Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - TV Shows
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

TV Shows

 Post Reply Post Reply Page  <12345 21>
Author
Message
Isvaroth View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 03.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 256
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Isvaroth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jan.2011 at 01:22

Tut sam sm začel gledat SoA in sm prot koncu 2.sezone in se popolnoma strinjam z Janom! K sm slišu, da se gre od bajkerske "mafije" me ni nč zanimal, ker nism glih pristaš bikerjev, ampak mi je par kolegov to serijo skos hvalil, tok da sm reku da jo morm prevert in k sm pogledu 2 dela me je že čist notr posrkala. Zgodba je zakon spisana, ker se use tko dobr zaplete in use je povezan, pa same fore iz dela v del so hude, liki so kul itd. Če koga zanima nej si jo prever.

You are not dead, you never existed
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2682
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jan.2011 at 09:47
Fringe's back!
Nomen est omen.
Back to Top
Lupus View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 13.Sep.2009
Status: Offline
Points: 248
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lupus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jan.2011 at 10:31
Če koga zanima; Spartacus: Gods of the Arena e01 je zunaj :p


Back to Top
(((OdiumNostrum View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3115
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (((OdiumNostrum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jan.2011 at 11:09
nice...lihkar sem pr predzadnji epizodi Blood & Sand
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2682
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jan.2011 at 14:39
Ja-samo ni nadaljevanje ampak predzgodba-prequel...
Nomen est omen.
Back to Top
(((OdiumNostrum View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3115
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (((OdiumNostrum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jan.2011 at 22:57
se ve...in če bo sam pol tko zabavna kot B&S bom več kot zadovoljen (pri zadnjem delu sem dobesedno rjovel od ugodja...sick fuck ja)
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10913
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jan.2011 at 00:01
Lihkar pogledal The Prisoner (2009 verzijo), precej zanič. Original je pa zakon. O Twin Peaks se je tudi neki govorilo tle. Kar se mene tiče zelo precenjena serija.
FUCK THE WORLD
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jan.2011 at 00:11
Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Lihkar pogledal The Prisoner (2009 verzijo), precej zanič. Original je pa zakon. O Twin Peaks se je tudi neki govorilo tle. Kar se mene tiče zelo precenjena serija.

Ne samo precej, ampak totalno. Jim C. v vlogi nr. 6? Ne se zajebavat. To se nebi smelo zgoditi (kar smo se že neki cajta nazaj tu pogovarjali), res so onečedili eno največjih klasik vseh cajtov,...grem poslušat The PrisonerBig%20smile
Back to Top
blackoutt View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Sep.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1023
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blackoutt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jan.2011 at 11:53
Mal zajebu, ko sem poslal tale post med Filmsko sceno:
:)
V zadnje pol leta sem pogledu kar nekaj novejših serij:
-True Blood (dve sezoni, pol res rata čista traparija; če ne že prej)
-Generation Kill (o marincih, ki gredo nad Bahdad)
-Spartacus: Blood and Sand (nice)
-The Pacific (dobr...ni ravno BOB ampak se da gledat)
-Rome (pričakoval več povdarka na vladavini Cezarja, je pa kr zanimiva in pestra serija)

V kratkem času si imam namen pogledat še The Pillars of the Earth
....všeč so mi predvsem zgodovinske, novejše zadev (staro že vse pogledano:)
Kakšen predlog?

Edited by blackoutt - 23.Jan.2011 at 11:53
Back to Top
Davorin.L. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Dec.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Davorin.L. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jan.2011 at 12:01
http://www.imdb.com/title/tt0944947/

Tegale se veselim! Še par mesecev... pol bomo pa vsi friki na tole popolnoma razočarani Clap
I kill people all day long,
I sing my song,
because I'm John Lawman.
Back to Top
blackoutt View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Sep.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1023
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blackoutt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jan.2011 at 12:40
Kul, zgleda da bo kar dobra serija!
Teta Wikipedia pravi da bo treba počakat do 17.4.
Back to Top
pestilence. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Jan.2009
Status: Offline
Points: 2465
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pestilence. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jan.2011 at 13:23
Originally posted by Davorin.L. Davorin.L. wrote:

http://www.imdb.com/title/tt0944947/Tegale se veselim! Še par mesecev... pol bomo pa vsi friki na tole popolnoma razočarani Clap

