Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - TV Shows
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

TV Shows

 Post Reply Post Reply Page  123 21>
Author
Message
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: TV Shows
    Posted: 24.Nov.2010 at 21:05
evo, sm že dlje časa hotu posebi debato opret za nadaljevanke / nanizanke, da ne pišem notr v filmsko debato.
 
Nadaljevanke so mi zakon, ker jih ne zmanjka takoj - najhuj pr dobrem filmu je, da ga je najmanj po 3 urah in pol konec Cry ..... Big%20smile 
 
 
v zadnjih letih sm pogledal :
 
- Twilight Zone (vsak del zase) - kratke fantazijske zgodbice - gledal sem 80s predelavo originala. Sicer nisem pogledal vseh 6 (al kolk jih je) sezon, ampak na vsake 5,6 delov se najde kak res fajn - prava inspiracija
 
- The Outer Limits - enaka zadeva, meni mal slabša - je pa mel ene par delov res ful zakon -  še posebi en del mi je bil nadfantastičen, k se ena družba ljudi znajde v enih surreal okoliščinah v eni koči, kjer ima šefe - ata ful moči nad folkom in se vsako jutro vloge zamenjajo.... vse skup začenja že zgubljat pomen, ko nenadoma postane vse jasno Big%20smile
 
- Heroes - sm gledal po predlogu enega od bralcev paranoida Smile Save the Chearleader - save the World - 1. sezona mi ni bla čist mim, pol je pa šlo žal samo na dol. Moj favorite lik - HIRO NAKAMURA Clap itak! Big%20smile  4. sezono sm se že kr mal muču, da sm pogledal..... Confused
 
- Fringe - ena mojih najljubših nadaljevank EVER. 1. sezona mi je bila fenomenalna, pol so me mal razočaral, k so zožal zgodbo na Dr. Bishopa in Petra. Veliko noro hudih idej in namigov iz prve sezone je ostalo nerazloženih.  moj daleč najljubši lik, ki popolnoma reši nadaljevanko v 3. sezoni (ki mi je še mal slabša od 2.) - DR. WALTER BISHOP.
 
-BATTLESTAR GALACTICA (2004 RE-MAKE) IZ DA SHIT!!!! NORO!!!! Emotional action roller coaster, ki posega in črpa iz  - forbidden knowlege - our true history, tiste zgodovine, pred uradno zgodovino - prave resnice -  zato nas po mojem tolk očara in pritegne, k podzavestno prepoznamo fragmente prej omenjega v zgodbi.
 
12 kolonij, 12 človeških ras, dekadenca in apokalipsa - jedrski napad - konec civilizacije in pobeg - iskanje novega doma - - Battlestar Galactica je Noah's Ark in search for colonization :) for new home -  13. kolonije, ki obstaja samo v legendah in mitih - planeta Zemlje Big%20smile 
 
Izpostavu bi NORO dobro muzko z Keltskimi vplivi - http://www.youtube.com/watch?v=eON5O5MRz5M
 
favorite character : kdo drug kot Captain Kara "Starbuck" Thrace Smile 
 
4 sezone, k ne padejo v kvaliteti in lep konec!!! NAJBOL
 
zdej laufa še
 
-CAPRICA, ki je prequel Battlestar Galactici in kaše 12. kolonij in življenje na njih, z povdarkom na glavnem planetu Caprici. Spet zanimivo prepleta našo lastno skrito zgodovino, aktualno zemeljsko tematiko današnjega dne in fantazijo. Virtual World, Artificial Intelligence, Organized Religion / monotheizm and the terror of it, decadence of modhern world - must see! :) favorite character : Zoe Graystone (itak! Big%20smile  trenutno laufa 1. sezona in mi je všeč - upam, da ne bodo zadeve preveč razvlekl
 
- Lost - ful obetaven začetek - prvi dve sezoni ubitačni. No comment! :) Skrivnostni otok meets the Twilight Zone. 3. in 4. sezona sta mi bili za nianso razvlečeni in ne več tolk dobri, kot prvi dve - 5. sezona je bila popolno razočaranje Cry Dead - tu govorim osebno zase - eni so rekli, da jim je bila fenomenalna. 6. sezona je kr dostojno zaključila vse skup. Favorite Characters : Hurley, Ana-Lucia, Sawyer in pa Locke Thumbs%20Up 
 
- Prison Break - spet enaka zgodba - prvi dve sezoni sta me prikovali pred ekran in nism mogu nehat -  kej tacga se mi še ni zgodil v lajfu Big%20smile NORO je blo, pol pa 3. in 4. sezona polom - bi raje vidu, da bi se vse zaključlo že po prvih 2.
 
-The Charmed - ya, NO SHIT! resnično sm gledal pred leti vseh 8. sezon te nadaljevanke - wiccan tradition meets beverly hills LOL .... ene par dost kul idej, ful dobro igranje glavnih 4 karakterjev - celotna zgodba, ki se vleče čez sezone mi je ful dobro zamišlena, samo je vse skup tolk cheezy poenostavljeno, da si zaslužim nagrado, ker sm se prebil skozi vse to.... ostal živ in celo ne fasal sladkorne Big%20smile  
 
- The Terminator : The Sarah Connor Chronicles : 2 sezoni, ki se dogajata med 2. in 3. delom filmske franšize. Kot nadaljevanka mi ni slaba, samo gre le za mighty Terminator zgodbo.... mešani občutki - ni pa napačno - men je bla za pogledat - favorite Character - THE Terminatorka seveda! :) Cameron Phillips!
 
