Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - Plezanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Plezanje

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
Message
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Plezanje
    Posted: 09.Sep.2010 at 23:28
no Eva... zdej pa lohk tle debato nadaljujeva:) hihi
pa kšn nej se še prdruž :))

Jutr, če se ti bo kej dal popoldne.. pa če ne boš delala za faks.. poklič:) se gre magar mal do brica zvečer:)

Aja sm te hotla vprašat, če u Bohinjski Beli si že bla?
Sem gledala to skalo B/I (Stara Bela) pa kokr zgleda so tko tud dost kul smeri. Sicer kšnih trojk (tic, tac, tuc, toe) ne bi šla plezat bi raj kšno stopno viši:) je pa tud za pozim u redu tale Stara Bela.
.....
Back to Top
Godpuppy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Godpuppy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Sep.2010 at 23:35
Pejta v Dolomite plezat. Tam maš svašta hehe
You can never be too Specialized!!



Back to Top
sekky View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 10.Jan.2008
Status: Offline
Points: 435
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sekky Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Sep.2010 at 23:42
evo, tle se pa še jst lahko zdej uklopim. kot šport se mi je vedno zanimivo zdelo zanimivo (tko da bi jst se v tem probal) edino plezanje.
zdej pa me zanima: kak začet? kaj rabiš (mišice, čevle, magnezij...)? kje je najbolš začet? v kakem društvu, v dvorani, v naravi?
mi mamo v posavju v Brestanici eno dvorano baje. bo treba mal pozim probat it :)
Back to Top
Lupus View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 13.Sep.2009
Status: Offline
Points: 248
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lupus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Sep.2010 at 01:27
Se jst pridružujem sekkyjevem vprašanjem :p. Kaj za trenirat prste...sklece na prstih? Pri meni je edinole to, da na žabariji ni ravno lokacij za plezat, za najbližjo poznam iški vingart...
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Sep.2010 at 05:38

o Tina super tema Big%20smile

napišem kj, ko pridem s šihta Cry
Back to Top
Mraz View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mraz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Sep.2010 at 20:45
Jst bi tud =)
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Sep.2010 at 12:51
Za začetk je fajn met plezalke pa pas pa torbico za magnezij. Jst sm si prvič, drugič, tretjič sposojala zadeve, pa sem kmal pršla do tega de mi je zakon pa sm si kupila še ostale zadeve kar pa ni pocen.
Mišice pa itak dobiš sprot:)) se dost hitr začne poznat. sploh niso tok zlo pomembne, več je tehnika (jst priznam de še nimam dobre tehnike, pa mišic tud ne še full nekej ampak sj s časam pride). Več je v nogah ke pa rokah. Jst dostkrat delam napako de se preveč stegnem u sten pa se z rokam probam ulečt gor.. po mi pa moči zmanjka.
jst sm se prjavla na tečaj zdej, pa tud kokr govorim s folkam ke pleza, mi vsak reče de je to pametn de se res naučiš osnov od ljudi ke obvladajo..
Drgač je pa tud ful psiha pr plezanju, kokr boš ti obupov
na sred stene ker ne najdeš enga oprimka bo konc. u bistvu se pa morš sam mal prestopt po pa že najdeš kej.
drgač pa lohk začneš kjerkol al u skal al pa na umetn sten.. Če je lep vreme se gre itak u skalo ker je lepš:)) pa fajn je de maš enga takga zravn ke že en cajt pleza de ti naveže štrik de se ni treba teb matrat z vpenjanjem. Umetne stene so za gniu vreme:D al pa za zvečer po šihtu ke se zunej nč vč ne vid:)))

Drgač zravn Lj maš pa v jugozahodnem pobočju Šmarne Gore (Turnc) tud stene... pa kokr gledam u knig majo take dost u izi ocene primerne za začetnike. Piše de je polet še clo prevroče tam za plezat, pa de so za pozim tud kul.

