Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - politika & stuff
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

politika & stuff

 Post Reply Post Reply Page  <1 462463464465466 540>
Author
Message
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Aug.2018 at 21:41
...pizda ja, taki cajti so, d ne veš več za kaj se gre... al je zadeva zrežirana al ne, včasih mam enostavno filing da show must go on, in jst bi tudi... d mečem čas skozi okno kot da sem immortal. Če bo šlo tako naprej bo treba it v gozd. 

No zdej smo vidli, Levi blok gre z glavo skozi zid, zdej so dokončno podpisali pogodbo s hudičem. Celo manjšinca sta nastavla rit... kaj mi grejo na kurac. Nikoli ne bi smeli dobit tista dva zica v katera prdijo in spodkopavajo narod po potrebi. Škoda da nimamo večinskega, tako bi ble stvari dost bolj jasne in ne bi cepetali na mestu že 1/4 stoletja. 
...larper
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Aug.2018 at 21:50

"They CAN'T Have it Both Ways!" Nigel Farage REACTS to the Alex Jones Ban



...larper
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Aug.2018 at 23:15
Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

Če bo šlo tako naprej bo treba it v gozd. 

Lej ga hostarja, partizana. Tongue LOL

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Online
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Aug.2018 at 01:10
Originally posted by Poli Poli wrote:

Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

Če bo šlo tako naprej bo treba it v gozd. 

Lej ga hostarja, partizana. Tongue LOL

Dokler Wi-Fi vleče, jim ne bo hudega.
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Online
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Aug.2018 at 01:22
Originally posted by vend vend wrote:

 On je zaslužen general velike meme vojne 2016. 
Am, wot? Meme vojne? A to je kakšna nova pogruntavščina peščice 30 - 45 letnih brezdelnih najstnikov na internetu?
Pizda, jaz res ne razumem teh najstnikov v poznih srednjih letih, ki se jim je razvoj končal nekje v srednji šoli, dandanes si pa domišljajo, da z limanjem sličic po najbolj obskurnih delih inteneta znanim predvsem njim samim, počnejo nekaj velikega v življenju.
Ali pa če se lotiš dela, pa dejansko kaj pametnega narediš v življenju ...
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Aug.2018 at 02:28
Tocno to sm si jst mislil ob tem. Meme what?
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Aug.2018 at 02:35
Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

...pizda ja, taki cajti so, d ne veš več za kaj se gre... al je zadeva zrežirana al ne, včasih mam enostavno filing da show must go on, in jst bi tudi... d mečem čas skozi okno kot da sem immortal. Če bo šlo tako naprej bo treba it v gozd. 

No zdej smo vidli, Levi blok gre z glavo skozi zid, zdej so dokončno podpisali pogodbo s hudičem. Celo manjšinca sta nastavla rit... kaj mi grejo na kurac. Nikoli ne bi smeli dobit tista dva zica v katera prdijo in spodkopavajo narod po potrebi. Škoda da nimamo večinskega, tako bi ble stvari dost bolj jasne in ne bi cepetali na mestu že 1/4 stoletja. 


Sej se z vecino napisanga strinjam, sam a ti pozabljas, da je bil jansa premier ze en poln mandat, pol drugega, pa poleg tega se clan treh vladajocih koalicij? Sele ko bomo vse te posrane old boye odstranili,in s tem mislim d ne bojo mogl niti kandidirat za tajnika krajevne skupnosti, tkrt bomo lahko stopil naprej, do takrat bomo pa cincal, pa ce 100 volilnih sistemov menjamo.


Pa sj ne vem, kaj sploh jamramo, mali beli posrani je ze pred 27 leti reku :"danes so dovoljene sanje, jutri je nov dan". Razclen to, sj ns je ze tkrt jebal v glavo
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Aug.2018 at 10:42
Originally posted by Speadge Speadge wrote:


Originally posted by vend vend wrote:

 On je zaslužen general velike meme vojne 2016. 

