Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - Pain offtopic oz. Kdo je Čefur?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pain offtopic oz. Kdo je Čefur?

 Post Reply Post Reply Page  <1 19202122>
Author
Message
WD-40 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 14.Apr.2009
Status: Offline
Points: 360
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote WD-40 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Feb.2011 at 18:14
Originally posted by Norther Norther wrote:

A lahko kako bolj izzivas kot pa das gres oblecen v metalca na cefurko, pizda k da bi iskal kej.
a lahko nekoga ki obiskuje metal koncerte takoj obtozis da mora bit napravlen po metalsko, pizda k da bi bil mal omejen. :/
nekateri bolj prisegajo/mo na udobna, letnemu casu primerna oblacila in obutev ter prirocno kratko frizurco. edin ce zaradi hlac iz jeansa izpadem res metalsko

drugac pa jst dobro vem zakaj sem jih fasal, pa to nima nobene zveze ne z metalci ne z chefurji. niti ne s tem da sem bil tisto noc in pri metalcih in na housu in na cefurki in na dezurni pa se marsi kje... ampak sm tisti dan ze prej naredu nekaj kar nebi smel, s tem sm nekoga spravil u slabo voljo in s tem sm sebi nakopal slabo energijio al karmo al kakorkoli se temu rece, tko da se mi je pol samo vrnilo nazaj v fizicni obliki.

zdej pa prosim da se debata okrog tega konkretnega primera zakljuci, ker bom jst ze kmalu cist dobr in bo vse brezpredmetno.
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Feb.2011 at 20:26
Originally posted by vonklinkerhofen vonklinkerhofen wrote:

Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by vonklinkerhofen vonklinkerhofen wrote:

Born to rule.
**********

Tvoja sklepanja so napačna, zato si potreben temeljite izobrazbe.

<SPAN style="FONT-FAMILY: Arial; FONT-SIZE: 10pt">Ena od lastnosti, ki naj bi bila značilnost kraljevskih rodbin, je modra kri. Aristokracija  naj bi imela kri drugačne barve. Verjetno ugotovitev o modrem odtenku krvi ni le plod domišljije. Ali bi vladarji imeli kri drugačne barve, če bi bili genetsko enaki ostalemu prebivalstvu? Če pa  sta njihov rod in s tem tudi genetska struktura drugačna, kar se lahko odraža tudi v barvi krvi, je to opažanje lahko povsem na mestu. Nekateri viri  pravijo, da gre pri reptilskih vrstah in hibridih dejansko za večjo vsebnost bakra, zaradi česar kri hitreje oksidira in dobi modrikast videz.</SPAN>

<SPAN style="FONT-FAMILY: Arial; FONT-SIZE: 10pt">Toliko o splošnih dejstvih, ki ti kot higlanderju-gorjancu-balkancu izgleda niso poznana.. Sicer pa je v severnjaški mitologiji, iz katere med drugim tudi sodobna metalska subkultura črpa vir navdiha, ogromno modre krvi. In promotorji te subkulture se v svojih delih-skladbah s ponosom sklicijejo na njo, modro kri namreč.</SPAN>

<SPAN style="FONT-FAMILY: Arial; FONT-SIZE: 10pt">In zaključek: s takšnim razmišlanjem, kot si ga izrazil v svojih zadnjih postih, nikakor ne sodiš med in nisi vreden, da si pristaš in član metalske subkulture. Predlagam ti, da pokukaš malo po turbo sceni, kjer bos zagotovo našel zadovoljstva, ki jih v tebi producira tvoj higlandersko-gorjansko-balkanski ego.</SPAN>

<SPAN style="FONT-FAMILY: Arial; FONT-SIZE: 10pt"></SPAN> 

<SPAN style="FONT-FAMILY: Arial; FONT-SIZE: 10pt">Born to rule.</SPAN>

<SPAN style="FONT-FAMILY: Arial; FONT-SIZE: 10pt"></SPAN><SPAN style="FONT-FAMILY: Arial; FONT-SIZE: 10pt">**************</SPAN>
Žabe majo modro kri. ti si žabar.


Te vprašam: 

?
Česa je ta kmetavz lačen?
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Feb.2011 at 20:28
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:




pol miljona ljudi je vidl to reč :)
Ok, pol miljona slovenskih nacionalistov je sigurno.

