Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Tuja scena
  New Posts New Posts RSS Feed - Thrash/Speed/Heavy metal
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Thrash/Speed/Heavy metal

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 51>
Author
Message
sovdat View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1002
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sovdat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Apr.2008 at 12:18
Back to Top
sovdat View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1002
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sovdat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Apr.2008 at 12:22
Originalen To Dust You Will Decay: link

Obstajata še vsaj 2 bootlega, eden ruski na Speed Attack Metal Series, pa še eden iz 2001. Isto za Into the Dark Past, ki velja (oz. je vsaj do 2001, preden je pršu bootleg (ki zgleda praktično isto kot original) ven) za #1 švabsko CD rariteto :)

Video - Wings of an Angel



Edited by sovdat - 02.Apr.2008 at 12:28
Back to Top
puntar View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Kuća Poso
Status: Offline
Points: 876
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puntar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Apr.2008 at 11:07
Neki sm najdu, pa ne vem kam prlimat.

Body Count Anthem '91


Mha! It is EVIL! It is? SO EVIL!! It is a BAD BAD plan that will hurt many people... ...that are GOOD!

Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Apr.2008 at 06:24
moj najlubši bend.
vidu sm jih tud že u lj!!
zakon koncert

COP KILLER!!
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Apr.2008 at 11:05
Zivjo,

neki me zanima ... a ma kdo mogoce u mp3 formati cel single
"Jump in The Fire" od metallica? Jst ga mam na LPjki samo mi je
gramofon sou u maloru in smi ga ne da stimat (tudi zato kr ni kesa)
in bi ga ful rad slisu, kr tam so mi najbolj zakon posnetki od metallice :)

Thanx!


Edited by Ventor - 06.Apr.2008 at 11:06

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
sovdat View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1002
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sovdat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Apr.2008 at 23:31
To sem kupil na Keep it True ... :

Back to Top
sovdat View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1002
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sovdat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Apr.2008 at 23:33
Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Zivjo,

neki me zanima ... a ma kdo mogoce u mp3 formati cel single
"Jump in The Fire" od metallica? Jst ga mam na LPjki samo mi je
gramofon sou u maloru in smi ga ne da stimat (tudi zato kr ni kesa)
in bi ga ful rad slisu, kr tam so mi najbolj zakon posnetki od metallice :)

Thanx!


CD bi mogu tacajt ze pridet po posti, samo me ne bo doma do naslednga tedna, tako de če se ti ne mudi glih ti lahko zripam naslednji teden ... sam pomoje to itak dobiš vsepovsod po netu :)
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Apr.2008 at 12:56
Originally posted by sovdat sovdat wrote:

Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Zivjo,

neki me zanima ... a ma kdo mogoce u mp3 formati cel single
"Jump in The Fire" od metallica? Jst ga mam na LPjki samo mi je
gramofon sou u maloru in smi ga ne da stimat (tudi zato kr ni kesa)
in bi ga ful rad slisu, kr tam so mi najbolj zakon posnetki od metallice :)

Thanx!


CD bi mogu tacajt ze pridet po posti, samo me ne bo doma do naslednga tedna, tako de če se ti ne mudi glih ti lahko zripam naslednji teden ... sam pomoje to itak dobiš vsepovsod po netu :)


Zakon! Se ne mudi, ni sile, nic :)
Ma nevem, sej sm precej isku ... lahko pa da sm se tudi premalo potrudu,
bejz vedet :)
Fenx!

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Apr.2008 at 23:16
ne bom posebi topika odpiru...

KA JE ZDJ LETOS Z METAL KRAMPOM IN TISTIM ODLICNIM BANDOM, KI BI NJ BIL POTRJEN!!??!?!?!
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Apr.2008 at 18:32
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Apr.2008 at 22:32
http://www.youtube.com/watch?v=2l-QLDkiJ44&eurl=http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=94800
 
Evile, z 14-letnim mulcem, ki je uletel med soundcheckom, odigral komad, bili so navdušeni, med špilom so ga poklicali na stejđ, mali, letnik 1994 je potrgal sceno:):):)
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Apr.2008 at 22:35
Back to Top
puntar View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Kuća Poso
Status: Offline
Points: 876
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puntar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Apr.2008 at 16:24
Đekson!! Thumbs%20Up

Mha! It is EVIL! It is? SO EVIL!! It is a BAD BAD plan that will hurt many people... ...that are GOOD!

Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Apr.2008 at 09:11
okwj, majstri, sovdat mi je zdej zrihtal original plato od Amon Ra in tale stvar je abso-fucking-lutley zakon. kva je še kej tacga na to sceno-torej ala early Queensryche, Riot ipd........gimme more, i want more!
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Tyrant View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyrant Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Apr.2008 at 18:00
jst sm pa lih dubu Space Eater - Merciful Angel. tko še kr uredu zaenkrat. eni Srbi baje :)
To err is human..to arr is pirate. mjau
Back to Top
sovdat View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1002
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sovdat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Apr.2008 at 18:07
Še eden: http://img178.imageshack.us/my.php?image=aaanj5.jpg
Original: http://shrani.si/f/2c/aq/2P603J8C/angel-dust-orig.jpg
Šujo - plačaj :p :)


Edited by sovdat - 17.Apr.2008 at 18:09
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Apr.2008 at 19:24
Danes sem si dal dol novo odlično zadevo,in sicer KINGDOM OF SORROW z istoimenskim naslovom.Baje je to projekt,ki ga je ustanovil Jamey Jasta z benda HATEBREED in Kirk Windstein z benda DOWN.Glasba je všečna,posljušljiva...Stil po mojem mnenju nekak melodični death/thrash(doom) metal.
Nabavite si to zadevščino,ker je res odlična Clap
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Apr.2008 at 23:18
če neb jamey pel bi bla stvar clo priporočliva(TM)
tko pa niEvil%20Smile
rajš down,crowbar,...
krkoli razn hatebreedDead
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Apr.2008 at 10:45
sovdat, ti lahko kam pošljem keš? ker me do ponedeljka ne bo u lj. pokličem te popoldan k pridem do phona.
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Apr.2008 at 23:26
Victim of Changes Smile fajn Halforda oponaša...
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2008 at 16:41
Sabbath Judas Sabbath - tribute band pri katermu poje JR... lepa kapca by the way Smile...
 
1. del (sledite linkom na youtube za ostale posnetke s koncerta... pri devetmu delu ma James na začetku zlo lep nagovor o metalu Big%20smile)


Edited by Sunshine - 21.Apr.2008 at 16:52
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2008 at 21:08
NOV JUDAS PRIEST KOMAD!

myspace.com/judaspriest



zakon je!
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2008 at 11:44
Po prvih parih poslušanjih se sliši obetavno...Lahek komad, 6 riffov, verjetno bo izdan kot singel...
Halford je verjetno moral 3 dni počivati, preden je posnel vokalno linijo, za scream pred solom pa 3 tedneTongue...
K.K in Glen itak nikoli ne razočarata, poleg tega je bas, neobičajno za Prieste, izrazit, z odličnim soundom (spominja na King Diamond- Conspiracy sound), celo keyboardi mi niso odveč, lepo zapolnijo sliko... 
Kar se besedila tiče, se mi zaenkrat sliši klišejsko napisano in slabo sestavljeno...
Upajmo, da bo celotna plata na podobnem nivoju...
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2008 at 14:32
zanimivo, men ma cel komad mal KD filinga, ne sam bas....

je pa zlo netipicn (ne mislim modern) komad za prieste!
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2008 at 15:16
Men je tanov komad zakon!!! Wink


Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2008 at 16:12
Oliver Magnum legendarn ameriški power metal band, katerga kvaliteta je obratno sorazmerna s kvaliteto njihovga imena. Kupu oriđinal plato na KIT... wiiiiiiii...
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2008 at 18:40
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2008 at 19:11
Ali se kdo spomni (stara garda) benda EXHORDER,ki so izdali res noro dobri album,vsaj za tiste čase.Album  ima ime (-slaughter in the vatican-),pisalo se je leto 1990.Vem da so imeli probleme glede naslova albuma,vendar naslov je ostal originalen!!To zadevo bi morali imeti vsi zapriseženi thrash metalci v svoji zbirki.
Vprašanje koliko vas pozna EXHORDER ???
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2008 at 21:52
jest puznam exorder
dobra zadewa.
vsaj ta album
začetki groova.pol pa pantera odkrije to
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Kipar View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1016
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kipar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Apr.2008 at 12:53
You're just a mindless shell, staring brain numb in a square pulse of illusions.
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Apr.2008 at 14:06
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Apr.2008 at 15:19
gremo mal na dopust?



Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Apr.2008 at 19:51
MP - Bursting Out
 


Edited by Sunshine - 29.Apr.2008 at 19:55
Back to Top
puntar View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Kuća Poso
Status: Offline
Points: 876
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puntar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Apr.2008 at 17:51
Soashiyant

Clap za jajca.

Mha! It is EVIL! It is? SO EVIL!! It is a BAD BAD plan that will hurt many people... ...that are GOOD!

Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Apr.2008 at 19:50
U knjižici od Chastain CD-ja sm prebrau da je bla Leather učasih striptizeta, ampak ne verjamem.
FUCK THE WORLD
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Apr.2008 at 20:57
Po več kot desetih letih,mi je kolega vrnil plošče(vinil-LP-33) zadeve in to : DREAM THEATER  (-a change of seasons-), OZZY OSBOURNE  (-just say ozzy-), SUICIDAL TENDENCES   (-controled by hatred-) .
Te LP plošče so žive in zdrave,oziroma ohranjene in brez prask.Starejši brat me je učil kako je treba pravilno ravnati z vinilkami in to z posebnimi bombažnimi rokavicami!Zato domača vinil zbirka,od leta šestdeset in naprej so  kot nove.
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Apr.2008 at 22:21
suići so zakon!!!!!!!!!
plata How Will I Laugh Tomorrow When I Can't Evan Smile Today
ta mij čist preveč zakon
še spot:sicer je skrajšana verzija za 2 minuti





Edited by puzavnar - 30.Apr.2008 at 22:24
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.May.2008 at 17:29
Ste vedli da je biu prvi kitarist od Metallice črnc?:) Jst sm prou ostau hehehe

Ma kdo kak album od Tank za poslat? Al pa od Satan Jokers ali Vortex?

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.May.2008 at 19:24
To pa prvič čujem Geek
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.May.2008 at 19:37
Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Ma kdo kak album od Tank za poslat? Al pa od Satan Jokers ali Vortex?
 
Jp Smile...
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.May.2008 at 20:35
Sanset & co., če ste že spizdli danes in pustili use osrano bi lahko usaj pozdravli pred odhodom domov a? Lunik je biu najbolj pijan se mi zdi. Big%20smile Doda, dobiš za drink ko se vidmo (ker sm ti požru burek in pico).
FUCK THE WORLD
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.May.2008 at 20:56
Nisem vas hotu budit... ja usran je blo precej - ko sm vidu sm vedu, da je ura za pokret Smile... pizda maš lezbično pižamo Big%20smile.
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.May.2008 at 01:36
hehe no to sm dans dobla po mailu...pa presodte sami :)

Quote >Afriend of mine and Sterling Winfield's plays guitar for Madonna. Hisname is Monte Pittman and he is >from Longview Texas.
>He's been withMadonna since about 2000 -2001.Madonna is currently doing showshere and there as a >promotional type thing, and it's not a full on touras of yet. I was texting with Monte today and he told me >to go checkout the end of a song called HUNG UP. There is a video on line (linkbelow) of them playing in >New York at the Roseland Ballroom. She isplaying guitar also. At the end of the video they start jamnin' > > a PANTERA song !! He texted me and said ' Did you ever think you'd seeMadonna play a Pantera riff ? '
>My response was ' Your poisoning her ! Good job dude !! LOL ' >

Madonna: Pantera jammin' 
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.May.2008 at 15:13

Na današn deževn dan sm si končno mal več cajta vzeu za tele legende:

 
Candlemass - Bewitched (kaj še bolšga hočeš - luštna švedinja, guitar solo z zlomleno roko, Marcolinove odpulene face, krdelo metaltzev k izvaja stomp.. svašta Big%20smile)
 
Me je že kr prjel, da bi po nevemkolkmu času Ozzy-era Sabse poslušu... meh, sm prelen, da bi plato u playerju menu Stern%20Smile.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.May.2008 at 23:10
 
Jst se spomnem, ko sm ta bend cca. dve leti nazaj po naklučju odkriu... ravno to plato... kok mi je zakon ta plata! Jutr jo morm nujno zbrskat pa spet preposlušavat Smile... drgač so pa Pariah band, ki se je razviu iz NWOBHM benda Satan (ubistvu kr Satan pod drugim imenom)...
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.May.2008 at 23:21
Pa še eno zanimivo Heathen dejstvo... komad znan kot Timeless Cell Of Prophecy so v živo igral že leta 1987 pod imenom Killing Once Again...
 
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.May.2008 at 00:25
Originally posted by Sunshine Sunshine wrote:

Pa še eno zanimivo Heathen dejstvo... komad znan kot Timeless Cell Of Prophecy so v živo igral že leta 1987 pod imenom Killing Once Again...
 


Škoda da niso zaigrali še tega na najboljšem koncertu letošnjega KIT-a.
FUCK THE WORLD
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.May.2008 at 21:57
 
Vulture - Fatal Games (sreš met'l)
 
 
 
 
Back to Top
Grazyn View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 123
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Grazyn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.May.2008 at 12:00
Re-Animator - Condemned To Eternity (1990) je bla dobra plata.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.May.2008 at 22:31
Dons sta me na šihtu obiskala Fatur pa Katka Big%20smile... darilo je izjemno primerno... se opravičujem, da nisem mogu kam z vama spizdit... bomo pa naslednič skompenziral s torto pa alkoholom in alkoholom!!! Hvala bastards, da sta mi polepšala dan!!! HEAVY METAL!!!!
 
 
Attacker - Emanon (live z Bobotam... all nations are gathered, prepare for destruction...)
 
 
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 51>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,359 seconds.