Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - politika & stuff
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

politika & stuff

 Post Reply Post Reply Page  <1 467468469470471 540>
Author
Message
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Oct.2018 at 11:18
Opa, dežurna forumska nacija se počutita izzvana :)

Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

Originally posted by vend vend wrote:



Drugače pa... Jaz tebe najtežje dojamem od vseh tu na forumu, zato zame nisi preprost človek.

Sej ni kej dojet, tip se spreneveda in laže, neiskrenost mu je v krvi. Zato sem mu za šalo postavil čist brezvezno in mal sarkastično vprašanje, pa ti takoj tip laže v faco... Kako boš bil povprečen Slovenec hkrati pa prdel v skrajnolevičarskijh luknjah ala Gromka ipd. greznicah, kjer zdrava pamet ne najde zatočišča.

Laž je nesmrtna duša komunizma! Big smile

Še eno vprašanje za foro... Speadge, kaj naredimo z migranti, a jih vrnemo domov in ostale ki prihajajo naženemo al kaj!?

No da vidimo odgovor povprečnega Slovenca. LOL

Da se bo dalo sploh pogovarjati okoli migracij in rešitvah, jaz predlagam, da naženemo prvo naciste. Torej tebe in tebi podobne. Ljudje tvoje sorte nimajo kaj početi v svetu kjer živimo :)
Danes si mogoče še tu in širiš naci propagando po netu, jutri boš pa mogoče s kakšnim šiškotom ipd. v nidžabu s sekiro v roki marširal po apačah in naokoli, razlagajoč, da je treba izdajalce in petokolonaše (kar v tvoji zblojeni glavi predstavlja koliko? 50%? 60%? 70% slovencev, ki ne simpatizirajo s tvojo naci ideologijo?) zradirati in da bo edini oborožen upor ("da bo moralo počiti" - mislim, da si nekaj takšnega v preteklosti že sral) očistil slovenijo po tvoji podobi.

Evo odgovor Herr Potty. 

Gromka? Oh, pa sem bil res zadnjič na koncertu tam. Ja grem kdaj med ljudi, medtem ko ti v anonimnosti drkaš na youtube blog kakšnega marginalca, ki ti razlaga, da bo edino genocid  (tvoj idol je temu rekel "končna rešitev") očistila svet vseh, ki jih ne maraš. Si upaš za svojimi idejami stati pod imenom in priimkom? Recimo sam sem se v preteklosti že podpisal pod kakšen post. Za tem stojim.
Ne vem pa zakaj si to ven potegnil. A ker si sam prelen, da bi še kam šel, pa raje na netu visiš? Vau, really deal. Spomnim se enega drugega psihopata, ki je tko na random s foruma pobral kakšen delček iz življenja koga in skušal iz tega narediti big deal. Izgleda, da vam je to nacijem skupno.


Edited by Speadge - 21.Oct.2018 at 11:57
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Oct.2018 at 11:34
Originally posted by vend vend wrote:

Tud ti boš moral kam spokat, če bo ta vlada ostala do konca mandata, ker tukaj po par letih ne bo ostalo nič.
Po par letih, če si ne boš našel kakšen drugi hobi, boš tu sral natančno iste stvari. In Potty bo še naprej razlagal, da bo v "naslednjem letu" moralo počiti. Same old stories all over again ... 

Originally posted by vend vend wrote:

Drugače pa... Jaz tebe najtežje dojamem od vseh tu na forumu, zato zame nisi preprost človek.
To je zato, ker vam nacijem tu pa tam ponudim ogledalo.
 
P l a c e h o l d e r
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Oct.2018 at 13:25
Originally posted by Speadge Speadge wrote:

Originally posted by vend vend wrote:

Tud ti boš moral kam spokat, če bo ta vlada ostala do konca mandata, ker tukaj po par letih ne bo ostalo nič.
Po par letih, če si ne boš našel kakšen drugi hobi, boš tu sral natančno iste stvari. In Potty bo še naprej razlagal, da bo v "naslednjem letu" moralo počiti. Same old stories all over again ... 

Originally posted by vend vend wrote:

Drugače pa... Jaz tebe najtežje dojamem od vseh tu na forumu, zato zame nisi preprost človek.
To je zato, ker vam nacijem tu pa tam ponudim ogledalo.
 



Hočeš da se kaj spremeni v slovenski politiki? Lahko se, ampak samo iz leve na desno. To da ostanemo na levi ni sprememba. Torej ja. Če se bo kaj spremenilo, potem mi bo upam zmanjkalo vsebine za provociranje.