 
- Dexter - TOP 3. Mogoče celo najljubša nadaljevanka ever - Serijski morilec, ki je ob prostem času Forenzik na Miami oddelku za umore (ali obratno :)  trenutno laufa 5. sezona in meni je še vedno enako dobra, kot prejšne - mogoče mi edino prejšna 4. ni bla tolk power Big%20smiledrugače pa NORO :)  Najboljše izdelani liki do zdej IMO - prav prikradejo se v dnevno ob TV in postanejo tvoji "frendi" Big%20smile  - favorite characters - Dex & Deb, Stg. Batista
 
- Breaking Bad - mogoč najljubša od vseh. Govori o talentu Dr. kemije, ki je napravu v lajfu par napak in se znajde v vlogi prfoksa v srednji šoli, ima vse mogoče probleme, nakar se odloči, da bo začel kuhat meta-amfetamin in ga dealat v velkih količinah - ful realistična zadeva - NADZAKON! :) favorite character Hank Schrader.
 
-V 2009 (1983 remake) - na zemlji pristane odprava vesoljskih ladij, ki napoveduje prihod rase lepih in popolnih ljudi v miru in lepše čase .... nekateri ne vrjamejo fasadi in ustanovijo odpor. Favorite Character - Father Jack Landry.
 
- Flash Forward - sam 1. sezona, mislm, da ne bo nadaljevanj in je ql tko - kr solidno, je za pogledat. Cel svet dol pade za 2min & 17 sekund. V tem času vsi dobijo videnje, kaj jih čaka na točen datum čez pol leta. Stvar se zanimivo zaplete in razplete. My favorite Characters : Nicole Kirby & Dr. Bryce Varley
 
- The Pillars of the Earth - ful huda mini serija, ki se dogaja v Angliji v srednjem veku - polno nekih spletk in boj za nasledstvo umorjenega kralja - nadzakon!!!! favorite character - čarovnica Ellen :)
 
-Rome-  tudi zakon zgodovinska nadaljevanka v 2. sezonah, k kaže Rim v času državljanskih vojen - vse notr od Cezarja, Brutusa in teh jajc -  zakon je drugač Big%20smile 
 
- na novo sm si snel
THE EVENT - pogledal 1. del in zadeva kr obeta, mislm, da bo ql in za pogledat. Neki conspiracy + sci fi - lih zame Embarrassed 
 
 
 
če ma kdo še kej materiala, se priporočam Big%20smile že dolg nism nč dobrga gledal - spremljam trenutno le Dexterja in pa Fringe ter Caprico, sam po en del na teden Cry ..... Big%20smile


Edited by Wind Carrier - 24.Nov.2010 at 21:32
Back to Top
JuRiJ View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 886
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JuRiJ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Nov.2010 at 21:16
Jst gledam zdej Blue mountain state. Od študentu ku bi samu fukali, žurali in špilali fuzbal Big%20smile Sam meni je zakon, ma dobre fore, mi ni tista klasična ameriška komedija.. 

Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Nov.2010 at 21:18
hehe, sliši se booring, samo glede na to, da sm pozabu omenit CALIFORNICATION nadaljevanko, k mi je bla totalno rulz, če je kej temu podobno, pol me zanima Big%20smile 
 
favorite Californicatian character : RUNKLE!!!! ITAK! Big%20smile 
Back to Top
dole View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Apr.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1007
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dole Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Nov.2010 at 21:24
men je that '70s show res zakon :D

Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2682
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Nov.2010 at 21:44
Originally posted by Wind Carrier Wind Carrier wrote:

hehe, sliši se booring, samo glede na to, da sm pozabu omenit CALIFORNICATION nadaljevanko, k mi je bla totalno rulz, če je kej temu podobno, pol me zanima Big%20smile 
 

favorite Californicatian character : RUNKLE!!!! ITAK! Big%20smile 


Jaaa! Men je Californication tudi zakon. Kje je ša Januar...

Js sem pogledal Supernatural prvo sezono. In to je tudi vse

Ne vem-men ni neke...

Pa The walking dead mi je zakon. Prišlo zdaj ven. 4je deli so že. Serija o zombijih. Zaenkrat super...

Dexter itak zakon. Sploh pa 5 sezona zdaj. Se fajn zapleta...

OZ si gledal ti? Men 2. najbolša serija! Čista perfekcija. ZAKON!! Not padeš takoj...
Nomen est omen.
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2682
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Nov.2010 at 21:47
Od risanih gledam samo še South Park. Family guy ne gledam več pa itak ni nekaj...

Ostale dobe serije:

Monty Python's Flying Circus(1969-1974)
Band of Brothers(2001)-men NAJBOLŠA SERIJA
Twin Peaks(1990-1991)
The X Files(1993-2002)
Oz(1997-2003)
The Sopranos(1999-2007)
Rome(2005-2007)
The Black Adder(1983)
Mr. Bean(1990-1995)
Allo 'Allo!(1982-1992)
North & South(1985/86/94)
The Tom Green Show
The Andy Dick Show(2001-2003)



Nomen est omen.
Back to Top
(((OdiumNostrum View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3115
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (((OdiumNostrum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Nov.2010 at 21:52
js trenutn tud iščem nekaj, kar bi me ornk pritegnilo...atm pa sproti spremljam le Dexterja in Walking Dead...drgač pa mi je verjetn najljubša serija ever OZ...sem pa svoje čase bil na tekočem z Lost, House, Weeds, Heroes, sam sem zarad padca kvalitete vse opustil...Prison Break sem gledu do konca kljub slabemu nadaljevanju...no The Inbetweeners so konc, sam so bli zakon...Married with Children ostal nekje pri 6. sezoni in še bi se lahk kaj našlo...
Back to Top
pestilence. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Jan.2009
Status: Offline
Points: 2465
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pestilence. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Nov.2010 at 21:57
Twilight Zone je fajn.
Battlestar galactica je fajn.
Dr. Who je fajn.

