Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - politika & stuff
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

politika & stuff

 Post Reply Post Reply Page  <1 439440441442443 540>
Author
Message
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Feb.2018 at 16:15
> 500 000 umorov zaradi splava vs 5000 umorov z strelnim orožjem...who would win?



> pičkurska levica dela izključno za interese žensk in pičkurjev

Edited by Sid Ninja - 01.Feb.2018 at 20:01
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Feb.2018 at 17:14
> Vodeb znoru....




Edited by Sid Ninja - 01.Feb.2018 at 20:29
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Feb.2018 at 17:32
> zanekrat pogledal le 24 min debate. Tole bo poslastica zdele.

> ful mi je zakon, da se je končno našla povezava med znanostjo in religijo, ki jo fura Petrson na pravilen način imo. Da so se končno ugasnil uni "muh science" Dawkins type retardi z razumevanjem biblije na stopnji 10 letnih otrok...





Edited by Sid Ninja - 01.Feb.2018 at 20:30
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Feb.2018 at 20:56
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

> Vodeb znoru....



Vodeb je legenda, on bi moral bit pravnik/tožilec. Vsa čast tipu res. Clap
...larper
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Feb.2018 at 20:57

Israeli Journalist and Politician Interviews Jared Taylor



...larper
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Feb.2018 at 15:57
Ron Paul On Donald Trump and The Deep State

Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Feb.2018 at 16:43
> o temle je že bilo govora. top raziskava...



utopia doesn't work :)

Edited by Sid Ninja - 03.Feb.2018 at 17:57
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Feb.2018 at 17:58
> Peterson je podal preprost axiom, [zame kar zakon] zakaj komunizem ne samo, da ne deluje, ampak je vedno obsojen na propad :

- količina državne moči, ki je potrebna za zagotovitev popolne enakosti, je tako visoka, da bo po tej poti vsaka država postala tiranija še preden bo to enakost zagotovila. [TOTALNO SIMPLE]

Slednjega ne razume niti ena Zahodnjaška družboslovna Akademija, ki svoje ovce uči, da je komunizem odlična ideja, le v praksi ni bila pravilno izpeljana.... "samo še en poiskus" variante in bomo uspeli v srečnem utopičnem komunizmu...

> ena stvar, ki je mene osebno zelo razveselila, je bila novica, da drastično vpada moški vpis na družboslovne scavnice od akademij....    
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Feb.2018 at 21:28
100%

> na žalost že razprodan.
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Feb.2018 at 22:05

Originally posted by Top.News Top.News wrote:



(VIDEO) Minister za notranje zadeve Italije: Maščevalec, ki je ustrelil 6 migrantov zaradi rasnega sovraštva, je povezan z neonacisti in fašisti

http://www.topnews.si/2018/02/04/video-minister-za-notranje-zadeve-italije-mascevalec-ki-je-ustrelil-6-migrantov-zaradi-rasnega-sovrastva-je-povezan-z-neonacisti-in-fasisti/





Edited by Sid Ninja - 12.Feb.2018 at 22:52
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Feb.2018 at 22:06
Policija na Švedskem se raje ukvarja s patrioti kot z opicami ki jim posiljujejo in koljejo ženske in otroke. Jajc za v no go cone pa ni LOL Ta država je tak lol. In ne bom se dost zmotu če rečem da bojo v prihajajoči državljanski vojni najprej začeli streljat patriote.




...larper
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Feb.2018 at 22:16
btw: vedno pljuvamo čez Italijane da kašni pusiji so. No včeraj so me presenetili... Enmu patriotu je prekipelo ker so našli eno 18 letnico razkosano v dveh kovčkih (obtoženi so zumboti) in je šu na strelski pohod na dinduje. Po mojem je naredu kapitalno napako saj bi moral ustreli kakšnega ki podpira migracije in integracijo. Pa še rasizma mu ne bi mogli očitati. Smile V glavnem ko opice delajo pizdarije so to dejanja xy osebkov. Ko pizdarijo naredi domačin je seveda nazi, skrajni desničar itd... 

Čedalje več novinarjev v Italiji rabi osebno zaščito aka varnostnike, politiki isto. Počasi se stvari premikajo proti vojni.




Edited by Potty Mouth - 04.Feb.2018 at 22:18
...larper
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Feb.2018 at 12:42





čifutsko-ameriška naveza od katere se ti bruha... pri čemer Amerika do danes ni odgovarjala še niti za eno samo likvidacijo Dead če bi se Ameriki izdal "račun" za vsako svinjarijo v obliki enega letala tedensko v nebotičnike, bi to trajalo leta dolgo


Analiza ameriške intervencije v Siriji:




Edited by Poli - 06.Feb.2018 at 13:34
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Feb.2018 at 19:01
> Christopher Greenov zakon komentar :



Originally posted by John.McAfee John.McAfee wrote:

We are in a revolution against the waning power of governments and bankers. Their only weapon is sowing fear. If you give into that fear, then it impedes and delays our inevitable victory. Cryptocurrencies are not crashing. They are bending against the impotent wind of the past.