Si odgovoril Potty Mouthu, da si se kdaj tudi podpisal pod kakšen post... Boli me kurac za tebe, tvoje ime in tvoje življenje reva usrana. Tipično za egocentrika je, da takoj preide iz splošne teme na osebno. Trpiš za narcisoidno antisocialno motnjo. Smo že videli, česa si zmožen v debatah s Sidom. Poden.

Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Oct.2018 at 13:28
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Oct.2018 at 16:08
lol vend, preveč dinamično glasbo namenjaš Speadge-u, na tole se lohk on edin z vekami premika LOL #športna nit#kolebnica#trening#Speadge

zanjga je le tole:

The NPC Song


@Speadge

ne vem zakaj si tako delikaten, Gromko sem kar tako omenil... za čist preprost odgovor sm te prosil ti pa serviraš neko emo brozgo o nacijih. meni je jasno da odgovora od tebe ne bom dobil, dandanes je meja med biti naci in filantrop izredno tanka Smile

btw: Orbanu se ni potrebno pogovarjat glede migracij, četudi ga vabijo na pogovore tebi podobni človekoljubi.

Orban se ne sekira glede skupinskih posilstev, umorov, napadov s kislino, napadov s tovornjaki, trgovino z ljudmi, prostitucijo itn..



...larper
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Oct.2018 at 18:21
Matr, ste naciji takoj užaljeni. CryCryCry
Vend bo od vsega hudega trpeče pojamral, kakšna krivica se mu dogaja v življenju, Herr Potty pa hitel ponujati novo imenitno tričrkovno skovanko, ki je ta teden moderna med interwebz naci hipsterji, ko označujejo vse ostale. Same old, same old ... 
Pa saj razumem no ... če bi se mene podalo 2000000 migrantov, ko se je podalo vajina razbolela anusa, kot jočeta tu po forumu vse te dni ... bi mogoče razmišljal enako. Tragično :/


Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

Originally posted by vend vend wrote:


Drugače pa... Jaz tebe najtežje dojamem od vseh tu na forumu, zato zame nisi preprost človek.

Sej ni kej dojet, tip se spreneveda in laže, neiskrenost mu je v krvi. Zato sem mu za šalo postavil čist brezvezno in mal sarkastično vprašanje, pa ti takoj tip laže v faco... Kako boš bil povprečen Slovenec hkrati pa prdel v skrajnolevičarskijh luknjah ala Gromka ipd. greznicah, kjer zdrava pamet ne najde zatočišča.

Laž je nesmrtna duša komunizma! 

Še eno vprašanje za foro... Speadge, kaj naredimo z migranti, a jih vrnemo domov in ostale ki prihajajo naženemo al kaj!?

No da vidimo odgovor povprečnega Slovenca. 
 
Da se bo dalo sploh pogovarjati okoli migracij in rešitvah, jaz predlagam, da naženemo prvo naciste. Torej tebe in tebi podobne. Ljudje tvoje sorte nimajo kaj početi v svetu kjer živimo :)
Danes si mogoče še tu in širiš naci propagando po netu, jutri boš pa mogoče s kakšnim šiškotom ipd. v nidžabu s sekiro v roki marširal po apačah in naokoli, razlagajoč, da je treba izdajalce in petokolonaše (kar v tvoji zblojeni glavi predstavlja koliko? 50%? 60%? 70% slovencev, ki ne simpatizirajo s tvojo naci ideologijo?) zradirati in da bo edini oborožen upor ("da bo moralo počiti" - mislim, da si nekaj takšnega v preteklosti že sral) očistil slovenijo po tvoji podobi.

Evo odgovor Herr Potty. 

Gromka? Oh, pa sem bil res zadnjič na koncertu tam. Ja grem kdaj med ljudi, medtem ko ti v anonimnosti drkaš na youtube blog kakšnega marginalca, ki ti razlaga, da bo edino genocid  (tvoj idol je temu rekel "končna rešitev") očistila svet vseh, ki jih ne maraš. Si upaš za svojimi idejami stati pod imenom in priimkom? Recimo sam sem se v preteklosti že podpisal pod kakšen post. Za tem stojim.
Ne vem pa zakaj si to ven potegnil. A ker si sam prelen, da bi še kam šel, pa raje na netu visiš? Vau, really deal. Spomnim se enega drugega psihopata, ki je tko na random s foruma pobral kakšen delček iz življenja koga in skušal iz tega narediti big deal. Izgleda, da vam je to nacijem skupno.

