Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - Zaostritev razmer !!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Zaostritev razmer !!

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Message
ogade View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Apr.2010
Location: United Kingdom
Status: Offline
Points: 230
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ogade Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Zaostritev razmer !!
    Posted: 11.Nov.2010 at 20:12
Rad bi zaostril malo razmere tule na Chickfightu, da bi rubrika res odražala to, kar je uredništvo pod naslovom uvodoma zapisalo: Tema za kreganje, pluvanje in podobne pizdarije.

Edited by ogade - 11.Nov.2010 at 20:13
Back to Top
Ewelin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ewelin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Nov.2010 at 20:35
lol, s čim pa nameravaš to dosežt, zaenkrat si me (pa najbrž tud še koga druzga) sam fajn nasmejou Big%20smile
Out of control
Back to Top
ogade View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Apr.2010
Location: United Kingdom
Status: Offline
Points: 230
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ogade Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Nov.2010 at 20:39
Originally posted by Ewelin Ewelin wrote:

lol, s čim pa nameravaš to dosežt, zaenkrat si me (pa najbrž tud še koga druzga) sam fajn nasmejou Big%20smile
 
Ok, fajn, me veseli. Sam ne mi čez neki cajta jokat, če ti napišem kaj, kar ti ne bo povšeči.
Back to Top
(((OdiumNostrum View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3115
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (((OdiumNostrum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Nov.2010 at 21:30
Back to Top
ogade View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Apr.2010
Location: United Kingdom
Status: Offline
Points: 230
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ogade Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Nov.2010 at 21:53
Paranoid ni Televizija, niti Kino , še manj Fuzbal plac. OK prej "Cajtng" po domače. Zato ima drugačen pristop in v tem ima ta
resnično fantastično razporejeno , bi rekel zelo dobro, strukturo diskutantov v povprečju. Tudi "uradnih" strokovnjakov. In menim da posebej teh zgolj v vlogi tihih bralcev.
Se odzivi na kakšne teme zaznajo tudi v javnosti. Pogostokrat.
Tudi se že dolgo niso odpirale teme, kjer bi se posebej razpravljalo o diskutantih, ki so nam bliže in teh, ki nam manj ležijo, sploh teh, ki nas motijo , bolj kot je TO NAM potrebno.
No mal sem že, kr dost Firbca. Pa me zanima..(Se mi zdi korektneje imenovati po tri nicke skupaj , štiri, pet , deset-po želji seveda, ker ne moremo bit najboljši, pa tud ne najslabši samo v ednini. Saj Paranoid ni nekakšno tekmovanje , le in zgolj "anonimno" prostovoljna udeležba našega notranjega glasu. Vezana na naše časovne ali druge možnosti, zunanje in notranje vplive, kot bazično karakterne in izkušenjske različnosti, zato morda samo razlika v Odzivnosti primerjalno kot vidimo in občutimo, po tem kako druge beremo.) Kako bi sami razvrtili lestvico priljubljenih? Manj priljubljenih? Potrebnih? Manj potrebnih? (seksualnost in njena Potrebnost je osebna stvar) torej gledano na njihovo vlogo v procesu debat. Pomeni -Koristnih, manj koristnih. Ker povsem Nekoristnih NI, vsako mnenje ima namreč tud svojo težo , tako tudi NI nepoučnih.
Samo Poučnih, oziroma manj poučnih proizvodov naših diskutantov.
In še pomembno vprašanje; In ali smo pri tem kadar govorimo o drugih pa kaj kritični še do sebe -pomeni ali smo tudi kdaj samokritični ? In ali od drugih včasih ne zahtevamo preveč oziroma več, kot nudimo sami.
In ali si kdaj kakšno staro temo ali dve tudi še preberemo?.., četudi ni bila "naša", oziroma  ne moti. Bolj me motijo negativna mnenja, ki se pojavljajo občasno ob diskusijah na Paranoidu. Recimo današnje mnenje od Goregrindmadnes. Sej smo že dost pisali o teh in teh, ki nam manj ležijo, sploh teh, ki nas motijo, (naprimer Goregrindmadnes je tak), pa kaj, ko se mnenje diskutantov ne upošteva. Pač urednik ga gor drži, ker mu z svojimi skravžlanimi umotvori branost foruma povečuje. No, vsaj za nekaj je dober.Mene Goregrindmadnes ne moti. Ima pač svoj način pisanja s katerim se dostikrat ne strinjam , ampak tako je! Ti pa pišeš KI NAS MOTIJO. Piši raje v svojem imenu ( ednina). Ko bom zopet čutil potrebo, da se oglasim na Paranoidu bom svoje mnenje podal raje sam.
Tebe res ne potrebujem, da se oglašaš tudi v mojem imenu.
Sej pravim, kresničkanje je zdravo-. Kaj bi Einstein sploh lahk še delal, ali pa Nikola Tesla, da ni vzročne posledičnosti kravžljanja možgančkov.
Ni vse v diagnozi nekoga tako naučenega. So interesi tega tud lahko dvomljivi. Je veliko v diagnozi dovolj in zgolj le občutka. Čemu pa naj nam še ta drugače služi na Paranoidu? Zmore tud vsak laik, ki ima nekaj talenta. In služi zgolj njemu. Občutek, pa je potrebno negovati. Ni vedno možno in sploh ne pri vsakomur ga imeti uporabnega. Veliko je tudi vplivov, ki nam točnejše zaznave onemogočajo. Se pri vstrajanju pa le krepimo. No poligon že mormo imet. In pri množici stavkov, tud nekaj lahko rečemo, kar nima logike, ali vsaj ne navidezne. In pri tem spremljamo, kako se ta ali oni na "bučko " odzove. In imeti občutek za ljudi je že več kot polovico uspešnosti komunikacije. Če ne skoraj vse.
In komunikacija ni samo to kar se "vidi" je predvsem ta ki "ostane" pa je ni kot da nikjer.  En , ki je to študiral, bo tudi našel primernejšo besedo zaznanega. Besedno ovrednotenje potem tudi sploh ni težko, kot je lahko težko že samo opravljeno delo. In najbolj smešno, da se ravno v diagnozi (analizi) najbolj dopoljujeta laičnost in strokovnost lahko. Hja, Vedno je dobro vedeti. Če ne bi zapisal , sploh ne bi vedel, da to tud vem.


