Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - politika & stuff
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

politika & stuff

 Post Reply Post Reply Page  <1 370371372373374 540>
Author
Message
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Feb.2017 at 22:08
Originally posted by Speadge Speadge wrote:

Originally posted by Haderach Haderach wrote:

Originally posted by Speadge Speadge wrote:


Veš, dragi ossa, včasih, še mnogo mnogo lun nazaj pred migranti in vsem tem cirkusom, smo imeli v zasavju en časopis z, a si morš misliti, izvirnim imenom, Zasavc.

Tam ob robu je bila ena rubrika. Imenovala se je Aufbix. In tej obrobni rubriki je bilo navedeno (pa ne z odebeljenimi črkami, zgolj kot novička) vse aufbiksanje, ki se je tekom tedna zgodilo v zasavju. Torej nekih dvajset novičk tipa "neznanec se je znašal nad izložbo", "pred šolo nepridipravi oropali dijaka", "vlomilec napadel ženičko" ... skratka pač te zadeve, ki si v lepi naši (Sloveniji, ne Hrvaški, da ne bo pomote) dogajajo na dnevni bazi. Brez napihovanja, dramatiziranja, odebeljenih naslovov, dodajanja novih pomenov in podobno. 
No, in potem dandanes človek vidi senzacionalističen članek tipa "Migranta", "posilstvo", "grozljivka", "ubila" začne brati in vidi kaj? Patološko podpihovanje, dramatiziranje, delanje big deal iz nečesa, zakaj že? Aja, šit, tokrat sta bila pa migranta. Dva mulca, ki sta drugim mulcem odtujila denar. Wow! Novica vredna odebljenih naslovov, masovnih citiranj in skupinskega masturbiranja, ane?

Folku se res kisajo možgani...

Samo eno pripombo imam ... pozabljaš, da so ti ljudje prosilci za azil. Razumeš? Tega jaz nikakor ne bi primerjal z nekimi lumparijami Zasavcev. Tudi če bi šlo za isti prekršek. Oni so v tej državi GOSTJE in obenem PROSILCI za azil ... a je torej preveč, če želimo, da se tako tudi obnašajo? Od gostov v mojem domu (sploh, če so prišli nepovabljeni) se pričakuje, da se obnašajo po bontonu. In če se kdo ne zna ... tamle so vrata. Pa še nekaj: moj dom - moja pravila! In na nivoju države bi moralo biti enako.

Nič ne pozabljam. Pa tudi nobene razlike ni - ko gre za lumparijo per se. Ti nimaš nič večje pravice do moje lastnine kot nek migrant in tudi od tebe, tako kot od migranta, pričakujem, da se v moji državi obnašaš po bontonu (beri: zakonu).
Ali pa ti neka logika narekuje, da si zato, ker si moj sodržavljan, jemlješ neke večje pravice do izvršitve kaznivega dejanje nad menoj oz. pričakuješ milejšo kazen?
Tvoje zahteve so, da prosilci ne kršijo javnega reda in miru, ter spoštujejo zakone - ker so pač prosilci za azil v tuji državi. Jaz pa pričakujem v tem primeru enako (spoštovanje javnega reda in miru, ter zakonov) tako od prosilcev za azil kot tudi od tebe.


Stari ker pacient si ti... po vsem sranju ki so ga storili migranti po državah kjer so bili sprejeti, ti enačiš njih z domorodci!? Clown  Terorizem, bombni napadi, streljanje, štihanje, gazenje ljudi s kamioni, gang rape-i... omg, ker ja, to je do nedavnega bil standard v Evropi. Model, tebi ipd. ni pomoči.
...larper
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Feb.2017 at 22:12
@potty mouth
To s Čušem se strinjam. On še najbolj izstopa iz povprečja. Počakajmo, bomo videli kaj bo. Če bo preživel prva polena pod noge, bo nekaj iz njega.

Edited by vend - 21.Feb.2017 at 22:13
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Feb.2017 at 22:16
Milota so dobili na levi nogi... na nekem podcast-u je tako po ovinkih zagovarjal pedofile LOL

MILO-Gate: The Enigma of the Alt-Right Provocateur

https://www.youtube.com/watch?v=wm8LgCloKVM


...larper
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Feb.2017 at 22:17
Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

Originally posted by Speadge Speadge wrote:

Originally posted by Haderach Haderach wrote:

Originally posted by Speadge Speadge wrote:


Veš, dragi ossa, včasih, še mnogo mnogo lun nazaj pred migranti in vsem tem cirkusom, smo imeli v zasavju en časopis z, a si morš misliti, izvirnim imenom, Zasavc.

Tam ob robu je bila ena rubrika. Imenovala se je Aufbix. In tej obrobni rubriki je bilo navedeno (pa ne z odebeljenimi črkami, zgolj kot novička) vse aufbiksanje, ki se je tekom tedna zgodilo v zasavju. Torej nekih dvajset novičk tipa "neznanec se je znašal nad izložbo", "pred šolo nepridipravi oropali dijaka", "vlomilec napadel ženičko" ... skratka pač te zadeve, ki si v lepi naši (Sloveniji, ne Hrvaški, da ne bo pomote) dogajajo na dnevni bazi. Brez napihovanja, dramatiziranja, odebeljenih naslovov, dodajanja novih pomenov in podobno. 
No, in potem dandanes človek vidi senzacionalističen članek tipa "Migranta", "posilstvo", "grozljivka", "ubila" začne brati in vidi kaj? Patološko podpihovanje, dramatiziranje, delanje big deal iz nečesa, zakaj že? Aja, šit, tokrat sta bila pa migranta. Dva mulca, ki sta drugim mulcem odtujila denar. Wow! Novica vredna odebljenih naslovov, masovnih citiranj in skupinskega masturbiranja, ane?

Folku se res kisajo možgani...

Samo eno pripombo imam ... pozabljaš, da so ti ljudje prosilci za azil. Razumeš? Tega jaz nikakor ne bi primerjal z nekimi lumparijami Zasavcev. Tudi če bi šlo za isti prekršek. Oni so v tej državi GOSTJE in obenem PROSILCI za azil ... a je torej preveč, če želimo, da se tako tudi obnašajo? Od gostov v mojem domu (sploh, če so prišli nepovabljeni) se pričakuje, da se obnašajo po bontonu. In če se kdo ne zna ... tamle so vrata. Pa še nekaj: moj dom - moja pravila! In na nivoju države bi moralo biti enako.

Nič ne pozabljam. Pa tudi nobene razlike ni - ko gre za lumparijo per se. Ti nimaš nič večje pravice do moje lastnine kot nek migrant in tudi od tebe, tako kot od migranta, pričakujem, da se v moji državi obnašaš po bontonu (beri: zakonu).
Ali pa ti neka logika narekuje, da si zato, ker si moj sodržavljan, jemlješ neke večje pravice do izvršitve kaznivega dejanje nad menoj oz. pričakuješ milejšo kazen?
Tvoje zahteve so, da prosilci ne kršijo javnega reda in miru, ter spoštujejo zakone - ker so pač prosilci za azil v tuji državi. Jaz pa pričakujem v tem primeru enako (spoštovanje javnega reda in miru, ter zakonov) tako od prosilcev za azil kot tudi od tebe.


Stari ker pacient si ti... po vsem sranju ki so ga storili migranti po državah kjer so bili sprejeti, ti enačiš njih z domorodci!? Clown  Terorizem, bombni napadi, streljanje, štihanje, gazenje ljudi s kamioni, gang rape-i... omg, ker ja, to je do nedavnega bil standard v Evropi. Model, tebi ipd. ni pomoči.

A si sploh prebral kaj je zapisano, ali pa po stari praksi nekaj na random v tri krasne odgovarjas? In ce se navezem na moje pisanje (ter preskocim tvoj nerelevanten bullshit odgovor), a se bos kaj boljse pocutil, ce ti najdrazjo posilita in zmasakrirata slovenca ne pa migranta? Model, tebi ipd. ni pomoči.
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Feb.2017 at 22:20
Originally posted by vend vend wrote:

@potty mouth
To s Čušem se strinjam. On še najbolj izstopa iz povprečja. Počakajmo, bomo videli kaj bo. Če bo preživel prva polena pod noge, bo nekaj iz njega.


