preminulega (ker ga nismo osebno dobro poznali).
 
lol - sploh nism mislu fatalistično - sam pač dejansko se njegova pot tukej JE končala. LOL
 
Pač RIPI so mi kr neki - če ti je neki pomenu in izkazuješ spoštovanje, pač kej lepega napiši, rip je pa tko znucano.
 
ne vidim zakaj moje mnenje ne bi smelo pasati v to debato.
 
 
pač neumno se mi zdi žalovat za človekom, k ga prvič ne poznaš, drugič je pa umrl naravne smrti in še s tem, da je imo popolnoma z odliko 10+ opravil svoje poslanstvo ... - k da bi vsak dan žalval zato, k je zašlo Sonce LOL  (mal provociram ;) ?!  pač to je lajf 
 
 


Edited by Wind Carrier - 17.May.2010 at 20:08
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.May.2010 at 20:12
kaj pa che ni vse glava, ampak tud srce? pravsh, da se ti zdi "neumno"... mislm, jz sm dejansko izdahnla oooooo :((((, k mi je uletu sms od lenarta, da je ach chlouk pesd awej... RIP je znucan... je pa to to... kaj druzga recht chloveku, ki je odshel... osebne izpovedi, pa naj ostanejo osebne... ni treba, da jih delijo ljudje s celim svetom... (sej pol tud mrskej pobrishem) :PP
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.May.2010 at 20:31
jah ne vem, napišeš, kaj ti pomeni njegova muzika in kakšen vpliv je mel nate, pa tko.... sj ni tolk težko.
 
Jst tud veliko brišem, k dam iz sebe zadevo, pol pa pogruntam da nima smisla pa hitro "delete" al pa "edit" Wink 
 
sj navadn da nisi glih vesel, k se tko en poslovi in odide pa to, sam pač nism mogu bit tiho.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11765
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.May.2010 at 20:47
zvedu tko kot vsa ekipa ravno mal pred začetkom metallice, ni bil dobr občutk. za točno isto diagnozo mi novembra umrl stric sicer (33 let mlajši od dia), s katerim smo ga še pojačal na metalcampu, v parih mescih je pa šlo to tok hitr naprej še na pljuča, jetra... zato je blo tole zame kr osebno, ker si predstavljam kako so mogl zgledat tisti zadnji trenutki sodeč po tem kar sm vidu v krogu družine... so isto posnetki od dia, k je dobre volje prav da nima rak šanse... pol se pa kr naenkrat drastično poslabša... si kr predstavljam da se je zvijal in drl od bolečine dokler ga, ko so vidl da nimajo več kj narest, niso zafilal z vsem da je samo še odsotno gledal svojo ljubljene, pa malo mimo njih, nekako mam pred očmi tisto shirano faco, ki hoče povedat zadnje besede pa ne zbere moči... naravna smrt gor al dol... k ti povejo enkrat da maš par mescev časa še je to šok pr 20 letih al pa pr 70... glede na to da je tip še skakal po odru pa mel napovedane turneje pomoje ni tko spokojno šel na tole pot kokr bi mu ti dyz prpisal, krneki :S rak je res katastrofa, lahko se počutiš popolnoma zdravega pol te pa v parih mescih pokrivi... lepo naravno smrt si jst predstavljam da umreš v spanju, prpravljen na to, ne pa da odpoveš vse plane k si jih še nameraval izvest, zdrav kokr si se počutil mogoče en tedn nazaj... stricu, ki je tud men pokazal pot v metal sm tik predn je šel na zdravljenje v nemčijo še reku mal vspodbudno, da bo vse kul, da si z diom delita isto usodo pa da bosta ozdravela, dost ljudi je napol v hecu napol pa globoko zaverovano ob takih trenutkih rekl "metal ozdravlja"... "only the good die young" se izkaže nakonc. kakorkoli, smo mislil pogledat tole zadnjo turnejo, pa se žal ne gibljemo več po istih sferah, zato vsa ta žalost... naj še naprej napaja zemljo z vsem kar nam je zaupal v varstvo prek glasbe vsa ta leta. itak pa tko kot ob vsaki smrti vse spoštovanje in sožalje ljudem, ki so ga poznali, živeli z njim, bli prjatli, ga ljubili... al pa samo poslušali. vem kakšna bolečina vse to spremlja, še posebi tiste, ki so vidl trenutk v katerem je življenje v njem ugasnilo. sploh pa veliko sočutje njemu, ker vem da je še želel živet in gledat ta svet in dihat ta zrak, in to je pomoje najpomembnejše, celo čez vse kar je dal in dosegel.