Eva če sm kej narobej napisala me poprav:))))

dons ob treh gremo Pod Sušo... mal plezat pa hengat jeeei:)) Eva priiiid!:)

.....
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Sep.2010 at 16:04
jap tko kt je tina napisala :)
 
dons ne..me prsti preveč od učeri bolijo, sm bla na kranski stenci, ql! pa ugotovila sm, da na umetnih plezam 3x bolš kt v skali..tko igor mi na umetni ne seže do kolen, js pa njemu v skali ne :(
 
drgač je pa finc ful profi Thumbs%20Up
 
pa ja za začetek so itak fajni tečaji..alpa da poznaš koga k pleza, da se mu uštuliš zravn..tko da se lah kdo kdaj men uštuli Big%20smile npr. js sm brata letos vse sama naučila, in je en trener k naju je enkrat vidu reku, da on ful dobr varuje, pa naprej sm ga naučila plezat, in je letos šu samo ene parkrat plezat pa je že 6a vpel! tko da se da tut sam vse naučit.  pa nogice so pomembne..kr js prevečkrat pozabim, ker mam ful močne roke..prsti pa postanejo sčasoma močni, ko začneš ni šans, da držiš kj mejhnga..pol pa gre.
 
aja u stari beli sm bla pa sam enkrat, marca se mi zdi, skor kuj k sm začela v skali sploh plezat..in so tm kr precej navite ocene..v drugih plezališčih bi blo kamot za eno oceno več, so tut ostali rekl..tko da une lažje smeri te tm kr ful presenetjo, je pa baje ql za pozimi.
 
js mam namen letos v tečaj dolgih športno plezalnih smeri, da se mal naučim z vrvjo delat, ker se še prevezat ne znam Embarrassed
 
aja pa oprema je dost pocen..če primerjaš s kšnimi drugimi športi npr..klele si kupiš mg vrečko, pa pas pa plezalke..ostalo pa niti še ne rabiš, če maš koga k ma ostale stvari Smile skale so itak zastonj, stenc je pa dons tut že tok in je tut dokaj pocen..edin v lj je vse drago Angry  js si bom ravnokar naročila nove plezalke (tastare so se po 8 mescih plezanja že čist uničle)z neta..so za 30 € cenej kukr pa pr ns..tko da se splača v slo štacunah probat, pa naročit z neta Star
 
drgač mam pa zaenkrat največ 6b na pogled..je plan 6b+ do konca leta, pa č.e bi za polovico tok dobr plezala kot na plastiki tut v skali, bi blo velik več lah..bo enkrat!
 
še ena iz Arca..(aja ne se bat, sj večinoma ne morš padt tkole Big%20smile )


Edited by Windir - 11.Sep.2010 at 19:09
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Sep.2010 at 19:38
hehe kera slika:D :D zgleda kar brutalno :D
ja jutr gremo u kotečnik ja jaaaa...

mi smo bli pa dons tud še kar pridni... smo šli eno drugo smer Pod Sušo.. pa tko kolega prav de je ene 4c al pa 5a.. kwa pa vem.. ni bla tok u izi (no sj zame ne ). Pa sem jo že parkrat preplezala. Mja bo že:)

sm pa probala eno vpenat.. sam ni znesl.. bom jst na kšnih lažjih to probavala:D Pa sem jo že parkrat preplezala. Mja bo že:) počaaaas.. :)

aja pa dons je biu Pod Sušo tud ta ke nas bo mev tečaj:))






pa še najbl zakon znak:



edit: ma ja u bistvu je dost pocen oprema... sam po delih jo morš kupvat:))za začetk res ne rabš velik. jst sm za plezalke dala okol 70€ za pas mislm de ene 65... vrečka za magnezij pa itak đabe 13€ :) nekej takga no..