Song of Ice and Fire?
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan
Back to Top
Davorin.L. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Dec.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Davorin.L. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jan.2011 at 14:29
Tako je.
Čeprav bi raje videl da dobimo preden avtor umre še preostale knjige kot to serijo, a mislim, da bo vredna greha. Sploh Cersei. Vredna greha.
I kill people all day long,
I sing my song,
because I'm John Lawman.
Back to Top
blackoutt View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Sep.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1023
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blackoutt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jan.2011 at 21:14
Originally posted by Goregrindmadnes Goregrindmadnes wrote:

se ve...in če bo sam pol tko zabavna kot B&S bom več kot zadovoljen (pri zadnjem delu sem dobesedno rjovel od ugodja...sick fuck ja)


Ravnokar pogledu Gods of the Arena E01. In ja je še več krvi, bolj izvirne fore pri bojih, več golih teles, več sexa, celo Domina ima lesbo sceno....:D
Top shit!!!
....škoda da je samo 6 epizod!

Tuki si lohk pogledate prvo epizodo: http://www.starz.com/originals/spartacus

Stran je kar zanimiva, lahko si naredite sliko samega sebe kot gladiatorja; nekak takole hehehe:






Edited by blackoutt - 23.Jan.2011 at 22:04
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2682
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jan.2011 at 22:16
Js tudi dans pogledal prvi del! Zakon!

Kje pa si narediš to sliko? Sem iskal na strani pa nič...



Edited by Real - 23.Jan.2011 at 22:24
Nomen est omen.
Back to Top
blackoutt View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Sep.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1023
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blackoutt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jan.2011 at 19:57
Originally posted by Real Real wrote:

Js tudi dans pogledal prvi del! Zakon!

Kje pa si narediš to sliko? Sem iskal na strani pa nič...



Greš v Enter the Arena, počakaš da se naloži in nato Begin.


Evo pogledu Pillars Of The Earth. Se strinjam z vsem napisanim do sedaj o tej seriji.

Sedaj je pa na sporedu The Corner http://www.imdb.com/title/tt0224853/
če mi pa ne bo potegnila pa Breaking Bad, glede na vse navdušenje o tej seriji.

P.S.: je kdo že gledal/pogledal Tudorje?



Edited by blackoutt - 28.Jan.2011 at 20:18
Back to Top
(((OdiumNostrum View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3115
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (((OdiumNostrum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jan.2011 at 21:46
js gledam atm breaking bad pa me je proti pričakovanjih pocuzalo čist not...
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2682
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jan.2011 at 22:57
Originally posted by blackoutt blackoutt wrote:

Originally posted by Real Real wrote:

Js tudi dans pogledal prvi del! Zakon!

Kje pa si narediš to sliko? Sem iskal na strani pa nič...



Greš v Enter the Arena, počakaš da se naloži in nato Begin.


Evo pogledu Pillars Of The Earth. Se strinjam z vsem napisanim do sedaj o tej seriji.

Sedaj je pa na sporedu The Corner http://www.imdb.com/title/tt0224853/
če mi pa ne bo potegnila pa Breaking Bad, glede na vse navdušenje o tej seriji.

P.S.: je kdo že gledal/pogledal Tudorje?