Prek neta se jim norčujete po ulicah vas pa pretepajo.


hm.. mislm da smo metalci deležni enake meje posmeha na netu al pa nasploh.. letijo opazke če se sprehodiš mim takih ljudi.. pa se ne poslužujemo takih metod...

preberi report zadnjega koncerta iz ostrige.. na metal eventih ne rabijo več varnostnikov so sklenil.. na vse drugih eventih pa, in celo noč posredujejo.. to neki pove o različnih kulturah...
Prek tvojih poročil v dejansko?
Če se kje pretepajo, je to odraz nekulture nekaterih, ne pa vseh. A v metal skupnosti so pa vsi ekstra kulturni, al kako?


niti nism reku da "vseh", niti nima kej preveč smisla kar si napisal, sploh pa je butasto razmišljat da morjo vsi delat isto da dobiš predstavo o neki kulturi. tud nism reku da večina ustreza temu opisu, razpravljat o procentih je brezpredmetno. gre zato, da se na teh eventih da vidt take in podobne stvari... kot se da na metal eventih vidt 10 ljudi(metalcev), ki so čakal svoj band, pa komirajo na mizi... evo ti častim še en primer..

http://forum.paranoid-zine.com/forum_posts.asp?TID=4310&PID=265399#265399

torej tip je šel iz metal koncerta mal na čefurko, kot se je sam izrazil... v million klub kranj - tm kjer je kkšno leto nazaj nekdo odvrgu granato... ker se poznamo sm preveru kaj se je zgodil.. pa jamčim da je tip največji pacifist.. prav da so zatežil, češ da je punca "njihova", torej ne konkretno od nekega tipa tm ampak da je obsojena na tiste ljudi.. drugi nimajo kj iskat zravn.. no in ko se je odstranu v iskanju drugega lokala so ga prestregl in mu jih potalal... tudi v primeru da bi jezikal.. ni opravičila.. jezika se tud na metalkoncertih in drugod vsepovprek pa znamo to rešit na mirm način, sigurno se pa ne tepemo 10 na 1...
To res ni lepo, da so hoteli odtujiti njegovo lastnino. No, sej se je na koncu vse v redu razpletno, če so mu potalal. To ti je biznis.

PS: Zakaj je šel na čefurko? A jo poznaš?
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Feb.2011 at 20:29
Originally posted by N.J.C. N.J.C. wrote:

Sam taprave ljudi morš poznat, pa si lahko v slovensko zastavo oblečen...
A pol ti potalajo kekse v obliki Korontanskega Svizca?
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Feb.2011 at 20:35
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

pejte se mal detektive pa uporabite search na paranoidu, da vidte kakšna maskota je sploh za nickom :)

tip ma zlo širok spktr in povsod paše. tko da sploh ni problem v tem.. sej men tud paše, da so metal koncerti namenjeni bolj ekskluzivno metalcem, ki štekajo atmosfero, ki jo ustvarjajo... res najboljš da granate odmetavamo vsakič ko pride v plac pofirbcat nekdo, ki ne zna treh bandov naštet..

njc... isto je s policijo... samo taprave ljudi moreš poznat pa lahko 400 voziš...

http://www.mojvideo.com/video-cazinski-tv-sampanjac/e73dbd8c7cd98b6716b5

evo, še ena iz druge smeri :)... kva zdej, mormo na ulce pa jih pretepst zarad norčevanja? jebejo nam mater, lase bi nam zažgal.. :) mimogrede, primerjite še komentarje pod obema posnetkoma...
Nimam časa se špilat detektiva. Lahko pa ti poveš kaj si razodel in odkril.
Sploh pa ne vem o kom se gre...ker pač tega nisi nikjer zapisal. A to je tist tip pacifist, ki mu je bila posest odtujena potem pa potalana?
Od katarine kresal šofer je vozu kr čez mejo pa kljub temu, da je vozil svojo šefico - in s tem šefico vseh policajev pri nas je vseeno plaču kazen. A moreš koga drugega poznat? Kdo je ta človek? Jst bi ga tud rad spoznal.. pa katarino Kresal tud!
Dej no, frogi. Koga boš ti pretepu, no? Vemo, kak so se tvoji ulični pretepi končali. Ka moreš v vsakem postu dat vedet, da si čefur?
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Feb.2011 at 20:36
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

haha.. mi zadnjič prav od mateja tamal da sta tko šla v kranj pa so z mat čaakal na planini med bloki v avtu.. in pride en v trenerki in tko s pištolo potrka po šipi in sprašuje, če so kkšno streljanje slišal al pa koga vidl s pištolo okol tečt :D

drgač pa mislm da si par zgodb pozabu... je blo par incidentov tud v vaših koncih...
Ne se sekirat Frogi. Tebi bojo trkal samo z vrtnicam po šipi...od očal (a si že dubu izpit za avto nazaj?)
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11726
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Feb.2011 at 21:04
so mi rekl da dobim k tvoja hrbtenica ne bo več kriva.
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Feb.2011 at 21:57
eni jo vsaj mamo :>
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11726
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Feb.2011 at 22:23
vretenčarji naprimer. sicer pa to sodi v zeitgeist debato
mimogrede, kdo ve zakaj stran cefurji.net ne dela več :)?

