Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - politika & stuff
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

politika & stuff

 Post Reply Post Reply Page  <1 367368369370371 540>
Author
Message
Čak Boris View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 08.Feb.2010
Status: Offline
Points: 999
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Čak Boris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Feb.2017 at 09:56
Originally posted by Poli Poli wrote:

Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

Originally posted by Čak Boris Čak Boris wrote:

TOK-TOK; Box ugani kdo? Ker tukaj ne bo pislo: http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/policija-ze-raziskuje-kaj-je-v-ozadju-posnetka-ki-je-sokiral-slovenijo.html



hmm, a so bli cigoti!?


A so bli? Shocked

Ja, slovenski cigoti ... Aleš Olovec (20) in Martin Kovač (29). Clown

Sedaj bo to samo spor med mladimi, drugače bi bilo seveda, če bi bili na delu "imigrantski lubadarji" ali pa "cigani", potem bi dogodek dobil krila in ... Clown 

Facepalm



Te igrice so tako lahke, pa se igrajmo ... sta to njegova brata? Eden iz SDS, drugi iz NSi. Clown LOL




Evo pa si se ujel. No sedaj pa na primer izvohaj ime in priimek ilegalnega "imigrantskega lubadarja", ki je ubil policista lani v Slovenji. Precej težje se je prišlo do tega podatka (vsaj ne iz medijev), ravno tako kot zamolčana novica o "miroljubnih" potnikih na vlaku. Clown

Aktualna novica je večji pok kot katerakoli svinjarija, ki jo naredijo tvoji "mirovniki" LOL

Če za karkršnokoli javnosti zanimivo (kriminalno) dejanje se slovenskega državljana obelodani z imenom in priimkom; v nasprotnem primeru so predstavljene v najboljšem primeru kratice ali samo "osumljenec". Preveri zadnjih nekaj aktualnih kriminalnih dejanj pa boš videl razliko. Geek
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11763
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Feb.2017 at 09:56

tole mi je zanimiva naveza in supr podcast.. sam harris in gosti, tokr maajid nawaz, večkrat v tej temi omenjen bivši muslimanski ekstremist, ki je spregledal in prestopil... zdej se bori za reformo islama in ohranitev liberalnih načel zahodne družbe... seveda je v tem trenutku požel ves gnev regresivne levice..


tudi black pidgeon speaks v svoji zadnji pol urni videoizdaji, kjer odgovarja na vprašanja gledalcev (Q&A) dobi vprašanje, če je bil v kakšnem trenutku življenja del ekstremne levice in je reku "unfortunately yes - a few years right after collage degree - indoctrinated". 

in take ljudi mi je najboljš poslušt.. ker majo inside looking out/outside looking in spekter gledišč. 

njegov recept za rešitev evrope pred tem kar se dogaja je:

1.) žrtvujte švedsko, naj bo opozorilo ostalim... pred kratkim sm govoril s človekom, švedom, katerega sm spoznal na ozori in je bil nato še del našega campa na metaldays.. rojen šved, un taprav, blond... in je zanimivo si izmenjat mnjenja o politiki s človekom, s katerim si ga čagal do kolen v blatu s polno glavo vsega z vso mavrico barve kože ljudi... je reku da zapušča švedsko, gre živet in delat v jebeno ukraino... prav da so zadeve gor nevzdržne in je bil tud sam presenečen, da se lahko o tem pogovarja s človekom, s katerim ga je čagal do kolen v blatu... da se ne ponavljam... :) je reku da je sam že 20 let nazaj odkr ve zase opozarjal na napake švedske politike in se tam kmalu naučil, da je boljš bit tiho... no zdej k za vsak krščanski praznik zgori tm tisoče avtomobilov.. prav da še vedno ne more verjet kako ljudje tam procesirajo zadeve... vsakič k neki zgori pride tolerance police folku povedat kako morjo mislit okoli tega... in dokler jim ne posilijo nekoga v bližini.. se delajo da problema ni...

2.) slash welfare state to the bone... to bo delovalo na ekonomske migrante kot sprej na muhe...

Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Feb.2017 at 09:57
Originally posted by Poli Poli wrote:


Samomori / umori ... bolj sem mislil na to, da se o obojemu ne piše toliko kot se jih dejansko zgodi. Čeprav so umori seveda bolj zanimivi za občila. Sploh šokantni. Začuda včeraj na 24ur niso prikazali videa ... so pa morali povedati, da ga ne bodo ... po premisleku (wow!). Clown Ouch 



Ja to čist vrjamem, zato sem rekel, ko sem omenil statistike, da "v kolikor niso ponarejene", k nikoli v bistvu čist točno ne veš, kdo jih je delal in zakaj. Samomori za medije po mojem niso zanimiva roba, razen v primeru, da gre za znano osebnost :/ [ugibam]

Pa saj po mojem kar prav, da ga niso objavili filmčka. Če ima kdo željo po tem, si ga bo poiskal. [po mojem to nikoli več ne bo šlo iz neta].