Originally posted by vend vend wrote:

Tud ti boš moral kam spokat, če bo ta vlada ostala do konca mandata, ker tukaj po par letih ne bo ostalo nič.
Po par letih, če si ne boš našel kakšen drugi hobi, boš tu sral natančno iste stvari. In Potty bo še naprej razlagal, da bo v "naslednjem letu" moralo počiti. Same old stories all over again ... 

Originally posted by vend vend wrote:

Drugače pa... Jaz tebe najtežje dojamem od vseh tu na forumu, zato zame nisi preprost človek.
To je zato, ker vam nacijem tu pa tam ponudim ogledalo.
P l a c e h o l d e r
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Oct.2018 at 20:31
Kaj je to, c/p psihoza. A si ujet v časovno zanko. Pišeš ene in iste stvari.
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Oct.2018 at 20:43
Originally posted by vend vend wrote:

A si ujet v časovno zanko. Pišeš ene in iste stvari.
Tako je. Svoj način sporočanja sem prilagodil nacijem.
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Oct.2018 at 21:32
Originally posted by vend vend wrote:

Kaj je to, c/p psihoza. A si ujet v časovno zanko. Pišeš ene in iste stvari.

Ne skrbi vend, tud js sm mislu da se mu je skisalo od odvajalnega čaja, pa sem se spomnu da ma tip smisu za humor kot ima 3 letni otrok razum. Človek se trudi po najboljših močeh. To je treba vzet v zakup. Tongue

Za konec dneva se lahko razvedrimo s še nekaj mojimi prispevki...

Libtardi postajajo ultimativen predmet posmeha...

#NPC Press @JennyHatch #NPCLivesMatter




Pravnica ki trdi da je Indijanka LOL neverjetna zgodba, kot una Dolezal... res čudovito LOL

White People Who Don’t Want to be White







...larper
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Oct.2018 at 10:45

In, fantje ... ste že spisali domobransko pravljico na vašem nazi razpisu? Big smile

Človek sicer sprva ne bi verjel, da je to resnično, da pač nihče ni tako butast in tako zahojen holcar, pa da grejo take stvari sploh lahko uradno ven, a zgodovina se kot kaže ponavlja. Enako kot v Nemčiji z Židi. Samo, da se še ne konča enako.


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Oct.2018 at 18:58
Originally posted by Poli Poli wrote:


In, fantje ... ste že spisali domobransko pravljico na vašem nazi razpisu? Big smile

Človek sicer sprva ne bi verjel, da je to resnično, da pač nihče ni tako butast in tako zahojen holcar, pa da grejo take stvari sploh lahko uradno ven, a zgodovina se kot kaže ponavlja. Enako kot v Nemčiji z Židi. Samo, da se še ne konča enako.


Tebe si res predstavljam, kako otrokom bereš pravljico o titotu in Luksu, ki mu je rešil življenje tako, da je skočil čez titota in prestregel drobce eksplodirane granate. Big smile Lux je dal življenje za titota... Kako požrtvovalen pes LOLLOLLOL.

Stavim, da se tvoj pes tudi kliče Luks. Mogoče te bo kdaj obvaroval pred nami zlobnimi nacionalisti, ki rovarimo po metelkovi in rogu ter kalimo mir z raznimi nasilnimi protesti in uničevanjem lastnine... Aja, pomota. To so antifajevci, o katerih govorim.Big smile

Hahahahahaha! Norci.



Edited by vend - 22.Oct.2018 at 19:01
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Oct.2018 at 19:08
Hahahahahaha!!!!!!

Šepetalec psom - tito


''S svojim telesom mi je Luks zaščitil glavo. Žrtvoval se je za moje življenje'' 

V prevodu bi bilo: ''Skril sem se za Luksom, ko je začelo pokati, tako sem si rešil glavo. Žrtvoval sem psa za svoje življenje.''
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Oct.2018 at 21:06
Tole z domoljubno pravljico je top notch trolanje levakov... vsej tej kvaziintelektualni libtard eliti se je čist pomračilo, na polno. 
A je še kej lepšega, ko te brišejo s forumov, ko ti prek medijev ki jih imajo pod kontrolo lažejo, ko ti na akademiji ki jo obvladujejo turijo teorijo spola, in še celo v predšolski vzgoji prdijo svojo bolno agendo... 

pol pa maš nek medij na katerega nimajo vpliva in naredi razpis leta in grejo vsi ti humanisti v full blown full fash mode Big smile LOL

Naprecenljivo! Smile




...larper
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Oct.2018 at 21:09
Evo ga kerlca Big smile

Miha Kordiš želel na vlaku udariti dijaka, ker je bral Manifest za domovino, knjigo, ki jo je izdala Demokracija  



    



Edited by Potty Mouth - 22.Oct.2018 at 21:12
...larper
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Oct.2018 at 21:16

NPC Poli - The Interrogation LOL





...larper
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Oct.2018 at 03:08
Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:


Evo ga kerlca Big smile

<h1>Miha Kordiš želel na vlaku udariti dijaka, ker je bral Manifest za domovino, knjigo, ki jo je izdala Demokracija  </h1><h1>
</h1>

<h1>    </h1>


Kordiš na vlaku ali ko si naci in vse druge označuješ da so naci.

