Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - politika & stuff
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

politika & stuff

 Post Reply Post Reply Page  <1 193194195196197 540>
Author
Message
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Mar.2016 at 21:25
Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:

v planici bo zbor nestrpnežev LOL







Se vidimo gor v nedeljo. Jaz bom med največjimi nestrpneži. Najraje bi šel kar v copatah, samo bo preveč mraz!!!
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Mar.2016 at 21:31
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:


odkrito je širil hate propagando, je ali ni?



HATE PROPAGANDA....HATE....HATE POLITICS.... "v naši politiki je ogromno sovraštva"

Od kdaj se vsi v politiki ukvarjajo samo še čustvi? Sploh pa zdrava kmečka pamet ti lahko pove, da sovraštva ne boš premzu z represijo.
To ti lahko potrdi tudi tisti "modri" politični "nevtralnež", ki glede migrantske krize meni, da je "požar treba gasit pri izvoru" LOL 
ne gre to tko.... povečevanje represije imo premosorazmerno povečuje sovraštvo. Samo še en megafail fašističnih regresivnih levičarjev več.... to ne bo šlo čez. 100% To je babji način urejanja politike. It will be a mega fail.


Edited by Wind Carrier - 16.Mar.2016 at 21:32
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Mar.2016 at 21:34
Originally posted by Vraan Vraan wrote:

Tako pa deluje ideološko opredeljevanje v Frogijevih možganih oz. odločanje o čemerkoli. Big smile





PONG!!!! Big smile Hug


Sj ni edini - kr neki takihle politično "nevtralnih" sm mel priliko zasledit v zadnjem času! Big smile
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Mar.2016 at 21:36
Originally posted by Gorjanec Gorjanec wrote:

Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

Paranoid forum je safe space za nas nestrpneže LOL God bless Paranoid! Smile
Ne, safe space je prostor, ki ga okupirajo mevže in potem drugače mislečim preprečijo vstop. Tukaj vas lahko kdorkoli pošlje v kurac, če hoče LOL


meni se je pa najbolj dopadla tista Potty ugotovitev, da si Dinko z oklepniki in orožjem pred migranti kar ustvari svoj safe space.... tak safe space se mi zdelo dopade.

DINKO!!!!!!! Clap Heart  Dinko je tip človeka, ki bo vstal iz pogorišča levo fašistične polomije v Evropi! Clap
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4870
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Mar.2016 at 21:41
ta post sem nekomu ukradel:

Povzeto po nemškem časopisu:
SAUDIARABIEN: WISSENSCHAFTLERPANEL RÄUMT EIN, DASS FRAUEN SÄUGETIERE SIND, ABER NOCH „NICHT MENSCHLICH“
prevod:
Saudova Arabija: Znanstveniki v SA priznavajo, da so ženske sesalci, vendar v skupino ljudi še vedno niso uvrščene, ker nimajo duše.
celoten članek v nemščini je na voljo tukaj
MacGyver je zakon!
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Mar.2016 at 21:44
Originally posted by Wind Carrier Wind Carrier wrote:



Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:


odkrito je širil hate propagando, je ali ni?



HATE PROPAGANDA....HATE....HATE POLITICS.... "v naši politiki je ogromno sovraštva"

Od kdaj se vsi v politiki ukvarjajo samo še čustvi? Sploh pa zdrava kmečka pamet ti lahko pove, da sovraštva ne boš premzu z represijo.
To ti lahko potrdi tudi tisti "modri" politični "nevtralnež", ki glede migrantske krize meni, da je "požar treba gasit pri izvoru" LOL 
ne gre to tko.... povečevanje represije imo premosorazmerno povečuje sovraštvo. Samo še en megafail fašističnih regresivnih levičarjev več.... to ne bo šlo čez. 100% To je babji način urejanja politike. It will be a mega fail.



a ni to čist na hard, no? Potty odkito širi hate propagando. Ma za zjokat, no. Če bi pa objavil jokajoče otročke, pol bi bil pa dober. Ma Frogi, a ti nisem že parkrat napisala, da je ko Poli napiše, da njegovi prijatelji posiljujeo sestro od Mitje je to hec, ko se Gmajnar na to odzove, je grožnja. Pizda, no, Frogi. Po moje si dost brihten, da znaš kej dojet. Skor ga ni (bilo). Pol pa Potty širi hate propagando. Mislm jst sem prav osebno prizadeta zaradi te izjave

Originally posted by vend vend wrote:


Se vidimo gor v nedeljo. Jaz bom med največjimi nestrpneži. Najraje bi šel kar v copatah, samo bo preveč mraz!!!


LOL
dej jih vseeno v ruzak ! nikol ne weš :) mogoče bodo imeli poseben tepih za copatarje s panterjem :D  če bo desnica dovolj močna, boš mel pa naslednje lete gojzarje s panterjem ! a si slišu,da je Tilen Batol poletel 252 !!


Edited by mati zemlja - 17.Mar.2016 at 05:39
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Mar.2016 at 22:06


DINKO!!!! Big smile
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Mar.2016 at 22:10
http://nova24tv.si/slovenija/ljudje/300-000-evrov-za-romski-zaposlitveni-center-presenetilo-vas-bo-koliko-romov-je-dobilo-sluzbo/

Quote

300.000 evrov za Romski zaposlitveni center. Presenetilo vas bo, koliko Romov je dobilo službo.

Slovenska država je za projekt, preko katerega bi brezposlenim Romom pomagala pri iskanju zaposlitve, porabila 300.000 evrov. Člani projekta so si pred začetkom zastavili številne plemenite cilje, med drugimi vplivati na romske delovne navade in povečati njihovo motivacijo za delo. Rezultat? Zaradi projekta se ni zaposlil niti en sam Rom ali Romkinja. Projekt se zaradi tega ukinja.





ej btw - a nima tale pes unega "not sure if..." izraza na faci? Big smile



je pa drugač čist sprevrženo, k se pri nas prou prekopirano začenjajo odvijat iste stvari, ko v tujini - ko domačini postajamo drugorazredni v primerjavi z manjšinami..... pol se človek čudi, k mu povem, da je retardiran, k mi začne razlagat, da se ponavlja leto 1933..... K res - leta 1933 so cigani v nacistični Nemčiji imel prednost pri zaposlitvi pred Nemci!  Clap res sam bravo!

Mogoč še za une, ki NE živijo v letu 2016 - dokler bo tle mentaliteta folka, da država mora nudit državljanom zaposlitev, tolk časa bomo mi živel v ušivem socializmu. kr beda imo :S


Edited by Wind Carrier - 16.Mar.2016 at 22:14
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Mar.2016 at 22:23
if it was profitable - you can bet your ass....