Edited by Sid Ninja - 06.Feb.2018 at 23:51
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Feb.2018 at 10:55
Stari, ta video me je prestrašu, še posebej ko je telefon vn potegnu. Sm si kr predstavlu prihodnost brez papirnatega denarja in kovancev. Kmalu bo tud dolar in euro digital, vse bo fkn digital. Vse na čipih, v različnih valutah, nič več keša v štunfih in zatlačenega v žimnicah ali shranjenega nekje v kakšni škatli zakopanega za slabe čase. Prov flashback na Zeitgeist in čipiranje. Praktično ves info na čipu, kaj  ti je všeč, kaj kupuješ in za koliko, na kaj drkaš... Če bo koga firbec matru kdo si, kaj počneš, kje se nahajaš, bo sam tvoj digital file odpru in mu bo kristalno jasno kako te bo zjebu, tebe, tvoje bližnje, tvoje otroke, vse. Ni mi preveč všeč ta digital revolucija in ne verjamem v naključja.

Folk se pufa za nakup kriptovalut, pufa se seveda pr bankah ki operirajo s tem denarjem in obrestmi. Mislim da se dogaja velik pretok financ zdajle, ki bo ljudem še malo bolj osušil denarnice in bog ve kje se in pri komu akumulira, kdo ma večino bank pod nadzorom. Seveda bo s to digitalizacijo keša manjšina postala nesramno bogata, ampak tako mora biti, vaba more obstajat, vera tudi, tako kazino funkcionira. Skupni rezultat je poraz za rajo, poraz za skupno dobro.


Edited by Potty Mouth - 07.Feb.2018 at 10:58
...larper
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Feb.2018 at 11:01
...larper
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Feb.2018 at 15:51
Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:


Stari, ta video me je prestrašu, še posebej ko je telefon vn potegnu. Sm si kr predstavlu prihodnost brez papirnatega denarja in kovancev. Kmalu bo tud dolar in euro digital, vse bo fkn digital. Vse na čipih, v različnih valutah, nič več keša v štunfih in zatlačenega v žimnicah ali shranjenega nekje v kakšni škatli zakopanega za slabe čase. Prov flashback na Zeitgeist in čipiranje. Praktično ves info na čipu, kaj  ti je všeč, kaj kupuješ in za koliko, na kaj drkaš... Če bo koga firbec matru kdo si, kaj počneš, kje se nahajaš, bo sam tvoj digital file odpru in mu bo kristalno jasno kako te bo zjebu, tebe, tvoje bližnje, tvoje otroke, vse. Ni mi preveč všeč ta digital revolucija in ne verjamem v naključja.

Folk se pufa za nakup kriptovalut, pufa se seveda pr bankah ki operirajo s tem denarjem in obrestmi. Mislim da se dogaja velik pretok financ zdajle, ki bo ljudem še malo bolj osušil denarnice in bog ve kje se in pri komu akumulira, kdo ma večino bank pod nadzorom. Seveda bo s to digitalizacijo keša manjšina postala nesramno bogata, ampak tako mora biti, vaba more obstajat, vera tudi, tako kazino funkcionira. Skupni rezultat je poraz za rajo, poraz za skupno dobro.



> Euro in Dollar sta že zdej digital V filmu Zeitgeist, k je nekih 11 let star, je podatek, da je ful visok % denarja v obtoku danes samo številka na računalniku. [dejansko samo cifra]. Crypto ni nikol samo cifra. Vedno je nek unikatni algoritem zadi.

Včeri sm si mal XRP [Ripple] čekiral. To je kripto, ki so ga lansirale banke in mism, da pizdice nimajo končne cifre produkcije [ni končne zaloge in zato po mojem ni zlezel gor, čeprav je mel market cap skori za pol bitcoina, če se prav spomnem :S] Sumljivo blizu U.S. Dollarja ostaja XD

Mislim, da Banke primarno postavljajo infrastrukturo za novo medsebojno poslovanje, ki se bo dogajalo z Ripplom po mojem... [recimo da ena banka nekje na svetu dela nakazilo drugi banki v eni drugi valuti etc,... transakcija s kriptom gre v sekundah].

> Christopher Greene je miljonar ratu z kriptom, če prav štekam Samo je pa bil on v tem noter ful ful časa.... Mism, da je Btc-je kupu še po uni stari ceni.

