Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Tuja scena
  New Posts New Posts RSS Feed - CANNIBAL CORPSE
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

CANNIBAL CORPSE

 Post Reply Post Reply Page  12>
Poll Question: KATERI CC ALBUM VAM JE NAJLJUBŠI?
Poll Choice Votes Poll Statistics
7 [9,33%]
10 [13,33%]
11 [14,67%]
21 [28,00%]
2 [2,67%]
9 [12,00%]
2 [2,67%]
1 [1,33%]
4 [5,33%]
5 [6,67%]
3 [4,00%]
You can not vote in this poll

Author
Message
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4848
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: CANNIBAL CORPSE
    Posted: 22.Mar.2011 at 21:11
No, ker že dolgo ni blo nobene ankete bom (bolj zaradi dolgčasa in da razbijem malo to monotonijo) postavil sledeče vprašanje... Kateri CC album vam je najboljši (sm izbral njih, ker mi glih trenutno tresejo stanovanje LOL )
Dobrodošli komentarji, pa poskusite se ne pobit ali je boljši Chris al George Ouch
 
hm hm... moderatorji, če mislite da spada bolj v okvir tuji bandi, lahko zadevo premaknete tja...


Edited by Mitja M.J. - 22.Mar.2011 at 21:13
MacGyver je zakon!
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Mar.2011 at 21:54
ne marm georga zato sm glasoval za butchered

taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Mar.2011 at 21:58
Zakaj je to pod Ostalo?!?!?
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1791
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Mar.2011 at 22:39
butchered at birth.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Mar.2011 at 23:13
TOTM
Back to Top
Stne View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Mar.2011 at 08:28
uf zanimiva! glede plat je to teško vprašanje, saj so vse dobre oz. odlične. ampak izvrstna in tista za katero sem oddal glas je The Wretched Spawn. plata dodelana brez zafrkancij in bedarij, udarno, eksplozivno.

glede pevca: chris bil bolj surov, a ima zame george najbojši dead vokal. no enostavno katere corpse raje poslušaš tisti vokalsit je boljši. zato je moj glas za corpsegrinderja!

Edited by Stne - 23.Mar.2011 at 08:28
You ask me if I have a God complex. Let me tell you something: I AM GOD!
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11704
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Mar.2011 at 10:55
prva plošča k sm jo spoznal od njih je bla buthered at birth, to sm tud največkrat poslušal in sm zanjo oddal glas. oba vokala sta mi svetovna, riffi so mi pa na zadnjih dveh čist dbest, odfukane menjave ritmov na five nails through the neck (kill) so neki najbolj fantastičnega kar sm slišu.

gledu sm jih mislm da 4x, možno da večkrat, prvič 2003 v gali, sm mal pogooglal da sm najdu datum in sm najdu še reportažo najbolj odfukanega koncerta kar sm jih vidu... švic je kapljal iz stropa.. gledu pol še parkrat festivalsko (metalcamp in brutal assault) pa umes v cvetličarni - najboljši zvok kar sm jih slišal v tej dvorani.. .res fantastičn band v vseh pogledih
Back to Top
VladicD View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Nov.2010
Location: Metlika
Status: Offline
Points: 99
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote VladicD Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Mar.2011 at 14:50
U ta je pa teška, všeč so mi stare plate ki so bolj groovy, všeč so mi nove ki so bolj tehnične. Ampak vseeno Butchered At Birth.

Drgač pa, med Barnesom pa Corpsgrinderom sploh ni primerjave. Corpsgringer ma več raspona, boljšo izgovorjavo, da sploh ne govorimo o Barnesovih piggy screamih :D Hahaha.

Barnes je biu overall še okej ko je bil v CC, pr Six Feet Under ni nikoli meu meni dobrega vokala. Pa tut Corpsgrinder je boljši frontman. Deluje tak  je intimidating, vbistvu je pa en velik zajebant in nice guy.

Coprsy all the way!
Support death metal, not rummors. - Jane Schuldiner
www.myspace.com/mephistophelian

Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Mar.2011 at 14:58
Je mel na plati Haunted
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Mar.2011 at 15:45

Bend z največjimi metalci v bendu...to je res metal bend, kaki Manowar in podobni "metal" bendi, to se geji proti temu kdo so CC...nisem bil fan do tega, ko je 08 izšel Centuries of Torment DVD, po tem pa samo AAAAAAaaaaa (isto Alex iz Negli... sem jih že prej gledal live parkrat, ampak nisem poznal ozadja itd.) to je res bend največjih metal fanov, ki poslušajo metal 20 ur na dan, čupajo v busu ko poslušajo plate kot 15 letniki in down to earth folka kar jih je, še vedno največji respekt do svojih vplivov, pač metal otroci, ki so se po sreči znašli na poti na kateri so že 22 let... lani, ko sem Paula, Barreta in Websterja spoznal v živo pa sploh adijo...kot da to nebi bli oni, najprej "great Sadus t-shirt, dude" in debata od treša iz 80-ih takoj, ki je trajala skoraj pol ure, dokler nas ni preknili Doblica z kr enim izgovorom, so se opravičli, da morjo it in da jim on itak vedno teži, ko so v SlovenijiBig%20smile

2 dni nazaj je izšel novi DVD, GLobal Evisceration, kjer je tudi 10 minutni odsek, posnet na MC-ju...kr tabla Škofja Loka v CC dokumentarcuLOL
 
GLede plat: Eaten Back to Life, ker je najbolj iskrena od vseh, objektivno gledano vse, osebno mi pa trenutno najbolj ležita GOS in Kill...
Back to Top
Everlost View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1802
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Everlost Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Mar.2011 at 16:20
Ajde Big%20smile , si že gledo tanow DVD? Moj net je rahlo u pizdi pa mi wlači dow ko no gnilo bico.