Edited by _wasted-tina_ - 11.Sep.2010 at 19:56
.....
Back to Top
Zupan View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 28.Nov.2007
Status: Offline
Points: 792
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zupan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Sep.2010 at 13:25
pred leti sm odkril zanimivo plezalno stezo .... ob vikendih je posebej zahtevna ko se vračam zjutraj domov

Back to Top
Železnk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 05.Jun.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Železnk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Sep.2010 at 13:37
hahaha :D štenge znajo bit problem ja

no da ne bo offtopica - če jest nebi imel drugih hobijev, bi se verjetno tut v plezanje vrgu. itak sem kot otrok rad splezal kamor se je dalo, pa naj bo to drevo ali pa ogormna skala. no, potem sem zrasel in nekatere veje na drevesih so se začele lomiti, pa tudi oprimki na skali v hosti za bajto niso bili več tako trdni...
sem pa vedno z veseljem preprlezal kakšno lahko plezalno steno, če smo imeli kak športni dan s šolo.
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Sep.2010 at 16:44
ŠPO Žirovnica ma novo steno in v septembru zastonj preizkus (tudi za začetnike), js grem v petek Smile
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Sep.2010 at 18:51
waw zgleda dost kul:)

ej eva.. tud mene so komarji včerej popikal sam de sm to dojela šele ke sm pajkice dol dala jao:) pa to full.. đizs:))
.....
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Sep.2010 at 19:41
Evo vam PLEZANJE.:D To je pa res en tak job, ki ga osebno neb šel opravljat za nobeno ceno.:S
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Sep.2010 at 19:57
u matr to pa je visok:)) če ne druzga ma sj za prjet dobr:P haha... so norci ja nimaš kej:)
po pa na vrh vidš de si pozabu nekej:/ ... po moje bi se najraj kar vrgu dol:))
.....
Back to Top
Lupus View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 13.Sep.2009
Status: Offline
Points: 248
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lupus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Sep.2010 at 20:17
bemti Shocked 
Back to Top
pestilence. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Jan.2009
Status: Offline
Points: 2465
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pestilence. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Sep.2010 at 20:34
: O
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8490
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Sep.2010 at 21:26
Friking fucking SHIT!!!!! Saj gori bi nekako šlo ampak ko bi pri spustu pogledal dol bi mi pa strah zabetoniral udel.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Sep.2010 at 10:49
O bruhDead
 
Ena anekdota na to temo: je inženir v TE Šoštanj govoru o štoriji, ko so poklical enga štromarja, ker je blo treba zamenat žarnice na hladilnem stolpu (una debela berta poleg navadnih dimnikov). Tip je prlezu nekje čez polovico (cca 50m), naredu eno pavzo in mimogrede pogledu navzdol (stal je na tistem mrežastem podestu). Baje je tip zmrnu - ni šlo ne naprej, ne nazaj, tko da so poslal enga svojga človeka, da ga je šel rešvatBig%20smile
 
Sej jest se smejem temu, sam drgač bi se js tut fsral pomoje; nism js višinski človk...
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8490
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Sep.2010 at 11:12
Pomojem bi prej znesel jajce kot šel tja gor Dead
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Sep.2010 at 19:10
eva a si bla u žirovnc?

