Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - TV Shows
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

TV Shows

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 21>
Author
Message
blackoutt View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Sep.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1023
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blackoutt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jun.2011 at 18:58
Hud je ja, k svina je dobra serija, že od prvega dela!
Ta vikend sem imel časa samo za 3 dele prve serije, ampak ga še ni konc!:D
Gledamo naprej...
Back to Top
Godpuppy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Godpuppy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jun.2011 at 00:32
Game of Thrones, 9. del. Fuckin' epic! Big%20smile

Prosm ne spoilat LOL
You can never be too Specialized!!



Back to Top
blackoutt View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Sep.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1023
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blackoutt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jun.2011 at 08:27

Jst ne bom, ker tud pogledal ne bom, je Dexter nevem kolikokrat boljši! GOT pride na vrsto, če res ne bo pametnejšega za gledat.

Counting all the assholes in the room

Well I´m definitely not alone, well I´m not alone
Back to Top
brutalc View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Dec.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 358
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote brutalc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jun.2011 at 08:20
Originally posted by Godpuppy Godpuppy wrote:

Game of Thrones, 9. del. Fuckin' epic! Big%20smileProsm ne spoilat LOL


Sem vedel, da bo zvalila zmaja iz tistih jajc
Back to Top
pestilence. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Jan.2009
Status: Offline
Points: 2465
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pestilence. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jun.2011 at 10:52
Ti zmaji bodo potem naredili še en velik Razstur^^

Je pa problem. Big Bang Theory ma pavzo, Game Of Thrones ma pavzo, pravtako Doctor Who.

Praktično vse kar gledam :(
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan
Back to Top
Godpuppy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Godpuppy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jun.2011 at 12:47
Še noben zmajček mi ni bil tako prikupen kot ta. Heart
Jebemu, en taki bi prav prišel za ljubljenčka, da bi mi zjutraj hitro jajca popeku ;)


You can never be too Specialized!!



Back to Top
blackoutt View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Sep.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1023
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blackoutt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jun.2011 at 13:02
...po vsej verjetnosti tvoja hehe!
:D
 
Counting all the assholes in the room

Well I´m definitely not alone, well I´m not alone
Back to Top
Davorin.L. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Dec.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Davorin.L. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jun.2011 at 20:09
hahaha... drgač pa zakon konc!!! Sam a jih ni v knjigi dojila? Tongue
I kill people all day long,
I sing my song,
because I'm John Lawman.
Back to Top
MajTits View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 646
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MajTits Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jun.2011 at 20:47
Sej kao doji unga k ga ma v narocju na zacetku, a ne?:)
Back to Top
blackoutt View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Sep.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1023
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blackoutt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jun.2011 at 21:46
Dexter season 3 right fuckin now!
Counting all the assholes in the room

Well I´m definitely not alone, well I´m not alone
Back to Top
Davorin.L. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Dec.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Davorin.L. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jun.2011 at 08:44
Originally posted by MajTits MajTits wrote:

Sej kao doji unga k ga ma v narocju na zacetku, a ne?:)


I guess... ampak je tako posneto, da vidiš predvsem če hočeš videt. LOL
I kill people all day long,
I sing my song,
because I'm John Lawman.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jun.2011 at 14:30
nova futurama!
Back to Top
Isvaroth View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 03.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 256
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Isvaroth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jun.2011 at 04:04
Dons 1.del 4.sezone True Blood!
You are not dead, you never existed
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jun.2011 at 04:45
Originally posted by Isvaroth Isvaroth wrote:

Dons 1.del 4.sezone True Blood!


jp jp
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
blackoutt View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Sep.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1023
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blackoutt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jun.2011 at 15:48
Zakluču z tretjo sezono Dexterja. Še zmeri napeto in zanimivo, čeprav sta mi bili prvi dve boljši.
Dons (upam) štartam z četrto sezono:D
 
Counting all the assholes in the room

Well I´m definitely not alone, well I´m not alone
Back to Top
Davorin.L. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Dec.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Davorin.L. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jun.2011 at 16:54
druga pa četrta sta naj
I kill people all day long,
I sing my song,
because I'm John Lawman.
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jun.2011 at 19:39
malo sm pregledoval to nit na rikverc pa nikjer našel kaj o BATTLESTAR GALACTICA. A je kdo gledal to zadevo? Se jo splača vlečt na računalo?
MacGyver je zakon!
Back to Top
Davorin.L. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Dec.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Davorin.L. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jun.2011 at 21:18
Bojda je izjemna. Jo čakam ko končam s Star Treki, kar upam, da bo v tem življenju in ne v naslednjem. Drugače pa je koliko vem Tegla velik fen te serije. Bo on povedal več.
I kill people all day long,
I sing my song,
because I'm John Lawman.
Back to Top
pestilence. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Jan.2009
Status: Offline
Points: 2465
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pestilence. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jun.2011 at 08:47
Originally posted by Mitja M.J. Mitja M.J. wrote:

malo sm pregledoval to nit na rikverc pa nikjer našel kaj o BATTLESTAR GALACTICA. A je kdo gledal to zadevo? Se jo splača vlečt na računalo?