Edina stvar, k mi pri njem smrdi, je da je tam 2011 ful propagiral nakup zlata, k je blo to v absolutnem peaku - mism, da najdražje v zadnjih 20, 30 letih    Vse skup pa opravičeval z fear mongeringom in napovedmi, da bosta euro in dolar padla... Prav zaradi tega sem ful z rezervo vzel, k mi je kolega poslal ta video [ga že ful časa ne spremljam več]. Sam se kar strinjam s tem, kar je povedal v tem videu.

> kar se tiče kripta in kapitala, je bil po mojem najvičji market cap cca 850 miljard [tam nekje], pred temi padci zadnjega tedna cca. Osebno bi si predstavlju, da to ni nek denar [ZAENKRAT!], ki bi mel nek težak vpliv na svetovno ekonomijo [ne vem]. Zdej je šou market cap dol [nism čekiral za kolk], k se je neki folka ustrašilo in so se umaknili ali na distanci spremljajo nadaljni razplet...

Edited by Sid Ninja - 14.Feb.2018 at 00:58
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Feb.2018 at 16:30
> BTW! ELON MUSK je imo dokazu, da privatna pobuda na koncu vedno premaga vladno....

Mism, da so uspešno včeri izstrelili dost legit raketo. Vlada Zda dones nima NIČESAR in tud še ful časa ne bo imela NIČESAR za it v vesolje. Prav zakon, da so una skropocala od Shuttlov odstranli na odpad zgodovine...

> v Zeitgeist debati je bilo med drugim govora o električnih avtomobilih! Spomnim se, kako je folk modroval, da tega nikol ne bo.... Moj frend ga je imel na testni vožnji ne dolgo nazaj in sem ga imel priložnost videt! Moram ga vprašat, če ga je kupil.
En mini BMW-jček. cca 30k pride nov. Zgleda zelo lušno. Vožnja je praktično "zastonj" in povrne investicijo. Mism, da na petrolih zaenkrat ZASTONJ polnijo el. avtomobile. On ga fila doma. Filanje požre neki časa. [od 3 do 8 ur mism, da...]. To je zmaga še posebi za une, k zbijejo po 3,4,5k za benz na leto....

Tesla je pa itak razred zase.

Edited by Sid Ninja - 07.Feb.2018 at 20:24
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Feb.2018 at 17:06



Edited by Sid Ninja - 09.Feb.2018 at 09:26
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Feb.2018 at 19:44
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:


Stari, ta video me je prestrašu, še posebej ko je telefon vn potegnu. Sm si kr predstavlu prihodnost brez papirnatega denarja in kovancev. Kmalu bo tud dolar in euro digital, vse bo fkn digital. Vse na čipih, v različnih valutah, nič več keša v štunfih in zatlačenega v žimnicah ali shranjenega nekje v kakšni škatli zakopanega za slabe čase. Prov flashback na Zeitgeist in čipiranje. Praktično ves info na čipu, kaj  ti je všeč, kaj kupuješ in za koliko, na kaj drkaš... Če bo koga firbec matru kdo si, kaj počneš, kje se nahajaš, bo sam tvoj digital file odpru in mu bo kristalno jasno kako te bo zjebu, tebe, tvoje bližnje, tvoje otroke, vse. Ni mi preveč všeč ta digital revolucija in ne verjamem v naključja.

Folk se pufa za nakup kriptovalut, pufa se seveda pr bankah ki operirajo s tem denarjem in obrestmi. Mislim da se dogaja velik pretok financ zdajle, ki bo ljudem še malo bolj osušil denarnice in bog ve kje se in pri komu akumulira, kdo ma večino bank pod nadzorom. Seveda bo s to digitalizacijo keša manjšina postala nesramno bogata, ampak tako mora biti, vaba more obstajat, vera tudi, tako kazino funkcionira. Skupni rezultat je poraz za rajo, poraz za skupno dobro.



> Euro in Dollar sta že zdej digital V filmu Zeitgeist, k je nekih 11 let star, je podatek, da je ful visok % denarja v obtoku danes samo številka na računalniku. [dejansko samo cifra].

Včeri sm si mal XRP [Ripple] čekiral. To je kripto, ki so ga lansirale banke in mism, da pizdice nimajo končne cifre produkcije [ni končne zaloge in zato po mojem ni zlezel gor, čeprav je mel market cap skori za pol bitcoina, če se prav spomnem :S] Sumljivo blizu U.S. Dollarja ostaja XD

Mislim, da Banke primarno postavljajo infrastrukturo za novo medsebojno poslovanje, ki se bo dogajalo z Ripplom po mojem... [recimo da ena banka nekje na svetu dela nakazilo drugi banki v eni drugi valuti etc,... transakcija s kriptom gre v sekundah].

