Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - 2011/01/29 - CANCELED - Impaled Nazarene, Nephrolith + 1 - Menza
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Topic Closed2011/01/29 - CANCELED - Impaled Nazarene, Nephrolith + 1 - Menza

 Post Reply Post Reply Page  <12345 6>
Author
Message
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2011 at 20:30
a dej no... najbl se veseliš ene stvari po pa tkole...
ma kr nekej...
.....
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2011 at 20:31
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

fuck you dude. provokacija je to, ne pa načrtovanje napada na ljubljano...
Res krasno opravljaš delo moderatorja.
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Provo Kator View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 08.Oct.2009
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 364
Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2011 at 20:33
Originally posted by Haliaetum Haliaetum wrote:

Provokator: jst mislim, da imaš malo zmedo v glavi.
- Omenjene bende nemoreš dat vse v isti koš. Res me ni volja razlagat zakaj ampak mislim, da je očitno.

- Nacizem in homofobija niso glih povezani tko kot zgleda - mojemu očetu grejo na kurac pedri in lesbike in je pristaš old way jugoslovanskega komunizma.

- kaj ima glasba od Bleeding Fist tako nacističnega? Mislim, a ni ta tema že 200x bla obravnavana na paranoidu in pač nikoli prišla do konca ker stvar ni resnična plus je okoli njih taka gora govoric, da pomoje samo še da so noseči jim ni kdo reku... govorilo se je, da so narkomani na iglah, pretepači, da so določeni člani bli v zaporu, v umobolnicah, da so na pogojnih itd. in pač ljudje se jih po mojem mnenju bojijo tudi zaradi tega ker kot malodko imajo jajca vsem vse povedat v faco kot oni in to malokomu ni všeč...

Lahko jim rečeš pijanci, satanisti al karkoli - ampak zagotovo ne nacisti, ker nimajo s tem nič veze in tudi sam Frogstomp lahko pove, ki jih "dobro" pozna in še mnogo drugih ljudi na paranoidu.

jst jih osebno dobro poznam in lahko to zagotovo povem!

O ja, veliko zmedo. Odražam stališče povprečnega forumaša. Zato pa me podučite.
Od Bleeding Fist osebno poznam 3 člane, zato vem, kako mišljenje imajo. In vsaj 2 od njih ne skrivata NS ideologije. Če gre samo za provokacijo, in ne mislijo resno, pa sem že v enem postu prej napisal. Slaba publiciteta je to.

Homofobija in nacizem sta 2 ločeni stvari, zato imata tudi vsaka svoj izraz. Sta pa pogosto povezani, ker sta obe izključevalni ideologiji. In pa indoktrinirane ovce so našopane z vsemi temi ideologijami naenkrat. Pokaži mi enega desnega ekstremista, ki ne sovraži gejev?
Nasprotno od tega so pa tolerantne ideologije, kar pa ne pomeni da so preplašene. Če me bo kak črnec udaru, ga bom nazaj. Ne bom pa zato vnaprej govoru, da so vsi črnci kriminalci. To je razlika.
Vodkodlaki in vamparji
Back to Top
FINc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1086
Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2011 at 20:36
Provo Kator: "Metalci ne tepejo črncev in lezbijk. Še. Spomni se na to čez 2-3 leta. Jaz ti lahko že zdaj naštejem še pa še metalcev, ki na smrt sovražijo črnce in lezbijke. Samo mala iskra je potrebna za stopničko višje."

2-3 leta... ne bodi tko črnogled in ne napiši mi naj pol čez tri leta jamram da si mi to use reku takrat. Vsako stvar je treba potrdit z dokazi in ne z dokazi kot je nacistična Nemčija. To je blo in to se nemore več zgodit, no razen če gre za velik biznis in bi bla Amerika že prva v tej vrsti za začetek česa takega. pa sj js tut pozman koga k ne mara črncev sam zato še ni nobenga črnga segu. Zakaj pa kdo nebi maral lezbijk?Sej če niso straight lezbijke kosmate podpajsko so to čist uporabna dekleta
Back to Top
Provo Kator View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 08.Oct.2009
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 364
Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2011 at 20:36
Originally posted by Haliaetum Haliaetum wrote:

TO JE SRAMOTA ZA CELOTNO SLOVENSKO METAL SCENO!

Jaz sem proti neo-naci scenah itd. ampak FUCK OFF ANTIFA! Naj grejo delat 10 ur na dan na gradbišče in naj nehajo filozofirat o životu na filofaksih.

Me zanima če bodo imeli še voljo se gonit za izmišljenimi nacisti po internetu!



Sramota za slovensko metalsko sceno so bendi, ki vnašajo razdor s preveč očitnim simbolizmom (nalepke tujesi, panterji in podobno).
Jaz delam težko fizično delo vsak dan, in imam poslanstvo, da uravnotežujem debate. Vedno se postavim na nasprotno stran od večine.
Vodkodlaki in vamparji
Back to Top
Provo Kator View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 08.Oct.2009
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 364
Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2011 at 20:37
Originally posted by FINc FINc wrote:

Provo Kator: "Metalci ne tepejo črncev in lezbijk. Še. Spomni se na to čez 2-3 leta. Jaz ti lahko že zdaj naštejem še pa še metalcev, ki na smrt sovražijo črnce in lezbijke. Samo mala iskra je potrebna za stopničko višje."