Edited by Wind Carrier - 16.Mar.2016 at 22:30
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Mar.2016 at 22:37
Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:

a veš, kaj je smešno frogi. k ti tko mene kao prijazno umiriš v smislu, ti si baba. ok, pol ti jst tko verjamem. in pol KAO skleneva pakt, pol pa si pa ti tisti, k ni prebavil stvari, k jih men očita, da jih ne morem, ker sem pač baba. sam skoz ta babja pregovarjanja se jst v resnici nakuliram, ti pa špilaš možatega desca, ki je babo umirl. pol se pa izkaže to, da stvar tebe žuli mene pa ne. to je blo tisto. k sem rekla, da se eni delajo močne navzven. sej ni nič hudega, če nisi močen. jst tudi nisem. pa če si ta prav desc boš babo dejansko obvladal. to ne pomeni, da jo boš podredil. samo vedel boš kako in kaj. tko k baba pr descu.

Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:

al pa tko frogi. al si spet zapadel pod dejzijev vpliv. sam ti njega za moje pojme ne razumeš. k je on pizdil in sem jst cmerala in je on rekel, da to jemljem osebno. njemu sem verjela. zato sem njegove besede sprejela. četudi ma kej za povedat čez babe. sam to kar ma on za povedat ima en drug pomen. ima drugo energijo. zato sva midva z dejzijem na kul. četudi je njegovo izrazoslovje bistveno bolj grobo od tvojega. meni leporečeje pač ne pomaga pri reševanju mojih babjih muh. dejzijevo pa mi Nuke

 


:D vrjamem da je učinkovito 


ps: dej bova tole v sosednji temi a

Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Mar.2016 at 22:47
Ne vem zakaj si se mogel pofočkat tu z napotitvijo v sosednjo temo. Sej veš, da sem tam (iskal vmes me nisi, neodzivna nisem bla). Lahko bi enostavno prišel tja. Ok, že sam veš zakaj to rabiš. Video pogledam jutri.

Edited by mati zemlja - 16.Mar.2016 at 22:49
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Mar.2016 at 22:57
tkole nekak jst vidm situacijo z potijevo hate propagando in kaj se je zgodil in kaj se NI zgodil in kaj me čudi pri tem plesu besed :) dalje, analiziram kako je to drugače od obratne situacije kjer jst cmerm al kaj že :D


spomnil sm se da je potty nalimal pred kratkim video govorca kai murrosa. videu je naslov hate.

video vsebuje naslednje besede:

"hate is good. to gives us purpouse."

KAJ SE JE ZGODILO?

potty je v paranoid privlekel vsebino, ki govori da je sovražtvo dobro, da osmišlja. govorec v videu dopoveduje in priporoča, da naj to sprejmemo. vsebina videa ga propagira.

KAJ TO POMENI?

pomeni, da je potty objavil vsebino, ki propagira sovražtvo. 

KAR SE MENE TIČE JE S TEM OBJAVIL INFORMATIVNI VIDEO O SOVRAŽTVU IN  NJEGOVE VLOGE V NAŠIH ŽIVLJENJIH.

KAJ TO NE POMENI?

- da je potty nazi
- da on sovraži vse
- da to smatram kot nekaj narobe
- da bi se trudil to komu vzet ali prepovedat ali sploh še enkrat... da je bilo s to vsebino kaj narobe

Spet, ponavljam kaj se je zgodilo. v debato se je vneslo propagiranje sovražtva kot neki kar moramo sprejet kot del človečnosti. JST TEMU NE OPOREKAM.
sploh pa nism reku, da se potty strinja s tem! ne, ni se mu treba niti strinjat z vsebino, ki jo propagira (jo daje v razmislek, sebi in drugim morda). 

KOLK LJUDI IMA Z ZGORNJO TRDITVIJO PROBLEM? DA LAHKO NEKI PROPAGIRAŠ KOT VREDNO RAZMISLEKA IN NITI NE IZRAZIŠ STRINJANJA ALI NESTRINJANJA S TEM. DAŠ V RAZMISLEK. A JE TU KAKRŠNAKOLI LOGIČNA OVIRA?


zdej pa  plot twist, kaj hočete vi zdej kle narest:

CIRKUS, ker ste trznil na besede hatespeech na 2 načina in sicer:

1) ne on tega NI reku in teh vsebin ni podajal (denial)
2) mal da mi niste pršl povedat da sm levičar, ki bi vam to prepovedal. 

ne. zakaj prevleke? zakaj ne rečemo bobu bob enostavno? 

jst bi vam vsem dal domačo nalogo, da mi napišete šolski spis, esej z naslovom: funkcionalna vloga sovražtva v organizmu.


resno, tud men se zdi da se je tolk tabu tema nrdila, da o sovražtvu enostavno ni vredno spregovorit dveh strani besed, čeprov pol sveta sovraži, kle smo pa eni to razmišljanje vrgl stran k nam do zdej ni blo kj dost koristno. 

TI MATI, PA ŠE ČE JE KDO PODOBNO RAZUMEL in trznil ob hate vsebini na tak način, prosm da ne blokirate diskusije.

evo začenjam jst še z eno hate propagando... sej so metal liricsi tudi polni tega, sam tkole jih pač razumemo :)

žal je tole vse od modernejše hate retorike kar sm jo na hitro našu na netu pa da je ne razlaga musliman.. no, jo pa en faršk, pa bi rjaš še od kkšnga filozofa kej slišal::)

(z videom sm mal kiksnil, res v kratkem času nism najdu kej razvijanja misli na temo  filozofske opredelitve sovraštva kot vrline..)



Edited by frogstomp - 16.Mar.2016 at 23:21
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Mar.2016 at 23:13
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:


TI MATI, PA ŠE ČE JE KDO PODOBNO RAZUMEL in trznil ob hate vsebini na tak način, prosm da ne blokirate diskusije.

Ej, jst nisem moderator foruma, da bi lahko brisala vsebino in s tem blokirala debato. Kakšne druge moči pa tudi nimam, tako da se ne rabiš sekirati zaradi mene.
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Mar.2016 at 23:19
ne rabiš kle tehnično (admin rights) povzdignjene avtoritete. dost je, da se hrup nrdi in to je eno izmed sporočil ki jih je tudi kill your idols z moje pojme predstavil: več vas je hrupni ste in utišujete (zasujete) druge. to je dovolj, da odidejo sami. v živo velja isto in to z obeh strani -> na koncu nisi slišan, k hijene se raztrga če se kdo ujame v te vatlje :) 

pa to ne pomen da jst tega ne počnem. mi spodrsne.. in me poberete :P al pa pingpong odbijete. 
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Mar.2016 at 23:30
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

več vas je hrupni ste in utišujete (zasujete) druge. to je dovolj, da odidejo sami.

Aja. Pravice manjšin. Najboljše da uvedemo kvote.
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Mar.2016 at 23:32
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:



"hate is good. to gives us purpouse."




