Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - Plezanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Plezanje

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
Message
FINc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1086
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FINc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Nov.2010 at 13:57
Plezanje.....
......lepota, užitek, popolnost gibanja + marsikaj več.

no js se spet vračam v to stanje po eni dolgi pavzi pa kr gre počas.še mal pa bom meu spet "mesarske roke"
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Nov.2010 at 08:54
odlično finc Thumbs%20Up  sj boš kmal nazaj not!
 
js grem pa dons v dovžanko, upam, da je suha..
 
tina za zapestje pa rabiš bit štor..ful so bla težja vrata kot sm prčakvala in mi je sam neki počl..in zj me skos bl boli..ampak pr plezanju me zaenkrat še ne moti. drgač pa a prideš kj finale jutr u kran gledat? js najbrž Smile
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2010 at 19:44
ooo finc dbest:))
poklič se mo kej namenil an...

finale sm pa gledala kar po TV.
Za Mino sm kar mal mislna de ji bo mogoče ratal pridet višje, sam jebiga.. dobra je ej.. tud 2.mest je kul :))
Tale Španc Ramon je pa tud norc... kwa je to lepo šou ej.. fajn je blo pogledat:)
.....
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2010 at 22:32
js sm tut pol kr doma gledala..sm tok pozn dam pršla, da se mi ni dal it gledat, dobri so bli! Thumbs%20Up
 
joj ta dovžanka ma res težke ocene Big%20smile pa en mini kamenček mi je padu z 20 m na čelo in mam za pou kvadratn cm rane. pa k sm res gor gledala, sam sm mislla da je čebela Embarrassed ful nimam sreče s padajoči kamni zadnje cajte Confused
tina si plezala kje za vikend?
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Nov.2010 at 21:43
so zajebani te ta mjhni kamenčki an... men na srečo še noben ni prletu dol.
a to si šla tud kšno večraztežajno smer al ne? ker na takih je priporočljivo met čelado;)
sam ej ma pa ocene tale dovžanka... tle sm še en cajt nam šla:D no mogoče bom pa pomlad že dost u formi hehe:))
kakšne ša so kej smeri? a je bl platast, a maš vsega po mal?

drgač pa nism bla nikjer za vikend... ej je prou sedl bit doma, ke zdle sm bla pa nonstop nek:D sm sej pospravla mal če ne druzga, pa zvečer po dougmu času spet šla mal vn popit:)))) je čist sedl hehe
sm pa zmerej vč pr bricu, sm si rekla de sj ene 3krat na tedn de bom hodila... ob četrtkih mamo itak rekreativne treninge, po je pa še mal za zravn treba...
.....
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3818
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Nov.2010 at 17:29
Za tiste, k vas letos ni blo na Paranoid Pikniku - na lokaciji je zdej plezalna stena!
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2010 at 19:49
Eva a se kej pleza? :D


.....
Back to Top
sekky View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 10.Jan.2008
Status: Offline
Points: 435
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sekky Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Dec.2010 at 03:44
ka se kj fotka medtem ko se pleza???Smile
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Dec.2010 at 16:57
nč kej:))) no če smo šli u skalo plezat je zmerej kšna fotka ratala... zdj ke se pa na plastik matramo pa ne.. :))
.....
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2010 at 08:05
uf ej ne, js mam zdele kr mau pavze.. Embarrassed mau mi je motivacija padla na teh boldercah..res rabim nujno kmal neki na štrik plezat..sm vidla da majo prek kluba študentov kran po novem ob pondelkih na zlatmu polu tavelko steno, bo treba enkrat pogledat, da vidim, če sploh znam še vpenat. Confused po moje več kot en mesec nism bla že v skali..pa se mi res pleza..
 
tko da js z januarjem začnem resno na trenirat za novo sezono Thumbs%20Up pa ql k bo spet mau dalši dan..k zj gre čist prehitr sonce zad. tko da si v izi že delam plane, kam grem kmal na toplo oz. vsaj na toplej nekam plezat!
 
finc ti si biu takrat na sardiniji?
Back to Top
FINc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1086
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FINc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2010 at 09:49
ja bli smo takrat na sardiniji sm lih učer neki brskou pa sm najdu eno ultra mini reportažo na AOKranj http://www.aokranj.com/reportaze.php?id=11