Am, wot? Meme vojne? A to je kakšna nova pogruntavščina peščice 30 - 45 letnih brezdelnih najstnikov na internetu?
Pizda, jaz res ne razumem teh najstnikov v poznih srednjih letih, ki se jim je razvoj končal nekje v srednji šoli, dandanes si pa domišljajo, da z limanjem sličic po najbolj obskurnih delih inteneta znanim predvsem njim samim, počnejo nekaj velikega v življenju.
Ali pa če se lotiš dela, pa dejansko kaj pametnega narediš v življenju ...


Zatežen stari prdec. Pojdi v dom upokojencev.

Tvoj liberalni guru Vuk Čosič vam zdaj na metelkovi in rogu predava ravno o teh metodah, s katerimi smo mi zmagali v meme vojni 2016. Zdaj si pa strgaj njegov plakat iz stene nad svojo posteljo.
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Online
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Aug.2018 at 10:52
Matr, si en nedorasel užaljenček. Prilimaj kaksno slikco, ti bo topleje pri srcu, pa še kot pravi dec se boš ob tem počutil.

btw. nimam pojma, kdo je tale moj liberalni guru Vuk Čosič. Ampak če ga ne maraš, mora biti že uredu dečko, ki tu pa tam pove kaj pametnega. Bom ob priliki malce pogooglal če ne pozabim. Hvala. Zdaj se lahko počutiš koristnega :P
P l a c e h o l d e r
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Aug.2018 at 10:54
Johnson: "Muslimanke z burko zgledajo kot bančni roparji ali poštni nabiralniki."

Rowan Atkinson ga je podprl naj se ne opraviči, češ da je dobra šala.

https://redice.tv/news/blackadder-star-rowan-atkinson-backs-boris-johnson-over-muslim-comments?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Aug.2018 at 10:58
Top. Rowan +100 pik.
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Aug.2018 at 11:00
Originally posted by Speadge Speadge wrote:

Matr, si en nedorasel užaljenček. Prilimaj kaksno slikco, ti bo topleje pri srcu, pa še kot pravi dec se boš ob tem počutil.

btw. nimam pojma, kdo je tale moj liberalni guru Vuk Čosič. Ampak če ga ne maraš, mora biti že uredu dečko, ki tu pa tam pove kaj pametnega. Bom ob priliki malce pogooglal če ne pozabim. Hvala. Zdaj se lahko počutiš koristnega :P



Ne vem zakaj si zbrisal prejšnji komentar. Mogoče se ti je zdel preveč nezrel.
Vidim pa da se dolgočasiš. Počakaj eno leto, ko pride Sid nazaj. Meni se ne da ukvarjat s tabo in tvojimi otročjimi prozornimi manipulacijami.
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Online
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Aug.2018 at 11:11
Prejšnjemu komentarju sem dodal sledeči stavek:

"Ampak če ga ne maraš, mora biti že uredu dečko, ki tu pa tam pove kaj pametnega. Bom ob priliki malce pogooglal če ne pozabim. Hvala. Zdaj se lahko počutiš koristnega :P"

Ali pa si ti videl kaj drugega? Ob dejstvu, kako se vam, nacijem, možgani kisajo, me to ne bi čudilo :P

Kako to, da se ti ne da ukvarjati? A to pomeni, da ne boš več zabaven? :(
P l a c e h o l d e r
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Aug.2018 at 12:28
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Aug.2018 at 13:45
Priprave na novo veliko meme vojno 2020.

Demokracija po mavričarsko. Holywoodski pločnik zvezdi Kevina Spaceya in Bill Cosbya lahko ostaneta. Donald Trump pa mora it. 

V protest tej mavričarski dvoličnosti so the Faction nalepili čez 50 zvezd Donalda Trumpa na Holywoodski pločnik. Clap Če bodo odstranili original zvezdo Donalda Trumpa, bodo pločnik povsem preplavili z njimi.Clap



Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Aug.2018 at 16:14
Originally posted by Poli Poli wrote:

Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

Če bo šlo tako naprej bo treba it v gozd. 

