Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - politika & stuff
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

politika & stuff

 Post Reply Post Reply Page  <1 459460461462463 540>
Author
Message
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jul.2018 at 19:52
P.S. Evo, grem precej povedat otrokom, da je bolš, da se takoj fentajo, ker nima več smisla žvet. Future no more!



Big smile

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jul.2018 at 19:56
Originally posted by Poli Poli wrote:

P.S. Evo, grem precej povedat otrokom, da je bolš, da se takoj fentajo, ker nima več smisla žvet. Future no more!



Big smile




Lej, se lepo vidi iz tvojih dejanj, da želiš svojim otrokom slabo, ker si sam pregnita svinja z črnim srcem. Ti si narcisoidni pičkur, ki ne bo nikol priznal svoje zmote, ker si zaljubljen vase in pač izdajalska, samovšečna gnidica.... no tvoji otroci ne rabijo stradat zaradi tega. Sebe fentaj - s tem boš naredil največjo uslugo vsem nam..... taki, kot si ti - volivci skrajno levičarskih izdajalskih strank, ki delajo za uničenje Slovenije - ste edini problem.

lahko se samopomembno in samovščeno smehljaš in trepljaš po rami, kakšna fajn izdajalska komunistična prasica si, samo tvoji otroci bodo tud enkrat odrasli in se bodo MOGOČ zavedli, kaj si jim naredu. Takrat bomo pa še vidli, kdo bo koga fental jst ti garantiram, da bi bil moj foter, te stolčkem kot pičko, da nič ne bi od tebe ostal. Svinja. Pljunem ti na faco - gnoj IZDAJALSKI.

Edited by Sid Ninja - 04.Jul.2018 at 19:58
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jul.2018 at 20:00
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

Originally posted by Poli Poli wrote:

P.S. Evo, grem precej povedat otrokom, da je bolš, da se takoj fentajo, ker nima več smisla žvet. Future no more!


Big smile




Lej, se lepo vidi iz tvojih dejanj, da želiš svojim otrokom slabo, ker si sam pregnita svinja z črnim srcem. Ti si narcisoidni pičkur, ki ne bo nikol priznal svoje zmote, ker si zaljubljen vase in pač izdajalska, samovšečna gnidica.... no tvoji otroci ne rabijo stradat zaradi tega. Sebe fentaj - s tem boš naredil največjo uslugo vsem nam..... taki, kot si ti - volivci skrajno levičarskih izdajalskih strank, ki delajo za uničenje Slovenije - ste edini problem.

lahko se samopomembno in samovščeno smehljaš in trepljaš po rami, kakšna fajn izdajalska komunistična prasica si, samo tvoji otroci bodo tud enkrat odrasli in se bodo MOGOČ zavedli, kaj si jim naredu. Takrat bomo pa še vidli, kdo bo koga fental jst ti garantiram, da bi bil moj foter, te stolčkem kot pičko, da nič ne bi od tebe ostal. Svinja. Pljunem ti na faco - gnoj IZDAJALSKI.

Povej, zakaj že nisi sam kandidiral? Zgleda, da maš rešitev za vse težave tega sveta. Aja, je laže se tle na forumih afnat. Ok, carry on.

In spet neke fantazije, da TI veš za koga sem volil. Pfffff... LOL

Sicer pa tvoja dejanja dovolj govorijo o tebi. Gobcanje na netu, v živo pa.... šviiiiiiiiiiizzzz! A ne krejzidejzi? Wink


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jul.2018 at 20:12
Originally posted by Poli Poli wrote:


Povej, zakaj že nisi sam kandidiral? Zgleda, da maš rešitev za vse težave tega sveta.


PA KAŠNE REŠITVE? A JE ZAHTEVAT RED IN PRAVO KAŠNA REŠITEV? JST NE MORM BREZ DOKUMENTOV ČEZ MEJO? ZAKAJ SO ŠLE TVOJE OPICE LAHKO ? A SI MENTALNO BOLAN TI AL KAJ TI JE? A SI FUKNEN MODEL? :o

kaj bom jst kandidiral? Za koga in pred kom? Zakaj? Zakaj ravno jaz? Ti misliš, da men sede se ukvarjat s takimi GNIDAMI, kot si ti? Da me bo tam pred kamerami en strigal in ga bom začel v glavo brcat? Sj fajn, ne? K nimaš argumentov, pol morš pa folk trigat? Že od vrtca naprej, a ne Loli? Ne znaš ti z argumenti zmagat? Moraš prcat pa drkat? K si gnida.

To, da jst sploh govorim o politiki, pomeni, da je neki FUL NAROBE. A si me kdaj prej vidu pisat sem noter, k ste z uno kurbo in unim dementnežem tle srali Von Klinkerhofnu?

Originally posted by Poli Poli wrote:


Aja, je laže se tle na forumih afnat. Ok, carry on.


ja dream on, da ti bom jst dežurno opico tle špilal, med tem, k je tle dolgčas... že vidiš, kurba izdajnička svinjska..... PLJUNEM TI V FACO EDIN LAHK.... svinja...

Originally posted by Poli Poli wrote:


In spet neke fantazije, da TI veš za koga sem volil.


JA KOGA PA SI NO? LOLI? A SI JELINČIČA? A SI GLANCKOPFA? TIB SI RAJ KURAC ODREZU....aja sj ga nimaš.... TIB SI RAJ PIZDO ODREZU, k da bi za to voli...

kaj si pa volu, če nisi unih glist od Levice ali DS, si pa uno KAMNIŠKO FUKNENO OPICO al pa Cerarja al pa uno kurbo od Bratušek.... a je sploh važno? Tud če si za Vatikanske CIPE volil, si naredu isto. Dal si glas izdajalskim SVINJAM. KDO SE BO ZDEJ S TEM FOLKOM UKVARJU? A BOŠ TI PROTESTIRU PRED MIGRANTSKIMI CENTRI? jst že prej nism, zdej pa sploh ne mislem. ZADAVI SE S TEMI SVOJIMI ISLAMSKIMI KURBAMI A TI JE JASNO? FAFAJ JIM KURAC IN PLAZI SE VSAK DAN V ĐAMIJO, TI KURBA MOČVIRNIŠKA - PLJUNEM TI NA UNO POFUKANO LJUBLJANO, TVOJO PEDERSKO IZDAJALSKO OSEBNOST, UNEGA POFUKANEGA ŠERIFA MAFIJSKEGA, KI SLOVENSKI DENAR ODVAŽA NA CIPER IN KI GA VOLITE - PA ŠČIJEM VAM NA UNO VAŠE MARXISTIČNO MOČVIRJE LJUBLJANSKO, HLEVARJI ODVRATNI. SVINJE STE. MISLITE, DA STE OH IN SPLOH NE VEM KDO - VI STE POFUKAN ŽABARSKI HLEV IN NIČ DRUGEGA, MATER DA VAM JEBEM IZDAJNIČKO.

Originally posted by IZDAJALSKA SVINJA IZDAJALSKA SVINJA wrote:


Pfffff... LOL

Sicer pa tvoja dejanja dovolj govorijo o tebi. Gobcanje na netu, v živo pa.... šviiiiiiiiiiizzzz! A ne krejzidejzi?


ti maš res za govorit ja, k si provociral in na ogenj metal, na koncu je pa uni tvoj "pofukelj" pršou, se repenčil, mahal po praznem zraku IN ŠE ENO UJEL .... pušiš ti lahko meni samo kurec, ker si GNIDA in še IZDAJALSKA zraven
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jul.2018 at 20:31
> 12 % folka, k je volil, je volil za tole :



> Na 5 min cca 10 sek :

https://youtu.be/gV0lTb5S_s4?t=314


> TO je folk volu :



> med volivci te opice je bil en bedak iz primorske, s katerim sem mel "privilegij" govorit čez fb tik pred volitvami. Dejal je, da podpira "nove obraze", da bo volil za Šarca in da je njega nemogoče zmanipulirat, k je tolk #woke!

da ne bi o tem, da se zdej "javnost" [spranci] + #FakeNews medijske kurbe obnašajo, k da je samoumevno, da je on zmagu, čeprav je dobu manj, kot še enkrat manj od dejanskega zmagovalca, in da mu pač enostavno pripada mandatarski položaj, ker je pač lev. Saj vsi vemo. Desnica je zlobna in pač ne more vodit vlade, DOH! #WOKE "mene se ne da sprat!" LOL

Edited by Sid Ninja - 04.Jul.2018 at 20:36
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jul.2018 at 21:02
Funkcija premieja je najvišja funkcija v državi, je prvi minister in odgovoren za vse praktično kar se bo dogajalo v njegovem mandatu. To funkcijo js ne bi nikoli zaupal osebi mlajši od 50 let, še raje pa se ne bi spustil pod 60, ker v teh letih je človek dejansko zrel in ima en opus za sabo če je dejansko sposoben.

