Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Slovenska scena
  New Posts New Posts RSS Feed - EstWind
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

EstWind

 Post Reply Post Reply Page  123 4>
Author
Message
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: EstWind
    Posted: 24.Jan.2011 at 16:57
Smo nov bend iz Goriške bol natančno iz Oreheovelj, igrali nej bi heavy metal, povejte kaj se vam zdi; to na myspaceu smo objavli tri komade iz demota ki je že dosegljiv tudi v CD obliki, če ga kdo želi nej me kontaktira.

www.myspace.com/estwind

www.estwind.com


Edited by mlins - 01.Jul.2011 at 12:55
Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.May.2011 at 23:04
uf, sem se mogla namatrat, da sem našla to temo :)) evo, od estwind špila nisem pričakovala nič (na paznam), ma tisto kar sem ujela na myspace (mislim, da) se mi je zdelo, da za spregledat pa ni :)) bili ste fajni, pinjas se mi pa kot front men zdi noro dober... in tle ne mislim samo petja, ampak tudi obnašanja... na trenutke sem kr malo debelo gledala, ker se je tko lepo zlival v muziko in okolico... sicer ne vem, če to kej pove, ma bilo je ful doživeto in na trenutke sem bila prav očarana :)) tko, da potem sem se mogla kr odločit, da pridem še kdaj pogledat, če bo priložnost :)
 
lepo vas je bilo slišati Smile
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.May.2011 at 13:33
Hvala hvala! Se bomo potrudli da bomo meli še kak špil in da nardimo kak bolši posnetek in objavmo na memrežje
Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
Mirage View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 803
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mirage Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.May.2011 at 17:55
zgleda kar zanimivo ! dej posnemte še kak komadič da slišmo... 
Back to Top
cheguevara View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 28.May.2011
Location: Libya
Status: Offline
Points: 463
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cheguevara Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jun.2011 at 09:30
super.power heavy...tako naprej
Back to Top
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jun.2011 at 09:49
Smo posneli demo, ki bo vseboval 3 komde, ki jih bomo objavli tudi na myspejsu in na naši spletni strani. če bi kdo rad demo v CD obliki naj me kontaktira, bojo dosegljivi zdej v nekaj dneh
Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
cheguevara View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 28.May.2011
Location: Libya
Status: Offline
Points: 463
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cheguevara Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jun.2011 at 12:22
en demo za el magico,na stran...keep heavy
Back to Top
cheguevara View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 28.May.2011
Location: Libya
Status: Offline
Points: 463
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cheguevara Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jun.2011 at 09:07
poslušal demo parkrat šlo skozi---pravi 'lokalni'heavy...bravo ragaci...keep heavy.

+revolucion+
Back to Top
Haliaetum View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 10.Apr.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 947
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Haliaetum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jun.2011 at 09:12
Originally posted by cheguevara cheguevara wrote:

+revolucion+



UPCOMING RELEASES:

HELLSWORD - BLASPHEMY UNCHAINED
PANIKK - UNBEARABLE CONDITIONS
Back to Top
Haliaetum View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 10.Apr.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 947
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Haliaetum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jun.2011 at 09:12
pohvalno za komade.
UPCOMING RELEASES:

HELLSWORD - BLASPHEMY UNCHAINED
PANIKK - UNBEARABLE CONDITIONS
Back to Top
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jul.2011 at 12:51
hvala!
sej mi nismo neki revolucjonarji ne se bat... :)  feni majo pač svoje mnenje ;)
Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
cheguevara View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 28.May.2011
Location: Libya
Status: Offline
Points: 463
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cheguevara Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jul.2011 at 09:51
tabuljši feni siamo los revolucionarios....
Back to Top
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jul.2011 at 12:13
Zdej je zalaufala tudi spletna stran estwind.com kjr lih tko lahko slište komade  z demota.
Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jul.2011 at 12:30
Cool
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
bASShead View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 28.Nov.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bASShead Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jul.2011 at 23:59
Dori komadiči! Kr tkw napri!