Edited by frogstomp - 28.Feb.2011 at 22:25
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Feb.2011 at 22:34
Zarad čefurjev!
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
ogade View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Apr.2010
Location: United Kingdom
Status: Offline
Points: 230
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ogade Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Mar.2011 at 14:46
Kaj bi vi brez vas?
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Mar.2011 at 17:36
Originally posted by ogade ogade wrote:

Kaj bi vi brez vas?
Kaj bi ti brez vas?
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
ogade View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Apr.2010
Location: United Kingdom
Status: Offline
Points: 230
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ogade Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2011 at 08:54
Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by ogade ogade wrote:

Kaj bi vi brez vas?
Kaj bi ti brez vas?
 cefurji v ilegali
Back to Top
Paparazzi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Oct.2008
Status: Offline
Points: 2693
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Paparazzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Mar.2011 at 15:44
Že dolgo nisem gledal tega filmčka od Matosa-Lego Čefur
Papa Papa Paparazzi !
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Oct.2011 at 16:23
Goran Vojnović:
Tukaj gre bolj za tvoj odnos, ko ti rečejo, zdaj se pa definiraj kot čefur ali
Slovenec ali karkoli pač si. Tudi če rečeš, da si čefur, nočeš, da te popredalčkajo tako, kot oni dojemajo čefurje. Nočeš biti popredalčkan. Jaz sem čefur, ampak to dojemam precej drugače, širše. Jaz svojega čefurstva ne dojemam tako, da si kot v getu, hodiš na turbofolk žurke, imaš svoje čefurske kolege, praznuješ novo leto 13. januarja in to je vse. To ni moje čefurstvo, pač pa moje čefurstvo vključuje tudi to, da grem v Stožice in navijam za Olimpijo, grem domov in preberem knjigo Anta Tomića in se režim do zjutraj. Zame je to čefurstvo!
Vsak pri nas, vsak, ki tukaj živi, ima svojo zgodbo in svoj pogled na čefurstvo in postavijo te v neprijeten položaj, ko ti rečejo, zdaj pa povej, ali si Slovenec ali čefur. Ko so Magnifica vprašali, je tudi on mencal. Zdaj šele poskušamo razširiti pojem čefurstva, da bi se lahko v njem našlo več ljudi. Šele zdaj se to počasi premika! Bil je zelo zreduciran na stereotipe, kjer se marsikdo od čefurjev ne najde, jaz se nisem nikoli. V enem delčku seveda ja, v mnogih pa ne. Vem, da se danes tudi večina mojih prijateljev tukaj notri ne najde. Zdaj, ko pa se počasi širi, bomo videli, koliko se bo uspel razširiti, ker mu še vedno tega ne pustijo in bi ga najraje ukalupili.

Več

se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Vargrim View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1158
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vargrim Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Oct.2011 at 15:15
!

zelo čitljivo gradivo

edino na kurac mi gre brat zadevo z pcja..
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Oct.2011 at 20:01
se absolutno strinjam.. samo eni pa ne primejo vec trde knjige v roke.. ne stekam.. :S
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
ogade View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Apr.2010
Location: United Kingdom
Status: Offline
Points: 230
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ogade Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Oct.2011 at 21:26
Originally posted by grafin grafin wrote:

Goran Vojnović:
...............Jaz svojega čefurstva ne dojemam tako, da si kot v getu, hodiš na turbofolk žurke, imaš svoje čefurske kolege, praznuješ novo leto 13. januarja in to je vse. To ni moje čefurstvo, pač pa moje čefurstvo vključuje tudi to, da grem v Stožice in navijam za Olimpijo, grem domov in preberem knjigo Anta Tomića in se režim do zjutraj. Zame je to čefurstvo!
..............
 
Svašta?
 
Zamisli si to prefinjeno vsiljivo strategijo.
Čefurstvo ni samo srbsko novoleto trinajstega.?
Čefurstvo so tudi tekme Olimpije, Jesenic, Viole, Atomikharmonik, gasilske veselice............itd.........
Slo Janezi in Mojce, vse kar počnete je čefurstvo, avtor gornjega sestavka vas prefinjeno vabi, da se čimprej asimilirate v čefursko sceno, in svojo nacionalno bit znegirate. Avtor prefinjeno nakazuje težnjo, da je potrebno Slovensko bit staliti v čefurskem loncu v čefursko supo. Svašta.
Svašta.
In vi nasedate.
Ni čudno da slovenčki tam kot smo.
 