2-3 leta... ne bodi tko črnogled in ne napiši mi naj pol čez tri leta jamram da si mi to use reku takrat. Vsako stvar je treba potrdit z dokazi in ne z dokazi kot je nacistična Nemčija. To je blo in to se nemore več zgodit, no razen če gre za velik biznis in bi bla Amerika že prva v tej vrsti za začetek česa takega. pa sj js tut pozman koga k ne mara črncev sam zato še ni nobenga črnga segu. Zakaj pa kdo nebi maral lezbijk?Sej če niso straight lezbijke kosmate podpajsko so to čist uporabna dekleta

Preberi si debato o nacionalsocializmu v "Ostalo" pa boš videl kaj mislijo o črncih in lezbijkah.
In ja, jaz poznam enega, ki ni ravno orto metalec, je pa že fizično napadel tako geje kot črnce. Lezbijk vsaj kolikor vem, ni. Nisem z njim prijatelj, samo poznam ga.


Edited by Provo Kator - 01.Jan.2011 at 20:39
Vodkodlaki in vamparji
Back to Top
Haliaetum View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 10.Apr.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 947
Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2011 at 20:41
Provo_kator: očitno imajo v bandu še klaviaturista in violinista.

1x1 jih očitno slabo poznaš...


Edited by Haliaetum - 01.Jan.2011 at 20:42
UPCOMING RELEASES:

HELLSWORD - BLASPHEMY UNCHAINED
PANIKK - UNBEARABLE CONDITIONS
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2011 at 20:45
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

gre za metaldogodk. mislm da smo si po vseh letih obiskovanja koncertov nekak izboril status zglednih kulturnikov, brez konfliktnih interesov, neglede na sporočilo na odru...

dela se problem tam, kjer ga ni.
Ja, zato ker smo metalci ena neumna nekulturna banda je na naših dogodkih vse dovoljeno, al kaj?!?!??!?!!? Ja pr nas je pač dovoljen sovražni govor, nasilje, izsiljevanje, umor... ker pač metalci so itak neumni pa nimajo niti ideologije, načel, možganov...

Frogi: če se imaš ti za eno nulo, ker si metalec, še ne pomeni, da smo vsi neumne budale tako kot ti.


Edited by Prophet - 01.Jan.2011 at 20:54
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Železnk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 05.Jun.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1602
Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2011 at 20:45
Provokator, v neki drugi temi sem pisal proti nacizmu, glede ANTIFA-ja pa imam tako mnenje - ta organizacija žal ni to kar bi morala biti, saj mnogi njeni člani uporabljajo iste metode za doseganje svojih ciljev kot Blood & Honour - grožnje in batine. Zdi se mi da lahko v tem pogledu člane obeh omenjenih organizacij čisto lepo primerjamo...pa ne po njihovih idealih, temveč po obnašanju.

Saj samo bistvo ANTIFA mi je čisto všeč (boj proti fašizmu in nacizmu), ampak se mi zdi da gre marsikdo čez mejo in v življenju samo išče ključne besede, ki mu služijo kot povod da nekomu zateži, ne zanima pa ga kontekst v katerem se le-te besede nahajajo. Primer: nekdo govori povsem nedolžen vic o Muju in Hasu, pa pride mimo nek AFA-jevec in reče "Kva je pizda ti matrna, a maš kej prot busancem?! A SI NACI?!!". Zaradi teh ljudi žal nimam najboljšega mnenja o ANTIFA-ju. Žal.

Glede bendov Impaled Nazarene in Bleeding Fist - priznam, osebno jih ne poznam, ampak ali je že kdaj kdo videl da bi imel kdorkoli od njih na sebi kakšen nacisitčen ali fašističen simbol? Jaz mislim da nihče, če pa mi kdo dokaže nasprotno, pa bom z veseljem spremenil mnenje o bendu.
Back to Top
Provo Kator View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 08.Oct.2009
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 364
Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2011 at 20:46
Originally posted by Haliaetum Haliaetum wrote:

Provo_kator: očitno imajo v bandu še klaviaturista in violinista.

1x1 jih očitno slabo poznaš...

Dve besedi: Bull Pit! Če je pa to zajebancija, pa ne vem.
Vodkodlaki in vamparji
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11726
Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2011 at 20:48
Originally posted by Prophet Prophet wrote:


Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

fuck you dude. provokacija je to, ne pa načrtovanje napada na ljubljano...
Res krasno opravljaš delo moderatorja.



fuck you posrano teslo. provokacija, get it? potoži unim gor, mogoče boš dosegu to kar so antifajevci s koncertom.
Back to Top
Železnk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 05.Jun.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1602
Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2011 at 20:53
Ah ta Paranoid...zgleda da je res težko napisati svoje mnenje brez očitne provokacije, ki samo vodijo v kreganje in posledično smetenje teme?

No ja...saj v bistvu sem se že navadil...upam samo da ne pademo na raven 24ur.
Back to Top
Provo Kator View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 08.Oct.2009
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 364
Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2011 at 20:55
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

Originally posted by Prophet Prophet wrote:


Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

fuck you dude. provokacija je to, ne pa načrtovanje napada na ljubljano...
Res krasno opravljaš delo moderatorja.



fuck you posrano teslo. provokacija, get it? potoži unim gor, mogoče boš dosegu to kar so antifajevci s koncertom.