včer smo bli pa na kamnitniku... če bi ble mal daljše smeri bi blo čist fajn:)
jutr se pa končno tečaj začne jeeei:))
.....
Back to Top
lesnk View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Sep.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lesnk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Sep.2010 at 09:31
Največji plezalni center (3D posnetek dvorane)
http://www.gore-ljudje.net/novosti/59017/
12
Back to Top
Klemen View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 21.Sep.2010
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Klemen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Sep.2010 at 13:44
A je kdo že kdaj plezu balvane na Rašici. Na plezanje,net piše da je tm 9 balvanov (od 5A do 6C). Lepo je opisan kako se pride tja. Sam me pa zanima a so tm balvani kej označeni al ugibaš kerih 9 kamnov je tistih pa kok majo oceno.
Back to Top
LYnX View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 10.Sep.2008
Status: Offline
Points: 284
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LYnX Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Sep.2010 at 23:21
sem svoje cajte plezanje treniru, ampak večinoma na umetnih stenah. pa še dobr sm bil. pol sm pa na rodici enkrat za en oprimk prjel, k je bil tak k dildo, pa ga je zgleda nekdo zlorabu z lubrikantom. v glavnem zdrsnu sm, pa padu kake 3-4m globok neprivezan... ble so blazine, ampak sm poču z brado v kolen. na srečo sem mel jezik za zobmi. vstal sem, naredil 3 korake in pa sm se še enkrat zvrnu. seveda, pretres možganov je bil zagotovljen. po tistem sem še kako leto plezu... pol sm pa fasu strah pred višino. =/
Back to Top
Davorin.L. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Dec.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Davorin.L. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Sep.2010 at 00:29
Originally posted by Jan Ov Plain Jan Ov Plain wrote:

Evo vam PLEZANJE.:D To je pa res en tak job, ki ga osebno neb šel opravljat za nobeno ceno.:S


o mater! Ne objavlat takšnega brez opozoril! Sm za dva litra vode najbrž izšvical iz sebe v teh šestih minutah!
I kill people all day long,
I sing my song,
because I'm John Lawman.
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Sep.2010 at 11:46
Originally posted by _wasted-tina_ _wasted-tina_ wrote:

eva a si bla u žirovnc?

včer smo bli pa na kamnitniku... če bi ble mal daljše smeri bi blo čist fajn:)
jutr se pa končno tečaj začne jeeei:))
2x sm bla ja..sam se sam na top rope pleza, ker je blo ful folka. so pa lušne smerce in, če bo kšn termin za zunanje bom zih kdaj še šla.
drgač pa ma ta teden k zj pride tole -> http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=161612680516812&ref=ts dan odprtih vrat Smile
 
ql, ql, kako je na tečaju? :)
eh kamnitnik je fuuuuj! a je un del tm čist na levo še zaprt? sicer pa men ceu plezališče deluje tko, kukr da ti bo glih ena skala na glavo padla Confused
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Sep.2010 at 13:51
no sporoč pa gremo kdaj magar skp an:)
tale stenca pa tud dost kul zgleda.. Urban Roof, sm pogledala fotke...

Kamnitnik je biu idealn za nedeljo:) pod sušo je bla skala še čist mokra.. u kamnitniku se je pa kar dal ene smeri plezat.. ok po razpokah pa kje je blo še tko mal čudn ampak se da:)
tist del je pa še zaprt ja, pa bo po moje še en cajt, tista skala noče stran padet:))

tečaj je pa kul.. u četrtk smo prvič plezal (pr bricu), pa tko kul folk je pa te ke nas majo so tud čist zakon..
po treh skupinah smo, no pa mal se menamo tud, po pa tko na ta mali stenci smo šli prečko, model je kazov pač na ker oprimk nej bi se prjev pa tko začnem pa me gleda, pa mi reče "ti pa ne plezaš prvič an?" po mi je pa težje smeri postavlov pa tko jst deeeej no plezam 2 mesca bl u izi delej z mano, pa reče "ne ne si že zlo dobra, bo tole kar u redu zate mi je poj začev nabijat de bo nadaljevalen tečaj tud pa blablabla:)) (očitno vid potencial u men lol)

@LYnX: a pa si razmišlov de bi spet kej probov?.. sj strahu pred višino se da znebit:) pa če si biu dobr... probej sej nimaš kej zgubit;)