Edited by ogade - 13.Oct.2011 at 21:36
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Oct.2011 at 22:00
kva ti ni jasn? ce ma clouk svoje mnenje, se ne pomen, da je to mnenje vseh.. pomeni samo to, da vidi stvari na svoj nacin.. in nic vec..
(ze to je ocitno za ene, recimo za slovencka ogadeja, prevec.. pol si pa zmislijo atomik harmonik in ostalo saro zraven, ker sploh ne dojamejo, kaj je clouk mislu rect..)
[grafinin pojmovnik, da ne bo pomote: slovencek - mala mentaliteta malega cloveka; mali - pritlehen]
gou, gou.. fajt, fajt.. i have pms and a gun.. :D
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
ogade View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Apr.2010
Location: United Kingdom
Status: Offline
Points: 230
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ogade Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Oct.2011 at 22:12
Originally posted by grafin grafin wrote:

kva ti ni jasn? ce ma clouk svoje mnenje, se ne pomen, da je to mnenje vseh.. pomeni samo to, da vidi stvari na svoj nacin.. in nic vec..
(ze to je ocitno za ene, recimo za slovencka ogadeja, prevec.. pol si pa zmislijo atomik harmonik in ostalo saro zraven, ker sploh ne dojamejo, kaj je clouk mislu rect..)
[grafinin pojmovnik, da ne bo pomote: slovencek - mala mentaliteta malega cloveka; mali - pritlehen]
gou, gou.. fajt, fajt.. i have pms and a gun.. :D
 
Prosim, ne se razburjati.
Sem samo opozoril na seme, ki se bo razraslo v čudovito ovijalko-srobot.
 
Grafin, stvari je potrebno predvidevati v naprej.
Razumem: spregledati, nepredvideti nekatere stvari je potrebno opravičiti.
Najbolj enostavno je reči: vsak ima lahko svoje mnenje,
vidi stvari na svoj nacin.. in nic vec.....itd takšna sranja.....
 
In postavljam vprašanje: Ali so tudi Gregorčič, Gruden, Tavčar, in ostali  videli stvari na svoj nacin.. in nic vec..?

 
 


Edited by ogade - 13.Oct.2011 at 22:24
Back to Top
polopoklip View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 2106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote polopoklip Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Oct.2011 at 22:31
Originally posted by grafin grafin wrote:

Goran Vojnović:Tukaj gre bolj za tvoj odnos, ko ti rečejo, zdaj se pa definiraj kot čefur aliSlovenec ali karkoli pač si. Tudi če rečeš, da si čefur, nočeš, da te popredalčkajo tako, kot oni dojemajo čefurje. Nočeš biti popredalčkan. Jaz sem čefur, ampak to dojemam precej drugače, širše. Jaz svojega čefurstva ne dojemam tako, da si kot v getu, hodiš na turbofolk žurke, imaš svoje čefurske kolege, praznuješ novo leto 13. januarja in to je vse. To ni moje čefurstvo, pač pa moje čefurstvo vključuje tudi to, da grem v Stožice in navijam za Olimpijo, grem domov in preberem knjigo Anta Tomića in se režim do zjutraj. Zame je to čefurstvo!Vsak pri nas, vsak, ki tukaj živi, ima svojo zgodbo in svoj pogled na čefurstvo in postavijo te v neprijeten položaj, ko ti rečejo, zdaj pa povej, ali si Slovenec ali čefur. Ko so Magnifica vprašali, je tudi on mencal. Zdaj šele poskušamo razširiti pojem čefurstva, da bi se lahko v njem našlo več ljudi. Šele zdaj se to počasi premika! Bil je zelo zreduciran na stereotipe, kjer se marsikdo od čefurjev ne najde, jaz se nisem nikoli. V enem delčku seveda ja, v mnogih pa ne. Vem, da se danes tudi večina mojih prijateljev tukaj notri ne najde. Zdaj, ko pa se počasi širi, bomo videli, koliko se bo uspel razširiti, ker mu še vedno tega ne pustijo in bi ga najraje ukalupili.Več

Zanimivo branje! To pisanje po mojem potrjuje moje razmišljanje, da takoimenovani 'čefurji' vedno bolj postajajo podobni nam domorodcem in samo vprašanje časa je, kdaj bodo bolj slovenski od takoimenovanih 'slovencev' po mentaliteti in verjetno je prav tako. Ta model je po mojem odličen pokazatelj tega, saj je imel po prebranem sodeč super otroštvo, za nič ni bil prikrajšan zaradi okolja okoli sebe in se ne najde pod pojmom čefurja, ki izhaja iz revnega delavskega razreda, zato išče drugačne opise te besede. Počasi se bodo spojili z slovensko grudo in naš nacionalen značaj bo malo bolj pester.
...separation of delusion and cum...

Back to Top
ogade View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Apr.2010
Location: United Kingdom
Status: Offline
Points: 230
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ogade Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Oct.2011 at 22:33
Originally posted by grafin grafin wrote:

.....ce ma clouk svoje mnenje, se ne pomen, da je to mnenje vseh.. pomeni samo to, da vidi stvari na svoj nacin.. in nic vec..
 
In pa seveda:
Velika razlika je ali svoje mnenje  in videnja na svoj način plasira človek v vaški gostilni, na tem forumu, ki ga bere "ducat norcev", ali svoja videnja plasira s pomočko lobiranj v najširšo slo javnost.
(menda nagrade Oskar brez močnih poprejšnih lobiranj ne moreš dobiti, ne vem zakaj bi bilo v slo drugače.)