Ostalo iz tega seznama me ni ravno pritegnilo. Si par ZELO rad pogledam Big Bang Theory

EDIT: X-Fileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees

Edited by pestilence. - 24.Nov.2010 at 22:49
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Nov.2010 at 22:00


Večina serij, ki sem jih gledu v preteklosti al pa jih še vedno gledam.
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Nov.2010 at 22:20
Pizda mate cajta. :)

Najboljša serija do zdaj mi je bla The Wire.

Od novejših humorističnih The big bang theory, luštna mi je tud Modern family.
Back to Top
AishaBerg View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 15.Jul.2008
Location: United Kingdom
Status: Offline
Points: 1370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AishaBerg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Nov.2010 at 22:26
Lie to me.
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ!
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Nov.2010 at 22:33
dyz: za braking bad bi te popravla da tip je prfox kemije u sredni šoli in k zve da je hudo zboleu in mu zdravstvena zavarovalnca ne krije zdravljenja se odloč da začne delat in dilat kristal meth:))

no men fine nadaljevanke:

Star Trek...use verzije zakon ...men osebno mogoče TOS s kirkom pa spocokom še najbol :)
in k smo že pr kapitanu kirku mi je zakon tut odvetniška nanizanka Boston Legal kjer isto špila william shatner...že starejši...enga precej odštekanga odvetnika k trdi zase da ma bolezen norih krav, str je 75let in peca kerokol babo k pride mem...nej bo midget, normalna, brez nog...nima veze važn da so joške...če pa že ni bab za pecat pa se dostkrat zgodi da koga ustreli bodisi s paintball pištolo alpa tut tapravo... uglavnem dost humorna zadevšna k ma tut predstavljene aktualne zadevšne k so se dogajale v svetu pač v času ko je nanizanka izšla..

pol sm se zj spet mal vrnila gledat allo allo :)))

pa nevem točn ampak par let nazaj so na HRT 2 ponoč vrtel ene sci-fi nanizanke...mislm da je bla ena Dr. Who (remake verzije k baje obstaja nanizanka v še starejši izvedbi).... za drugo sm pa pozabla...morem mau pobrskat en dan :)

ja no pa nemorem tut mem STARGATE serij...men osebno še najbol SG1...nevem...nekak mi pol to ni več to brez o'neila pa tealca in drugih...tut če se usake tok cajta ker pokaže in tut če so v drugih verzijah liki k majo podobne karakteristike k oni...
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2682
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Nov.2010 at 22:34
Originally posted by Tonckow Tonckow wrote:

Pizda mate cajta. :)

Najboljša serija do zdaj mi je bla The Wire.

Od novejših humorističnih The big bang theory, luštna mi je tud Modern family.


The wire sem zdržal samo prvo sezono,še to sem komaj prišel skozi...
Nomen est omen.
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Nov.2010 at 23:20
The Wire > all kar se tiče teh 'drama tv showov'.
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Nov.2010 at 00:12
Originally posted by Real Real wrote:

Originally posted by Wind Carrier Wind Carrier wrote:

hehe, sliši se booring, samo glede na to, da sm pozabu omenit CALIFORNICATION nadaljevanko, k mi je bla totalno rulz, če je kej temu podobno, pol me zanima Big%20smile 
 

favorite Californicatian character : RUNKLE!!!! ITAK! Big%20smile 


Jaaa! Men je Californication tudi zakon. Kje je ša Januar...

Js sem pogledal Supernatural prvo sezono. In to je tudi vse

Ne vem-men ni neke...

Pa The walking dead mi je zakon. Prišlo zdaj ven. 4je deli so že. Serija o zombijih. Zaenkrat super...

Dexter itak zakon. Sploh pa 5 sezona zdaj. Se fajn zapleta...

OZ si gledal ti? Men 2. najbolša serija! Čista perfekcija. ZAKON!! Not padeš takoj...
 
 
Californication mi je nadZAKON, ker ni sam fora v tem boemskem Hank Moodyu in njegovem razvratu ampak tudi o njegovih osebnih dilemah in v bistvu zabediranosti, ter razdvojenosti.
 
Njegova žena Karen mi je ful zakon karakter, drugač zmagata mi pa res zakonca Runkle - tko una zblojena Hollywood nakokiranca, čist zmešana, jst sm tolk umiral.... sploh najbolši del ever mi je bil en, k so se čist vse k so Hanka pecale, nabrale v njegovem flatu, kr ena za drugo so uletavale, da jih je mel kr po sobah in že ni več vedu kwa nej zbluzi, Runkle pa še en sta sexala z eno čist zadeto in pjano striptizeto v eni drugi sobi in pol je tko un fensy debiln anglež (ravnatel šole), fotr od une frendice od Becce pa mož od ene od žensk, k so pecale Hanka, prletu notr v flat za grand finale --->  k je pol Runkle ng vn pršou iz sobe, pa tko pred njem una bedna angleška zategnena familija stoji, jst sm takrat jokal od smeha... fak no... un del morm prou zbrskat pa še enkrat pogledat...
 
LOOOL
 
 
 
drugač OZ - sm kr pozabu, sm si tud pogledal, mi je bil kr všeč, nimam kakih resnih pripomb - edino mogoč bi si za tak show želel mal več realnosti v stilu Breaking Bad. Favorite character ->Kareem Said - ITAK! Big%20smile 
 
The Wire vsi hvalijo, ga mam na DVDjih, sm gledal 1. del, pa me ni potegnu noter, samo možno, da bom še kdaj kasneje notr paduSmile 
 
 
 
Big Bang Theory sm gledal prvo sezono in že začne se tko NAJBOL, k una upade notr v flat g33kov, pa uni vsi blaženi, una pa tko sam "?" - sam sm pol pozabu gledat.... mogoč si enkrat dol potegnem vse skup :)


Edited by Wind Carrier - 25.Nov.2010 at 00:17
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4848
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Nov.2010 at 00:15
tako nekako gre pri meni (ni nujno da je spisek od boljšega navzol...). Razdeljene so v dva podranga zadeve starejšega datuma - nekoč gledano. samo tiste katerih vse serije šel večkrat skozi
in novejše zadeve, ki so trenutno aktualne in vredne pozornosti z moje strani.
 