Lej ga hostarja, partizana. Tongue LOL


... ma ne, to sm mel čustven moment, ala white flight moment, k greš in pustiš niggerje in sm zagrozu z odhodom s paranoida, sam kaj bi pol vi brez mene...   

tako k pujs pravi, wifi je zakon, lahk pizzo naročim in ga pošljem v kurac hkrati, wifi je zakon
...larper
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Aug.2018 at 16:25
Originally posted by Šujo Šujo wrote:

Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

...pizda ja, taki cajti so, d ne veš več za kaj se gre... al je zadeva zrežirana al ne, včasih mam enostavno filing da show must go on, in jst bi tudi... d mečem čas skozi okno kot da sem immortal. Če bo šlo tako naprej bo treba it v gozd. 

No zdej smo vidli, Levi blok gre z glavo skozi zid, zdej so dokončno podpisali pogodbo s hudičem. Celo manjšinca sta nastavla rit... kaj mi grejo na kurac. Nikoli ne bi smeli dobit tista dva zica v katera prdijo in spodkopavajo narod po potrebi. Škoda da nimamo večinskega, tako bi ble stvari dost bolj jasne in ne bi cepetali na mestu že 1/4 stoletja. 


Sej se z vecino napisanga strinjam, sam a ti pozabljas, da je bil jansa premier ze en poln mandat, pol drugega, pa poleg tega se clan treh vladajocih koalicij? Sele ko bomo vse te posrane old boye odstranili,in s tem mislim d ne bojo mogl niti kandidirat za tajnika krajevne skupnosti, tkrt bomo lahko stopil naprej, do takrat bomo pa cincal, pa ce 100 volilnih sistemov menjamo.


Pa sj ne vem, kaj sploh jamramo, mali beli posrani je ze pred 27 leti reku :"danes so dovoljene sanje, jutri je nov dan". Razclen to, sj ns je ze tkrt jebal v glavo

Katerih koalicij?Smile

Pr mojih frustracijah se gre bl za nacionalno politiko kot free market, nimam js te obsesije v smislu če bi pa mi imeli tapravi kapitalizem pol bi blo pa...

Janez je oblubu kontrolo mej, da bo Slovenija na prvem mestu in povezave z višegrajci, to je to. Če bi to obljubo požrl bi zaključu imo. V tem momentu me ostalo ne zanima. Levi blok je ponudu peder politiko, EU fašizem, globalizem in strica Soroša, izbira je bla lahka. 
...larper
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Aug.2018 at 16:42
Originally posted by Speadge Speadge wrote:

Originally posted by vend vend wrote:

 On je zaslužen general velike meme vojne 2016. 
Am, wot? Meme vojne? A to je kakšna nova pogruntavščina peščice 30 - 45 letnih brezdelnih najstnikov na internetu?
Pizda, jaz res ne razumem teh najstnikov v poznih srednjih letih, ki se jim je razvoj končal nekje v srednji šoli, dandanes si pa domišljajo, da z limanjem sličic po najbolj obskurnih delih inteneta znanim predvsem njim samim, počnejo nekaj velikega v življenju.
Ali pa če se lotiš dela, pa dejansko kaj pametnega narediš v življenju ...

hahaha, to prbije stric, ki si za njegov main event v letu, aka dopust, vnaprej rezervira enotedensko bluzenje na Gaydays s fagi ki se z napihljivimi samorogi podijo po Soči LOL 

Pričakoval bi da gre tip s 5000 pipci nekam kampirat in se medevedi od tam odselijo, pa ga pol zanese na queercamp in se tam naliva en teden. Such maturity, such wisdom Big smile 

btw: kakorkoli že rečemo temu disidentsvu, lahko tud meme war kar se mene tiče, dejstvo je, da je Killary popušila ravno zarad tega internet gibanja in na račun tega gibanja so bili povsod presrani kaj se bo zgodilo na volitvah, ker so v eter curljale informacije ki drugače ne bi s strani mainstream medijev. Vsa cenzura ki se dogaja govori temu vprid. Politična slika v Evropi se je precej spremenila v zadnjih letih, razen v podalspski vukojebini, tle smo cca 10 let zadaj.


...larper
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Aug.2018 at 17:00
Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

Originally posted by Šujo Šujo wrote:

Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

...pizda ja, taki cajti so, d ne veš več za kaj se gre... al je zadeva zrežirana al ne, včasih mam enostavno filing da show must go on, in jst bi tudi... d mečem čas skozi okno kot da sem immortal. Če bo šlo tako naprej bo treba it v gozd. 