Edited by ogade - 11.Nov.2010 at 22:28
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Nov.2010 at 22:09



Edited by devlin - 11.Nov.2010 at 22:10
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
(((OdiumNostrum View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3115
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (((OdiumNostrum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Nov.2010 at 22:09


haha mad newfag...sam to še je manjkal
Back to Top
ogade View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Apr.2010
Location: United Kingdom
Status: Offline
Points: 230
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ogade Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Nov.2010 at 22:40
Originally posted by Goregrindmadnes Goregrindmadnes wrote:



haha mad newfag...sam to še je manjkal

Pri tem cinizmu ti vsa pamet nič ne koristi. Posledičnost iz lufta doseženih možnosti. Se bi znal sam izgubiti v tem, kar bi očital drugim.
Praviš Vsi tvoji in ti imate "svoje mnenje o ogadeju.
Pa mate to tud o Krevzlovem Francu iz Ceste tepcev 39 ali Pšeničnikovem Ferdotu iz Stare Konigote. Lej nimate. Pa kolk mnenj še imate o drugih udeležencih. Nimate...ker diagnoza moj Goregrindmadnes,
se prvič ne piše kot ti dijagnoza.. , kam boš ti in tvoji mlajšimi iz tvoje družbe s tolkimi pacienti, kolk bi jih sami delali. In drugič se na daljavo tud za vsakega konja ne uporablja. Že mora bit velik interes. Pjan za šankom, tam bo še kiblhajer doktor na konc,
Tud se ne onanira na čist vsakega.
Ni vse v analizi, in sploh tej, ki jo povemo dalje. In tu se diagnoza ne uporablja, tvoja dijagnoza pa sploh ne.


Edited by ogade - 11.Nov.2010 at 22:46
Back to Top
(((OdiumNostrum View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3115
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (((OdiumNostrum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Nov.2010 at 22:50
izvoli še mal materiala in poskrbi za novo dozo smeha

Back to Top
ogade View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Apr.2010
Location: United Kingdom
Status: Offline
Points: 230
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ogade Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Nov.2010 at 23:03
Originally posted by Goregrindmadnes Goregrindmadnes wrote:

izvoli še mal materiala in poskrbi za novo dozo smeha

 
Gledam tele čreve in te kar občudujem koliko lepih, grdih, deževnih, sneženih, mrzlih, vročih in še kakšnih dni si brez veze zabila v tale Paranoid forum in to samo zato, da bi nekomu tam nekje za ekranom dokazala svoj prav in pozitivo svojega razmišljanja. Veš Sava ne bo čisto nikoli tekla proti Krajnu, pa tudi toplo vodo so že pogruntali tako, da se đebest trudiš in si še dodatno uničuješ tisto malo vida, ki ti je še ostal saj nama počasi tudi podni od pirovskih flaš ne bodo več pomagali in bova čorava kod ene kure v temi. Kar vidim te kako neznansko veliko časa preživiš pred računalnikom z očali na koncu nosa ter s svinčnikom v roki delaš zapiske, da imaš potem vse zavedeno in material za svoje neskončne foto polemike.
Vse kar ti lahko napišem je to, da se ne splača.
Lej se pa strinjam, da tud tračem podvrženi Paranoidovci morjo imet svoj prostor , kjer lahko "zabeležijo" svoje videno in predvsem to, kar jih je Fetiš kot kakšna "Babja rogovila". Ni fajn verjamem zate tud ne, ker Čveke so kmalu ali večinoma bolj kot ne osamljene.
Kdo pa bo to plitkost dolgo trpel. Pa tud če ta čez čas nič več ne reče.



Edited by ogade - 11.Nov.2010 at 23:58
Back to Top
(((OdiumNostrum View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3115
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (((OdiumNostrum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Nov.2010 at 23:33
...se ti ne zdi, da ti svoje paranoid poslanstvo ne uspeva kaj preveč?...in vidim, da ti ti samogovori pomenijo precej, saj vsakega mal pregledaš, ga izboljšaš...nwm sicer čemu, saj jih verjetn večina ne bo niti povohala, vključno z mano...now wanna make out?
Back to Top
ogade View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Apr.2010
Location: United Kingdom
Status: Offline
Points: 230
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ogade Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Nov.2010 at 23:50
Originally posted by Goregrindmadnes Goregrindmadnes wrote:

...se ti ne zdi, da ti svoje paranoid poslanstvo ne uspeva kaj preveč?...in vidim, da ti ti samogovori pomenijo precej, saj vsakega mal pregledaš, ga izboljšaš...nwm sicer čemu, saj jih verjetn večina ne bo niti povohala, vključno z mano...now wanna make out?
In se tudi zelo globoko strinjam, da bi bilo nekulturno vztrajat, da bi večina ovohavala temo, ki je na alkoholiziranost enih in drugih sploh opozorila.


Edited by ogade - 11.Nov.2010 at 23:52
Back to Top
(((OdiumNostrum View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3115
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (((OdiumNostrum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Nov.2010 at 23:58
no super...pol pa pojdi lepo spat...zihr si se ful zašvical
Back to Top
pestilence. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Jan.2009
Status: Offline
Points: 2465
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pestilence. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Nov.2010 at 01:16
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan
Back to Top
GraveyardSlut View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 03.Dec.2007
Location: Trinidad and Tobago
Status: Offline
Points: 623
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GraveyardSlut Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Nov.2010 at 07:41
Originally posted by ogade ogade wrote:

Rad bi zaostril malo razmere tule na Chickfightu, da bi rubrika res odražala to, kar je uredništvo pod naslovom uvodoma zapisalo: Tema za kreganje, pluvanje in podobne pizdarije.


Hja ne,

ko te dobi Prophet v roke, nimaš šans, kr pripravi škatlo robčkov, jaz si bom pa stol ojačala, da ne padem dol od smeha, ko bom brala.
Rap: Band members with fake names
Black metal: Band members with fake names
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Nov.2010 at 10:46
ja, haha.. ampak prophet se je upokojil.. al so ga pac izgnali.. vse zivo slisim pravit..
ko smo nazadnje imeli poll za najmanj in najbolj priljubljenega paranoika, je v obeh zmagal prophet.. s prepricljivo vecino.. :) ubistvu ga kar pogresam tu gori.. zelo medlo je na forumu brez njegovih komentarjev..
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Nov.2010 at 13:16
Originally posted by grafin grafin wrote:

ja, haha.. ampak prophet se je upokojil.. al so ga pac izgnali.. vse zivo slisim pravit..
ko smo nazadnje imeli poll za najmanj in najbolj priljubljenega paranoika, je v obeh zmagal prophet.. s prepricljivo vecino.. :) ubistvu ga kar pogresam tu gori.. zelo medlo je na forumu brez njegovih komentarjev..
 