Edited by ogade - 13.Oct.2011 at 22:35
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Oct.2011 at 22:34
a si se me ustrasu, hehe.. prav je tako.. ;)

absolutno.. vsak ima boga/demona cisto po svoji podobi.. tudi ce nosi enako ime kot od soseda.. kaj ti vidis v prihodnosti je tvoja zadeva in odraz tebe, tvojega misljenja.. kaj je videl cankar - pa njegova.. jasno pa je, da obstajajo sticne tocke.. saj zivimo relativno blizu..

when you stare at the abyss, the abyss stares back at you..



se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Oct.2011 at 22:40
Originally posted by ogade ogade wrote:

Originally posted by grafin grafin wrote:

.....ce ma clouk svoje mnenje, se ne pomen, da je to mnenje vseh.. pomeni samo to, da vidi stvari na svoj nacin.. in nic vec..
 
In pa seveda:
Velika razlika je ali svoje mnenje  in videnja na svoj način plasira človek v vaški gostilni, na tem forumu, ki ga bere "ducat norcev", ali svoja videnja plasira s pomočko lobiranj v najširšo slo javnost.
(menda nagrade Oskar brez močnih poprejšnih lobiranj ne moreš dobiti, ne vem zakaj bi bilo v slo drugače.)


mislis, da se mnenja kar copypastajo v nulo?? pri vseh, se tako podobnih mnenjih bos vedno nasel razlicne nianse.. razlicne nianse bos lahko nasel pri istih ljudeh, ce jih bos isto stvar vprasal cez recmo eno leto..
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Oct.2011 at 22:43
Originally posted by polopoklip polopoklip wrote:

Originally posted by grafin grafin wrote:

Goran Vojnović:Tukaj gre bolj za tvoj odnos, ko ti rečejo, zdaj se pa definiraj kot čefur aliSlovenec ali karkoli pač si. Tudi če rečeš, da si čefur, nočeš, da te popredalčkajo tako, kot oni dojemajo čefurje. Nočeš biti popredalčkan. Jaz sem čefur, ampak to dojemam precej drugače, širše. Jaz svojega čefurstva ne dojemam tako, da si kot v getu, hodiš na turbofolk žurke, imaš svoje čefurske kolege, praznuješ novo leto 13. januarja in to je vse. To ni moje čefurstvo, pač pa moje čefurstvo vključuje tudi to, da grem v Stožice in navijam za Olimpijo, grem domov in preberem knjigo Anta Tomića in se režim do zjutraj. Zame je to čefurstvo!Vsak pri nas, vsak, ki tukaj živi, ima svojo zgodbo in svoj pogled na čefurstvo in postavijo te v neprijeten položaj, ko ti rečejo, zdaj pa povej, ali si Slovenec ali čefur. Ko so Magnifica vprašali, je tudi on mencal. Zdaj šele poskušamo razširiti pojem čefurstva, da bi se lahko v njem našlo več ljudi. Šele zdaj se to počasi premika! Bil je zelo zreduciran na stereotipe, kjer se marsikdo od čefurjev ne najde, jaz se nisem nikoli. V enem delčku seveda ja, v mnogih pa ne. Vem, da se danes tudi večina mojih prijateljev tukaj notri ne najde. Zdaj, ko pa se počasi širi, bomo videli, koliko se bo uspel razširiti, ker mu še vedno tega ne pustijo in bi ga najraje ukalupili.Več

Zanimivo branje! To pisanje po mojem potrjuje moje razmišljanje, da takoimenovani 'čefurji' vedno bolj postajajo podobni nam domorodcem in samo vprašanje časa je, kdaj bodo bolj slovenski od takoimenovanih 'slovencev' po mentaliteti in verjetno je prav tako. Ta model je po mojem odličen pokazatelj tega, saj je imel po prebranem sodeč super otroštvo, za nič ni bil prikrajšan zaradi okolja okoli sebe in se ne najde pod pojmom čefurja, ki izhaja iz revnega delavskega razreda, zato išče drugačne opise te besede. Počasi se bodo spojili z slovensko grudo in naš nacionalen značaj bo malo bolj pester.

prilicili se bojo oni nam - in malo manj mi njim.. nasi zanamci bodo imeli drugacna izhodisca, a njim bodo njihova izhodisca tako domacna kot so bila nasa nam.. njihova izhodisca pa bodo nam tako tuja, kot so nasa nasim starsem/babicam..
arabski pregovor pravi, da smo bolj podobni svojemu casu kot svojim ocetom.. je nek pojnt tu.. anyone?
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
ogade View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Apr.2010
Location: United Kingdom
Status: Offline
Points: 230
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ogade Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Oct.2011 at 22:45
Originally posted by grafin grafin wrote:

Originally posted by ogade ogade wrote:

Originally posted by grafin grafin wrote:

.....ce ma clouk svoje mnenje, se ne pomen, da je to mnenje vseh.. pomeni samo to, da vidi stvari na svoj nacin.. in nic vec..
 