Jst sm v fb feedu ujel eno sliko, na kateri mislim, da je bil ta pretepen fant.


Edited by Sid Ninja - 14.Feb.2017 at 09:58
Back to Top
Čak Boris View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 08.Feb.2010
Status: Offline
Points: 999
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Čak Boris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Feb.2017 at 10:00
Originally posted by Poli Poli wrote:


Samomori / umori ... bolj sem mislil na to, da se o obojemu ne piše toliko kot se jih dejansko zgodi. Čeprav so umori seveda bolj zanimivi za občila. Sploh šokantni. Začuda včeraj na 24ur niso prikazali videa ... so pa morali povedati, da ga ne bodo ... po premisleku (wow!). Clown Ouch 


Edino pravilno, da niso pokazali posnetka. So pa hinavci vseeno --> hijene. Smile

Evo en razlog glede samomorov/umorov http://www.slovenec.org/2017/02/12/slovenci-v-lastni-drzavi-drugorazredni/
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Feb.2017 at 10:01
@ Frogy : Pri Maajidu Nawazu & ostalih [ena ženska je še, katere imena se zdele ne spomnim recimo], vidim glavni problem v tem, da se za reformo Islama borijo na Zahodu. Tja, kjer je ta najbolj potrebna, si sploh ne upajo. Ob enem jim tudi tu grozijo extremisti [extremiste občasno celo podpre skrajna radikalna levica btw].
Več kot podzravljam njihov namen, sem pa zelo skeptičen glede tega kaj lahko dosežejo :/


Edited by Sid Ninja - 14.Feb.2017 at 10:02
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Feb.2017 at 10:03
Originally posted by Čak Boris Čak Boris wrote:

Originally posted by Poli Poli wrote:


Samomori / umori ... bolj sem mislil na to, da se o obojemu ne piše toliko kot se jih dejansko zgodi. Čeprav so umori seveda bolj zanimivi za občila. Sploh šokantni. Začuda včeraj na 24ur niso prikazali videa ... so pa morali povedati, da ga ne bodo ... po premisleku (wow!). Clown Ouch 


Edino pravilno, da niso pokazali posnetka. So pa hinavci vseeno --> hijene. Smile

Evo en razlog glede samomorov/umorov http://www.slovenec.org/2017/02/12/slovenci-v-lastni-drzavi-drugorazredni/



Po mojem je za visoko stopnjo samomorov pri nas velik razlog v naši kulturi. Slovenci se po naravi raje brigajo zase, kot za druge, zato tudi agresijo raje po navadi usmerjejo vase. Tu gre za golo ugibanje in stereotipe, da ne bo pomote.
Back to Top
Čak Boris View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 08.Feb.2010
Status: Offline
Points: 999
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Čak Boris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Feb.2017 at 10:07
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

Originally posted by Čak Boris Čak Boris wrote:

Originally posted by Poli Poli wrote:


Samomori / umori ... bolj sem mislil na to, da se o obojemu ne piše toliko kot se jih dejansko zgodi. Čeprav so umori seveda bolj zanimivi za občila. Sploh šokantni. Začuda včeraj na 24ur niso prikazali videa ... so pa morali povedati, da ga ne bodo ... po premisleku (wow!). Clown Ouch 


Edino pravilno, da niso pokazali posnetka. So pa hinavci vseeno --> hijene. Smile

Evo en razlog glede samomorov/umorov http://www.slovenec.org/2017/02/12/slovenci-v-lastni-drzavi-drugorazredni/



Po mojem je za visoko stopnjo samomorov pri nas velik razlog v naši kulturi. Slovenci se po naravi raje brigajo zase, kot za druge, zato tudi agresijo raje po navadi usmerjejo vase. Tu gre za golo ugibanje in stereotipe, da ne bo pomote.


Brezizhodni položaji na primer. Deb, deb, de.Thumbs Up
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11763
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Feb.2017 at 10:07
ja sej je reku da je takoj dobil grožnje ekstremistov, ki majo svoje metastaze na zahodu, da ga želijo utišat... kako prodret z idejami zahoda v tisti svet in ga liberalizirat... nevem... probal smo (ali boljše, naši predstavniki brez konsenza ljudstva so probal...) bombe pa so se še bolj zavil v rjuhe in si pokoril javno mnenje do točke, da ti odsekajo glavo če črhneš kar komu ne paše, pa da ma alaha za kolega... 

glede na regresijo, ki se dogaj tu se verejtno še bolj oklepajo svojega, saj kot vidmo prekomerna liberalizacija res na površje pljune vso dekadenco in izrojenost človeške vrste... 
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11314
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Feb.2017 at 10:38
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

 

Pa saj po mojem kar prav, da ga niso objavili filmčka. Če ima kdo željo po tem, si ga bo poiskal. [po mojem to nikoli več ne bo šlo iz neta].

itak, da je prav. Problem je samo, da se tega razmišljanja po navadi ne držijo, ampak bolj onega ... hijenskega, more gore the merrier. Jebena žuta štampa style!