Edited by frogstomp - 17.May.2010 at 20:53
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6701
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.May.2010 at 22:13
Originally posted by Wind Carrier Wind Carrier wrote:

jah ne vem, napišeš, kaj ti pomeni njegova muzika in kakšen vpliv je mel nate, pa tko.... sj ni tolk težko.
 
Jst tud veliko brišem, k dam iz sebe zadevo, pol pa pogruntam da nima smisla pa hitro "delete" al pa "edit" Wink 
 
sj navadn da nisi glih vesel, k se tko en poslovi in odide pa to, sam pač nism mogu bit tiho.


sej je kul, da poves svoje mnenje..
ljudje mamo pac razlicne odzive na to, ko nekdo umre.. seveda je odvisno tut od tega, kdo umre.. in tezko je vedet, kaj v resnici stoji za enim ripom..
v konci fazi je lajf tut, ce nekdo nekoga kokne, ce nekdo napravi samomor ali ce nekdo umre t.i. naravne smrti..
men se zdi smrt nekoga v prvi vrsti priloznost, da se razmisli o zivljenju.. in general or in particular.. ne glede na to, kako globoka je praznina..

se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10949
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.May.2010 at 22:17
Umreti za rakom pri 67-ih letih za premožnega človeka ki je živel razmeroma zdravo, sploh v primerjavi z legendami njegovega kova (Lemmy, Ozzy...) - to zame ni lih naravna smrt. In ja, žou mi je da se je tako končalo, lahko bi živel še vsaj 10 let in lahko bi ga poleti poslušali v živo. Ampak je pač prej umru, škoda in kaj naj rečem druzga kot da naj počiva v miru.
FUCK THE WORLD
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.May.2010 at 22:17
Dio can you hear me?
I am lost and so alone.
I'm askin' for your guidance.
Won't you come down from your throne?

Js ne morm žalovat za nekom, k ga nism osebno poznal. Sploh pa Dio bo živel za vedno. He is immortal in his music Smile

Death is a natural part of life. Rejoice for those around you who transform into the Force. Mourn them do not. Miss them do not. Attachment leads to jealously. The shadow of greed, that is.

   Yoda
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.May.2010 at 22:33
Clap Clap Clap Heart Heart Heart 
 
 
točno to!!!!!!!
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.May.2010 at 22:35
Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Umreti za rakom pri 67-ih letih za premožnega človeka ki je živel razmeroma zdravo, sploh v primerjavi z legendami njegovega kova (Lemmy, Ozzy...) - to zame ni lih naravna smrt. In ja, žou mi je da se je tako končalo, lahko bi živel še vsaj 10 let in lahko bi ga poleti poslušali v živo. Ampak je pač prej umru, škoda in kaj naj rečem druzga kot da naj počiva v miru.
 
 
ne vem - be creative, be yourself, express yourself Wink


Edited by Wind Carrier - 17.May.2010 at 22:41
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.May.2010 at 22:39
Originally posted by grafin grafin wrote:

Originally posted by Wind Carrier Wind Carrier wrote:

jah ne vem, napišeš, kaj ti pomeni njegova muzika in kakšen vpliv je mel nate, pa tko.... sj ni tolk težko.
 
Jst tud veliko brišem, k dam iz sebe zadevo, pol pa pogruntam da nima smisla pa hitro "delete" al pa "edit" Wink 
 
sj navadn da nisi glih vesel, k se tko en poslovi in odide pa to, sam pač nism mogu bit tiho.


sej je kul, da poves svoje mnenje..
ljudje mamo pac razlicne odzive na to, ko nekdo umre.. seveda je odvisno tut od tega, kdo umre.. in tezko je vedet, kaj v resnici stoji za enim ripom..
v konci fazi je lajf tut, ce nekdo nekoga kokne, ce nekdo napravi samomor ali ce nekdo umre t.i. naravne smrti..
men se zdi smrt nekoga v prvi vrsti priloznost, da se razmisli o zivljenju.. in general or in particular.. ne glede na to, kako globoka je praznina..

 
res je, vse je del lajfa in del šole Smile 
 
i know that today.
 
 
jao sorry za spam folk..... brište me magari Confused 
 
men je pač zadugajal...
 
 
p.s. Frogy - ej ful ful FUL rad bi ti odgovoru, pa ti ne morem, ker me ne bi razumel - si boš spet mislu svoje, ampak tko pač je - to vem po tem, kako si reagiral takrat, k sm ti pravu za uno glede tvojega strica. Sm mel že reply pa še p.m. napisan pa sm oboje pobrisal - naj ostane kr pri tem, da vsak vidi stvari po svoje. Wink