> Christopher Greene je miljonar ratu z kriptom, če prav štekam Samo je pa bil on v tem noter ful ful časa.... Mism, da je Btc-je kupu še po uni stari ceni.

Edina stvar, k mi pri njem smrdi, je da je tam 2011 ful propagiral nakup zlata, k je blo to v absolutnem peaku - mism, da najdražje v zadnjih 20, 30 letih    Vse skup pa opravičeval z fear mongeringom in napovedmi, da bosta euro in dolar padla... Prav zaradi tega sem ful z rezervo vzel, k mi je kolega poslal ta video [ga že ful časa ne spremljam več]. Sam se kar strinjam s tem, kar je povedal v tem videu.

> kar se tiče kripta in kapitala, je bil po mojem najvičji market cap cca 850 miljard [tam nekje], pred temi padci zadnjega tedna cca. Osebno bi si predstavlju, da to ni nek denar [ZAENKRAT!], ki bi mel nek težak vpliv na svetovno ekonomijo [ne vem]. Zdej je šou market cap dol [nism čekiral za kolk], k se je neki folka ustrašilo in so se umaknili ali na distanci spremljajo nadaljni razplet...

Seveda sta digital, poudarit sem hotel da se promovira digitalna valuta, nakupovanje in splošno trgovanje in da se navaja folk da se bo papirnat denar in kovanci umaknili. Je pa treba povdarit da tist ki si lahkio privošči, države vključno, kupujejo zlato in ostale oprijemljive dragocenosti. Raja pa bo pristala na nulah in enkah in utd-ju. Ob tehnologijah kot sta google, android, ios, windowsi in vse ostale pritikline ki jih navadni smrtniki ne štekajo kej preveč, se nadzor izgublja, pridobivajo pa ga multinacionalke, ki preko vlad vlečejo niti. Na koncu bo vse zbrano na enem mestu, tvoje zdravstveno stanje, finančno/materijalno stanje, osebnostne navade in ideološka opredeljenost.

Za bitcoin naj bi bila določena končna številka ki se bo narudarila če se ne motim. A je kje kakšna garancija da bo to držalo. Kaj pa če bo šla zadeva naprej, kot pri delnicah, ko se na trg vrže nov sveženj!? 


Edited by Potty Mouth - 07.Feb.2018 at 19:50
...larper
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Feb.2018 at 19:57
Zadnji čas da se tem degenom ki se imenujejo umetniki vzame keš in se jih pošlje na trg dela, tako kot vse ostale državljane. Unmu pravniku pa odreči zaposlitev v državni službi. Prekleti paraziti.

...larper
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Feb.2018 at 20:40
Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:


Seveda sta digital, poudarit sem hotel da se promovira digitalna valuta, nakupovanje in splošno trgovanje in da se navaja folk da se bo papirnat denar in kovanci umaknili.


> to je škoda ja. mene drugač fiat sploh ne moti. Želel bi si edino več svobode, pri nakupovanju kripta. Zaenkrat manjka samo še ful anal search, ker vse ostale podatke moraš oddat.... -_-

papirnati keš diši po svobodi in tega bi res pogrešal, če ga bodo kdaj ukinili. Še danes btw ne vem, ali so švedi prav zares ukinili papirnat denar? O.o k državne korupcije s tem ne bodo ustavli. Stopili bodo pa na rep sivi ekonomiji, ki pomaga poganjat sistem.

Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:


Je pa treba povdarit da tist ki si lahkio privošči, države vključno, kupujejo zlato in ostale oprijemljive dragocenosti.


k bi jih vsaj! pri nas se po mjem vlada samo pufa in nič drugega XD
upam, da je Putin res investal v Eth. To bi dalnoročno lahk ful pomagalo celi Ruski ekonomiiji imo.... Če je Eth tehnologija res tolk power, pol so možnosti praktično neomejene...

Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:


Raja pa bo pristala na nulah in enkah in utd-ju. Ob tehnologijah kot sta google, android, ios, windowsi in vse ostale pritikline ki jih navadni smrtniki ne štekajo kej preveč, se nadzor izgublja, pridobivajo pa ga multinacionalke, ki preko vlad vlečejo niti. Na koncu bo vse zbrano na enem mestu, tvoje zdravstveno stanje, finančno/materijalno stanje, osebnostne navade in ideološka opredeljenost.