No če mislš it na Sardinijo pol pejt. nau ti žou ker je tok lepo pa plezališč da se ti zmeša.sam bi se splačal it za kšna 2 tedna ker za kej mn se bl ne splača ker trajekt neki keša pobere.Pa prej ga morš rezervirat ker se kr nabašejo te bane.
http://www.mobylines.com/
http://www.corsica-ferries.co.uk/
mi smo šli s temi feriji iz drugega linka iz Livorna se mi zdi da. ja pa poglej za vreme mal ker baje ma Sardinija ene 14 dni dežja v celem letu.kljub temu smo jih mi takrat sigurn več k 7 ujel.ampak je blo usen zakon.za vodnik se mi pa zdi da se ga najlaži v Cala gonone dobi, loh ti ga pa tut js posodm iz našga ferajna. ja najlepši plac za plezat je pa Isili sam pazt morš da te ne poplavi ob obilnem dežju ja pa pomemben podatek.povsod se loh na šverc spi uzun razn v Cala gonone je treba mal pazt ker je mal bl "turističen" plac s kampi.
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Dec.2010 at 22:21
o lušno Thumbs%20Up
 
eeej djte mi pomagat! ob tem si lahko predstavljate, da glasujete za svoj najljubši bend, ki bo če zbere največ lajkou igral na vašen najlubšem festivalu..čist tko, da boste lažje in z veseljem lajkal!
 
v glavnem na fb na strani od Kibube poteka nagradna igra, da tist k zbere največ lajkal dobi tist izdelek, ki ga je limal na zid od Kibube. tko da greste samo na to stran: http://www.facebook.com/pages/Kibuba/319402429462
na zidu poiščete mene in moje hlače in lajkate :) nič lažjega kot to!
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jan.2011 at 20:43
baje je na Kalymnosu nora plezarija:) bo treba it enkrat...

http://www.vertigopro.si/dogaja/kalymons.html

aja jst sm se odločila za nov korak v plezanju, prjavla se bom na izpit za športnega plezalca... :))
upam de mi bo ratal u prvo nardit... full mi je zakon ke me na rekreativni pač "trener" full spodbuja... mi res da dodatn zagon...

držte pesti 29ga al pa 30ga januarja:)

edit: aja Eva nekej se zgovarjamo de bi mel tečaj še za večraztežajne smeri, a veš ke si izrazla željo de bi šla na en tak tečaj.. ti bom magar sporočila ke se bomo dokončno zmenil kko pa kwa;)

Edited by _wasted-tina_ - 05.Jan.2011 at 23:10
.....
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jan.2011 at 22:13
kdo si že ti?
 
ja dj tina javi..k to bi pa ful nardila tečaj, če bi bla pač ena normalna cena. majo zj u kran to..in je 420 €..hvala lepa za ta dnar. za športnga plezalca izpit pa men tut folk prav, da morm počas že nardit..sam k nč ne znam od unga k tm zahtevajo Big%20smile čista tema od vozlov! pa še pripravnik morš bit, js pa še to nism..ups Tongue
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jan.2011 at 22:22
420€ ??? u jebemti... no bom javla... mal draži bo ke začetn tečaj po moje... al pa tud ne no...
sj zdj bomo itak mel še rekreativno skupino 3 mesce... poj po temu pa zna bit de se bojo kej zmigal.
zdj mamo dva termina, res kul.. u pondelkih pr bricu, u četrtkih pa na zlatmu polju (kwa je zakon stenca :))))

ajaa nis še pripravnik... no... po pa pej delat... vozle te lohk jst naučim :)))) sj ke se enkrat ufuraš poj ne pozabš. jst sm mela full probleme na začetk po na izpitu je pa kar šlo:)
drgač je pa kar jeba tale izpit.. use morš nardit u nulo, tekoče... ma se bom že nadrkala, itak mi je zakon hehe.
najbl me skrbi prva pomoč:/
je pa popravc tud 17.februarja, če mi ne bo u prvo znesl :D :D :D

a kej hodta z igorjam plezat, a je bl zimsko spanje zdj? :)