Stari, da se ti vsaj 1x v lajfu ne bi obnašu k baba, bi blo men res tko zakon.....

Ni mi jasno, kako ste lahk tolk jebeno plitvi, da se nikol ne vprašate OD KJE ta HATE prihaja? Je res vedno samo nujno po babje panično vpit "hate" "hate" "hate" in poiskušat  na vsak način mehanizme represije izsiljevat, da bodo ta hate zapremzal, ker se tvoj babji nagon od tega čuti ogroženega? Sory, če si se odloču bit kastriran hipi je to tvoja izbira. Jst ti nočem slabega. Sam mogoč so stvari v svetu, k jih zarad te kastracije nisi sposoben dojet!


Vsak HATE ima svoj razlog.... po mojem je HATE posledica JEZE. Jeza pa je v naši družbi posledica nepravičnega ustroja družbe. See - now I get to be a fucking reverse social justice warrior freak! LOL

Dokler bo ta regresivna levica svinjala po družbi, bo sam še več HATE v družbi...... in jst pravim enako - HATE IS GOOD! Katalizator je. Tista iskra, ki se rabi za izbruh. Iz objektivnega vidika gledano - po mojem Evropa potrebuje Katarzo. Vsesplošno vojno. Jst osebno racionalno ne vidim izhoda. 10% folka je fuknenga, pa se kljub temu družba s pomočjo establishmenta suče po njihovem nareku  - kljub temu jim vsi peljete, nastavljate rit in se jim pokoravate. Ker ste pičke! Mi tega ne bomo prenašal pač jbg...sprijazni se že s tem...




Edited by Wind Carrier - 17.Mar.2016 at 02:41
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Mar.2016 at 23:53
Originally posted by Reverse Justice Warrior Reverse Justice Warrior wrote:





Ni mi jasno, kako ste lahk tolk jebeno plitvi, da se nikol ne vprašate OD KJE ta HATE prihaja? Je res vedno samo nujno po babje panično vpit "hate" "hate" "hate" in poiskušat  na vsak način mehanizme represije izsiljevat, da bodo ta hate zapremzal, ker se tvoj babji nagon od tega čuti ogroženega? Sory, če si se odloču bit kastriran hipi je to tvoja izbira. Jst ti nočem slabega. Sam mogoč so stvari v svetu, k jih zarad te kastracije nisi sposoben dojet!


Originally posted by Justice Warrior Justice Warrior wrote:





Ni mi jasno, kako ste lahk tolk jebeno plitvi, da se nikol ne vprašate OD KJE ta BEGUNCI prihajajo? Je res vedno samo nujno po babje panično vpit "BEGUNCI " "BEGUNCI " "BEGUNCI " in poiskušat  na vsak način mehanizme represije izsiljevat, da bodo te BEGUNCI zapremzal, ker se VSE EVROPSKO od tega čuti ogroženega? Sory, če si se odloču bit NAZI je to tvoja izbira. Jst ti nočem slabega. Sam mogoč so stvari v svetu, k jih zarad te SOVRAŽTVA nisi sposoben dojet!


mnja, in a nutshell. jst bi vsemu temu reku bedast redukcionizm.

škoda k si reagiral v krču, jst sm ti pa nemara ubistvu priznal: ker je ena stran potlačla vse kar se tiče jeze in sovražtva, da se o tem ne da spregovort kot o nujni zadevi (recimo prepoznat nevarnost in ukrepat, se odzvat po moško) se ustvarja potreba po drugem bregu. to kar že skos govorim in vabim v dolino, dokler je še kej sonca. z mojga primarnega hriba je slab razgled na ono stran, pa bi se prvo beseno prepričal kaj mi ima ta hrib ponuditi.. naprimer, čist možno da sm slep debil in mi tam nudiš zatočišče ker jst sm tm nekje v pompejih in me bo zdej zdej zasul pepel ker sm se delal da je volkan no biggie. tudi jaz prosim za manj plitvosti. 
cmon, zih obstaja dost dobra hate retorika da ti jajca nazaj poženejo.. sej si ti tud šel čez proces kastracije si reku na unem faksu :D  kaj boš zdej sam kazal naokoli kakšna jajca zlata maš :) 
 


Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Mar.2016 at 00:11
stari ne morm več Big smile


Edited by Wind Carrier - 17.Mar.2016 at 02:38
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Mar.2016 at 00:29
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Mar.2016 at 02:35

MULTIKULTURA! <3 :


Swedish Police Warns Women to Stay Inside. I Told You So!

Clap

That awkward moment when people on the right are the only liberals and the regressive left are just retards...

https://youtu.be/bvsuKrbYyp4





Edited by Wind Carrier - 17.Mar.2016 at 02:36
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Mar.2016 at 08:13
za FROGIJA 
z unim videom si falil. sej sem ti že takoj povedala. ne razumeš. ti si pač tiste sorte, k je mnenja, če je ovojni papir lep, pol je zihr tudi vsebina lepa. 

 "prav, proti moji volji, dajva dans to čez"
razumeš, take stvari me delajo živčno (čisto vseeno, če to napišem v tej temi, ker se tudi v tej slepiš na trenutke). Ja. Živčno me delajo ljudje, ki se slepijo, k sploh ne vem, kako in kaj in sploh ne vem, kam pes taco moli. Mislim meni res ni jasno, kako se lahko nekdo potrudi in napiše obširno razlago, vloži svoj čas v to in hkrati pravi, da je to proti njegovi volji. A pol je kdo drug napisal, ne ti. K če je nekaj proti tvoji volji, zakaj pa pol to delaš. Če ni to tolk babje, da glava peče, pol pa res ne vem ... Bodi desc, dej, bo tudi meni lažje :)

Originally posted by Wind Carrier Wind Carrier wrote:

stari ne morm več Big smile
dobra poteza :) 

drugač pa frogi. moje obešanje na tvoje učimo in učijo ipd ni plod no biggie-a (a še nisi prebolel tega? pejt lovit muhe), temveč tvoje t.i. nevtralnosti, k jo zganjaš že pol leta. In pol delaš neke analize, ki jih še najbolj rabiš ti, da se opravičiš pred slehernikom. Najboljš, da vsak izmed nas analizira vsako besedo po alinejah. Mogoče boš potem lažje razumel sovražne ljudi. 

Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

 
pha, potty, ti lažnjiva goljufiva kača! :) 
si ali nisi ti, al je bil pa eden od vas, svetilnikov bele evrope, ki je potočil solzico ponosa in ugodja ob predstavitvi govorov kai murrosa na temo sovražtva? še kako ste propagiral tole :)
res. prijazno napisano. z lepimi besedami. nevtralno. dejmo še smeškota narisat za romantični učinek :)))) EVOOOO ! :)))))  ma smo se samo hecaliiiii !!!! 