Ja kr grdo so se ga lotili z uno zadevo okrog droge. Ampak jih je zjebal in upam da je tud drugače neomadeževan in da mu rata ta podvig s stranko in kandidaturo. Me pa resnično zanima potencialna desna koalicija... to bo še zanimivo.
...larper
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Feb.2017 at 22:22
Originally posted by Speadge Speadge wrote:

Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

Originally posted by Speadge Speadge wrote:

Originally posted by Haderach Haderach wrote:

Originally posted by Speadge Speadge wrote:


Veš, dragi ossa, včasih, še mnogo mnogo lun nazaj pred migranti in vsem tem cirkusom, smo imeli v zasavju en časopis z, a si morš misliti, izvirnim imenom, Zasavc.

Tam ob robu je bila ena rubrika. Imenovala se je Aufbix. In tej obrobni rubriki je bilo navedeno (pa ne z odebeljenimi črkami, zgolj kot novička) vse aufbiksanje, ki se je tekom tedna zgodilo v zasavju. Torej nekih dvajset novičk tipa "neznanec se je znašal nad izložbo", "pred šolo nepridipravi oropali dijaka", "vlomilec napadel ženičko" ... skratka pač te zadeve, ki si v lepi naši (Sloveniji, ne Hrvaški, da ne bo pomote) dogajajo na dnevni bazi. Brez napihovanja, dramatiziranja, odebeljenih naslovov, dodajanja novih pomenov in podobno. 
No, in potem dandanes človek vidi senzacionalističen članek tipa "Migranta", "posilstvo", "grozljivka", "ubila" začne brati in vidi kaj? Patološko podpihovanje, dramatiziranje, delanje big deal iz nečesa, zakaj že? Aja, šit, tokrat sta bila pa migranta. Dva mulca, ki sta drugim mulcem odtujila denar. Wow! Novica vredna odebljenih naslovov, masovnih citiranj in skupinskega masturbiranja, ane?

Folku se res kisajo možgani...

Samo eno pripombo imam ... pozabljaš, da so ti ljudje prosilci za azil. Razumeš? Tega jaz nikakor ne bi primerjal z nekimi lumparijami Zasavcev. Tudi če bi šlo za isti prekršek. Oni so v tej državi GOSTJE in obenem PROSILCI za azil ... a je torej preveč, če želimo, da se tako tudi obnašajo? Od gostov v mojem domu (sploh, če so prišli nepovabljeni) se pričakuje, da se obnašajo po bontonu. In če se kdo ne zna ... tamle so vrata. Pa še nekaj: moj dom - moja pravila! In na nivoju države bi moralo biti enako.

Nič ne pozabljam. Pa tudi nobene razlike ni - ko gre za lumparijo per se. Ti nimaš nič večje pravice do moje lastnine kot nek migrant in tudi od tebe, tako kot od migranta, pričakujem, da se v moji državi obnašaš po bontonu (beri: zakonu).
Ali pa ti neka logika narekuje, da si zato, ker si moj sodržavljan, jemlješ neke večje pravice do izvršitve kaznivega dejanje nad menoj oz. pričakuješ milejšo kazen?
Tvoje zahteve so, da prosilci ne kršijo javnega reda in miru, ter spoštujejo zakone - ker so pač prosilci za azil v tuji državi. Jaz pa pričakujem v tem primeru enako (spoštovanje javnega reda in miru, ter zakonov) tako od prosilcev za azil kot tudi od tebe.


Stari ker pacient si ti... po vsem sranju ki so ga storili migranti po državah kjer so bili sprejeti, ti enačiš njih z domorodci!? Clown  Terorizem, bombni napadi, streljanje, štihanje, gazenje ljudi s kamioni, gang rape-i... omg, ker ja, to je do nedavnega bil standard v Evropi. Model, tebi ipd. ni pomoči.

A si sploh prebral kaj je zapisano, ali pa po stari praksi nekaj na random v tri krasne odgovarjas? In ce se navezem na moje pisanje (ter preskocim tvoj nerelevanten bullshit odgovor), a se bos kaj boljse pocutil, ce ti najdrazjo posilita in zmasakrirata slovenca ne pa migranta? Model, tebi ipd. ni pomoči.


Enakost pred zakonom je osnova, o tem se niti ne debatira. Jaz enostavno pravim da ti ljudje niso za med nas ker smo si preveč različni. Ti pa enačiš. Si brezupen primer etnomazohista.
...larper
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Feb.2017 at 22:25
Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:


Enakost pred zakonom je osnova, o tem se niti ne debatira.

Torej ne nabijaj v tri krasne in ne haluciniraj o stvareh, ki niso zapisane.
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Feb.2017 at 22:36
Originally posted by Speadge Speadge wrote:

Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:


Enakost pred zakonom je osnova, o tem se niti ne debatira.

Torej ne nabijaj v tri krasne in ne haluciniraj o stvareh, ki niso zapisane.


O čem haluciniram....

to si sam zapisal Haderachu:"Ti nimaš nič večje pravice do moje lastnine kot nek migrant in tudi od tebe, tako kot od migranta, pričakujem, da se v moji državi obnašaš po bontonu (beri: zakonu)."

Ti se z vsemi s katerimi vodiš nek dialog loviš okrog enih besed in obračaš stvari. Sej če hočeš razumet se da imo al kaj... a je tako težko. Js teh divjakov tu v Evropi ne maram in pika in če jih imaš rad si jih pelji domov. Večina ljudi jih ne mara, le majhen odstotek migrantofilov zagovarja te pritepence in jih enači z domorodci.
...larper
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Feb.2017 at 22:38
Levaki hočejo na vsak način izsilit splošni sprejem ideje, da so Muslimani v Evropi novodobni Judi in jim izposlovat Judovski status največjih žrtev v zgodovini iz 2.sv vojne LOL Sam mal je problem, k Judi pred 2. sv vojno niso drli v miljonih v Evropo in Hitler jih ni z navdušenjem zahteval še več .... poleg tega Judi niso v sto tisočih posiljevali in brutalizirali Evropejcev LOL Niti jih ni blo tolk. Še manj pa, da bi se množili z hitrostjo 8 enot na družino.
Tu se dogaja pravi Islamski prevzem kontinenta, skrajni levaki pa pretikajo kamne in iščejo kje se skrivajo hudobni Fašisti, ki kanejo prevzet oblast in nas vrnit v leto 1933 apa kej LOL

Saj naš kolega, nesojeni župan, je prav o tem pisal - sem pred časom objavil članek. [izredno neokusen, btw LOL] Tega seveda noben levak niti povohal ni, kaj šele, da bi opazil prikrito hujskaštvo v drugo smer v njem....


