Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - politika & stuff
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

politika & stuff

 Post Reply Post Reply Page  <1 454455456457458 540>
Author
Message
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jun.2018 at 19:39
Js tud mislm da bojo enostavno Janšo izločili in naredili anti Janša koalicijo. Jutri bomo videli če bo SLS v parlamentu in kako se bojo premešali še ostali glasovi.
...larper
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jun.2018 at 19:54
Z levico ne bo hotel nihče v koalicijo. Zaradi tega bo imel tudi Šarec težave, če Janša ne bo uspel sestavit vlade.
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jun.2018 at 20:13
* ne da semi več. brišem *

Edited by Sid Ninja - 04.Jun.2018 at 06:07
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jun.2018 at 20:14
Originally posted by vend vend wrote:

Z levico ne bo hotel nihče v koalicijo. Zaradi tega bo imel tudi Šarec težave, če Janša ne bo uspel sestavit vlade.

Mogoče se motim, ampak imam občutek da si NSi zelo želi vlade.  Po moje se bojo dali skupaj v zelo neefektivno koalicijo LMŠ, SMC, DS, SAB, DESUS in NSI. Mislim da bi znali napraskat večino v parlamentu.


btw: udeležba je porazna, tega sem se najbolj bal. Folk je apatičen, na ulco se mu ne da, na volišče pa še manj. Ni mi jasno da SLS nima več podpore na podeželju. NSi jim je vzela še tisto malo glasov, ker je ata Oman rekel nej volijo cerkvene miši. :/


Edited by Potty Mouth - 03.Jun.2018 at 20:20
...larper
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jun.2018 at 20:18
* ne da semi več. brišem *



Edited by Sid Ninja - 04.Jun.2018 at 06:07
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jun.2018 at 20:20
Kakršna koli koalicija že bo, bom vsaj delno zadovoljen, če notri ne bo Levice. Idelogije te stranke me je dobesedno strah. Ne vem, kar prihranke bi dvignil z banke in skril, če ne bo šlo vse enim cigotom, za temeljni osnovni dohodek pa te fore. WTF. Nič ne dam.
The real monsters are often just people.
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jun.2018 at 20:25
* ne da semi več. brišem *

Edited by Sid Ninja - 04.Jun.2018 at 06:07
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jun.2018 at 20:27
Zanimiv mi je rezultat Bratuškove. To je meni čist noro. Imo je to stranka za cat ladies. In kdo da glas Piratom LOL lol podružnica Mesečeve levice LOL

Razočaran sem nad rezultatom Dobovška in une stranke gospodarstvenikov. Škoda, mal svežine v parlamentu bi pasalo, tako pa bomo dobili koalicijo barka tone.
...larper
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jun.2018 at 20:30
* ne da semi več. brišem *

Edited by Sid Ninja - 04.Jun.2018 at 06:08
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jun.2018 at 20:43
* ne da semi več. brišem *

Edited by Sid Ninja - 04.Jun.2018 at 06:09
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jun.2018 at 20:54
* ne da semi več. brišem *

Edited by Sid Ninja - 04.Jun.2018 at 06:07
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jun.2018 at 20:55
Originally posted by Vraan Vraan wrote:

Kakršna koli koalicija že bo, bom vsaj delno zadovoljen, če notri ne bo Levice. Idelogije te stranke me je dobesedno strah. Ne vem, kar prihranke bi dvignil z banke in skril, če ne bo šlo vse enim cigotom, za temeljni osnovni dohodek pa te fore. WTF. Nič ne dam.


Ja res. Sranje. Tista banda je sposobna še kaj več kot krast. Z večimi sem se že pogovarjal in so mnenja, da če bi oni prišli na oblast, da bi se Barbara rovi spet odprli
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jun.2018 at 21:33
* ne da semi več. brišem *

Edited by Sid Ninja - 04.Jun.2018 at 06:09
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jun.2018 at 22:00
To rundo smo mel dejansko stranko za volit. Po prebranih 22 programih (SSN, Naprej, Partije in podobnih smeti pač ne rabim brat) sem ugotovil, da imamo eno stranko, ki bi lahko kaj naredila. Dobra država. Edini realen program. Ampak dokler bodo v državi vladali Janša oziroma ANtijanša, se bomo normalni državljani, ki znamo mislit s svojo glavo tega shit showa izogibali. Ker je otročje lahko-mi smo proti janši, pa zarad tega ne rabmo programa, al pa jst sm janša in pika. Hvala lepa, polovico države boli kurac za vas. Kaj se bo zgodilo? Čez dva mesca bojo nove volitve, tale mineštra ne more vlade skuhat. Če pa jo bo, kdorkoli že, bo pa kratkega roka.