Edited by mati zemlja - 17.Mar.2016 at 08:16
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Mar.2016 at 09:24
To je ta objektivnost pa to. Po nekih Polijevih standardih. LOL

Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Mar.2016 at 10:17
Poli je celo v nekem postu povedal, da je naročen na to možgansko pralnico. Da sam sebi škodiš in še plačuješ za to, moraš res biti cepljen proti pameti.
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Mar.2016 at 10:19
Back to Top
ossa View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 01.Nov.2015
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ossa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Mar.2016 at 10:50
Ekipa,tukaj vidim,da gremo folku na jetra,ker se imamo na tem forumu lepo!Ker četudi, se nekateri ne poznamo se mi zdi, kot da bi se poznali že leta!Folk moti,ker se kdaj eden drugega pohvalimo ali napišemo kar mislimo!Ta debata je bila odprta z namenom,da si folk izmenjuje misli,objavi kar ga iz politike zanima
in folku,če se mu zahoče pokomentira!Da vsakega zatremo v kali,ki drugače misli od nas!Ko je skušalo 50 ljudi zatreti Klinkija ni bilo problema.Pravim skušalo,seveda neuspešno.Sedaj se spravijo na Wind Carrierja,ki objavi več prispevkov,kot vsi na forumu.Ma ne samo objavi,zdraven pojasni,razloži in pokomentira.Vse v nulo,da ostaneš odprtih ust ,ko prebiraš njegove misli.Aja,da je poli zmagovalec in da smo 300 strani napisali zaradi polija??Da se ne zjočem.Ma kje si čekiral to KYI ?Tam kamor poli objavlja vice in prispevke iz ''tujine''?Poli v tej debati sodeluje poredko in če objavi kaj,seveda pokomentiramo.Ne moreš bit tiho,če ti objavi lažno poročilo iz jedne kafane v Parizu!Da smo preveč napadalni in kaj še vem kaj ,da smo.Verjetno ste mislili,da če nas boste ignorirali,da se bomo pobrali.Ma saj eni smo komaj prišli in dokler ne bo pisalo pri ossi SENIOR MEMBER ne bom odnehal!Ha,ha,ha!Se hecam.Prav z veseljem,bi prebral razmišljanja levomavričarjev o npr.mirovnem inštitutu,amnesty,humanitarcih in ostalem levičarskem sranju!od kar sta , gorjanc in frogi pozvala h kulturnejšemu izražanju in uporabi kulturnejših besed se mi zdi,da smo postali kot neki veroukarji,ki pazijo ,da ne preklinjajo,žalijo... svojih drugače mislečih in levo usmerjenih sogovornikov,''ki jih na tem forumu ni''(čudežno je izginilo uni 50) .Tako,da ne vem kaj za vraga uganjaš kažin!.S vendom sva frogiju postala celo prijatelja,čeprav se je po objavi KYI pri njemu že spet pojavila njegova stara ''bolezen'' in ima hate napade.Ko začne s ''takimi'' bi se takoj moral pojaviti uni meteo lab od vraana in ga opozorit na napotke,ki mu jih je predpisal dr. vend!Vse vzamete tako resno in osebno.Da smo dolgočasni.Ma kako more bit Wind Carrier in Mati zemlja dolgočasna?kakšno boLjšo pa si bi ja lahko izmislil,pisat vidim,da obvladaš in ta prav ne bi šla skozi na FDV izpitu!Al pa Potty Mouth,Mitja M.J. ali Vraan,ki zmeraj doda kakšno risbico za frogija!Ok ne bom več ker sem že tako predolg in se mi noče.Vend vam je lepo napisal,kaj je vzrok,da smo ostali sami in ste levičarji potihnili!Kaj pa bi zagovarjali tukaj gor ?Politiko ZL in hanžka,tomičke in kučana, al kaj?Delovanje mirovnega inštituta in RŠ ali bi radi komentirali predavanja pleterskega in valenčiča?To diši po sqatih in proti rasistični fronti.Smo postali moteči in vam delamo sive lase,ker se nas ne morete znebit?Iz levomavričarskega general štaba je prišel ukaz,da se mora Paranoid forum očistiti proti revolucionarnih elementov!Ja pa zaprite komentarje,kot na drugih levomavričnih trobilih!Al pa si odprite temo samo za LEVAŠKE metalce ,ki ljubijo humanitarce,migrante in jugoslavijo!Sorry
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Mar.2016 at 10:53
Ko je Trump napovedal kandidaturo, so se analitiki smejali ker po njihovem mnenju ni imel možnosti niti med republikanskimi kandidati. Največ možnosti so napovedovali Bushu :). Zdaj, ko mu totalno uspeva, so začeli analitiki grozit, da bo svetovna katastrofa, če Trump zmaga :). http://www.24ur.com/novice/svet/morebitno-zmago-trumpa-na-volitvah-v-zda-uvrstili-med-najvecje-groznje-za-svet.html
Neverjetno, kako zlahka potegnejo take velike zaključke.En argument, ki jim gre proti, je ta, da sploh še ni bilo takega primera v zgodovini, da bi s takšno retoriko nekdo nastopil na volitve za predsednika Amerike. Prav tako tudi ni nikogar od ključnih ljudi v ZDA opozarjal na to nevarnost. To pomeni, da je Trump dober kandidat za Ameriško gospodarstvo, politiko, vojsko... 
Na koncu bodo ostali odprtih ust, ko bo prišel v belo hišo. In ostali bodo odprtih ust, ko bo ameriško gospodarstvo raslo. Mislim, da bo Trump ves svet zelo pozitivno presenetil.

Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Mar.2016 at 10:55
Originally posted by vend vend wrote:

Poli je celo v nekem postu povedal, da je naročen na to možgansko pralnico. Da sam sebi škodiš in še plačuješ za to, moraš res biti cepljen proti pameti.


Če se ne motim, je to celo najbolj prodajan časopis... Mi se pa čudimo potem zakaj je Slovenija tok fucked up. Folk bere tist kar hoče slišat in ne tisto kar je vsaj približno resnica (100% zaupati itak ne moreš nikomur in ničemur).