Medlo je prava beseda...Big%20smile
 
 


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
Katana View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 25.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1838
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Katana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Nov.2010 at 15:01
HAHAHAHHAHAHAHAHAHHA kera tema hahha :D No sej si lahka greste pogledat v temo pfuj al neki tazga, kaj ta kreten hoče dosežt LOLLOLLOLLOL ne morš no

Edited by Katana - 12.Nov.2010 at 15:01
Back to Top
GraveyardSlut View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 03.Dec.2007
Location: Trinidad and Tobago
Status: Offline
Points: 623
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GraveyardSlut Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Nov.2010 at 15:06
Prophet mora prit nazaj, moja feministično-lezbično-čefursko-blagovna identiteta je popolnoma usahnila. Ostali pa ga tudi potrebujejo, da lahko najdejo vse tisto kar skušajo skrit, ampak Prophet ve, da obstaja. Zato pa je Prophet!!!
Rap: Band members with fake names
Black metal: Band members with fake names
Back to Top
ogade View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Apr.2010
Location: United Kingdom
Status: Offline
Points: 230
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ogade Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Nov.2010 at 19:20

Strah se je začel širit po deželi Paranojdovski, saj vsi nekega angela varuha Propheta kličejo na pomoč.

Back to Top
ogade View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Apr.2010
Location: United Kingdom
Status: Offline
Points: 230
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ogade Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Nov.2010 at 20:05
Originally posted by Katana Katana wrote:

HAHAHAHHAHAHAHAHAHHA kera tema hahha :D No sej si lahka greste pogledat v temo pfuj al neki tazga, kaj ta kreten hoče dosežt LOLLOLLOLLOL ne morš no
 
Pa se to dvoje ne povezuje? Podjebavanje in olikanost.
Pa se lahko tako, da se ne?
Če sem že manj olikan, pa naj bom še manjši mojster
podjebavanja.. Sem z oceno Soliden čist zadovoljen
hehe.
Ti odgovarjam s težo, ker si ena teh , katere mnenje 
nima velike teže. In mi je vseeno, kako leti tvoj
komentar name.
Lej ni samo v slabem obnašanju določenih diskutantov.
Problem je globlji.
Ker so navajani , da lahko delajo kar hočejo. Ko pa kaj
rečeš, te popljuvajo do kosti in to jim je vsa VSEBINA .
Pa kjerkoli in v katerikoli temi. Pa sej diskutanti na
Paranojdu tudi ne delajo kaj dost drugače. Bodmo
objektivni.
Ko se Javno odkrije kakšna vukojebina se dogaja, pa
se kriči, da je spet ta ogade tist ko podjebava, ker ga
urednik že zdavnaj ni odpisal. (Kontroverznost brez
primerjave. Slepa zablojenost)
In ker sem to dejstvo sploh izpostavil se je spet vsulo
name, kot da sem steber užogosanih..
Verjetno z namenom utišanja , da bi sami ostali
popolni.
Ok morš bit tud tak človk, da lahko z brezplodnim
reglanjem preglasuješ kritičnejše diskutante, sploh pa
deluješ kampanjsko in ti še celo uspeva.
In če mene ne moti, da se vame vpikujejo posebej,
sploh pa da bi se počutil od njih "ugroženga", naj se
ne počutijo ugroženga pa sami, kadar komentiram videno
in posebej,
ko odvračam njihove napade pač na svoj način. Kaj se
majo z menoj in mojim mnenjem eni tolk za razpravljat
in sploh na način osebne diskvalifikacije--(ker je verjetno
povprečnežu ta komunikacija sploh doseglivejša, sam
pol se naj ne delajo vsemogočnih). A z neosebnimi
protiargumenti pa ne bi šlo?
Vsem nam se ima kaj očitat, in če je dovoljeno enim
da ogadeju gredo v substanco osebnosti, naj ne kričijo,
ko jim grem pa sam v substanco njihovih genitalij, ki
se gredo takšno igro in pri svojih vzpodbujajo neprimernost
odnosa, namesto da bi jih sami opozorili ; Prilagajajte
se in ne kr neki po svoje. Ali pa se raje vzdržite, sploh
če imate pred seboj trši oreh kot ste sami.
Še vedno menim, da Katana okoli sebe združuje ljudi
ali vsaj preveč njih, ki ne samo da osebnostno niso zreli,
sploh te , ki niti nimajo osebne kulture in sploh občutka,
kaj je to korektnost komunikacije, če jim je že igra odziva
na soselovanje v Paranojdu še na nivoju kamene vaške
skupnosti. Ali vsaj naklepna miselna premaknitev združbe
v nazaj v kameno dobo.
In pri tem odnosu do vseh od mene zahtevat, da kaj
spregledam, bi pa res bilo preveč za pričakovat. V isti
sapi trenutka pa kričat, kot eni znajo, da me bojda plačuje 
za moje komentarje. (Pa ne da sem res tk dober)
Pa še sami kaj primaknite, a to pa ne bi šlo.. aha
da bi vas lahko videl bolje in lepše. Najbolje tako, da
pri sebi razčistijo in večnih napak ne ponavljajo v
nedogled-
"delajmo kot znamo, kaj nas briga, ko dobimo očitek,
pa opljuvat, se še vsak bolj kot ne umakne". Kaj pa če
se ne?
In ko se srečava, grema raj na pir, ker starga konja
prepričevat, da naj vleče manj v desno , naj raje bolj v
levo, se ne da, če pa je ta navajen vlečt naravnost in
se levo ali desno samo izogiba ovir.
Pa se naj manj desnih ovir postavlja, bom vlekel pa
bolj po sredini, ker to bi v bistvu sam tud najraje. Pa enim
ne morem dopovedat.
Fresk risat pa ne znam., da bi z njihovim buljenjem kaj
dosegel . V ostalem me je pa že potrebno bolj pozorno
brat, kjer je kr dost razlage. Tudi njim razumjive. Sam
videt morajo sami.
No še bolje, da me pa čist vsak ne bere. In naj ti, ki pa
sami tud kaj poznajo, razumejo ali vsaj Paranojd jemljejo
tako, kot je ta tudi namenjen- Virtualni svet (neresničen)je
to in ki je daleč od vsakodnevnega življenskega. Ne more bit
Medijski poligon vplivanja na javno mnenje. Ker pol ti niso
čist diht. Če ne ločijo, ali ne znajo ločit.
Ali pa se počasi sprejaznite s tem, da ogade postaja
rubrika zase. Sam mesto mi je potrebno še najti..
Analize, Razmišljanja..
Naredi sam.. Žaganje naprimer, drvarjenje na roke...
Sem se sam moral najprej sprijaznevat, pa povem, da
mi to tud ni najbolj všeč. In drugih niti ne krivim..Pa
zakaj le? Sej nekaj pa bojda tud obvladam. Tako že 
Grafin.
Pa sej nisem čist diht, poglej kolk si spet napisal. Dej
Ne seri še ti! Eni tk nikol nč ne razumejo, pa je pol čist
vseen, kolk in kako. Pa še brat morajo sami. Je tud čist
vseeno, če nč ne napišeš, pač ker sem že napisal..
kaj pa se še sam zamudim, če prtisnem na vpiši diskusijo