No zdej smo vidli, Levi blok gre z glavo skozi zid, zdej so dokončno podpisali pogodbo s hudičem. Celo manjšinca sta nastavla rit... kaj mi grejo na kurac. Nikoli ne bi smeli dobit tista dva zica v katera prdijo in spodkopavajo narod po potrebi. Škoda da nimamo večinskega, tako bi ble stvari dost bolj jasne in ne bi cepetali na mestu že 1/4 stoletja. 


Sej se z vecino napisanga strinjam, sam a ti pozabljas, da je bil jansa premier ze en poln mandat, pol drugega, pa poleg tega se clan treh vladajocih koalicij? Sele ko bomo vse te posrane old boye odstranili,in s tem mislim d ne bojo mogl niti kandidirat za tajnika krajevne skupnosti, tkrt bomo lahko stopil naprej, do takrat bomo pa cincal, pa ce 100 volilnih sistemov menjamo.


Pa sj ne vem, kaj sploh jamramo, mali beli posrani je ze pred 27 leti reku :"danes so dovoljene sanje, jutri je nov dan". Razclen to, sj ns je ze tkrt jebal v glavo

Katerih koalicij?Smile

Pr mojih frustracijah se gre bl za nacionalno politiko kot free market, nimam js te obsesije v smislu če bi pa mi imeli tapravi kapitalizem pol bi blo pa...

Janez je oblubu kontrolo mej, da bo Slovenija na prvem mestu in povezave z višegrajci, to je to. Če bi to obljubo požrl bi zaključu imo. V tem momentu me ostalo ne zanima. Levi blok je ponudu peder politiko, EU fašizem, globalizem in strica Soroša, izbira je bla lahka. 

SDS je bila kot stranka udeležena v 2,3 5, 8 in 10 vladi RS in z njo tudi g. JJ. je pa res iz 3. izstopila.


Edited by Šujo - 11.Aug.2018 at 17:01
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Aug.2018 at 17:24
SDS je vodila vlado leta 2011 in 2004-2008. SDSS (Social demokratska stranka slovenije) je pa sodelovala v koaliciji od leta 1990 do 1996.
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Aug.2018 at 05:21
Kako so mavričarji pridni, kadar ni treba... Ko bodo v Hollywoodu vlekli optiko naj na traso položijo Trumpove zvezde in bodo mavričarji vse zastonj skopali.



Mestni svet bo glasoval o trajni odstranitvi Trumpove zvezde. Eden izmed razlogov je ta, da jo je predrago vsakič znova obnavljati, potem ko jo vandali razbijejo. Naj ukinejo še sami sebe, saj so predragi in nadomestljivi. Namesto njih bodo o zadevah odločali grafitarji in marginalci iz ulice.

Mavričarsko nasilje se splača. Če vztrajaš dovolj časa, se oblast ukloni in pade na kolena.

Isto se dogaja v primeru migracij in velike zamenjave. Politika ne zmore samozavesti in asertivnosti. Oblast ne zmore poguma zaustavit norijo. Današnji svet vodi ulična marginala in vandalizem. Oblast se temu vsemu uklanja. Mavričarskemu ekstremizmu, burkam, islamu, nasilju, posilstvom, pedrovskim družinam. Zahodni svet se kuha v žabjo juho.

Edited by vend - 12.Aug.2018 at 05:22
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Aug.2018 at 09:39
Post, s katerim se skoraj v celoti strinjam. Ko so ble pobude, da se cosbyu odstrani zvezda, je blo takoj ne, ko jo jo cjo pomaranči, to pa bi. Spizdite s takimi, un nigr je 1000x bl pokvarjen! Nebi pa reku d ulca vlada. Mavricarji so prezabiti za to, zgolj orodje so, vse kar delajo je tko al drgac po narepp

Edited by Šujo - 12.Aug.2018 at 09:40
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Aug.2018 at 12:40
Ulico oblast sama pusti vladati zaradi bojazni, da bo depopularizirana, če je ne bo upoštevala. Vedno ima svoj glas in prav je, da se jo upošteva. Problem je, da oblast danes upošteva pri ulici prav vse. Edini kanal ulice je bil včasih grafit in letaki, danes pa je v etru, na internetu, na domu vsakega. Grozi, diskreditira, destabilizira in lahko strmoglavi vlado in jo tudi ustoliči.