Se splača.
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jul.2011 at 22:03
OH FUCK! da se vulgarno izrazim...
 
sm glihkar pogledal poslednji del Fringe (s03e22)!
 
nikoli si nebi mislu, da bojo tako izpeljali konec sezone! moram rečt, so me presenetili. Elegantno, zablojeno, časovno prepredeno in se bom kar ustavil, da ne bom kaj preveč napisal.
 
Za vse Fringe fane, ki ste še daleč pred koncem in za tiste, ki ste ttik pred njim...
 
poglejte do konca, ker je zanimivo Wink
 
p.s.: sedaj se bom pa počasi posvetil novi zadevi: BATTLESTAR GALACTICA ter obujanju spominov na X-files... Tokrat bom stvar vzel bolj počasi, in ne panično vsak dan, kot sem to počel s Fringe Smile 


Edited by Mitja M.J. - 05.Jul.2011 at 22:05
MacGyver je zakon!
Back to Top
Godpuppy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Godpuppy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jul.2011 at 02:08
Battlestar Galactica je zakon, sam si prej preveri, po kerem redu gledaš. Mislm, da je prvo miniserija, potem pa po sezoni dalje. Vmes sta tut dva filma, sam sta neodvisna od serije. 
You can never be too Specialized!!



Back to Top
blackoutt View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Sep.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1023
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blackoutt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jul.2011 at 08:12
Counting all the assholes in the room

Well I´m definitely not alone, well I´m not alone
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jul.2011 at 21:30
Originally posted by Godpuppy Godpuppy wrote:

Battlestar Galactica je zakon, sam si prej preveri, po kerem redu gledaš. Mislm, da je prvo miniserija, potem pa po sezoni dalje. Vmes sta tut dva filma, sam sta neodvisna od serije. 
 
minije sm pogledal in bil kar zadovoljen Wink. zdej bom počasi načel serijo, samo kaj, ko mi pobira takooooooo zelooooo počasi. sicer so narazpolago neki torrenti, ki jih mnogo ljudi seeda, samo so nek mkv format, ki ga moj philips dvd najbrž ne bo bral. pa še 120MB fajli so. pobiram tiste standardne 350MB avi fajle... 1 del pobira 19ur. če mam srečo, 10ur Dead 
MacGyver je zakon!
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jul.2011 at 01:43
yep - Battlestar remake je bil epic.... začne se z 2 minifilmčkoma, pa mislm, da je med drugo in tretjo sezono še en minifilm... sam nism več šur...
 
 
u glavnem - pogledal serijo 2 and a half men Clap tko NAJBOL! škoda, k se je stvar tko na pol zaključla in da niso vsaj približno zgodbe zaključli.... Cry drugač pa zakon - sm se nasmejal, ko že dolgo ne...
 
ve še kdo za kak tak kulski show?
 
zdej sm še zadnji del Big Bang Theory pogledal, tko da ne vem kaj bi gledal Big%20smile 
 
včeri je mislm, da Breaking Bad zaštartala 3. sezona...
Back to Top
(((OdiumNostrum View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3115
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (((OdiumNostrum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jul.2011 at 17:45
Saj o novem delu Breaking Bad (4. sezona ne 3.) je blo že nekaj govora s strani Reala in Mitje (če me spomin ne vara), sam je bil po Perotovih besedah manjši timewarp in so posti šli v črno lukno...
no še 1x...če je že kdo gledal prvi del...je na začetku kak remajnder, kako se je zadnji del 3. sezone končal?...ker če ne, si bo treba pogledat ta zadnji del, da se bodo vse te info lepo povezale...

Drugače pa sem obstal bolj pri koncu 2. sezone Fringe, ki sem jo doziral v prevelikih dnevnih količinah in me je malo minilo...

The Carnival prav tko, na začetku 2. sezone, upam da me čim hitreje spet zagrabi...

Zlovdal sem si 2 sezoni Mad Men, sam še mi ni uspelo začet, saj se mi nekako ne da podati v svet tistih kravateljcev...no lahko pa se izkaže za awesome zadevo...