ZADEVE STAREJŠEGA DATUMA:
- Mac Gyver (le zakaj imam švicarski nožek vedno seboj?)
- A-team ( če imaš težave jih nekako dobiš in pride BA Barracus s svojo zlatnino  - ZAKON)
- Knight Rider (Le kdo si ne želi takega avta in PREDVSEM TAKE FRIZURE?)
- Magnum P.I. (Higgins z dobermani he he)
- Manimal (Le v kaj se bo spremenil tokrat?)
- Automan (znanstvena fantastika na nivoju za tista leta... moja leta...)
- in najbrž sem kakega spustil
 
NOVEJŠE ZADEVE:
 - X-Files (ni glih nova ampak vseeno novejša generacija od prejšnjih)
 - Bones (imam vse dele do preteklega petka Smile)
 - Dexter je v redu.
 - CSI Miami, kjer ima Horatio ima originalne fore.
 
OMENJENE SO BILE TUDI RISANE SERIJE:
 - Vsi roboti, ki so jih vrteli na ITA. privat postajah made in Japan (daltanius, mazinga, voltron, vultus, daitarn in še ogromno drugih)
 - Tigerman
 - NAJBOLJ SLAVNI KEN SHIRO
 - ameriški transformers (ta stare serije)
 
 
 


Edited by Mitja M.J. - 25.Nov.2010 at 00:21
MacGyver je zakon!
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Nov.2010 at 00:23
Originally posted by Wind Carrier Wind Carrier wrote:

Originally posted by Real Real wrote:

Originally posted by Wind Carrier Wind Carrier wrote:

hehe, sliši se booring, samo glede na to, da sm pozabu omenit CALIFORNICATION nadaljevanko, k mi je bla totalno rulz, če je kej temu podobno, pol me zanima Big%20smile 
 

favorite Californicatian character : RUNKLE!!!! ITAK! Big%20smile 


Jaaa! Men je Californication tudi zakon. Kje je ša Januar...

Js sem pogledal Supernatural prvo sezono. In to je tudi vse

Ne vem-men ni neke...

Pa The walking dead mi je zakon. Prišlo zdaj ven. 4je deli so že. Serija o zombijih. Zaenkrat super...

Dexter itak zakon. Sploh pa 5 sezona zdaj. Se fajn zapleta...

OZ si gledal ti? Men 2. najbolša serija! Čista perfekcija. ZAKON!! Not padeš takoj...
 
 
Californication mi je nadZAKON, ker ni sam fora v tem boemskem Hank Moodyu in njegovem razvratu ampak tudi o njegovih osebnih dilemah in v bistvu zabediranosti, ter razdvojenosti.
 
Njegova žena Karen mi je ful zakon karakter, drugač zmagata mi pa res zakonca Runkle - tko una zblojena Hollywood nakokiranca, čist zmešana, jst sm tolk umiral.... sploh najbolši del ever mi je bil en, k so se čist vse k so Hanka pecale, nabrale v njegovem flatu, kr ena za drugo so uletavale, da jih je mel kr po sobah in že ni več vedu kwa nej zbluzi, Runkle pa še en sta sexala z eno čist zadeto in pjano striptizeto v eni drugi sobi in pol je tko un fensy debiln anglež (ravnatel šole), fotr od une frendice od Becce pa mož od ene od žensk, k so pecale Hanka, prletu notr v flat za grand finale --->  k je pol Runkle ng vn pršou iz sobe, pa tko pred njem una bedna angleška zategnena familija stoji, jst sm takrat jokal od smeha... fak no... un del morm prou zbrskat pa še enkrat pogledat...
 
LOOOL
 
 

Fan, v bistvu sem glede razvrata dobesedno neki časa živel kot MoodyLOLLOL
Upam, da v četrti podaljšajo dele, skinejo Mio, da Becca še vedno metalizira...najboljši deli so vsiBig%20smile Najbolj metal vzogjna, tamala prbija Slayer - Raining Blood in čupa v Darkthrone majci na guitar hero, a je lahko kej boljšega?Big%20smile 2 sezona je ultimativa, čeprav...pizda, Rick Springfield zmaguje v tretji (in najboljši opis vloge: "he pays a depraved version of himself"LOL
Ajaaaa:edit: Najboljši pilot ever, a ti ga lahko v prvi minuti prvega predvajanja serije ever potegne nuna, hottest nune ever?Big%20smile V glavnem, zmaga vseh zmag...kritično, sociološko in zajebantsko gledano...


Edited by Atheist - 25.Nov.2010 at 00:28
Back to Top
Lupus View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 13.Sep.2009
Status: Offline
Points: 248
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lupus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Nov.2010 at 00:26
Sons of anarchy - res kul, moto klub in njihove zdrahe

Grey's anatomy - :D, ne lavfa za brezveze 7. sezona, ne bo vsem všeč

Spartacus - tole je ideal za sproščanje, ogromno krvi, drugače se dogaja pred Spartakovim uporom, gladiatorski boji

Dark blue - underground police unit, le 2 sezoni, vendar spet res fajn zadeva

Little Britain - zmešani stari britanski humor :D!

