Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - LORD EVIL JUPOL - THE COMIC
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

LORD EVIL JUPOL - THE COMIC

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Message
HCPLPS View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 269
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HCPLPS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Dec.2010 at 22:24
Hehehe, testi prehudi, pol pa govoris kok si pameten :D...
MAJKE MI!!! :D
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Dec.2010 at 06:46
Originally posted by HCPLPS HCPLPS wrote:

Hehehe, testi prehudi, pol pa govoris kok si pameten :D...
MAJKE MI!!! :D
 
Mensa Slo ima okrog 280 članov. Ti to kaj pove?
Inteligentnim posameznikom je v njem dana možnost združevanja zgolj na podlagi visokega inteligenčnega količnika.
Ni potrebno biti član mensa, da se človek opredeli za pametnega.
Pameti se predvsem naučiš, za kar ni nujni pogoj visok inteligenčni količnik. In ko se boš ti pameti naučil, potem ne boš promoviral javnosti bedarij, kot je Jupol sranje.
Zdaj, ko sem prebral četrti del stripa, je moja kritika še trdnejša:
Strip je nč od nč, totalna bedarija. Vse kar naredite z ustvarjanjem in objavljanjem stripa je to, da onesnažujete vesolje z nulo in enko.
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Dec.2010 at 21:08
Originally posted by vonklinkerhofen vonklinkerhofen wrote:

Kali, dej mir!
na-a :P smešn si :))) sicer pa usako tele ma svoj vesele...tvoj je očitn pisat v temo od nečesa kar se ti zdi brezveze in tko neproduktivno zabijat svoj cajt.objavlanje stripa se zato k teb ni ušeč nebo ustavlo in folk kerim je zanimiu ga nau nehu brat...mislm kok besed si zgubu za neki kar ti je brezveze...a ni to brezveze? :) :P
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
HCPLPS View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 269
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HCPLPS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Dec.2010 at 12:42
Hehehe, ma zmagas von klinikhofen... saj ti si rekel, da so ti prehudi testi! ;D nisem jaz izjavil tega :D, pa se binarni sistem obvladas :D majke mi!!! Kali roke na "srco":) imas popolnoma istina!!! :D



Edited by HCPLPS - 24.Dec.2010 at 12:43
Back to Top
Norther View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: LA
Status: Offline
Points: 1513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Norther Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Dec.2010 at 16:41
Originally posted by Kali Kali wrote:

Originally posted by vonklinkerhofen vonklinkerhofen wrote:

Kali, dej mir!
na-a :P smešn si :))) sicer pa usako tele ma svoj vesele...tvoj je očitn pisat v temo od nečesa kar se ti zdi brezveze in tko neproduktivno zabijat svoj cajt.objavlanje stripa se zato k teb ni ušeč nebo ustavlo in folk kerim je zanimiu ga nau nehu brat...mislm kok besed si zgubu za neki kar ti je brezveze...a ni to brezveze? :) :P

Thats the point of trolling:)
Beer sells...........and I'm buying
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Dec.2010 at 17:05
Originally posted by Kali Kali wrote:

Originally posted by vonklinkerhofen vonklinkerhofen wrote:

Kali, dej mir!
na-a :P smešn si :))) sicer pa usako tele ma svoj vesele...tvoj je očitn pisat v temo od nečesa kar se ti zdi brezveze in tko neproduktivno zabijat svoj cajt.objavlanje stripa se zato k teb ni ušeč nebo ustavlo in folk kerim je zanimiu ga nau nehu brat...mislm kok besed si zgubu za neki kar ti je brezveze...a ni to brezveze? :) :P
 
Dej Kali, povej, si kupla kak pripomoček na erotičnem sejmu v Ce?
 
Lej mlada metalka Kali. Pravis, da neproduktivno zabijam cajt.
Koker hiter začne človk svoj čaš sortirat na produktivnega in neproduktivnega (kot ti) je že v mašini, v sistemu potrošniške družbe.
A ti to gre skup s tvojo free metalsko naravnanostjo?
 