Hvala! Bom ju3 probal:)
The Tudors so pa zakon! :)
Nomen est omen.
Back to Top
Lupus View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 13.Sep.2009
Status: Offline
Points: 248
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lupus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jan.2011 at 19:08
Bom tule sprobal srečo, če slučajno kdo kaj ve. Ali obstaja v Sloveniji kako društvo, ki bi prakticiralo kaj v stilu "gladiatorskih bojev" (gladij + ščit)? Big%20smile
Back to Top
blackoutt View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Sep.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1023
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blackoutt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Feb.2011 at 14:37
Pogledal Breaking Bad prvi dve sezoni....kr uredu, sm pa tud pričakoval, da mi ne bi všeč. Te res potegne not...bom pogledal še dve preostali sezoni, sam bom vmes naredil malo pavze.
Sm si pa potegnil dol Deadwood, in to od prve sezone naprej, malo za vmes.
Spartacus: Gods of the Arena bom pa počaku da se predvajajo vse epizode in jih pogledu v enem šusu:)


Edited by blackoutt - 13.Feb.2011 at 14:37
Back to Top
Isvaroth View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 03.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 256
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Isvaroth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Feb.2011 at 03:06
Evo, tut js sm si preveru Breaking bad in sm dons končal s 3.sezono oz. zaenkrat zadnjo. Lahk sam rečem da je totalno kul in finish v zadnjem delu je odličen :O Komj čakam 4.sezono da vidmo kva se bo zgodil z Waltom, Jesseom... Baje da bo šele julija pršla sm bral nekje :/
You are not dead, you never existed
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Feb.2011 at 03:15
Breaking Bad je zmaga! Big%20smile 
 
jst pa Californication gledam zdele... .sm že mislu, da bo tale sezona mal slabša, k je začel na veliko sekat, jst sm mislu, da bom umru od smeha  zdej, k sm gledal 4. in 5. del... a dej no - un model - un miljarder.... k je bil ful hepi, k je erekcijo dožvel po ful časa, k so mu Hankov scenarij prebral lolz .... Big%20smile Big%20smile Big%20smile nočem preveč spoilat - sam ta del je bil dokaj epic... pa tale zdej tudi.... šestega še nism pogledal...
 
Runkle je še vedno care!!!!
 
Becca ga skoz bolj rulz!!!!
 
 
90s are deffenetly comming in! It was about time!
 
ALICE IN CHAINS FTW!!! Big%20smile i wish they did an UKJ cover hehehe Heart


Edited by Wind Carrier - 18.Feb.2011 at 03:17
Back to Top
lolplz View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 28.Jan.2011
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lolplz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Feb.2011 at 11:04


Ta serija je totalna zmaga.
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Mar.2011 at 18:51
Brigada - zakon zadeva! Kronologija mulca, ki lih pride iz vojske, zbere skup še druge mulote, rata šefe svoje bande, pa vse do družbenopolitičnih sprememb v 90-ih in dalje... Glede na to, da ne visim lih 24/7 pred tv-jem/kompom, je bla to (vsaj men) najkulejša stvar po Sopranovih.
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
blackoutt View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Sep.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1023
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blackoutt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Mar.2011 at 11:23
Pogledu Breaking Bad zadnjo, tretjo sezono in komaj čakam na četrto sezono!
Trenutno (zlo počasi) gledam Boardwalk Empire (pomoje ni potrebno posebej predstavljati te mini-serije)
Thumbs%20Up...that"s all I can say
Back to Top
Dolen View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 246
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dolen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Mar.2011 at 13:35
Mogoče sem spregledal... ampak se mi zdi da nihče ni napisal da gleda How I Met Your Mother?!ShockedConfused Od humorističnih, ki niso bili omenjeni mi je še zakon Rules of Engagement... Jeff oz. patrick Warburton je itak svjetski mega carSmile
Od risank pa Family Guy über alles, 2. mesto zaseda South Park, potem pa še Simpsoni, Superjail(totaln sick shit!) pa še kaj..
Sem pa gledal večino serij kaj so tu naštete, sem pač odvisen od tega, tak da mi ni zdaj za naštevat kaj mi je vse kul in zakaj Big%20smile

!St. Ilj Hardcore!
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Mar.2011 at 14:10
Jz gledam 'The Shield' zadnje cajte NONSTOP.:S

The Shield trailer. Skor tolk mi pwna kt kak Wire.:S
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Mar.2011 at 18:33
Shocked

a kdo gleda V 2009?

začel se je tko tko, mi ni blo lih neki najbol...samo -  iz dela v del mi je ratval boljše - zdele 2. sezona še boljše in pravkar sm pogledal, kar je bil mislm, da zadnji del te sezone (e10.s02) res zakon!

sm mal brskal pa nism našu nekih podatkov - sam upam, da ne pomeni, da je to zdej kr KONC nadaljevanke?! Shocked

a kdo spremlja te novice, pa ratingi pa ta bs?


