Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - TV Shows
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

TV Shows

 Post Reply Post Reply Page  <1234 21>
Author
Message
Slay View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 13.Mar.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 723
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Nov.2010 at 19:14
Only fools and horses & Married with children sta dve moji najljubsi :D
Criminally insane
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Online
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Nov.2010 at 09:43
Originally posted by Dri Dri wrote:

Only fools and horses & Married with children sta dve moji najljubsi :D


RODNEY in DEL BOY sta totalna zmagovalca LOL
MacGyver je zakon!
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Nov.2010 at 14:24
Uf ste našteli kar neki dobrih, pa tudi res dosti takih ki jih sploh ne poznam. Od tistih ki sm jih jst vidu mi je definitivno najboljša The Sopranos.
FUCK THE WORLD
Back to Top
N.J.C. View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 575
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote N.J.C. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Nov.2010 at 15:16
http://www.youtube.com/watch?v=2cIZoJFZxSM

Anthrax so vedl kaj je dobra nanizanka :)
TWO IN THE PINK, ONE IN THE STINK!
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Nov.2010 at 17:50
Jaz sem pa zdaj zvedel kaj ni. V pomanjkanju idej sem cuknil 1. sezono Supernatural. X-files, damn, še Buffy the vampire slayer imajo globje karakterje, bolj domiselne dele in manj lesene like. Od tistih delov ki sem jih pogledal je vsak povsem enak, samo pošastki ki se jih rutinsko odstrani so malo drugačni. Tuga. Sicer še vedno mislim da so telebajski slabši ampak kaj dosti verjetno tudi ne.

Edited by devlin - 30.Nov.2010 at 17:50
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2683
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Nov.2010 at 18:11
Js sem tudi pogledal samo prvo sezono in prvi del druge sezone serije Supernatural. Nisem star 15 let več-takrat bi mi bilo verjetno všeč... In ja-vse nekak po istem kopitu...

Sem pa zaj not pado v BREAKING BAD!! Fajna zadeva. Sem že pri 3. sezoni. 4. pride julija ven komaj...



Nomen est omen.
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2683
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Dec.2010 at 07:58
BREAKING BAD je fakin ZAKON! V nekaj dneh obrno vse 3 sezone:):) Četrta pa komaj julija pride...
:S
Nomen est omen.
Back to Top
Monxster View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Aug.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 356
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Monxster Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Dec.2010 at 15:28
Originally posted by JuRiJ JuRiJ wrote:

Jst gledam zdej Blue mountain state. Od študentu ku bi samu fukali, žurali in špilali fuzbal Big%20smile Sam meni je zakon, ma dobre fore, mi ni tista klasična ameriška komedija.. 


sm tole začel gledat, pa je tako butasto, da morm kr do konca sezono pogledatBig%20smile
Back to Top
JuRiJ View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 886
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JuRiJ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Dec.2010 at 15:31
Jst sm v dveh dneh vse do zdej pogledu Big%20smile  

Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Dec.2010 at 17:07
Originally posted by N.J.C. N.J.C. wrote:

http://www.youtube.com/watch?v=2cIZoJFZxSM

Anthrax so vedl kaj je dobra nanizanka :)

Hhehe, sam res...in ravno 5 dni nazaj je bila epizoda na Kanal A, crkneš od smehaBig%20smile
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Dec.2010 at 17:10
Originally posted by Real Real wrote:

BREAKING BAD je fakin ZAKON! V nekaj dneh obrno vse 3 sezone:):) Četrta pa komaj julija pride...
:S
 
a se zajbavaš Confused Cry  js sm mislu, da bo spomlad...... men osebno najbolša ever - pa sploh ni iz mojega favorite žanra - sam je tolk zakon narjena, da je noro!!!
 
sj po tem veš, da je nadaljevanka dobra, k si celo noč govoriš, SAMO še nasledni del pogledam, pol grem pa res spat Big%20smile 
 
 
jst sm pa čist v Big Bang Theory padu LOL LOL LOL sploh ne morm vrjet, da me sprva ni do konca notr potegnl (mislm, da sm mel prvih šest delov ene 2 let nazaj dol, pa se mi pol ni dal več....) .... sj mi je bla fora, sploh uni prizor, k sm ga nalimal sm gor je epic.... (sm se zmotu - sploh ni uvodni 1.dela - ampak pride kasnejeSmile  - samo kr ni mi tolk dogajal - sm ravno Fringe najdu pol....
 