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Feb.2017 at 18:02
Originally posted by Poli Poli wrote:

Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

Originally posted by Čak Boris Čak Boris wrote:

TOK-TOK; Box ugani kdo? Ker tukaj ne bo pislo: http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/policija-ze-raziskuje-kaj-je-v-ozadju-posnetka-ki-je-sokiral-slovenijo.html



hmm, a so bli cigoti!?


A so bli? Shocked

Ja, slovenski cigoti ... Aleš Olovec (20) in Martin Kovač (29). Clown

Sedaj bo to samo spor med mladimi, drugače bi bilo seveda, če bi bili na delu "imigrantski lubadarji" ali pa "cigani", potem bi dogodek dobil krila in ... Clown 

Facepalm



Te igrice so tako lahke, pa se igrajmo ... sta to njegova brata? Eden iz SDS, drugi iz NSi. Clown LOL




Opa, nekdo ni spal od sreče danes, verjetno kar leti od vznemirjenja. LOL Mogoče je še pižamo moral menjat Clown

Sam res poli, to je čist bingo zate ipd.. Huh, dva slovenceljna, pa še žlahta naj bi bila v tapravih strankah al kako!?

Ma sm prov vesel zate, zdej maš en primer od stotih na katerga se boš lahko vesil.Smile

p.s. Kje so objavljena imena teh dveh zlikovcev?


...larper
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11314
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Feb.2017 at 18:13
p.s. V današnjem Delu npr.

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Feb.2017 at 18:23
...larper
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11314
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Feb.2017 at 18:51

poglejmo kako se odziva znani slovenski psihopat, še zmeraj 70 let nazaj Facepalm

Image

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Feb.2017 at 19:43
Originally posted by Poli Poli wrote:

p.s. V današnjem Delu npr.



Fake news torej ....
The real monsters are often just people.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11314
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Feb.2017 at 19:54
Tako je. Clown Zato se je mati enega od storilcev pojavila na TV, in ne boš verjel, z istim priimkom kot mulo. 
Aja ... pa morali bi ne razkriti njihovih imen in priimkov, bistveno bolje bi bilo, če bi še naprej sumili, da so posredi begunci ali pa cigani. Clown


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Feb.2017 at 20:11
Tak sum bi bil kar se mene tiče več kot upravičen in racionalen btw.

A kdo ve, zakaj se je vse skupaj sploh zgodilo? Baje je bil stream v opozorilo drugim. Je šlo za internetni spor, ki je eskaliral? Kar tako me zanima :) 
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Feb.2017 at 20:23
Originally posted by Poli Poli wrote:

Tako je. Clown Zato se je mati enega od storilcev pojavila na TV, in ne boš verjel, z istim priimkom kot mulo. 
Aja ... pa morali bi ne razkriti njihovih imen in priimkov, bistveno bolje bi bilo, če bi še naprej sumili, da so posredi begunci ali pa cigani. Clown




Sej tudi, če bi res bli cigani, bi ti trdil, da so ga premalo zbrcali ...
The real monsters are often just people.
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Feb.2017 at 20:59
Ne, pisalo je, da so bili kolegi. Na več fb slikah iz preteklosti so vsi trije slikani skupaj. Bojda si je žrtev nekaj dopisovala s punco enega teh tipov, pa so se sprli, padle so besede ... ostalo pa vemo.

 
--

Saj ni važno, kdo je, kaj je. Fant je umrl. Tako nepotrebna, kruta smrt ...


Edited by Speadge - 14.Feb.2017 at 21:00
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Feb.2017 at 21:00
Aaaa ljubosumnje praviš Big smile
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Feb.2017 at 21:01
Tako se piše naokoli. +nekaj žaljivk.
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Feb.2017 at 21:34
Kaj menite o tem: http://www.24ur.com/novice/slovenija/poslanci-potrdili-novelo-ki-redarjem-omogoca-uporabo-razprsilca-in-telesne-sile-ter-ugotavljanje-identitete.html

Če se prav spomnim imajo mestni redarji, za razliko šolanih policistov, za seboj 3 mesečni tečaj, niso uradne osebe, med tem, ko jim je s tem podeljena avtoriteta na ulici na ravni policista. 
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Feb.2017 at 21:47
Težko imam kakršnokoli mnenje, razen glede samobrambe oz uporabe sile.

Razpršilca ne poznam in me ne zanima. Vsekakor nikakor nikoli ne bi komu zameril, če ne bi hotel pazit reda na ulici s solzilcem za pasom Big smile [but that's just me]

V kolikor je debata o tem, da ne smejo biti oboroženi s strelnim orožjem, bi jaz osebno priporočal vsaj t.i. "teaser". [but that's just me]. Spet je fora samo v 1 na 1. Edino strelno orožje enemu samemu človeku omogoča prednost pred večimi napadalci :)
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Feb.2017 at 22:03
Kaj pa s strani avtoritete (ie. ustavljanje in legitimiranje mimoidočega)? Recimo, če ne maraš države (zdi se mi, da si enkrat nekaj rekel v tem smislu - mogoče sem kaj narobe razumel) mar ni to še korak naprej, moč države podarjena pol privatni parapolicijski enoti?
Zgolj razvijanje misli.
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Čak Boris View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 08.Feb.2010
Status: Offline
Points: 999
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Čak Boris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Feb.2017 at 22:07
Originally posted by Poli Poli wrote:

Tako je. Clown Zato se je mati enega od storilcev pojavila na TV, in ne boš verjel, z istim priimkom kot mulo. 
Aja ... pa morali bi ne razkriti njihovih imen in priimkov, bistveno bolje bi bilo, če bi še naprej sumili, da so posredi begunci ali pa cigani. Clown




V tem je štos, da takrat kadar so posredi begunci ali pa cigani se identitete ne razkrije. Clown

Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Feb.2017 at 22:07
Originally posted by Speadge Speadge wrote:


Saj ni važno, kdo je, kaj je. Fant je umrl. Tako nepotrebna, kruta smrt ...


Po mojem mnenju napačna vzgoja [ne samo staršev ampak okolja, družbe, kulture etc]  in pomanjkanje lekcij.
Po mojem tudi pomanjkanje intuicije [neposlušanje instinktov] [samo moje osebno mnenje]. Imam pa premalo informacij, na kakšen način se je pustil zvabit dvema v past.
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Feb.2017 at 22:13
Originally posted by Čak Boris Čak Boris wrote:

Originally posted by Poli Poli wrote:

Tako je. Clown Zato se je mati enega od storilcev pojavila na TV, in ne boš verjel, z istim priimkom kot mulo. 
Aja ... pa morali bi ne razkriti njihovih imen in priimkov, bistveno bolje bi bilo, če bi še naprej sumili, da so posredi begunci ali pa cigani. Clown



V tem je štos, da takrat kadar so posredi begunci ali pa cigani se identitete ne razkrije. Clown




Je razkritje identitete napadalcev sploh dovoljeno? [po navadi so bile le začetnice?] So to storili samo zato, da bi utišali sume o etnični pripadnosti napadalcev? :)

Meni osebno se v dani situaciji zdi čist legitimno, da se razkrije etnična pripadnost in brez sramu lahko javno povem, da bi v primeru, da bi šlo za tujca, odreagiral drugače. To ni rasizem - to je čist za moje osebne pojme naravni instinkt. :)
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Feb.2017 at 22:19
Meni se zdi (ne jemlji kot 100% točno, ampak če me spomin ne vara ...) ni dovoljeno razkriti identitete mladoletne osebe, ostalo je dovoljeno, imam pa občutek, kot da bi mediji pogosto v prvem momentu, dokler ni vse uradno potrjeno itd ... v tovrstnih primerih izogibajo razkritja identitete ne glede na etično pripadnost vpletenih.
Predstavljam si, da je to lažje, kot pozneje javno objavljati opravičila, tvegati tožbe itd., zaradi netočnih podatkov.

Verjetno točno v tem primeru objava imena niti ni naredila neke razlike, glede na to da je tip na svoj fb profil (s polnim imenom in priimkom) objavil video, ki je tam menda visel celih 12 ur in imel nekaj čez 250.000 ogledov.


Edited by Speadge - 14.Feb.2017 at 22:21
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Feb.2017 at 22:20
Zdele prebral na FB Big smile

Originally posted by <span =fwn fcg><span =fwb fcg -ft="tn":";"><a href=https://www.facebook.com/ratko.stojiljkovic?hc_ref=NEWSFEED&fref=nf target=_blank rel=nofollow>Ratko Stojiljkovic</a> Ratko Stojiljkovic wrote:

]

Danes ponoci se je zgodil en okrutni zlocin, kjer so se par kmeckih fantov spravili na enega cloveka in ga pri tem brutalno ampak brutalno odvalili od batin. Sam sem odrasel v druzbi kjer smo se veliko tepl in imel res respect do fajta. Vsi smo trenirali po neke borilne sporte in se v skladu s tem tudi tepli. Kasneje sem bil huligan kjer sem veliko hodil po tekmah in se dan danes podpiram ljudi, ki organizirajo pretepe in na nacin da se zbere nas 20 vas 20 in se posibamo moski. Te stvari niso brutalne saj clovek, ko pade na tla je padu in se ga pusti.

To kar se je ponoci zgodilo, da so se trije kmecki fantje spravili na enega fanta ne glede na vzrok in da so ga pretepli se pri temu snemali in brcali ko je ta lezal v nezavesti in cel porezan z porezanim vratom je dejanje, ki se ne sme nikoli in nikjer prakticirat v druzbah kjer zivimo in sobivamo.

Vesel sem, da kljub rigoroznosti skupine jamranje mi nismo taki in vesel sem vseh komentarjev ki so se znasli na posnetku od nasih jamracev.

Kljub vsemu kar se je zgodilo sem vesel, da ljudje s katerimi sobivamo smo proti tovrstnim dejanjem in bomo tudi v bodoce tako nastopali in se po svojih najboljsih moceh pa najsibodo minimalne borili proti takim ljudem in dejanjem.