Tale Kordiš vedno poskrbi, da se piše o njem. Mi deluje kot en Kidrič za časa juge. Fanatičen in nepredvidljiv.



Edited by vend - 23.Oct.2018 at 03:35
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Oct.2018 at 04:01
Tu ni kaj dodat.

http://nova24tv.si/slovenija/ljudje/novi-slovenci-evropska-komisija-pravi-da-bi-lahko-v-sloveniji-zivelo-182-milijona-ljudi/

Lahko bi kakšen doktor fdv naredil raziskavo, katera številka migrantov je meja tolerantnosti povprečnega mavričarskega libtarda. Kje je meja, da spidž in poli rečeta, dost je migrantov, niste več dobrodošli? Kako daleč so pripravljeni stopit. Jim pustit hišo in posteljo skupaj z ženo in hčerjo? Težko bi se bilo odločit. Na eni strani pomoči potrebni migranti in sto lačnih ust za nahranit. Na drugi strani pa mi, zlobni nacionalisti, ki bomo naredili vse, da ustavimo ljubezenjsko idilo njihovih žena in hčera z nič hudega mislečimi ubogimi prišleki.

Lahko je meja tam, ko bodo kupovali stanovanje na puf do penzije. V soseski pa sami migranti. Brez najemnine, brez kredita, brez službe z boljšim standardom.

...ko njihovo hči pripelje domov arabc, polno integrirano z ruto, nikabom, discipliniranjem in vsem kar spada zraven, tudi drugo in tretjo ženo.

...ko po dolgih letih libtardiranja in ateističnega razglaševanja hitro podležejo in se integrirajo v islam.

...ko jo posilijo, v imenu šeriata obtožijo nečistovanja in obsodijo na smrt s kamenjanjem.

...ko ji prepovejo vozit avto in za vsak izhod iz mesta dobit dovoljenje skrbnika v dokument.

...ko ji prepovejo izobraževanje.

...ko mečejo lgtb pripadnike iz streh večstanovanjskih stavb.

...

Edited by vend - 23.Oct.2018 at 04:03
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Oct.2018 at 04:14
Bi rekla spidž in poli: "Preklet naci, rasist!"



Edited by vend - 23.Oct.2018 at 04:24
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Oct.2018 at 07:41
Originally posted by vend vend wrote:

Originally posted by Poli Poli wrote:


In, fantje ... ste že spisali domobransko pravljico na vašem nazi razpisu? Big smile

Človek sicer sprva ne bi verjel, da je to resnično, da pač nihče ni tako butast in tako zahojen holcar, pa da grejo take stvari sploh lahko uradno ven, a zgodovina se kot kaže ponavlja. Enako kot v Nemčiji z Židi. Samo, da se še ne konča enako.


Tebe si res predstavljam, kako otrokom bereš pravljico o titotu in Luksu, ki mu je rešil življenje tako, da je skočil čez titota in prestregel drobce eksplodirane granate. Big smile Lux je dal življenje za titota... Kako požrtvovalen pes LOLLOLLOL.

Stavim, da se tvoj pes tudi kliče Luks. Mogoče te bo kdaj obvaroval pred nami zlobnimi nacionalisti, ki rovarimo po metelkovi in rogu ter kalimo mir z raznimi nasilnimi protesti in uničevanjem lastnine... Aja, pomota. To so antifajevci, o katerih govorim.Big smile

Hahahahahaha! Norci.

He he, omenjene zgodbe sicer še nisem bral, a hvala za nasvet. In ne, nimam psa. Pa odloči se, a je bil Lux ali Luks. LOL

Tale mislim, da je čisto za vas, paše vam kot ata na mamo.


In enako danes naši janševčki čvekajo.