Družba se razkraja v vse možne razvratne in deviantne kanale, ker nima več smernic in to, za primer, močno disciplinirana organizacija islama lepo izkorišča in se spretno vrinja v nastalo zmedo individualiziranega sveta.

Družbi je pri izbiri deviantne poti potrebno reči NE in tvegati s tem tudi lasten padec. Smernice razvoja družbe je potrebno vzeti iz naravnih zakonov. Narava človeka in njene zakonitosti so prava smer razvoja zdrave družbe. In vse to najdemo v konzervativizmu.
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Aug.2018 at 12:54
Originally posted by Šujo Šujo wrote:

Post, s katerim se skoraj v celoti strinjam. Ko so ble pobude, da se cosbyu odstrani zvezda, je blo takoj ne, ko jo jo cjo pomaranči, to pa bi. Spizdite s takimi, un nigr je 1000x bl pokvarjen! Nebi pa reku d ulca vlada. Mavricarji so prezabiti za to, zgolj orodje so, vse kar delajo je tko al drgac po narepp


Tukaj se spomnim prav na metelkovo in rog. Mene spominjajo na Vojno krajino v času turških vpadov. Oblast je dala Vskokom zemljo, pod pogojem da se bodo v primeru turškega vpada s Kranjci borili proti njim.

Metelkove niso podrli v devetdesetih in roga danes tudi ne, čeprav jim je leva mestna oblast s tem resno grozila. Če slučajno spet pride desnica na oblast, bodo levičarji takoj aktivirali zombi vojsko.
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Aug.2018 at 14:27
Samo res, kaj se je zgodilo s punkrockom? Kako da ga je zajela rdečica? Meni ni jasno od kje njim srpi in kladiva in te mavričarske vrednote.

Tu so Gang Green...


in Johnny Ramone...


(Del besedila: "Kill a commie for mommy, nuke a nazi for nazi, drop a bomb at Mohamed, nuke the mecca today...'')

Poslušajte!


Edited by vend - 12.Aug.2018 at 14:31
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Aug.2018 at 01:05
vsaj za naše "pank" debile bi rekel, da niso štekal provokacije pankrtov z bandiero rosso in so s svojimi grah možgani domneval, da gre za dejansko himno. Kar seveda ni res. Kok debilno je to, da je pank danes pro srp in pro kladivo je prov neverjetno, pa kaj, a noben od vas ni gledal Outsiderja? A noben ni bral 5 do 12? A je tm komunajzerski miličnik pankerjev prijatelj al kaj? Faking idioti...očitno domnevajo komunizem kot antipod današnjega kapitalizma....ne ni, poglej kitajce, pa ti je jasno, da gre za sovoznika. Če smo odkriti, Vend, današnji kapitalizem tut nima veze z konzervatizmom. Raomnesi? Oni so bli itak kul. Sm javno v eter povedal, ko smo začel žvet v svetu, kjer ni enga Motorheada in enga Ramona več med živimi, je to svet, ki rokenrola nima več. Ramonsi so bli pravi, trezna kritika brez bolanih idej anarhije ipd.
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Aug.2018 at 14:44

malo vas je pičkice Tongue

"After weeks of hype, white supremacists managed to muster just a couple of dozen supporters on Sunday... finding themselves greatly outnumbered by counterprotesters, police officers and representatives of the news media."

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Aug.2018 at 18:55
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Aug.2018 at 08:54
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Aug.2018 at 10:57
Originally posted by vend vend wrote:

Peticija proti namestitvi migrantov v kapacitete MNZ Debeli rtič.

https://www.pravapeticija.com/peticija_proti_nastanitvi_prosilcev_za_azil_v_izpostavi_azilnega_centra_na_debelem_rtiu


Thumbs Up
The real monsters are often just people.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Aug.2018 at 12:13
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Aug.2018 at 21:11
Dokumentarec Lauren Southern o kmetih v Republiki Južna Afrika. Najdete na PopCornu.