 


Edited by vonklinkerhofen - 24.Dec.2010 at 17:31
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Dec.2010 at 18:33
ni ratal it u cele :( šu vs keš za račune pa hrano + tip meu nočno tko da drug let

kar se pa tiče produktivnega/neproduktivnega....če kr dost bendou nebi neproduktivno pilo pol zlo vrjetn nebi nastal kr dost produktivne muske :P ...tko da kle to dvoje gre skp...pizdenje u temi k te ne zanima čez en strip k ti je bedn je pa sam neproduktivno...lajk aj sed - usako tele ma svoj vesele :*
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Dec.2010 at 18:46
Originally posted by Kali Kali wrote:

ni ratal it u cele :( šu vs keš za račune pa hrano + tip meu nočno tko da drug let

kar se pa tiče produktivnega/neproduktivnega....če kr dost bendou nebi neproduktivno pilo pol zlo vrjetn nebi nastal kr dost produktivne muske :P ...tko da kle to dvoje gre skp...pizdenje u temi k te ne zanima čez en strip k ti je bedn je pa sam neproduktivno...lajk aj sed - usako tele ma svoj vesele :*
Če te prav razumem: pol produktivno pijejo?
 
sm bil dost na kmetih in vidu veliko telet, sam da bi vsako tele melo svoje vesele, tega nism vidu.
sm pa vidu, da so "teleta" gledala začudeno v "nova vrata".


Edited by vonklinkerhofen - 24.Dec.2010 at 18:52
Back to Top
HCPLPS View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 269
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HCPLPS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Dec.2010 at 09:38
in so se ti nova vrata dopadla?
Back to Top
GraveyardSlut View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 03.Dec.2007
Location: Trinidad and Tobago
Status: Offline
Points: 623
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GraveyardSlut Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Dec.2010 at 10:09
Začelo se je zabavno: Jupol in stereotipni black metal imidž

Nadaljuje se klavrno: podobno kot debata o pikiju in kokiju ter njunih tičih, sranju ipd., mislim da je zdaj bolj strip o avtorju samem kot o če drugem.
Rap: Band members with fake names
Black metal: Band members with fake names
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Dec.2010 at 11:31
 
 
Večkrat sem te slišal v tej temi izreči tvojo prisego: majkemi.
 
Torej:
Pri moji veri, da nikoli ne prisegam na mater. Vere pa tudi nimam nbene. Prisežem pri jajčkih svojega dedka, ali pri babičinih učkah, če je že treba.
 
Vprašanje:
Kakšen turški izraz pa je to?
 
Ne štekam:
Vem le, da je obupn. To vsak dan na troli poslušam in ima me, da bi mu jezik iz goltanca potegnil. In si mislim; bes jih plentaj, a jih na šubički ne učijo "slovenštine"??
 
Psihološka razlaga ozadja izvajalcev te prisege:
 To so ljudje, ki večno ostanejo tesno navezani na žensko, ki jim je dala življenje. Preveč tesno, se kasneje izkaže. Res je, pogosto zapazimo tudi verbalno spolno občevanje z katerim od staršev, ali staršem sovrstnika ali kompanjona. Smatram, da tak odnos ni zdrav za našo družbo in mladostnike, vendar je žal zelo pogost.
 
Preventiva:
 Strokovnaki smatrajo, da bi ga bilo moč izkoreniniti samo s preventivnim programov uporabe pristnih slovenskih kletvic. Toda, to je zaenkrat le hipotetična teza, ki je v praksi skorajda neuresničljiva.
 
In zaključek:
 Če koga slišim izreči "majkemi", mu bom lastnoročno izprašil to besedo iz možganskih blodnjakov.

 



 


Edited by vonklinkerhofen - 25.Dec.2010 at 12:11
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Dec.2010 at 12:09
Mislim da boš dosti večkrat slišal 'Mamu ti' ampak najbrž ne od mene Approve
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Dec.2010 at 12:15
Originally posted by devlin devlin wrote:

Mislim da boš dosti večkrat slišal 'Mamu ti' ampak najbrž ne od mene Approve
 
To me niti ne moti toliko, takrat vsaj vem s kakšnim kretenom imam opravka.
 
Ampak prisegati za vsako bedno pičkarijo (kot je naprimer zgoraj objavljeni strip) na mater, to je pa ogabno.


Edited by vonklinkerhofen - 25.Dec.2010 at 13:15
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Dec.2010 at 13:18
Jaz ti predlagam da se manj sekiraš. Saj za praznike smo vsi malo tečni. 
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Dec.2010 at 13:38
Originally posted by devlin devlin wrote:

Jaz ti predlagam da se manj sekiraš. Saj za praznike smo vsi malo tečni. 
 