Edited by Sid Ninja - 21.Feb.2017 at 22:46
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Feb.2017 at 22:46
Od leta '45 so bili na "pravi" strani, zdej pa niso in je štala. Big smileLOL In veš kaj, popušili bojo, vsi ti levi zblojenci in njihovi preljubi primati. Smile
...larper
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Feb.2017 at 23:06


I D G A F what literally anyone says. I love & still support Milo Yiannopoulos. Thumbs Up

p.s. fuck the left and fuck feminism in particular. LOL



Edited by Sid Ninja - 21.Feb.2017 at 23:08
Back to Top
ossa View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 01.Nov.2015
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ossa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2017 at 06:36
Povzeto iz MigrantAufbix-a!
60 migrantov demoliralo trajekt na katerim so jih peljali iz Sardinije v Napelj!Ob tem so grozili drugim potnikom in jih okradli!29 migrantov ima karto,da čez sedem dni ''zavzame'' drug trajekt in se samodeportira(izgon) iz Italije!Seveda ne bo iz tega nič,saj jim Italijanski migrant loverji nudijo vso podporo in se deportacije ne izvajajo!V Italiji vre,vladajoča levica pa razpada!To gre vse lepo na roko desnici,ki bo na prihajajočih volitvah zmagala!
http://www.ilgiornale.it/news/cronache/immigrati-devastano-traghetto-furti-e-molestie-ai-passeggeri-1367137.html
Slovenja migrantAufbix:
.... časnik piše,da so ''uboga migranta'',ki sta bila tako surovo napadena,obtožena skoraj posilstva in deležna groženj hujskaških fašističnih domoljubov že na varnem v azilnem domu!Takoj ju je v obdelavo vzel aktivistični psiholog iz mirovnega inštituta!Po pregledu so se na kolegiju aktivistov odločili,da ju pošljejo v sanatorij ,ki ga ima azilni dom v rogu in na metelkovi!To sta znana sanatorija za ''uboge migrante'',ki prihajajo iz težkih razmer in traum,ki jih doživljajo migranti zaradi fašističnih izpadov in sovraštva Slovencev do multikulti!V sanatorijih jih pričaka ''domače okolje anti-fa in toplina lgtb društev''!Da pa ne bi ubogi migranti samo lepo jedli in pili jim iz anti-fa organizirajo razna predavanja iz tem sovraštva in delovanja proti državi in Slovencem!Seveda se morajo tako izšolani migranti udeleževat tudi raznih anti-fa protestov in lgtb shodov!Ko bo kakšen xy shod bodite pozorni na arabce in črnce v prvih vrstah protestov in shodov!Iz EUROPE MIGRANT AUFBIX-a!
Back to Top
Haderach View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 26.Mar.2008
Status: Offline
Points: 353
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Haderach Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2017 at 09:00
 
Originally posted by Speadge Speadge wrote:

Originally posted by Haderach Haderach wrote:

Originally posted by Speadge Speadge wrote:


Veš, dragi ossa, včasih, še mnogo mnogo lun nazaj pred migranti in vsem tem cirkusom, smo imeli v zasavju en časopis z, a si morš misliti, izvirnim imenom, Zasavc.

Tam ob robu je bila ena rubrika. Imenovala se je Aufbix. In tej obrobni rubriki je bilo navedeno (pa ne z odebeljenimi črkami, zgolj kot novička) vse aufbiksanje, ki se je tekom tedna zgodilo v zasavju. Torej nekih dvajset novičk tipa "neznanec se je znašal nad izložbo", "pred šolo nepridipravi oropali dijaka", "vlomilec napadel ženičko" ... skratka pač te zadeve, ki si v lepi naši (Sloveniji, ne Hrvaški, da ne bo pomote) dogajajo na dnevni bazi. Brez napihovanja, dramatiziranja, odebeljenih naslovov, dodajanja novih pomenov in podobno.
No, in potem dandanes človek vidi senzacionalističen članek tipa "Migranta", "posilstvo", "grozljivka", "ubila" začne brati in vidi kaj? Patološko podpihovanje, dramatiziranje, delanje big deal iz nečesa, zakaj že? Aja, šit, tokrat sta bila pa migranta. Dva mulca, ki sta drugim mulcem odtujila denar. Wow! Novica vredna odebljenih naslovov, masovnih citiranj in skupinskega masturbiranja, ane?

Folku se res kisajo možgani...

Samo eno pripombo imam ... pozabljaš, da so ti ljudje prosilci za azil. Razumeš? Tega jaz nikakor ne bi primerjal z nekimi lumparijami Zasavcev. Tudi če bi šlo za isti prekršek. Oni so v tej državi GOSTJE in obenem PROSILCI za azil ... a je torej preveč, če želimo, da se tako tudi obnašajo? Od gostov v mojem domu (sploh, če so prišli nepovabljeni) se pričakuje, da se obnašajo po bontonu. In če se kdo ne zna ... tamle so vrata. Pa še nekaj: moj dom - moja pravila! In na nivoju države bi moralo biti enako.


Nič ne pozabljam. Pa tudi nobene razlike ni - ko gre za lumparijo per se. Ti nimaš nič večje pravice do moje lastnine kot nek migrant in tudi od tebe, tako kot od migranta, pričakujem, da se v moji državi obnašaš po bontonu (beri: zakonu).
Ali pa ti neka logika narekuje, da si zato, ker si moj sodržavljan, jemlješ neke večje pravice do izvršitve kaznivega dejanje nad menoj oz. pričakuješ milejšo kazen?
Tvoje zahteve so, da prosilci ne kršijo javnega reda in miru, ter spoštujejo zakone - ker so pač prosilci za azil v tuji državi. Jaz pa pričakujem v tem primeru enako (spoštovanje javnega reda in miru, ter zakonov) tako od prosilcev za azil kot tudi od tebe.


Nisi razumel moje poante. Se strinjam, da je prekršek isto, ne glede na to, kdo ga je zagrešil. Hotel sem povedati, da od nepovabljenih prišlekov in prosilcev za azil 100% pričakujem, da se v obnašajo po zakonu. Govorim o zdravi kmečki logiki. Če od nekoga nekaj želiš, potem je bolje, če se prikažeš v svoji najlepši luči ... da deluješ po svojih najboljših močeh. Ti ekonomski migranti pa zaprosijo za azil, državno podporo, potem pa gasa na nadlegovanje, šlatanje, krajo in še kaj hujšega. Ne posplošujem tega sedaj na vse ... ampak glede na dogajanje po Evropi je takih primerov enostavno preveč. Nekaj bo potrebno spremeniti in bistveno zaostriti politiko do nelegalnih migracij. Seveda šele po tem, ko dobijo regresivni levičarji eno konkretno brco v zadnjico.

Originally posted by Speadge Speadge wrote:


In ce se navezem na moje pisanje (ter preskocim tvoj nerelevanten bullshit odgovor), a se bos kaj boljse pocutil, ce ti najdrazjo posilita in zmasakrirata slovenca ne pa migranta? Model, tebi ipd. ni pomoči.

Ojoj. Kaj pa verjetnost, da do tega pride? Da bi drago posilil Slovenec mi sploh na misel ne pride in se tega ne bojim. Če pa bi v bližini postavili azilni dom, pa bi se zanjo začel presneto bati.  Moja gre lahko kadarkoli zvečer sama ven, če želi ... bi ti svojo upal pustiti, da gre sama v nek lokal za katerega se na primer ve, da se v njem zbirajo migranti? A bi?
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2017 at 09:40

Khm, a je res treba pogledati statistiko posilstev v Sloveniji (če bi seveda bila kje javno objavljena na netu), kdo prevladuje med posiljevalci? Clown

Sploh ne tako redko je med posiljevalci nekdo, ki ga žrtev pozna, iz njene bližine.



Fora je, da se tukaj selektivno dejanje manjšine znotraj neke skupine prilepi na celo skupino. Pri čemer mislim, da ni nikogar med nami, ki bi kakorkoli opravičeval dejanja, kar pa je stvar, ki jo določeni med vami vztrajno podtikate nasprotni strani.

Da bi na koncu npr. Pothead priznal, kaj ga res moti ... pa saj ni edini, saj ste tudi o tem že pisali. In te iste stvari bi vas motile tudi, če ne bi bilo nič, zero, zilch od omenjenih dejanj (ropov, pretepov, posilstev, umorov ...). Clown

Ampak ne, to da domačini brutalno ubijejo (po potrebi vnesi odebeljene in šokantne naslove, kot to počne žuta štampa in Nova24) domačina, cel dogodek snemajo, folk onanira in skandira nad posnetkom, ne, to ni problem, pravi problem pri nas so 70 let stare kosti domobrancev, ustašev in četnikov ter njih rehabilitacija, če povzamem primata.