Sicer pa sem poskušal z novo humoristično serijo Wilfred (z Elijah Woodom na čelu), sam mi je bil že prvi del popoln fail, tko da sem zbrisal ostalo...

Vidim pa precejšnji potencial v "Louie" (po 2 pogledanih e.) z Louis C.K.- jem za dirigentsko palico...nekaj histeričnih trenutkov...
Back to Top
blackoutt View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Sep.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1023
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blackoutt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jul.2011 at 22:06
Zdi se mi logično, da dajo na začetek nove sezone "remajnderja" ja, vsaj pri ostalih serijah, ki jih gledam je... za Breaking Bad pa tud sam ne vem kako se je zaklučila tretja sezona; preveš pogledanih serij!!!
Pravkar pogledu zadnjo posneto, 5. serijo Dexterja...zdj sm pa na suhem:D
Dexter je top shit!
Counting all the assholes in the room

Well I´m definitely not alone, well I´m not alone
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jul.2011 at 17:51
Dexter rulz! :) edino kar bi pripomnu je, da se imo že mal ponavlja vse skup.... po mojem bi mogl zaključit...
 
Breaking Bad mi ostaja top shit! Pogledal oba dela 4. sezone - maš mal reminderja na začetku, tko da ni panike!
 
 
Jst sm se mal na komedije spravu! :) Two and a half men sm si potegnu dol eno sezono čist za foro, pol sm pa tolk notr padu, da nism mogu nehat gledat!!!! LOL Charlie pa Allen Harper sta tko največje legende ever.... prej sm kdaj kak del ujel na TV pa me ni prtegnl...sam pol, k sm začel od začetka sm pa čist notr padu .... zdej vlečem dol Entourage - znalo bi bit zanimivo Smile 
 
pa neko angleško serijo še gledam (pozabu naslov), k se gre o enih 2 geekih, k delata v kleti ene corporate building pa dobita eno šefico...sam mi ni neki preveč - angleški humor mi na splošno ne sede, preterano je - čist do konca gledališko zaigrano...pogledal sm 2 dela.....in bom pogledal do konca, k je sam 6 delov zuni, pa mislm, da so sam po 20 min -  sam ni mi pa top shit.... Confused 
 
 
aja! Game of Thrones si morm še dol potegnt, baje je zakon! Smile 


Edited by Wind Carrier - 26.Jul.2011 at 17:53
Back to Top
Gigo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1681
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gigo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jul.2011 at 22:46
Wind Carrier: "The IT Crowd"

Men je kr nasplošno kul zadeva, js sm lih obratno - bolj fan british humorja tko da mi sede, na trenutke precej Pythonovske scene (nekatere so res skor že tolk, da je sumljivo :D)...


Back to Top
Železnk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 05.Jun.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1602
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Železnk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jul.2011 at 22:50
IT Crowd je zakon! Priporočam.
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jul.2011 at 23:11
Originally posted by Goregrindmadnes Goregrindmadnes wrote:

Saj o novem delu Breaking Bad (4. sezona ne 3.) je blo že nekaj govora s strani Reala in Mitje (če me spomin ne vara), sam je bil po Perotovih besedah manjši timewarp in so posti šli v črno lukno...
no še 1x...če je že kdo gledal prvi del...je na začetku kak remajnder, kako se je zadnji del 3. sezone končal?...ker če ne, si bo treba pogledat ta zadnji del, da se bodo vse te info lepo povezale...

Drugače pa sem obstal bolj pri koncu 2. sezone Fringe, ki sem jo doziral v prevelikih dnevnih količinah in me je malo minilo...

The Carnival prav tko, na začetku 2. sezone, upam da me čim hitreje spet zagrabi...

Zlovdal sem si 2 sezoni Mad Men, sam še mi ni uspelo začet, saj se mi nekako ne da podati v svet tistih kravateljcev...no lahko pa se izkaže za awesome zadevo...

Sicer pa sem poskušal z novo humoristično serijo Wilfred (z Elijah Woodom na čelu), sam mi je bil že prvi del popoln fail, tko da sem zbrisal ostalo...

Vidim pa precejšnji potencial v "Louie" (po 2 pogledanih e.) z Louis C.K.- jem za dirigentsko palico...nekaj histeričnih trenutkov...
Od tega Louia je dobra ena druga serija, sam se ne morm spomnt, ker (igra pa tut tista zenska iz Californication, od Runkla zena).