> ja dokler ti v facebook oglasih ponujajo stvar o kateri si se pravkar pogovarju po telefonu men ni panike, problem bo, k bo kdo to hotel izkoriščat, da bo dokazal, da si sovražen politični nekorektnež ://

McAfee je ful zakon reku, ko je govoru o tem, da imajo naši telefoni in računalniki, pametne TV etc opcije, da se sami vklaplajo in nas snemajo in poslušajo : "I might be paranoid but what I've just told you is true" XD


Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:


Za bitcoin naj bi bila določena končna številka ki se bo narudarila če se ne motim. A je kje kakšna garancija da bo to držalo. Kaj pa če bo šla zadeva naprej, kot pri delnicah, ko se na trg vrže nov sveženj!? 


> ja končno št. naj bi bilo 21 miljonov enot [XRP-jev za primerjavo je že sedaj baje v miljardah! zato je po mojem tako malo vreden].

Problem je, da nihče ne ve, kdaj bo namajnan zadnji BTC. Ocene varirajo med 2021 in 2140 [nekje vmes I guess]. Po mojem bliže, k bomo zadnjemu namajnanemu coinu, bolj točne bodo postajale napovedi XD Osebno mism, da bo takrat BTC imel najvišji peak. [ali pač tam okol].


Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Feb.2018 at 23:17
> nice point :



> BTC bo ostal tu po mojem. Lahko, da bo padel zelo nizko, ne bo pa prenehal obstajat. Nekateri celo trdijo, da je nemogoče, da bi padel na 0 že zaradi vseh izgubljenih BTC-jev [ni mi jasno, kaj ma to veze sicer]. Težko si predstavljam scenarij, kjer nihče več ne bi hotel kupit BTC-ja, četudi bi bil vreden par centov
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Feb.2018 at 11:36
stari, a ne bi blo power če bi kdo namajnu neko smiselno omejeno količino tolarjev, digitalni tolar bi čist zmagu, js bi to prov imel. Cool  Vprašanje če bi država dovolila ime tolar!? Če ne bi, bi dali ime  TOLAR COIN Big smile Ime ni glih catchy, sam fak it. Res bi to imel.
...larper
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11721
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Feb.2018 at 11:38
Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

Zadnji čas da se tem degenom ki se imenujejo umetniki vzame keš in se jih pošlje na trg dela, tako kot vse ostale državljane. Unmu pravniku pa odreči zaposlitev v državni službi. Prekleti paraziti.


o fak, to je prov how to libtard 101...

prejemat keš od države iz naslova umetnosti: checked
svojo umetnost kanalizirat v tacanje po simbolih entitete, ki ti daje kruh, iz prav tega naslova: checked

razglasit absolutno svobodo umetniškega izražanja: checked
razglasit kritiko svojega izražanja za neki kar ne sodi na plano: checked.


fak fak fak.. res, kako ta folk prežvi s takšno mero kognitivne disonance.. pa to bi mogu razpadt na 2 dela k ti misli tok tišijo sočasno v kontra smeri
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Feb.2018 at 11:57
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

Zadnji čas da se tem degenom ki se imenujejo umetniki vzame keš in se jih pošlje na trg dela, tako kot vse ostale državljane. Unmu pravniku pa odreči zaposlitev v državni službi. Prekleti paraziti.


o fak, to je prov how to libtard 101...

prejemat keš od države iz naslova umetnosti: checked
svojo umetnost kanalizirat v tacanje po simbolih entitete, ki ti daje kruh, iz prav tega naslova: checked

razglasit absolutno svobodo umetniškega izražanja: checked
razglasit kritiko svojega izražanja za neki kar ne sodi na plano: checked.


fak fak fak.. res, kako ta folk prežvi s takšno mero kognitivne disonance.. pa to bi mogu razpadt na 2 dela k ti misli tok tišijo sočasno v kontra smeri


Sej to, če že mislijo da lahko pljuvajo po vsem, tud po tistem kar mogoče njihov sosed ceni in spoštuje, nej imajo vsaj toliko samospoštovanja in služijo kruh v svoji režiji, ne da so v državnih službah ali pač prejemajo državne finance ki so pač finance pridobljene s strani davkov pobranih od vseh državljanov, tudi tistih ki jim te reči nekaj pomenijo.

Taki ljudje ne morejo biti za vzor in si niti ne zaslužijo spoštovanja, kaj šele Prešernove nagrade, nagrade ki nosi ime domoljuba.
...larper
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11721
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Feb.2018 at 12:11
ja točno tko.. enostavno, če ugrizneš roko, ki te hrani, pol ti je nekak jasno da te ta roka ne bo več hranila. ampak ne, tem ljudem to ni jasno. 

to ti očitno nrdijo te študijske greznice, vse postavjo na glavo. 
če si umetnik podprt s strani države si v službi te države. ne pripada ti, zaslužit si morš. ampak pol požreš par akademskih umotvorov in dobiš s te sfere tak vetr v krila, da si lahko v vlogi parazita, pa ti bo tumor prtisnu na možgane da se boš dojemal kot da si sonce ljudem. in k pride upravičena kritika se greš zjokat k mami državi, da utiša zlobne glasove. 