Edited by ogade - 12.Nov.2010 at 20:20
Back to Top
GraveyardSlut View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 03.Dec.2007
Location: Trinidad and Tobago
Status: Offline
Points: 623
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GraveyardSlut Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Nov.2010 at 20:14
No, pa si se izdal. Bi rad, da se te bojimo? Se mi kar zdi kaj bi te lepo opisalo...

Kolerik je dinamična oseba, ki sanja neuresničljive sanje in se hoče dotakniti nedosegljive zvezde. Vselej cilja, dosega in uspeva. Njegov temperament najlažje razumemo in z njim shajamo, vse dokler upoštevamo njegovo zlato pravilo: "To naredi po moje in TAKOJ!" Koleriki so podobni sangvinikom po tem, da so odprti, brezbrižni in optimistični. Znajo odkrito komunicirati z ljudmi in vedo, da se bo vse končalo dobro, ddokler bodo imeli glavno besedo.


No, tema je tvoja, jaz ti odpisujem (zakaj že?!), hočeš nas voditi v višje sfere intelektualnega debatiranja, pravi vodja.

Edited by GraveyardSlut - 12.Nov.2010 at 20:20
Rap: Band members with fake names
Black metal: Band members with fake names
Back to Top
ogade View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Apr.2010
Location: United Kingdom
Status: Offline
Points: 230
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ogade Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Nov.2010 at 20:25
Originally posted by GraveyardSlut GraveyardSlut wrote:

No, pa si se izdal. Bi rad, da se te bojimo? Se mi kar zdi kaj bi te lepo opisalo...

Kolerik je dinamična oseba, ki sanja neuresničljive sanje in se hoče dotakniti nedosegljive zvezde. Vselej cilja, dosega in uspeva. Njegov temperament najlažje razumemo in z njim shajamo, vse dokler upoštevamo njegovo zlato pravilo: "To naredi po moje in TAKOJ!" Koleriki so podobni sangvinikom po tem, da so odprti, brezbrižni in optimistični. Znajo odkrito komunicirati z ljudmi in vedo, da se bo vse končalo dobro, ddokler bodo imeli glavno besedo.


No, tema je tvoja, jaz ti odpisujem (zakaj že?!), hočeš nas voditi v višje sfere intelektualnega debatiranja, pravi vodja.
 