.....
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jan.2011 at 22:31
spanjeeeee! no prejšni torek sm bla isto na zlatmu polju, pa je blo zaenkrat sam 5 smerc postavlenih..uno po šalcah, men ful prelahke. je pa baje zj še ful novih? waw ej, ti si šla pa v res hud tečaj. od igorja kolega je šu v kran pa res podn..tko sam parkrat so plezal, nč od nč!
no zj z januarjem mam plan spet bl začet..ampak najprej rabim 2-3 kg dat dol k sm debela ratala Shocked pa dons sm bla kle v lj na stenci..sam to ni to..tkole na plastiki sama brez družbe sm totalno brez motivacije..res sm ful vn padla iz forme..bo treba do konc mesca mal not prnest, k pol bi šli počas uhka že kj v rovinj Smile k zdele plezam 1 na teden..če sploh :S pa štrik pa višina mi manjkata, k bom v skali spet vsa presrana k bomo šli prvič v tej sezoni..
aja ej kdaj pa mate termine v četrtkih, pa kok vas hodi?
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jan.2011 at 22:50
ma ja sm mela full zegn glede tečaja...

zdj jih je po moje ene 8 pa ja vč al mn po šalcah, zaenkrat mi to še čist sede, sam se pa že matram s kšnimi škloci čudnimi .. je pa tud ena tehnična, ke sm jo probala pa je zajebana, sam sm prou mogla... do ta 2.kompleta sm pršla... po je pa zmankal :))
pa zdle ne upam preveč ke sm si prejšn tedn zapestje zjebala na bolderci, pa še zdj ni kul...
sam eeej full padeš vn, če ne plezaš s štrikam, ke zdle smo tko nonstop šutal sam na bolderci, dons pa na štrik po dougmu času, čudn je blo:)
u soboto greva jst pa kolegica do brica pa sm ji rekla, ne me spustit na bolderje, na štrik greva plezat de se spet mal ufuram... pa tud če sam ta lohne:))
ma ja sam ni fajn plezat... men je pr bricu glih to kul ke pridem ke je zihr ena znana faca tam.

termin mamo pa od 17.30-19.30. tam okol 8 do 10 nas hod (eni so začel mal štrajkat), čist odvisn... glih prou de ni gužve...

jaaa u Rovinj bo treba it, se že nekej zgovarjamo de bi lohk šli počas mal pogledat... drgač me pa Napoleonica mika, a si bla ti že tam?
.....
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jan.2011 at 08:03
a ql..kok pa plačujete za zlat polje? sproti odvisno kok vas je? k če vas res tok mau hod, pa če sproti delite keš kok vas je (ena ura je 22 €), bi js mogoče kdaj k vam pršla pa plačala, če bi se dal kj zment Smile 
Napoleonica je baje ql ja, sam še nism bla, od Italije je blo to k nam je blizu samo Glinščica-pa je zajeban k maš tm miljon sektorjev, ampak so ful oddaljeni eden od drucga in ne morš glih peš..se res rabiš doma odločit v kerga se gre. pa na poti nazaj je ena pivovarna k majo domač pir Star
ej za rovinj pa js res računam konc mesca..oz. grem kuj vsaj kj do morja, sam da neha bit tok v kurcu vreme..bom pač lahke za začetk lezla, sam da se ufuram..ti javim kdaj bo sonce pa se gre Big%20smile
Back to Top
FINc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1086
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FINc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jan.2011 at 12:09
Lej Eva to da so parkrat plezal je fora v tem da to ni tečaj kjer te naučijo dobr plezat (za to greš na kšne treninge al pa plezaš z izkušenejšimi) ampak za to da te naučijo varnosti pr plezanju.
To da je pa taka brutalna cena u Kranu pa js nekak ne vrjamem. Za jebenega pripravnika tok keša???Pa to je ena slovenska mini plača.
Sploh pa zakaj bi rabu met status pripravnika razen če hočeš it naprej za inštruktorja in bit pol trener in dobivat 3e/h da poslušaš mejhne nevzgojene lene pamže? Ampak vsakemu svoje.Še zmer pa mislm da za dobro plezanje ne rabiš nobene listine ampak sam plezanje. Velik plezanja!

No lih sm zvedu da za pripravnika u Kranu rabš dat 140e in pol delaš še izpit na KŠPju če hočeš bit športn plezalc in daš še 50e za ta izpit in si - švoh plezalc z magičnim potrdilom
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jan.2011 at 14:42

ja dobr za enga začetnika se mi vseen zdi ql, da če ne pozna glih folka k pleza je ql tak tečaj k ga je imela tina k so ful plezal. sicer dobr to je bil on pač u kranju samo tok nezadovoljen, ampak po takmu tečaju kukr ga je on imel niti pol sploh ni pripravljen sam km it. čist tko primerjava dveh tečajev plezanja (k jih je zj že miljoon), k sta ble ceni dokaj podobni, ampak kukr vidim tino so oni res ful dobil.