Edited by Vraan - 17.Mar.2016 at 10:55
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Mar.2016 at 10:58
Originally posted by ossa ossa wrote:

Ekipa,tukaj vidim,da gremo folku na jetra,ker se imamo na tem forumu lepo!Ker četudi, se nekateri ne poznamo se mi zdi, kot da bi se poznali že leta!Folk moti,ker se kdaj eden drugega pohvalimo ali napišemo kar mislimo!Ta debata je bila odprta z namenom,da si folk izmenjuje misli,objavi kar ga iz politike zanima
in folku,če se mu zahoče pokomentira!Da vsakega zatremo v kali,ki drugače misli od nas!Ko je skušalo 50 ljudi zatreti Klinkija ni bilo problema.Pravim skušalo,seveda neuspešno.Sedaj se spravijo na Wind Carrierja,ki objavi več prispevkov,kot vsi na forumu.Ma ne samo objavi,zdraven pojasni,razloži in pokomentira.Vse v nulo,da ostaneš odprtih ust ,ko prebiraš njegove misli.Aja,da je poli zmagovalec in da smo 300 strani napisali zaradi polija??Da se ne zjočem.Ma kje si čekiral to KYI ?Tam kamor poli objavlja vice in prispevke iz ''tujine''?Poli v tej debati sodeluje poredko in če objavi kaj,seveda pokomentiramo.Ne moreš bit tiho,če ti objavi lažno poročilo iz jedne kafane v Parizu!Da smo preveč napadalni in kaj še vem kaj ,da smo.Verjetno ste mislili,da če nas boste ignorirali,da se bomo pobrali.Ma saj eni smo komaj prišli in dokler ne bo pisalo pri ossi SENIOR MEMBER ne bom odnehal!Ha,ha,ha!Se hecam.Prav z veseljem,bi prebral razmišljanja levomavričarjev o npr.mirovnem inštitutu,amnesty,humanitarcih in ostalem levičarskem sranju!od kar sta , gorjanc in frogi pozvala h kulturnejšemu izražanju in uporabi kulturnejših besed se mi zdi,da smo postali kot neki veroukarji,ki pazijo ,da ne preklinjajo,žalijo... svojih drugače mislečih in levo usmerjenih sogovornikov,''ki jih na tem forumu ni''(čudežno je izginilo uni 50) .Tako,da ne vem kaj za vraga uganjaš kažin!.S vendom sva frogiju postala celo prijatelja,čeprav se je po objavi KYI pri njemu že spet pojavila njegova stara ''bolezen'' in ima hate napade.Ko začne s ''takimi'' bi se takoj moral pojaviti uni meteo lab od vraana in ga opozorit na napotke,ki mu jih je predpisal dr. vend!Vse vzamete tako resno in osebno.Da smo dolgočasni.Ma kako more bit Wind Carrier in Mati zemlja dolgočasna?kakšno boLjšo pa si bi ja lahko izmislil,pisat vidim,da obvladaš in ta prav ne bi šla skozi na FDV izpitu!Al pa Potty Mouth,Mitja M.J. ali Vraan,ki zmeraj doda kakšno risbico za frogija!Ok ne bom več ker sem že tako predolg in se mi noče.Vend vam je lepo napisal,kaj je vzrok,da smo ostali sami in ste levičarji potihnili!Kaj pa bi zagovarjali tukaj gor ?Politiko ZL in hanžka,tomičke in kučana, al kaj?Delovanje mirovnega inštituta in RŠ ali bi radi komentirali predavanja pleterskega in valenčiča?To diši po sqatih in proti rasistični fronti.Smo postali moteči in vam delamo sive lase,ker se nas ne morete znebit?Iz levomavričarskega general štaba je prišel ukaz,da se mora Paranoid forum očistiti proti revolucionarnih elementov!Ja pa zaprite komentarje,kot na drugih levomavričnih trobilih!Al pa si odprite temo samo za LEVAŠKE metalce ,ki ljubijo humanitarce,migrante in jugoslavijo!Sorry
Bravo Clap. Mislim, da jim postaja jasno tem mavričarjem, da smo večina in to vedno večja.
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Mar.2016 at 10:58
Quote Podpora SMC zgrmi, SDS ostane osamljena, relativni zmagovalec novih parlamentarnih volitev je Združena levica z Luko Mesecem. Če je v Sloveniji tak scenarij mogoč, kateri bodo prvi ukrepi, ki jih bo sprejel Mesec, kot predsednik vlade? Kakšna bo njegova politika? Kaj lahko obljubi? Kaj bo storil v odnosu do Evropske unije, evra, davčne politike, mladih, pokojnin, zaposlovanja, gospodarstva? Kako drugače bo upravljal državo?

Vabimo vas na nov pogovorni večer v kulturni center Pritličje, tokrat z Luko Mesecem, voditeljem Združene Levice, s katerim se bomo pogovarjali o perspektivi stranke, a tudi o aktualno-političnih vprašanjih. Kako Mesec gleda na Mira Cerarja danes? Ali ga skrbi povratek Janeza Janše? Kaj so se v stranki naučili iz grške krize? In kje je Združena levica danes - kakšne so sedaj razmere in dileme znotraj.

V sredo 16.3. ob 20h se bo z Luko Mesecem v Pritličju pogovarjal Borut Mekina, novinar najboljšega medija v državi, Mladine. V seriji razprav »Dober Večer Slovenija,« s katerimi vas pripravljamo na prevrednotenje vrednot. Na novo emancipacijo, da o revoluciji ne govorimo. Naredite nekaj zase in pridite.


HAHA DAFUQ. Samooklicanost level MAXIMUM! LOL


Edited by Vraan - 17.Mar.2016 at 11:00
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Mar.2016 at 11:21
Hahaha. Mladina in Mesec, to je kombinacija da ne moreš verjet. Ta pogovor bo skok za 100let v preteklost. Tistega, ki zanima zgodovina, si jo lahko v Pritličju v živo ogleda :)
Glede stranke Združena levica pa to, da to v bistvu sploh ni stranka ampak koalicija strank. Prihodnost te koalicije je edino razpad. Nobena od teh strank ne bo popustila v smislu vpliva v primeru združitve. Mesec se že od volitev trudi iz ZL napraviti stranko ampak mu ne uspe, prav zaradi tega, ker so vsi vključeni dominantni psi oziroma psice. Vsaka stranka koalicije in vsi člani teh strank, so prepotentni in preveliki egotripi, da bi se lahko sporazumeli glede delitve funkcij. Če se spomnimo kako sta se Tomič in Mesec sprla samo zaradi tega, kdo bo nastopil na zadnjem predvolilnem soočenju. Mesec je vztrajal, da bo on, Tomič pa ni popustila. Potem je bradač Janovič posegel vmes in rešil koalicijo pred javnim izpostavljanjem. Skratka, srečo imamo, ZL nima prihodnosti.

Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Mar.2016 at 11:43
Originally posted by Vraan Vraan wrote:

Originally posted by vend vend wrote:

Poli je celo v nekem postu povedal, da je naročen na to možgansko pralnico. Da sam sebi škodiš in še plačuješ za to, moraš res biti cepljen proti pameti.