Žalosti me, ker ne razumeš!
Preberi še enkrat naslov teme!
Zaostritev razmer.
Back to Top
GraveyardSlut View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 03.Dec.2007
Location: Trinidad and Tobago
Status: Offline
Points: 623
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GraveyardSlut Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Nov.2010 at 20:30
O verjemi, da razumem. Sem bila kaki dve leti nazaj v tvojem položaju v temi Totalni seksizem. Veš kam sem prišla? NIKAMOR. Temo so premaknili.
Tko, da vso srečo

Vnuk bi pač reku: Pejte rajš Lady brat
Rap: Band members with fake names
Black metal: Band members with fake names
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Nov.2010 at 21:01
Nekoč sem zastopil da je čikfajt tema kjer folk vsaj navede konkreten vzrok, problem ki ga pesti, provokativno temo in se potem okrog nje pač dostikrat razvije bolj vroča diskusija, ne pa da trolla vsepovsod brez vzroka in cilja.

Ampak jaz sem bil vedno nagnjen k idealizmu.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Mraz View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mraz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Nov.2010 at 21:23
Pa kaj v pizdi pa je s tabo narobe?..
Ti je dougcajt?..
Če se hočeš kregat pejd mami gnjavit ne na forumu
Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Nov.2010 at 21:57
feeding the troll, you are doing it right
Back to Top
Mraz View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mraz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Nov.2010 at 22:32
True, se opravičujem..

Back to Top
GraveyardSlut View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 03.Dec.2007
Location: Trinidad and Tobago
Status: Offline
Points: 623
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GraveyardSlut Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Nov.2010 at 22:36
Originally posted by Person-man Person-man wrote:

feeding the troll, you are doing it right

   
Rap: Band members with fake names
Black metal: Band members with fake names
Back to Top
Pelin View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 22.May.2008
Status: Offline
Points: 704
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Pelin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Nov.2010 at 22:53
Po tej temi bodo posneli še film!!
Koji Kurac?!?!
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Nov.2010 at 23:56
Originally posted by Goregrindmadnes Goregrindmadnes wrote:

 
tale papež mi je še celo kul. drugač un ta nov je pa čist ko iz norišnice ven vzet. tak ko smrt.
Back to Top
Mraz View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mraz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Nov.2010 at 00:03
Originally posted by Person-man Person-man wrote:

feeding the troll, you are doing it right


http://www.youtube.com/watch?v=6bMLrA_0O5I
Back to Top
pestilence. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Jan.2009
Status: Offline
Points: 2465
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pestilence. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Nov.2010 at 07:43
Pa tega trola je treba futrat. It's fun!
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan
Back to Top
GraveyardSlut View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 03.Dec.2007
Location: Trinidad and Tobago
Status: Offline
Points: 623
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GraveyardSlut Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Nov.2010 at 08:53
Originally posted by Ijus Ijus wrote:

Originally posted by Goregrindmadnes Goregrindmadnes wrote:


 

tale papež mi je še celo kul. drugač un ta nov je pa čist ko iz norišnice ven vzet. tak ko smrt.


A misliš tegale?



Rap: Band members with fake names
Black metal: Band members with fake names
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Nov.2010 at 09:58
Oba sta bila za en drek, samo da se je prvi kazal ven bolj prijazna embalaža. Zaradi njegovih akcij je danes Vatikan poln ekstremistov.
Ratzinger pa je itak prišel iz oddelka sodobne inkvizicije.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Nov.2010 at 13:32
Who cares, dej Ogade, nadaljuj, itak že 2 leti pogrešam Pujsa, sicer nisi pol toliko izviren, ampak, že samo ker se ti da, te podpiramLOL
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Nov.2010 at 21:36
itak da je treba trolla futrat
dej no :!
trol mora ratat velik
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
ogade View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Apr.2010
Location: United Kingdom
Status: Offline
Points: 230
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ogade Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2010 at 09:44
Originally posted by puzavnar puzavnar wrote:

itak da je treba trolla futrat
dej no :!
trol mora ratat velik
 
Odgovor na tale gornji Pozavnarjev post SO mi pa zbrisali. Od tu naprej ste pa favorizirani, tako da, o nadaljnem sodelovanju in debatiranju z vami moram pa razmislit.
ajd čao!!


Edited by ogade - 14.Nov.2010 at 09:47
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2010 at 12:21
ohh you will be missed
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
ogade View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Apr.2010
Location: United Kingdom
Status: Offline
Points: 230
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ogade Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2010 at 12:41
Originally posted by puzavnar puzavnar wrote:

ohh you will be missed
 Pa itak s človekom, ki je zmožn samo enozložnih tri besedenih stavkov nimam o čem debatirat.
Back to Top
ogade View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Apr.2010
Location: United Kingdom
Status: Offline
Points: 230
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ogade Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2010 at 13:12
Originally posted by puzavnar puzavnar wrote:

itak da je treba trolla futrat
dej no :!
trol mora ratat velik
 
 
Ok
takšen post z takšno vsebino, bi se lahko naslovilo na kogarkoli, ki nam ni všeč, ga mal podražit , bistvene škode delat pa ne želimo.
Nula argumentov, nula razlage , nula vzrokov, nula smisla.