.....
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Sep.2010 at 14:03
.....
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Sep.2010 at 17:45


evo ga našga Finca :)) Kotečnik 2003 smer Brglez 7a..
Norc:)



pa še smer Jamski človek 7b+
.....
Back to Top
Voith View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 02.Mar.2008
Location: Kuwait
Status: Offline
Points: 836
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Voith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Sep.2010 at 16:54
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Oct.2010 at 21:41
js sm pa dons prvo 6c vpela Big%20smile je blo kr zanimivo, ker je bla to dons edina smer k sm se jo sploh lotla plezat k sm mela ogromna mačka do prej..ampak vidim, da se kr da če hočem (tut če greš prej trikrat v plezališču jelene klicat Embarrassed ).
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Oct.2010 at 21:43


a je blo včerej preveč? heheh

kje si pa bla?
.....
Back to Top
Paparazzi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Oct.2008
Status: Offline
Points: 2693
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Paparazzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Oct.2010 at 09:28
Originally posted by Windir Windir wrote:

...na plezišču jelene klicat Embarrassed ).

Pazi se gamsov, oni tudi dosti plezajo in če slišijo da jih kdo kliče ...LOL
Papa Papa Paparazzi !
Back to Top
Preshko View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 395
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Preshko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Oct.2010 at 22:15
Zgodaj je treba začet:
 
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Nov.2010 at 22:30
oooo kul:))) froci se res znajo gibat tko tk se zagre.. pa če to vzdržujejo lohk ratajo zlo dobri.. ker pač sposobnosti gibanja z leti upadejo po pa starej bl se matraš de jih nazaj dobiš:)

drgač je biu pa ta vikend v Rovinju prou uspešn:)
vpela 6a... wiuwiiiiii :)) sam nvem no te ocene res lažejo po moje... ke sm probala 6a+ na toprope sm se pa najbl matrala... prou za nkamr:D

zdej 6.11. mamo pa izpit u Rovinju... treba mal vozle ponovit:))) jao...

u Rovinj se bo še dostkrat šlo ja ja:)





u nedelo smo pa mel n'mal izleta ker je biu gniu vreme, pa smo šli prevert u Limski Kanal:


pa u Osp:


pa en model ke mislm de jo je solo usekov (mja več raztežajna smer) . ni blo videt de bi biu kdo z njemu... nobene špage... ma nč.. norc:D
.....
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Nov.2010 at 14:09
o super! kje ste spali? v unmu plezalnem kempu v dvigradu? Smile
drgač pa ja ocene so tko..relativne..keri dve smerci si pa šla to? men se zdi, da ma rovinj kr mal lahke ocene..sam je pa čist fajn tm Smile
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Nov.2010 at 13:41
ta 6a mislm de se ji reče slalom.
ma ja dej Rovinj rulz:))) čist sm navdušena heheh

spal smo pa u enmu apartmaju u Rovinju (20€ na osebo) res đabe.
zdj ta vikend ke pa gremo bomo pa spal u dvigradu ja.
a je kul kemp? zihr jeSmile

.....
Back to Top
sekky View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 10.Jan.2008
Status: Offline
Points: 435
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sekky Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Nov.2010 at 14:46
Originally posted by _wasted-tina_ _wasted-tina_ wrote:

ta 6a mislm de se ji reče slalom.
ma ja dej Rovinj rulz:))) čist sm navdušena heheh

spal smo pa u enmu apartmaju u Rovinju (20€ na osebo) res đabe.
zdj ta vikend ke pa gremo bomo pa spal u dvigradu ja.
a je kul kemp? zihr jeSmile



a to potem pomeni da ne greš na doom?
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Nov.2010 at 17:49
aja slalom ja..sm ga js tut spomlad splezala, pa se mi je fajn zdel..sam pol sm vidlla da ma oceno zbito na 5b Big%20smile ampak ja ql, vidm da lepo napreduješ. pa očitno si si ful zakon tečaj izbrala k ste kr dost zunaj..
un kemp je pač ql..tak plezalski Big%20smile sam najbrž boste notr u koči spali an? no ni luksuz, je pa đabe! un modr šotor je moj :)   