pa nism govorila za pripravnika, ampak za tečaj dolgo športno plezalnih smeri: http://www.cesen.com/agk/?content=odrasli&id=17 , ki bi sicer js ful šla, ker bi se pač določene stvari res rada ornk naučila in, da mi pokaže en k je res v suveren v tem, ne pa od kolegov k ti vsak reče, da to ni nič tacga in mi zmer neki na pol povejo. če se še prevezat ne znam prov! sam it v telovadnco na zlat polje to vadt za 420 € in yay enkrat ti plačajo kemp v paklenici (k je itak skor đabe) mi je pa res trapast dat tok dnarja..no mi je pa zj en k je lan naredu inštruktorja oblubu, da me bo nauču vozle pa podobne "malenkosti" Tongue k do zj sm samo plezala, zj bo pa treba počas se kšn vozu še naučit..
 
npr. pripravnika bi js rabla vsaj za to imet, da če bi si hotla kdaj kupit letno za kransko steno, je ne morš kupit brez da maš to..oz. če ne motim je cena pol 200 €-al bliz tm nek, informacije od načelnika.
 
aja simon sj res, sj pol sm se spovnla da bi to utegnil bit ti! jap, mormo km it spet skupaj..se bomo zmenil kuj k se tale dež odstrani!


Edited by Windir - 07.Jan.2011 at 14:51
Back to Top
FINc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1086
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FINc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jan.2011 at 15:52
Aja to je pr Česnu. Ja Česen je pač Česen in ne običn česn Tko da to je to.
A da dobiš cnej stenco u Kranu morš bit samo pripravnik al morš bit tut član AO Kranj? Sej plezanje večraztežajnih smeri te tut u Kranu naučijo, pa pol je še ena skupna tura u Osp da vidš kako je to u realnosti k te u Medota dajo z enim inštruktorjem.
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jan.2011 at 18:07
eva nas pride prek te skupine 150€ na osebo (traja od januarja do marca) ampak to je skupej za h Bricu pa za Zlat polje. Tko de nvem čist točn kok je sam na zlatmu polju.

drgač pa finc... jst sm se odločila za ta izpit čist sam zrad tega, če me v prihodnosti kdaj prime delat še za inštruktorja, pa če mam možnost zkwa pa ne (enkrat se žvi;)). kuj bi mela kšne mulce drgač nevzgojene pamže... sam je tko ,ke sm šla enkrat s Tomotam ke je mev eno skupino pa so bli sam trije pa so tak zganal kt de bi jih blo 100... :))
.....
Back to Top
FINc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1086
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FINc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jan.2011 at 19:41
No sej js sm meu tut ene tri leta mulce. Pa nevem al so sam men take dal al kaj je blo. Ko js opazm da se mulariji tut na stenco ne lub če jih ne prganaš čist skos in bi mogu petim naenkrat kazat kako plezat. Pa da če je mal težji gib da se je treba pomatrat in ne sam dol stopt pa zajamrat...to men sam use dol pade. Nej grejo pol balinat če se jim ne da matrat pa bit z mislimi pr plezanju. Sm vidu da s tem nebo nč pa use skup nekam poslou pa se nehou ukvarjat z njimi ker nism vidu smisla v tem - v njih.
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jan.2011 at 19:47
ma ja vse drugu bi počel sam plezal ne:)))
je treba met kar živce ja:)

dej prid jutr ob treh do Brica...
.....
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2011 at 18:16

ql tole pr ratitovcu bo pa fajn, komi čakam, da bo do konca urejen! pa tm pod sušo bo tut treba it ko bo suho! :)

sm bla pa dons na stenci..sm plezala minutke..joj kolk sm švoh..zdej pa res 2x na teden nujno plezat! 
mnja mulci so mulci..js tut se mi zdi da nimam živce za take Big%20smile


Edited by Windir - 08.Jan.2011 at 18:17
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2011 at 08:44
Tina, Simon..js grem skor zihr v soboto v Črn kal..pomoje bi blo lah suho, k do petka nav več dežja, v soboto je 12 stopinj, sonce se baje začne že jutri..tko da bi blo lah vsaj kj suho. če pa navjo razmere za plezat, se gre pa lah na kufe na morje..v glavnem js morm it v skalo, če ne bom dobila živčn zlom :D
 
pa včer sm bla na zlatmu polju..une nove so težke :D ampak je blo res ql..morm kmal spet.
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jan.2011 at 09:12
črni kal včeraj :D
 