Edited by Wind Carrier - 24.Mar.2011 at 18:39
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3817
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Mar.2011 at 19:42
V zna bit konc, ker so ratingi v pizdi, tko k več al manj cela serija (razen bejb v njej :))
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Mar.2011 at 23:56
men je bla fenomenalna, sploh 2. sezona - edino grafična podoba mi je bla mal sterilna.

Vmes sm si prou pogledal original V mini serijo iz 80s, sm se prou prsilu, da sm do konca gledal, k original je bla komi za pogledat -  da sm vidu, kolk je spremenjena vsebina in morm rečt, da se res noro dodelal zadevo.

Mi pa je ful škoda, ker mam filing, da 3. sezone ne bo. Neki sm ujel, da je gledanost ful padala Cry
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3817
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Mar.2011 at 09:33
No ja, "konc" je tak, da je še vse odprt...
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8477
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Mar.2011 at 16:51
Zdaj sem se spravil gledati Harper's island, sem pri tretjem delu in mi je kul.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
blackoutt View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Sep.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1023
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blackoutt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Apr.2011 at 21:45
Originally posted by Jan Ov Plain Jan Ov Plain wrote:

Jz gledam 'The Shield' zadnje cajte NONSTOP.:SThe Shield trailer. Skor tolk mi pwna kt kak Wire.:S


Tud jst sm začel gledati...prvo sezono. Kar všečna zadeva ja.
Back to Top
FIFS666 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 09.Feb.2009
Status: Offline
Points: 413
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FIFS666 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Apr.2011 at 09:01
Twilight zone-tok zakon!
Breaking bad- pa lih gledam in je zaaakon!
Lost- največji sranje.
Prison break- mi je biu zelo kul čeprav tretja sezona malo nepotrebna..
Dexster- Mi je biu kul ka je tak anti heroj  :) pa pokažejo da je tut pizda ane :D
Aja Wind c.... glede Hanka definitivno največji car!
 
 
PS- Drgač pa waste of time :D


Edited by FIFS666 - 05.Apr.2011 at 09:09
Pojej jogurt.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8477
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Apr.2011 at 20:29
Fucking Iron man rip-off...

http://www.youtube.com/watch?v=Fw6J9OGSXpg
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
polopoklip View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 2106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote polopoklip Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Apr.2011 at 00:24
Trenutno gledam nadaljevanko Queer as Folk.
Nisem se še pregrizel skozi prvo sezono in že je prišlo do overload-a na pol golih atletsko oblikovanih moških teles, ki se zibljejo v ritmih elektronske glasbe. Wacko
...separation of delusion and cum...

Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Apr.2011 at 13:22
Včeraj je štartala A Game of Thrones, kr vredu zadeva...


Sem pogledal Camelot in Merlin pilota, pa sam res kr neki...
Back to Top
Nerthag View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Nov.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 376
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nerthag Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Apr.2011 at 14:40
Game of Thrones Hug epicz0r.
You all are flies, flying towards the light, seeking death...but yet you don't know...
Back to Top
(((OdiumNostrum View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3115
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (((OdiumNostrum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Apr.2011 at 15:29
fuuu kaj se je že začela?! must see naoo
Back to Top
Davorin.L. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Dec.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Davorin.L. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Apr.2011 at 15:36
O, ja... me čaka za danes zvečer! Komi čakam! :)
I kill people all day long,
I sing my song,
because I'm John Lawman.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Apr.2011 at 15:47
The Killing, ravno dobro se je začela in do sedaj je zelo dobra.
Back to Top
Nerthag View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Nov.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 376
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nerthag Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Apr.2011 at 19:00
Originally posted by Goregrindmadnes Goregrindmadnes wrote:

fuuu kaj se je že začela?! must see naoo

Že včeraj po svetu, dons v slo na hbo. :) je blo že pred peto zjutrej na partisu :)
Sj če mate HBO glejte po TV, za support, da se jim našopa gledanost Star