Dr. Sheldon Cooper ga zmaga na celi črti + ostali 4 karakterji - vsak zase totalno priceless. Od stranskih karakterjev mi ga pa Leslie Winkle zmaga LOL LOL kašne prbija....
 Na splošno ne gledam velik teh humorističnih nadaljevank, ampak ta me je res notr potegnla.... pogledal celo 1. skori že celo 2. sezono v par dneh.... že dolg mi ni tolk dogajal na kej, da sm kr gledal 1 del za drugim.... Embarrassed 


Edited by Wind Carrier - 06.Dec.2010 at 17:15
Back to Top
matos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1745
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Dec.2010 at 18:53
Baje je bla par dni nazaj v seriji Bones (ki mi je sicer res pofl) ena scena z nekim norveškim black metal bendom, ki so ukradl truplo nekemu ameriškemu death metal bendu in pol je bla cela štala...
no enivej, ve kdo kera epizoda bi to bla?
. . .
Back to Top
Davorin.L. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Dec.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Davorin.L. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Dec.2010 at 19:00
Bojda tole: http://www.imdb.com/title/tt1248445/

po prebranim sodeč - facepalm material. (oziroma, material za glodat takim ljudem, kot mi je ena ženska nekoč rekla, da "če bi pa jaz bila metalka bi se kar ubila."  Prav. Oziroma: škoda. Kakor vzameš, no. Big%20smile)


Edited by Davorin.L. - 06.Dec.2010 at 19:11
I kill people all day long,
I sing my song,
because I'm John Lawman.
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Dec.2010 at 21:05
hm.. menda niste nastel six feet under.. ki mi je bla med najljubsimi svoj cas.. drgac mi je pa totalno blizi angleski kot ameriski humor.. al bundyja recimo ne prenesem, pa verjamem, da je vecini smesn.. sploh ne maram, ce se americani rezijo zraven.. anglezi se loh.. :)) cudn ane..

cist me prlimajo poirot&sherlock..  hilarious so 'allo 'allo&you rang m'lord.. only fools and horses (obozujem maratone na htv).. twilight zone.. alfred hitchcocks presents.. black adder.. twin peaks.. the storyteller.. monthy pyton.. spartacus mi je boljsi kot rome..

zadnje case se kar rada pogledam tud star trek, ce pride na spored.. kar je precejsn preobrat..


se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
buhuhu View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 14.Jul.2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote buhuhu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Dec.2010 at 22:14
FAWLTY TOWER! :D pa seweda that 70's show
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Dec.2010 at 21:49
Moram tole probat. Izgleda odfuk LOL

http://www.youtube.com/watch?v=jhODwtSimQ4
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2683
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Dec.2010 at 09:13
Js pogledo FlashForward. Kr dobra serija. Ne vem pa zakaj ne bojo snemali druge sezone ker je dost materiala...

Zdaj gledam Spartacus-Blood and Sand.

Nomen est omen.
Back to Top
AishaBerg View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 15.Jul.2008
Location: United Kingdom
Status: Offline
Points: 1370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AishaBerg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Dec.2010 at 16:11
A mi zna kdo povedat kva je bla zaena britanska humoristična tut ne tolk zlo doug nazaj na RTVSLO 1/2; edino kar se spomnem je da je bla ena britanska familija b britanski hišci, pa da je meu sin en flash na LOTR in se je obleku v Froda, pol pa še fotra nasral da se obleče v Gandalfa... nasledn kader je bil pa, kako sta stala sred Londona nek na busni postaji.. ve kdo? Me matra že neki cajta.


btw:

@ matos: js sm gledala tist... obup- trije al štirje whiny fags z pedrskim glasom in očitnimi lasuljami, tisto kar se pa sliš na začetku epizode pa ni black. umes se pojav še par kadrov z musko ampak tist tut ni nevem kaj.
Morm pa priznat, da je kader, ko Stephen Fry našteva zvrsti metala v svoji strogi prijazni britanščini, priceless Heart pač začetek epizode je hecen ene 10 minut, pol se pa zgodba o tem kdo je bolj brutal in kdo je koga ustrelu, samo še vleče. nč posebnga.