In pa seveda:
Velika razlika je ali svoje mnenje  in videnja na svoj način plasira človek v vaški gostilni, na tem forumu, ki ga bere "ducat norcev", ali svoja videnja plasira s pomočko lobiranj v najširšo slo javnost.
(menda nagrade Oskar brez močnih poprejšnih lobiranj ne moreš dobiti, ne vem zakaj bi bilo v slo drugače.)


mislis, da se mnenja kar copypastajo v nulo?? pri vseh, se tako podobnih mnenjih bos vedno nasel razlicne nianse.. razlicne nianse bos lahko nasel pri istih ljudeh, ce jih bos isto stvar vprasal cez recmo eno leto..
 
Izgleda, da si prešpricala uro matematike v drugem razredu osnovne šole, ko smo govorili o množicah in njih presekih.
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Oct.2011 at 22:52
ne spomnim se, da bi vi kaj govorili.. ja, skleroza pa to..
plus ne vem, kaj ima matematika z mnenji in obcutji.. si presprical celo visjo stopnjo in se srednjo solo? sej je kuhl bit upornik.. :>
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Vargrim View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1158
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vargrim Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Oct.2011 at 09:30
Originally posted by grafin grafin wrote:

.. i have pms and a gun.. :D


LOL!
Back to Top
white_as_hell View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 02.Oct.2008
Status: Offline
Points: 679
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote white_as_hell Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Oct.2011 at 12:41
Originally posted by Vargrim Vargrim wrote:

Originally posted by grafin grafin wrote:

.. i have pms and a gun.. :D


LOL!


LOL x2
she wanted nothing and i delivered
Back to Top
ogade View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Apr.2010
Location: United Kingdom
Status: Offline
Points: 230
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ogade Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Oct.2011 at 12:47
Originally posted by grafin grafin wrote:

ne spomnim se, da bi vi kaj govorili.. ja, skleroza pa to..
plus ne vem, kaj ima matematika z mnenji in obcutji.. si presprical celo visjo stopnjo in se srednjo solo? sej je kuhl bit upornik.. :>
 Grafin:
Matematika je orodje s katerimi lahko opišemo vsa stanja. Mnenja in občutja ljudi lahko opiseš z matematičnimi modeli in tako dobiš kritično sliko stanja miselnosti ljudi, seveda moraš vedeti kaj so množice in njih preseki.
Večina vas pa favorizira svoja osebna mnenja nad mnenji in občutki mase ljudi.
To pa lahko, najmilejše kar je, poimenujemo z preprosto besedo egoizem. 


Edited by ogade - 14.Oct.2011 at 12:51
Back to Top
white_as_hell View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 02.Oct.2008
Status: Offline
Points: 679
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote white_as_hell Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Oct.2011 at 12:52
ogabe, v vsem zanosu si pozabil na zdravi egoizem, brez kerega je človek dobesedno suženj želja in potreb drugih ljudi.

pa tista z matematiko je tud en cizi mizi, kurčevo posploševanje, lahko opisuješ agregatna stanja, do neke mere fraktale, še zdaleč pa ne vsega.

she wanted nothing and i delivered
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Oct.2011 at 14:59
a lahko matematika opise moj pms, recimo? :D
obcutki mase ljudi so ta moment paranoja in histerija - vsaj kot nam povejo mediji.. jaz pa se zal ne vidim notri - potem nisem clovek?
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
ogade View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Apr.2010
Location: United Kingdom
Status: Offline
Points: 230
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ogade Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Oct.2011 at 16:42
Originally posted by white_as_hell white_as_hell wrote:

ogabe: Moje pravo ime je Ogade, mimogrede....
 
"........je človek dobesedno suženj želja in potreb drugih ljudi."
Smatrati se za sužnja želja in potreb drugih ljudi pomeni le tvojo mentalno neprilagodljivost v družbo, ki te obdaja.
 
"pa tista z matematiko je tud en cizi mizi, kurčevo posploševanje, lahko opisuješ agregatna stanja, do neke mere fraktale, še zdaleč pa ne vsega."
V človeku je shranjem program-nagon po poustvarjanju sveta. To ti dokazujejo ze preprosti začetki risanja zivali v jamah v pradavnini. Danes s pomočjo računalnika narišemo žival popolnoma identično. (Naprimer.) Da računalnik in seveda ti z njegovo pomočjo to znata se lahko zahvališ matematiki. 
In kam teži človek. Hoče poustvariti vesolje. Verjemi, s pomočjo matematike mu bo to uspelo.
Zato mi ne govor o cizimizi, razumeš, glavica metalska.