In treatment - več ali manj se dogaja izključno na razgovorih med psihiatrom in njegovimi pacienti, uber kul


Edited by Lupus - 25.Nov.2010 at 00:30
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Nov.2010 at 00:32
ta Sons of Anarchy me zanima Big%20smile 
 
 
moj favorite prizor iz Big Bang Theory je čist prvi v prvem delu 
 
 
Clap 
 
Because we can - kings of g33kz
 
 
House sm začel gledat kako leto nazaj, pa mi je bil glavni karakter Dr. House čista zmaga Hug  samo me ni potegnlo noter in sm sredi sezone nehal.... preveč "medicine" za moj okus... Dead


Edited by Wind Carrier - 25.Nov.2010 at 03:13
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Nov.2010 at 05:56
The Wire <- #1 (Najserija ever)
The Shield - (Policaji = tolpa)
Brotherhood - Brata kriminalec in politik (but I'm repeating myself)
Breaking Bad Ravno v 3. sezoni. ŠE kak dan do konca:(
Southland - spet policaji, vsi so mal bananas
Detroit 187 - kr kul detektivka
Terriers - private investigators bruce willis style minus bruce willis superpowers.

pa seveda dexter, big bang theory, sopranos itd.
Back to Top
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Nov.2010 at 07:29
Jst pa redno spremljam "Lepo je biti sosed" in pa "Big brother slavnih"...Vse ostalo je ful bedno...Big%20smile


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11704
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Nov.2010 at 07:42
večino kar sm gledal ste že omenil, a risanke štejejo v tej temi?

noben še ni omenil deadwood!? nism western fan, ampak tole je pa perfekcija pripovedništva.
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Nov.2010 at 08:46
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

večino kar sm gledal ste že omenil, a risanke štejejo v tej temi?

noben še ni omenil deadwood!? nism western fan, ampak tole je pa perfekcija pripovedništva.


Na mojem spisku je.<3 Sem western fan in Deadwood je bla fenomenalna zadeva.:/
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2682
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Nov.2010 at 10:22
Originally posted by Božo IV Božo IV wrote:

Jst pa redno spremljam "Lepo je biti sosed" in pa "Big brother slavnih"...Vse ostalo je ful bedno...Big%20smile


Našo malo kliniko si pozabil

Sicer pa fajn ta debata. Dobil nekaj idej za serije.

Edited by Real - 25.Nov.2010 at 10:22
Nomen est omen.
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2682
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Nov.2010 at 10:25
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

večino kar sm gledal ste že omenil, a risanke štejejo v tej temi?

noben še ni omenil deadwood!? nism western fan, ampak tole je pa perfekcija pripovedništva.


Js sem potegno prvo sezono, pogledal prvi del in zbrisal...Ne vem ni mi blo...Pa itak sem ful westernov gledal in so mi ql...Mogoče kdaj pogledam ko res ne bom mel kaj za gledat...
Nomen est omen.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8477
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Nov.2010 at 11:42
Alo alo, Fresh prince, You rang milord?, Taken, The band of brothers, The Pacific.

Edited by devlin - 25.Nov.2010 at 11:43
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Davorin.L. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Dec.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Davorin.L. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Nov.2010 at 11:45
Na hitro:

- Twin Peaks - Z eno besedo: jebeno legendarno. Brez kompromisa.
- X-Files - Nekako isto... žal tudi to, da so proti koncu izgubili kvaliteto.
- Dexter - Neverjetno, živčno... precej globoka študija za tiste, ki jih zanima kako postati del družbe :)
- True Blood - Super začetek, pol pa strmoglavo navzdol v tretji sezoni. Zakaj ni več politike?
- Rome - Čista zgodovinska poezija. Sam ful izgubi na moči če kolkor tolk poznaš rimsko zgodovino (punca čist not padla, jez pa... 'no, kdaj ga že bojo ubili?')... seveda pa ogormno fuka in nasilja. Sploh prvo je prikazano zakon (čerpav proti koncu serije ne več tolk intenzivno). In Kleopatra je čista transgresija!
- Star Trek Voyager - Super. No, ko se enkrat zalavfa. Tam nekje pri šesti sezoni...
- Star Trek The Next Generation - Ogormno filerjev in bednih zapletov (a ne toliko kot v Voyagerju), a ko se gre zares, se gre zares! In to na nivoju! Če že ne zaradi drugega se splača ledat zarad Picarda.
- Star Trek TOS: Aktualno gledam... precej navdušen... zelo retro, a kot vedno šteje sporočilo, ne pa realistična verodostojsnot skal - kartona.
- Lost - Niti ena stvar me ni razočarala, a me še čaka zadnja sezona za pogledat. Po videnih petih - kult.
- Californication - Prva sezona kul, potem pa vedno več kompliciranja in vedno manj fuka. Poceni metalskih for pa ne zakupim. Izgubil zanimanje. Pa ne zaradi manjka fuka per se, ampak to je gonilna sila serije in ga nimaš kaj srat okol tega.
- Millennium - Temačno, depresivno... Konec druge sezone ima največji poetski moment v serijah, kar sem jih videl. The end is near. This is who we are!
- Heros - Videl prvi dve sezoni - polom. Čudovita zasnova btw, ampak izvedba...

Verjetno sem še kaj pozabil, a recimo, da je to to.
I kill people all day long,
I sing my song,
because I'm John Lawman.
Back to Top
Alex View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Aruba
Status: Offline
Points: 449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Alex Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Nov.2010 at 16:01
Kdor si še ni pogledal mu toplo, toplo priporočam ogled serije The Wire, ker je res THE REAL SHIT v vseh pogledih!

Drgač so pa velik vtis name naredil še Lost, OZ, Twin Peaks, Prison Break (prvi 2 sezoni, potem gre vse u kurac)... take vrste serij k ti dajo mislit še zravn.