Edited by AishaBerg - 10.Dec.2010 at 16:17
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ!
Back to Top
fireinthahole View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.May.2010
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fireinthahole Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Dec.2010 at 22:41
My name is Earl je zakon :D pogledou vse 4 sezone edin škoda je k se menda sploh neve al bo naprej sploh še kj posnet.... upam da...:D
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Dec.2010 at 01:51
Nič ne bo posnet več:D je dead že lep čas zdej imo.
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
buhuhu View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 14.Jul.2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote buhuhu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Dec.2010 at 12:12
je blo pa par mescou nzaj na hrwaškem programu ;)
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Dec.2010 at 12:47
Jah tud prav, ampak pač 'k se menda sploh neve al bo naprej sploh še kj posnet', se ve. Ne bo.
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
Voith View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 02.Mar.2008
Location: Kuwait
Status: Offline
Points: 836
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Voith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Dec.2010 at 13:55
Breaking Bad for teh win.

Sm res na ex pogledal vse zdj pa komi čakam nasledno sezono.

Back to Top
Davorin.L. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Dec.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Davorin.L. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Dec.2010 at 14:51
ja, Earl je bil ok. Nič pretresljivega a taka luštna zadeva ob kateri si se malo odklopil in se režal. Je pa kvaliteta ful nihala, če se prav spomnim.
I kill people all day long,
I sing my song,
because I'm John Lawman.
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2683
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Dec.2010 at 12:48
Originally posted by Voith Voith wrote:

Breaking Bad for teh win.

Sm res na ex pogledal vse zdj pa komi čakam nasledno sezono.



Jaaa! Fakin zakon

Js obrno Spartacusa:Blood and Sand. Zaj mam Fringe da vidim kak je. Boardwalk Empire je naslednje pol
Nomen est omen.
Back to Top
fireinthahole View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.May.2010
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fireinthahole Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Dec.2010 at 21:06
Originally posted by Jan Ov Plain Jan Ov Plain wrote:

Jah tud prav, ampak pač 'k se menda sploh neve al bo naprej sploh še kj posnet', se ve. Ne bo.


ja no.. moja napaka Embarrassed
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2010 at 03:24
Pete sezone Dexterja je konc, pomoje overall najslabša do zdej.:/ Kr mal upam, da bo šesta zadnja pa da zadevo prpeljejo do enga epskega konca.
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2010 at 04:08
Originally posted by Real Real wrote:

Originally posted by Voith Voith wrote:

Breaking Bad for teh win.

Sm res na ex pogledal vse zdj pa komi čakam nasledno sezono.



Jaaa! Fakin zakon

Js obrno Spartacusa:Blood and Sand. Zaj mam Fringe da vidim kak je. Boardwalk Empire je naslednje pol
 
BREAKING BAAAAD!!!!!! Clap Thumbs%20Up NAJBOL!!! najprej sm okleval, če bi sploh šou gledat, k mi ful ne sede stil in vsebina, k sm bral.... sam k sm pa enkrat začel gledat mi je pa prou ratala #1 nadaljevanka ever!!!! Enostavno je tolk faking dobr narjena - res, sj vsebina ni bad - sam meni ne sedejo preveč tu mač realistične stvari iz ceste v filmih.... sm pa tja (pa take fore) že....sam večinoma iščem dober sci fi, ki ga je zelo težko dobit.... pol pa tole-  čisti realizem - najbolša kamera ever in pa najbolša režija ever!!!!
 
Fringe je ratal meni osebno dost bad... Confused kr tko, skoz bolj kr neki mi ratuje.... do nekje sredine 2 sezone mi je bil še kul, zdj mi je res skoz slabši - mogoč ga samo jst tko doživlam.... sam 1. sezona mi je bla res ubitačna.... je pa vredno gledat, če ne drugega zaradi Dr. Walter Bishopa...
 
Dexterja mam pa še 11. in 12. del - men je bila 5. sezona super in nimam nobenih pripomb! Itak se začenja ponavljat.... sj nimaš kej... kaj boš pa novega izumu.... men je ql - boljš k prejšna npr. in če primerjam z Lost 5. sezono, k je bla men neki najslabšega ever (največje razočaranje ever - razn mogoč še prison breaka 3. in 4. sezone.....  mi je tole EPIC! Big%20smile 
 