Če se ne motim, je to celo najbolj prodajan časopis... Mi se pa čudimo potem zakaj je Slovenija tok fucked up. Folk bere tist kar hoče slišat in ne tisto kar je vsaj približno resnica (100% zaupati itak ne moreš nikomur in ničemur).
Bo treba zamenjat narod ... al pa državo. Clown

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Mar.2016 at 11:52
Originally posted by ossa ossa wrote:

Ekipa,tukaj vidim,da gremo folku na jetra,ker se imamo na tem forumu lepo!Ker četudi, se nekateri ne poznamo se mi zdi, kot da bi se poznali že leta!Folk moti,ker se kdaj eden drugega pohvalimo ali napišemo kar mislimo!Ta debata je bila odprta z namenom,da si folk izmenjuje misli,objavi kar ga iz politike zanima
in folku,če se mu zahoče pokomentira!Da vsakega zatremo v kali,ki drugače misli od nas!Ko je skušalo 50 ljudi zatreti Klinkija ni bilo problema.Pravim skušalo,seveda neuspešno.Sedaj se spravijo na Wind Carrierja,ki objavi več prispevkov,kot vsi na forumu.Ma ne samo objavi,zdraven pojasni,razloži in pokomentira.Vse v nulo,da ostaneš odprtih ust ,ko prebiraš njegove misli.Aja,da je poli zmagovalec in da smo 300 strani napisali zaradi polija??Da se ne zjočem.Ma kje si čekiral to KYI ?Tam kamor poli objavlja vice in prispevke iz ''tujine''?Poli v tej debati sodeluje poredko in če objavi kaj,seveda pokomentiramo.Ne moreš bit tiho,če ti objavi lažno poročilo iz jedne kafane v Parizu!Da smo preveč napadalni in kaj še vem kaj ,da smo.Verjetno ste mislili,da če nas boste ignorirali,da se bomo pobrali.Ma saj eni smo komaj prišli in dokler ne bo pisalo pri ossi SENIOR MEMBER ne bom odnehal!Ha,ha,ha!Se hecam.Prav z veseljem,bi prebral razmišljanja levomavričarjev o npr.mirovnem inštitutu,amnesty,humanitarcih in ostalem levičarskem sranju!od kar sta , gorjanc in frogi pozvala h kulturnejšemu izražanju in uporabi kulturnejših besed se mi zdi,da smo postali kot neki veroukarji,ki pazijo ,da ne preklinjajo,žalijo... svojih drugače mislečih in levo usmerjenih sogovornikov,''ki jih na tem forumu ni''(čudežno je izginilo uni 50) .Tako,da ne vem kaj za vraga uganjaš kažin!.S vendom sva frogiju postala celo prijatelja,čeprav se je po objavi KYI pri njemu že spet pojavila njegova stara ''bolezen'' in ima hate napade.Ko začne s ''takimi'' bi se takoj moral pojaviti uni meteo lab od vraana in ga opozorit na napotke,ki mu jih je predpisal dr. vend!Vse vzamete tako resno in osebno.Da smo dolgočasni.Ma kako more bit Wind Carrier in Mati zemlja dolgočasna?kakšno boLjšo pa si bi ja lahko izmislil,pisat vidim,da obvladaš in ta prav ne bi šla skozi na FDV izpitu!Al pa Potty Mouth,Mitja M.J. ali Vraan,ki zmeraj doda kakšno risbico za frogija!Ok ne bom več ker sem že tako predolg in se mi noče.Vend vam je lepo napisal,kaj je vzrok,da smo ostali sami in ste levičarji potihnili!Kaj pa bi zagovarjali tukaj gor ?Politiko ZL in hanžka,tomičke in kučana, al kaj?Delovanje mirovnega inštituta in RŠ ali bi radi komentirali predavanja pleterskega in valenčiča?To diši po sqatih in proti rasistični fronti.Smo postali moteči in vam delamo sive lase,ker se nas ne morete znebit?Iz levomavričarskega general štaba je prišel ukaz,da se mora Paranoid forum očistiti proti revolucionarnih elementov!Ja pa zaprite komentarje,kot na drugih levomavričnih trobilih!Al pa si odprite temo samo za LEVAŠKE metalce ,ki ljubijo humanitarce,migrante in jugoslavijo!Sorry


haha, ne ne.. mal bi popravu :)

to, da pišete sm notri je vse skupi dobrodošlo. informacije ki se tu dobijo so gut. in dyzva retorika je men špica :)

edino, kar me ta trenutk moti in sm pokomentiral v prejšnjem daljšem postu in morm zdej še 1x je, da dostikrat ne štekate kaj vam hočem povedat ker ste obremenjeni z to levomavrično infekcijo, kr zblaznite in začnete lajat. bedast redukcionizm, to besedno zvezo bom odslej uporabljal vsakič k ne boste kej razumeli :)


dej mi povejte, a uno kar sm spisal o pottyjevi hate propagandi ste uzel, kot da vam želim sporočit da je tovrstno pisanje nezaželjeno? no če ste, pol je to narobe.


v resnici imate tu enga človeka, ki je po svojih načelih iz mirnega časa hipi... nemilitanten, nenasiln človk, ki bi ljubil namesto sovražil. tako je vzgojen, tako je morda opran posredno z marksističnimi načeli nekje na podzavestni ravni.

in odkrito to možnost podaam tu in jo pustim gnest... sej sm vm reku.. jst lahk razglasim svojo hipijaško enklavo v primeru, da je ta vrsta miselnosti v dovolj omejenem obsegu in je folk, ki bi branil očetnjvo v dovolj velikem obsegu. gledam naokoli in se pogovarjam z ljudmi tudi jst z argumenti, ki ste mi jih tu predstavili. in ugotavljam da  imate prov, folk se umakne v safe space in noče slišat.. 

če imaš pri tabornikih vod in se ti ne javi par mož vsako noč na stražo veš da maš problem in jst ga tu znam opazit. zaslužen je tudi ta pogovor tu.

ampak, zakaj kurac vi, desnokacisti skočte u luft k vm nekdo omeni hatespeech ki ga podajate? sej ne gr za to kdo je kriv da se tko obnašate. men se zdi potrebno o tem spregovort.


recimo en tak primer promocije sovražtva in nasilja ima the golden one, ki v mirnem tonu govori "it's always good to have a capacity for violence". uči nasilja in sovražtva kot nujnega dela človeštva. sigurno je bolj realno kot mislt da če mahaš z rožo enmu turku u peso :)

torej, kar hočem rečt je le tako naprej, sam ne bit plehki bedasti redukcionisti.. ker zarad tega spuščate priložnosti za to, da bi več ljudi vidlo, kar se vam zdi, da je prav.  :) dej se bom pa še jst mal kurčil pa da vidmo kam prpelje to :D
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Mar.2016 at 12:05
Originally posted by vend vend wrote:

V mengškem vrtecu se že zgodaj začne mavričarska indoktrinacija.