P.S. Potty, mislim da se lahko samo tolažiš, če misliš, da gre samo za trolanje. Janševci so dejansko premaknjeni in bolni osebki. Močno dvomim, da bi takole javno delali norce iz samih sebe samo zaradi trolanja. No ja, misliš si pa lahko karkoli želiš. Big smile



Edited by Poli - 23.Oct.2018 at 11:08
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Oct.2018 at 07:43
Originally posted by vend vend wrote:

Bi rekla spidž in poli: "Preklet naci, rasist!"
Ne, ne bi. Zaposlenemu človeku ne more biti znana zgodba in kontekst vseh random internetnih slikc, ki jih dežurna forumska nacija masovno pobirata z neta in družno masturbirata nanje. 
Ne vem, zakaj bi si namišljali neke probleme drugega sveta, ko pa imamo vas, rjavosrajčnike pred nosom. Se ti ne zdi to dovolj? Raje tu pa tam podregava domač naci podmladek - torej vaju s pottheadom.

P.S. A sta že nabavila nidžab za marširanje po apačah? Za sekiro vem, da se je Potty pred časom na tem forumu že zanimal.

 

P l a c e h o l d e r
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Oct.2018 at 15:29
Originally posted by Poli Poli wrote:

Originally posted by vend vend wrote:

Originally posted by Poli Poli wrote:


In, fantje ... ste že spisali domobransko pravljico na vašem nazi razpisu? Big smile

Človek sicer sprva ne bi verjel, da je to resnično, da pač nihče ni tako butast in tako zahojen holcar, pa da grejo take stvari sploh lahko uradno ven, a zgodovina se kot kaže ponavlja. Enako kot v Nemčiji z Židi. Samo, da se še ne konča enako.


Tebe si res predstavljam, kako otrokom bereš pravljico o titotu in Luksu, ki mu je rešil življenje tako, da je skočil čez titota in prestregel drobce eksplodirane granate. Big smile Lux je dal življenje za titota... Kako požrtvovalen pes LOLLOLLOL.

Stavim, da se tvoj pes tudi kliče Luks. Mogoče te bo kdaj obvaroval pred nami zlobnimi nacionalisti, ki rovarimo po metelkovi in rogu ter kalimo mir z raznimi nasilnimi protesti in uničevanjem lastnine... Aja, pomota. To so antifajevci, o katerih govorim.Big smile

Hahahahahaha! Norci.

He he, omenjene zgodbe sicer še nisem bral, a hvala za nasvet. In ne, nimam psa. Pa odloči se, a je bil Lux ali Luks. LOL

Tale mislim, da je čisto za vas, paše vam kot ata na mamo.


In enako danes naši janševčki čvekajo.



P.S. Potty, mislim da se lahko samo tolažiš, če misliš, da gre samo za trolanje. Janševci so dejansko premaknjeni in bolni osebki. Močno dvomim, da bi takole javno delali norce iz samih sebe samo zaradi trolanja. No ja, misliš si pa lahko karkoli želiš. Big smile

Haha. Se izgovarjaš. Gotovo imaš pravljico o šepetalcu psom pod vzglavnikom.LOL

Tisto z Židi si pa zgrešil. Knjiga ''The protocols of the elders of Sion'', je bila prva pisana beseda, ki je širila sovraštvo do Židov. Ruski komunisti so jo prevedli v veliko število jezikov in jo zastonj delili med evropskim in arabskim prebivalstvom. Nemški nacisti so to to knjigo, skupaj s sovraštvom do Židov prevzeli od ruskih komunističnih kolegov. 


Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Oct.2018 at 15:46
Poglejta se forumska libtarda (poli&spidž). Tako vaju normalni vidimo, ko beremo vajine poste.





Edited by vend - 23.Oct.2018 at 15:48
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Oct.2018 at 15:50

Na, še to se niso naciji sami spomnili, ampak so kopirali od kolegov komunistov, torej sovraštvo do Židov (čeprav same knjige, ki jo omenjaš niso napisali Rusi). Clown Zanimivo, da pa v ZS v WW2 niso imeli konc. logorjev za Žide (so pa za druge). Ko učenec nadmaši učitelja, ali kako že. LOL

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Oct.2018 at 15:53
Poli&spidž


Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Oct.2018 at 16:31
Jaz sem tisti na levi strani. Pač malo večje rasti sem. A nimam nobel dežnik? Bi ti tudi enega? Pač, če greš slučajno kdaj ven iz sobe. 
Ja, ker je res big deal, kako mene vidi en forumski nacist, kot je Gvendolina LOL

In da, če bi bil prisiljen izbirati sem raje vse kar limata, kot pa eden izmed vas, preplašenih interwebz nacistov - najstnikov srednjih let (naciji bi to imenovali degeneracija - če v tem ne bi prepoznali samih sebe) iz mama hotela, ki se bojijo lastne sence ;-)