Edited by vend - 14.Aug.2018 at 21:13
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Aug.2018 at 08:42
Išče se slovenski Dinko Valev za vodenje vaških straž po Dolenjskem. Ko jih bodo polegli na tla z rokami na hrbtu in jih preiskali, se bodo za glavo držali koliko arabskega denarja nosijo ti migranti v teroristične celice po Evropi.

http://demokracija.si/fokus/neverjetna-predrznost-inspektorata-za-okolje-in-prostor-s-smetmi-ki-jih-za-seboj-puscajo-ilegalni-migranti-naj-se-ukvarjajo-domacini.html
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Aug.2018 at 20:11
Originally posted by Poli Poli wrote:


malo vas je pičkice Tongue

"After weeks of hype, white supremacists managed to muster just a couple of dozen supporters on Sunday... finding themselves greatly outnumbered by counterprotesters, police officers and representatives of the news media."


Ne bi reku da jih je malo, Trump je vendarle predsednik in bo tud na naslednjih volitvah ostal imo.

Na demonstracijah v Charlottesvilleu so videli kako deluje policija in mediji in to so sedaj sebi v korist obrnili da so jih policisti dejansko branili, tako so policisti nalomili in aretirali nakaj levičarjev, MAGA zbor pa pospremili na varno. To je bil PR stunt v katerem so največje opice izpadli antifa in blm golazen. Ljudje to gledajo na tv in si zapomnijo, tud komentarje "novinarjev".

btw: na shodu je blo tud par črncev in meksikancev... MAGA pač Smile ..to ni bil WP zbor LOL
...larper
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Aug.2018 at 20:16
Originally posted by vend vend wrote:

Išče se slovenski Dinko Valev za vodenje vaških straž po Dolenjskem. Ko jih bodo polegli na tla z rokami na hrbtu in jih preiskali, se bodo za glavo držali koliko arabskega denarja nosijo ti migranti v teroristične celice po Evropi.

http://demokracija.si/fokus/neverjetna-predrznost-inspektorata-za-okolje-in-prostor-s-smetmi-ki-jih-za-seboj-puscajo-ilegalni-migranti-naj-se-ukvarjajo-domacini.html

Najbolj da Šiška & Co. angažirajo pa kakšnega dolenjskega lovca za spremstvo LOL

Ne vem kam bojo šle zadeve, sam pomoje bo potrebno pred parlamentom ljudi zbrat in zahtevat od države da se obnaša kot država.
...larper
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Aug.2018 at 18:38
Jazidka je v Nemčiji na ulici srečala svojega zasužnjevalca. Prepoznala je pripadnika isis in oblasti pravijo da ne morejo nič, ker je ta človek zdaj registriran kot begunec. Bivši sužnji je celo grozil, zato je zapustila Nemčijo in odšla nazaj v Irak.

Če je zanjo Irak bolj varna država kot Nemčija, potem vemo koliko je ura.

https://www.infowars.com/yazidi-teenager-meets-isis-captor-who-enslaved-her-hes-now-a-refugee-in-germany/
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Aug.2018 at 21:39
A je bil Janez 55-i glas al ne!? Tongue 

Ustoličili smo klovna. To je do tega momenta dejansko višek brezbrižnosti rulje in dno naše predstavniške demokracije. 
...larper
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Aug.2018 at 01:40
Tem ljudem je vseeno kaj je na prestolu. Tudi ameba bi bila v redu, samo da ni Janša.
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Aug.2018 at 05:08
Ena za Polija. Kolaboracija titota s Hitlerjem. Meni se zdi sicer čudno, da se ta naveza ni nadaljevala glede na to, kako sta si ti ideologiji podobni.

http://nova24tv.si/svet/objavljamo-ekskluzivne-arhivske-dokumente-v-katerih-so-dokazi-o-sodelovanju-med-titom-in-hitlerjem-da-bi-obranili-jadransko-obalo-pred-invazijo-americanov-in-britancev/
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Aug.2018 at 10:38
Končno je prišlo do nekega preloma obravnave migrantske krize. Desnica bo Evropo dodobra pospravila. Za začetek, bo Italija vračala ladje z migranti nazaj v Afriko. Nadaljevalo se bo z vračanjem tistih, ki so že v Evropi. Povsem nepomembno je, kakšnega stališča je EU glede tega vprašanja. Vsaka država bo ta problem rešila sama in edina prava smer je ta, da se jih vrne.