Edited by Šujo - 03.Jun.2018 at 22:02
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jun.2018 at 22:03
* ne da semi več. brišem *

Edited by Sid Ninja - 04.Jun.2018 at 06:09
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jun.2018 at 22:08
Originally posted by Šujo Šujo wrote:


To rundo smo mel dejansko stranko za volit. Po prebranih 22 programih (SSN, Naprej, Partije in podobnih smeti pač ne rabim brat) sem ugotovil, da imamo eno stranko, ki bi lahko kaj naredila. Dobra država. Edini realen program. Ampak dokler bodo v državi vladali Janša oziroma ANtijanša, se bomo normalni državljani, ki znamo mislit s svojo glavo tega shit showa izogibali. Ker je otročje lahko-mi smo proti janši, pa zarad tega ne rabmo programa, al pa jst sm janša in pika. Hvala lepa, polovico države boli kurac za vas. Kaj se bo zgodilo? Čez dva mesca bojo nove volitve, tale mineštra ne more vlade skuhat. Če pa jo bo, kdorkoli že, bo pa kratkega roka.


* yo, nek text morm i guess tle pustit....

em....ne vem kaj naj vam rečem stari ... srečno!


* ne da semi več. brišem *

Edited by Sid Ninja - 04.Jun.2018 at 10:11
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jun.2018 at 22:24
haha, jst pa partija, dober štos. Kot nekdo, ki ma že skoraj deset let svoj d.o.o. ,mi je popoonoma jasno, kako deluje trg in pod kaksnimi pritiski smo tako delodajalci kot delojemalci. Ker moja žena že leta dela z javnimi naročili, mi je jasno, kaj vse je narobe v državi.
Janša? predolgo na sceni, tudi če bi bil popolnoma čist, je medijsko prehudo kompromiran, da bi bil lahko efektiven vodja države. In tako samozagledan, da ne dojame, da bi s s svojim odstopom de facto uničil tudi komi starce. Ker bi zgubil svojega boogeymana, in bi mogl kazat programe in številke, tega niso že kok, 15 let?

Skratka, sam se vrnem na sceno, ko pridejo dejanski novi ljudje. in to celi ljudje, ne samo marionete.
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jun.2018 at 22:25
* ne da semi več. brišem *

Edited by Sid Ninja - 04.Jun.2018 at 06:12
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jun.2018 at 22:29
Originally posted by Šujo Šujo wrote:

haha, jst pa partija, dober štos. Kot nekdo, ki ma že skoraj deset let svoj d.o.o. ,mi je popoonoma jasno, kako deluje trg in pod kaksnimi pritiski smo tako delodajalci kot delojemalci. Ker moja žena že leta dela z javnimi naročili, mi je jasno, kaj vse je narobe v državi.
Janša? predolgo na sceni, tudi če bi bil popolnoma čist, je medijsko prehudo kompromiran, da bi bil lahko efektiven vodja države. In tako samozagledan, da ne dojame, da bi s s svojim odstopom de facto uničil tudi komi starce. Ker bi zgubil svojega boogeymana, in bi mogl kazat programe in številke, tega niso že kok, 15 let?

Skratka, sam se vrnem na sceno, ko pridejo dejanski novi ljudje. in to celi ljudje, ne samo marionete.


* ne da semi več. brišem *


Edited by Sid Ninja - 04.Jun.2018 at 06:43
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jun.2018 at 23:02
čist odkrito, pa se zavedam, da se bo zdejle name usulo-migranti so zame, v Sloveniji, obrobna tema. Ko se jih je desettisoče valilo čez nas pred leti, jih je tukaj ostalo kva, 100? Se strinjam, na Švedskem in v Nemčiji je to resen problem, pr nas pa zaznavam bistveno pomembnejše težave. Keš, ki ga namenjamo za migrante, bi imo mogl preusmerit v države izvora. Sem jasno proti priseljevanju, ampak še enkrat, ob nerešnih težavah javnih financ, neurejeni davčni zakonodaji in zdravstvu so mi migranti v tem trenutku manj pomembna tema.
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jun.2018 at 23:23
* ne da semi več. brišem *

Edited by Sid Ninja - 04.Jun.2018 at 06:12
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jun.2018 at 23:31
* ne da semi več. brišem *