Ni mi jasno kako si je Šarec upal sprejet tako odgovorno mesto, še manj pa mi je jasno kako lahko folk voli klovna... dobesedno klovna. Po mojem bomo prva država na svetu kjer bo klovn prvi minister. 
...larper
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jul.2018 at 21:11
@ Poli

Na prejšnji strani sem videl da si eno statistiko nalimal o migrantih. Vir je top, zelo kredibilen LOL Pa četudi bi bile številke prave, se ti ne zdi da se preveč dogaja kljub tako "majhnemu" številu pritepencev. V končni fazi so te številke irrelevantne napram porastu kriminala, krvnih in spolnih deliktov, o pedofiliji niti ne bi in. Men je relativiziranje te migrantske problematike totalno neresno in noro obnašanje. Kdor misli da te migracije niso problematične, živi v zanikanju in si zatiska oči, al pa je nor. 
...larper
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jul.2018 at 21:20
Migracije in multikulturnost so problem št. ena v večini razvitih držav. Do izobražencev, šolnikov in medijskih presstitutk ki sodelujejo v genocidu nad belci ne bo milosti. Tako kot je rekel Kai Murros, bo raja obračunala tudi z njimi, takoj za izdajalskimi politiki.

Do White Lives Matter?



...larper
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jul.2018 at 21:37
Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

@ Poli

Na prejšnji strani sem videl da si eno statistiko nalimal o migrantih. Vir je top, zelo kredibilen LOL Pa četudi bi bile številke prave, se ti ne zdi da se preveč dogaja kljub tako "majhnemu" številu pritepencev. V končni fazi so te številke irrelevantne napram porastu kriminala, krvnih in spolnih deliktov, o pedofiliji niti ne bi in. Men je relativiziranje te migrantske problematike totalno neresno in noro obnašanje. Kdor misli da te migracije niso problematične, živi v zanikanju in si zatiska oči, al pa je nor. 


> tam piše, da jih je tle 820, 825 ? neki tazga. Že zdej jih je žez 1000.

Kaj bodo rekli, če jih fašistična nova vlada prvleče 10 000 ? A boš rasist, če boš to omenu? A temu kretenu je prou zakon, da bi mel tle 10 000 ciganov? Al je sam tak fuks, da uživa, k vid, da je folk živčen? Kaj s tem folkom? A so faking 12 let stari v glavo? A so tolk sprani, da ne vidjo 1 meter naprej?

A je ta folk res tolk faking z glavo v riti, da ne vidi par let naprej in kam to pelje?

Kako gre lahk po miljon folka v Evropo brez dokumentov? Kaj to, zombie-fucking-land?

Če bi #FakeNews mediji in vlada tem spranim zombijem rekla, da naj se fuknejo iz mosta, bi se fuknl direkt iz mosta...

Edited by Sid Ninja - 04.Jul.2018 at 21:37
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jul.2018 at 22:11
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

@ Poli

Na prejšnji strani sem videl da si eno statistiko nalimal o migrantih. Vir je top, zelo kredibilen LOL Pa četudi bi bile številke prave, se ti ne zdi da se preveč dogaja kljub tako "majhnemu" številu pritepencev. V končni fazi so te številke irrelevantne napram porastu kriminala, krvnih in spolnih deliktov, o pedofiliji niti ne bi in. Men je relativiziranje te migrantske problematike totalno neresno in noro obnašanje. Kdor misli da te migracije niso problematične, živi v zanikanju in si zatiska oči, al pa je nor. 


> tam piše, da jih je tle 820, 825 ? neki tazga. Že zdej jih je žez 1000.

Kaj bodo rekli, če jih fašistična nova vlada prvleče 10 000 ? A boš rasist, če boš to omenu? A temu kretenu je prou zakon, da bi mel tle 10 000 ciganov? Al je sam tak fuks, da uživa, k vid, da je folk živčen? Kaj s tem folkom? A so faking 12 let stari v glavo? A so tolk sprani, da ne vidjo 1 meter naprej?

A je ta folk res tolk faking z glavo v riti, da ne vidi par let naprej in kam to pelje?

Kako gre lahk po miljon folka v Evropo brez dokumentov? Kaj to, zombie-fucking-land?

Če bi #FakeNews mediji in vlada tem spranim zombijem rekla, da naj se fuknejo iz mosta, bi se fuknl direkt iz mosta...

Meni številke sploh niso pomembne. Če je za porast posilstev, skupinskih posilstev, tudi otrok, da ne govorim o umorih in načrtovanih ter storjenih terorističnih dejanjih kriva ta populacija pritepencev, je to jasen znak da nismo kompatibilni. Niti ni pomebno ali so ta dejanja zagrešili pritepenci prve generacije, ali druge, al pa zadnji ekoinomski migranti, to sploh ni pomembno, kar šteje je, da so ti ljudje rizični in nimajo kaj iskati v naši družbi, vsaj ne v takem številu kot jih je zdaj v Evropi.

Praktično vsa trgovina z drogo je vodena s strani teh pritepencev, trgovina z ljudmi, prostitucija itd. To je dovolj da se ta folk stera od kjer je prišel.

Sicer pa so glavni problem liberalci in globalisti/internacionalisti, niti ni važno če so levi al desni al neki tretjega. Ko se bomo znebili teh, bojo pritepenci dobesedno sami odšli. 
...larper
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jul.2018 at 08:13
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

Originally posted by Poli Poli wrote:


Povej, zakaj že nisi sam kandidiral? Zgleda, da maš rešitev za vse težave tega sveta.


PA KAŠNE REŠITVE? A JE ZAHTEVAT RED IN PRAVO KAŠNA REŠITEV? JST NE MORM BREZ DOKUMENTOV ČEZ MEJO? ZAKAJ SO ŠLE TVOJE OPICE LAHKO ? A SI MENTALNO BOLAN TI AL KAJ TI JE? A SI FUKNEN MODEL? :o

kaj bom jst kandidiral? Za koga in pred kom? Zakaj? Zakaj ravno jaz? Ti misliš, da men sede se ukvarjat s takimi GNIDAMI, kot si ti? Da me bo tam pred kamerami en strigal in ga bom začel v glavo brcat? Sj fajn, ne? K nimaš argumentov, pol morš pa folk trigat? Že od vrtca naprej, a ne Loli? Ne znaš ti z argumenti zmagat? Moraš prcat pa drkat? K si gnida.

To, da jst sploh govorim o politiki, pomeni, da je neki FUL NAROBE. A si me kdaj prej vidu pisat sem noter, k ste z uno kurbo in unim dementnežem tle srali Von Klinkerhofnu?

Originally posted by Poli Poli wrote:


Aja, je laže se tle na forumih afnat. Ok, carry on.


ja dream on, da ti bom jst dežurno opico tle špilal, med tem, k je tle dolgčas... že vidiš, kurba izdajnička svinjska..... PLJUNEM TI V FACO EDIN LAHK.... svinja...

Originally posted by Poli Poli wrote:


In spet neke fantazije, da TI veš za koga sem volil.


JA KOGA PA SI NO? LOLI? A SI JELINČIČA? A SI GLANCKOPFA? TIB SI RAJ KURAC ODREZU....aja sj ga nimaš.... TIB SI RAJ PIZDO ODREZU, k da bi za to voli...

kaj si pa volu, če nisi unih glist od Levice ali DS, si pa uno KAMNIŠKO FUKNENO OPICO al pa Cerarja al pa uno kurbo od Bratušek.... a je sploh važno? Tud če si za Vatikanske CIPE volil, si naredu isto. Dal si glas izdajalskim SVINJAM. KDO SE BO ZDEJ S TEM FOLKOM UKVARJU? A BOŠ TI PROTESTIRU PRED MIGRANTSKIMI CENTRI? jst že prej nism, zdej pa sploh ne mislem. ZADAVI SE S TEMI SVOJIMI ISLAMSKIMI KURBAMI A TI JE JASNO? FAFAJ JIM KURAC IN PLAZI SE VSAK DAN V ĐAMIJO, TI KURBA MOČVIRNIŠKA - PLJUNEM TI NA UNO POFUKANO LJUBLJANO, TVOJO PEDERSKO IZDAJALSKO OSEBNOST, UNEGA POFUKANEGA ŠERIFA MAFIJSKEGA, KI SLOVENSKI DENAR ODVAŽA NA CIPER IN KI GA VOLITE - PA ŠČIJEM VAM NA UNO VAŠE MARXISTIČNO MOČVIRJE LJUBLJANSKO, HLEVARJI ODVRATNI. SVINJE STE. MISLITE, DA STE OH IN SPLOH NE VEM KDO - VI STE POFUKAN ŽABARSKI HLEV IN NIČ DRUGEGA, MATER DA VAM JEBEM IZDAJNIČKO.