Frogi??? Shocked Ova noč nije tvoj dan?
Mimogrede: tuki sem jaz edini provokator! Naj mi nihče drug ne hodi v zelje!
Vodkodlaki in vamparji
Back to Top
Haliaetum View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 10.Apr.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 947
Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2011 at 20:56
Originally posted by Železnk Železnk wrote:

Ah ta Paranoid...zgleda da je res težko napisati svoje mnenje brez očitne provokacije, ki samo vodijo v kreganje in posledično smetenje teme?

No ja...saj v bistvu sem se že navadil...upam samo da ne pademo na raven 24ur.


welcome to metal made in Slovenia:)
UPCOMING RELEASES:

HELLSWORD - BLASPHEMY UNCHAINED
PANIKK - UNBEARABLE CONDITIONS
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11726
Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2011 at 20:58
Originally posted by Prophet Prophet wrote:



Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

gre za metaldogodk. mislm da smo si po vseh letih obiskovanja koncertov nekak izboril status zglednih kulturnikov, brez konfliktnih interesov, neglede na sporočilo na odru...

dela se problem tam, kjer ga ni.
Ja, zato ker smo metalci ena neumna nekulturna banda je na naših dogodkih vse dovoljeno, al kaj?!?!??!?!!? Ja pr nas je pač dovoljen sovražni govor, nasilje, izsiljevanje, umor... ker pač metalci so itak neumni pa nimajo niti ideologije, načel, možganov...


mislm da so metalci sposobni tud gledat 2 uri nazi nastopa, al pa poslušat besedila o klanju, rezanju vratov, pa to mirno prebavit in ne podležt hujskanju, če to sploh lahko to je...

žal mi je da nikdar nisi skužil procenta black metala, kjer je glavna tematika ljudomrznost... in vojna. ne razumem zakaj lahko slayer o tem, en drug band pa ne? a so slayer tolk bolj politično korektni?

fak ej, ne morm vrjet da si kdaj delim prostor v koncertni dvorani z pajaci, ki bi rajš cenzuro pa prepoved...

kakorkoli, žal mi je za tistih 100 kolegov, ki bi šli na koncert začupat, pa zdej ne bodo mogl it zarad parih glupih burekov. kako pozorno prečesavajo domnevno ideologijo za nastopom je pa provokator pokazal, ki niti ni vedu za besedila, dokler ni opazil antifa objave.

tolk pozornih ljudi ne boš prepričal z nerazumljivim kruljenjenm..
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2011 at 21:00
Originally posted by Provo Kator Provo Kator wrote:

Originally posted by Haliaetum Haliaetum wrote:

TO JE SRAMOTA ZA CELOTNO SLOVENSKO METAL SCENO!

Jaz sem proti neo-naci scenah itd. ampak FUCK OFF ANTIFA! Naj grejo delat 10 ur na dan na gradbišče in naj nehajo filozofirat o životu na filofaksih.

Me zanima če bodo imeli še voljo se gonit za izmišljenimi nacisti po internetu!



Sramota za slovensko metalsko sceno so bendi, ki vnašajo razdor s preveč očitnim simbolizmom (nalepke tujesi, panterji in podobno).
Jaz delam težko fizično delo vsak dan, in imam poslanstvo, da uravnotežujem debate. Vedno se postavim na nasprotno stran od večine.
Zakaj tudi ti ne moreš biti Karantanec, zakaj ne moremo vsi biti idioti?!?! ZAKAJ?!?!?!??!!?
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Provo Kator View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 08.Oct.2009
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 364
Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2011 at 21:09
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

kako pozorno prečesavajo domnevno ideologijo za nastopom je pa provokator pokazal, ki niti ni vedu za besedila, dokler ni opazil antifa objave.

tolk pozornih ljudi ne boš prepričal z nerazumljivim kruljenjenm..

Kolikor pa jaz opažam, sem en REDKIH, ki ne berem besedil. S komerkoli se pogovarjam, izpadem butelj, ker ne poznam besedil in tematike. In zgleda je čas, da se o bendih predhodno pozanimam, preden mi nehote postanejo všeč. Ker je postalo prenevarno jih tolerirat.
Vodkodlaki in vamparji
Back to Top
Provo Kator View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 08.Oct.2009
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 364
Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2011 at 21:09
Originally posted by Prophet Prophet wrote:

ZAKAJ?!?!?!??!!?

Obstajajo ZAKAJi, ki nimajo ZATOjev...
Vodkodlaki in vamparji
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2011 at 21:11
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

Originally posted by Prophet Prophet wrote:



Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

gre za metaldogodk. mislm da smo si po vseh letih obiskovanja koncertov nekak izboril status zglednih kulturnikov, brez konfliktnih interesov, neglede na sporočilo na odru...

dela se problem tam, kjer ga ni.
Ja, zato ker smo metalci ena neumna nekulturna banda je na naših dogodkih vse dovoljeno, al kaj?!?!??!?!!? Ja pr nas je pač dovoljen sovražni govor, nasilje, izsiljevanje, umor... ker pač metalci so itak neumni pa nimajo niti ideologije, načel, možganov...


mislm da so metalci sposobni tud gledat 2 uri nazi nastopa, al pa poslušat besedila o klanju, rezanju vratov, pa to mirno prebavit in ne podležt hujskanju, če to sploh lahko to je...