Proti tej ideji je samo tisti, ki mu migrantska kriza prinaša dohodek. Kmalu se bo uresničila moja napoved, da bomo ustanovili specialne enote policije, ki bo sistematično pregledovala vse luknje po Evropi in vračala v matično državo vse, ki so brez dokumentov.



http://primorska24.si/italija-bo-migrante-vracala-v-afriko/
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Aug.2018 at 09:31
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Aug.2018 at 17:24
Originally posted by vend vend wrote:

Končno je prišlo do nekega preloma obravnave migrantske krize. Desnica bo Evropo dodobra pospravila. Za začetek, bo Italija vračala ladje z migranti nazaj v Afriko. Nadaljevalo se bo z vračanjem tistih, ki so že v Evropi. Povsem nepomembno je, kakšnega stališča je EU glede tega vprašanja. Vsaka država bo ta problem rešila sama in edina prava smer je ta, da se jih vrne.

Proti tej ideji je samo tisti, ki mu migrantska kriza prinaša dohodek. Kmalu se bo uresničila moja napoved, da bomo ustanovili specialne enote policije, ki bo sistematično pregledovala vse luknje po Evropi in vračala v matično državo vse, ki so brez dokumentov.



http://primorska24.si/italija-bo-migrante-vracala-v-afriko/

Ravno danes sm slišal na radiu da so morali ladjo potem ko so jo zavrnili, vseeno sprejeti. Ne vem kako delujejo ti mednarodni zakoni, ampak kakšne tožbice in sodišča v Hagu si noben ne želi. Tud Salvini ne. V štartu bojo zelo previdni.

Najprej bojo morale vse mediteranske države same poskrbeti za zaščito morske meje, tako kot so to naredili Madžari na kopnem, šele potem bo mogoče prišlo do sodelovanja na evropski ravni in skupnega varovanja morske meje... kot nek Šengen na morju imo. Resen problem so socialistične vlade v Španiji, Grčiji, Francija tud smrdi, Balkancem pa dol visi kot vedno, s Turčijo pa zna bit tud še problem, če bojo kaj izsiljevali zarad Ameriških protekcionističnih ukrepov. 

Nimam dobrega občutka... šele čas bo povedal kaj se v resnici dogaja in koliko gre mimo nas. Zog mediji zihr zavajajo. Specialnih vojaških ali policijskih enot ki bojo deportirale pa še dolgo ne boš videl... to bo zadnja faza če bo do nje sploh prišlo.


...larper
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Aug.2018 at 17:32
Primati ki prebivajo na švedskem so verjetno črpali inspiracijo iz nedavnih požarov. V požigalskih napadih je zgorelo 100 vozil. #multikulti :)








Edited by Potty Mouth - 21.Aug.2018 at 18:20
...larper
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Aug.2018 at 17:51
...egalitarizem 

How Identity Politics is Invading Western Science





...whitewashing

The End of White Celebrity





...white flight

Chicago: Demographics, Deficits, and White Flight




...larper
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Aug.2018 at 17:57
...larper
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2018 at 12:43
Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

Originally posted by vend vend wrote:

Končno je prišlo do nekega preloma obravnave migrantske krize. Desnica bo Evropo dodobra pospravila. Za začetek, bo Italija vračala ladje z migranti nazaj v Afriko. Nadaljevalo se bo z vračanjem tistih, ki so že v Evropi. Povsem nepomembno je, kakšnega stališča je EU glede tega vprašanja. Vsaka država bo ta problem rešila sama in edina prava smer je ta, da se jih vrne.