Edited by Windir - 04.Nov.2010 at 17:51
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Nov.2010 at 22:54
jaaaa sj to je bl realna ocena... jst sm kuj rekla de tole pa ni 6a, sam sj veš u knigc piše pa se ti fajn zdi:)))))
mal filinga mam pa tud že za ocene.
Pa Mr.Biž sm tud šla ke je ocenena s 6a... kar plata na začetk... fakk kok me je zjebal an... sam mi je ratal:))
ke res ne veš kwa bi naredu... fakin plata noo:)

ma ja ta tečaj je zmaga res... kul ekipa res. Dej no kar konc bo zdej:/ :/ no itak smo pa zmeneni de se bomo še dobival pa to.

dons pr bricu smo pa sam po bolderci plezal... pač poudark na tehnik an.. najbl me to pojezi ke vem de bi še lohk, ke ne zateguje nekej, sam ke te že tok vse peče od teh oprimkov de se tud držat ne morš vč.. je 2 ure kar dost za bolderje:))) no sj zame heheh

kul kemp, tak čist u izi, res kul:)
ja mislm de bo dost folka u koč spal. jst sm se odločila de bom u šotoru...

Eva drgač pa ti kar poklič če se bo kam šlo, bi lohk spet šli mal skp lezt:)


SEKKY: na žalost je tko nanesl de mamo glih zaklučk tečaja na ta vikend... koncertov bo še dost:))))) še zame se mal razfukej na koncertu... bom v mislih z vam ke bote na DOOM.. nekak mi vse u vodo pade zadne cajte... jebiga
.....
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Nov.2010 at 11:32
jap v rovinju je komad enih plat! js sm tut to smer zlezla..drgač pa dj probej smeri Garbin, Tič, Galeb..so 6a, sam mal lažji..pa res lušna plezarija!
 
jap pokličem..ta vikend grem v kompanj z enimi profiji..zna bit ql Smile drgač sm pa mela tut namen še kj v rovinj pa limski kanal it..boš povedala kok bo mraz v šotoru spat :D
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Nov.2010 at 12:45
bom probala ja:)) kul...
a mislš de mi bo ratal? ;))) mah se bom že potrudila an...

s profijiWink zakon... take ke obvladajo je res kul opazvat de vidš kko se vedejo not u skal.. lohk kar precej odneseš od tega...
sm preverla mal ocene v kompanju.... clo ena 5c je :))) ostalo vse od 6 naprej... boš mal poročala kko ste se mel, aj prou... pa mal poslikej:)

a u limsku kanalu si bla že drgač?

.....
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Nov.2010 at 12:54
galeb pa garbin sta res ful lepi..pr garbinu je edin začetek mal težk, pol je pa ql.
aha igor ma namen kšno 7a zlezt..pa je ful lažje, če kšn mal pove kako se postavt..k un eden leze 8a..tko da..bo kr ql..js bi pa rada kšno 6b po dolgmu času spet zlezla Smile
nism bla v limskem..edin dvigrad (k je ful čudno plezališče, pa najbl si zjebeš štrik, ker štant nardijo povprečno 3-5 m previsoko..da pač po vrhu stene hodiš do štanta..in se pol na skali vse zjebe..ful ne vem kaj je smisel tega vrtanja, k se smer konča par metrov nižje, pa včasih je blo baje tam ful kač, in ma ful smeri taka kačja imena, sam zj jih baje ni več tok Big%20smile )
lah se slišva kj za drug vikend!
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Nov.2010 at 13:42
uu kar 7a:)) ma sj mu bo ratal... sj trmast :))))
na tečaju so nekej sanal de bi šli u nedelo mal u dvigrad plezat (če bo vreme sevede-upam de bo). sj u Rovinju še precej za preplezat:))

no dej po se pa magar za drug vikend kej slišva ja...
med tednam bom pa do Brica hodila, sam ti si pa zdj u Lj an... no sj če boš kdaj kej u teh koncih pa sporoč...