Edited by Sid Ninja - 04.Jun.2018 at 06:10
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jun.2018 at 23:46
Originally posted by Šujo Šujo wrote:

čist odkrito, pa se zavedam, da se bo zdejle name usulo-migranti so zame, v Sloveniji, obrobna tema. Ko se jih je desettisoče valilo čez nas pred leti, jih je tukaj ostalo kva, 100? Se strinjam, na Švedskem in v Nemčiji je to resen problem, pr nas pa zaznavam bistveno pomembnejše težave. Keš, ki ga namenjamo za migrante, bi imo mogl preusmerit v države izvora. Sem jasno proti priseljevanju, ampak še enkrat, ob nerešnih težavah javnih financ, neurejeni davčni zakonodaji in zdravstvu so mi migranti v tem trenutku manj pomembna tema.

lol, a si prepričan da maš res d.o.o.. A se ti počutš komu kej dolžnega in zakaj. A vidš sploh celostno sliko zakaj migracije in kaj je cilj migracij. 

Drgač Janša ni ovira da dvigneš rit in daš npr. svoj glas Dobovšku al pa unim novincem gopodarstvenikom al pa kermu drugmu če si že tak podjetnik. Kakšen d.o.o., zate je edin d.b.o. = družba brez odgovornosti 




...larper
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jun.2018 at 23:48
* ne da semi več. brišem *

Edited by Sid Ninja - 04.Jun.2018 at 06:09
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jun.2018 at 23:57
*



Edited by Sid Ninja - 04.Jun.2018 at 10:12
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jun.2018 at 23:59
Postali smo komunistični otok sred Evrope LOL 

Js štekam naivnost ker se pustiš nategnit, pa pizdunstvo da si apriori proti ker ti nekdo ne paše, sam da nagradiš lopove in povabiš nove v bajto, to je pa umetnost. Big smile Slovenci smo unikum, resda mamo številčno peto kolono, sam vseeno. 

Ne vem kako se bo to odpredavalo v bodočnosti... Slovenija leta 2018 komunistični otok sred Evrope.

p.s. Lepo je Dobovšek napisu Clap


Edited by Potty Mouth - 04.Jun.2018 at 00:01
...larper
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2018 at 08:06
Komunističen otok ja. Groza, kakšna marksistična luknja je to. Glavno orodje levičarjev za dosego tega cilja sta medijski monopol in priskledniki. Levi volivci ne vidijo čez hrib svojih privilegijev. V jugi so že enkrat popolnoma izčrpali Slovenijo in se iz tega niso nič naučili. Ni čudno, da se toliko mladih vsako leto izseli iz Slovenije. Večinoma sposobni in podjetni. Mavričarja ne boste nikoli videli s culo zapuščat marksistične pravljice. To je ponoven genocid nad našim narodom. Če si mukoma ustvarjaš življenje in gledaš soseda kako se masti v rdečem koritu, te mine volja vse prodaš in greš.

Še ena leva vlada bo raztrgala to deželo. Vse je na kreditih, cela država je do vratu zapufana. Tem ljudem ni jasno, da je treba delat za plačo. Oni samo čakajo in zahtevajo da prileti od nekje. Državna podjetja bodo raje izčrpali in pomolzli do konca, kot da bi jih prodali nekomu, ki bi z njimi učinkovito upravljal in zagotovil dobre plače. Razmerje zaposlenih je treba prevesit v privatni sektor, ker je jasno, da gospodarstvo polni bencin v državni motor.

Privilegiji rdečih kmerov so dragi in so nepovratne subvencije, ki družbi ne vrnejo nič. Ljudem ni jasno, da je vložena sredstva potrebno oplemenitit. Mafija ima vse pogoje, da se razraste kot plesen. Večina Slovencev z manjvrednostnim kompleksom in hlapčevsko vlogo misli, da si zasluži bič in palico, ker boljšega niso vredni. Toliko časa so tem ljudjem vtepali v glavo da so hlapci, dokler niso to tudi postali. Domoljubje se gradi na osnovi druge svetovne vojne, namesto osamosvojitve. Ponos Slovencev so partizanstvo, rdeča zvezda, srp in kladivo, namesto slovenska zastava in grb. Vrednote so sociala, državna služba in status vaškega umetnika, namesto podjetništvo, obrtništvo in svetovljanstvo. In ko vidiš kdo stoji za tem, tisti ki hočejo ustanovit manjšine narodov bivše juge. Stockholmski sindrom.