Originally posted by IZDAJALSKA SVINJA IZDAJALSKA SVINJA wrote:


Pfffff... LOL

Sicer pa tvoja dejanja dovolj govorijo o tebi. Gobcanje na netu, v živo pa.... šviiiiiiiiiiizzzz! A ne krejzidejzi?


ti maš res za govorit ja, k si provociral in na ogenj metal, na koncu je pa uni tvoj "pofukelj" pršou, se repenčil, mahal po praznem zraku IN ŠE ENO UJEL .... pušiš ti lahko meni samo kurec, ker si GNIDA in še IZDAJALSKA zraven

Daaaaamn, son! A si pozabil vzeti tablete ali ti jih je zmanjkalo? Pa daj malo bolj pazi, a vidiš, da nisi gladek, če ne ... Big smile Aja, si kar si. LOL

Ti, pa ne, da se ti je kdo pred studijo poscal, ali Bog-ne-daj!!! posral!? Shocked Shocked Shocked




Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

 

PLJUNEM TI V FACO EDIN LAHK

PLJUNEM TI NA UNO POFUKANO LJUBLJANO

PA ŠČIJEM VAM NA UNO VAŠE MARXISTIČNO MOČVIRJE LJUBLJANSKO

Ja, onesnažuješ pa res precej. LOL




Edit: Aja, pa tale tvoj način pisanja vleče na latentnega homiča. Precej prozorno Dejzi, si že kaj razmišljal o tem, da izstopiš iz omare? Saj danes to ni več tak bavbav, tudi na desnici ne. Big smile Še celo v black metalu se najdejo posamezniki, ki se odprejo svetu. LOL



Edited by Poli - 05.Jul.2018 at 10:53
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jul.2018 at 09:11


Sicer ne vem, kdaj so to raziskavo izvajali pri nas in koliko ljudi so zajeli... 

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jul.2018 at 12:42
Originally posted by Poli Poli wrote:


Daaaaamn, son! A si pozabil vzeti tablete ali ti jih je zmanjkalo? Pa daj malo bolj pazi, a vidiš, da nisi gladek, če ne ...  Aja, si kar si.


Katere tablete? :) a ti misliš, da je povsod tko, kot pri večini slovencev, k se bašete z vsem sranjem, kar ga obstaja - pa psihomorfne droge, anti-depresivi, hormonski stabilizatorji :D ane Loli? na stara leta pa dementen, k ta prav partizan! tvoji otroci bodo takrat že pol. desni, pa si bodo vsaj na tak način znali racionalizirat, zakaj njihov "foter" oziroma "mati številka dve" tako skrajno lev, senilen in demneten

XD

Originally posted by Poli Poli wrote:


Ti, pa ne, da se ti je kdo pred studijo poscal, ali Bog-ne-daj!!! posral!? 


aaaa? Ti tud fovš? :D hahaha

lol ... k loli začne o muzki - dej kej o muzki povej, hipur pofukan :D hahaha... k res pojma nimaš :D

Originally posted by Poli Poli wrote:


Edit: Aja, pa tale tvoj način pisanja vleče na latentnega homiča.


Dej mi PLIZ mal več povej o tem Loli :D hahaha, da ne boš spet tako, kot vedno kadar zajebeš zdej utihnil... dej mal tole razčleni no :D

Quote
Precej prozorno Dejzi, si že kaj razmišljal o tem, da izstopiš iz omare? Saj danes to ni več tak bavbav, tudi na desnici ne. 
Še celo v black metalu se najdejo posamezniki, ki se odprejo svetu. 


Ja Blek Metal je od nekdaj bil pederska disciplina - ne dvomim, da je black metal prepoln pedrov, saj sam to ugotavljam že 23 let od kar sem v neki metal reviji zagledu prvič tiste tebi podobne gnide of COF.... jajajaja - poznam tud underground, ti prekleti hipster marxistični...

A SI DANS ŽE ZMOLIL ENO ZA MIGRANTE, IN ZAKAJ NE?
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jul.2018 at 12:47
Originally posted by Poli Poli wrote:





Sicer ne vem, kdaj so to raziskavo izvajali pri nas in koliko ljudi so zajeli... 




O čem pa ti Gospa "Kali-Yuga" tle pizdoliraš zdej? A ti si kao ateist al kwa? ]


Kaj pa to "Domovina" ? :D

> No sj lepo, da bereš desne medije! Sama pohvala - so se tudi tebi zagnusile vse laži skrajno levičarskih, marxističnih propagandnih trobil? Sam pazi, da te Hamad ne sliši! Boš moral 10 Kučan-našov zmolit!

Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jul.2018 at 13:01
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

Originally posted by Poli Poli wrote:


Daaaaamn, son! A si pozabil vzeti tablete ali ti jih je zmanjkalo? Pa daj malo bolj pazi, a vidiš, da nisi gladek, če ne ...  Aja, si kar si.


Katere tablete? :) a ti misliš, da je povsod tko, kot pri večini slovencev, k se bašete z vsem sranjem, kar ga obstaja - pa psihomorfne droge, anti-depresivi, hormonski stabilizatorji :D ane Loli? na stara leta pa dementen, k ta prav partizan! tvoji otroci bodo takrat že pol. desni, pa si bodo vsaj na tak način znali racionalizirat, zakaj njihov "foter" oziroma "mati številka dve" tako skrajno lev, senilen in demneten

XD

Originally posted by Poli Poli wrote:


Ti, pa ne, da se ti je kdo pred studijo poscal, ali Bog-ne-daj!!! posral!? 


aaaa? Ti tud fovš? :D hahaha

lol ... k loli začne o muzki - dej kej o muzki povej, hipur pofukan :D hahaha... k res pojma nimaš :D

Originally posted by Poli Poli wrote:


Edit: Aja, pa tale tvoj način pisanja vleče na latentnega homiča.


Dej mi PLIZ mal več povej o tem Loli :D hahaha, da ne boš spet tako, kot vedno kadar zajebeš zdej utihnil... dej mal tole razčleni no :D

Quote
Precej prozorno Dejzi, si že kaj razmišljal o tem, da izstopiš iz omare? Saj danes to ni več tak bavbav, tudi na desnici ne. 
Še celo v black metalu se najdejo posamezniki, ki se odprejo svetu. 


Ja Blek Metal je od nekdaj bil pederska disciplina - ne dvomim, da je black metal prepoln pedrov, saj sam to ugotavljam že 23 let od kar sem v neki metal reviji zagledu prvič tiste tebi podobne gnide of COF.... jajajaja - poznam tud underground, ti prekleti hipster marxistični...

A SI DANS ŽE ZMOLIL ENO ZA MIGRANTE, IN ZAKAJ NE?
Lej, sej če ne pa vzam en Snickers, če je "druzga" zmanjkal.


Ja lej, neki hudo te rajca, da ti ga tip vleče, skos to vlečeš čez zobe (don't forget to floss!). Sej pravm, dons to ni več tak bavbav, no sikiriki bradr. Al je to sam en stadij, k ti nobena ne da, pa se zdej že za tipi oziraš?

Yeah, CoF - ril andrgrrrrrraund madafakin blekk! To stari, legenda si, kapo dol in dvojni poklon.

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jul.2018 at 13:13
Originally posted by Poli Poli wrote:


Lej, sej če ne pa vzam en Snickers, če je "druzga" zmanjkal.


baje vsebuje GMO + se izogibam temu sranju, ti pa kar!