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jan.2011 at 12:23
jst sm včerej rekla de se morm dobr naspat ke sm bla sfukana pa se mi res ni dal še kam furat:))

a je blo dobr drgač, kej folka?
.....
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jan.2011 at 14:56
ej glede na vreme je blo v bistvu ful folka dol..sam je blo pa mrraaaaz! pa najbl vlažna skala..men je 3x zanohtal tko da sploh ne veš al držiš al ne, za kj manšga držat pa itak ni šlo. včer je blo ful lepo na gorenskem za klajmbat..mi pa silmo na primorsko..kao tm je zmer lepo vreme. ej to ne morš verjet megla je bla od zutri pa do takrat ko smo šli. splezala nism nič pametnga, vpela par štirk, pa petk..jebat ga js nism narjen za plezat v takmu mrazu. še ena fotka: 


Edited by Windir - 16.Jan.2011 at 14:56
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Feb.2011 at 11:51
ful sonca je blo..yaay! Smile 
plezanje v splitu:
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Feb.2011 at 20:10
js si vse vodnike sposojam v naši tržiški knižnci Big%20smile ne morš verjet kaj vse to majo..mam skos sposojeno slovenijo, pa plezališča brez meja, za hrvaško (ne sam istra) je pa tale:
 
se včasih splača mal po cobissu pogledat kje majo kj:
 
aja drgač pa tina pa simon, mal planiram naslednji vikend v rovinj plezat, za dva dni..če bi šla mogoče zraven.


Edited by Windir - 10.Feb.2011 at 20:14
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Feb.2011 at 11:29
šotor, al avto, najbrž pa v unmu plezalnmu kempu pr dvigradu v bajtici na tleh :) se slišmo!
Back to Top
svinska kuga View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote svinska kuga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2011 at 18:33
Je mogoče kak plezalc tuki iz ilirske? Me zanima če je kako lokalno plezališče kje v bližini ilirske, sm se pred kratkim preselu pa še nism mel časa raziskat okolice,.... mogoče kdo k bi delil kako informacijo..?
Back to Top
FINc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1086
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FINc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2011 at 19:34
se mi zdi da okrog ilirske ni nč. maš pa Črni kal, Osp pa Mišjo peč dokaj bliz. al pa kej čez mejo sam tm pa js bl pojma nimam.
Back to Top
svinska kuga View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote svinska kuga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2011 at 22:09
Supr..hvala za info!
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Mar.2011 at 00:12
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Mar.2011 at 14:43
http://vimeo.com/21387283

zakon 32min dolg movie... švedska:)
.....
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Apr.2011 at 18:27
tina nič se nisi javla za rovinj! smo se meli super..grem spet kmal. edin v limskem kanalu smo bli v enmu čudnem sektorju..sm pa v drugem poskusu vpela 6b+, ampak ajde men se je zdele mal softičarska..5 m mal za stisnt, toj blo pa to, pa glede na to, da sm rabla sam dva poskusa..ampak ok je blo zanimivo :)
 
v sredo gremo pa v paklenica in karin, yaaay Smile
 
Limski kanal
 
Rovinj-študiranje 6b+, škoda k me niso 20 min kasnej slikal k bi bla res ql fotka brez vpetga štrika.
 
 
Napoleonica
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.May.2011 at 06:48
Tina dj kšno fotko nalimi Wink
Back to Top
Šoja View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 15.Aug.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 94
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šoja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Sep.2011 at 14:17
A bi šou kdo u Paklenico konc septembra? :3
Sej bo bolš. Če ne z letim, bo pa s tabletim.
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Sep.2011 at 11:18
Originally posted by ščuka ščuka wrote:

Aja-Beti navrtava neki novga u Bašk na Krku-baje so lohne pa douge-bo treba jt tale vikend prevert-tlej pa link dala-mal pobrskejte a,n..
te na Krku so kr ql ja, so tri plezališča in ful enih smeri.
 