Na koncu sm z živci:
Back to Top
HCPLPS View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 269
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HCPLPS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Dec.2010 at 16:16
Cim dlje berem tvoje izjave, bolj so mi zabavne!!! MAJKE MI!!! ;D
Če človek (ki se ima za strašno inteligentno osebo) pač, ne dojame enih stvari mu pa res ostali nismo krivi. :D
Hehe kak mi polepsas z tvojimi posti dan in to sam z enga lepega razloga, ker me full nasmejes (MAJKE MI!!!) ... :D


Edited by HCPLPS - 25.Dec.2010 at 16:17
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Dec.2010 at 17:33
Originally posted by HCPLPS HCPLPS wrote:

Cim dlje berem tvoje izjave, bolj so mi zabavne!!! MAJKE MI!!! ;D
Če človek (ki se ima za strašno inteligentno osebo) pač, ne dojame enih stvari mu pa res ostali nismo krivi. :D
Hehe kak mi polepsas z tvojimi posti dan in to sam z enga lepega razloga, ker me full nasmejes (MAJKE MI!!!) ... :D
 
No vidiš, počasi, počasi boš spoznal kaj je smešno. In da si v središču smešnosti ti.
Počasi, počasi boš spoznal v kakšni zmoti in zablodi si bil, ko si napisal: lord evil jupol-D KOMIK.
 
Sej bo! Ne obupat!
 
 
In zahvali se mi! Tvojo strip o jupolu na tej temi tako "uzput" berejo zaradi mene. Ne bom ti dolgo pripravljen pomagati.


Edited by vonklinkerhofen - 25.Dec.2010 at 17:46
Back to Top
Norther View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: LA
Status: Offline
Points: 1513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Norther Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Dec.2010 at 19:06
Ej vonklinker dej a lohk nehas smetit ker se mi ne da celo stran tvojih postov brat, medtem ko iscem ce je nova stevilka izsla, tnx.
Beer sells...........and I'm buying
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Dec.2010 at 20:02
Originally posted by Norther Norther wrote:

Ej vonklinker dej a lohk nehas smetit ker se mi ne da celo stran tvojih postov brat, medtem ko iscem ce je nova stevilka izsla, tnx.
 OK, itak sm več ali manj vse povedal o "super smešnem" stripu jupol KOMIK.
Se umikam iz teme.
Čez 5 dni bo itak jupol KOMIK na dnu chickfighta.
Le kdo bo odpiral ta "super izviren", oh in sploh "komik" strip?
Če ostane kej jupola, barve namreč, javite!
Ajd ciao!


Edited by vonklinkerhofen - 26.Dec.2010 at 09:25
Back to Top
HCPLPS View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 269
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HCPLPS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jan.2011 at 16:50
No, ustvarjalec tega stripa je ze nekaj dni koma, tako da upam, da vam lahko naslednji stevilko predstavimo v kratkem, ko pac pride tip k sebi (proklet pjanc :D )!!!
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jan.2011 at 16:57
Originally posted by HCPLPS HCPLPS wrote:

No, ustvarjalec tega stripa je ze nekaj dni koma, tako da upam, da vam lahko naslednji stevilko predstavimo v kratkem, ko pac pride tip k sebi (proklet pjanc :D )!!!
 
Fajn super, pol pa lahk une smešne super komik slikce kr z bruhanjem nariše.
Back to Top
HCPLPS View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 269
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HCPLPS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jan.2011 at 02:28
To bruhanco ti pošljemo po pošti, ti bo prav poživela življenje!!!
Lastnih načel se ne držiš moron, glej en post nad mojega prejsnjega, zakaj se pol spet javljas, ce si ze izjavil da se umikas :D DEBILNOST TI JE PRIROJENA!!!  MAJKE MI!!! ;D
Back to Top
ogade View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Apr.2010
Location: United Kingdom
Status: Offline
Points: 230
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ogade Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jan.2011 at 21:21
Originally posted by HCPLPS HCPLPS wrote:

To bruhanco ti pošljemo po pošti, ti bo prav poživela življenje!!!
Lastnih načel se ne držiš moron, glej en post nad mojega prejsnjega, zakaj se pol spet javljas, ce si ze izjavil da se umikas :D DEBILNOST TI JE PRIROJENA!!!  MAJKE MI!!! ;D
 
HCPLPS, ti si medicinski in umski fenomen sveta, ne samo slovenije, si edini, ki mu iz riti v možgane kaplja.
Pa ne da samo oboževalci jupol comica visijo na forumu?.
In ko so na forumu se vsedejo takoj na Lorda evila.
Morajo imeti svoj medij! Pa jim ga dajmo, da ne bodo tiho.

Back to Top
HCPLPS View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 269
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HCPLPS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jan.2011 at 23:05
1. Ne niso zgolj obozevalci tle!
2. Seveda, si ga tudi oni zasluzijo!