TO TO! Ja sam te kwan do treniro ej! LOL pa poj sam bio huligan ej!

Jaz osebno pravim, da ko nekdo pade in je knockoutiran, ga je treba dat na bok in poskrbet zanj, a na ulici žal veljajo drugi zakoni. Tudi zaradi tega menim, da je razpršilec kaj slaba garancija za varnost tistih, ki se odločijo pazit JRM na ulici :)
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Feb.2017 at 22:28
Originally posted by Speadge Speadge wrote:

Meni se zdi (ne jemlji kot 100% točno, ampak če me spomin ne vara ...) ni dovoljeno razkriti identitete mladoletne osebe, ostalo je dovoljeno, imam pa občutek, kot da bi mediji pogosto v prvem momentu, dokler ni vse uradno potrjeno itd ... v tovrstnih primerih izogibajo razkritja identitete ne glede na etično pripadnost vpletenih.
Predstavljam si, da je to lažje, kot pozneje javno objavljati opravičila, tvegati tožbe itd., zaradi netočnih podatkov.

Verjetno točno v tem primeru objava imena niti ni naredila neke razlike, glede na to da je tip na svoj fb profil (s polnim imenom in priimkom) objavil video, ki je tam menda visel celih 12 ur in imel nekaj čez 250.000 ogledov.


Res res redko se zgodi, da bi gledal kake črne kronike. Po navadi imam v spominu začetnice. Mogoče gre bolj za kak moralni kodeks, ki ni obvezen, ne vem.

Tole na koncu je res, po drugi strani pa je to še dodaten razlog, da mediji ne bi rabili objavljat polnih imen :) Bomo videli, če se bo kdaj zgodil dokazan zločin migrantov ali romov in ne bo šlo le za sume in če bodo tudi takrat mediji objavili polna imena. Če so naši sumi upravičeni, bodo mediji prej ali slej po mojem ujeti na delu. Moji osebni sumi izvirajo iz tega, ko sem gledal, kaj počnejo na Švedskem.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11314
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Feb.2017 at 08:48
Originally posted by Čak Boris Čak Boris wrote:

Originally posted by Poli Poli wrote:

Tako je. Clown Zato se je mati enega od storilcev pojavila na TV, in ne boš verjel, z istim priimkom kot mulo. 
Aja ... pa morali bi ne razkriti njihovih imen in priimkov, bistveno bolje bi bilo, če bi še naprej sumili, da so posredi begunci ali pa cigani. Clown



V tem je štos, da takrat kadar so posredi begunci ali pa cigani se identitete ne razkrije. Clown

In lej, saj še sami priznate, da drugače odreagirate, če je posredi domačin in ne tujec. Clown

A je to normalno?

Recimo, napadalec je X -> reakcija: "Vse, ki sodijo v isto "kategorijo" kot X je treba ubiti, izgnati, poteptati!"
Napadalec je Y -> reakcija: "Mah, to so se fantje stepli, mladi so, hormoni ..." ali pa največ, "Tega Y (njega, ne vse "kategorije" Y) je treba ornk prebutat, ubit ..."

Vidiš razliko? Ne? Potem pa ni pomembno ...


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Feb.2017 at 09:02
Sodiš namišljeni skupini na podlagi moje osebne izjave. Jst sm reku javno, da bi odreagiral drugače. Nism zasledil, da je še kdo to rekel?

Če to stori nekdo, ki je državljan Republike Slovenije, se mu sodi po naših zakonih.

Če bi šlo za migrante ali rome je fora v tem, da se jih obravnava drugače, kot Slovence in prav taki primerki, kot si sam, ste odgovorni, da je tako, ker to tako vneto podpirate iz sebi znanih razlogov [jaz jih ne poznam]. Še posebej v državah, kjer so se migranti že dobro ugnezdili v sistem jo odnašajo brez ali z smešnimi kaznimi za še precej bolj gnusne kazni. Vsi - ti, jaz in vsi ostali po mojem vemo, da je povprečje tako brutalnih zločinov pri Slovencih izjemno nizko, pri migrantih po Zahodni Evropi pa imo visoko.

Poleg tega gre tudi za nezaupanje do medijev, ki po mojem mnenju prikrivajo kazniva dejanja migrantov [in če jih ne, jih skoraj zagotovo še bodo]. Poglejte si na Švedsko Smile


Edited by Sid Ninja - 15.Feb.2017 at 09:07
Back to Top
Čak Boris View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 08.Feb.2010
Status: Offline
Points: 999
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Čak Boris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Feb.2017 at 09:18
Originally posted by Poli Poli wrote:

Originally posted by Čak Boris Čak Boris wrote:

Originally posted by Poli Poli wrote:

Tako je. Clown Zato se je mati enega od storilcev pojavila na TV, in ne boš verjel, z istim priimkom kot mulo. 
Aja ... pa morali bi ne razkriti njihovih imen in priimkov, bistveno bolje bi bilo, če bi še naprej sumili, da so posredi begunci ali pa cigani. Clown



V tem je štos, da takrat kadar so posredi begunci ali pa cigani se identitete ne razkrije. Clown

In lej, saj še sami priznate, da drugače odreagirate, če je posredi domačin in ne tujec. Clown

A je to normalno?