In Weed We Trust!
Back to Top
ambro View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 03.Jul.2011
Location: Antarctica
Status: Offline
Points: 49
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ambro Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jul.2011 at 14:47
ce imaste cajt igramo 5.8 v Prvacni ku zadnja skupina
inu na nasi strani www.estwind.com imaste pusceno za komentarje take inu drugacne brez potrebe registracije
Back to Top
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Aug.2011 at 15:35
Malo da dvignem temo :) torej ta petek igramo na breskva festu v prvačni kot zadnji nastopajoči ob 2h zjutraj in obljubljamo, da bomo dali vse od sebe da bo žurka ku če bet.
S sabo bomo meli tudi demote, če ga kdo če met nej pocukne koga od nas za rokav!
Se vidmo u petk!
Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
cheguevara View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 28.May.2011
Location: Libya
Status: Offline
Points: 463
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cheguevara Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Aug.2011 at 15:11
ima da zažagate lokal heavy da bo treskalo....
Back to Top
cheguevara View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 28.May.2011
Location: Libya
Status: Offline
Points: 463
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cheguevara Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Aug.2011 at 10:48
pizdarija pijana glava v prvačni,nevem kam me je zamotalo...taku da sm vas zamudu...in sm šel z namenom da vidim vas...k za druge bende se mi je jebalo....ben upam,da bo naslednji špil kej kmalu....
Back to Top
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Aug.2011 at 00:20
27.8. igramo na motozboru v Ankaranu okrog 22. večjrne ure 
Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
cheguevara View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 28.May.2011
Location: Libya
Status: Offline
Points: 463
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cheguevara Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Aug.2011 at 12:22
če bo čas in imate kej prostora za el magico bi šel z vami.....ttm--thanks to mlins
Back to Top
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Aug.2011 at 00:41
Anci ni Ankarna so Hrvatini al Hrovatini u glaunem blizi Ankarana
Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2011 at 12:08
Pred nami je na odru striptiz! pridte saj to pogledat :)
Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2011 at 12:24
a to si hotel zdemotivirat narod al kuko ?!?!?  Evil%20Smile LOL
osebno pa res 100-x raje gledam estwind kot striptiz, da weš !!! :)))
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2011 at 23:46
itaq a Smile še posebej če nardimo pole še mi striptiz hahahahahahhahaha
Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
cheguevara View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 28.May.2011
Location: Libya
Status: Offline
Points: 463
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cheguevara Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Aug.2011 at 12:10
ojej pole je za utejčt proč......estwind strptiz.....ajejjjjjjjjjjjjjjj
Back to Top
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Aug.2011 at 15:11
ma sej zdej so spet nekej pomutli...smo mi pred striptizom in po striptizu šatdawn, lohko pole en skupinski striptiz hahahahah
Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
ambro View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 03.Jul.2011
Location: Antarctica
Status: Offline
Points: 49
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ambro Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Aug.2011 at 17:57

zdej ostane tko ku je in ne spreminjamo vec, je treba samo zzaght ku ce bet

Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Aug.2011 at 21:15
ja... še dobr, a`n... sem se že ustrašila, da estwind postajate slačifant bend, k se mlins* neki nad striptizom navdušuje :PPPPP 
 
tko... tiste enkrat k sem vas vidla, je bilo res lepo :)) ...in očarljivo...
jebeš striptiz !!!
 
 
 tko... iz veselja, ker estwind ne postajajo stripmeni :PPPPP
 
 
*pardon pardon pardon !!! častim pivo, ko (če) bo priložnost :))
 
 
p.s.: nisem še utegnila sporočiti !!! fajni demo :))) 
 
 


Edited by mother earth - 24.Aug.2011 at 21:18
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
ambro View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 03.Jul.2011
Location: Antarctica
Status: Offline
Points: 49
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ambro Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Sep.2011 at 14:56
nekaj novih fotk z breskva festa na nasi web strani, ostale se pridejo k boju sej malo se obdelane
Back to Top
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Sep.2011 at 19:03
Originally posted by ambro ambro wrote:

nekaj novih fotk z breskva festa na nasi web strani, ostale se pridejo k boju sej malo se obdelane

eko link od fotk da se ne boste maltrali :)

http://estwind.com/photo.php


Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Sep.2011 at 17:27
estwind smo se prjavli na rock the nation na tem linku se da glasovat za nas:

http://award.rockthenation.eu/votes.php?action=voting&band_id=228


Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
BOCO View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 10.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3088
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BOCO Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Sep.2011 at 19:49
ma čaki,sej to je blo u prvačni,ne?men se zdi da sm biu tam ma mi prou nč ni jasno,dio bono.nasut sm bil dej,2x spizdu not skoz neko luknjo(vmes šel še flegma wn,sm se spozabu da sm bil na šverc not),neko flašo vodke dobil po poti pa kr u backstageu sm se znajdu naenkrat...in pol baje da sm meu še neko štalo z policaji zunajConfusedjst se ne spomnem neč,samo kar so mi drugi dan govorili...ma smo se sploh kej vidli tam??
eh,fuck that shit and make some noise!!!
Back to Top
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Sep.2011 at 21:41
Ma mi te nismo vidli, k smo pršli opunoči komej dol, ma so prouli drugi da si bil in da si močno vinjen in da si cel cajt pravu da si pršu zarad estwind......pole ti baje ni ratalo nas dočakat k smo igrali preksno...al pej si se ti nasekal prezgoda... ku si uzameš Wink