Vsako leto se iz Slovenije izseli več kot 5000 mladih izobraženih. To je en povprečni slovenski kraj ali polovica obiskovalcev festivala Metaldays. Kaj naj rečem. Kdor gre zadnji, naj ugasne luč.
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2018 at 11:16
Sej mogoče pa se mora zgodit popoln brodolom, eni ljudje ne verjamejo dokler ne vidijo in občutijo.

Res je neverjetno koliko ljudi pada na lepe besede o sociali, višjih pokojninah, pravicah za ženske ipd. nebulozah. Ta folk verjame v čudeže, so še hujši kot radikalni kristjani. Varnost in stabilnost države v teh težkih časih jim ni pomembna Big smile kot da je samoumevno da bo tako še naprej.

Če sešteješ procente DS (komunjar), Levice (radikalnih komunjar) in unih zmedencev Piratov je to kr težek skrajno lev blok. In ko dodaš še ta zmerne zraven, resno pomisliš da je fajn roke dvignit stran od tega in prepustit stvari toku dogodkov. Janša seveda tega ne bo storil, ampak mogoče bi se moral res umaknit. Ker ta narod je sposoben sproducirat nevrjetno govno in si ga polit po glavi. 

Na napakah se učimo, očitno rabimo eno kapitalno.


Edited by Potty Mouth - 04.Jun.2018 at 11:16
...larper
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2018 at 18:37
* ne da se mi več....zeeeeeh....brišem *


Edited by Sid Ninja - 05.Jun.2018 at 09:48
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2018 at 18:41
*ne da se mi več, brišem*

Edited by Sid Ninja - 05.Jun.2018 at 05:05
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2018 at 19:04
Slovenska demokratska stranka je zmagala v 75 volilnih okrajev. Volilna slika Slovencev je boljša, kot sem sprva ocenil. Normiji so v manjšini. Če bi bil večinski volilni sistem, katerega smo leta 96 že izvolili, bi imeli v parlamentu ustavno večino.

Liberalci nam z nepravičnim volilnim sistemom preprečujejo uveljavitev naše volje.

To je volja ljudstva, SDS je na teh volitvah celo Slovenijo obarval rumeno:



Edit: Ponosen sem na svoje sodržavljane!


Edited by vend - 04.Jun.2018 at 19:06
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2018 at 21:24
[*ne da se mi več, brišem*

Edited by Sid Ninja - 05.Jun.2018 at 05:06
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2018 at 22:07

Izključevanje SDS-a je izključevanje 1/4 volilcev na teh volitvah. To niti ni državotvorno, še manj politično, nikakor pa ne demokratično. Meni je to znak da si nekateri želijo enoumja, ideološke prevlade in zaradi trenutne moči izvajajo nasilje in pritisk na druge ki ne delijo njihovega prepričanja in na splošno na vse disidente. Preprosto zato ker se jim momentalno izplača in ker to lahko počnejo. Ampak nobena juha se ne poje tako vroča kot se skuha. Na koncu se jim to izključevanje sodržavljanov lahko zelo maščuje.

Kar se mene tiče mora bit SDS potrpežljiva in konstruktivna in verjamem da bo. Verjamem da čas dela zanje, s trezno in konstruktivno politiko bojo prosperirali v časih ki se bližajo, saj bojo čedalje težji, levica pa menim da nima odgovora na izzive ki prihajajo. Škoda da so Slovenci izbrali težjo pot. Ampak očitno je tako usojeno.




Edited by Potty Mouth - 05.Jun.2018 at 22:42
...larper
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2018 at 22:15
*ne da se mi več, brišem*

Edited by Sid Ninja - 05.Jun.2018 at 05:06
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2018 at 22:18
Originally posted by vend vend wrote:

Slovenska demokratska stranka je zmagala v 75 volilnih okrajev. Volilna slika Slovencev je boljša, kot sem sprva ocenil. Normiji so v manjšini. Če bi bil večinski volilni sistem, katerega smo leta 96 že izvolili, bi imeli v parlamentu ustavno večino.

Liberalci nam z nepravičnim volilnim sistemom preprečujejo uveljavitev naše volje.

To je volja ljudstva, SDS je na teh volitvah celo Slovenijo obarval rumeno:



Edit: Ponosen sem na svoje sodržavljane!