Originally posted by Poli Poli wrote:


Ja lej, neki hudo te rajca, da ti ga tip vleče,


aja? :D a zato, k ti pravim "Poli, puši mi kurac, ti gnida marxistična, izdajalska - pejt fafat kurac Hamadu" :D

jaz pa bolj mislim, da gre za izraz gnusa, jeze in pa seveda poniževanje tistih, ki si tega zaslužite s svojim izdajalskim obnašanjem. Izdajalce se je vedno pobijalo Loli.
Edino v današnji družbi pedofilov, pedrov, islama in ne vem še česa, je izdaja lahko smatrana za kaj dobrega... ne dvomim, da bodo tvoji kolegi v Mladini na široko razčlenli, kako ste ljubitelji migrantov, islamizacije Evrope, pedofilije, migracij, odprtih mej, laži, komunizma, kontrole govora, kriminala, ciganjarije in islamizacije Evrope fajn in super izdajalski ljudje in kako je izdaja lahk super za multikulturo! <3

Originally posted by Poli Poli wrote:


Sej pravm, dons to ni več tak bavbav, no sikiriki bradr.


ja, mogoč ni baw-baw, smo pa nekateri še zmer proti temu, da pedri lahk posvajate otroke. Proti temu bomo tudi ostali, čeprav so tvoji prijatelji, zavezniki in so-izdajalci vrjetno že kaj zmutil, da bodo lahk pedri in jebene lezbe še vedno posvajali otroke in jih zlorabljali, tako kot jih sami skušajo zlorabljat z LGBTQ ideologijo, pedrologijo in posiljevanjem z feminizmom v vrtcih etc... :)

Originally posted by Poli Poli wrote:


Al je to sam en stadij, k ti nobena ne da, pa se zdej že za tipi oziraš?


Pravi ubogi revež h o r n y - Poli, ki joškarice lima na Paranoid ves obupan in slinjav? :D
> kako pa ti veš, katera meni da, Poli? :D A mam jst ženo in otroke, al ti?

LOL ... 1. ti garantiram, da sm več pičk pofukal v lajfu, kot ti in 2. ti garantiram, da ti gledaš dans več porna, kot jst...

Originally posted by Poli Poli wrote:


Yeah, CoF - ril andrgrrrrrraund madafakin blekk! To stari, legenda si, kapo dol in dvojni poklon.
   

Točno to sem rekel - da poznam POLEG COF tudi underground, a COF so bli prvi, ki sem jih videl v metal reviji.
Brez skrbi, in COF in una tvoja pofuklja od Immortal in vse ostalo smetje - vsi so en kup pedrov, enako kot ti.

> lepo si tule še demonstriru, kolk pofukano nesposoben si razumevanja texta, kar tudi razloži, kak faking retard si LOL

Edited by Sid Ninja - 05.Jul.2018 at 13:25
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jul.2018 at 13:25
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

Originally posted by Poli Poli wrote:


Lej, sej če ne pa vzam en Snickers, če je "druzga" zmanjkal.


baje vsebuje GMO + se izogibam temu sranju, ti pa kar!

Originally posted by Poli Poli wrote:


Ja lej, neki hudo te rajca, da ti ga tip vleče,


aja? :D a zato, k ti pravim "Poli, puši mi kurac, ti gnida marxistična, izdajalska - pejt fafat kurac Hamadu" :D

jaz pa bolj mislim, da gre za izraz gnusa, jeze in pa seveda poniževanje tistih, ki si tega zaslužite s svojim izdajalskim obnašanjem. Izdajalce se je vedno pobijalo Loli.
Edino v današnji družbi pedofilov, pedrov, islama in ne vem še česa, je izdaja lahko smatrana za kaj dobrega... ne dvomim, da bodo tvoji kolegi v Mladini na široko razčlenli, kako ste ljubitelji migrantov, islamizacije Evrope, pedofilije, migracij, odprtih mej, laži, komunizma, kontrole govora, kriminala, ciganjarije in islamizacije Evrope fajn in super izdajalski ljudje in kako je izdaja lahk super za multikulturo! <3

Originally posted by Poli Poli wrote:


Sej pravm, dons to ni več tak bavbav, no sikiriki bradr.


ja, mogoč ni baw-baw, smo pa nekateri še zmer proti temu, da pedri lahk posvajate otroke. Proti temu bomo tudi ostali, čeprav so tvoji prijatelji, zavezniki in so-izdajalci vrjetno že kaj zmutil, da bodo lahk pedri in jebene lezbe še vedno posvajali otroke in jih zlorabljali, tako kot jih sami skušajo zlorabljat z LGBTQ ideologijo, pedrologijo in posiljevanjem z feminizmom v vrtcih etc... :)

Originally posted by Poli Poli wrote:


Al je to sam en stadij, k ti nobena ne da, pa se zdej že za tipi oziraš?


Pravi ubogi revež h o r n y - Poli, ki joškarice lima na Paranoid ves obupan in slinjav? :D
> kako pa ti veš, katera meni da, Poli? :D A mam jst ženo in otroke, al ti?

LOL ... 1. ti garantiram, da sm več pičk pofukal v lajfu, kot ti in 2. ti garantiram, da ti gledaš dans več porna, kot jst...

Originally posted by Poli Poli wrote:


Yeah, CoF - ril andrgrrrrrraund madafakin blekk! To stari, legenda si, kapo dol in dvojni poklon.
   

Točno to sem rekel - da poznam POLEG COF tudi underground, a COF so bli prvi, ki sem jih videl v metal reviji.
Brez skrbi, in COF in una tvoja pofuklja od Immortal in vse ostalo smetje - vsi so en kup pedrov, enako kot ti.

lepo si tule še demonstriru, kolk pofukano nesposoben si razumevanja texta, kar tudi razloži, zakaj tako dementno podpiraš svoje izdajalce     faking retard LOL
Wow, please, do tell us more! Big smile You dominating animal... na, pa je že zbrisal. Še vedno hitreje prstičiš kot mozgaš. LOL LOL LOL 

Clap Star Cool



Edited by Poli - 05.Jul.2018 at 13:27
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jul.2018 at 13:27
> a je že zmanjkal Loli? a ne veš, kaj bi nazaj reku, cipa marxistična?

Povej kaj o Hamadu, migracijah, pedrih, islamu, ciganih in vsemu, kar ti ljubiš.... ???

Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jul.2018 at 13:31
p.s. lahk tud o svoji hipijevski peder muzki, rdeči pesi, solati in pičkurstvu na splošno ni vsak dan, ko ima folk priložnost spoznat tak pristen in čist primerek pičkurske driskice, kot tule naš Loli....

Ti si prav tisto o čemur je una lezba Godina govorila, ko je rekla "mama št. 2". Ti si druga mama v vaši družini HAHAHA.... še Godina je bolj desc od tebe... hahah če bi se Loli in Godina fajtala....hm.... bi ga Godina prefukala? :D

A otroci že kake čudne znake kažejo? Se ga že kej horsajo? Kako se ga ne bodo, pri takem retardiranem fotru jst, da bi mel tazga stalinista in izdajalsko gnido za fotra, bi si kar smrtno dozo takoj pognal v žilo - al pa bi jo še rajši tebi - gnida pregnita izdajalska... prihodnost si jim pomagu uničit svinja, pa še volil za to, da bi jih pedri posvajal... fuj...
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jul.2018 at 13:32

Definitivno imaš preveč cajta. LOL You male dominating internet white knight warrior ... slut! Big smile

Saj mi ni treba kaj dosti povedat, tvoja dejanja govorijo sama zase. Dovolj je samo počakat, da zajokcaš, ker se je neki v tvojem @lajfu pošrek postav'l.

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jul.2018 at 13:33
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

p.s. lahk tud o svoji hipijevski peder muzki, rdeči pesi, solati in pičkurstvu na splošno ni vsak dan, ko ima folk priložnost spoznat tak pristen in čist primerek pičkurske driskice, kot tule naš Loli....

Ti si prav tisto o čemur je una lezba Godina govorila, ko je rekla "mama št. 2". Ti si druga mama v vaši družini HAHAHA.... še Godina je bolj desc od tebe... hahah če bi se Loli in Godina fajtala....hm.... bi ga Godina prefukala? :D

A otroci že kake čudne znake kažejo? Se ga že kej horsajo? Kako se ga ne bodo, pri takem retardiranem fotru jst, da bi mel tazga stalinista in izdajalsko gnido za fotra, bi si kar smrtno dozo takoj pognal v žilo - al pa bi jo še rajši tebi - gnida pregnita izdajalska... prihodnost si jim pomagu uničit svinja, pa še volil za to, da bi jih pedri posvajal... fuj...