Mam pa namen si v bližnji prihodnosti pogledat še končno Battlestar, Fringe pa mogoče Dexterja, ker ga vsi hvalijo. Zaenkrat.

Give me head 'till I'm dead
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11704
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Nov.2010 at 16:07
a je med nami kdo, k je pogledal VSE dele simpsonov?
Back to Top
N.J.C. View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 575
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote N.J.C. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Nov.2010 at 16:15
Najbol ti da mislit Married with children!!! Drgač pa The Black Adder & Allo Allo zakon! Drgač pa gledam kj, kar je trenutno po tvju, se mi ne da neki snemavat dol teh stvari :) 30 Rock je spet na tvju in mi je totalno zakon, pa čeprov že znam na pamet :D
TWO IN THE PINK, ONE IN THE STINK!
Back to Top
Madafaka View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Madafaka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Nov.2010 at 16:29
Nimam lih cajta nekej spremljat nadaljevank/serij, ampak LOST je biu orgazm. Ko sm vidu pilota na POPu, sm si potegnu obe takrat obstoječi sezoni dol in gledou po 6-7 delov zapored!!!!
SPOILER za Davorina!!!
 
 
 
Do konca 2. sezone sem že vedu, VEDU, VEDU!!!! da ne bojo mogli razložit zapleta in vseh dogodkov, namigov itd. Pa sm se nalašč pustu v totalnem zanikanju... in se nagradil z dodatnimi štirimi super sezonami, dokler nisem u Grand Finalu doživu najhujši Coitus Interruptus u živlenju!!! Jebeš ti to, da je foter od punce sred najhujš jebačine uletu v sobo in prašou, kaj bova za večerjo!!! Konc od LOSTa mi je pustu trajno bolečo erekcijo brez možnosti svršavanja... Zarad producentov/zgodbopiscev sovražim žide!! RES!!!
 
Californication - Fail! P ne more Mulder žgat vse živo in se zadevat! On išče sestro in resnico.... ki je tm zuni...
 
Zadne čase pogledam Supernatural, ne vseh delov, eni so res kul. Spooky..
 
Od risanih - Simpsoni in South Park...itak


Edited by Madafaka - 25.Nov.2010 at 16:32
Raul artista, siempre Madridista!
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2682
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Nov.2010 at 17:35
Originally posted by devlin devlin wrote:


Alo alo, Fresh prince, You rang milord?, Taken, The band of brothers, The Pacific.


The Pacific me je razočaral...
Nomen est omen.
Back to Top
plecocicho View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jun.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1521
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plecocicho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Nov.2010 at 17:58
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

večino kar sm gledal ste že omenil, a risanke štejejo v tej temi?

noben še ni omenil deadwood!? nism western fan, ampak tole je pa perfekcija pripovedništva.

Ok napacen quete. Drugace sem si jaz pogledal vse dele +film. Kvaliteta variira med posameznimi deli oziroma letniki, sam letosnja sezona je pa faking zakon. -priporocam-
Following our will and wind we may go where noone has been
plekokiko
Back to Top
Alex View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Aruba
Status: Offline
Points: 449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Alex Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Nov.2010 at 18:55
Originally posted by N.J.C. N.J.C. wrote:

Najbol ti da mislit Married with children!!! Drgač pa The Black Adder & Allo Allo zakon! Drgač pa gledam kj, kar je trenutno po tvju, se mi ne da neki snemavat dol teh stvari :) 30 Rock je spet na tvju in mi je totalno zakon, pa čeprov že znam na pamet :D


Čaki mau, to je čist druga liga:D

Fawlty Towers, Alo, alo, Black Adder, pa ostal kul angleški humor, pa Married with children, Beavis & Butthead, Friends, Seinfeld, Family Guy, Everybody Loves Raymond, Third Rock from the sun, My name is Earl, SHASTA McNASTY!! - to je vse totalno dbest!:)
Give me head 'till I'm dead
Back to Top
Davorin.L. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Dec.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Davorin.L. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Nov.2010 at 19:01
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

a je med nami kdo, k je pogledal VSE dele simpsonov?


Jaz sem skor zihr, da sm jih. Ne morem pa biti empirično prepričan v to.
Aja, pa raznih risanih serij nisem niti komenitral. Pač klasika Simpsons, Futurama, South Park... itd... a Death Note šteje kot serija? TO je zakon! Pa če spada sem al ne (ker je anime)!

Hvala za spoiler opozorilo, sem se izognil.
I kill people all day long,
I sing my song,
because I'm John Lawman.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Nov.2010 at 19:20
Mene pa ta Wire matra - enkrat sm ga začel, sam mi FUL neki ni potegnu.... mogu bi notr past, jst pa nism - cela atmosfera mi ni bla ne vem kwa.... bom še kej probal... mam na DVDjih.
 
Z Dexterjem ne morš zajebat. Enostavno zmaga - manjka mu sicer mal realizma, sam mene ne moti - kar je meni pri Dexterju boljše, kot pri katerem koli drugem TV showu je izdelanost in živost karakterjev, ki se (kokr sm pisal) prikradejo ven iz televizije v dnevno in so dobesedno ob tebi za unih 50 min. They are so vivid and live they almost become your friends..... Dexter, Deb, Stg. Batista - O FAK - POZABU SM - NENENENE - MOJ FAVORITE CHARACTER IZ DEXTERJA JE VINCE MASUKA?!?!? DUMB ME!!!!! NAJVEČJI CAR EVER!!!!!!!!! Big%20smile Big%20smile Thumbs%20Up  jst sam da uni smeh zaslišm :D -  tko FBI nosi kompiče uslužbencev ven iz pisarn policije, k so sumli, da en iz enote mori, pa tko Masuka totalno zaskrblen "sir, if it's about that she-male porn stuff on my computer - i can explain" :D :D :D  tak najbl smešn DNK analyist - Dexterjev sodelouc pa totaln perv - skoz po strip barih :)
 
 
hm.... ja pa dobr, naj bo še to notr - pač nanizanke & nadaljevanke - tv shows, comedy n' shit - sam ne velajo risanke Big%20smile lahk bi se svoja tema odprla za to.
 