Drugač pa trenutno neki najbolšega mi je bla Big Bang Theory - sm jo pojedu v mal več k 1 tednu vse pogledal!!!! vse 3 sezone in še prvih 10 delov 4. Big%20smile N A J B O L !!!!!!! drugač nism fan humorističnih serij kej preveč.... Sleepy sam ta je pa res najbol do zdej, kar sm vidu.... (za moj okus) - 4 epic g33ki, totalno upizdeni - modeli špilajo scrable v Klingonščini - A LAHK NO?! BAZINGA!!! Big%20smile 


Edited by Wind Carrier - 14.Dec.2010 at 04:11
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2683
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Dec.2010 at 09:32
Originally posted by Jan Ov Plain Jan Ov Plain wrote:

Pete sezone Dexterja je konc, pomoje overall najslabša do zdej.:/ Kr mal upam, da bo šesta zadnja pa da zadevo prpeljejo do enga epskega konca.


Ma 5. sezona je bla kr ql. Samo ker zadnji del. Lol. eh...
Konc septembra torej 6. sezona...
Nomen est omen.
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2683
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Dec.2010 at 09:37
Originally posted by Wind Carrier Wind Carrier wrote:

Originally posted by Real Real wrote:

Originally posted by Voith Voith wrote:

Breaking Bad for teh win. Sm res na ex pogledal vse zdj pa komi čakam nasledno sezono.
Jaaa! Fakin zakon Js obrno Spartacusa:Blood and Sand. Zaj mam Fringe da vidim kak je. Boardwalk Empire je naslednje pol

 

BREAKING BAAAAD!!!!!! Clap Thumbs%20Up NAJBOL!!! najprej sm okleval, če bi sploh šou gledat, k mi ful ne sede stil in vsebina, k sm bral.... sam k sm pa enkrat začel gledat mi je pa prou ratala #1 nadaljevanka ever!!!! Enostavno je tolk faking dobr narjena - res, sj vsebina ni bad - sam meni ne sedejo preveč tu mač realistične stvari iz ceste v filmih.... sm pa tja (pa take fore) že....sam večinoma iščem dober sci fi, ki ga je zelo težko dobit.... pol pa tole-  čisti realizem - najbolša kamera ever in pa najbolša režija ever!!!!

 

Fringe je ratal meni osebno dost bad... Confused kr tko, skoz bolj kr neki mi ratuje.... do nekje sredine 2 sezone mi je bil še kul, zdj mi je res skoz slabši - mogoč ga samo jst tko doživlam.... sam 1. sezona mi je bla res ubitačna.... je pa vredno gledat, če ne drugega zaradi Dr. Walter Bishopa...

 

Dexterja mam pa še 11. in 12. del - men je bila 5. sezona super in nimam nobenih pripomb! Itak se začenja ponavljat.... sj nimaš kej... kaj boš pa novega izumu.... men je ql - boljš k prejšna npr. in če primerjam z Lost 5. sezono, k je bla men neki najslabšega ever (največje razočaranje ever - razn mogoč še prison breaka 3. in 4. sezone.....  mi je tole EPIC! Big%20smile 

 

Drugač pa trenutno neki najbolšega mi je bla Big Bang Theory - sm jo pojedu v mal več k 1 tednu vse pogledal!!!! vse 3 sezone in še prvih 10 delov 4. Big%20smile N A J B O L !!!!!!! drugač nism fan humorističnih serij kej preveč.... Sleepy sam ta je pa res najbol do zdej, kar sm vidu.... (za moj okus) - 4 epic g33ki, totalno upizdeni - modeli špilajo scrable v Klingonščini - A LAHK NO?! BAZINGA!!! Big%20smile 


Js nisem niti poznal serije. Sem videl da si ti napisal da je ql in sem dal za firbec vlečt prvo sezono, pol še ostali 2. In ja-zakon Še bomo čakali do julija ko pride 4.sezona...

Fringe zdaj js gledam. Sem sicer pri prvem delu še...