Ti kar nadaljuj. Samo zbiram venčke tvojega leposlovja. Big smile


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jul.2018 at 13:34
Originally posted by Poli Poli wrote:


Definitivno imaš preveč cajta.


pravi človek, ki skoz visi na tem forumu...??


Originally posted by Poli Poli wrote:

 You male dominating internet white knight warrior ... slut!


pravi metla za cesto pometat  


Originally posted by Poli Poli wrote:

Saj mi ni treba kaj dosti povedat, tvoja dejanja govorijo sama zase. Dovolj je samo počakat, da zajokcaš, ker se je neki v tvojem @lajfu pošrek postav'l.



pa men se čist zdi, da ti zdele jokaš - boo fucking hooo, ti kurbica izdajlaska migrantofilna.

Ti si uni, ki podpira izdajo, islam, vsiljene migracije in voli za izdajalske izmečke in še več izdaje, islama in vsiljenih migracij...



Edited by Sid Ninja - 05.Jul.2018 at 13:35
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jul.2018 at 13:50
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

 
pravi človek, ki skoz visi na tem forumu...?? 
Zastonj cirkus (še vstopnice ti ni treba plačat), pa kdo bi to zamudil. Big smile


Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

 
pa men se čist zdi, da ti zdele jokaš - boo fucking hooo, ti kurbica izdajlaska migrantofilna.
Ma kaki jokam, I cried me a fucking river dude! Me "kurbica izdajlaska migrantofilna". Cry


Vse bolj se mi zdi, da ti je nekdo res kaj pustil tam pred studijem, kakšno šnjof-šnjof presenečenje, pa sedaj bentiš tule. "Zih so bli migrantje, njihov prav tako smrdi!" pravi KrejziDejzi in gre besno sukat prste na metal forum. Jim bo že pokazal! Aufbix!

(potem pa se hrabri mišek skrije v svojo luknjico, ko ga nekdo pozove, da se na štiri oči pomenita in tam neutolažljivo hlipa in stoka)


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jul.2018 at 13:54

Aha, Hrabra Ninđa že nekaj tipka....... streeeeepimo djeeeeeco! LOL


Nič ne bo, usral se je. Cry  Aja, mora vijuge vpeti, potem pa bo. Big smile



Edited by Poli - 05.Jul.2018 at 13:57
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jul.2018 at 14:17


Teroristom dol vse bolj zmanjkuje področij za delovanje. SAA jih je pritisnila že čisto ob jordansko mejo (tudi folk dol ima že dovolj "zmernih upornikov" in se dogovarja z vlado za predajo svojh področij), sedaj se čaka samo še čifute (in/ali kavboje?), kdaj bodo spet napadli SAA, da zaščitijo svoje proxije. SAA se nevarno približuje svojemu področju - okupirani golanski planoti, kjer čifutski ščurki že množijo oklep.
Po drugi strani se tudi Kurdi že dogovarjajo z Damaskom (jim je končno prišlo iz riti v glavo?), kar kaže, da znajo kavboji na koncu odjebati iz Sirije. Big smile itak še nikomur, komur so "pomagali", niso prinesli nič dobrega, tako da bo za Kurde sigurno bolje, če se sami zmenijo kje in kako bodo živeli, jenkiji jih bodo samo zajebali (Afrin je že padel, če se Turke spusti "iz lanca" bo pa še...).

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jul.2018 at 15:30
Originally posted by Poli Poli wrote:


Zastonj cirkus (še vstopnice ti ni treba plačat), pa kdo bi to zamudil. 


tolk o tem, kdo je v resnic brez lajfa LOL


Originally posted by Poli Poli wrote:

]Ma kaki jokam, I cried me a fucking river dude! Me "kurbica izdajlaska migrantofilna". 


ja neki si hotel hitro stokat, k ni šlo vse tako, kot si si zamislu...

a ti si prav ponosen na to, da si kurba? :D

Originally posted by Poli Poli wrote:

Vse bolj se mi zdi, da ti je nekdo res kaj pustil tam pred studijem, kakšno šnjof-šnjof presenečenje, pa sedaj bentiš tule.


ne, zanč sm komplet vso travo pokosu naokol in okol in ni blo nobenga dreka, ne scanja - si pa predstavljam, da si tako navlečen na svojo ciganjarijo, da je tebi urejen prostor brez dreka in scanja skoraj nepredstavljiv - valda, če živiš v Ljubljani, smrdiš po dreku, žreš burek, častiš čefurje in se plaziš po kolenih pred barbarsko fašitično kulturo 3. sveta, pol očitno ljubiš govno... to bi tud pojasnil, zakaj si tako zaljubljen sam vase :D

Originally posted by Poli Poli wrote:


"Zih so bli migrantje, njihov prav tako smrdi!"


so bli kje? pri teb doma in fukal ženo? Ta zadn čas, da kurca dobi, ker od tebe bo bolj težko kaj, k tle joškarce limaš in drkaš kurac ves žejen in ubogi


Originally posted by Poli Poli wrote:


(potem pa se hrabri mišek skrije v svojo luknjico, ko ga nekdo pozove, da se na štiri oči pomenita in tam neutolažljivo hlipa in stoka)


ooooo poglej ga Polija. A se greva midva na 4 oči pomenit, m? Kaj pa kozlaš zdej? A bi rad še enkrat skuhal govno, tko kot si pomagal ščuvat in hujskat že v prejšno.

Žal se ni izteklo tako, kot si si ti želel. Tvoj prvak je v prazno mahal, kot en pobesneli prašič, zadel nič, POTEM PA ŠE ENO UJEL. Vem, da ti gre težko presnavljanje realnosti, zato ti moram zgleda vsak dan povedat, kaj je blo.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jul.2018 at 16:06
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

Originally posted by Poli Poli wrote:


Zastonj cirkus (še vstopnice ti ni treba plačat), pa kdo bi to zamudil. 


tolk o tem, kdo je v resnic brez lajfa LOL


Originally posted by Poli Poli wrote:

]Ma kaki jokam, I cried me a fucking river dude! Me "kurbica izdajlaska migrantofilna". 


ja neki si hotel hitro stokat, k ni šlo vse tako, kot si si zamislu...

a ti si prav ponosen na to, da si kurba? :D

Originally posted by Poli Poli wrote:

Vse bolj se mi zdi, da ti je nekdo res kaj pustil tam pred studijem, kakšno šnjof-šnjof presenečenje, pa sedaj bentiš tule.


ne, zanč sm komplet vso travo pokosu naokol in okol in ni blo nobenga dreka, ne scanja - si pa predstavljam, da si tako navlečen na svojo ciganjarijo, da je tebi urejen prostor brez dreka in scanja skoraj nepredstavljiv - valda, če živiš v Ljubljani, smrdiš po dreku, žreš burek, častiš čefurje in se plaziš po kolenih pred barbarsko fašitično kulturo 3. sveta, pol očitno ljubiš govno... to bi tud pojasnil, zakaj si tako zaljubljen sam vase :D

Originally posted by Poli Poli wrote:


"Zih so bli migrantje, njihov prav tako smrdi!"


so bli kje? pri teb doma in fukal ženo? Ta zadn čas, da kurca dobi, ker od tebe bo bolj težko kaj, k tle joškarce limaš in drkaš kurac ves žejen in ubogi


Originally posted by Poli Poli wrote:


(potem pa se hrabri mišek skrije v svojo luknjico, ko ga nekdo pozove, da se na štiri oči pomenita in tam neutolažljivo hlipa in stoka)


ooooo poglej ga Polija. A se greva midva na 4 oči pomenit, m? Kaj pa kozlaš zdej? A bi rad še enkrat skuhal govno, tko kot si pomagal ščuvat in hujskat že v prejšno.

Žal se ni izteklo tako, kot si si ti želel. Tvoj prvak je v prazno mahal, kot en pobesneli prašič, zadel nič, POTEM PA ŠE ENO UJEL. Vem, da ti gre težko presnavljanje realnosti, zato ti moram zgleda vsak dan povedat, kaj je blo.