žal mi je da nikdar nisi skužil procenta black metala, kjer je glavna tematika ljudomrznost... in vojna. ne razumem zakaj lahko slayer o tem, en drug band pa ne? a so slayer tolk bolj politično korektni?

fak ej, ne morm vrjet da si kdaj delim prostor v koncertni dvorani z pajaci, ki bi rajš cenzuro pa prepoved...

kakorkoli, žal mi je za tistih 100 kolegov, ki bi šli na koncert začupat, pa zdej ne bodo mogl it zarad parih glupih burekov. kako pozorno prečesavajo domnevno ideologijo za nastopom je pa provokator pokazal, ki niti ni vedu za besedila, dokler ni opazil antifa objave.

tolk pozornih ljudi ne boš prepričal z nerazumljivim kruljenjenm..

Ja, eni so res sposobni delat neki 2 uri, da ne bi vklopili možgane. Ne bi jim pa reku, da so metalci.
Ka pa ti veš ka jst nisem skužil, kaj pa sm. Take psihoanalize zadrži za protirprofetovski krožek.
Če ne razumeš (sam tako trdiš), potem mogoče ta muzka ni zate. Pač ne more vsak poslušat metala(ga razumet). Slayer sploh precej skupina s precej kompleksno ideologijo in besedili. Pač za navadnega poslušalca glasbe so pač preveč.
Sam sem tudi proti cenzuri in prepovedi. Pač naj naziji govorijo neumnosti iz institucij, kjer ne morejo nobenega fizično ogroziti.
Meni se ne zdi, da je Provokator dokazal kaj podobnega, kot ti trdiš. Razloži in utemelji! A ni možno, da je on provociral?


Edited by Prophet - 01.Jan.2011 at 21:25
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Abyss View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 512
Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2011 at 21:14
Marduk so tut nacisti!!! Loool :D
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2011 at 21:15
Originally posted by Provo Kator Provo Kator wrote:

Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

kako pozorno prečesavajo domnevno ideologijo za nastopom je pa provokator pokazal, ki niti ni vedu za besedila, dokler ni opazil antifa objave.

tolk pozornih ljudi ne boš prepričal z nerazumljivim kruljenjenm..

Kolikor pa jaz opažam, sem en REDKIH, ki ne berem besedil. S komerkoli se pogovarjam, izpadem butelj, ker ne poznam besedil in tematike. In zgleda je čas, da se o bendih predhodno pozanimam, preden mi nehote postanejo všeč. Ker je postalo prenevarno jih tolerirat.
80% tistih, ki si pravijo metalci, ne berejo besedil. Besedila ne grejo brez glasbe in obratno. Pač glasba mora biti kompletna, gre za sinergijo glasbe in besedil. Če ne bi bilo tako, bi poslušal sam 80's pop.
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2011 at 21:17
Gamad, pa sn mislala da so antifajevci na Hrvaškem gnoji.

Dejstvo je da besedila temeljijo na metaforah, ki si jih lahko vsak razlaga po svoje. Pač js ko slišim besedo genocid jo ne povežem takoj s holokavstom. Ffs.

Ne da podpiram karkšnekoli politične usmeritve, sam da se pa vtikajo v sceno, k je meni blizu (predvsem zarad glasbe) je pa kretensko. Fak of. Gremo še mi njim sabotirat razne shode in koncerte, pa bojo vidl. -.-
Back to Top
Abyss View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 512
Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2011 at 21:19

Bleeding Fist so ful nazi ker imajo samo satana v besedilih. Toraj je satan nazi! Novo odkritje!

Back to Top
Provo Kator View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 08.Oct.2009
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 364
Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2011 at 21:20
Originally posted by Abyss Abyss wrote:

Marduk so tut nacisti!!! Loool :D

Seveda so. Zato jih ne poslušam.
Vodkodlaki in vamparji
Back to Top
Provo Kator View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 08.Oct.2009
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 364
Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2011 at 21:23
Originally posted by Abyss Abyss wrote:

Bleeding Fist so ful nazi ker imajo samo satana v besedilih. Toraj je satan nazi! Novo odkritje!


Naciji so se ukvarjali z okultizmom, kamor spada tudi satanizem. Torej imajo nekaj skupnih tock. Žal so BF indoktrinirali tudi tebe in to zelo hitro.
Vodkodlaki in vamparji
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2011 at 21:26
Originally posted by Lif. Lif. wrote:

Gamad, pa sn mislala da so antifajevci na Hrvaškem gnoji.

Dejstvo je da besedila temeljijo na metaforah, ki si jih lahko vsak razlaga po svoje. Pač js ko slišim besedo genocid jo ne povežem takoj s holokavstom. Ffs.

Ne da podpiram karkšnekoli politične usmeritve, sam da se pa vtikajo v sceno, k je meni blizu (predvsem zarad glasbe) je pa kretensko. Fak of. Gremo še mi njim sabotirat razne shode in koncerte, pa bojo vidl. -.-
Koliko časa pa rabiš, da holocavst z genocidom povežeš? :>
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Abyss View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 512
Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2011 at 21:26
Eh ja lej nepoznamo se in nemorš govoriti o meni kaj sem tako kot jst nemorem govoriti kaj si ti ker te ne poznam. Tako da ne govort nekih bedari.
Back to Top
Mørke View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 01.Jan.2011
Status: Offline
Points: 77
Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2011 at 21:27
Originally posted by Železnk Železnk wrote:

Glede bendov Impaled Nazarene in Bleeding Fist - priznam, osebno jih ne poznam, ampak ali je že kdaj kdo videl da bi imel kdorkoli od njih na sebi kakšen nacisitčen ali fašističen simbol? Jaz mislim da nihče, če pa mi kdo dokaže nasprotno, pa bom z veseljem spremenil mnenje o bendu.
 
