Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Paranoid > Metal Club
  New Posts New Posts RSS Feed - Glavna stran - Paranoid-zine.com
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Glavna stran - Paranoid-zine.com

 Post Reply Post Reply
Poll Question: Koliko vas bere glavno stran Paranoid-zine, ter objavljene rubrike?
Poll Choice Votes Poll Statistics
98 [58,68%]
30 [17,96%]
14 [8,38%]
10 [5,99%]
15 [8,98%]
You can not vote in this poll

Author
Message
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Glavna stran - Paranoid-zine.com
    Posted: 25.Jul.2010 at 22:18
Torej,...vprašanje je preprosto: Koliko vas dejansko spremlja glavno stran www.paranoid-zine.com, ter prebira reporte, recenzije, novice itd?
Zdi se mi (do tega zaključka smo prišli z več folka), da je zdaj situacija ravno obratna, kot pred leti (sploh z nami, ki smo na forumu od začetka) in da je forum postal glavna stran, in da je sama stran izgubila svojo vlogo oz. pomembnost...

Glasujte!

Ps.: podajte svoja mnenja in občutke o TRENUTNI situaciji, ne mi zdaj obujat spominov na stare forume itd, ker vsi vemo, če pogledamo že samo 6 let nazaj, je forum bil stran z 20 temami, pa še to je bilo vse na kupu...da ne gledam 8,9 let nazaj ali prej, ko je bila kregarija še med oglasi, ampak je bilo kul (sploh 2002 počsdi, ko so se začele polemike zaradi Metalsteel, ki so itak trajale par let... 8, 9 let je minilo, slika pa je zdaj 200% drugačna) Tam 2006 se je vse skupaj začelo malce bolj situirati...torej, komentarji na trenutno situacijo...vse ostalo bo brisano...


Edited by Atheist - 25.Jul.2010 at 22:24
Back to Top
Wrath View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 228
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wrath Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jul.2010 at 22:24
seveda, da vsi čekiramo samo forum ko pa so recenzije in intervjuji postali redki kot voda v sahari, kvaliteta omenjenih pa pod nivojem.
paranoid = forum
recenzije, reportaže, intervjuji -> rockline.
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jul.2010 at 22:28
Očitno ne spremljaš redno vsebine, zadnje 3 mesece imaš res na dva dni nov report, novo recenzijo itd...Smile Rockline je zakon, tu se strinjam, predvsem Podbrežnik ima talent še iz časov Firegoata (2001-2004), je pa res, da ne pokrivajo toliko metala (sploh bolj "težkih" zvrsti)...
Back to Top
Wrath View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 228
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wrath Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jul.2010 at 22:31
trenutno ga pokrivajo bistveno bolj kot paranoid.
sej vem, da zvenim provokatorno. ampak sem resnično razočaran nad stanjem paranoida kot webzinea.
nekoč smo poleg rednih in zanimivih intervjujev ter reportaž imeli uvodnik, anketo ipd.
zgolj moje osebno mnenje.
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jul.2010 at 22:38
Ne, sploh ne, lepo, da izraziš mnenje,... nekaj časa sem premišljeval, ali bi sploh odprl to temo, ampak mislim, da je skrajni čas, da dobimo neko približno sliko na kak (in če sploh) način se čekira stran, ter njena vsebina...
Kar se intervjujev tiče...nevem, toliko je ostalih, predvsem ang.strani, ki jih namečejo po 4, 5 na dan (in jih čekira večina- metal rules, blabbermouth, metal sucks, imhoteph itd.itd.), da se nam enostavno ne izplača... Kar se recenzij tiče, poizkušamo predstaviti čimbolj obskurne, a kvalitetne bende, ki si zaslužijo promocijo... Reporti so pa iz tam, kamor se gre:D

Kaki predlogi za izboljšave?
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2683
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jul.2010 at 22:39
Js redno prebiram novice. Recenzije pa reportaže pa zadnje cajte bolj poredko...
Nomen est omen.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jul.2010 at 23:42
Originally posted by Wrath Wrath wrote:

trenutno ga pokrivajo bistveno bolj kot paranoid.
sej vem, da zvenim provokatorno. ampak sem resnično razočaran nad stanjem paranoida kot webzinea.
nekoč smo poleg rednih in zanimivih intervjujev ter reportaž imeli uvodnik, anketo ipd.
zgolj moje osebno mnenje.


Zdaj imamo Master Embarrassed
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jul.2010 at 23:45
Men je sam tko cudn, da za vikende ni nobenih novic objavljenih.