Kot bi se nekomu zdelo potrebno samo pripisati primerno povezavo, oziroma ime in si pri tem misliti; Tk zdej sem jih pa Ogadeju ornk povedal in kar mi že dolgo na srcu leži. (nič nisi povedal, in kaj si že govoril?)

Kaj si je kaj Ogade mislil, ko je ta post bral?
Pa ne, da je pisec padel iz Marsa, sej ne vem, kaj mi je hotel povedat. Ah, da se name jezi..Sam zakaj se jezi?
Lej tega mi pa ni rekel.

Zato pa je vsebina dosegla tudi odzive.
In kaj so nam povedali ? NIČ- vsaj ne meni. Kot samo spoznanje, da se neki kregamo. Pa je to resno in dovolj. hja.. otročarija ima tud kdaj veze, tega niti moremo znikat. Sam pizda ne tk enostavno.
Eh, ko bi vsaj imelo kakšne veze, bi še ostali lažje ocenili..Tk pa res nima. No, za v bodoče.
Čista samoreklamna vrednost in res nič več.
Kolk je pa Atheistov pob v to umešan, pa morda samo toliko, kolk ni bolje pregledal bistva, preden se je sploh oglasil. Oziroma, če je sploh vedel za kaj se gre.

In mi je res nerazumljivo, da se je na post oglasil tudi Mraz, pa ne da je želel , da se še to objavi..
Na takšne poste , pa res nimaš kaj drugega kot neodgovorit, oziroma na kratko, kar sem dobro storil.




Edited by ogade - 14.Nov.2010 at 13:33
Back to Top
Mraz View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mraz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2010 at 14:44
Duuuude, you`re trollin`!
Back to Top
Crow View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 802
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crow Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2010 at 15:48
lahk pa zaostritveno debato odpreš al pa se ta spremeni LOL
Metal on metal Never will die

Parties and concerts

Keep it alive

Back to Top
ogade View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Apr.2010
Location: United Kingdom
Status: Offline
Points: 230
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ogade Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2010 at 19:11
V zadnjem času ste nekateri očitno dobili občutek, da je Chightfight poligon za žaljenje drugih in zdravljenje svojih kompleksov. Takega obnašanja ne bom dovolil.
Mraz in Katana sta izkoristla ves bonus. Ob naslednji neprimerni izjavi vaju ne bo več. Torej za vaju pride v poštev samo prijazna in pozitivna komunikacija ali pa tišina. Tretje opcije ni.
Nekateri vsak dan ponavljate eno in isto. Troll, troll, troll. Dovolj je bilo! Naredite si svoj Troll sajt in svoje probleme zdravite tam. Prav tako se zavedajte, da ko zmerjate druge in jih žalite, hodite po zelo tankem ledu. Nekaterim manjka še samo ena neprimerna, pa vas ne bo več. Ko pride blokada, me ne bodo zanimali vaši pogledi, vaše moledovanje in prosjačenje, vaše razlage in primerjave z drugimi, ki se tudi obnašajo podobno (napr.: on je tudi grdo govoril!).
Prav tako pazite, da so vaši odgovori razumljivi in jedernati - paste prispevki ne pašejo na Chickhgfight, prav tako me ne zanimajo več prispevki o kolerikih in sangvinikih. Smo že seznanjeni z vsem, vsaj 30x.Graveyardslut, malo več pozitivnega.
Torej še 1x: ko kdo odpre diskusijo, debatirajte na kulturnem nivoju. Ni potrebno, da odgovarjate samo zato, da pokažete kako je pravo samo vaše mnenje, tisti pa, ki je vprašal, je idiot. Diskusije niso namenjene temu, da si s žaljenjem in provociranjem drugih zdravite svoj ego. Lahko ste enostavno tiho oz. včasih je pametno da ste... drugače obstaja nevarnost, da boste že jutri šli po poti eliminacije...