Za tole Wilfred serijo sm pa slisou dost pohval drgac, morm si dol stegnt.
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
(((OdiumNostrum View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3115
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (((OdiumNostrum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jul.2011 at 23:27
...verjetn misliš Lucky Louie...nwm, je na moji listi za v prihodnje...drgač pa je fora, ker not najdeš kopico komikov (od Nortona do Dipaola in še kaj vmes), ki zadevo še popestrijo s svojimi personami in stand up vložki...
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Aug.2011 at 23:44
spodaj bom mogoče malo spoilal, zato previdno z branjem:
 
 
 
gledam Battlestar Galactica (začel z 2.sezono). V redu zadeva ampak mi še vedno ni jasno kaj jim rabi tolko novinarjev. Imajo manj kot 50.000 ljudi, od tega več kot 30 novinarjev?!? se pravi več kot 30 časopisov, radiev in TV jev?!? in vse to deluje na par vesoljskih ladjah? pa še en velik kup zastopnikov različnih ljudstev... ma kakih ljudstev, ko pa je vse skupaj le 47.862 preživelih?


Edited by Mitja M.J. - 02.Aug.2011 at 23:44
MacGyver je zakon!
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3818
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Aug.2011 at 00:28
Originally posted by Železnk Železnk wrote:

IT Crowd je zakon! Priporočam.


+1
Back to Top
GraveyardSlut View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 03.Dec.2007
Location: Trinidad and Tobago
Status: Offline
Points: 623
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GraveyardSlut Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Aug.2011 at 07:41
IT Crowd, hvala za tole! ZAKON!
Rap: Band members with fake names
Black metal: Band members with fake names
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3818
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Aug.2011 at 07:58
Back to Top
(((OdiumNostrum View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3115
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (((OdiumNostrum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Aug.2011 at 10:31
Curiosity: The Questions of Life

S Hawkinovim Štefanom...looks good!
Back to Top
(((OdiumNostrum View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3115
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (((OdiumNostrum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Aug.2011 at 23:04
Originally posted by Goregrindmadnes Goregrindmadnes wrote:



Vidim pa precejšnji potencial v "Louie" (po 2 pogledanih e.) z Louis C.K.- jem za dirigentsko palico...nekaj histeričnih trenutkov...


pogledal prvo sezono in je totalen zadetek v polno...scene z Gerveisom so čist preveč za moje ubogo srce



Back to Top
Ružo View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Jan.2010
Location: Bilje
Status: Offline
Points: 172
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ružo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Aug.2011 at 23:30
CURB YOUR ENTHUSIASM--LEGENDARNO

http://www.youtube.com/watch?v=FK6yVazri0I&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=_xtJrH0IHso

http://www.youtube.com/watch?v=Dnv9NQmeDnQ&feature=related
vse religije temeljijo na laži..vsaka laž mora biti izkoreninjena!!
Back to Top
blackoutt View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Sep.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1023
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blackoutt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Aug.2011 at 09:00
Dons začnem z četrto sezono Breaking Bad; do sedaj je zunaj mislim da 5 delov...sweet!
Counting all the assholes in the room

Well I´m definitely not alone, well I´m not alone
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Sep.2011 at 12:09
Nova sezona Breaking Bad je men obupno dolgocasna, fak, prou ne morem vec gledat.

Drugace pa, pozabte zmajcke, mece, kemijo in nevemkajseuse, v torek pride nov del Sons of Anarchy!!!
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Sep.2011 at 14:22
Originally posted by Jovo Jovo wrote:

Za tole Wilfred serijo sm pa slisou dost pohval drgac, morm si dol stegnt.


Men je kr fnu.

Originally posted by Jovo Jovo wrote:

Nova sezona Breaking Bad je men obupno dolgocasna, fak, prou ne morem vec gledat.

Drugace pa, pozabte zmajcke, mece, kemijo in nevemkajseuse, v torek pride nov del Sons of Anarchy!!!


V sredo za nas.=)

Pa ja, men je tud Breaking Bad ATM precej dolgočasn.:S Se morm kr pomatrat, da se spravm gledat vsak del sprot.

Zdej se bo počas tud cel kup brand new serij začel, ene 10,15 jih mam namen stestirat kr, hopefully bo kej dobrega vmes.
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Sep.2011 at 15:11
Sporoc, ce bo karkol kul

Wilfred je men fun, sam ameriski, ne avstralski (avstralski mi je tko, cist dolgocasn, isto ko britanski Office).
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2683
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Sep.2011 at 17:52
Originally posted by Jovo Jovo wrote:

Nova sezona Breaking Bad je men obupno dolgocasna, fak, prou ne morem vec gledat.