Mislm, c'mon, itak vec kot polovica ljudi, ki limajo novice na Paranoid tut cez vikend povisijo na forumu.

Pa tko, men je kul novice prebrat, kaksna nova izdaja itd itd, sam zadnje case se mi zdi ful skopo z novicami. Oziroma vec stvari zvem prej in hitreje prek foruma, kot pa prek naslovne strani.

Aja, pa predn mi boste spet zacel zasuvat inbox, to je zgolj MOJE MNENJE.

Edited by Jovo - 25.Jul.2010 at 23:46
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
Sushy View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 141
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sushy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jul.2010 at 23:52
fak kok si ti zoprn Jovo.

zj bi pa zate še čez vikend delal.

Edited by Sushy - 25.Jul.2010 at 23:53
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jul.2010 at 00:46
Recenzije, reportaže in intervjuje sm dosti bral takrat ko je bla Paranoid ekipa: Pero, Čop, Preško in Ajda.
FUCK THE WORLD
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jul.2010 at 10:03
Originally posted by Sushy Sushy wrote:

fak kok si ti zoprn Jovo.

zj bi pa zate še čez vikend delal.
Ce mi mas kej za povedat mi napis PM.


On topic: stvari se pac tut cez vikend zgodijo.

Pa tut tko, veckrat sm ze opazu, da sm recimo za ksno stvari zvedu na forumu, pa je blo official, na naslovki se je pa pojavl sele tri dni za tem al pa kej.

Okej, sej stekam, da je velik vsega in da je treba naredit selekcijo, sam tko...

Od recenzij/reportaz so mi pa najboljse od Puppya pa Tegle, mata najboljsi stil pisanja in tut tko, ni nekega pretiravanja v hvalospevih zarad katerih te ze mal mine, da bi sploh preveru zadevo

Edited by Jovo - 26.Jul.2010 at 10:05
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
Sova View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 595
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sova Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jul.2010 at 12:01
Kaj pa ce redno prebiras vse - novice, recenzije, intervljuje in reportaze - izberes ostalo? -> edit, ok zdej sm ugotovu, da lahko veckrat glasujes :)

Js sm vcasih prebirov skorej vse, zdej vecinoma samo se novice, ostalo se mi ne da/nimam cajta, vecina recenzij mi je predolgih.
Lahko bi med novice vrinli ''obvestilo'' o novi recenziji/reportazi,...




Edited by Sova - 26.Jul.2010 at 12:03
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jul.2010 at 12:08
Potem glasuješ za vsako posebej, je opcija za več glasov...
Kurc, v recenziji je treba razčleniti celo plato, ne pa napisati 5 vrstic in na koncu "kul" ali "u pizdi"...In to včasih traja veliko besed...In pišejo se za vse vrste poslušalcev (od laikov do glasbenikov itd.)
Primer zakon recenzije:
http://www.rockline.si/index.php?module=strani&stranid=26&op=enaRecenzija&id=74
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jul.2010 at 12:09
Aha, že ugotovljeno, kar sem ti odgovoril glede glasovanjaSmile
Back to Top
Ejsi_Disi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Apr.2008
Status: Offline
Points: 1374
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ejsi_Disi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jul.2010 at 16:12
Uffff, že dolg nisem šel na glavno stran. Samo na forum.
Rock n' roll ain't noise pollution.
Back to Top
Železnk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 05.Jun.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1602
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Železnk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jul.2010 at 20:44
ma jest kar vse pogledam
Back to Top
Gigo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1681
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gigo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jul.2010 at 21:14
Js že od prvih let Paranoida pregledujem vse - tudi če mi zvrst izvajalcev v reportažah, novicah in recenzijah ni najbližje...sej kasneje se kdaj zgodi, da ne preberem do konca, ker me kaj zmoti ali pa se mi po parih odstavkih ne da več, ampak načeloma vsaj počekiram in če ne drugega preletim galerijo.

Pa ne gre niti za neko lojalnost strani (čeprav sm že skor od začetka vsaj delno prisoten na paranoidu, na forum sem se prijavil šele ob drugi generaciji paranoida...) ampak bolj za eno osebno rutino - na rockline recimo zahajam bolj malo, oziroma ne spremljam tolk podrobno (pa je ogromno kvalitetnih stvari tam), tukaj pa že iz ene navade pregledam zadeve...