đizs. defund.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Feb.2018 at 14:20
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Feb.2018 at 09:38
Originally posted by Poli Poli wrote:


Na Nori24TV se spominjajo slovenskega četnika Facepalm LOL


Česa vse se ne spominjajo naši rdečuhi, včasih tud halucinirajo o junaških bitkah, aka shoot and run :)  razen če so padli v zasedo pol ni blo izbire seveda, pol je to bla res bitka, za preživetje... pol maš ovce ki paradirajo s slikami množičnih morilcev, jim s kamni kot na Golem otoku gradijo napise... ni da ni, vprašanje kdo je bl prtegnen. Mladina je čist v svoji ligi, sam tud drugi ne zaostajajo dosti. To smo vidli ob Prešernovem prazniku. 


...larper
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Feb.2018 at 19:24
jst mislm d sta novaTV in Mladina kr ista liga no. Mal, ampak res ne dost zadej so pa razni dnevniki pa reporterji in podobne šale.
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Feb.2018 at 20:17
Originally posted by Šujo Šujo wrote:

jst mislm d sta novaTV in Mladina kr ista liga no.


This ^^^ Je pa res, da bi se Poli raje skenslal kot to dojel oz. priznal.
The real monsters are often just people.
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Feb.2018 at 20:41
No sej verjetno se vsi, al pa vsaj večina nas tu strinja da neke nepristranskosti ne moreš najt v komercialnih medijih... seveda vsi delajo po diktatu financerja, vse pa temelji na tem dualizmu naši vaši, levi desni. Npr. meni je bla za umret smešna zadnja reklama od pop tv-ja na jumbo plakatih, da kako so oni najbolj verodostojni. Kr mi pa že nismo fake news LOLLOLLOL




...larper
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Feb.2018 at 20:46
Kako sem zgrešu tega teoretika zarote Big smile  fkn Glenn Beck, top sluzo libtard

History of the Alt-Right as told by Glenn Beck





Glenn Beck Declares Jihad on the Alt-Right





Edited by Potty Mouth - 12.Feb.2018 at 20:48
...larper
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Feb.2018 at 07:56

Kot sem že nekajkrat dejal, najdite mi laž v Mladini. V Nori24tv jih mrgoli ... pa čeprav so nekatere kasneje pobrisane ali popravljene.


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11721
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Feb.2018 at 11:39
mal gledam to rasno vojno v ameriki... sm naletu na tale video:




in tko poslušam prvega.. in si mislim.. pizda sej tip ma prov.. zagovarja "get your priorities straight".

pride drugi.. itak.. default v victimhood.. enstavno, stvari so take kot so, nimaš kej spremenit. ja prov, pol se pa marinirej v tem mindsetu. un prvi tip ti je dal rešitev na dlani: porihti se in ne boš mel teh problemov.

in pol reakcije indoktrinirane mulacije:


in končno, voice of sanity:


kva so mi faca teli črni konzervativci ej :D 

še ice-t se igra to politiko identitete... ampak štiklc pa seka







Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Feb.2018 at 15:14





Edited by Sid Ninja - 13.Feb.2018 at 16:15
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Feb.2018 at 15:24
Originally posted by Poli Poli wrote:


Kot sem že nekajkrat dejal, najdite mi laž v Mladini.



> v tej debati je bila deljena :

> sam sem izpostavil laž Mladine, ko so delili sliko nemškega avtobusa z žensko "burka" ninjo in dejali, da je to bus Ljubljana - Postojna hahahaha
nato se je izkazalo, da je nekdo v Nemčiji pred njimi delil identično sliko....
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Feb.2018 at 20:57
@ frogstomp

Sm si vzel cajt in preletel videe. Imo je to narejeno da folk mal kontemplira zadevo in da se lahk beli normiji še naprej grejo cuckolding. To je sam umirjanje žogice in držanje statusa quo, so pa reakcije črncev in oprancev dejansko takšne kot so prikazane tule in mi grejo na kozlanje.

Tole si poglej, nezmontirano in nerežirano LOL ...reality check, Amerika bo v plamenih in rešitve ni, tako kot tudi za večino zahodnoevropskih držav.