Pol pa pride na vrsto Boardwalk Empire

Sicer pa za razliko od filmov, so serije še vedno dobre
Nomen est omen.
Back to Top
Davorin.L. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Dec.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Davorin.L. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Dec.2010 at 10:05
pa men je dexter bil v redu... čeprav neki fuuul novega že od konca druge sezone ni blo. Pač išče prijatelja, so-morilca, ljubico... in potem ponovi vajo. Za moje pojme bi morali z njegovo sestro kej resnega naštrikat, da bi bilo spet zanimivo. Pa upočasnit tempo. Pa eno sezono brez nekega uber serijskega morilca naredit. Saj imamo že tako enega skoz pred očmi :)

Overall... peta sezona - boljša kot tretja in slabša kot prejšnja.
I kill people all day long,
I sing my song,
because I'm John Lawman.
Back to Top
najramch View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 04.May.2009
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote najramch Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2010 at 21:42
Sem spomladi spoznal, da spremljam samo serije na "s";

- Six Feet Under
- Sopranos

sitcoms:

- Seinfeld
- Scrubs
- Spin City
- (South Park)

... super :)
If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe.
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2683
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2010 at 22:09
Js zdaj gledam Fringe. Serija rata komaj zanimiva tam nekje okrog 8/9. dela. Mislim da bom drugo sezono tudi pogledal...
Nomen est omen.
Back to Top
AishaBerg View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 15.Jul.2008
Location: United Kingdom
Status: Offline
Points: 1370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AishaBerg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2010 at 23:03
BLACK BOOKS, britanska zadeva

Bernard Black runs his own bookshop even though he doesn't much like people who buy books and hates having customers. Next door to Bernard's shop is the Nifty Gifty gift shop run by Fran, probably Bernard's only friend in the world. When Bernard's accountant goes on the run Bernard employs stress victim, Manny to help in his shop. This leads to a series of surreal adventures around the shop.

..takoj začutš željo po alkoholu in cigaretih, proved
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ!
Back to Top
diluted View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: East Bay, CA
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote diluted Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Dec.2010 at 09:49
Mad Men anyone?
Back to Top
matos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1745
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Dec.2010 at 16:18
trnutno mi življenje lepša tale (nova) serija:
http://www.comedycentral.com/shows/ugly_americans/index.jhtml

Aja pa tud Flight of the Choncords in cimranje ob Office
. . .
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Dec.2010 at 17:07
Ugly Americans sm jz uspel prist do ene 10. epizode pol se mi pa enostavno ni dalo več.:/
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
Isvaroth View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 03.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 256
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Isvaroth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Dec.2010 at 11:56
Gledam trenutno Pillars of the earth in morm rečt, da je zakon k prkaže medieval society kok je pokvarjen.
 
Drgač Spartacus je tut zakon, k je podobn PotE ravno zarat te družbe, ampak da je postavljen u rimske čase.
You are not dead, you never existed
Back to Top
(((OdiumNostrum View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3115
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (((OdiumNostrum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jan.2011 at 23:17
Končal z Lost, tko da se bom vrgu na Von Trierjev Riget (The Kingdom)
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jan.2011 at 00:40
Pillars of the Earth je bil men ZAKON!!! škoda, k je bla sam 1. sezona, po drugi strani pa mogoč bolš, je vsaj ta res zakon! Thumbs%20Up
 
Pogledal Sopranos in mi je bla kr uredu. Ene par zakon karakterjev notr Big%20smile sploh JT je bil faca, k je bil kr metalc Clap LOL Big%20smile edino konec.... Ouch mešani občutki Confused 6. sezon gledat, za tak konec...precej kontroverzno.... Confused  ... celo sporočilo, kr zanimivo - sploh Tonyev lik - čist pritisloven - po eni strani dost kul fotr, po drugi strani pa totaln sociopat... bolj ko gledam mafijo, bolj vidim, da je to v bistvu popolna zrcalna slika naših voditeljev - sj Uncle Junior celo Chaneyu piše in Tony ter tisti FBI agent se popolnoma strijata glede vojne "proti" terorizmu..... makes you think Dead 
 
zdej pa gledam Band of Brothers Clap dost dobr - sploh iz tehnične plati vrhunsko - ene par shotov mi je blo res norih - tam v 1. delu, k se na ladjo vkrcavajo al pa posnetek Einthovena, k gori..... pa scene v gozdu. Všeč mi je, k je velik akcije - sj kul drama pa vse, sam cajt je bil že za en show, k je res povdark na akciji Clap dost realistično tud. Ok, Spielberg itak ne more iz svoje kože pa mal zacukra na cajte, sam je ...recimo da, v mejah normale.... itak so pa Allies spet the good guys.... pa kr tko nemce mal kaže na cajte, k ene pussye.... .... Dead sj res, da niso '44 po 2 letih zračne premoči zaveznikov mel več tolk powerja...sam so se po mojem mal bolj dostojno upiral, kokr not kaže..... Sploh nism vedu, da je Market garden bil neuspešen btw  Dead sm mislu, da poznam WW2.... Confused 
 you don' fuck with the germans when it comes to combat warfare Smile  komaj čakam, da pride Ardenska ofenziva, da bom lahka navijal za Tiger Panzer divizion bhhutal march Big%20smile 


