Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Koncerti > Domači koncerti
  New Posts New Posts RSS Feed - 2011/04/10 - Angantyr, Nocturnal Depression - Channel Zero
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

2011/04/10 - Angantyr, Nocturnal Depression - Channel Zero - Event Date: 10.Apr.2011

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Message
Ulverbite View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 20.Apr.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 258
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ulverbite Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Apr.2011 at 19:53
Originally posted by Pelin Pelin wrote:

Ja ja, sej nism mislu nč slabga s tem... sam pač opažanje ;)


Novo frišno meso se nuca, ja ja
Aliud Ex Alio Malum.
Back to Top
Pelin View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 22.May.2008
Status: Offline
Points: 704
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pelin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Apr.2011 at 22:59
Originally posted by Ulverbite Ulverbite wrote:

Originally posted by Pelin Pelin wrote:

Ja ja, sej nism mislu nč slabga s tem... sam pač opažanje ;)


Novo frišno meso se nuca, ja ja


Več strank za naš Sramota In Slab Vtis d.o.o.

Koji Kurac?!?!
Back to Top
Paparazzi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Oct.2008
Status: Offline
Points: 2693
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Paparazzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Apr.2011 at 09:27



Nocturnal Depression: Nostalgia + Dead Children

Angantyr


Edited by Paparazzi - 12.Apr.2011 at 09:42
Papa Papa Paparazzi !
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Apr.2011 at 11:44
Js sn tut pogrešala rog. Ampak res epic koncert ^^
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Apr.2011 at 15:05
da se sam mau strnim vtise. . no ja, sej velik ni za povedat. . nocturnal depression niso zame, saj nikol nism pretirano marou depressive black metala. . mislm, tko slabo mi tud ne gre da bi mogu to poslusat, mam raj bolj zivahno glasbo. . sicr sta mi bla ene dva komada dokaj solidna, vendar ne gre govort o preseznikih. . sm biu zgolj statist ! angantyr so bli pa zgodba zase, morda tud zato, ker mam ze od nekdaj rad skandinavski black metal, kar je severno od slovenije, sm srecen. . so tile danci nazorno pokazal da dobr vplivajo na moje vratne misice, skratka, to so ble dobre vaje za vrat :) jih je blo lepo videt po natanko 1 - em letu. . ceprav so bli kratki, vendar zato nic kaj manj sladki

zdej pa mal pavze, vendar ne za dolgo. . cez 1 teden bodo ze nargaroth rohneli na metelkovi đđđ

Edited by sajmon - 12.Apr.2011 at 16:45
live for metal,die for metal !!!
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Apr.2011 at 15:51
Sej če poslušaš dsbm še ne pomeni, da ti gre slabo
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Apr.2011 at 15:59
sej nism tko mislu. . so ljudje, ki ne poslusajo samo depressive black metala, pac pa taksne in drugacne znake kazejo tud u privatnem zivljenju. . depresija, agonija, samomorilnost, . . niso vsi taksni, vendar vemo da je kar nekaj resnice v tem. .

pa tud tko, nimam rad pocasne glasbe, izjema je morda le burzum. . mi je vsec, ce je vse mau bolj na speed, na poskok :)

Edited by sajmon - 12.Apr.2011 at 16:08
live for metal,die for metal !!!
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Apr.2011 at 16:47
Pač tko bedno si napisal (že drugič), da sn mogla komentirat. :)
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Apr.2011 at 17:06
napisat al pa nekomu u zivo povedat, ma loh povsem drugacen pomen, oziroma prizvok ;)
live for metal,die for metal !!!
Back to Top
Mørke View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 01.Jan.2011
Status: Offline
Points: 77
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mørke Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Apr.2011 at 17:10
So pa tut ljudje, ki tega sploh ne poslušajo, pa so totalno v podnu. Al pa tisti, ki preprosto samo občudujejo lepoto DSBMja, brez, da bi se vanj kej bolj globlje uživel oz se z njim čustveno povezal. Al kakorkol bi temu rekla. In tut če, njihovo življenje. Nobeni čudni komentarji niso potrebni zarad tega. Wink
In the decaying reality... I am just a crawling worm living in a world of lies.
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Apr.2011 at 17:23
sej jst sm govoru za nekatere, torej sm mislu bolj manjsino kot karkoli drugega. . sicr sm pa jst zase govoru, da men depressive black metal ne potegne, mi je prevec morece. . se vama ni treba ob vsako stvar obregnt ;)
live for metal,die for metal !!!
Back to Top
Paparazzi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Oct.2008
Status: Offline
Points: 2693
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Paparazzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Apr.2011 at 08:40
Meni je na enem metalcampu po 3h dneh zvenela že vsa muska isto, thrash, death metal, edino My Dying Bride so me še lahko spravili v dobro voljo TongueStar
Papa Papa Paparazzi !
Back to Top
Haliaetum View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 10.Apr.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 947
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Haliaetum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Apr.2011 at 09:44
depressive black metal = razlog za ne poslušat emo = razlog za ne izgledat gay:)

sajmon: +1


Edited by Haliaetum - 13.Apr.2011 at 09:46
UPCOMING RELEASES:

HELLSWORD - BLASPHEMY UNCHAINED
PANIKK - UNBEARABLE CONDITIONS
Back to Top
Davorin.L. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Dec.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Davorin.L. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Apr.2011 at 12:19
Originally posted by Paparazzi Paparazzi wrote:

Meni je na enem metalcampu po 3h dneh zvenela že vsa muska isto, thrash, death metal, edino My Dying Bride so me še lahko spravili v dobro voljo TongueStar


LOL hehe, katera izjava!
I kill people all day long,
I sing my song,
because I'm John Lawman.
Back to Top
Pelin View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 22.May.2008
Status: Offline
Points: 704
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pelin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Apr.2011 at 12:51
Originally posted by Haliaetum Haliaetum wrote:

depressive black metal = razlog za ne poslušat emo = razlog za ne izgledat gay:)


Se strinjam... letos je bla Ema res v pizdi (kot prejsnja leta)...
Koji Kurac?!?!
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Apr.2011 at 14:21
My dying bride so lihk za na britof.
Back to Top
Haliaetum View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 10.Apr.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 947
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Haliaetum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Apr.2011 at 16:59
Originally posted by Pelin Pelin wrote:

Originally posted by Haliaetum Haliaetum wrote:

depressive black metal = razlog za ne poslušat emo = razlog za ne izgledat gay:)


Se strinjam... letos je bla Ema res v pizdi (kot prejsnja leta)...


ta izjava dobi nagrado za best year izjavo!LOLLOLLOLLOLLOL

zakon!

UPCOMING RELEASES:

HELLSWORD - BLASPHEMY UNCHAINED
PANIKK - UNBEARABLE CONDITIONS
Back to Top
Pelin View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 22.May.2008
Status: Offline
Points: 704
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pelin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Apr.2011 at 18:44
hihi
Koji Kurac?!?!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,531 seconds.