O, hvala, hvala, za novo/noro predstavo! LOL LOL LOL


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jul.2018 at 09:41
Dvolični levičarji. Toliko so proti EU parlamentu in za izstop, ko pa je treba nekoga diskreditirat, v tem primeru Jelinčiča, se pa z vsem veseljem obračajo na odziv EU parlamenta in sveta, ki mu je prepovedal vstop. Po eni strani pljuvajo po Evropi, po drugi se pa zatekajo k njenim vrednotam.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jul.2018 at 11:03

petokolonaši! Tongue




Nakon gubitaka teritorija u Siriji i Iraku je određeni broj terorista je ostao raspršen u pustinji ove dvije zemlje, gdje još uvijek drže neka manja područja, a dio je prema obavještajnim službama više zemalja prebačen u Afganistan. Dio stranih boraca sa sjevera Afrike, najviše iz Tunisa, vratio se kući ili su otišli ratovati u Libiju i druge dijelove Afrike gdje ISIL ima aktivne ćelije.
Glasilo takozvane “sirijske oporbe”, Orient News, javlja kako je ISIL podijelio pismene upute svojim militantima koji je najbolji način da napuste Siriju bez da upadnu u uči i na sebe privuku pozornosti i kako da se vrate u Europu a da ne budu uhićeni.

ISIL preferira kurdske zatvore – U Iraku  ih čeka kratko suđenje i smrtna kazna


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jul.2018 at 14:50
Originally posted by Poli Poli wrote:


petokolonaši! Tongue



tole je itak bullshit link na bullshit internetno pisarijo.....



Edited by Sid Ninja - 07.Jul.2018 at 06:58
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jul.2018 at 15:02
Originally posted by vend vend wrote:

Dvolični levičarji. Toliko so proti EU parlamentu in za izstop, ko pa je treba nekoga diskreditirat, v tem primeru Jelinčiča, se pa z vsem veseljem obračajo na odziv EU parlamenta in sveta, ki mu je prepovedal vstop. Po eni strani pljuvajo po Evropi, po drugi se pa zatekajo k njenim vrednotam.



> v tujini so za Evro-Skeptično omenjali SDS.

> kogarkoli poznam tu, ki je desen je proti EU, med tem, ko so levičarske gnide, izdajalske svinje, marxisti in vsa ostala anti-človeška drhal, valda najbolj navdušeni nad EU.

> V britaniji so komunisti in vsi ostali marxistični izdajalci bili tako zelo navdušeni nad EU, da so "anarhisti" protestirali proti Brexitu! To je kretenizem naslednje stopnje - za tako mentalno prizadetost, moraš po mojem prav v šolo, ker ti um sam po sebi po mojem sploh ne more degenerirat do take stopnje, brez, da bi se šou delat retarda za več let v kako institucijo [po možnost pod okrilje, kakšne feminacistične svinje...]

> mism, da si mal zamešal. levica ni proti EU, če pa je, mi pokaži kdo in kako? Stranka Levica je pred volitvami 2014 obljubljala izstop iz EU, če "drugače ne bi šlo", kakroli že to pomeni. Saj smo vidli te izdajalce explodirat ravno takrat, ko je Evropi grozila največja nevarnost.

Levaki niso samo dvolični, ampak so 100 lični. Spodaj pa je samo 1 obraz - obraz absolutno sprevrženih izdajalcev.

Za njih je samo 1 cilj. To je 1 svetovna komunistična vlada. Zanima jih izključno surova politična moč, ki jo častijo vsi slinjavi...


> @ Vend. Upam, da si se sam tudi streznil glede EU. Si videl Junckerja na proslavi častit Marxizem? :) Pač EU = komunistična institucija. 100% period. Uni, k tega ne šteka, bo prej ali slej to moral dojet in se s tem sprijaznit.

Edited by Sid Ninja - 06.Jul.2018 at 15:03
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jul.2018 at 15:15
@ Vend : še to.

> če bi Rusi zahodu v resnici želeli slabo, potem ne bi financirali in podpirali politične Desnice, ampak marxistično Levico. :) :)

Koga bi ti podpiral, če bi želel Evropi slabo? Če bi jo želel videt pomilovanja vredno, na kolenih, nemočno in segnito? Bi podpiral levico ali desnico? Jasno levico. Kaj pa počnejo? Uničujejo vse. Žensko so postavili nad moškega, umorili očetovski arhetip, mladino zastrupili z lažmi - strenirali so ljudi, da sovražijo sebe in povzdigujejo izrojene barbare in njihovo barbarsko kulturo.

Politična Levica V Evropi [in pri nas] je sovražnik Evrope [in Slovenije] in Zahoda in če bi nam Rusi v resnici bili sovražni, bi podpirali politično levico.


Rusi v resnici podpirajo desnico :) Pri nas so sicer hoteli podpirat tiste klošarje od ZSi, ampak vseeno.... ZSi ni bila izdajalska stranka, le na koncu so vsi kolektivnjo dokazali, da nimajo razrešenega očetovskega komplexa in so skup z levaki začel ihtet in pljuvat čez Janšo LOL
Rusi so podpirali še : Trumpa, Le Pen in NF, Faraga in Ukip etc.... same super pol. opcije :) Jst mislim, da nam Rusi v resnici želijo dobro in predvsem mir. Mi pa sami sebi ne želimo ničesar dobrega, ker večinsko še vedno volimo politično leve, marxistične, izdajalske PODGANE :)

Edited by Sid Ninja - 06.Jul.2018 at 15:19
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jul.2018 at 22:28
Luda Mila je danes udrihala po Janši, da mu ne da glasa dokler ne gre k spovedi in se poboljša. Kaj je prtegnena ta prasica, čist je izgubila kompas. Ona bi delala za Slovenijo, hkrati pa bi šla v španovijo z izdajalskimi komunajzli LOL omg, kdo tole prebavi...

Po mojem če grejo v vlado s Šarcem, bojo padli pod 5%, mogoče tud tavečji debili spregledajo, tisti z IQ pod 80 k verjamejo v čudeže in ne bojo dosegli niti več praga parlamenta. Če jih vsemogočni ne bo štrafu jih bo pa gargamel Big smile kere zgube so te cerkvene miši Dead
...larper
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jul.2018 at 22:30

A Traitor Opening the Gates



...larper
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jul.2018 at 22:40
Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

Luda Mila je danes udrihala po Janši, da mu ne da glasa dokler ne gre k spovedi in se poboljša. Kaj je prtegnena ta prasica, čist je izgubila kompas. Ona bi delala za Slovenijo, hkrati pa bi šla v španovijo z izdajalskimi komunajzli LOL omg, kdo tole prebavi...

Po mojem če grejo v vlado s Šarcem, bojo padli pod 5%, mogoče tud tavečji debili spregledajo, tisti z IQ pod 80 k verjamejo v čudeže in ne bojo dosegli niti več praga parlamenta. Če jih vsemogočni ne bo štrafu jih bo pa gargamel Big smile kere zgube so te cerkvene miši Dead



Sem že omenil, da so NSi plačani Vatikanski izdajalci?

Le kaj bo reku Poli in njemu podobna GAMAD, ki so volili za levico in bodo v koaliciji z Vatikanskimi kurbicami? HAHAHAHA

> no, saj že glede migracij, so se v nulo poklapali! Identične stvari, s katerimi opletajo izdajalci stranke Levica, je govorila tudi voditeljica NSi. Ampak to ni važno, ker #FakeNews pravijo, da je glavni zlikavec Janez Janša [med drugim odgovoren za svetovno gospodarsko krizo leta 2008!!!! ]

Mism, da Vlade Narodnih Veleizdajalcev & migrantofilnih kurb, ki tujce postavljajo pred domačine, ne bo možno sestavit brez izdajalcev iz stranke Levica ali pa NSi - "Novih Slovenskih Vatikanskih vlačug" Naj se premienujejo v NSiVV


* edit : tudi pri podpori pedofiliji & pedrologiji se Nsi super šteka z Levico! Oboji ljubijo pedofile in jih ščitijo. Levičarji so tiste, ki pedofilijo izpostavljajo, prirpavljeni celo zapirat!

Edited by Sid Ninja - 06.Jul.2018 at 22:43
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jul.2018 at 22:47
Ja, noro, to je čist perv ratalo. Ko vidš komunajzle in vatikanske petokolonaše v španoviji. Verjetno jim je pedofilija najmanjši skupni imenovalec vsem tem izdajalcem.  Skrajni čas da gre vse v maloro
...larper
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jul.2018 at 22:19
V Španiji naj bi socialisti želeli zastonj potalat zdravstveno zavarovanje za cca 800.000 pritepencev. A nima Španija rekordno brezposelnost pa to LOL  Socialisti so ko otroci v shrambi z marmelado. Smile 

Mal gledam razne komentarje in dejansko se nam obeta nov tihi migrantski val. S tem da bojo mediji bolj kot ne ignorirali vse skp.