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2017 at 10:03
Originally posted by ossa ossa wrote:

Povzeto iz MigrantAufbix-a!
60 migrantov demoliralo trajekt na katerim so jih peljali iz Sardinije v Napelj!Ob tem so grozili drugim potnikom in jih okradli!29 migrantov ima karto,da čez sedem dni ''zavzame'' drug trajekt in se samodeportira(izgon) iz Italije!Seveda ne bo iz tega nič,saj jim Italijanski migrant loverji nudijo vso podporo in se deportacije ne izvajajo!V Italiji vre,vladajoča levica pa razpada!To gre vse lepo na roko desnici,ki bo na prihajajočih volitvah zmagala!
http://www.ilgiornale.it/news/cronache/immigrati-devastano-traghetto-furti-e-molestie-ai-passeggeri-1367137.html
Slovenja migrantAufbix:
.... časnik piše,da so ''uboga migranta'',ki sta bila tako surovo napadena,obtožena skoraj posilstva in deležna groženj hujskaških fašističnih domoljubov že na varnem v azilnem domu!Takoj ju je v obdelavo vzel aktivistični psiholog iz mirovnega inštituta!Po pregledu so se na kolegiju aktivistov odločili,da ju pošljejo v sanatorij ,ki ga ima azilni dom v rogu in na metelkovi!To sta znana sanatorija za ''uboge migrante'',ki prihajajo iz težkih razmer in traum,ki jih doživljajo migranti zaradi fašističnih izpadov in sovraštva Slovencev do multikulti!V sanatorijih jih pričaka ''domače okolje anti-fa in toplina lgtb društev''!Da pa ne bi ubogi migranti samo lepo jedli in pili jim iz anti-fa organizirajo razna predavanja iz tem sovraštva in delovanja proti državi in Slovencem!Seveda se morajo tako izšolani migranti udeleževat tudi raznih anti-fa protestov in lgtb shodov!Ko bo kakšen xy shod bodite pozorni na arabce in črnce v prvih vrstah protestov in shodov!Iz EUROPE MIGRANT AUFBIX-a!

A se niso mogli zbrat moški potniki in jih zmetat dol s krova? Častniki bi mogli takoj organizirat obrambo iz množice potnikov. Častniki bi mogli imet tudi orožje in če je življenje ogroženo, bi mogli streljat. Ti Italjanarji so tudi eni pussyji. 

Salvini se vedno odzove. Big smile Enega takega dežurnega komentatorja bi rabili v Sloveniji. 
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2017 at 10:08
Originally posted by Poli Poli wrote:


Khm, a je res treba pogledati statistiko posilstev v Sloveniji (če bi seveda bila kje javno objavljena na netu), kdo prevladuje med posiljevalci? Clown

Sploh ne tako redko je med posiljevalci nekdo, ki ga žrtev pozna, iz njene bližine.



Fora je, da se tukaj selektivno dejanje manjšine znotraj neke skupine prilepi na celo skupino. Pri čemer mislim, da ni nikogar med nami, ki bi kakorkoli opravičeval dejanja, kar pa je stvar, ki jo določeni med vami vztrajno podtikate nasprotni strani.

Da bi na koncu npr. Pothead priznal, kaj ga res moti ... pa saj ni edini, saj ste tudi o tem že pisali. In te iste stvari bi vas motile tudi, če ne bi bilo nič, zero, zilch od omenjenih dejanj (ropov, pretepov, posilstev, umorov ...). Clown

Ampak ne, to da domačini brutalno ubijejo (po potrebi vnesi odebeljene in šokantne naslove, kot to počne žuta štampa in Nova24) domačina, cel dogodek snemajo, folk onanira in skandira nad posnetkom, ne, to ni problem, pravi problem pri nas so 70 let stare kosti domobrancev, ustašev in četnikov ter njih rehabilitacija, če povzamem primata.

Levičarji imate dvojna merila. Umor je umor. To desničarji že vemo. Samo vam levakom gre to težko v glavo. Sedite na genocidu, ki ga je zgrešila vaša politična predhodnica, hkrati pa ob novici umora vijete roke v nebo, da si nimate časa brisati objokanega obraza. Hinavščina prve vrste. Popolnoma se strinjam z izjavo JJ.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2017 at 10:12

vendy, vendy ... a genocid je že v igri? Clown vam pa res ni več pomoči ... "naša politična predhodnica", ker res, wow, "mi" (kdorkoli že to smo po vašem) smo vsi politično aktivni, a ne ... saj je škoda besed




Hrvati spet na veliko prodajali orožje "uradnim državnim"islamistov, ki ga nato lifrajo dalje teroristom!


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2017 at 10:18
Na novo24tv so izvedli več kot deset tisoč hekerskih napadov v enem dnevu. Slovenska antifa gotovo ni tukaj zadaj. Oni si še ognja ne znajo prižgat, pa če jim daš vžigalnik v roko.
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2017 at 10:24
Originally posted by Haderach Haderach wrote:

 

Ojoj. Kaj pa verjetnost, da do tega pride? Da bi drago posilil Slovenec mi sploh na misel ne pride in se tega ne bojim. Če pa bi v bližini postavili azilni dom, pa bi se zanjo začel presneto bati.  Moja gre lahko kadarkoli zvečer sama ven, če želi ... bi ti svojo upal pustiti, da gre sama v nek lokal za katerega se na primer ve, da se v njem zbirajo migranti? A bi?

Ampak če že razmišljaš o tem, bi ti lahko na misel prišlo tudi to. Ali pa misliš, da so umori, detomori, spolno nasilje, hude telesne poškodbe itd.. v Sloveniji delo migrantov? Confused


Praviš mi, da ne razumem, kaj želiš povedati, ampak še kako prekleto razumem in vem iz česa izhajaš, sam pa pravim, da pri teh rečeh ni razlike in ni odpustkov. Zločin je zločin. In od vseh (tujec gor ali dol) pričakujem, da se drži zakonov. 
Spričo tvoje logike, da je drugače če ga biksa emigrant in, da od njega pričakuješ, da bo bolj priden kot domačin, sem te pač vprašal -  a se bos kaj boljse pocutil, ce ti najdražjo posilita in zmasakrirata slovenca ne pa migranta? Verjetno ne in verjamem, da so, ko dejansko pride do teh reči tvoja pričakovanja enaka mojim: ne glede na to kaj kdo je, nima do teh reči nobene pravice in od njega pričakuješ ter zahtevaš, enako (prste stran, šlic zaprt).
P l a c e h o l d e r
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2017 at 10:24
Le Pen je pokazala pokončnost in odjebala muftija, ki je pogovor z njim pogojeval z nošenjem naglavne rute.

http://nova24tv.si/svet/le-penova-je-rekla-ne-islamski-naglavni-ruti-in-zapustila-sestanek-z-velikim-muftijem/

Feministke bi v normalnem svetu morale vzet Le Penovo za svoj vzor. Ampak ne, raje povzdigujejo članice švedske vlade, hahahahahaha!!!!!!:

A mate kaj za pusta hrusta!? Hahahahahaha!!!!!!
Back to Top
Haderach View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 26.Mar.2008
Status: Offline
Points: 353
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Haderach Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2017 at 12:00
Originally posted by Poli Poli wrote:



Khm, a je res treba pogledati statistiko posilstev v Sloveniji (če bi seveda bila kje javno objavljena na netu), kdo prevladuje med posiljevalci?

Sploh ne tako redko je med posiljevalci nekdo, ki ga žrtev pozna, iz njene bližine.

V Sloveniji prekrškov tujcev ni veliko in želimo, da tako tudi ostane. To statistiko naj gledajo Nemci, Švedi, Francozi ... kar se na tem forumu že stalno govori je, da ne želimo iti po poti severnih držav.

Originally posted by Speadge Speadge wrote:

Originally posted by Haderach Haderach wrote:

 

Ojoj. Kaj pa verjetnost, da do tega pride? Da bi drago posilil Slovenec mi sploh na misel ne pride in se tega ne bojim. Če pa bi v bližini postavili azilni dom, pa bi se zanjo začel presneto bati.  Moja gre lahko kadarkoli zvečer sama ven, če želi ... bi ti svojo upal pustiti, da gre sama v nek lokal za katerega se na primer ve, da se v njem zbirajo migranti? A bi?