P l a c e h o l d e r
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Oct.2018 at 21:52
@ Poli

Ne glede al je domoljubna pravljica mišljena resno al pa kot provokacija jo podpiram. Mogoče bo to čez 100 let klasika kot npr. legenda o Krpanu ali pa Petru Klepcu. To sta dve klasični domoljubni pravljici. Sem prepričan, da bi obe pravljici dandanes levi fašisti obsodili in prepovedali. Le časovni moment jim to preprečuje, če jim... mogoče še pridemo tja, če bojo taki zreli pogumneži kot stric Speadge dobili veter v jadra... bogve kakšne talente krijejo 
...larper
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Oct.2018 at 07:49

Ne vem, kjer najdeš rasizem v Krpanu al pa Klepcu.

Fantje, res sodite v Nemčijo 30-ih. Počutili bi se kot riba v vodi. 
Jaz bi se na vašem mestu zamislil. Mogoče se uspe tudi vam, tam pri 60-ih... ali pa tudi nikoli.


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Oct.2018 at 08:50
Martin Krpan pooseblja klenega Slovenca, ki je ubranil Dunaj pred Turki. Ta pravljica je skoraj manifest za domovino.
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Oct.2018 at 08:58
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Oct.2018 at 09:20
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Oct.2018 at 15:44
Jao, Vend, kdo te je naučil računalnik vklopiti? Pri teh letih! Ker tisto zgoraj je pa naravnost neverjeten grafični in domišlijski presežek. 
Zdaj, ko si osvojil osnove .... ata, mama, pa te besede, pa predlagam, da se preizkusiš v nasledni težavnostni stopnji. 


P l a c e h o l d e r
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Oct.2018 at 16:01
https://si.aleteia.org/2018/10/24/jordan-b-peterson-prihaja-v-slovenijo/

Jordan peterson pride v slo, 18 november, cankarjev dom :)
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Oct.2018 at 16:27

P l a c e h o l d e r
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Oct.2018 at 20:29
To, Nova24. ClapThumbs Up
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Oct.2018 at 22:24
Originally posted by Poli Poli wrote:


Ne vem, kjer najdeš rasizem v Krpanu al pa Klepcu.

Fantje, res sodite v Nemčijo 30-ih. Počutili bi se kot riba v vodi. 
Jaz bi se na vašem mestu zamislil. Mogoče se uspe tudi vam, tam pri 60-ih... ali pa tudi nikoli.



Rasizma (po tvoje seveda, js temu pravim samoobramba) na tone, Klepec s smreko ki jo je izruval nabuta turčine in jih izžene iz svoje doline, al neki tacga... brutal. Krpan unga kr obglavi z mesarico... na to bi lahk spesnil kak gore metal komad. LOLClown




Edited by Potty Mouth - 24.Oct.2018 at 22:25
...larper
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Oct.2018 at 22:34
...larper
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Oct.2018 at 22:41

Late Night NPC - Hillary vs Pickle Jar



...larper
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Oct.2018 at 08:46
Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

Originally posted by Poli Poli wrote:


Ne vem, kjer najdeš rasizem v Krpanu al pa Klepcu.

Fantje, res sodite v Nemčijo 30-ih. Počutili bi se kot riba v vodi. 
Jaz bi se na vašem mestu zamislil. Mogoče se uspe tudi vam, tam pri 60-ih... ali pa tudi nikoli.

Rasizma (po tvoje seveda, js temu pravim samoobramba) na tone, Klepec s smreko ki jo je izruval nabuta turčine in jih izžene iz svoje doline, al neki tacga... brutal. Krpan unga kr obglavi z mesarico... na to bi lahk spesnil kak gore metal komad. LOLClown

Odlično, ampak kje je tu rasizem? LOL It was a fucking war (oz. "fight" Big smile pri Krpanu).  Ne spomnim se, da bi notri pisalo o kakšni tujerodni invazivni vrsti, ohranitvi roda in podobnih nebulozah, kot jih lahko zasledimo v janševih pozivih na domobransko "pravljico" po vzoru nacistične propagande.

Res se sprašujem ali vam delajo klikerji.

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Oct.2018 at 10:07
Če pri Martinu Krpanu ne vidiš tujerodne invazivne vrste, potem tebi ne delajo klikerji.

Za začetek imaš tu Brdavsovo sliko.


Več si preberi v libtardii.

Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Oct.2018 at 11:16

ROFL. No, če to smatraš za to, potem so jo lepo zakamuflirali. Slika je slika, pisana beseda je pisana beseda. 