upam, da to ni res ! to ne sme biti res ! lih dva dni nazaj sem Gmajnarju razlagala, da mamo zdej tle v vrtcu dve praktikanki z rutami. Pa on tko "ja, samo slovensko mnde govorita" ... pa jst tko "ne vem, najbrž MORATA, sej druge ni"
UPAM, DA DRUGE KOT DA ZAPOSLENE OSEBE V VRTCU, KI DELAJO Z OTROCI GOVORIJO SLOVENSKI JEZIK, V RESNICI NI !!! TO NE SME BITI MOGOČE !!! ful upam, da je to samo govorica, ki se bo izkazala za prazno ... samo danes nikoli ne veš ... možno je čisto vse.

ps: ossa, zaradi tebe mam utrjene trebušne mišice  LOL  ne weš, kolk ti je Mitja hvaležen :) SIX PACK ! LOL
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Haderach View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 26.Mar.2008
Status: Offline
Points: 354
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Haderach Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Mar.2016 at 12:12
Posvojitev otrok s strani homoseksualnih parov ... film o temnih straneh ... LGBT aktivisti pa takoj v luft ...

http://www.lifesitenews.com/news/new-movie-pink-depicts-suffering-of-children-adopted-by-homosexuals?utm_source=LifeSiteNews.com+Daily+Newsletter&utm_campaign=e41a986f11-LifeSiteNews_com_US_Headlines_06_19_2013&utm_medium=email&utm_term=0_0caba610ac-e41a986f11-326221806&utm_source=email+marketing+Mailigen&utm_campaign=News+3.15.16&utm_medium=email

Pablo Cheng, a famous Mexican actor and homosexual who plays one of the two men who adopt, told the publication TV Notas that he opposes homosexual adoption.

"I think that those children are going to suffer many consequences. I think that bullying for the children who have two mothers or two fathers—they’re going to suffer the consequences greatly. No matter how much they educate Mexico or the world we are always going to be criticized a lot for being homosexuals,” he said, and later added that children “need the images of a father and mother."



Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Mar.2016 at 12:23
Originally posted by Poli Poli wrote:

Originally posted by Vraan Vraan wrote:

Originally posted by vend vend wrote:

Poli je celo v nekem postu povedal, da je naročen na to možgansko pralnico. Da sam sebi škodiš in še plačuješ za to, moraš res biti cepljen proti pameti.


Če se ne motim, je to celo najbolj prodajan časopis... Mi se pa čudimo potem zakaj je Slovenija tok fucked up. Folk bere tist kar hoče slišat in ne tisto kar je vsaj približno resnica (100% zaupati itak ne moreš nikomur in ničemur).
Bo treba zamenjat narod ... al pa državo. Clown



Ali pa naj se Ljubljana osamosvoji kot svoja država, ostalo pa ostane Slovenija. Smile
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Mar.2016 at 12:27

A pa bodo tujci potem še hodili delat v Ljubljano?


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Mar.2016 at 12:42
Originally posted by Poli Poli wrote:


A pa bodo tujci potem še hodili delat v Ljubljano?




Itak! Denar pa doma trošili, hi hi hi Smile
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Mar.2016 at 12:46
V bistvu vprašanje, če bi se moral odseliti, je bolj na mestu za tiste, ki izrekajo stvari v stilu "kakšni ste tipični slovenceljni" ipd. Ne vem no, zaenkrat smo zahojeni slovenceljni še vedno v večini in če koga to moti naj pač gre. Ne vidim težave. Ne pa da vztrajate tukaj in gnojite. Čemu? :(

Tega mi do sedaj noben še ni znal pojasniti. Tolikšno pljuvanje po Sloveniji, hkrati pa tolikšno oklepanje in vztrajanje tukaj. Recimo to predvsem leti nate Poli in tudi na Frogija. Ne jamrat, odselt se! Wink

Edited by Vraan - 17.Mar.2016 at 12:49
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Mar.2016 at 12:50

A "rdeča Ljubljana", kjer ima sedež "rdeča Mladina", jih pa ne bo motila? A se to že ne šteje za izdajalca domovine?

Mislim, delati za domače izdajalce ... fej in fuj!


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Mar.2016 at 12:52

Kdo jamra?


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Mar.2016 at 12:54
Originally posted by Wind Carrier Wind Carrier wrote:

http://nova24tv.si/slovenija/ljudje/300-000-evrov-za-romski-zaposlitveni-center-presenetilo-vas-bo-koliko-romov-je-dobilo-sluzbo/

Quote

300.000 evrov za Romski zaposlitveni center. Presenetilo vas bo, koliko Romov je dobilo službo.

Slovenska država je za projekt, preko katerega bi brezposlenim Romom pomagala pri iskanju zaposlitve, porabila 300.000 evrov. Člani projekta so si pred začetkom zastavili številne plemenite cilje, med drugimi vplivati na romske delovne navade in povečati njihovo motivacijo za delo. Rezultat? Zaradi projekta se ni zaposlil niti en sam Rom ali Romkinja. Projekt se zaradi tega ukinja.





ej btw - a nima tale pes unega "not sure if..." izraza na faci? Big smile



je pa drugač čist sprevrženo, k se pri nas prou prekopirano začenjajo odvijat iste stvari, ko v tujini - ko domačini postajamo drugorazredni v primerjavi z manjšinami..... pol se človek čudi, k mu povem, da je retardiran, k mi začne razlagat, da se ponavlja leto 1933..... K res - leta 1933 so cigani v nacistični Nemčiji imel prednost pri zaposlitvi pred Nemci!  Clap res sam bravo!

Mogoč še za une, ki NE živijo v letu 2016 - dokler bo tle mentaliteta folka, da država mora nudit državljanom zaposlitev, tolk časa bomo mi živel v ušivem socializmu. kr beda imo :S

nazadnje je s tovrstno retoriko na tem forumu nastopil Boris, ki svoje razumljivo nasprotovanje tej migraciji utemeljuje z "oba s punco v pričakovanju otroka brezposlna, država naj prvo za svoje poskrbi". mogoče bi lahko kkšno besedo si izmenjala.

itak da smo si dost družbenih posledic ljudje s svojimi mindseti krivi. in najboljša je direktna konfrontacija dveh, kjer prvi trdi država meni službo, drugi pa, dolker bo taka mentaliteta bo tako. predlaam da izmenjata kkšno besedo, da se nštelata.
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Mar.2016 at 12:56
Originally posted by Haderach Haderach wrote:

Posvojitev otrok s strani homoseksualnih parov ... film o temnih straneh ... LGBT aktivisti pa takoj v luft ...

http://www.lifesitenews.com/news/new-movie-pink-depicts-suffering-of-children-adopted-by-homosexuals?utm_source=LifeSiteNews.com+Daily+Newsletter&utm_campaign=e41a986f11-LifeSiteNews_com_US_Headlines_06_19_2013&utm_medium=email&utm_term=0_0caba610ac-e41a986f11-326221806&utm_source=email+marketing+Mailigen&utm_campaign=News+3.15.16&utm_medium=email

Pablo Cheng, a famous Mexican actor and homosexual who plays one of the two men who adopt, told the publication TV Notas that he opposes homosexual adoption.