edit: fotke so s prvačne ja


Edited by mlins - 06.Sep.2011 at 21:42
Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
BOCO View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 10.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3088
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BOCO Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Sep.2011 at 22:19
aaa,ma zdej se spomnem!sm nekje komirau in pol sm vas slišal inu mi je tud ratalo prist do odra ma me je tko cingalo da nism dost cajta zdržu tam ocpreda hahaaha,sam mi je kapnlo zdej da neki sm pej vidu ja...samo je bla borbena hehe
nažgal sm se ga pej na vajah in po poti sz rihmberga me je edi pustu tam in pol samo gasa dalje


Edited by BOCO - 06.Sep.2011 at 22:21
eh,fuck that shit and make some noise!!!
Back to Top
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Sep.2011 at 22:37
hehe lahko priješ na popravni ispit do ročinja k bomo igrali z litverji pr mojotu
Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Sep.2011 at 10:10
kje pa je rocinj
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Sep.2011 at 10:26
na cesti od Gorice proti Tolminu druga vas za Kanalom, mojo cafe pa se nahaja prou ob cesti.
Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
BOCO View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 10.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3088
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BOCO Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Sep.2011 at 10:45
in kde bo pr ročincu koncert?
eh,fuck that shit and make some noise!!!
Back to Top
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Sep.2011 at 11:03
naslednjo soboto 17.9. ma čakam brice da dajo oni u javnost kr so me oni kontaktirali
Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
bASShead View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 28.Nov.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bASShead Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Sep.2011 at 11:56
V soboto 17.9.2011 v Mojo Cafe v Ročinju koncert

Lintver

EstWind

+ gostje ?!?


Vstopnine ni!

Pridte mimo!


In Weed We Trust!
Back to Top
cheguevara View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 28.May.2011
Location: Libya
Status: Offline
Points: 463
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cheguevara Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Sep.2011 at 20:06
mlins.če bo kakšn fraj plac grem za roudija....če rata



++revolution the only solution++
Back to Top
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Sep.2011 at 20:39
ti in toja revolucija Wink
si se nauču uglasit bas? počasi bo treba če boš teu bit moj osebni roudi LOL
Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
cheguevara View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 28.May.2011
Location: Libya
Status: Offline
Points: 463
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cheguevara Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Sep.2011 at 09:28
ben boš mi dal par lekcijpole boš kot mr.steve harris z osebnim roudijem......edini v naši deželici...
Back to Top
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Sep.2011 at 11:28
ah ne vem če edini...kak jan plestenjak ima gvišno osebnega roudija...al miš da upa dvignt ojačevalc sam??  hahahaha
Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
cheguevara View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 28.May.2011
Location: Libya
Status: Offline
Points: 463
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cheguevara Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Sep.2011 at 12:31
ja ma uni majstr se ne šteje med našo elito....kgj-ko ga jebe
Back to Top
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Sep.2011 at 09:48
ščege-vara: zmenjeno gremo s kombijem ti ambro in jst in peljemo še opremu
Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
cheguevara View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 28.May.2011
Location: Libya
Status: Offline
Points: 463
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cheguevara Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Sep.2011 at 11:52
ok-hvala...samo da ne pride kej vmes..upam da ne...ttm
+in še ščege me vara ooo fuck it all..
Back to Top
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Sep.2011 at 11:59
che: si si urihtou fraj za jutre al boš mogu jet plesat kašnu salsu spet Tongue

na spletni strani http://estwind.com/photo.php lahko pogledate slikce z motorfesta hrvatini, kjr nismo samo igrali ampak tudi sodelovali pri motorističnih igrah Big%20smile


Edited by mlins - 16.Sep.2011 at 12:56
Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
cheguevara View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 28.May.2011
Location: Libya
Status: Offline
Points: 463
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cheguevara Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Sep.2011 at 12:23
ja ja...bom šou z vami......se kej čujemo da se zmenmo---keep heavy
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 4>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,453 seconds.