Evo, spregovorila je Barbara iz dežele svobode govora... 

The cost of open borders: Spain




...larper
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jul.2018 at 23:27
Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

V Španiji naj bi socialisti želeli zastonj potalat zdravstveno zavarovanje za cca 800.000 pritepencev. A nima Španija rekordno brezposelnost pa to LOL  Socialisti so ko otroci v shrambi z marmelado. 


Ja, pa zapufani so bli tko like 100% GDP-ja 5 let nazaj al neki

sj brezveze, da Googlam, k tko nihče na forumu ne razume, kaj je sploh puf in kaj fiat keš, tko da

socialisti sploh ne jebejo - za tiste, ki delajo za državo keš v bistvu ne obstaja. Če tako pogledaš : dobijo ga neomejeno od davkoplačevalcev, vrnit ga pa ni treba nikomur [razn prihodnjih generacij].

da ne bi o sprejemanju une ladje migrantov, ki so jo Italjani zavrnili. Libijske opice zmetale vse od rdečega križa v kontejner in šli popivat po terasah in plačevat z 100evrskimi bankovci :)
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jul.2018 at 14:16
LOL o tem sem že slišal...





"threat processing centre" - se pravi t.i. "reptile brain" bi oni shut-downali kao? Pa saj ta je ŽE shut-downan pri slinjavih beta pedrih. Saj smo jih vidli tle, kako so se prostituirali in trdili, da Slovenija ni ogrožena in da gre sedaj za ekonomijo HAHAHAHAHA kurbe odvratne, kastrirane...

Edited by Sid Ninja - 09.Jul.2018 at 23:15
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jul.2018 at 22:16
Vsi Levičarji se še vedno sprenevedajo, ko so obtoženi podpore pedofiliji in zlorabe otrok :

"Desmond is Amazing!" LOL



to ni zloraba otrok?

to ni postavljanje terena za pedofilijo? Kaj pa je? Svoboda mogoče?
Edino v vašem marxističnem narobe svetu mogoč!

Otroci bodo delal tisto, za kar bodo od staršev oz likov avtoritete dobival "positive encouragement". V kaj feministične cipe spodbujajo otroke, ki jih imajo načez v institucijah? V pedre, transexualce, bedake, kastrirance, zadrogirane fuxe na ne vem kakšnih pomirjevalih, k jih te feministične cipe po institucijah ne znajo drugače zaposlit, umirit ali brzdat....

Ne pozabit tudi naprej podpirat legalne pedofilije za Islam po Evropi. Danska, Skandinavija, Britanistan, Nizozemska, Belgistan - Child Brides fuck yeah!
> "To je edini svet, ki ga poznajo!" LOL   

Edited by Sid Ninja - 09.Jul.2018 at 22:23
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jul.2018 at 22:23

ena Putinova carska še iz leta 2013

In danes, ko se že vidi, da Ameriki/Zahodu/Izraelu/kozojebom ni uspelo v Siriji s svojimi proxiji... wonderful! :)
Jug Sirije je praktično počiščen (ameriški okupatorji še nekaj vztrajajo tam na jugu puščave ob jordanski meji, a s svojimi šestimi plačanci ne morejo nič), sedaj se samo še čaka premestitev vojske na področju idblibskega smetišča, kamor so zadnja leta pošiljajo bradače ob predaji (v zadnjih dneh jim Rusija na jugu Sirije ni več ponudila Idliba kot možnosti za premestitev, saj so jim rekli, da se bodo tam v kratkem vodile operacije in da nima smisla :D ROFL). In potem ostane samo še vzhod s Kurdi in Američani. Kaj se bo tam razvilo se še ne ve, ampak Kurdi se že dogovarjajo z Damaskom in če so količkaj pametni, bodo odpikali kavboje, za svoje dobro (saj si ne želijo all out war s turškimi plačanci in turško vojsko). S Turki pa je že tudi prišlo do dogovora, saj se počasi umikajo iz Afrina, kar je dejansko pravo presenečenje (je zadaj ruski deal, kaj tretjega?). Sirija bo obstala kot ena država, pa če se Amerika razpoči. :)

Čifutom se pa že tresejo hlače zaradi Golana. Ampak je tu Rusija in +mio ruskih Židov - nek deal bo moral pasti, saj Rusi ne bodo pustili, da Izraelci izkoristijo novo priliko za plenjenje sirske zemlje, po drugi strani, pa SAA sama verjetno ne bo šla na Golan (za vrnitev domovini). Iranci so trenutno zadaj in niso na fronti na jugu, tako da Izrael nima izgovorov za nove napade na SAA, a se le-ti kljub temu dogajajo (te dni so ponovno - čez ameriško okupacijsko področje pri al-Tanfu) napadli zračno bazo T4 pred Palmiro.

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jul.2018 at 22:32
Originally posted by Poli Poli wrote:



ena Putinova carska še iz leta 2013


Putin ima torej "carske" - glede na tvoje konstantno slinjenje nad Rusijo, bi človek skori posmilu, da ti je ta diktator kul, potem pa tole :

Originally posted by Poli Poli wrote:





kaj zdej? A to je samo Trump bad guy, ker se druži z Putinom, ki ima "carske" ?


Uno, k ti je Putin car, pa Rusija je ful zakon, kljub temu, da so desničarski nacionalisti in imajo že leta desno anti-liberalno politiko. Ob enem bereš skrajno levo Mladino in si senilni partizan, ampak se ne izrekaš za skrajnega levičarja [predvidevam], ampak Liberalca..... Putin sovraži Liberalizem in njegov politični svetovalec Dr. Aleksandr Dugin to s ponosom razlaga na Info Wars Alex Jones showu, ampak tega ne gleda, ker gre za skrajno desne teorije zarote [čeprav plačane od Židov ampak skrajno desne :D :D

in tako naprej... lepo je bit Tak bedak poln protislovij in ob enem bit tako zabit, da kadar ne razumeš drugih, avtomatično predvidevaš, da so preneumni za vaše marxistično visočanstvo...hahahaha

Edited by Sid Ninja - 09.Jul.2018 at 22:34
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jul.2018 at 23:03
Originally posted by Newsweek Newsweek wrote:



Donald Trump Told Angela Merkel, ‘You Owe Me $1 Trillion’ in Their First Meeting: Report

http://www.newsweek.com/donald-trump-anegla-merkel-1-trillion-1014437?utm_source=Facebook&utm_campaign=NewsweekFacebookSF&utm_medium=Social



Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jul.2018 at 23:19
Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

]Evo, spregovorila je Barbara iz dežele svobode govora... 

<h1 ="title style-scope ytd-video-primary-info-renderer">The cost of open borders: Spain</h1>





> ej glede tegale...

odličen angleški naglas ima btw

> nikol nism spremljal njenega kanala, sam sem opazil, da je spregovorila o migracijah že prej. [mism, da sta jo tud že z Vendom šerala].
Za to vsekakor vsa čast, ker vsakdo, ki spregovori in pove resnico, tvega marsikaj... lahk bi jo prjavli in ji nardil kr neki štale. Lahk ti tud kanal zbrišejo in gre vse delo "v nič"..... Glede na to, da ima 140k subsov, je kr heavy weight Youtuber, kar pomeni, da je FUL tvegala za tole. Večina pičkurjev in drisk smo videli, da nimajo jajc o tem govorit, ali pa se sprenevedajo.... Mazzini ga je sploh zmagal, pederajs ogaben da ne bi o raznih Štefančičih, Žižkih in podobnem govedu, ki bi manj tvegal, kot ona, pa niso mel jajc, ker so pač svinje.

Tko da ja. En aplavz I guess da vse babe pr nas niso izdajalske migrantoljubne kurbe....


* edit : Potty poglej si še pod njen video :D prvi ((( link ))) ahaha "the times of israel"

Edited by Sid Ninja - 10.Jul.2018 at 15:26
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jul.2018 at 00:08
khm....Rusija na strani belih ljudi, levica ni na strani bele rase...