Ampak če že razmišljaš o tem, bi ti lahko na misel prišlo tudi to. Ali pa misliš, da so umori, detomori, spolno nasilje, hude telesne poškodbe itd.. v Sloveniji delo migrantov? Confused
Ravno o tem že ves čas pišem ... V Sloveniji ni pretirane bojazni, da si nate brez razloga spravili neki popolni neznanci. Zato pa smo uvrščeni visoko na lestvici varnih držav. Pri teh migrantih pa ta bojazen je. In to upravičena. 

Originally posted by Speadge Speadge wrote:

Praviš mi, da ne razumem, kaj želiš povedati, ampak še kako prekleto razumem in vem iz česa izhajaš, sam pa pravim, da pri teh rečeh ni razlike in ni odpustkov. Zločin je zločin. In od vseh (tujec gor ali dol) pričakujem, da se drži zakonov. 
Spričo tvoje logike, da je drugače če ga biksa emigrant in, da od njega pričakuješ, da bo bolj priden kot domačin, sem te pač vprašal -  a se bos kaj boljse pocutil, ce ti najdražjo posilita in zmasakrirata slovenca ne pa migranta? Verjetno ne in verjamem, da so, ko dejansko pride do teh reči tvoja pričakovanja enaka mojim: ne glede na to kaj kdo je, nima do teh reči nobene pravice in od njega pričakuješ ter zahtevaš, enako (prste stran, šlic zaprt).

Nima pravice ... pa se bo tega držal? Znova mi odgovarjaš isto. Saj sem že napisal, da se strinjam, da je teža zločina ista, ne glede na poreklo povzročitelja. Pisal sem o verjetnosti, da do zločina sploh pride. Nisi odgovoril ... imaš kafič s Slovenci in imaš kafič, kjer se zadržujejo azilanti ... Pakistanci, Alžirci, Maročani, Eritejci, pa seveda kak slovenski mavričar ... Ti je vseeno, v katerega bo žena/punca zavila? Nimaš pomislekov? Je enako verjetno, da bo nadlegovana v obeh primerih?
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2017 at 12:26
Marine Le Pen je spet poskrbela za odmevno potezo. Bravo! Tako se postopa s tlačilci svobode žensk.

https://m.youtube.com/watch?v=mPZwjnOh818
Back to Top
Haderach View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 26.Mar.2008
Status: Offline
Points: 353
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Haderach Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2017 at 12:33



Edited by Haderach - 22.Feb.2017 at 12:33
Back to Top
Haderach View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 26.Mar.2008
Status: Offline
Points: 353
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Haderach Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2017 at 13:07
Originally posted by vend vend wrote:

Marine Le Pen je spet poskrbela za odmevno potezo. Bravo! Tako se postopa s tlačilci svobode žensk.

https://m.youtube.com/watch?v=mPZwjnOh818

To! Clap Clap Clap
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2017 at 14:28
Originally posted by vend vend wrote:

Le Pen je pokazala pokončnost in odjebala muftija, ki je pogovor z njim pogojeval z nošenjem naglavne rute.

http://nova24tv.si/svet/le-penova-je-rekla-ne-islamski-naglavni-ruti-in-zapustila-sestanek-z-velikim-muftijem/

Feministke bi v normalnem svetu morale vzet Le Penovo za svoj vzor. Ampak ne, raje povzdigujejo članice švedske vlade, hahahahahaha!!!!!!:

A mate kaj za pusta hrusta!? Hahahahahaha!!!!!!



hahahaha koze feministične...samo še v đamijo naj gredo klečat - v 2. vrsto seveda! Deci majo prednost spredi! LOL hahahaha
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2017 at 14:42
haha prdec star se še ne ugasne!
Najbolj pomilovanja vredni pa njegovi podporniki, ki imajo selektivno dojemanje realnosti. Dejstva, da se je prodal za par sto tisoč dolarjev in da je izdal vse, kar je med kampanijo trobezljal, za levake ne obstajajo.... LOL




Edited by Sid Ninja - 22.Feb.2017 at 14:54
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2017 at 15:02
Originally posted by vend vend wrote:

Na novo24tv so izvedli več kot deset tisoč hekerskih napadov v enem dnevu. Slovenska antifa gotovo ni tukaj zadaj. Oni si še ognja ne znajo prižgat, pa če jim daš vžigalnik v roko.


levaki pa pravijo, da gre za brezvezen kmetavzarski medij, ki oh in sploh "nima nivoja" LOL

zakaj potem napadi? Big smile levica je tista, ki ne prenese svobode govora.....
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2017 at 16:07
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

Originally posted by vend vend wrote:

Na novo24tv so izvedli več kot deset tisoč hekerskih napadov v enem dnevu. Slovenska antifa gotovo ni tukaj zadaj. Oni si še ognja ne znajo prižgat, pa če jim daš vžigalnik v roko.


levaki pa pravijo, da gre za brezvezen kmetavzarski medij, ki oh in sploh "nima nivoja" LOL

zakaj potem napadi? Big smile levica je tista, ki ne prenese svobode govora.....


Ker pisec te "novice" nima pojma ali pa namerno zavaja in spet dramatizira v tri krasne, ovce pa nasedajo? :) 10.677 vdorov? Poskusov vdora?
Pa je, kot vidiš iz priloženega loga, samo en sam samcat minorni ddos, kjer se, če misliš resno, dandanes pod 100k IPji sploh ne operira (oz. to počne mularija - script kiddy-ji).

Na serverju (ki sem ga zadnjič linkal na paranoidu), kjer sicer ne gostim nič javnega (just my personal stuff'n'shit), se je v zadnjih 24 urah nabralo 1741 vrstic  "poskusov vdora" (bruteforce portscan), kar je sicer nekako 10x manj odkar sem leto, dve nazaj zamenjal ssh port. Običajno tarča ni določena stran, ampak random scan celega subneta. Predvidevam, da ima kakšen paranoid log listo še bistveno daljšo.

Skratna, nova24 spet bluzi in dramatizira pri tolmačenju nečesa, kar je na netu dokaj običajen pojav. 
Pred leti, ko sem administriral lowendalk.com je kdaj prišel dan (ali raje ura), ko smo imeli tudi preko 100k teh ddos "obiskov". Večinoma IP naslovi iz t.i. "tretjega sveta".
   
Novica, ki ni nobena novica, se pa eni v komentarjih pod njo temu dobro narežijo :)


Edited by Speadge - 22.Feb.2017 at 16:52
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2017 at 17:18
Še zmer ne spremeni dejstva, da Nova 24 poroča o stvareh, katerih si naši izdajalski režimski migrantofilski mediji ne upajo Smile  Vidim, da vam je velik trn v peti - še bolj jih bom podpiral v bodoče! Clap Thumbs Up

Edited by Sid Ninja - 22.Feb.2017 at 17:19
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2017 at 17:38
Ma, če sem iskren, temu velikemu "trnu v peti" sploh nisem polagal neke pozornosti. Tu pa tam je prišla do mene kakšna stvar predvsem preko trdega in prizadevnega dela posameznikov na paranoidu :)

Mimogrede, podpreš jih lahko tudi konkretno z donacijo: http://nova24tv.si/novosti/podprite-nas-v-sluzbi-resnice/

:P
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2017 at 17:43
donacije si bodo kar sami rihtal :) 
Je pa zajebano, če si sam od sebe odvisen - v primerjavi z recimo lažnivo izdajalsko RTV SLO, ki denar krade pod prisilo od državljanov Republike Slovenije Big smile






Edited by Sid Ninja - 22.Feb.2017 at 17:44
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2017 at 18:07
Originally posted by Speadge Speadge wrote:

Ma, če sem iskren, temu velikemu "trnu v peti" sploh nisem polagal neke pozornosti. Tu pa tam je prišla do mene kakšna stvar predvsem preko trdega in prizadevnega dela posameznikov na paranoidu :)