Recimo, napadalec je X -> reakcija: "Vse, ki sodijo v isto "kategorijo" kot X je treba ubiti, izgnati, poteptati!"
Napadalec je Y -> reakcija: "Mah, to so se fantje stepli, mladi so, hormoni ..." ali pa največ, "Tega Y (njega, ne vse "kategorije" Y) je treba ornk prebutat, ubit ..."

Vidiš razliko? Ne? Potem pa ni pomembno ...




Kje sem jaz rekel kako odreagiram? Point, ki ga ne dojameš je, da je državljan Slovenije takoj identificiran javno na primer učitelj, ki je kasneje storil samomor; tvoji "mirovniki" pa ne.

Zato me zanima že odkar si se vklopil v igrico. Kje so imena telih falotov? http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/policisti-na-kraju-prijeli-nasilna-roparja-ki-sta-se-s-pestmi-lotila-stanovalk.html

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/nasilneza-vlomila-v-hiso-in-hudo-poskodovala-stanovalki-eno-zavezala-in-zavila-v-rjuho.html

Aleš Olovec in Martin Kovač sta se celo sama izpostavila. Če se ne razkriva identitet tvojih "mirovnikov" zakaj si ga potem ti Fappri tej objavi.

Naj bodo pravila za vse enaka in naj objavlajo vse ali pa nobenega. Če so v ozadju tvoji "mirovniki" je najbolje, da se ne pozna identitete; kaj? Clown

Pa mi povej samo en primer kjer so/"smo" v Sloveniji ali v EU koga od tvojih X"mirovnikov" dejansko izgnali, ubili oz. poteptali ali kaj podobnega, ko je ropal pretepal, posiljeval ali celo ubijalQuestion


Edited by Čak Boris - 15.Feb.2017 at 09:26
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Feb.2017 at 09:24
Če ne bi bilo Zahodne Evrope, se po mojem nihče zaenkrat ne bi kaj dost ukvarjal s tem. Fora je v tem, da lahko pogledamo samo do Nemčije in vidimo, kam pelje taka mentaliteta obsojanja lastnega prebivalstva in ob enem prikrivanja etnične pripadnosti zločincev, kadar so tujci. Če gre za vzorec, nima rasizem nobene veze s tem :)

Enostavno je vsem jasno, da migranti zagrešijo disproporcionalno več zločinov in so ti po navadi bolj zverinski. Tega en primer nasilja ne more izničit, pa če se nekateri še tako trudijo kalit vodo :)

p.s. to pa, da so pri nas že prikrivali etnično pripadnost tujcev, ki so potencialno zagrešili zločine [primer Nova Gorica recimo...], je po mojem čist utemeljen in racionalen sum :) Tako ali tako je po mojem vsem jasno, da bodo potencialni zločini tujcev na dan prišli edino, če se bo zgodil zadosten pritisk javnosti in alternativnih medijev.


Edited by Sid Ninja - 15.Feb.2017 at 09:28
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Feb.2017 at 11:38
Originally posted by Poli Poli wrote:


poglejmo kako se odziva znani slovenski psihopat, še zmeraj 70 let nazaj Facepalm

Image

Pritrjujem! Z vsem spoštovanjem do mrtvih, bi lahko v enaki meri obravnavali vse nasilje. Glede tega smo v Sloveniji selektivni. Ta selekcija prihaja ravno iz vaših levičarskih vrst.
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Feb.2017 at 11:42
Avstrijci bi radi izbrisali slovensko manjšino na Koroškem. Prvo jezik in potem narod. Naj spomnim... narod definira jezik in kultura. Če jezika ni, ni naroda. Tega se Avstrijski zavojevalci zavedajo in v skladu s tem delujejo proti našemu narodu živečem na Koroškem.
Celotna slovenska politika se je za spremembo dvignila proti temu. Celo neuglašena ZL in prav tako tudi Pahor, ki je hvala bogu počakal z brezglavimi čestitkami ob vmesnem kompromisu.

Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Feb.2017 at 11:50
Francija bo padla. Tole policija ne more več obvladat. Kmalu bo treba razglasit vojno stanje in poslat na ulice vojsko.


Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11314
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Feb.2017 at 12:26
Originally posted by vend vend wrote:

Pritrjujem! Z vsem spoštovanjem do mrtvih, bi lahko v enaki meri obravnavali vse nasilje. Glede tega smo v Sloveniji selektivni. Ta selekcija prihaja ravno iz vaših levičarskih vrst.
Zanimivo. Nisem še slišal desničarja, ki bi obsodil domobransko klanje in izdajanje svojih bratov in sester ter njih predajo nacistom/fašistom. Ampak ja, dajmo še malo o 70 let starih zadevah, saj gre navsezadnje za nabiranje političnih točk.