js grem oktobra na kalymnos, jupiiiiiiiiiiiiiii Big%20smile
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Sep.2011 at 16:48
jap, zaenkrat sva js pa Igor-mava že kupljene karte, neki jih pa še cinca al bi al ne, sam najbrž dobiva še kšno družbo :) drgač dol sam še oktobra leti ryanair, tko da js grem od 20-29ga, in 29ga je glih zadn let nazaj kar je trapast k so pol jesenske počitnce in bi šla lah za 14 dni..sam ok :) letalska je bla 90 €, let je iz Milana in da pustiš dol avto je okol 60 € za 9 dni, za bencin še nism zračunala, sam glede na to da je okol 500 km, bo benz tm okol 80 €, apartmaji so pa okol 10 €/noč, pa še trajekt iz kosa na kalymnos je kšn evro..tko da pomoje neki glih drago nav no, za prevoze 200 € (pa še kšn skuter najameš dol-10 €), bivanje 100 €, pol pa še kr porabiš, tko da pomoje bi s 400 € lah skos pršla :)
 


Edited by Windir - 07.Sep.2011 at 16:50
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Sep.2011 at 17:10
no pa k ni neka znanost na kalymnos pridt :D pa a ste vedl da gre štrik, 12 kompletov, pas pa plezalke z lahkoto v ročno prtlago Thumbs%20Up 
ql ja, tja se tut že predolg odpravlam..a tm pr prtovč so lepe smeri? a še ful dol leti?
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Nov.2011 at 11:37
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
sekky View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 10.Jan.2008
Status: Offline
Points: 435
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sekky Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Feb.2012 at 21:10
evo, tud sam sem se danes prvič preizkusu u plezanju...
prrvi vtisi: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kak zakoooooooooon!
drugi vtisi: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, faking norooooooo
tretji vtisi: aaaaaaaaaaavvvvvvv, bolijo roke :) heheheh

zdej pa rabim ene par informacij. pozna kdu koga, ki bi prodajal plezalni pas in plezalke tko, za poceni? oziroma kje se najbolj splača pobrskat pa nabavit te stvari? :)
Back to Top
FINc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1086
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FINc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Feb.2012 at 22:07
tuki na forumu vpraš
http://www.aokranj.com/

pas kup rablen, plezalk ti pa js ne priporočam rabljenih...sploh.
tko kokr se čevljev ne kupuje ponavad rabljenih se plezalke še manj...v njih bose noge švicajo...na polno

Edited by FINc - 13.Feb.2012 at 22:08
Back to Top
FINc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1086
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FINc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Feb.2012 at 10:29
ej spomnu sm se da mam js doma en praktično nerabljen pas. zdej je odvisno samo kolk je tebe skupi.al si bl postave Tine iz Železnikov al se približuješ, kako bi reku temu...Perotu
Back to Top
sekky View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 10.Jan.2008
Status: Offline
Points: 435
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sekky Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Feb.2012 at 11:04
Originally posted by FINc FINc wrote:

ej spomnu sm se da mam js doma en praktično nerabljen pas. zdej je odvisno samo kolk je tebe skupi.al si bl postave Tine iz Železnikov al se približuješ, kako bi reku temu...Perotu


evo lahko ti povem: 173cm višina in 63kg
zdej si pa predstavli hahaha :)

kašn pas maš?
Back to Top
FINc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1086
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FINc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Feb.2012 at 11:23
Originally posted by sekky sekky wrote:


Originally posted by FINc FINc wrote:

ej spomnu sm se da mam js doma en praktično nerabljen pas. zdej je odvisno samo kolk je tebe skupi.al si bl postave Tine iz Železnikov al se približuješ, kako bi reku temu...Perotu
evo lahko ti povem: 173cm višina in 63kgzdej si pa predstavli hahaha :)kašn pas maš?


prevelik zate
Back to Top
sekky View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 10.Jan.2008
Status: Offline
Points: 435
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sekky Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Feb.2012 at 11:53
Originally posted by FINc FINc wrote:

Originally posted by sekky sekky wrote:


Originally posted by FINc FINc wrote:

ej spomnu sm se da mam js doma en praktično nerabljen pas. zdej je odvisno samo kolk je tebe skupi.al si bl postave Tine iz Železnikov al se približuješ, kako bi reku temu...Perotu
evo lahko ti povem: 173cm višina in 63kgzdej si pa predstavli hahaha :)kašn pas maš?


prevelik zate


škoda.

zdej pa tehnično vprašanje za plezalce. ko bom kupoval pas in plezalke. na kaj je treba bit pozoren?
pri plezalkah je bolše da so kako številko manjše?
ali je bolš kupit pas ki je nastavljiv tudi v nogah? me ful stvari zdej zanima, ne bi se pa rad zagnal prehitro v nakup.. za začetek ne bi rad enga keša ful zagonu. pač upam da bom dubu obojeskup za kaih 100€. je to možno? :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,453 seconds.