Back to Top
ogade View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Apr.2010
Location: United Kingdom
Status: Offline
Points: 230
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ogade Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Oct.2011 at 16:51
Originally posted by grafin grafin wrote:

a lahko matematika opise moj pms, recimo? :D
 
Lahko.
Na kratko, da se ne poglabljam v detajle, itak je vprašanje razumevanja le-teh.
Z matematiko lahko opišeno kompletno stanje tvojih tekočin, elektrolitov, trenutno proizvodnjo hormonov, mikro in makro klimo, ki te obdaja, gravitacijski vpliv mas na tvoje telo, itd. itd., in ko vse skupaj zanaliziramo (seveda spet s pomočjo matematike), dobimo realno sliko stanja tvojega postmunsindroma. 
 


Edited by ogade - 14.Oct.2011 at 17:01
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Oct.2011 at 20:08
Originally posted by polopoklip polopoklip wrote:

Počasi se bodo spojili z slovensko grudo in naš nacionalen značaj bo malo bolj pester.

Za kaj takega bi najprej moral obstajati slovenski nacionalni značaj.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Oct.2011 at 23:09
Saj to je to. Slovenski nacionalni značaj je da smo povsem neznačajna družba skregana z zdravo pametjo in drug z drugim. LOL

Edited by devlin - 14.Oct.2011 at 23:09
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
polopoklip View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 2106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote polopoklip Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Oct.2011 at 10:16
Self-hating Slovenci.
...separation of delusion and cum...

Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Oct.2011 at 11:29
Nah, sebe imamo ful radi, sovražimo vse ostale, ker smo kot posameznik tolk d'best.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
ogade View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Apr.2010
Location: United Kingdom
Status: Offline
Points: 230
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ogade Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Oct.2011 at 11:30
Originally posted by devlin devlin wrote:

Saj to je to. Slovenski nacionalni značaj je da smo povsem neznačajna družba skregana z zdravo pametjo in drug z drugim. LOL
 
In sami, vsak zase, in vsak posebej  kažete to neznačajnost lastnih osebkov, ki se potem združi-projicira v neznačajno družbo.
Dokaz:
Ko človek pokaže kam g.Vojnovič z svojim sestavkom taco moli, vsi zaženete vik in krik, posebno grafinka.
 
 


Edited by ogade - 15.Oct.2011 at 11:33
Back to Top
white_as_hell View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 02.Oct.2008
Status: Offline
Points: 679
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote white_as_hell Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Oct.2011 at 12:06
spet samo posploševanje..

kaj ste tolko kritični do sebe, izpade debilno, ko tisti nemci rojeni po letu 1960, ki iz neznanega razloga krivijo sebe za ww2..
she wanted nothing and i delivered
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Oct.2011 at 12:53
Originally posted by ogade ogade wrote:

Originally posted by devlin devlin wrote:

Saj to je to. Slovenski nacionalni značaj je da smo povsem neznačajna družba skregana z zdravo pametjo in drug z drugim. LOL

 
In sami, vsak zase, in vsak posebej  kažete to neznačajnost lastnih osebkov, ki se potem združi-projicira v neznačajno družbo.

Dokaz:

Ko človek pokaže kam g.Vojnovič z svojim sestavkom taco moli, vsi zaženete vik in krik, posebno grafinka.

 

 

:))))
lepo, da me pogresas.. jsm cist entuziasticna, da ma moj pms matematicni zapis!!! mi ga ukha priobcis? plizz.
drgac je pa vojnović. ć.
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
white_as_hell View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 02.Oct.2008
Status: Offline
Points: 679
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote white_as_hell Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Oct.2011 at 13:01
grafin, verjetno na občini, čakaš pa še dlje kot na gradbeno dovoljenje, hehe

Edited by white_as_hell - 15.Oct.2011 at 13:01
she wanted nothing and i delivered
Back to Top
ogade View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Apr.2010
Location: United Kingdom
Status: Offline
Points: 230
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ogade Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Oct.2011 at 20:16
Originally posted by grafin grafin wrote:

Originally posted by ogade ogade wrote:

Originally posted by devlin devlin wrote:

Saj to je to. Slovenski nacionalni značaj je da smo povsem neznačajna družba skregana z zdravo pametjo in drug z drugim. LOL

 
In sami, vsak zase, in vsak posebej  kažete to neznačajnost lastnih osebkov, ki se potem združi-projicira v neznačajno družbo.

Dokaz:

Ko človek pokaže kam g.Vojnovič z svojim sestavkom taco moli, vsi zaženete vik in krik, posebno grafinka.

 

 

:))))
lepo, da me pogresas.. jsm cist entuziasticna, da ma moj pms matematicni zapis!!! mi ga ukha priobcis? plizz.
drgac je pa vojnović. ć.
Js jih pisem vse z č, čefurje namreč. A ti pišeš ćefur?
Itak je z č pravilno, stem v slovenščini povdariš bit čefurstva. Če čefurstvo prav razumemm, je itak že asimiliral 20%. v to spada tudi č.
 