Edited by Wind Carrier - 17.May.2010 at 22:45
Back to Top
Nocturnal View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 07.May.2009
Status: Offline
Points: 176
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nocturnal Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.May.2010 at 23:14
Žal je umrl a njegova muska bo živela večno. Hvala Diu za vse Cry
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11765
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.May.2010 at 07:56
ja dyz, živele razike... to je tema da se žalujoči pridejo pofočkat in kj povedat o tem, ne pa prostor za osebne blodnje ;) a je kdo našu kkšno informacijo več, glede na to da je mel v zgodnem stadiju, kaj se je pol dogajalo še?
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.May.2010 at 09:55
"Death is a natural part of life. Rejoice for those around you who transform into the Force. Mourn them do not. Miss them do not. Attachment leads to jealously. The shadow of greed, that is."
 
dejte mi tku sprogramirat mozak, takoj podpishem... zhal to NE GRE KR TKU!!! get rijl... pa lubi buh, folshna na nonota pa res nikol nism bla... cheprou sm bla ful navezana nanj... krrr nekiiii... zaljubljenost in ljubezn nista ista zadeva... che mene prashsh... YODA MEN! :PPPP
 
bob d bob, dem it... sploh pa jz sm profesionalc v tem, da mam rada folk, k ga ne poznam... :PPP chastna titova!... ajdr ju lv pipl, or ju dont... zdej kr recht, sej ga nisi poznu... ja no... pol pa se gremo Ultimate Soldierja, pa je... votevr... blow ap d wrld... wuhuuuu :DDD


Edited by PiWi - 18.May.2010 at 09:58
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.May.2010 at 10:07
it's actually really easy when you want to Wink 
 
Frogy - dobr, da so to zdej blodnje, če ti en pove, kako je na stvari v realnem svetu. LOL
 
 


Edited by Wind Carrier - 18.May.2010 at 12:54
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.May.2010 at 10:16
ma ne... men se uno od Yode slishi kot programiranje unih modelov v Ultimate Soldierju... stvari v zhivljenju niso tako chrno bele... in empatija... TO MORA BT! che ne se bomo vsi poklali med sabo, pa konc... zato me silno motijo taki filmi alla ta, ki sm ga zhe petinosemdesetkrat citirala... ker enostavno prikazujejo zadeve kot je ubijanje... tako lezherno, da ni res... kot da un folk, ki ga pobijejo ne bi imel familij... itn... mislm, da sm danes poshiljala en ppt okoli... karkoli se zgodi enemu od nas, ima efekt na druge... in prav je tako...
pa sorry za ta n-ti off topic Shocked


Edited by PiWi - 18.May.2010 at 10:17
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.May.2010 at 10:27
kaj ga bluziš? Smile  jst te ne štekam - meni so une besede od Yode totalna modrost!!! Res pa je, da jih je v praksi težko uresničevat - sj ni treba, da ti uspe iz prve, to je pač nek ideal - si pa upam rečt, da sm mnogo bliže, kot pred leti.
 
Nazadnje se je iz mojega življenja poslovil dedek in morm rečt, da je blo prou lepo! Umrl je v spanju Heart 
 
Zakaj bi na smrt mogli reagirat po črednem nagonu, tako kot so nas cel lajf trenirali? Smrt je del življenja - get real - sprijaznite se s tem - prej, k se boste, lažje, lepše in preprostejše bo življenje.
 
Sj ne rečem, itak, da me je prerukal, pa da ne morš kr normalno odreagirat - sam morm rečt, da ta zadnja izkušnja je bla prou lepa!
 
Smrt je samo ena življenjska sprememba in nič drugega. Embarrassed
 
eni morajo žal pred njo trpet, ne vem zakaj je tko - že dolgo pa ne dovomim v to, da ima vse svoj smisel, razlog in namen!
 
 
 


Edited by Wind Carrier - 18.May.2010 at 10:37
Back to Top
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.May.2010 at 10:48
Originally posted by Wind Carrier Wind Carrier wrote:

kaj ga bluziš? Smile  jst te ne štekam - meni so une besede od Yode totalna modrost!!! Res pa je, da jih je v praksi težko uresničevat - sj ni treba, da ti uspe iz prve, to je pač nek ideal - si pa upam rečt, da sm mnogo bliže, kot pred leti.
 
Nazadnje se je iz mojega življenja poslovil dedek in morm rečt, da je blo prou lepo! Umrl je v spanju Heart 
 
Zakaj bi na smrt mogli reagirat po črednem nagonu, tako kot so nas cel lajf trenirali? Smrt je del življenja - get real - sprijaznite se s tem - prej, k se boste, lažje, lepše in preprostejše bo življenje.
 