Nekdo napisal, pa se mi tako simpatično, da šeram še tule. Big smile

Janša okoli sebe širi polje izkrivljene resničnosti. Če zapadeš v to polje, se ljudem šibkega uma hitro zmeša in postanejo janša-boti oz. janša-kloni, ki nato govorijo namesto njega (Gorenak, Grimc, Irglovca, celo Žiga Turk itd). Živijo v enem čisto svojem svetu, ki ga poganja čustvo sovraštva. To čustvo je lepo čustvo, ker je čisto, pravičniško in zanj se ni treba posebej truditi, hkrati pa te pahne v pozicijo moralno vzvišene žrtve. To pozicijo ljudje nasploh ljubijo, saj z njo odgovornost oz. krivdo za svoje stanje prenesejo na Drugega (državo, migrante itd), hkrati pa si obdržijo primat nad moralo, da lahko solijo pamet drugim. Temu se reče bravery of being out of range.

Včasih se mi zdi, da ja J. J. tako dobro laže, da verjame že sam sebi. Postal je žrtev lastnega polja izkrivljene resničnosti.

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Feb.2017 at 13:25
Originally posted by Poli Poli wrote:

Originally posted by vend vend wrote:

Pritrjujem! Z vsem spoštovanjem do mrtvih, bi lahko v enaki meri obravnavali vse nasilje. Glede tega smo v Sloveniji selektivni. Ta selekcija prihaja ravno iz vaših levičarskih vrst.
Zanimivo. Nisem še slišal desničarja, ki bi obsodil domobransko klanje in izdajanje svojih bratov in sester ter njih predajo nacistom/fašistom. Ampak ja, dajmo še malo o 70 let starih zadevah, saj gre navsezadnje za nabiranje političnih točk.



Nekdo napisal, pa se mi tako simpatično, da šeram še tule. Big smile

Janša okoli sebe širi polje izkrivljene resničnosti. Če zapadeš v to polje, se ljudem šibkega uma hitro zmeša in postanejo janša-boti oz. janša-kloni, ki nato govorijo namesto njega (Gorenak, Grimc, Irglovca, celo Žiga Turk itd). Živijo v enem čisto svojem svetu, ki ga poganja čustvo sovraštva. To čustvo je lepo čustvo, ker je čisto, pravičniško in zanj se ni treba posebej truditi, hkrati pa te pahne v pozicijo moralno vzvišene žrtve. To pozicijo ljudje nasploh ljubijo, saj z njo odgovornost oz. krivdo za svoje stanje prenesejo na Drugega (državo, migrante itd), hkrati pa si obdržijo primat nad moralo, da lahko solijo pamet drugim. Temu se reče bravery of being out of range.

Včasih se mi zdi, da ja J. J. tako dobro laže, da verjame že sam sebi. Postal je žrtev lastnega polja izkrivljene resničnosti.

Že zdavnaj sem na temu forumu napisal, da ne zagovarjam niti partizanov, niti domobrancev in bom zdaj še enkrat. Obsojam vse nasilje. Tudi nasilje domobrancev.
Zame so bili med drugo svetovno vojno edini borci za Slovenijo Tigrovci.

Zgornje besedilo si prepiši v beležko kot citat venda, ker vem da boš to kmalu spet pozabil in mi v dementnem antifa zagonu kmalu spet pripisoval lastnosti, ki po doktrini levičarskega propagandnega možganskega pralnega stroja pritiče desničarjem. 
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Feb.2017 at 15:52
Kanada sprejema zakon, s katerim bodo ilegalizirali islamofobijo. Predlagateljica zakona M103 je Iqra Khalid. https://en.wikipedia.org/wiki/Iqra_Khalid

Do danes nisem nikoli popolnoma verjel v to, da je Kanada v islamizaciji podobna Švedski. Po tem predlogu zakona se mi zdi, da jo je že prehitela.


Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Feb.2017 at 17:22
Bravo Šiško, bravo Hervardi, bravo zedinjena Slovenija! Avtohtonim Slovencem v Avstriji je treba stopiti v bran. Avstrijski Nemci ne bodo več rovarili po naši sveti zemlji, zibelki slovenskega naroda. Naj se samoukinejo takoj!

Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11314
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Feb.2017 at 21:15
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Feb.2017 at 22:29
Back to Top
Čak Boris View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 08.Feb.2010
Status: Offline
Points: 999
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Čak Boris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Feb.2017 at 04:59
Originally posted by Lif. Lif. wrote:



http://www.businessinsider.com/pregnant-trump-putin-hater-photos-2017-2


Prov levaško sexy je tale Merklca s Putin(putout)om Big smile
Back to Top
Čak Boris View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 08.Feb.2010
Status: Offline
Points: 999
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Čak Boris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Feb.2017 at 07:19
Živjo. Moje ime je Janez. Kadar se ga našmrkam se včasih z Ivanom skregava. Čuj, Janšeka pa ne damoParty

http://www.24ur.com/novice/slovenija/kdo-so-ljudje-ki-na-posnetku-uzivajo-trde-droge.html

Ima pa jajca tale dečko iz prispevka; resno spominja na Rado Pezdirja (modela z metal majicami, ki je želel javno izpostaviti lobiste na vladi ter se boril proti kartelnim mlinom na veter) iz Previrantove stranke (se mi zdi - zato sedim) preden ga je udbo mafija utišala. Ouch


Edited by Čak Boris - 16.Feb.2017 at 07:20
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Feb.2017 at 08:20
Mal sem šel gledat uni primer, ko sta na Dolenjskem 2 tipa pretepla 1 do smrti.