Tariq Nasheed vs Jared Taylor Debate




...larper
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Feb.2018 at 21:10
this! LOLLOLLOL   ...prej so imeli eno črnko ki jim je uničla nekaj tisoč artefaktov, zdej pa majo Pakistanca  Big smile cuckish

Pakistani Elected To Preserve Swedish Heritage




Sweden Has Handed Over Its Cultural Heritage to An Uneducated Foreigner





Sej ne vem kdo ma manj samospoštovanja in dostojanstva, al folk k to dovoli al opica ki sprejme ponujeno. Drgač pa tud mi nismo daleč, sicer nimamo čokoladnih še, zaenkrat... sam pr ns npr. je fužinc ta glaven slovenski kulturnik in najbolj čislani so tisti ki so najbolj mazohistični v odnosu do svoje kulture in naroda ter državnih simbolov in vsega kar slovenstvo predstavlja... 


Edited by Potty Mouth - 13.Feb.2018 at 21:13
...larper
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Feb.2018 at 21:21
aaaand this! 

We Wuz Kangz


A si kdo predstavlja S Ameriko in Evropo čez 100 let!? 
...larper
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Feb.2018 at 21:56
Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

A si kdo predstavlja S Ameriko in Evropo čez 100 let!? 


> jst si tega nočem predstvaljat, ker ne vem zakaj bi se muču do take mere? :D

drugač maš pa tule poiskus napovedi s strani unih, ki dresirajo normije vsak dan z #FakeNews in zdej še FAKE science :



> kar je men jasno, je bil človek 10 000 let nazaj čist enak človek, k dones in so rase zelo vrjetno že bile formirane. Po mojem bi lahk človeka iz pred 9000 let brez problema postavil na cesto in ga ne bi ločil od random folka....
> model zgleda, k nek pol indijanec / otočan iz pacifika / whatever. Zelo counter - intuitive in nerealen. ... totalno fake mi deluje ://
> zakaj take ličnice? od kje? do takrat so jih Britanci imeli, potem pa zgubili v vsega 9000 letih in postali beli? :D
> dafuq kontrast med očmi in poltjo? kaj naj bi pomenila ta anomalija z očmi? Da so ujeli nek izredno redek pojav na delu? Slučajno je bilo odkrito RAVNO okostje takole redkega primera? :D temu folk vrjame? :D


> kaj je sploh to? resno kdo tu vrjame temu, da je to znanost? :D
> mism, da samo par laboratorijev na svetu dela ancient DNK analize. Kjer je material še starejši od recimo 1000 let [že 1000 je kar katastrofa] postanejo stvari mnogo bolj kompleksne.
Za polt tegale "Exposé"-ja ti med drugim en soyboi chicken-neck "znanstvenik" izprdi, da je sicer obstajala 75% vrjetnost, da je bil črn haha [sam je pa ACCORDING TO SCIENCE!] Kaj naj to pomeni? Da znanost sploh ne pozna kje v DNK so zapisane stvari v zvezi z recimo barvo kože, ali da genoma sploh niso uspeli 100% nazaj skup spravit? :D

> meni vse skup deluje, kot una propaganda, k je tolk očitna, da je celo NORMIJEM očitno, da je propaganda in valda nihče ne upa niti pisnit... a je kdo kaj reku? Dawkins? ja seveda.....


> p.s. zakaj točno ima 80s haircut? A je mel to tud v DNK zapisano? Vrjetno so iz njegovega genoma razbrali, da je 80% vrjetnost, da je nosil 80s mullet style frizuro!


The Future of Scientific ridicule, skepticism, doubt and critical thinking : "If you do not believe us, then you're racist"

> samo upam in želim si lahko, da vedno več folka opušča to sramoto od informacijske greznice ala 24.ur :
http://www.24ur.com/ekskluziv/zanimivosti/prvi-britanci-naj-bi-bili-temnopolti-in-modrooki.html?focus=1

Edited by Sid Ninja - 14.Feb.2018 at 00:48
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Feb.2018 at 09:45
V teh videih je Vikernes lepo preprosto pojasnil zakaj to ni možno. Ni potrebno bit znanstvenik da to poštekaš, edin problem je če te sploh nič ne briga in ne razmišljaš kaj ti razne medijske greznice servirajo kot resnico in znanost in to preprosto sprejmeš. Vendar mislim da še vedno obstaja določena kritična masa ljudi, ki selektivno sprejema novodobni libtard evangelij in prepozna manipulacijo in laž.

Ancient Britons were BLACKS...




How did BLACK Britons become WHITE?




The European NORMALITY



...larper
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Feb.2018 at 18:59
> Tfw BTC goes over 10k again

Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Feb.2018 at 11:38
Liberalni mediji izrabljajo tragedijo za politično obračunavanje in zahtevajo spremembe zakona o orožju. Kot vedno pokvarjeni in manipulativni. Tud naše press greznice in oprode globalistov so poročale o pohodu skrajnega desničarja. Sploh pa Cruz kot white identiti osebek... lol 

Policija sama je izjavila da ni povezav z militantnimi nacionalističnimi milicami.