Drugač osebno mi ful ne sede Angleški Humor - prou kozlam, če to gledam.... Dead 
 
 
my top 3 torej :
 
1.Breaking Bad
2.Dexter
3.Battlestar Galactica (Re-Make)
 
zaenkrat :)
 
 
Drugač pa sm zdele čist notr padu v ta THE EVENT - ful mi je zakon, edino ful škoda, k je sam 9 delov zunej - jst sm pa že prve3 gledal :) ..... :S  
 
Upam samo, da ne bojo zajebal..... k zaenkrat prou fino obeta - neki med Lost in Fringe mi je tko.... z mal XFiles flavour pa FlashForvard atmosfera Embarrassed 
 
 
 
Mulder je zdej Hank Moody :) hehe, mene je pa kr prepričal, čeprav kot lik mi je na cajte rahlo annoying, sploh k ma uno dvojno moralo, vse požge, pol je pa ves overprotective do svoje tamale - je pa ob enem to ful realistično  - takih fotrov je veliko v real-life LOL
 
Drugač pa ravno razmišlam, da bi si X Files dol potegnu, sam k je tko čist preveč delov in sezon, mene pa zanima samo uni point zgodbe, k po mojem še writerejm na konc ni bla več čist jasna :/  a sploh kej odgovorijo na konc, al se čist na pol konča?  Confused 


Edited by Wind Carrier - 25.Nov.2010 at 19:23
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Nov.2010 at 19:39
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

a je med nami kdo, k je pogledal VSE dele simpsonov?

ful je pa problemBig%20smile
http://www.wtso.net/
na začni gledat pa da te ne widm več

dyz-če set lub glej še sliderje mene si z battlestar galatiko zrajcu pa zdej gledam.začeu pa pri 2003 tv seriji.mislim da je 3urni pilot
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Davorin.L. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Dec.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Davorin.L. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Nov.2010 at 19:53
z X-Files skor ne moreš falit če gledaš prvih pet sezon. Deli o zarotah so že res ta glavni, a če jih izpustiš, dobiš le par procentov vsega, kar X-Files so. S tem mislim razne postmoderne eksperimente (nisem še videl serije, ki bi šla v tem oziru dlje) in komične epizode, ki so ironično tudi najkvalitetnejše. "Bad Blood" iz pete sezone recimo... Čista komedija, pa vseeno pristen X-File...
Pol, v sedimi sezoni so pa zaštrikali, kolikor se kaj le lahko zaštrika. Devete pa niti nisem več gledal... Sem pustil, da je umrlo od mene...
I kill people all day long,
I sing my song,
because I'm John Lawman.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Nov.2010 at 20:43
Originally posted by puzavnar puzavnar wrote:

Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

a je med nami kdo, k je pogledal VSE dele simpsonov?

ful je pa problemBig%20smile
http://www.wtso.net/
na začni gledat pa da te ne widm več

dyz-če set lub glej še sliderje mene si z battlestar galatiko zrajcu pa zdej gledam.začeu pa pri 2003 tv seriji.mislim da je 3urni pilot
 
ja D! Čej pa zakon! :D sj to je nujno treba prej pogledat - jep, mislm, da sta 2 muvija po uro in pol, k sta uvod v 1. sezono - NUJNO pogledat! :) pa še potem vidš, če ti je to dobr, pol ti bo tud serija, če pa se ti tega ne da gledat, pol brezveze gledat serijo Big%20smile 
 
sj je ene par filler epizod, sam jih ni veliko. 4 sezone po 12 delov in to je to. Ene par momentov je res nadzakon - sploh pa cela Cylon ideologija / religija kultura mi je ful dobr narjena - njihovo iskanje, dileme in konflikti - totaln neprimerljiv upgrade v primerjavi z original 70s shitom, k je neprebavljiv.
 
 
NJAM!!!
 
ful dobri detajli so notr - npr. 12 kolonij, med katerimi so Tauron, Geminon, .....Sagittaron, ...., Caprica, itd.... ring any bells? Taurus, Gemini, Sagittarius, Capricornus Tongue noro je vse skup - res brez besed..... ta muzka pa dvigne vse skup še za ful levelov UP UP UP!!!! Clap
 
Ravn včer sm pogledal 16. del Caprice (prequela), k je tudi zakon. Sicer ni tolk power, sam men je ful zakon, k kaže ozadje, kako je sploh pršlo do izgranje Cylonov in artificial intelligence....
 
 
 
ej sam res ne bi blo napačno še debato od risanih serij odpret!
 
zaenkrat bom kar sm nalimal - sicer nisem gledal 80s klasike - THUNDER CATS (btw - Loccicero je mel na BYH majco z njihovim logom)
 
sam tale muzka je čista zmaga! :)
 
 
take zadeve bi delal v prihodnostI!!!! Hug


Edited by Wind Carrier - 25.Nov.2010 at 20:50
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Nov.2010 at 21:06
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

a je med nami kdo, k je pogledal VSE dele simpsonov?


Jz, prvih 14 sezon celo večkrat.:D Redno spremljam še zdej čeprav so dobre epizode res zelo redke.:/

Seinfelda celga sm pogledal ene 20,30krat pomoje že so far... Na pamet znam.:S
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
Mraz View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mraz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Nov.2010 at 21:10
ko sem gledal... zdaj pa sploh več ne gledam... večino stvari na Discovery Investigation..