Proti tej ideji je samo tisti, ki mu migrantska kriza prinaša dohodek. Kmalu se bo uresničila moja napoved, da bomo ustanovili specialne enote policije, ki bo sistematično pregledovala vse luknje po Evropi in vračala v matično državo vse, ki so brez dokumentov.



http://primorska24.si/italija-bo-migrante-vracala-v-afriko/

Ravno danes sm slišal na radiu da so morali ladjo potem ko so jo zavrnili, vseeno sprejeti. Ne vem kako delujejo ti mednarodni zakoni, ampak kakšne tožbice in sodišča v Hagu si noben ne želi. Tud Salvini ne. V štartu bojo zelo previdni.

Najprej bojo morale vse mediteranske države same poskrbeti za zaščito morske meje, tako kot so to naredili Madžari na kopnem, šele potem bo mogoče prišlo do sodelovanja na evropski ravni in skupnega varovanja morske meje... kot nek Šengen na morju imo. Resen problem so socialistične vlade v Španiji, Grčiji, Francija tud smrdi, Balkancem pa dol visi kot vedno, s Turčijo pa zna bit tud še problem, če bojo kaj izsiljevali zarad Ameriških protekcionističnih ukrepov. 

Nimam dobrega občutka... šele čas bo povedal kaj se v resnici dogaja in koliko gre mimo nas. Zog mediji zihr zavajajo. Specialnih vojaških ali policijskih enot ki bojo deportirale pa še dolgo ne boš videl... to bo zadnja faza če bo do nje sploh prišlo.



Ah. Potem je Salvini dal rep med noge. Strahopetec. Orban je edini, ki kljubuje. In zraven še ostali Višegrad. Mi pa smo itak otok liberalizma med državami z desno vlado. Nam ni pomoči. Pa še narod je toliko uklonjen, da bo potrebna res velika kriza, da bo šel na ulico. Spontano seveda, ne plačano ''vstajniško''.

Tudi jaz imam zelo slab občutek. Meje so povsod okoli nas zaprte. Ciljna destinacija migrantov je Slovenija, ker vejo, da se naprej ne da več. Narod pa si z vlado vred zatiska oči pred tem. Podpisujemo neke spletne peticije iz kavča, kot kakšni mavričarski pedri, namesto da bi šli v akcijo. Država bi nas mogla vpoklicat v vojsko, da bi naredili mejo nepredušno. Potem bi se takoj odzvala Hrvaška z istim načinom, in tako naprej...

Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2018 at 13:09
Od kar hodijo ti muslimanski migranti gor v Evropo in ko od blizu lahko vidim kaj delajo, popolnoma razumem Izraelce z njihovim šest meterskim zidom in novodobnim apartheidom.
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2018 at 22:24
Originally posted by vend vend wrote:

Od kar hodijo ti muslimanski migranti gor v Evropo in ko od blizu lahko vidim kaj delajo, popolnoma razumem Izraelce z njihovim šest meterskim zidom in novodobnim apartheidom.

Naša kultura vsekakor ni kompatibilna z muslimansko, pa tud krščanskega vpliva ki kastrira našo družbo, se bo potrbno rešiti zavoljo preživetja. Nastavljanje drugega lica in patološka empatija ter altruizem so strup za naše ljudi.

Je pa pomembna razlika med muslimani v Izraelu in palestini napram v Evropi. Tam so v vlogi zavojevanih žrtev, tu pa v vlogi zavojevalcev, pa četudi z blagoslovom naših političnih in intelektualnih elit.

***Prison Anecdotes (Rape & Violence)***



...larper
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2018 at 22:25

Women & Politics - Europa's Guards Response to Sargon



...larper
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Aug.2018 at 20:19
Avstralija!  A so kakšne podobnosti s Švedsko, Anglijo, Francijo!?

CHIMPOUT ALERT!

A massive level 3 chimpout is ongoing in #Melbourne, #Australia. White people are advised to stay indoors.

https://gab.ai/VivaEuropa/posts/31211710





Edited by Potty Mouth - 23.Aug.2018 at 20:21
...larper
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 462463464465466 540>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 1,594 seconds.