"I think that those children are going to suffer many consequences. I think that bullying for the children who have two mothers or two fathers—they’re going to suffer the consequences greatly. No matter how much they educate Mexico or the world we are always going to be criticized a lot for being homosexuals,” he said, and later added that children “need the images of a father and mother."



Zakon. To rabmo. Nekdo mora tem pedrom in lezbijkam pokazat, kako uničujejo življenja posvojenih otrok in celih generacij. Pedrski aktivisti bi radi zdaj prepovedali film, samo jim ne bo uspelo. V zahodni Evropi bi jim še mogoče, v Ameriki, pa sploh ne verjamem, da bi tak film lahko sploh nastal. Zato lahko rečem samo, vsaka čast Mehičanom.
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Mar.2016 at 13:01
Originally posted by Vraan Vraan wrote:

V bistvu vprašanje, če bi se moral odseliti, je bolj na mestu za tiste, ki izrekajo stvari v stilu "kakšni ste tipični slovenceljni" ipd. Ne vem no, zaenkrat smo zahojeni slovenceljni še vedno v večini in če koga to moti naj pač gre. Ne vidim težave. Ne pa da vztrajate tukaj in gnojite. Čemu? :(

Tega mi do sedaj noben še ni znal pojasniti. Tolikšno pljuvanje po Sloveniji, hkrati pa tolikšno oklepanje in vztrajanje tukaj. Recimo to predvsem leti nate Poli in tudi na Frogija. Ne jamrat, odselt se! Wink
Ja ma res. Če bi se vsi taki svinci, kot sta onadva odselil, bi nam bilo vsem, ki svojo državo spoštujemo bolje. Ali pa imajo drugo možnost, da se naučijo spoštovat zemljo ki jo svinjajo in obtežujejo s svojo mizernostjo.


Edited by vend - 17.Mar.2016 at 13:02
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Mar.2016 at 13:02
Originally posted by Poli Poli wrote:


Kdo jamra?




Ja no nič vam ni prav, vse hočete spreminjat. Slovensko kulturo predvsem. Pač ne vem no, je taka kot je, jaz jo imam rad.

Folk še s slovensko zastavo ne more več pridt na protest, da ni slučajno označen za fašista. A se ti to zdi normalno? Protestniki na drugi strani pa NIKOLI nimajo slovenskih zastav. Želim si, da bi jih imeli, ampak me skrbi, da pač niso ponosni na svojo državo. Ne vem no, to je men tko, kot da bi lastno mtko sovražil.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Mar.2016 at 13:11

Sinko, zdaj pa najdi moj post tukaj in ga poveži s tem, kar si napisal. Pa veliko sreče pri tem. LOL  Prilepil sem sliko domobranskega plakata in del SDS jurišnikov pod njo.

Saj pravim, silno radi etiketirate in polagate drugim besede v usta (prosim mati zemlja, ne se zdej spet usajat, ker bom resno pomislil, da si blond).


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Mar.2016 at 13:14

@Vraan
V tem kontekstu je poli pankrt brez obeh staršev. Toliko sovražnosti do našega naroda, kot je on prelil, ga ni še noben tukaj gor. In potem vpraša, kdo jamra. Vrašanje na vprašanje. Taki hinavci mi grejo najbolj na kurac. Spizdi naj iz države, če mu kaj ne paše, ne da tukaj jebe vse po vrsti. Slovenci smo tim, tisti ki ta tim razdirajo tukaj niso zaželjeni, če se nočejo prilagodit. Mi postavljamo pravila. Mi ki smo Slovenci. Če noče spoštovat tega kar smo, skupaj z kranjskimi klobasami, govejimi župami in slovenskim panterjem na copatah in vseh banalnosti ki nas delajo to kar smo, naj odide.


Edited by vend - 17.Mar.2016 at 13:15
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Mar.2016 at 13:16
Originally posted by Poli Poli wrote:

Saj pravim, silno radi etiketirate in polagate drugim besede v usta (prosim mati zemlja, ne se zdej spet usajat, ker bom resno pomislil, da si blond).

a to bi se mogla zdej jst kokr sekirat zaradi tega ? 

ajd prow, k si me lih spomnil: "jst ti nisem položila besed v usta, pa mi kljub temu nisi nikoli odgovoril, kdo je premalo dobil po glavi - Cigani ali Ambrušani?" in posledično "Zakaj tako misliš" Clown
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Mar.2016 at 13:17
Originally posted by Poli Poli wrote:

Saj pravim, silno radi etiketirate in polagate drugim besede v usta (prosim mati zemlja, ne se zdej spet usajat, ker bom resno pomislil, da si blond).



Hmm, reče nekdo, ki nas tukaj vse hoče prikazati kot fašiste lol. Smile

Še pomniš, tovariš, ko si nekoga napotil, da nam proda bomber jakno, ker naj bi mi to nosili? Najlaži je pa etiketirat in pričakovat, da drugi tega ne bomo počeli? Pomoje mam več lepih poslovnih srajc v omari od vseh v Združeni Levici skupaj. LOL

Edited by Vraan - 17.Mar.2016 at 13:19
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Mar.2016 at 13:22
mal offtopic, ampak vredno razmisleka.. ko se že ravno slovensko čredimo :)
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Mar.2016 at 13:22
Originally posted by vend vend wrote:


@Vraan
V tem kontekstu je poli pankrt brez obeh staršev. Toliko sovražnosti do našega naroda, kot je on prelil, ga ni še noben tukaj gor. In potem vpraša, kdo jamra. Vrašanje na vprašanje. Taki hinavci mi grejo najbolj na kurac. Spizdi naj iz države, če mu kaj ne paše, ne da tukaj jebe vse po vrsti. Slovenci smo tim, tisti ki ta tim razdirajo tukaj niso zaželjeni, če se nočejo prilagodit. Mi postavljamo pravila. Mi ki smo Slovenci. Če noče spoštovat tega kar smo, skupaj z kranjskimi klobasami, govejimi župami in slovenskim panterjem na copatah in vseh banalnosti ki nas delajo to kar smo, naj odide.
ROFL LOL LOL

In če ne ... bo kaj? Kaj boš sinko? Big smile

Blagor tebi, če te za Slovenca delajo že kranjske klobase, goveja župa in copati. LOL LOL LOL


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 193194195196197 540>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 2,160 seconds.