Kar se tiče simbolov, se mi zdi, da nastaja problem predvsem zaradi karantanskih panterjev, ki jih naš izjemno izobraženi anti-fa kolektiv jemlje kot pokazatelje nacistične usmerjenosti tistega, ki jih nosi. Za njih razlike med "domoljubjem" in "naci-faši-skini" (pač predstavniki organizacij, kot je Blood and Honour) ni - naj nekdo v prisotnosti kakšnega od anti-fajevcev malo potoži glede porasta priseljencev v Sloveniji in izgubljanja kulture - si že "nacist".
 
Samo malo, smo res takšni reveži, da bi nam koncert skupine, katere besedila "opevajo in zvišujejo nacistične zmage v drugi svetovni vojni", opral možgane? Jaz bi bolj TO označila za "ne vklop možganov"... Dvomim, da takšni bandi silijo/spodbujajo publiko na koncertu, da vzklika nacistična gesla, prav tako dvomim, da jih vzklikajo oni.


Edited by Mørke - 01.Jan.2011 at 21:33
Back to Top
Provo Kator View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 08.Oct.2009
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 364
Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2011 at 21:27
Originally posted by Lif. Lif. wrote:

Gamad, pa sn mislala da so antifajevci na Hrvaškem gnoji.Dejstvo je da besedila temeljijo na metaforah, ki si jih lahko vsak razlaga po svoje. Pač js ko slišim besedo genocid jo ne povežem takoj s holokavstom. Ffs.Ne da podpiram karkšnekoli politične usmeritve, sam da se pa vtikajo v sceno, k je meni blizu (predvsem zarad glasbe) je pa kretensko. Fak of. Gremo še mi njim sabotirat razne shode in koncerte, pa bojo vidl. -.-

Pri tvojih letih bi lahko že vedela, da so metafore nevarne, ker niso vsi ljudje dojemljivi. Eni jih nažalost vzamejo dobesedno. Tu je problem, in pa tudi razlog za taka besedila. Ne mi cez antifajevce. Dokler ne boš kaj cez nacije povedala, te ne bom resno jemal.
Vodkodlaki in vamparji
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11726
Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2011 at 21:27
ma dej spet pofukana dvojna morala.. prophet in psihoanalitični krožek, hkrati pa vidi v glavo kako 80% ljudi ne posluša besedil in so nasploh zombiji, brez lastne duše... dej človk, probi ne izpast kot pajac, pa ne bo nobene potrebe po psihoalalizi ali nasploh ukvarjanju s tabo, namesto s tvojimi besedami.

yay, slayer.. zaščiteni od vseh, da nebi slučajno kdo poskušal kej čez njih povedat. njih je treba razumet, in to ne more vsak... se strinjam s tem in ravno to sm hotu povedat - zakaj drugim bandom ne damo iste možnosti izražanja da prepevajo o tej in oni stvari (nacizem in ostale človeške pojavnosti)... če preletimo besedila, ki so bla na blogu objavljena, se mi ne zdi nč kej bolj sporno od tega kar povedo drugi metal bandi - opisovanje enega občutka, ki gre skozi glave ljudi, ki so morda v tistih časih mel puško v roki pa strelali na barabe.. dvomim da bo zarad tega banda več ljudi navdušenih nad nacistično švabijo..sigurno jih je več zarad tega, ker so na discoveriju vidl odajo o nemški vojaški tehnologiji..

kar se tiče gejev, homoseksualcev, pedrov, lezbijk... isto.. zakaj brant človeku na odru da pove kaj si misli o tem?

stvar je bla, obstaja, zakaj o njej molčati? bedarija.
sej dobijo parental advisory nalepko, odrasu človk naj bi pa ločil med prav in narobe vsaj prbližno, če ne bo ima pa država že v naprej določeno sankcijo.. .tko da.. problem?




ljubim vroče debate :)



Edited by frogstomp - 01.Jan.2011 at 21:32
Back to Top
Abyss View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 512
Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2011 at 21:28
Aja pa usi bendi k majo satana pa te fuke notr no nacisti. Tako da je ful metal bendov naci. Metalci so nacisti! No zdej mam pa dost se kle pregovarjat ker nebomo pršl nikamor.

Edited by Abyss - 01.Jan.2011 at 21:30
Back to Top
Provo Kator View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 08.Oct.2009
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 364
Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2011 at 21:30
Originally posted by Abyss Abyss wrote:

Eh ja lej nepoznamo se in nemorš govoriti o meni kaj sem tako kot jst nemorem govoriti kaj si ti ker te ne poznam. Tako da ne govort nekih bedari.

Jaz sem tu virtualen lik, ki predstavljam neko mnenje neke množice. Ti pa si konkretna fizicna oseba.
Vodkodlaki in vamparji
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2011 at 21:30
Js pač pomislim na splošni pomen besede. Kot da je Hitlerjev genocid nad Judi edini v zgodovini, pa tut če je bil največji.