Edited by Wind Carrier - 03.Jan.2011 at 06:56
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2683
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jan.2011 at 21:18
Js sem pogledal Boardwalk Empire. Sem pričakoval več. Mogoče malce razočaran. Ni slabo samo kaj te vem-več sem pričakoval-več akcije, zapletov, spletk...
Bom pa seveda 2. sezono tudi pogledal ko pride...

Zdaj sem nazaj na Fringe-2.sezona. Ma dobra serija kaj naj rečem...

Pol pa Pillars of the Earth...
Nomen est omen.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jan.2011 at 10:53
Californication je baje štartala 4. sezona - to bo spet smeha Big%20smile 
 
Big Bang Theory je na pavzi, če se ne motim?
 
Ma kdo še kako idejo? najbol me zanima sci fi ali pa vsaj fucked up cyco stuff Big%20smile  notice : pogledal sm praktično vse..... če se še kaj skriva le na dan z besedo ---> npr.- The Event mi je bil ful dober Big%20smile V 2009 je tud zdele 2. sezona štartala, se kr veselim :)
 
Band of Brothers še vedno gledam.... Sleepy Nobenega Panzer marcha ni blo Cry sam 101. airbourne skoz kaže, pa nemce, k se umikajo Confused  samo omemba, da je "herojski" general Patton pač razbil nemški obroč v Ardenih.... zdej je že januar '45 


Edited by Wind Carrier - 05.Jan.2011 at 10:55
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3818
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jan.2011 at 11:17
BBT bo jutr nov del kokr se spomnem.
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2683
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jan.2011 at 17:59
Californication je res že zunaj 4 sezona-čeprav je official nasl tedn. 2 dela sta zunaj že



Nomen est omen.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2011 at 11:20
bbt je najbol  Big%20smile komej čakam.
 
V 2009 je štartal - 1. del men osebno kr precej obeta. Skoz bol mi je. Vmes sm pogledal celo original 1983 verzijo, k je tko no Big%20smile..... morš bit res 80s fan, da prebaviš... sj kej kul na cajte, sam nova varzija mi je tud vsebinsko neprimerljivo boljš!
 
Califonication sm pogledal prva dva dela, mi je ql.
 
Fringe bi mogu zdele tud nasledni del že bit na netu, morm pogledat...  Embarrassed 


Edited by Wind Carrier - 10.Jan.2011 at 11:20
Back to Top
matos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1745
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2011 at 14:24
Originally posted by Goregrindmadnes Goregrindmadnes wrote:

Končal z Lost

tud jaz. Ampak mene konec ni najbolj zadolvoljil, ko so rekli že vsi, konec je:"mehh.."

Edited by matos - 10.Jan.2011 at 14:24
. . .
Back to Top
(((OdiumNostrum View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3115
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (((OdiumNostrum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jan.2011 at 19:41
pogledal mini serijo The Pillars of the Earth, ki mi je bila zelo všeč, kljub temu, da me te zgodovinske serije niso nikoli kaj prida pritegnile, saj se mi je vedno zdelo, da premlevajo eno in isto. No na vrsti je Spartacus: Blood and Sand.

Ups, nism videl skor identičnega posta Isvarotha mal bolj zgoraj...no enivej...i like it   

Edited by Goregrindmadnes - 18.Jan.2011 at 19:52
Back to Top
naur View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 342
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote naur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jan.2011 at 19:47
modern family... zdle po dolgem času lep sitcom

Edited by naur - 18.Jan.2011 at 19:47
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jan.2011 at 20:08
Jeps, gledam sprot, kr zabavna serija, ful so dobr use prepletl Californication novi deli so tko tko, pomojem bom nehou gledat ker mi use skp ratuje prevelka Santa Barbara.
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jan.2011 at 20:59
Originally posted by Jovo Jovo wrote:

Jeps, gledam sprot, kr zabavna serija, ful so dobr use prepletl


IMO 2.

Sm začel gledat 'Sons of Anarchy', sm sred druge sezone, TRGA!
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 21>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,531 seconds.