Sj ne rečem, itak, da me je prerukal, pa da ne morš kr normalno odreagirat - sam morm rečt, da ta zadnja izkušnja je bla prou lepa!
 
Smrt je samo ena življenjska sprememba in nič drugega. Embarrassed
 
eni morajo žal pred njo trpet, ne vem zakaj je tko - že dolgo pa ne dovomim v to, da ima vse svoj smisel, razlog in namen!
 
 
 
 
Tu je vse res, logičn, lepo in prou ampak (kot je blu že velikokrat napisanu) ljudje smo si različni in vsak reagira na svoj način pa nej bo tu zaigrano al pa pristno...Čustva so zlo kompleksna zadeva, ki nam velikokrat zakomplicirajo življenje ravno tako kot ga nam pa hkrati tudi polepšajo...Zaradi čustev logične stvari postanejo nelogične in kaotične ter hkrati nemogoče stvari postanejo mogoče...Zaradi čustev lahko tako zbolimo kot tudi čudežno ozdravimo...itd...Big%20smile


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.May.2010 at 10:50

no, sj nism reku, da je zdej pa vse skup fejk, sam mal pa se pretirava no Big%20smile

čustva so lepa Heart they make us human.
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.May.2010 at 11:09
EVO, TO!!!! to razlagam... porkish... ma ne zmorem nanishanit, zgleda :PPPPPPPPPPPPPPPPP hahaha :))))))))))
 
ne, da se ne znam naprogramirat, da si ne pustim blizu... se znam... in to kar dobro... sam dis is not veri hjumn... ali pach... ocensh situacijo, kje si bosh, kje pa ne pustu blizu in do kje... jah, to manjka tistim Yodotovim stavkom...


Edited by PiWi - 18.May.2010 at 11:10
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6701
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.May.2010 at 12:07

to, kar pravi yoda, je nekaksen ideal.. vsak bi pomoje rad tako mirno in kontrolirano odreagiral v momentu, ko se ti trga srce..

sicer pa mislim, da je slabo in celo nevarno, ce si ne vzames casa in ne odzalujes.. smrt nekoga, sploh ce je nenadna, je velik stres za ljudi okoli njega.. ce prevec racionaliziras situacijo, ce zelis potlaciti pristne obcutke in jih ne zventiliras, te utegne usekati s casovnim zamikom, ko sploh ne pricakujes.. deja vu..

se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Ivan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2578
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.May.2010 at 12:13
And now ... back to DIO!
DICKLESS TRACY
ERUPTION
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.May.2010 at 12:45
Originally posted by grafin grafin wrote:

to, kar pravi yoda, je nekaksen ideal.. vsak bi pomoje rad tako mirno in kontrolirano odreagiral v momentu, ko se ti trga srce..

sicer pa mislim, da je slabo in celo nevarno, ce si ne vzames casa in ne odzalujes.. smrt nekoga, sploh ce je nenadna, je velik stres za ljudi okoli njega.. ce prevec racionaliziras situacijo, ce zelis potlaciti pristne obcutke in jih ne zventiliras, te utegne usekati s casovnim zamikom, ko sploh ne pricakujes.. deja vu..

 
ti govoriš o racionaliziranju občutkov, o kontroli - never works!
- jst sm pa mislu rečt, da to lahko uleti preprosto samo od sebe - ko doživiš stvari in ko jih resnično razumeš Smile 
 
Yodove besede so ideal, ki je popolnoma uresničljiv, če je le volja - ne govorim o nekih reprogramiranjih, o nebeni racionalni kontroli čustev ampak preprosto o ODPIRANJU oči in sprejemanju sveta takega, kakršen v resnici je - o podiranju iluzij. Zakaj bi se ti trgalo srce za nečem, kar je popolnoma naravno.
 
Te stvari so v resnici mnogo, mnogo bolj preproste - samo iskren je treba bit. Nobenih analiziranj ni potrebnih.
 
 
@Ivan - well, for once u could like do your job in a right way --->  - maybee make a new thread and move our comments - how about the title - coping with Death - reality and illiusions. Smile 


Edited by Wind Carrier - 18.May.2010 at 12:51
Back to Top
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.May.2010 at 12:49
Originally posted by Ivan Ivan wrote:

And now ... back to DIO!
 
Gotovo...Big%20smile


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.May.2010 at 12:50
sj kokr imam občutek, je Dio bil za te stvari, po mojem ga naša debata ne bi motla Wink 
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,436 seconds.