Sem kar sem, ce sem za tebe pac medicinsko umski fenomen, je to sam tvoj problem, ostalih pa ne silim da to berejo...  :D
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jan.2011 at 15:25
Originally posted by HCPLPS HCPLPS wrote:

To bruhanco ti pošljemo po pošti, ti bo prav poživela življenje!!!
Lastnih načel se ne držiš moron, glej en post nad mojega prejsnjega, zakaj se pol spet javljas, ce si ze izjavil da se umikas :D DEBILNOST TI JE PRIROJENA!!!  MAJKE MI!!! ;D
 
No, dejmo že namalat tist super komik oh in sploh smešni strip, bruhanje se bo posušilo in bo potem neuporabmo.
Back to Top
HCPLPS View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 269
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HCPLPS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jan.2011 at 22:04
Številka 5:




















Back to Top
~fifi~ View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ~fifi~ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jan.2011 at 22:31
... ti-i-i-i-iii-vek Big%20smile  ... cntinue-e-e-e-eeed LOL




Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jan.2011 at 23:01
Originally posted by HCPLPS HCPLPS wrote:

Številka 5:













O SVETA MARIJA IN VSI SVETNIKI NA POMOČ.
 
Iz tega bruhanja se vidi, da je človk (beri umetnik-ustvarjalec stripa) pil cviček in
jedu jufka-palačinka kebab.







Edited by vonklinkerhofen - 05.Jan.2011 at 23:11
Back to Top
Norther View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: LA
Status: Offline
Points: 1513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Norther Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jan.2011 at 11:21

hahaha zakon

Beer sells...........and I'm buying
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Feb.2011 at 09:58



Edited by devlin - 07.Feb.2011 at 09:59
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Norther View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: LA
Status: Offline
Points: 1513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Norther Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Feb.2011 at 15:07
kero evil prevozno sredstvo of death
Beer sells...........and I'm buying
Back to Top
Schmts View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 11.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 433
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Schmts Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Feb.2011 at 04:00
Ok, kar awesome stripič! Pa kr kul mi je, d je zadeva ratala mal bolj čitljiva od prve številke. Also, zadeva bi ratala še bl zakon, če bi bil narrator Violeta Tomič(ova pička iz najšibkejšega člena). XD

Edited by Schmts - 11.Feb.2011 at 04:00
Back to Top
HCPLPS View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 269
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HCPLPS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Feb.2011 at 21:00
Lord Evil Jupol 6




Back to Top
Norther View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: LA
Status: Offline
Points: 1513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Norther Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Feb.2011 at 12:26
Koncno pizda:)))
Beer sells...........and I'm buying
Back to Top
ogade View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Apr.2010
Location: United Kingdom
Status: Offline
Points: 230
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ogade Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Feb.2011 at 16:19
Originally posted by Norther Norther wrote:

Koncno pizda:)))
 
Pa ne, da si imel kakšno abstinenčno krizo, ko stripa tko dolg ni blo ven?
Jej, jej, od čega vsega ste odvisni..................


Edited by ogade - 17.Feb.2011 at 16:19
Back to Top
Ytsejam View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 21.Nov.2007
Status: Offline
Points: 697
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ytsejam Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Feb.2011 at 20:36
Originally posted by ogade ogade wrote:

Originally posted by Norther Norther wrote:

Koncno pizda:)))
 
Pa ne, da si imel kakšno abstinenčno krizo, ko stripa tko dolg ni blo ven?
Jej, jej, od čega vsega ste odvisni..................


tu si sam napisu al si od kje prepisal? :D
Back to Top
Norther View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: LA
Status: Offline
Points: 1513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Norther Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Feb.2011 at 21:01
Originally posted by ogade ogade wrote:

Originally posted by Norther Norther wrote:

Koncno pizda:)))
 
Pa ne, da si imel kakšno abstinenčno krizo, ko stripa tko dolg ni blo ven?
Jej, jej, od čega vsega ste odvisni..................

Hvala da si mi to pokazal, kako lepo od tebe.
Imej se naprej lep dan.
Beer sells...........and I'm buying
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Mar.2011 at 03:11
Originally posted by devlin devlin wrote:


 
LOLLOLLOL
Back to Top
Norther View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: LA
Status: Offline
Points: 1513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Norther Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jan.2012 at 21:04
jst bi se stripaStar
Beer sells...........and I'm buying
Back to Top
ogade View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Apr.2010
Location: United Kingdom
Status: Offline
Points: 230
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ogade Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jan.2012 at 21:18
Originally posted by Norther Norther wrote:

jst bi se stripaStar
o jebemti, ne kliči vraga...........
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,484 seconds.