Štela lih nisem, verjetno v parih sekundah. S tem da pomislim še prej na 97875239524 drugih asociacij vmes, npr. na Deströyer 666 :]

Back to Top
Haliaetum View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 10.Apr.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 947
Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2011 at 21:34
SATAN IN POSILJEVANJE, HAHA;*

We gather together with murder on our minds
Nuns are the target Religion is the crime
Driven by lust and deep-seeded resent
Tonight we go and raid the convent
We have come to kill We have come to rape
No one survives No one escapes
Corralling the victims Mephisto grins
This unholy night The massacre begins
Raid the Convent
Avenging all the ghouls and witches
Raid the Convent
Condemned by these fucking bitches
Raid the Convent
The attack on Catholicism
Raid the Convent
Assailants propagate the schism
The stains of blood from those we brutalize
Adorn the goats and oxen that we ride
We leave the churchyard and start back to the woods
The master cackles as evil conquers good
The onslaught is over The ambush is done
The headless corpses Decapitated nuns
The black white and puddles of red
This flock of cunts is now fucking dead
Raid the Convent now
UPCOMING RELEASES:

HELLSWORD - BLASPHEMY UNCHAINED
PANIKK - UNBEARABLE CONDITIONS
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11726
Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2011 at 21:36
končno je folk začel brat besedila. žal se mormo antifajevcem zahvalt za to.

zgleda, da bo zdej pol ljudi nehal poslušat metal/black metal :)?

Edited by frogstomp - 01.Jan.2011 at 21:36
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2011 at 21:37
Originally posted by Provo Kator Provo Kator wrote:

Originally posted by Lif. Lif. wrote:

Gamad, pa sn mislala da so antifajevci na Hrvaškem gnoji.Dejstvo je da besedila temeljijo na metaforah, ki si jih lahko vsak razlaga po svoje. Pač js ko slišim besedo genocid jo ne povežem takoj s holokavstom. Ffs.Ne da podpiram karkšnekoli politične usmeritve, sam da se pa vtikajo v sceno, k je meni blizu (predvsem zarad glasbe) je pa kretensko. Fak of. Gremo še mi njim sabotirat razne shode in koncerte, pa bojo vidl. -.-

Pri tvojih letih bi lahko že vedela, da so metafore nevarne, ker niso vsi ljudje dojemljivi. Eni jih nažalost vzamejo dobesedno. Tu je problem, in pa tudi razlog za taka besedila. Ne mi cez antifajevce. Dokler ne boš kaj cez nacije povedala, te ne bom resno jemal.


Ja so letos dosegli, da je odpadel Jotunheim festival v Zagrebu. Kako? Skliceval so se, da so povabljeni sami nazi bendi (Thyrfing, Menhir, Vreid, Dalriada, Bornholm). Da pa trdiš, da so Menhir nazi bend, kr majo na eni sliki star germanski simbol, k so ga zlorabli nacisti, je res ful dobr ja. Sam zato, kr se njihova glasbena tematika navezuje na germansko mitologijo. Oni ne izražajo nikrakšnih nacionalističnih načel, niti jih ne skrivajo v metaforah.
Torej kdo je tle nestrpen pa ignoranten? Antifa my ass.
Back to Top
Provo Kator View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 08.Oct.2009
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 364
Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2011 at 21:39
Pisci besedil ne ciljajo na izobražene razgledane metalce. Med metalci dejansko je inteligenca višja kot drugje. Vseeno pa niso VSI taki. In taki so cilj ideologov. 90% metalcev se bo morda smejalo besedilom, eni se bodo pa poistovetili z njimi.
Nekoč je bil konsenz med metalci, da so ekstremizmi slabi, zdaj pa jih opravičujete in se znašate le nad antifa. To kaže na spremembo duha. In to me skrbi. Nekaj let nazaj nikomur ne bi padlo na pamet poveličevanje sovraštva.
Vodkodlaki in vamparji
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11726
Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2011 at 21:42
tole me spomne na to zadevo:

Quote "I unfortunately have to inform you about the fact that Dissection have been cancelled from the Metalist Festival in Israel (a gig which was 100 percent confirmed), obviously as a result of Mr. Dave Mustaine of Megadeth (who are headlining the festival) not wanting to play with Satanic bands (according to himself because of his new-found Christian beliefs)!



zadeva zard katere so se mi megadeth mal zamerl... uglavnem kjer se krešejo ideologije vedno ta kratko potegne folk, ki jih zanima glasba... jonu pa svaka čast da je umrl kot je živel. že tko mislm da je samomor edini dostojn način zapuščanja sveta. raztrgite zdej to, boljš je že kot cenzura.
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2011 at 21:43
Dejstvo je, da če se ne bomo zbunili bojo v roku 10 let uknili vse metal koncerte z utemeljitvijo, da se na metal koncertih širi nasilje.

In ta tematika je že dolgo povsod v metalu, samo pomisli na Kreator.

Pa ironija, da provokator nasprotuje provokacijam, WIN. :D
Back to Top
Provo Kator View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 08.Oct.2009
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 364
Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2011 at 21:44
Originally posted by Lif. Lif. wrote:

Ja so letos dosegli, da je odpadel Jotunheim festival v Zagrebu. Kako? Skliceval so se, da so povabljeni sami nazi bendi (Thyrfing, Menhir, Vreid, Dalriada, Bornholm). Da pa trdiš, da so Menhir nazi bend, kr majo na eni sliki star germanski simbol, k so ga zlorabli nacisti, je res ful dobr ja. Sam zato, kr se njihova glasbena tematika navezuje na germansko mitologijo. Oni ne izražajo nikrakšnih nacionalističnih načel, niti jih ne skrivajo v metaforah.Torej kdo je tle nestrpen pa ignoranten? Antifa my ass.