Edited by Nerthag - 18.Apr.2011 at 19:00
You all are flies, flying towards the light, seeking death...but yet you don't know...
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Apr.2011 at 19:03
Na cucirci in sidereel pa 3 minute po koncu v ameriki:D
Back to Top
Davorin.L. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Dec.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Davorin.L. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Apr.2011 at 19:27
Lepo je vedeti, da so nekatere stvari na tem svetu še vedno 'taken care of' tako kot se spodobi :)
I kill people all day long,
I sing my song,
because I'm John Lawman.
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Apr.2011 at 22:02
Game of Thrones = win! Glede na to, da sm use prebrou, lah recem, da je prvi del biu super narejen! Upam, da bo kvaliteta ostala na tem nivoju, to bo res nora serija potem!
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
(((OdiumNostrum View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3115
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (((OdiumNostrum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Apr.2011 at 22:47
sicer nisem supportal na tvju, ker je bil ob tisti uri zaseden, ampak sem si pa zdaj ogledal to čudo in ja res je top zadeva, katero sezono bi verjetno pogledal na dah, če bi mi bilo to omogočeno.
Back to Top
Davorin.L. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Dec.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Davorin.L. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2011 at 18:48
mislim - sranje... Game ot Thrones je res noroa reč. In najlepše od vsega je da vemo, da kvaliteta (vsaj dokler bo imel Martin kaj prstov vmes) ne bo padla, ko se bo po parih delih občinstvo navadilo na fuk in gore scene (ok, gora niti na a vseeno... nekaj mora fuku delat družbo, da mu ni dolgčas), kot se je zgodilo kakšnemu True Bloodu.
Casting je za oženit se z njim (ok, Cat je čudna napram knjigi, pa bom že preživel), vizualno je WOW, igra in režija... skratka... ne morem ne kazat neobjektivnega navdušenja! Da ne govorim o tem, da kakšnih 50x na dan pomislim, kako lepo bi bilo, da bi zdaj lahko pogledal vsaj še en del.
Je pa zabavno kaj vse fene knjžne serije moti pri nadaljevanki. Zjutraj sem bral en forum kjer se tip pritožuje da je preveč doggy style fuk scen. Way to go! Thumbs%20Up


Edited by Davorin.L. - 21.Apr.2011 at 18:49
I kill people all day long,
I sing my song,
because I'm John Lawman.
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2682
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2011 at 20:26
KOmaj čakam da pogledam prvi del samo me čas daje...
Nomen est omen.
Back to Top
Isvaroth View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 03.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 256
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Isvaroth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2011 at 13:46
Pogledu V:2009 (http://www.imdb.com/title/tt1307824/) in morm rečt da mi je čist sedla ta serija, kljub temu da nej bi bli ratingi u pizdi, sploh za 2.sezono, ki mi je bla glih tko zakon. Res da so učash kkšne "češke fore" k niso dobr pojasnene, ampak jebeš, se nism za to obremenjeval tok. Škoda pa res, če jo bojo ukinl...
 
"We are of peace, always!"


Edited by Isvaroth - 23.Apr.2011 at 13:47
You are not dead, you never existed
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Apr.2011 at 10:30
men je bla zakon serija in dejansko mi je druga sezona še ful bl dogajala :)

edino vizualna podoba je bla preveč flashy za moj okus - jst bi bolj dark pa raw - sam vseeno - meni osebno je blo top, zaradi vsebine.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 21>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,344 seconds.