Mimogrede, podpreš jih lahko tudi konkretno z donacijo: http://nova24tv.si/novosti/podprite-nas-v-sluzbi-resnice/

:P
Ti doniraš režimskemu mediju vsak mesec 12€, da ti potem še možgane perejo.
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2017 at 18:40
Ti tudi. Samo, da so že sprani.
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2017 at 18:46
ne nujno, a o tem ne bomo javno LOL

RTV Slo je kriminalna organizacija, ki zavaja javnost, laže in krade denar državljanom pod prisilo, a obstajajo tudi poti mimo teh kriminalcev [let's just leave it @ that] LOL
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2017 at 18:52
Dvomim, da Slovensko Levico zanima kaj več, kot sosedov svinjak [še posebej, če je SDSovski], Janša in kako še bolj širit javni sektor in ukrast državljanom še več denarja LOL

no vseeno.... Za tiste, ki jih zanima tudi Svet, ne samo Slovenija in Janša : Milo Yiannopoulos se je malo zaplezal z neposrečenimi izjavami LOL
Levica je šla seveda "in for the kill" in Milo ima zdele mal problemov. Zapustit je moral Breitbart in odpovedat predavanja. Njegova pogodoba za knjigo je bila kenslana....a ne dvomim v to, da se bo pobral in vrnil še mnogo močnejši.
Če levica misli, da se je na klasičen levičarski zahrbten način znebila svojega sovražnika, se moti. Ti strahopetci se javno niso imeli jajc soočit z njim, ker so brez argumentov. Profesorji na Akademiji so svojim učencem grozili, da jih bodo vrgli, če se bodo udeležili Milovega predavanja - niso pa imeli poguma za soočenje.....klasična levičarska zahrbtna strahopetnost LOL

Mila btw ne marajo niti tisti pravi Alt-Righterji, ki se gredo rasno čistost in uber konservativnost. Ničesar sicer nimam proti njim, ker so mi v teh časih levega fašizma zavezniki, le smešno mi je, ko ga Levičarska drhal obtožuje, da je "White Supremacist" LOL Milo je imo klasični liberalec, le v današnjih časih to pač za levičarske oprance pomeni biti "naci" LOL

Zame osebno je heroj, provokator, ki je sam izpostavil vso gnilobo zahodne Komunistične Akademije.

Milo se bo vrnil 100% in takrat bo še močnejši Smile

Originally posted by MiLO Yiannopoulos MiLO Yiannopoulos wrote:


STATEMENT DELIVERED AT PRESS CONFERENCE 2/21/07

I am a gay man, and a child abuse victim.

Between the ages of 13 and 16, two men touched me in ways they should not have. One of those men was a priest.

My relationship with my abusers is complicated by the fact that, at the time, I did not perceive what was happening to me as abusive. I can look back now and see that it was. I still don’t view myself as a victim. But I am one.

Looking back, I can see the effects it had on me. In the years after what happened, I fell into alcohol and nihilistic partying that lasted well into my late 20s.

A few years ago I realised it was time to do something good with my life. I started focusing on work. But the black comedy, gallows humor and love of shock value I developed in my 20s did not go away.

I've reviewed the tapes that appeared last night in their proper full context and I don't believe they say what is being reported. Nonetheless I do say some things on the tapes that I do not mean and which do not reflect my views.

My experiences as a victim led me to believe I could say anything I wanted to on this subject, no matter how outrageous. But I understand that my usual blend of British sarcasm, provocation and gallows humor might have come across as flippancy, a lack of care for other victims or, worse, "advocacy." I am horrified by that impression.

I would like to restate my disgust at adults who sexually abuse minors. I am horrified by pedophilia and I have devoted large portions of my career as a journalist to exposing child abusers. I've outed three of them, in fact -- three more than most of my critics.

And I've repeatedly expressed disgust at pedophilia in my feature and opinion writing. I was also the first journalist in the UK to ask after Jimmy Savile’s death whether the real story of his rampant child abuse would ever be told. My professional record is very clear.

But I do understand that the videos you have seen, even though some of them were deceptively edited, paint a different picture. I am partly to blame.

I do not advocate for illegal behavior. I explicitly say on the tapes, in a section that was cut from the footage you have seen, that I think the current age of consent is "about right." I do not believe any change in the the legal age of consent is justifiable or desirable.

I do not believe sex with 13-year-olds is okay. When I mentioned the number 13, I was talking about myself, and the age I lost my own virginity.

I shouldn't have used the word "boy" -- which gay men often do to describe young men of consenting age -- instead of "young man." That was an error. I was talking about my own relationship when I was 17 with a man who was 29. The age of consent in the UK is 16.

I did say that there are relationships between younger men and older men that can help a young gay man escape from a lack of support or understanding at home. That's perfectly true and every gay man knows it.

I am certainly guilty of imprecise language, which I regret.

Anyone who suggests I turn a blind eye to illegal activity or to the abuse of minors is unequivocally wrong. I am implacably opposed to the normalization of pedophilia and I will continue to report and speak accordingly. To repeat: I do not support pedophilia. It is a disgusting crime of which I have personally been a victim.

The remarks I made on podcasts and interviews more than a year ago were about my personal life experiences. I will not apologize for dealing with my life experiences in the best way that I can, which is humor. No one can tell me or anyone else who has lived through sexual abuse how to deal with those emotions.

But I am sorry to other abuse victims if my own personal way of dealing with what happened to me has hurt you.

I will never stop making jokes about taboo subjects. Go into any drag bar or gay club and you will see performers cracking jokes about clerical sexual abuse. I am not afforded that same freedom, because the media chooses to selectively define me as a political figure in some circumstances, and a comedian in others.

But I said some things on those internet live streams that were simply wrong.

My employer Breitbart News has stood by me when others caved. They have allowed me to carry conservative and libertarian ideas to communities that would otherwise never have heard them. They have been a significant factor in my success. I’m grateful for that freedom and for the friendships I forged there.

I would be wrong to allow my poor choice of words to detract from my colleagues’ important reporting, which is why today I am resigning from Breitbart, effective immediately. This decision is mine alone.

When your friends have done right by you, you do right by them. For me, now, that means stepping aside so my colleagues at Breitbart can get back to the great work they do.

My book, Dangerous, has received interest from publishers after my previous publisher Simon and Schuster informed me they no longer wished to release it. The book will come out this year as planned. I will be donating 10 per cent of my royalties to child sex abuse charities.

I haven’t ever apologized before. Name-calling doesn’t bother me. But to be a victim of child abuse and for the media to call me an apologist for child abuse is absurd.

I regret the things I said. I don't think I've been as sorry about anything in my whole life. This isn't how I wanted my parents to find out about this.

But let's be clear what is happening here. This is a cynical media witch hunt from people who don't care about children. They care about destroying me and my career, and by extension my allies. They know that although I made some outrageous statements, I've never actually done anything wrong. These videos have been out there for more than a year. The media held this story back because they don't care about victims, they only care about bringing me down. They will fail.

I will be announcing a new, independently-funded media venture of my own and a live tour in the coming weeks.

I started my career as a technology reporter who wrote about politics but I have since become something else. I am a performer with millions of fans in America and beyond. I’m grateful for the tens of thousands of messages of support I’ve received and I look forward to making you all laugh, cry and think for many decades to come.

My full focus is now going to be on entertaining and educating everyone, left, right and otherwise. If you want to brand or stereotype me, good luck with that.

Don’t think for a moment that this will stop me being as offensive, provocative and outrageously funny as I want on any subject I want. America has a colossal free speech problem. The land of the First Amendment has some of the most oppressive social restrictions on free expression anywhere in the western world. I’m proud to be a warrior for free speech and creative expression.

I want everyone in America, the greatest country in the history of human civilisation, to be able to be, do, read and say anything. I will never stop fighting for your right to do that.

Thank you. I will take 5 questions.