pa tiste hlače no, ta vojaške de ti dam... sj veš :))
.....
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Nov.2010 at 14:28
ja..js pa našitek! ne sj midva greva itak vsak vikend nekam na morje plezat..pa je včasih še kj frej, tko da se slišva!
 
v črnem kalu ste bli takrat? men je tm ful fajn ratal Smile
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Nov.2010 at 15:18
črn kal je zmaga! :)) men je blo čist zakon tam...
na eni smerci se mi je skala odtrgala... pa to glih pred kompletam ke sm se mislna vpet... pa še tko nč sumliv ni zgledal.. kwa me je jezil :D :D tam čez bi pršla pa še 2krat bi se vpela pa bi bla gor... đđđđđ...

.....
Back to Top
Mraz View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mraz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Nov.2010 at 18:03
Jst bom zdaj tud hodu gledat kok punce plezijo, pa bom od spodaj opazoval ;)
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Nov.2010 at 18:45
eva tale kemp je imo zakon... čist u izi, res dobr... sam čist u pm nek:)))
drgač se pa še kar da spat zunej, sem si zaborila visečo mrežo pa je blo najbol... pač spalka pa dekca pa toj to:))

sicer pa tale vikend nisem bla neki razpoložena za plezat ej, nekej me je zjebal. Sm šla u soboto ta prvo smer Mendulo 5c+ (full lepa an) sam sm jo tko težko zlezla de je blo kar grozn.. kt de bi prvič plezala :)) poj sm šla smer Garbin... a-a ni šans... :D
poj sm pa šla še eno ke sm jo že prejšn vikend, Kosir 5b pa tud s težavo, ke sm jo u zadno tko u izi preplezala.
Sm šla tud smer Galeb... fuuuuuul lepa ej.. poj sm pa šla še Tiča pa me je spet nekej počefurl :))
no sj izpit sm nardila, tko de sm zdej uradno športni plezalec pripravnik :)))))

no u nedelo smo pa tud šli mal plezat pa sm si rekla "kurc pejmo eno 4b za začetk (Sponge Bob) :))"
no mi jo je ratal... ITAK 4b an kwa mi jo ne bo... sam sm poj kar nehala plezat pa sm mal gledala ostale, pa je blo čist fajn:D kwa te to pojezi ej če si v zakon plezališču pa brez energije:/ :)) ampak se zgodi an:)


.....
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Nov.2010 at 10:59
haha, midva sva bla v kompanju tut čist brez energije..sva bla oba zunaj, pa spala tri ure..tko da ni blo šans kj pametnga splezat..tko da sm bolj ko ne gledala kako mladci z lahkoto opravijo z 8a Clap
pa sj men je bla Mendula neki istga težka kot Garbin..je pa res ful lepa Thumbs%20Up
 
ql, ql..pol bo treba čimprej v rovinj plezat! a to vse vpenaš al še kj na top rope?
 
js grem dons po dolgmu času spet mau na stenco..tko res najmanj plezam zadnje čase..pa 10 dni nazaj sm si neki zapestje zjebala k sm odpirala vrata od avto..wtf..in me še kr boli Confused
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Nov.2010 at 18:18
obvladajo an :)))) mja ej kapo dol vsem ke lezejo 8ke...

ma ja sj pravm de mi je nekej pral not po glav, res prou wtf an:)) kar ena blokada kao na foro "ah ne morm vč" pa sm nehala... pa sj veš de ne obupam tk hit an:D

drgač pa ne plezam vč na top rope... dougčas... pa še padet ne morš, če ti slučajn ne znese:)) mal me še jebe u glav pač na to foro "o fakk čist tam dol nek sm vpeta, kwa če padem" ampak tud to počas gre stran:) psiha an... sj bo počas:)

kko ti je pa ratal zapestje zjebat ke si odpirala vrata od avta?
.....
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,344 seconds.