Ja, kakšen pa naj zgleda ta velikan in robavs. LOL

Saj pravim, klikerji vam ne delajo, potem se pa ven vadite na neke "trolanje", "saj niso resno mislili", "saj je bilo že v Brdavsu isto". LOL Res ste prozorni.

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Oct.2018 at 12:42
Spoznajte guruja levičarskih metod pranja možganov narodu in manipulacij z množico. Metode, ki so še danes večji del levičarske propagande.

Demoralizacija, destabilizacija, kriza, normalizacija.

Yuri Bezmenov

https://m.youtube.com/watch?v=WGnY703ldTI

Original:

https://m.youtube.com/watch?v=y3qkf3bajd4
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Oct.2018 at 13:07
Originally posted by Poli Poli wrote:




ROFL. No, če to smatraš za to, potem so jo lepo zakamuflirali. Slika je slika, pisana beseda je pisana beseda. 

Ja, kakšen pa naj zgleda ta velikan in robavs. LOL

Saj pravim, klikerji vam ne delajo, potem se pa ven vadite na neke "trolanje", "saj niso resno mislili", "saj je bilo že v Brdavsu isto". LOL Res ste prozorni.



Hahaha. Zdej si me pa razočaral. Tako neumen pa res nisem mislil da si. Tipičen levičarski um, nezmožen analitičnega mišljenja in uporabe globje slike.

Točno tako delujejo tvoji možgani na vse kar ti povejo v mladini in na režimski TV. Popolnoma nekritično sprejmeš vse iz njihovega menija. Z drugimi besedami, si "normaliziran". Dokler ti svoji ne bodo dali po riti, se ne boš streznil.

Za domačo nalogo ti dam branje Martina Krpana. Tale slika je od Smrekarja. Drugi ilustratorji ga niso nikakor drugače upodobili
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Oct.2018 at 13:26
Originally posted by vend vend wrote:

Spoznajte guruja ...
Kje si ga pa srečal?



Spoznajte Miki Miško. Miš z rdečimi hlačami, velikanskimi rumenimi čevlji in belimi rokavicami. Naj vas njegov prijazni pogled ter ročice v buržoaznih belih rokavičkah nikar ne zavedeta. Poglejte hlače. Rdeče! Miki Miška je komunist. 
Ne bodi Miki Miška! 
Bodi Oswald the Lucky Rabbit. Navleci nase modre hlače še danes! 

Če imaš kakršno koli vprašanje pokličite brezplačno telefonsko številko 116 123. Samo zate Vend obratujejo 24h/7DAN.


P l a c e h o l d e r
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Oct.2018 at 14:15
@poli.
Za zanimivost. Levstik je v zgodbi napisal, da je Martin Krpan tovoril "angleško sol". Ta vsekakor ni tista za v župo.
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Oct.2018 at 14:17
Originally posted by Speadge Speadge wrote:


Originally posted by vend vend wrote:

Spoznajte guruja ...

Kje si ga pa srečal?



Spoznajte Miki Miško. Miš z rdečimi hlačami, velikanskimi rumenimi čevlji in belimi rokavicami. Naj vas njegov prijazni pogled ter ročice v buržoaznih belih rokavičkah nikar ne zavedeta. Poglejte hlače. Rdeče! Miki Miška je komunist. 
Ne bodi Miki Miška! 
Bodi Oswald the Lucky Rabbit. Navleci nase modre hlače še danes! 

Če imaš kakršno koli vprašanje pokličite brezplačno telefonsko številko 116 123. Samo zate Vend obratujejo 24h/7DAN.



Hahaha!!! Kaj je pa s tabo? A že ob dveh popoldan si na psihoaktivnih snoveh?
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Oct.2018 at 14:21
Spidž, ne trudi se biti smešen. :) Tvoj smisel za humor je tako zaostal. :)
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Oct.2018 at 14:25
A pol ti to ni bilo vsec? :( 
Tudi jaz sem opazil neko zadržanost s tvoje strani. Pa da se nisi več preizkušal v osnovah računalništva :/

Originally posted by Speadge Speadge wrote:

Jao, Vend, kdo te je naučil računalnik vklopiti? Pri teh letih! Ker tisto zgoraj je pa naravnost neverjeten grafični in domišlijski presežek. 
Zdaj, ko si osvojil osnove .... ata, mama, pa te besede, pa predlagam, da se preizkusiš v nasledni težavnostni stopnji. 