Edited by ogade - 14.Nov.2010 at 19:28
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2010 at 19:16
heheh, tvoj zadnji odstavek bi blo treba dodat med paranoid-pravile.. :)))

se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
pestilence. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Jan.2009
Status: Offline
Points: 2465
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pestilence. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2010 at 19:23
Originally posted by ogade ogade wrote:

V zadnjem času ste nekateri očitno dobili občutek, da je Chightfight poligon za žaljenje drugih in zdravljenje svojih kompleksov. Takega obnašanja ne bom dovolil.Mraz in Katana sta izkoristla ves bonus. Ob naslednji neprimerni izjavi vaju ne bo več. Torej za vaju pride v poštev samo prijazna in pozitivna komunikacija ali pa tišina. Tretje opcije ni.Nekateri vsak dan ponavljate eno in isto. Troll, troll, troll. Dovolj je bilo! Naredite si svoj Troll sajt in svoje probleme zdravite tam. Prav tako se zavedajte, da ko zmerjate druge in jih žalite, hodite po zelo tankem ledu. Nekaterim manjka še samo ena neprimerna, pa vas ne bo več. Ko pride blokada, me ne bodo zanimali vaši pogledi, vaše moledovanje in prosjačenje, vaše razlage in primerjave z drugimi, ki se tudi obnašajo podobno ("on je tud grdo govoril!").Prav tako pazite, da so vaši odgovori razumljivi in jedernati - paste prispevki ne pašejo na Chickhgfight, prav tako me ne zanimajo več prispevki o kolerikih in sangvinikih. Smo že seznanjeni z vsem, vsaj 30x.Graveyardslut, malo več pozitivnega.Torej še 1x: ko kdo odpre diskusijo, debatirajte na kulturnem nivoju. Ni potrebno, da odgovarjate samo zato, da pokažete kako je pravo samo vaše mnenje, tisti pa, ki je vprašal, je idiot. Diskusije niso namenjene temu, da si s žaljenjem in provociranjem drugih zdravite svoj ego. Lahko ste enostavno tiho oz. včasih je pametno da ste... drugače obstaja nevarnost, da boste že jutri šli po poti eliminacije...

1/10.
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2010 at 19:31
men se pa zdi čist uredu kar tip govori. samo zadeva je vse to, kar praviš da nebi smela bit tko da... boš mogu ljudi prelisičit na svojo stran
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2010 at 22:33
Originally posted by Mraz Mraz wrote:

[QUOTE=Person-man] feeding the troll, you are doing it right


http://www.youtube.com/watch?v=6bMLrA_0O5I[/QUOTE]
 
veš, smejat se ni lepo. je poklic, ki ga moraš opravljat cleo življenje. pol pa že rataš resnično prfuknen. a je prav?
Back to Top
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Nov.2010 at 08:51
Originally posted by ogade ogade wrote:

V zadnjem času ste nekateri očitno dobili občutek, da je Chightfight poligon za žaljenje drugih in zdravljenje svojih kompleksov. Takega obnašanja ne bom dovolil.
Mraz in Katana sta izkoristla ves bonus. Ob naslednji neprimerni izjavi vaju ne bo več. Torej za vaju pride v poštev samo prijazna in pozitivna komunikacija ali pa tišina. Tretje opcije ni.
Nekateri vsak dan ponavljate eno in isto. Troll, troll, troll. Dovolj je bilo! Naredite si svoj Troll sajt in svoje probleme zdravite tam. Prav tako se zavedajte, da ko zmerjate druge in jih žalite, hodite po zelo tankem ledu. Nekaterim manjka še samo ena neprimerna, pa vas ne bo več. Ko pride blokada, me ne bodo zanimali vaši pogledi, vaše moledovanje in prosjačenje, vaše razlage in primerjave z drugimi, ki se tudi obnašajo podobno (napr.: on je tudi grdo govoril!).
Prav tako pazite, da so vaši odgovori razumljivi in jedernati - paste prispevki ne pašejo na Chickhgfight, prav tako me ne zanimajo več prispevki o kolerikih in sangvinikih. Smo že seznanjeni z vsem, vsaj 30x.Graveyardslut, malo več pozitivnega.
Torej še 1x: ko kdo odpre diskusijo, debatirajte na kulturnem nivoju. Ni potrebno, da odgovarjate samo zato, da pokažete kako je pravo samo vaše mnenje, tisti pa, ki je vprašal, je idiot. Diskusije niso namenjene temu, da si s žaljenjem in provociranjem drugih zdravite svoj ego. Lahko ste enostavno tiho oz. včasih je pametno da ste... drugače obstaja nevarnost, da boste že jutri šli po poti eliminacije...
 
Vsak ga zdravi na svoj način, kaj ne...Big%20smile
 


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
Ytsejam View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 21.Nov.2007
Status: Offline
Points: 697
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ytsejam Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Nov.2010 at 09:24
Piki je gnoj!!!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,488 seconds.