Glede matematičnega zapisa tvojega pms, pa bo žal ta medij prešvoh. Bo potrbno vključiti dodatne medije (naprimer med drugim tudi feromone).
 


Edited by ogade - 16.Oct.2011 at 20:35
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Oct.2011 at 10:16
Originally posted by devlin devlin wrote:

Saj to je to. Slovenski nacionalni značaj je da smo povsem neznačajna družba skregana z zdravo pametjo in drug z drugim. LOL

Nisem mislil, da v Sloveniji bivajo ljudje brez značaja, ampak da to ni neka uniformna zadeva.
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Oct.2011 at 10:49
Originally posted by ogade ogade wrote:

Originally posted by grafin grafin wrote:

Originally posted by ogade ogade wrote:

Originally posted by devlin devlin wrote:

Saj to je to. Slovenski nacionalni značaj je da smo povsem neznačajna družba skregana z zdravo pametjo in drug z drugim. LOL

 
In sami, vsak zase, in vsak posebej  kažete to neznačajnost lastnih osebkov, ki se potem združi-projicira v neznačajno družbo.

Dokaz:

Ko človek pokaže kam g.Vojnovič z svojim sestavkom taco moli, vsi zaženete vik in krik, posebno grafinka.

 

 
:)))) lepo, da me pogresas.. jsm cist entuziasticna, da ma moj pms matematicni zapis!!! mi ga ukha priobcis? plizz. drgac je pa vojnović. ć.

Js jih pisem vse z č, čefurje namreč. A ti pišeš ćefur?

Itak je z č pravilno, stem v slovenščini povdariš bit čefurstva. Če čefurstvo prav razumemm, je itak že asimiliral 20%. v to spada tudi č.

 

Glede matematičnega zapisa tvojega pms, pa bo žal ta medij prešvoh. Bo potrbno vključiti dodatne medije (naprimer med drugim tudi feromone).

 
Ti pa res vse razumeš, sploh pa ko povdarjaš z č. Kaj bi slovenija brez tebe? Potem bi vsi vedeli, da v srbohrvaščini obstaja č in ć in da nista ista fonema in čefurji bi zavladali asimilirani Sloveniji.
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Oct.2011 at 13:24
Originally posted by ogade ogade wrote:

Originally posted by grafin grafin wrote:

Originally posted by ogade ogade wrote:

Originally posted by devlin devlin wrote:

Saj to je to. Slovenski nacionalni značaj je da smo povsem neznačajna družba skregana z zdravo pametjo in drug z drugim. LOL

 
In sami, vsak zase, in vsak posebej  kažete to neznačajnost lastnih osebkov, ki se potem združi-projicira v neznačajno družbo.

Dokaz:

Ko človek pokaže kam g.Vojnovič z svojim sestavkom taco moli, vsi zaženete vik in krik, posebno grafinka.

 

 

:))))
lepo, da me pogresas.. jsm cist entuziasticna, da ma moj pms matematicni zapis!!! mi ga ukha priobcis? plizz.
drgac je pa vojnović. ć.
Js jih pisem vse z č, čefurje namreč. A ti pišeš ćefur?
Itak je z č pravilno, stem v slovenščini povdariš bit čefurstva. Če čefurstvo prav razumemm, je itak že asimiliral 20%. v to spada tudi č.
 
Glede matematičnega zapisa tvojega pms, pa bo žal ta medij prešvoh. Bo potrbno vključiti dodatne medije (naprimer med drugim tudi feromone).
 

velja, ogabe (sm te mal asimilirala po svojem okusu :> ).. ti pisi s č, jaz bom pa s ć, kjer pac ta crka je..
sm pa cist razocarana nad tvojo pms formulo.. sem vedno bolj prepricana, da gre za prazne marnje.. kot v tv rekamah..
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Oct.2011 at 13:30
Če nečesa ne znamo še ne pomeni da ne obstaja - kdor misli drugače je insekt.
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Oct.2011 at 13:54
Originally posted by mizzi mizzi wrote:

Če nečesa ne znamo še ne pomeni da ne obstaja - kdor misli drugače je insekt.
...and you will squash him like insect :>
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Oct.2011 at 14:36
squash me the scotish way.. like a worrrm.. :))

no, sej razumem, da je matematika neke sorte jezik.. samo je pa relativno neuporabna za dolocene stvari formulirat.. je pms bistveno bl enostavno in vsi vejo za kaj gre.. brez kilometrskih zapisov..
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Oct.2011 at 16:22
Odvisno na katerem nivoju želiš stvar opisat. Čepojasnjuješ kemično stanje, ki se manifestira kot PMS potem boš potrebovala nek formalni jezik, za razložit nenadu je pa boljš naravni jezik.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 19202122>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,453 seconds.