Pa si lahko definitivno 100% prepričana da ni te ideologije? Dostikrat se razkrije pozneje, potem ko podmažejo teren z bolj nedolžni simboli, kot so rune.
Čakam, da kaj poveš čez tujesi in blood&honour. Sicer te bom imel za njihovo pripadnico.
Vodkodlaki in vamparji
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11726
Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2011 at 21:45
Originally posted by Provo Kator Provo Kator wrote:

Pisci besedil ne ciljajo na izobražene razgledane metalce. Med metalci dejansko je inteligenca višja kot drugje. Vseeno pa niso VSI taki. In taki so cilj ideologov. 90% metalcev se bo morda smejalo besedilom, eni se bodo pa poistovetili z njimi.
Nekoč je bil konsenz med metalci, da so ekstremizmi slabi, zdaj pa jih opravičujete in se znašate le nad antifa. To kaže na spremembo duha. In to me skrbi. Nekaj let nazaj nikomur ne bi padlo na pamet poveličevanje sovraštva.


lastnost totalitarnih držav je, da imajo visoko mero nezaupanja v ljudi in njihovo razumevanje.

mislm da bi se spravl na kogarkoli, ki bi povzroču odpoved koncerta.. al so to nacisti, antifajevci, sazas al pa nekdo, ki gre delat na isti dan 10km stran konkurenčen dogodek, da pol zadeva odpade.
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2011 at 21:46
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

ma dej spet pofukana dvojna morala.. prophet in psihoanalitični krožek, hkrati pa vidi v glavo kako 80% ljudi ne posluša besedil in so nasploh zombiji, brez lastne duše... dej človk, probi ne izpast kot pajac, pa ne bo nobene potrebe po psihoalalizi ali nasploh ukvarjanju s tabo, namesto s tvojimi besedami.

yay, slayer.. zaščiteni od vseh, da nebi slučajno kdo poskušal kej čez njih povedat. njih je treba razumet, in to ne more vsak... se strinjam s tem in ravno to sm hotu povedat - zakaj drugim bandom ne damo iste možnosti izražanja da prepevajo o tej in oni stvari (nacizem in ostale človeške pojavnosti)... če preletimo besedila, ki so bla na blogu objavljena, se mi ne zdi nč kej bolj sporno od tega kar povedo drugi metal bandi - opisovanje enega občutka, ki gre skozi glave ljudi, ki so morda v tistih časih mel puško v roki pa strelali na barabe.. dvomim da bo zarad tega banda več ljudi navdušenih nad nacistično švabijo..sigurno jih je več zarad tega, ker so na discoveriju vidl odajo o nemški vojaški tehnologiji..

kar se tiče gejev, homoseksualcev, pedrov, lezbijk... isto.. zakaj brant človeku na odru da pove kaj si misli o tem?

stvar je bla, obstaja, zakaj o njej molčati? bedarija.
sej dobijo parental advisory nalepko, odrasu človk naj bi pa ločil med prav in narobe vsaj prbližno, če ne bo ima pa država že v naprej določeno sankcijo.. .tko da.. problem?

ljubim vroče debate :)

No, no. Dejmo malo umirit vse skupaj. To več ni debatiranje, ampak kreganje. Ti kot moderator postavi malo vzor ostalim.

Jst pišem iz svojih dolgoletnih izkušenj kak je v povprečju folk na metal sceni, ti pa mene psihoanaliiraš preko ekrana. To ni isto. Prav tako nisem uporabljal pozitivistične "logike" in prav zato se gre na tej debati. A je nedko nazi, če ima besedila o nacistih? Pozitivisti bi rekli, da, saj se ubadajo z besedami, ki imajo lahko le en pomen. Pač, provokacije, sarkazma, ironije, po njihovo ni.

Noben ni reku, da so Slayer zaščiteni, ampak Slayer so vedno dokazal nasprotno od tega kar so jim negativno pripisoval. Prav tako so pa tudi v svojih besedilih nacizem obsojali.

Sem za popolno svobodo govora. To tudi pomeni, da lahko ljudje govorijo bedarije. Pač ne moreš vzet nekom pravice, da je budala. Prednost tega je, da ko folk izreče bedarijo, dobijo pač nek feedback nazaj in se mogoče zamislijo nad resničnostjo in logičnostjo tega kar so rekli. Če pač ne morejo tega govoriti, bodo vedno mislili, da je ta bedarija resnica.

To ni vroče, ampak vročekrvno.