The Simpsons,
Futurama
The Munsters
pa še kaj se je najdlo
Back to Top
Zmešnjavca View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 27.Nov.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 378
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zmešnjavca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Nov.2010 at 23:16
Zanimivo da noben še ni omenu The Prisoner. Ena prvih serij ki sem jih pogledov in sem jo zmazov v dveh dneh, sicer ma pa samo 17 delov če se prov spomnem. Drugače je pa štorija o nekem tajnem agentu ki je dal odpoved iz neznanih razlogov in ga zato ugrabjo in zaprejo in "the village" kjer poskušajo z razlinimi metodami iz tipa izbrskat informacije zakaj je dal odpoved.

Drugače sem pa trenutno čist v Star Trek padu, sem pogledov TOS in TAS, zdej pa se prebijam skozi TNG. Gledam pa še Dexterja k mi je top of the top serija in TBBT. Pa včasih si zavrtim še kšn Twilight Zone, Family Guy, Only Fools and Horses al pa Batmana iz šestdesetih Big%20smile Pa nekej se trudm z Boardwalk Empire, čeprov mi zaenkrat ne potegne najbol, sam mi je tematika in časovno dogajanje FTW tko da še nisem čist obupal.

Pred tem sem pa pomojem samo Sopranove pogledov cele. Sem gledov Housa, samo mi je dosadil pa sem nehov. Sem pogledov par delov Mad Mena samo me ni glih nekej not potegnil, razen na Christini Hendricks sem si lahko oči spočil. Nad Rome sem tut po parih delih obupal.

Mam pa na kompu še dve serije iz šestdesetih The Invaders in The Fugitive, samo bosta vrjetn še kr nekej časa na čakanju, saj dokler ne zaklučm s Star Trek Big%20smile


Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Nov.2010 at 23:45
ej prou neki dobrih predlogov je padl tlele! Smile 
 
The Prisoner se pa prou spomnem, k si omenjal, k smo snemal, treba pogledat. Smile
 
Sopranos bi pogledal v bistvu.
 
 
@Atheist - zdej sm se spomnu tud totalne zmage iz Californication, k je Runkle vložu komplet vse prihranke v snemanje porno filma z naslovom Vagina Town!!! LOL LOL LOL 
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Nov.2010 at 23:47
Originally posted by Zmešnjavca Zmešnjavca wrote:

The Prisoner.


Thumbs%20Up

A light?
A star.
A boat?
An insect.
A plane?
A flying fish.



All matter in the universe is destined to become the scrap heap of history.

It’s called the 2nd Law.
Back to Top
Ruža View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Jan.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ruža Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Nov.2010 at 09:35

STAR TREK Thumbs%20Up

www.myspace.com/negligence
www.myspace.com/negligencestudio
I HATE HIPPIES !!!
Back to Top
Zupan View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 28.Nov.2007
Status: Offline
Points: 792
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zupan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Nov.2010 at 11:39
Back to Top
Vargrim View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1158
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vargrim Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Nov.2010 at 12:42
anime
trenutno:
naruto: shippuden (zdle so neki crap flashback deli tk da: manga > anime)
fullmetal alchemist brotherhood
dragon ball Kai (ubistvu remastran Z v hd)
Bleach

pred nekaj časi:
ghost in the shell
chobits
naruto
fullmetal alchemist

nanizanke:
house
spartacus
Oz (!!!)
true blood
prison break
lost
criminal minds
CSI
dexter


Back to Top
Mraz View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mraz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Nov.2010 at 13:25
Ja itak pozabil sem oment da sem gledal Prison Break..
House MD, gledam trenutno 5. sezono (začel gledat od 1. pred kratkim..) CSI, criminal Minds etc.
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1791
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Nov.2010 at 13:50
jaz trenutno obdelujem oz serijo(nacel 5. sezono) in star trek tng (nacel 4. sezono). ko bo to mimo bomo pa ze videli.idej je vec kot dovolj (prevec).
Tough times create tough men. Tough men create easy times. Easy times create weak men. Weak men create tough times.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Nov.2010 at 16:13
v zadnjem času gledam:


-THE OFFICE,  ameriška družba v eni pisarni, +/-10 samosvojih egotov,  family guy style sarkazma, ironije.... dost psiho scen, dilem,  namenskega spravlanja gledalca ob živce.... res priporočam vsem k ste to (ne)nanamerno kdaj spustil ( ogleda vredna je tut angleška, orginalna verzija)    
prvi sitcom k sm ga pogledo več kot enkrat (no razn seinfelda LOL )

- EASTBOUND & DOWN, to sm ubistvu učer prvo sezonu prvič pogledal pr frendu in je ČIST ZAKON! Tongue    baseball zvezdnik, redneck kot se šika in sveti, začne po nevem kok letih delanja ničesar in nabijanja stare slave učit športno na osnovni šoli... 


- MODERN FAMILY  - spoznate? Wink

pa še kak NORTHERN EXPOSURE, californication,  sunny philadelphia, frasier, raymond, curb your enthusiasm (od so-avtorja seinfelda, za fane seinfleda) ..
uuu, pa še FLIGHT OF CONCHORDS, dva novozelandca se preselita v ameriko in tam šibata nek obupn band in.... zakon je Big%20smile

TWILIGHT ZONE!!!!




ostalo bojo pa posledice branja tele debate,  ful fajnih priporočil! Thumbs%20Up
sam js ful nism vešč z downloadanjem in tem (še manj pa z lovlenjem stvari po TV), tak da  se prav čudim kok vam enim rata tok teh stvaru gledat Big%20smile



Edited by FABO - 26.Nov.2010 at 16:36
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 21>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,297 seconds.