Žrtev je bila na kolesu, se odpeljala in prišla nazaj. Imel je vse možnosti pobegnit.
Če prav razumem so bli frendi in so skup popival. To je osebna zadeva. Kako sploh lahko komu pride na misel osebni obračun primejat z zločini uvoženih tujcev, ki svoje žrtve napadajo naključno, jih nadlegujejo, pretepajo in ropajo. Naključno in kdorkoli jim pride na pot? Big smile Nevrjetno! Big smile

Btw. Kaj mora po glavi hodit človeku, ki ima kolo, da se odpelje NAZAJ težit takemu primerku, kot je bil tisti Olovec. A je kdo pogledal njegov profil? https://www.facebook.com/ales.olovec kaj pa to folku ni jasno, da se gre zapletat v fizični obračun s takim primerkom? Prav zato sem rekel : "pomanjkanje lekcij", ko sem razmišljal, kaj se je zgodilo preminulemu fantu.

Povsod vidim izključno zgražanje, šok, obtožbe, nalepke : "morilec" etc.... Big smile  pol pa pod predpražnik pomest, pa se delat, ko da se nič ni zgodilo, namesto, da bi nas zanimal, zakaj se je zgodilo? Smile



Edited by Sid Ninja - 16.Feb.2017 at 08:22
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Feb.2017 at 08:32

27 Attractive Girls Who Became Ugly Freaks Because Of Feminism

http://www.returnofkings.com/114644/27-attractive-girls-who-became-ugly-freaks-because-of-feminism

feminism actually is cancer


Back to Top
Čak Boris View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 08.Feb.2010
Status: Offline
Points: 999
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Čak Boris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Feb.2017 at 08:52
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

27 Attractive Girls Who Became Ugly Freaks Because Of Feminism

http://www.returnofkings.com/114644/27-attractive-girls-who-became-ugly-freaks-because-of-feminism

feminism actually is cancer




ZakvajQuestion

Sad
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11314
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Feb.2017 at 09:22
Originally posted by Čak Boris Čak Boris wrote:

http://www.24ur.com/novice/slovenija/kdo-so-ljudje-ki-na-posnetku-uzivajo-trde-droge.html
Ja, saj bo kar držalo ... za članstvo v SDS moraš biti res zadet. LOL LOL LOL Star


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Feb.2017 at 09:55
Originally posted by Čak Boris Čak Boris wrote:

Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

27 Attractive Girls Who Became Ugly Freaks Because Of Feminism

http://www.returnofkings.com/114644/27-attractive-girls-who-became-ugly-freaks-because-of-feminism

feminism actually is cancer




ZakvajQuestion

Sad


ja pa ne vem - že iz slik se po mojem kr vidi Big smile

before feminism :                       after feminism :





Edited by Sid Ninja - 16.Feb.2017 at 09:56
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Feb.2017 at 10:15
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

Mal sem šel gledat uni primer, ko sta na Dolenjskem 2 tipa pretepla 1 do smrti.

Žrtev je bila na kolesu, se odpeljala in prišla nazaj. Imel je vse možnosti pobegnit.
Če prav razumem so bli frendi in so skup popival. To je osebna zadeva. Kako sploh lahko komu pride na misel osebni obračun primejat z zločini uvoženih tujcev, ki svoje žrtve napadajo naključno, jih nadlegujejo, pretepajo in ropajo. Naključno in kdorkoli jim pride na pot? Big smile Nevrjetno! Big smile

Btw. Kaj mora po glavi hodit človeku, ki ima kolo, da se odpelje NAZAJ težit takemu primerku, kot je bil tisti Olovec. A je kdo pogledal njegov profil? https://www.facebook.com/ales.olovec kaj pa to folku ni jasno, da se gre zapletat v fizični obračun s takim primerkom? Prav zato sem rekel : "pomanjkanje lekcij", ko sem razmišljal, kaj se je zgodilo preminulemu fantu.

Povsod vidim izključno zgražanje, šok, obtožbe, nalepke : "morilec" etc.... Big smile  pol pa pod predpražnik pomest, pa se delat, ko da se nič ni zgodilo, namesto, da bi nas zanimal, zakaj se je zgodilo? Smile

Točno to. Najbolj važen del vsega nasilja je vzrok. Ne more bit vzor narodu samo ''biti nenasilen''. Treba je izluščit, kaj je človeka privedlo do kriminalnega dejanja in s tem obvestit narod.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 367368369370371 540>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 1,484 seconds.