Edited by Sid Ninja - 22.Feb.2017 at 19:33
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2017 at 19:08
Meanwhile in Sweden..... LOL  kaj so se že Levaki spraševal glede Trumpa, če je zadet, ko je govoril o Švedski? Nah - Švedska - ta prelepa idilična dežela. Pravi raj na zemllji! LOL

Originally posted by Breitbart Breitbart wrote:



Left Wing Swedish Newspaper Journalist Attacked in ‘No Go Zone’

http://www.breitbart.com/london/2017/02/21/swedish-newspaper-photographer-attacked-no-go-zone/?utm_source=facebook&utm_medium=social

A photographer for Dagens Nyheter, one of Sweden’s largest newspapers, was the victim of an attack by rioters at the notorious Stockholm migrant-populated suburb of Rinkeby

The continued riots in the densely migrant-populated Stockholm suburb of Rinkeby has seen multiple cars set on fire and a photographer from Swedish newspaper Dagens Nyheter was attacked. The photographer said the attack occurred just after 10:00 pm at night and said, “I was met with a lot of punches and kicks on both the body and the head. I have spent the night in the hospital,” Dagens Nyheter reports.


Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2017 at 19:29
haha Režimski hlapci RTV Slo poročajo o nemirih na Švedskem! LOL sj ne morš vrjet! LOL Za nasilje je po njihovem vrjetno odgovoren Trump! LOL

Originally posted by RTV.SLO RTV.SLO wrote:



V Stockholmu izgredniki zažigali avtomobile in ropali trgovine

http://www.rtvslo.si/svet/v-stockholmu-izgredniki-zazigali-avtomobile-in-ropali-trgovine/415574


btw - pozabli so dodat, da je bil povod za nemire aretacija preprodajalca droge..... mnja, če je bil pa bogi in zatiran na mastni socialki, ki jo z davki plačujejo delovni ljudje na Švedskem! Cry

ujel sem tudi govorice, da policija ni streljala opozorilno ampak kar na protestnike LOL ko bi le bilo res!


Edited by Sid Ninja - 22.Feb.2017 at 19:30
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2017 at 19:44
http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/lazna-novica-o-kraji-in-groznjah.html

Looooooooooooooooooooooooooooooooooool. Haha. 

Ampak itak, policiji ne bomo verjeli, ane :)

Okoli je bilo 40 oseb, pa nihče ni potrdil izmišljotin Nove24.

Hecno.
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2017 at 19:54
"ad hoc de facto, the parties herein have agreed to disagree."

Z 1 odstavkom Time Warnerjevega - "Rupert Murdoch" medija prostitutk ni ničesar ovrženega ali dokazanega.

Gre za besedo proti besedi. Nikjer ni navedeno kdo iz policije je karkoli komentiral. Slovenski Policiji zaupam na terenu, ne pa v vodstvenih kadrih - ti so svojo poslušnost komunistični izdajalski diktaturi izkazali na Kotnikovi, ko so skupaj z botri malicali piškotke. Smile

Vsekakor so vodstveni kadri Slovenske Policije enako kot prostitutke iz 24.ur ali režimskega izdajalskega RTV Slo nevredni mojega zaupanja Smile


Edited by Sid Ninja - 22.Feb.2017 at 19:56
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2017 at 19:58
Sam vseeno na nek način že kar groteskno. Tle se dva dni jajcamo okoli senzacionalističnega hujskašega članka Nove24, ki se je izkazal kot... še en nateg.
Ampak tega bomo spregledali in oprostili, ane. Ker je pač Nova24 LOL In ker gotovo lažejo vsi ostali.
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2017 at 20:03
To je tvoj problem ne moj. Vsekakor bom še naprej spremljal Novo 24 in še naprej poniževal izdajalce.

*edit : prej se mi ni dalo kliknit na prispevek. 1 min sm zdržal, kjer je hujskač iz Time Warnerjevih 24ur [donatorji Clintonove] začel nakladat, kolk kriminala, da je pri nas. Zakaj bi nas rabil opozarjat na to, da se je v centru Ljubljane lani zgodilo cca 700 tatvin, če pa je šlo za prazno nabijanje? Big smile LOL

Zgoraj sem napravil napako, ko sem dejal, da nikjer ni bilo navedeno, kdo od policije je dal izjavo... v prispevku jo podaja - jst osebno pa tem dripcem zaupam točno toliko, kot ostali izdajalski komunistični mafiji v tej "Republiki" - se pravi nič. Smile

Time Warnerjevih 24 ur in RTV Slo so zame osebno husjkači, če smo ravno pri hujskaštvu. Poročajo v prid genocidu, izdajalski levici in izbrisu etničnih Evropejcev. Hvala lepa za take izdajalske medije  LOL


Edited by Sid Ninja - 22.Feb.2017 at 20:12
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2017 at 20:06
Moj? Tule je Nova24 ponižala vas, svoje vernike ... 
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2017 at 20:09
morda v očeh koga drugega - v mojih očeh niti malo.

Nihče nas ni silil, da bi delili prispevek ali mu vrjeli. Če bi cenjeni kolegi pozorno brali moje pisanje, bi videli tudi, da nikjer nisem napisal, da mu vrjamem. Zanimal me je predvsem odziv levaških fanatikov in tega sem vsekakor dobil LOL

Tako kot včeraj nikjer nisem napisal, da novici 100% vrjamem, velja tudi, da nisem 100% skeptičen. Še vedno gre lahko za resnično informacijo.

Bistveno je to, da izdajalci Slovenije in Slovencev ne bodo mogli večno prikrivati zločinov tujcev ne glede na to, ali so se ti že zgodili ali se še bodo Smile

*edit : Mislim tudi, da nihče tu ni "vernik" Nove 24. Gre se za to, da je treba podpret neodvisne medije, ki kontrirajo zločinskim režimskim hujskačem + svobodo govora Smile


Edited by Sid Ninja - 22.Feb.2017 at 20:15
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2017 at 20:15
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

 
Tako kot včeraj nikjer nisem napisal, da novici 100% vrjamem, velja tudi, da nisem 100% skeptičen. Še vedno gre lahko za resnično informacijo.


Ok, I can take this.

V bistvu me je zanimalo najbolj to. Če jemlješ v obzir, da ti (oz. nam vsem) tudi tvoj priljubljen medij laže in skuša manipulirati z javnim mnenjem. In da je bil tokrat, kot kaže, ujet pri tej laži.


Edited by Speadge - 22.Feb.2017 at 20:18
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2017 at 20:18
Nova 24 ni moj priljubljeni medij. Nimam priljubljenih medijev.

Imam pa velik odpor do režimskih medijskih hujskačev, levičarjev, režimskih medijev na splošno, karierno oportunističnih prostitutk in vseh ostalih sramotnih izdajalcev v tej deželi Smile > prevsem tistih, ki zagovarjajo levičarsko tiranijo, status quo, komunistično akademijo, kvazi intelektualne blogerje in TV osebnosti, migrantofilijo, islamsko invazijo, tistih, ki bi radi prikrivali kakršnekoli zločine tujcev in zagovarjali etnocid nad Evropo.

Mediji iz katerih črpam največ infa so sicer : Info Wars, Rubin Report, Paul Joseph Watson, Mark Dice, Breitbart, RT etc...


Edited by Sid Ninja - 22.Feb.2017 at 20:52
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2017 at 20:27
Originally posted by Paul.Joseph.Watson Paul.Joseph.Watson wrote:


MSM said 300,000 attended anti-Trump protest in London.

Actual attendance: 2,000.