...larper
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Feb.2018 at 11:44
New right oz. alt lite je kosher af. Upam da jih bojo pravi identitarci čimveč razkrinkali in onemogočili v javnih debatah. Spencer bi moral bit bolj oster. :/ Potrebno je ločit zrnje od plev.

Richard Spencer vs. Mike Tokes | Alt-Right vs. New Right





...larper
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Feb.2018 at 19:17
Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

Liberalni mediji izrabljajo tragedijo za politično obračunavanje in zahtevajo spremembe zakona o orožju. Kot vedno pokvarjeni in manipulativni. Tud naše press greznice in oprode globalistov so poročale o pohodu skrajnega desničarja. Sploh pa Cruz kot white identiti osebek... lol 

Policija sama je izjavila da ni povezav z militantnimi nacionalističnimi milicami.




> Šole so "gun - free" zones. Če bi zakoni o prepovedi orožja delovali, bi strelca ustavili.

> Amerika nikoli ne bo razorožena, tako, da naj "gun grabbing" komunisti odmislijo svoje mokre sanje, kako bodo povabljal mamo državo, da naj kastrira Ameriško svobodo. Tisti sto tisoči kosov AR 15 so EDINA stvar, ki stoji med fašistično marxistično tiranijo Ameriko in Ameriko, kakršna je danes. 2. amandma je bil spisan zato, da Amerika ne bi doživela Hitlerja, Stalina, Mao-ta, Tita, Čaušeskuja in podobnih opic! Vsi našteti so ljudem najprej pobrali orožje.

> levaki tega ne razumejo, ker razmišljajo po žensko : na osebni ravni in izključno skozi oči žrtev. Ena ženska je rekla "ja predstavlji si, da bi dal otroka v šolo, pol ti ga pa en ustreli".

Če imajo ljudje radi svoje otroke in nočejo, da bi bili ustreljeni, ponižani, nadlegovani, hranjeni z lažmi in prevarami, čustveno zlorabljeni, opranih možganov in spremenjeni v Statist komunistične Zombije, naj SVOJE OTROKE ŠOLAJO DOMA! Če imaš rad svoje otroke, si vzemi cajt, al pa ga pošlji v to državno govno....

Marie Chacher [žena Varga] šola arijsko vojsko prelepih zdravih BELIH otrok



> lepi, zdravi, BELI otroci <3
> nihče ne bo kaznoval fantov, ker bodo nemirni, nihče od otrok ne bo nabasu raznih nalepk in posledično nikogar ne bodo v mladosti navlekli na droge
> otroci ne bodo zlorabljeni ampak zdravi. Imajo zadosti bratov in sester, da ne bodo asocialni, če bodo pa potem hotel it v svet in stopit v tiste hleve pretencioznega zlaganega govna, ki jim nekateri rečejo "akademije", se bodo pa že sami odločili. Bistvo je, da jih starša nista poškodovala.
Jst mism, da bodo zelo inteligentni in da majo vse možnosti, da bodo fajn realiziral svoj potencial, karkoli bodo že počeli :)
> zatraumirani mi ne zgledajo niti malo :) :)

Edited by Sid Ninja - 17.Feb.2018 at 19:18
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Feb.2018 at 19:39

Tako je, otroka v omaro do 18. leta. Pa AR-15 v kevdr z otrokom.

Država pa naj podari po eno pokalico vsakemu državljanu. Če ne na leto, pa vsaj ob rojstvu.


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Feb.2018 at 21:45
> država naj se predvsem ne pufa in naj ne krade in zmanjša javni sektor, ker postaja smešen...

> Pri nas v Sloveniji imamo pokalice na strelskih društvih in folk si jih kupje sam. Smo se že pogovarjal o tem in se v bistvu na koncu vsi strinjal, da je tako, kot imamo pri nas najboljš ZA NAS, Ameriški civilisti pa bodo lepo še naprej imeli na sto tisoče AR 15k.

Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Feb.2018 at 17:15
Originally posted by Poli Poli wrote:


Tako je, otroka v omaro do 18. leta. Pa AR-15 v kevdr z otrokom.

Država pa naj podari po eno pokalico vsakemu državljanu. Če ne na leto, pa vsaj ob rojstvu.



Tebi je kul da država vzgaja tvojga otroka namesto tebe?

No, sej mogoče je bolje v tvojem primeru, ker bi sicer že pr 6ih letih pamž recitiral Maota, namest osebne odgovornosti pa bi se zavzemal za kolektivno krivdo in kaznovanje  LOL
...larper
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Feb.2018 at 17:34
...larper
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 439440441442443 540>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 1,891 seconds.