Isto meni...Prve 3 sezone pa sem pogledal v manj ko tednu...
Nomen est omen.
Back to Top
blackoutt View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Sep.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1023
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blackoutt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Sep.2011 at 09:35
Ja, na žalost se kar strinjam z zgornjimi ugotovitvami o novi sezoni Breaking Bad...pa še Skyler je popolnoma 'zapuščena', ko je bila nosečnica, je bila res huda!:D
 
A mogoče kdo gleda Mad Men-a? Nekje na tv sem ujel eno epizodo, pa mi je bilo kar simpatično, kar sem videl:)
Da vem, če se mi splača pogledat; vem zakaj se gre, samo da ni preveč dolgcajt od serije...


Edited by blackoutt - 05.Sep.2011 at 09:42
Counting all the assholes in the room

Well I´m definitely not alone, well I´m not alone
Back to Top
(((OdiumNostrum View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3115
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (((OdiumNostrum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Sep.2011 at 10:17
Sporoči kako je...js mam prvi 2 sezoni na disku in se mi ne da začeti...

Sicer pa sem končal s prvo sezono Modern Family, ki me je proti pričakovanjih prilično osvojila...

Ravnokar zlovdal prvo sezono True Blood in Curb Your Enthusiasm...upam da mi vsaj eno potegne...
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Sep.2011 at 10:41
Originally posted by Goregrindmadnes Goregrindmadnes wrote:

Ravnokar zlovdal prvo sezono True Blood in Curb Your Enthusiasm...upam da mi vsaj eno potegne...


Bo.
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Sep.2011 at 16:16
Originally posted by GraveyardSlut GraveyardSlut wrote:

IT Crowd, hvala za tole! ZAKON!


men je pa totalno sux Confused

edino kar mi totalno rulz mi je uvodna 8bit style špica Smile



pogledal Entourage - dost zmaga pa to - sam zdej sm ven padu in zadnja sezona ne vem, al nism več v filingu za zgodbo al pa je res slabša.... u glavnem rad bi pohvali, ker vsaj do konca 7. sezone lahka rečem, da mi je res top shit. Zgodba enostavno ne postane dolgočasna in se ne ponavlja.

Game of Thrones - padu notr že takoj po prvem pogledanem delu - brez besed - to je to .... 12 od 10 Clap Thumbs%20Up  najbol ever!


Breaking bad sm ostal pri 3. delu, meni osebno je še vedno top.


True blood sm si 1x zloadal 1 del in k sm vidu, da so vampirji (boooring) sm zbrisal.... sicer pa se mi niti ni zdelo slabo narjeno.
Back to Top
Alex View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Aruba
Status: Offline
Points: 449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Alex Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Sep.2011 at 16:20
Men pa ne Dexter ne Battlestar nista potegnla.

Dexter mi je bil sicer prou dbest prvi dve sezoni, samo je preveč naivno vse skupi izpeljan. Sej je ful dobra zgodba pa vse samo dost isto k da bi gledu od Desperate Housewives prvi dve sezoni, samo da je tle pač en ubija pa več krvi je.

Battlestar bi biu pa lahko noro zakon, če nebi blo tok pofukano hollywoodsko. Ful nora zgodba, dbest characterji, samo po dveh sezonah žal grdo predvidljiva in romantična - the ends just never fucking meet. Isti moment ko je Laura Roslin dejansko preživela v 3. al 4. sezoni nism mogu več gledat.


Še zmeri mi je od vseh stvari DALEČ, daleč najbolša stvar The Wire, nasplošno so mi HBO serije bolj kul.
Nazadnje sm si pogledu mini-serijo The Corner, od istega modela k je naredu Wire in je spet super stvar, morm pa pogledat še Breaking Bad, True Blood, Game of Thrones in ostale "moderne klasike" katere sm zamujal..
Give me head 'till I'm dead
Back to Top
Ewelin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ewelin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Sep.2011 at 16:40
waaaaa a SOA so nazaj - čist sm že pozabla - noro - aja a še kdo gleda Kyle XY, sicer vem de j čist pusi sam jst sm vseen not padla - se strinjam de j Breaking Bad bl za spat kukr za kj druzga, True Blood je blo pa na začetk kr neki, zj se j pa začel mal bl dohajat, končno...
Out of control
Back to Top
GraveyardSlut View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 03.Dec.2007
Location: Trinidad and Tobago
Status: Offline
Points: 623
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GraveyardSlut Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Sep.2011 at 16:53
weeaaaa, sam še en del ostane od te sezone true blood :( vampirji gor, vampirji dol, važn d je kri :)

Kdaj pa pride druga sezona od Boardwalk Empire? A ni bla napovedana za jesen?
Rap: Band members with fake names
Black metal: Band members with fake names
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 21>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,484 seconds.