P l a c e h o l d e r
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Oct.2018 at 14:42
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Oct.2018 at 14:58

Prvi stavek iz JanševeTV: "Žalostno je, da nekateri ne poznajo kulture obnašanja."

Žalostno je, da janševci privlečejo na dan "kulturo obnašanja", ko pa imajo sami primata brez vsakih manir, ki vsevprek žali in se obnaša kot vaški p'janček za šankom. Ostali primati ga seveda sledijo kot zvesti kužki. In to je slika največje opozicijske stranke. In potem oni nekomu očitajo pomanjkanje kulture obnašanja. Narobe svet. LOL LOL
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Oct.2018 at 17:34
Originally posted by Poli Poli wrote:

Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

Originally posted by Poli Poli wrote:


Ne vem, kjer najdeš rasizem v Krpanu al pa Klepcu.

Fantje, res sodite v Nemčijo 30-ih. Počutili bi se kot riba v vodi. 
Jaz bi se na vašem mestu zamislil. Mogoče se uspe tudi vam, tam pri 60-ih... ali pa tudi nikoli.

Rasizma (po tvoje seveda, js temu pravim samoobramba) na tone, Klepec s smreko ki jo je izruval nabuta turčine in jih izžene iz svoje doline, al neki tacga... brutal. Krpan unga kr obglavi z mesarico... na to bi lahk spesnil kak gore metal komad. LOLClown

Odlično, ampak kje je tu rasizem? LOL It was a fucking war (oz. "fight" Big smile pri Krpanu).  Ne spomnim se, da bi notri pisalo o kakšni tujerodni invazivni vrsti, ohranitvi roda in podobnih nebulozah, kot jih lahko zasledimo v janševih pozivih na domobransko "pravljico" po vzoru nacistične propagande.

Res se sprašujem ali vam delajo klikerji.


Kot prvo, noben se prek "trolanja" ven ne vleče ker se nima za kaj ven vlečt. Mnenje je 100% legitimno.  Lepo sem povedal da zadevo podpiram, je pa seveda res da je hkrati ta razpis odlično sprovociral vse novodobne fašiste. Clap Tudi tebe. LOL

V tisti družbi je bil takoimenovani rasizem standard, družba je bila rasno homogena in razredno strukturirana. Hvala bogu je bil takrat sovražnik jasno definiran in zaradi tega tudi premagan. Dandanes v aktualnem kriznem stanju pa sovražnik ni jasno definiran, definiran pa ni ker so ljudski sovražnik aktualne takoimenovane demokratične in povečini liberalne vlade, ki služijo globalistični agendi svetovne elite in nikakor ne narodu. Ob pravilnem ravnanju migrantske krize ne bi bilo, če pa bi do nje prišlo bi se ustrezno ukrepalo in ne ljudem lagalo prek medijev. Resnični sovražnik so globalisti in izdajalske vlade, migranti so le njih orožje za destabilizacijo evropske družbe in etnično  predrugačenje kontinenta. Skratka dogaja se planiran genocid, nekateri pa si zaradi svojega svetovnega nazora zatiskate oči pred očitnim in sodelujete v procesu.

Vsa teroristična dejanja prišlekov v Evropo, tako zdajšnjih kot tudi prejšnjih in njih potomcev, se morajo tretirati kot vojna dejanja, kot sovražna dejanja. Vsa skupinska posilstva in umori, vsi bombni napadi, napadi s tovornjaki kjer so gazili po ljudeh itd. da ne naštevam vsega, se ne sme tretirati kot družbene anomalije, temveč jih je nujno tretirati kot vojno aktivnost in ne kot to po nareku oblasti definirajo izdajalski mediji, dejanja neuravnovešencev in osamljenih ekstremistov. Zanimivo je da še nisem zasledil masovnih demonstracij kakšnih Turkov npr. proti muslimanskemu terorizmu, ali pa Pakistancev v Angliji ki bi se zgražali nad pedofilsko mrežo in zahtevali zakon in pravico ter zadoščenje žrtvam.

Še enkrat, kot sem že tolikokrat rekel, vsi ki se ne izrečete proti tej aktualni migrantski politiki in ki relativizirate sovražna dejanja v Evropi sodelujete in ste izdajalci.

Iskreno rečeno ne verjamem v mirno rešitev ker je situacija zelo zavožena, predvsem zaradi pete kolone, tako da kot si že sam par postov nazaj napisal, si bomo stali nasproti. Ne vem kako se bo končalo, niti ni pomembno, ker druge alternative niti nimamo. 



Edited by Potty Mouth - 25.Oct.2018 at 17:42
...larper
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 467468469470471 540>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 1,594 seconds.