Fake news.

http://blogs.spectator.co.uk/2017/02/fake-story-made-feel-sympathy-donald-trump/

MSM je podobna branža kot 24 ur :)  zna celo bit, da so oboji Time Warner - nisem pa prepričan, niti se mi ne da preverjat - tako ali tako, samo še 5 korporacij kontrolira vse medijske hiše... toliko o vernikih LOL haha

Originally posted by HcKrauli HcKrauli wrote:

British lefties are frauds. They protested Tony Blair so hard after Iraq war, but now consider him a hero for opposing Brexit

Champagne Socialists = garbage



Edited by Sid Ninja - 22.Feb.2017 at 20:31
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2017 at 21:04
Originally posted by vend vend wrote:


Mene pri Le Pen moti to, da si je sposodila denar od kremeljske banke. Ne vem, če po temu lahko ostane neodvisna. Tudi nisem za razpad evropske gospodarske povezave. To bi nam znižalo konkurenčnost v svetu. V taki povezavi imamo zelo veliko težo, tudi politično. Sem mnenja, da lahko tudi znotraj gospodarske povezave obdržimo močno narodno identiteto. 

Drugače pa ja, se strinjam z skrajno desno politiko v celoti. Frauke Petry ima malo možnosti za zmago, samo tudi Trump je ni imel, pa je sedaj predsednik. Se spomnim, kako so sodelavci zmajevali z glavo, ko sem še v tistem obdobju, ko je napovedal kandidaturo rekel, da bo zmagal. Nihče ga ni vzel resno. Niti lastna stranka.

Po mojem bo imela Petry lepe možnosti, če bo znala Nemcem ponudit tisto, kar si želijo. Države zahodnega sveta izgubljajo identiteto znotraj ekonomskih povezav. Narodi morajo občutit pripadnost. Morajo imet vizijo tudi ločeno od skupne zahodne. Identiteta je zelo pomembna. 

Tudi v Italiji ima Salvini lepe možnosti za dober rezultat na državni ravni. Lega Nord sicer ni zamejcem prijazna in si je tako kot Le Pen sposojala denar od kremeljskih bank. Zadnjič sem bral v La Nazione, da se bo stranka preimenovala v Lega (brez Nord) in da ima dobre šanse na naslednjih volitvah, ki bodo šele maja drugo leto. S tem korakom se Salvini, ki velja za velikega podpornika Trumpa, že pripravlja za parlamentarne volitve. Izjavil je, da upa, da bo imel možnost postati v Italiji to, kar je Trump na drugi strani oceana.


Saj po mojem ni neodvisnega politika / stranke na Zahodu. Vsak si svoj denar od koga "izposoja". Clintonove so sponzorirali Savdijci in Kitajci, Trumpa so baje konec 80ih iz bankrota vlekli zloglasni Rothschildi, Soroš rad kaj prispeva, LOL Medijske korporacije....vedno se najde nek sponzor, ki ima interese.
Btw en od ciljev Nacionalne Fronte Le Pen je ukinitev EU sankcij proti Rusiji. Nikol ne bom šteku, zakaj naj bi to blo bad? Big smile A ni zanimivo, da mainstream mediji tega nikoli ne omenijo, ko govorijo o zlobnih francoskih "fašistih", ki so meni osebno poleg britanskega UKIPa ena izmed najljubših strank v Evropi Big smile

Kar se tiče EU. Gospodarska unija je bla od vsega začetka odlična ideja in pri tem bi moralo skoz ostat. Politična Unija je kar se mene osebno tiče "out of the question". Kul bi mi bila celo neka obrambna ohlapna povezava v smislu koordinacije. Je pa po mojem vsem jasno, da Rusija ne bo napadla Evrope, zato je klasični Nato imo zastarel. To si je Trump celo upal javno omenit, pa zdaj baje že Pence skače po Evropi in leze v rit Junckerju in ostalim globalistom....

Jaz sem za Trumpa trdil, da bo predsednik od nekje konec aprila 2016 :D res mi je žal, da nisem stavil denarja. LOL

Frauke si bo če nič drugega naredila kul PR. Po mojem bo nekaj vseeno dobila. Saj gre tudi za parlamentarne volitve? Če gre, pomeni, da bodo njeni poslanci lahk v Parlamentu težil etc.... več bodo prisotni.

Italije ne spremljam veliko. Kakor mi je znano je precej kaotično po celi Italiji in celo na otokih. Tam čez gre ena od poti?


Edited by Sid Ninja - 22.Feb.2017 at 21:05
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2017 at 21:23
Originally posted by Speadge Speadge wrote:

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/lazna-novica-o-kraji-in-groznjah.html

Looooooooooooooooooooooooooooooooooool. Haha. 

Ampak itak, policiji ne bomo verjeli, ane :)

Okoli je bilo 40 oseb, pa nihče ni potrdil izmišljotin Nove24.

Hecno.
Nakladanje. To so prepisali iz članka. http://nova24tv.si/aktualno/grozljivka-v-srediscu-ljubljane-migranta-okradla-dijakinji-in-grozila-da-ju-bosta-posilila-in-ubila/ Na koncu je izjava policije. Ne vem kaj pišejo tam na 24ur, redko spremljam, samo to je res smešno. Kaj so sploh hoteli doseč s tistim člankom? Točno take reakcije, kot jih imaš ti. 


Edited by vend - 22.Feb.2017 at 21:24
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2017 at 21:52
Originally posted by vend vend wrote:

Originally posted by Speadge Speadge wrote:

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/lazna-novica-o-kraji-in-groznjah.html

Looooooooooooooooooooooooooooooooooool. Haha. 

Ampak itak, policiji ne bomo verjeli, ane :)

Okoli je bilo 40 oseb, pa nihče ni potrdil izmišljotin Nove24.

Hecno.
Nakladanje. To so prepisali iz članka. http://nova24tv.si/aktualno/grozljivka-v-srediscu-ljubljane-migranta-okradla-dijakinji-in-grozila-da-ju-bosta-posilila-in-ubila/ Na koncu je izjava policije. Ne vem kaj pišejo tam na 24ur, redko spremljam, samo to je res smešno. Kaj so sploh hoteli doseč s tistim člankom? Točno take reakcije, kot jih imaš ti. 

Daj ne bluzi. Edina izjava policije, ki smo jo dejansko videli, je na posnetku 24ur. In demantira tvoj domišlijski spis na Novi.


Sicer pa pravijo, da če si človek res nekaj globoko želi, se to tudi uresniči. Gotovo bo med tistimi 700 tatvinami v središču mesta letno slej ko prej krivec tudi kakšen emigrant, pa mi boš lahko to vrgel pod nos. Le budno spremljaj.
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Čak Boris View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 08.Feb.2010
Status: Offline
Points: 999
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Čak Boris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Feb.2017 at 08:18
Originally posted by Speadge Speadge wrote:

Originally posted by vend vend wrote:

Originally posted by Speadge Speadge wrote:

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/lazna-novica-o-kraji-in-groznjah.html

Looooooooooooooooooooooooooooooooooool. Haha. 

Ampak itak, policiji ne bomo verjeli, ane :)

Okoli je bilo 40 oseb, pa nihče ni potrdil izmišljotin Nove24.

Hecno.
Nakladanje. To so prepisali iz članka. http://nova24tv.si/aktualno/grozljivka-v-srediscu-ljubljane-migranta-okradla-dijakinji-in-grozila-da-ju-bosta-posilila-in-ubila/ Na koncu je izjava policije. Ne vem kaj pišejo tam na 24ur, redko spremljam, samo to je res smešno. Kaj so sploh hoteli doseč s tistim člankom? Točno take reakcije, kot jih imaš ti. 

Daj ne bluzi. Edina izjava policije, ki smo jo dejansko videli, je na posnetku 24ur. In demantira tvoj domišlijski spis na Novi.


Sicer pa pravijo, da če si človek res nekaj globoko želi, se to tudi uresniči. Gotovo bo med tistimi 700 tatvinami v središču mesta letno slej ko prej krivec tudi kakšen emigrant, pa mi boš lahko to vrgel pod nos. Le budno spremljaj.


A ti dejansko verjameš policiji in medijem, ki nam servirajo (in prikrivajo prave informacije) slike "beguncev" kot uboge ženske in otroke za njimi pa se skrivajo le odrasli bradati moški, ki radi goltajo spermo svojih očetov in vadijo posilstvo na belih mopedih (kozah in ovcah)? LOL
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 370371372373374 540>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 1,469 seconds.