Russia Welcomes Afrikaners: 15000 Boers Plans To Move To Russia From South Africa



Če bi bila Slovenija pametna bi si tudi umislila kako družino pripeljat sem in jim prodat zemljo. Po mojem bi se imel pri nas kmeti marsikaj naučit od njih Ljubljani, levici & marxistom valda dol visi za kmetijstvo, tako kot za produkcijo ali denar na splošno
pri levakih je samo : "take, consume, borrow extra, consume more, repeat" LOL
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jul.2018 at 13:26
OOOO PAPEŽ, KI LIŽE MIGRANTSKE TACE!

LEVICA + NSI V NOVI SLOVENSKI VLADI <3 LOLOLOL



hahaha... ni čudno, da se izdajalske vatikanske kurbe od NSi tako dobro razumejo z izdajalci iz levice... saj so identični... oboji ljubijo migracije, migrante, odprte meje in posiljevanje populacije z drekom <3

HAHAHAH TO PAPA! FAJN MU TACO ZASLIN ČEFURJU NAGRAVŽNEMU! Saj so mu pol vrjetno kakega pečenega dojenčka prnesl, da si je okus popravu....



LOL ... taka brutalna ogabna ostudnost ima lahko par samo pri političnih levičarjih..... prav ne preseneča me, da se tako dobro razumejo z svojimi vatikan kurbami <3 bodo eno super vlado nardil s tistim pedrom Toninom in uno svinjo debelo Novak...



Edited by Sid Ninja - 10.Jul.2018 at 15:18
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jul.2018 at 13:41
> btw : ko sem čekiral intervju z nedavno preminulo, k je bla omenjena na tem forumu, zagledam v tem IDENTIČNEM mediju tole govno :

"BODIEKO" hahaha... smrdi po "NEW AGE" gnojnici! <3

Originally posted by bodieko bodieko wrote:



Shod za znanost združil znanstvenike v boju proti »alternativnim dejstvom«

https://www.bodieko.si/shod-za-znanost-zdruzil-znanstvenike-v-boju-proti-alternativnim-dejstvom



WTF so ALTERNATIVNA DEJSTVA? Dejstva so ali pa niso.

Alternativnih dejstev ni. Oziroma : poznam eno alternativno dejstvo - to je dejstvo, da bo Severni pol do leta 2014 brez ledu ..... HAHAHAHA HAHAHA... to pa je recimo eno fajn alternativno dejstvo, med tem ko DVOM v VAŠ BULLSHIT nikol ni "alternativno" dejstvo.

Dvom je zmer samo dejstvo - nikol alternativno...

No ja - glede na to, da zakoni Republike Slovenije izrecno prepovedujejo dvom v Holokravst, jst predlagam, da čimprej sprejmemo zakonsko prepoved dvoma v "klimatske spremembe" [klimatsko prdenje]!


NEW AGE = RELIGIJA... in to izredno nevarna religija. Opažam, da mnogo ljudi sploh ne dojema, da so pod vplivom :/

MUH SCIENCE AND CLIMATE CHANGE
grem stavit, da tele pičkurske "znanstvene" kurbe vrjamejo v to, da je spol mavrica in ne binaren
BAHAHAHA KURBE OGABNE!



> TRUMP TOTALNA FAKING LEGENDA, K JE TEM SKURBANIM SVINJAM POVEDU, DA SO KLIMATSKE SPREMEMBE POFUKAN NATEG - IN KLIMATSKE SPREMEMBE SO TOČNO TO : POFUKAN JEBEN NATEG!


Edited by Sid Ninja - 10.Jul.2018 at 13:47
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jul.2018 at 16:38
> menawhile in the normie world of #FakeNews, Climate Change and muh migration :

Originally posted by FAKE.SHIT FAKE.SHIT wrote:


Donald Trump ranked worst president in US history by nearly 200 political scientists

https://www.yahoo.com/news/donald-trump-ranked-worst-president-215700182.html?guccounter=1



LOL HAHAHAHAHA "POLITICAL SCIENTISTS" - MUH SCIENCE!

Ravno včeri sm gledu en prispevek, kako je tisti pofukanec - mism, da je bil Adorno, sam nism šur iz faking ((( Frankfurt School ))) dajal napotke svojim zombijem, da naj vse politično nekorektne argumente naslavljajo z "nelogičnimi" - to me spomne prav na tisto črvivo gnido od Profeta....   

Trump je faking najboljši POTUS zadnjih 100 let al pa še več.... Kdo je bil sploh primerljiv z njim? Raegana so najprej ustrelil, potem je pa še Libijo bombardiral... :/ in to mal bolj resno, kot tistih par raket, ki jih je moral Trump izpdrnit, da mu je una njegova židovska cipa dala mir....
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jul.2018 at 16:51
The Truth About Cultural-Marxism | Re: Cenk Uygur From The Young Turks




Kulturni Marxizem je dejstvo in če so levičarji spet nerazgledana, ignorantska tesla je to samo njihov problem :)

3 dimenzije družbe so v politiki : politika, ekonomija in kultura. Zahod je bil najprej prevzet s strani KULTURNE dimenzije Marxizma in šele sedaj ga je ugrabil politični marxizem, EU pa postaja tudi ekonomsko marxistična [Slovenija nikol s tem sploh ni zaključila, tako da valda pri nas faking zombiji naprej pridno podpirajo ekonomski komunizem].

Vsekakor je izraz "Kulturni Marxizem" popolnoma točen.
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jul.2018 at 16:57
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

Originally posted by Poli Poli wrote:



ena Putinova carska še iz leta 2013


Putin ima torej "carske" - glede na tvoje konstantno slinjenje nad Rusijo, bi človek skori posmilu, da ti je ta diktator kul, potem pa tole :

Originally posted by Poli Poli wrote:





kaj zdej? A to je samo Trump bad guy, ker se druži z Putinom, ki ima "carske" ?


Uno, k ti je Putin car, pa Rusija je ful zakon, kljub temu, da so desničarski nacionalisti in imajo že leta desno anti-liberalno politiko. Ob enem bereš skrajno levo Mladino in si senilni partizan, ampak se ne izrekaš za skrajnega levičarja [predvidevam], ampak Liberalca..... Putin sovraži Liberalizem in njegov politični svetovalec Dr. Aleksandr Dugin to s ponosom razlaga na Info Wars Alex Jones showu, ampak tega ne gleda, ker gre za skrajno desne teorije zarote [čeprav plačane od Židov ampak skrajno desne :D :D

in tako naprej... lepo je bit Tak bedak poln protislovij in ob enem bit tako zabit, da kadar ne razumeš drugih, avtomatično predvidevaš, da so preneumni za vaše marxistično visočanstvo...hahahaha



še neki glede tegale odgovora levaški nerazlgedani ignorantski retardirani opici Loliju...


Eeee :

TRUMP NI NA ČELU DEMOKRACIJE! KIM JONG IN PUTIN STA NA ČELU DEMOKRACIJE. PODPIRA JU VEČINA LJUDSTVA, KATEREMU VLADATA, MED TEM KO TRUMPA NE PODPIRA VEČINA LJUDSTVA, KATEREMU VLADA.

ZAKAJ? KER JE NA ČELU USTAVNE REPUBLIKE.

USTAVNA REPUBLIKA NI ENAKO DEMOKRACIJA! DEMOKRACIJA = DIKTAT DRHALI, USTAVNA REPUBLIKA = ZAŠČITEN INTERES MANJŠIN. YUUUUUUUGE DIFFERENCE



"republika" Severna Koreja nima za brezveze pred svojim nazivom besede : "demokratična" "republika" - enako je veljalo za Vzhodno Nemčijo in še kak drug demokratični produkt diktata drhali..... Ustavna Republika sicer vsebuje element demokracije, torej demokratične volitve, a je interes manjšin prej Z USTAVO ZAŠČITEN. V Ameriki s sistemom elektoskrih glasov, pri nas z proporcionalnim sistemom. Đabe to vam, ko pridno izkoristite hibe proporcionalnega sistema sebi v prid in naredite 15 identičnih strank, ki skupaj zberejo 70% in utišajo interes manjšine - torej 30% tistih, ki smo volili.

Vas - marxiste, ljubitelje čredne drhali to seveda ne zanima, ker vas zanima le VEČINA - torej diktat drhali in pa "executive power", torej izvršilna oblast [a.k.a. vlada]. Ostalo vas ne zanima, ker ste debili.

ajt faking halfwit - zdej pa prdi naprej svoj komunistični bullshit! <3 kreten retardiran

Edited by Sid Ninja - 10.Jul.2018 at 18:22
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 459460461462463 540>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 1,625 seconds.