Moram pa pohvalt, da se je spet mal obudilo dogajanje, verjetno je zaslužna tudi razširjena ekipa, ker je občutno več novic, reportaž, recenzij...nekaj časa je blo malo zatišja, zdej se pa spet mal prileže odpret paranoid in vidt kej novga na glavni strani.

thumbs up Thumbs%20Up
Back to Top
Ozee View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Antarctica
Status: Offline
Points: 779
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ozee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jul.2010 at 21:46
Atheist je predan
Back to Top
lord_morthron View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 14.Nov.2008
Status: Offline
Points: 616
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord_morthron Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jul.2010 at 23:42
Ma jst si pogledam vse... Paranoid stran je zame praktično glavni vir novic, recenzije se mi zdijo zlo zanimive, reportaže gledam občasno, če me res zanima... Edino, kar me moti je to, da se bend tedna menja na pol leta... :) Mislim, ne, da bi blo moteče, pa razumem, da je precej dela s tem, sam tko, zabavno se mi zdi... Big%20smile
Back to Top
Tokio View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1242
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tokio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jul.2010 at 13:14
Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Recenzije, reportaže in intervjuje sm dosti bral takrat ko je bla Paranoid ekipa: Pero, Čop, Preško in Ajda.
+1
Metal je muska za grde.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jul.2010 at 14:01
kkšno mnenje zakaj ste nehal brat z zmanjšano aktivnostjo teh članov bi blo dobrodošlo... oz. zakaj ne tanovih?

men se zdi da je zdej spet res zadeva v polnem teku, pokritih je kr nekej tako lokalnih kot večjih dogodkov, precej več kot v dobi zatišja no, recenzij mate malo morje, z vsakim pa tudi pisci napredujejo...

kar branja, novice preberem zjutri vsak dan, vsaj naslov če ne drugega, bandov, ki jih ne maram al pa ne poznam ne spremljam, marsikaj pa spoznam čez recenzije.. in grem na youtube preverit materjal, da vidm če se lahko strinjam in če mi res potegne... v prihodnje se bo najbrž stran posodabljala tako da se bo dal direkt pod novice oz. recenzije/reportaže oddajat komentarje.

tisti, ki jih daljši teksti zanimajo bodo pomoje pršli na svoj račun, recimo tole sm začel brat, pa sploh nism vedu kaj to je, ampak sm prebral do konca ker enostavno tekst vleče.

Edited by frogstomp - 27.Jul.2010 at 14:05
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jul.2010 at 14:53
Originally posted by Tokio Tokio wrote:

Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Recenzije, reportaže in intervjuje sm dosti bral takrat ko je bla Paranoid ekipa: Pero, Čop, Preško in Ajda.
+1

Sej to je še zdaj ekipaLOL (no, Čopa ni, ostali trije pa)...
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jul.2010 at 15:04
Še nekaj: anketa je samo dobronamerno informativna, še zdaleč pa ni realna ali karkoli blizu temu...
Zadnjih 8 recenzij in zadnjih 8 reportaž je recimo v manj kot mesecu prebralo okoli 600 ljudi (in več)...glavna stran pa je imela čez 60 000 ogledov...Mnenja petih tu res niso relevantna...Jih je pa vseeno lepo prebrati...vsaj par...Sem mislil, da bo večji odziv na vprašanja (in več klikov v anekti), ker ga ni, tema nima namena...Aktivno jo bom pustil še kak dan, nato pa se zaklene/briše...
Lp


Edited by Atheist - 27.Jul.2010 at 15:05
Back to Top
Tyrant View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyrant Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jul.2010 at 15:23
Js že od vsega začetka spremlam glavno stran (npr. pr rubriki novice je kr dost "terena" pokritga, oglasi so tud uredu, koncerti ...). Pr kšnih recenzijah al pa reportažah pa najprej preverm avtorja, ker eni mi majo res odbijajoč stil pisanja (preveč enga "pametovanja"). Forum pa zadne cajte spremlam res mal - iz istga razlogaLOL
 
Drgač pa, kr tk naprejWink
 
 
Originally posted by Ozee Ozee wrote:

Atheist je predan
 
prodanBig%20smileTongue
 
To err is human..to arr is pirate. mjau
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jul.2010 at 15:34
TongueMajkemi. Prodan iz province Carintie v LJLOL
Back to Top
Wrath View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 228
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wrath Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jul.2010 at 18:31
js si od zmerm želim več intervjujev ravno z manjšimi bendi, ki ne dobivajo prostora v večjih revijah.
preprosto povedano en kup bendov nastopa v sloveniji, ki niso v medijih toliko zastopani kot "večji" bendi.
glede na to koliko koncertov na mesec imamo v ljubljani in drugod po sloveniji bi se lahko res malo bolje angažirali okoli tega in z diktafončki izpraševali skupine.
prav tako manjkajo intervjuji slovenskih bendov.
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jul.2010 at 21:25
berem vse, res pa najbl pogrešam uvodnike in velike količine recenzij, reporte z malih špilov....
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Wrath View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 228
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wrath Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jul.2010 at 21:35
Originally posted by Šujo Šujo wrote:

berem vse, res pa najbl pogrešam uvodnike in velike količine recenzij, reporte z malih špilov....
to.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jul.2010 at 21:49
kakšnim manjših špilov, slovenske zadeve maš v mislih?
kle je dostikrat tko, da enostavno niso vredni daljše poti in stroškov zarad že videnega predvsem... jst se trudim čimbolj pokrit lokalno sceno tko da maš v zadnjih parih mescih samo iz kranja 2x pokrit bazen, 2x downtown (zadnja objava od danes kozzarao/uroš/incubation)...

no evo tkole da je bolj pregledno:

July 2010
12th 12.07.2010 - Korrozao, Uroš, Incubation @ Rockbar DownTown, Kranj
11th 11.07.2010 - Magic circle @ Metalcamp
June 2010
29th 29.06.2010 - Megadeth, Prospect @ Kino Šiška, Ljubljana
12th 12.06.2010 - Kranj Metal Fest - School's Out Edition @ AKD Izbruhov Bazen
May 2010
28th 28.05.2010 - Lipstikk N'LeathüR Conspiricy festival
13th 13.05.2010 - TM pred Downom - Rollin' Bastards, Raven Death, Pesadilla
09th 09.05.2010 - Heathen, Thraw, Language of Thought Hypothesis @ Pekarna, Maribor
01st 01.05.2010 - Blaze Bayley, Metalsteel, Dawn Patrol @ KMKC KOMPLEKS, Ravne na Koroškem
April 2010
24th 24.04.2010 - Negligence& guests @KUD France Prešern, Ljubljana
02nd 02.04.2010 - Thraw, Panikk, Pesadilla @AKD Izbruhov bazen
February 2010
27th 27.02.2010 - Thraw, Post Execution, Black Willow @MSKC Koper
22nd 22.02.2010 - Warbringer, War-Head, Eruption, Wartune

za paranoid sm začel oddajat po negligence, kar je blo prej zaradi oddaljenosti datuma nismo več dajal gor...

tko da lokalna scena na gorenjskem je pomoje dovolj pokrita, od drugod pa mogoče rabmo še kkšnega rekruta :)?

utemeljene kritike vedno dobrodošle, sigurno pa tud predlogi za izboljšavo vsega kar se da.. navigacija strani, česa več, česa manj... upam da je koncept spletnih skupnosti uporabnikom jasn...


Edited by frogstomp - 27.Jul.2010 at 21:50
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jul.2010 at 21:58
frogi učas se ej recenziral USAK špil ko je bil kak p-nojdovec tam, to pogrešam....ti že pokriješ stvari, ampak chop in preško sta včas res super reporte pisala...sej to je preteklost, ni kej kle narest.
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jul.2010 at 22:17
Dej ga srat Šujo, saj veš, da to ni res:) Ali pa se ti je zdelo, oz. saj se je meni tudi, samo se spomni, da je še v 2001, 2002, 2003 bilo 15-20 koncertov na leto, plus MM ali kaj v tujini...  Zdaj pa je toliko koncertov v 2 mesecih...

Najdejo pa se ene klasike, ta je recimo iz l. 2002Smile: (po koncertne aktivnosti so bile še bolj zanimiveLOL)...

Metalizirajo se tudi na Koroškem. Med drugim tudi v sklopu prav lepo metalsko naslovljenih koncertov Metalizacija, katerih četrti dogodek se je zgodil 29. novembra. Prav tako kot prejšnji, tudi ta v klubu Kompleks.
Za na oder so bili predvideni trije bandi – Negligence, Godscard in Kaoz, od katerih pa sta v Ravne prišla le slednja dva. Lista bandov je bila torej zadnji dan skrčila s 3 na 2, temu posledično pa se je koncert začel tudi dokaj pozno. Pred začetkom nastopa se je klub kar lepo napolnil, če na hitro ocenim, nekako toliko kot je tu običaj.
Začeli so Godscard, dokončali so Kaoz. Obeh bandov mi verjetno ni treba predstavljati. Če jih še niste videli igrati v živo (v kar skoraj ne verjamem), pa veste iz prejšnjih reportaž, da so fantje obeh bandov na odru vse prej kot dolgočasni. Tudi tokrat je bilo tako, z odra so prihajali navali energije, ki so obiskovalce le začeli spravljati v gibanje.
Vsi, ki poznate ta klub, veste, da ni ravno zgled akustičnega prostora, vendar tokrat sploh ni bilo tako grozno. Zvok je bil kar soliden, bandi še boljši, dogodek pa nikakor ne zadnja Metalizacija. Torej – metalizirajte se še naprej!