Kakorkoli obračaš je zaenkrat večina ljudi bolj liberalno in levo usmerjena. Tako je povečini na zahodu. Slovenska desnica ima dve stranke ki ne pokrijeta dovolj političnega prostora. Levica ne čuti potrebe po sodelovanju. Mislim pa da čas za desnico še pride in se bojo pozicije zamenjale. Normiji še niso woke al pa še nočejo bit, vsaj dokler ne bo to mainstream.  Smile
...larper
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2018 at 22:24
...

Edited by Potty Mouth - 05.Jun.2018 at 22:39
...larper
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2018 at 22:29
*ne da se mi več, brišem*

Edited by Sid Ninja - 05.Jun.2018 at 05:06
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2018 at 22:31
...

Edited by Potty Mouth - 05.Jun.2018 at 22:40
...larper
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2018 at 22:34
*ne da se mi več, brišem*

Edited by Sid Ninja - 05.Jun.2018 at 05:05
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2018 at 22:35
*ne da se mi več, brišem*

Edited by Sid Ninja - 05.Jun.2018 at 05:06
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2018 at 22:44
....mah fuck it, s problemi se ukvarjaš ko pridejo

Lahko noč Slovenija, jutri je nov dan. Dopoldne so drva na vrsti, popoldne pa šiht. 
...larper
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jun.2018 at 13:02
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jun.2018 at 14:25
Namesto J. J. vstavi ''novi obraz'' in preberi še enkrat.
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jun.2018 at 14:34
Originally posted by Poli Poli wrote:


Tongue




Kok se vid, da nimajo o čem pisat pri tej Mladini. Že ko vsi zdavnaj vemo, da bo na koncu itak Šarec sestavljal vlado, grejo oni pisati odprto pismo. LOL
The real monsters are often just people.
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jun.2018 at 14:36
vend, ne bo šlo. Vstaviš novi obraz, pa rata pol obtožb nesmiselnih. res bi me zanimalo izpodbijanje teh obtožb.

Za novi obraz sploh ni panike-vstaviš ga v TEŠ6 pa je narejene vsaj tolk škode kot v zgoraj omenjenih obtožbah, vsaj v finančnem smislu. 

ANgleži imajo izraz: the pot calling the kettle black. tukej paše. 
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jun.2018 at 14:37
Šarec lahko sestavlja vlado kolkr hoče, legitimne vlade, ki bi bla sposobna kaj naredit itak ne bo sestavil. Vlada je lahko SDS+NSi+Šarec+Cerar, vse drugo so predčasne IMO. 
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jun.2018 at 14:44
Originally posted by vend vend wrote:

Originally posted by Poli Poli wrote:


Tongue


Namesto J. J. vstavi ''novi obraz'' in preberi še enkrat.
Sedaj pa ne vem, a si ti nepismen ali samo ... Confused

Daj raje ti preberi še enkrat. LOL




Edited by Poli - 06.Jun.2018 at 14:45
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jun.2018 at 15:34
Originally posted by Šujo Šujo wrote:

Šarec lahko sestavlja vlado kolkr hoče, legitimne vlade, ki bi bla sposobna kaj naredit itak ne bo sestavil. Vlada je lahko SDS+NSi+Šarec+Cerar, vse drugo so predčasne IMO. 


Cerar pa Janša skupaj LOL Dream on hehe Smile

Cerar je preveč slepo prepričan, da pri nas deluje pravna država, a v resnici niti izselitev enega Ahmadi Halalovičija niso bili sposobni izvesti. LOL

Edited by Vraan - 06.Jun.2018 at 15:36
The real monsters are often just people.
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jun.2018 at 23:48
Originally posted by Poli Poli wrote:



Originally posted by vend vend wrote:


Originally posted by Poli Poli wrote:




Tongue


Namesto J. J. vstavi ''novi obraz'' in preberi še enkrat.

Sedaj pa ne vem, a si ti nepismen ali samo ... Confused

Daj raje ti preberi še enkrat. LOL




Ja, res je. Včasih, ko berem tvoje poste, se res počutim nepismenega.
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jun.2018 at 23:57
Jaz Cerarjevo potezo da odstopi in ponovno kandidira razumem samo tako, da noče bit več v levi vladi in da hoče v desno koalicijo.

Ne vidim razloga, da odstopiš od dela in se potem problema lotiš na enak način, razen če je Sizif.

Vlado bo sestavil Janša ali pa bodo predčasne volitve. Na teh bo dobil še več glasov.

Zanima me, če se bo kaj spremenilo razmerje v ponedeljek, ko bodo prišteli k rezultatom glasove iz tujine.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 454455456457458 540>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 1,563 seconds.