Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - Bulerji...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Bulerji...

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Message
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jan.2012 at 15:50
Malo oftopik: bulerji so mi grdi, nikoli v življenju jih nisem nosil. Obstaja še kdo tak na tem forumu? Big%20smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
timoeruption View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 89
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote timoeruption Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jan.2012 at 14:25
jp men grejo na k. jest jih mam ze od 12 leta pa sm jih ene 2x obul, jih tut prodajam st.43 ce gdo nuca get a grip za cca. 50e?


Edited by timoeruption - 21.Jan.2012 at 14:26
The future cries
As mother nature sheds a tear
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jan.2012 at 17:00
Jaz sm jih v vojski mel in moram rečt, da so se kar obnesli. Še posebno na terenu me niso nikoli pustili mokrih nog. Pa ožulili me tudi niso, kljub temu da sem to pričakoval glede na to, da so bli novi. Sm jih leta potem iskal in nism dobu nobenih, ki bi mi tako pasali, tako da sem potem ostal na teniskah...
 
Mi kake all-starke dooosti bolj smrdijo za nosit kot bulerji.
MacGyver je zakon!
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Dec.2017 at 09:55
kakšna je zdej kj situacija z bulerji? mal sm ostal zadi glede na to da martenske držijo 8 let.. takrt je bla edina konkurenca get a grip, kjer je šel podplat v kurac takoj.. martensk skor da ni za dobit, pa še drage... mogoče je ta čas zdrava konkurenca uredila zadeve na tem področju.. če je kdo kej nabavljal zadnja leta (sepravi, najrajš bi da mi pove nekdo, ki je kupil par let nazaj, pa mu še vedno držijo skupi...), kakšna so priporočila?
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Dec.2017 at 12:57
Bulerji niso preveč praktični za plesatŽaba, mogoč bolj da kej druzga preveriš ;)

Edited by Šujo - 11.Dec.2017 at 19:37
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Dec.2017 at 15:51
Meni so bulerji po kakem letu ali dveh začeli spuščati (sem bil kar happy ko so mi jih na metalcampu ukradli Tongue, zdaj sem na vojaških škornjih in sem zadovoljen.

Edited by devlin - 11.Dec.2017 at 15:55
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Dec.2017 at 18:06
Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Malo oftopik: bulerji so mi grdi, nikoli v življenju jih nisem nosil. Obstaja še kdo tak na tem forumu? Big%20smile


Hi-Tops or die!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,422 seconds.