Edited by Atheist - 27.Jul.2010 at 22:22
Back to Top
poba View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 01.Dec.2008
Status: Offline
Points: 296
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote poba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jul.2010 at 22:57
Kar se Paranoida tiče:
1. Pohvalu bi Simonove fotografije. You rule buddy!
2. Pogrešam Preškota.
3. Za prihodnje pa: Keep the good work. Jaz držim z vsakim, ki podpira dobro musko. Sploh če to počne povsem voluntersko.
 
Glede folka, ki spremlja Paranoid:
1. Podprite elektronske medije. To je prihodnost glasbenega novinarstva, pa zaenkrat so e-mediji zastonj za brat in najbolj ažurni. Ne čakat na časopisje. To so navadno enomesečniki z 10krat preživelimi novicami.
2. Ne samo jamrat na forumu in jokat. Pa ne "kazat kolk dolzga imate" samo tko, da nabijate kolk se ga je kdo nažru na kakšnem koncertu al pa festivalu. To je bedno in kaže na manjvrednostne komplekse. Spomnite se da ste tukej zarad muske in zato najprej zarad muske. Zato jo podprite s srcem, ne z alkoholom in fetiširanjem.
 
Upam da točka 2. (glede folka na forumu) ne spreminja v ničemer osnovne teme tega topica.


Edited by poba - 27.Jul.2010 at 22:57
Back to Top
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jul.2010 at 16:53
Originally posted by Tyrant Tyrant wrote:

Js že od vsega začetka spremlam glavno stran (npr. pr rubriki novice je kr dost "terena" pokritga, oglasi so tud uredu, koncerti ...). Pr kšnih recenzijah al pa reportažah pa najprej preverm avtorja, ker eni mi majo res odbijajoč stil pisanja (preveč enga "pametovanja"). Forum pa zadne cajte spremlam res mal - iz istga razlogaLOL


same here.
Back to Top
jack the ripper View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 25.May.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jack the ripper Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jul.2010 at 22:46
paranoid je zakon..jz prečekiram vsak dan..edina stvar k jo pogrešam je 'rubrika' DOMAČA SCENA-malo bolj bi lahko bli ažurni na tem področju..
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3818
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2010 at 14:51
Rubrika domača scena je namenjena bandom, da se sami predstavijo (=sami pošljejo tekst, slike, updejte glede kontakotv itd). Eni se zlo potrudjo in za njih gostimo cele promo packe MP3jev, eni niso sposobni v 10 letih poslat 2 stavkov...
Back to Top
jack the ripper View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 25.May.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jack the ripper Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2010 at 16:15
tega pa nism vedu :-) pol pa vzamem nazaj
Back to Top
AishaBerg View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 15.Jul.2008
Location: United Kingdom
Status: Offline
Points: 1370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AishaBerg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2010 at 13:12
Največ visim na forumu, drugač pa redno berem reportaže & recenzije, sploh kar Davorin napiše, ob tej priliki bi povedala, da kr nemorm prehvalt, že samo zarad jezika samga. Preberem tut kej od kakga koncerta k me sploh ne zanima, sej pravm, čist odvisno od avtorja, ja :) Pa od Tegle tut zmer rada preberem kj k je zabavn :)

ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ!
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2010 at 16:35
jse kr nekak podpisem pod aisoberg.. spet hehe.. :))
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Ivan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2578
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2010 at 18:15
Iz svoje strani - obema hvala! :D
DICKLESS TRACY
ERUPTION
Back to Top
Norther View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: LA
Status: Offline
Points: 1513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Norther Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2010 at 14:11
Jst berm v glavnem vse. Novice so the best. Glih prov da si na tekocem.
Recenzije in reportaze so mi zakon glih zarad ''personal touch'' tistga k pise. Ker mam poln kurac dolgocasnih clankov (casopis style).

Edin kej vec anket pogresam, ker vcasih je blo res kul k je bla skos kaksna anketa gor.
Beer sells...........and I'm buying
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,422 seconds.