Edited by Prophet - 01.Jan.2011 at 21:46
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Provo Kator View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 08.Oct.2009
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 364
Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2011 at 21:47
Originally posted by Lif. Lif. wrote:

Dejstvo je, da če se ne bomo zbunili bojo v roku 10 let uknili vse metal koncerte z utemeljitvijo, da se na metal koncertih širi nasilje.In ta tematika je že dolgo povsod v metalu, samo pomisli na Kreator.Pa ironija, da provokator nasprotuje provokacijam, WIN. :D

Jaz sem tu virtualen lik. Mnenje tega lika ne izraža nujno mojega osebnega prepričanja. Pogosto namreč v debatah nasprotujem celo svojemu dejanskimu fizičnemu profilu tukaj.
Vodkodlaki in vamparji
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2011 at 21:48
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

tole me spomne na to zadevo:

Quote "I unfortunately have to inform you about the fact that Dissection have been cancelled from the Metalist Festival in Israel (a gig which was 100 percent confirmed), obviously as a result of Mr. Dave Mustaine of Megadeth (who are headlining the festival) not wanting to play with Satanic bands (according to himself because of his new-found Christian beliefs)!


zadeva zard katere so se mi megadeth mal zamerl... uglavnem kjer se krešejo ideologije vedno ta kratko potegne folk, ki jih zanima glasba... jonu pa svaka čast da je umrl kot je živel. že tko mislm da je samomor edini dostojn način zapuščanja sveta. raztrgite zdej to, boljš je že kot cenzura.
A zdej je pa njihovo mnenje resnica? Sam se od Dave Mustaina in od mnogih drugih slišal drugače. A zdaj bomo pa prvemu, ki spusti komentar verjeli, al kako? No, al pa dejmo raje tistem, ki nam je bolj simpatičen, jebeš resnico.
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2011 at 21:49
Originally posted by Provo Kator Provo Kator wrote:

Originally posted by Lif. Lif. wrote:

Dejstvo je, da če se ne bomo zbunili bojo v roku 10 let uknili vse metal koncerte z utemeljitvijo, da se na metal koncertih širi nasilje.In ta tematika je že dolgo povsod v metalu, samo pomisli na Kreator.Pa ironija, da provokator nasprotuje provokacijam, WIN. :D

Jaz sem tu virtualen lik. Mnenje tega lika ne izraža nujno mojega osebnega prepričanja. Pogosto namreč v debatah nasprotujem celo svojemu dejanskimu fizičnemu profilu tukaj.
Kaj pa Avatarju?
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
želodčni lisjak View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 26.Nov.2008
Status: Offline
Points: 714
Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2011 at 21:52
Bodte veseli da ni RKC v Sloveniji močna. Ker v tej deželi neb slišal m od metala
en mrzu burek bi
Back to Top
Provo Kator View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 08.Oct.2009
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 364
Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2011 at 21:52
Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Kaj pa Avatarju?

A zdaj boš pa preusmeril debato na zelo dober film Avatar?
Vodkodlaki in vamparji
Back to Top
Provo Kator View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 08.Oct.2009
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 364
Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2011 at 21:54
Originally posted by želodčni lisjak želodčni lisjak wrote:

Bodte veseli da ni RKC v Sloveniji močna. Ker v tej deželi neb slišal m od metala

A da ni? Samo vejo ne al pa jim ni v interesu. Drgač bi že ukrepali.
Na Poljskem imajo močno cerkev, praktično inkvizicijo, pa zato ni manj metalcev in koncertov. Gre za interese.

Edited by Provo Kator - 01.Jan.2011 at 21:58
Vodkodlaki in vamparji
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2011 at 21:55
Originally posted by Provo Kator Provo Kator wrote:

Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Kaj pa Avatarju?

A zdaj boš pa preusmeril debato na zelo dober film Avatar?
Ok, pol pa (tvojem) avatarju. ;)
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2011 at 21:56
Originally posted by Provo Kator Provo Kator wrote:

Originally posted by Lif. Lif. wrote:

Ja so letos dosegli, da je odpadel Jotunheim festival v Zagrebu. Kako? Skliceval so se, da so povabljeni sami nazi bendi (Thyrfing, Menhir, Vreid, Dalriada, Bornholm). Da pa trdiš, da so Menhir nazi bend, kr majo na eni sliki star germanski simbol, k so ga zlorabli nacisti, je res ful dobr ja. Sam zato, kr se njihova glasbena tematika navezuje na germansko mitologijo. Oni ne izražajo nikrakšnih nacionalističnih načel, niti jih ne skrivajo v metaforah.Torej kdo je tle nestrpen pa ignoranten? Antifa my ass.

Pa si lahko definitivno 100% prepričana da ni te ideologije? Dostikrat se razkrije pozneje, potem ko podmažejo teren z bolj nedolžni simboli, kot so rune.
Čakam, da kaj poveš čez tujesi in blood&honour. Sicer te bom imel za njihovo pripadnico.


No, me ni treba ožigosat za podpornico npr. blood&honour, ker sem pač proti antifi iz neideoloških razlogov. V življenju ne obstajao sam dva ektrema, desničarji-levičarji, dan in noč.

Sem rekla že prej, da ne podpiram političnih usmeritev. V bistvu se izogibam raznih debat, ki se navezujejo na karkoli v to smer (zato pa berem sam teme v zvezi s koncerti in ne ostalega, pa chifighta itd.).
Osebno mi b&h niso nič naredli, samo ja. Majo dost fail  princip, če povezujejo Karantanijo z domoljubjem.
Podpiram drugačnost, geje, črnce, aziate, feminizem, svobodo govora.
Princip sovražnega govora je kul, dokler se ne razraste v take nebuloze kot okol tega koncerta.

Jezna sn, kr sn se veselila koncerta. Pač to jezo morm na nekoga usmerit in pač so to antifa. :P
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 6>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,516 seconds.