Drgač pa preferiram plate na katerih je Đorđ ~ najbolša mi je wrjetno The Wretched Spawn
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4848
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Mar.2011 at 17:21
Meni sta oba vokala zakon. Vsak ima nek svoj čar. Kot album pa mi je definitivno The Bleeding najjači. Tako lepo teče, kot 2.pivo, a hkrat brutalen kot feferonovo olje brez olja  :)
 Barnes je znatno spremenil stil, kar mi po eni strani paše, ker je kot neka mešanica med njim samim in Fisherjem. Ta pravi album za prehod na novega pevca.
 
Velik vtis je name pustil album Vile (čudno, ni nihče glasoval zanj), ker je bil leta '96 moj prvi stik s to zvrstjo metala...
MacGyver je zakon!
Back to Top
svinska kuga View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote svinska kuga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Mar.2011 at 20:14
Isto sm se vprašu zakaj za VILE pa ne k je strupen album od začetka do konca..MONOLITH!
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11704
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Mar.2011 at 20:27
Originally posted by Everlost Everlost wrote:

Ajde Big%20smile , si že gledo tanow DVD? Moj net je rahlo u pizdi pa mi wlači dow ko no gnilo bico.Drgač pa preferiram plate na katerih je Đorđ ~ najbolša mi je wrjetno The Wretched Spawn


je na youtubeu cel dokumentarc ;)

by atheist
Back to Top
dole View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Apr.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1007
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dole Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Mar.2011 at 20:45
jes sm glasval za gallery of suicide ceprov mi je pa vile isto dobra, devoured by vermin ma pa itk najbolsi CC spot!
si pa zj the bleeding mau bl poslusam pa je tut dbest :D
pickaxe murder!

aja pa spot za pickaxe murder mi je cudn k je un z bc rich kitaro ko pat obrien pa tkt ga se ni blo? benda pa ne poznam tok dobr da bi kej vec vedu...

Edited by dole - 23.Mar.2011 at 20:47
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4848
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Mar.2011 at 21:21
Originally posted by dole dole wrote:

jes sm glasval za gallery of suicide ceprov mi je pa vile isto dobra, devoured by vermin ma pa itk najbolsi CC spot!
si pa zj the bleeding mau bl poslusam pa je tut dbest :D
pickaxe murder!

aja pa spot za pickaxe murder mi je cudn k je un z bc rich kitaro ko pat obrien pa tkt ga se ni blo? benda pa ne poznam tok dobr da bi kej vec vedu...
 
če bi rad spoznal band in vse kar je blo bandu kdaj priklopljeno in od česa so se člani odklopli, si lahko kot je že Atheist reku pogledaš Centuries of Torment DVD. Totalno zakon in na zelo zanimiv način predstavljena CC zgodovina z okoljem v katerem so živeli in živijo...
MacGyver je zakon!
Back to Top
venom View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 08.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 838
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote venom Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Mar.2011 at 21:38
Zakon ta DVD  sam trailer sem pogledu pa s zagledam v množici pod odrom
kod se da to da v celot dobit ?
D.T.P.
Back to Top
Everlost View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1802
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Everlost Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Mar.2011 at 21:48
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

Originally posted by Everlost Everlost wrote:

Ajde Big%20smile , si že gledo tanow DVD? Moj net je rahlo u pizdi pa mi wlači dow ko no gnilo bico.Drgač pa preferiram plate na katerih je Đorđ ~ najbolša mi je wrjetno The Wretched Spawn


je na youtubeu cel dokumentarc ;)

by atheist


Filen dank Big%20smile
Back to Top
Mraz View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mraz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Mar.2011 at 22:22
Na youtube ga več ni...

sem ga pa pregledal.. pa je zanimiv... Ampak Centuries of torment je še vedno top DVD od njih :D
Back to Top
dole View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Apr.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1007
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dole Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Mar.2011 at 00:58
Originally posted by Mitja M.J. Mitja M.J. wrote:

Originally posted by dole dole wrote:

jes sm glasval za gallery of suicide ceprov mi je pa vile isto dobra, devoured by vermin ma pa itk najbolsi CC spot! si pa zj the bleeding mau bl poslusam pa je tut dbest :D pickaxe murder! aja pa spot za pickaxe murder mi je cudn k je un z bc rich kitaro ko pat obrien pa tkt ga se ni blo? benda pa ne poznam tok dobr da bi kej vec vedu...


 
če bi rad spoznal band in vse kar je blo bandu kdaj priklopljeno in od česa so se člani odklopli, si lahko kot je že Atheist reku pogledaš Centuries of Torment DVD. Totalno zakon in na zelo zanimiv način predstavljena CC zgodovina z okoljem v katerem so živeli in živijo...



pogledal zj pa lah recem sam FUCKIN' AWESOME!
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2054
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Mar.2011 at 05:21
Eaten back to life
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11704
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Mar.2011 at 14:29
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Mar.2011 at 15:23
cez legendarno " butchered at birth " je ni. . sm mel se t - shirt iz turneje iz leta 1992, vendar mi je sedaj kar malo zal, da sm jo lansko leto prodou wasted tinci. . ampak kar je dano, je u crni jami zakopano. .

Edited by sajmon - 24.Mar.2011 at 15:25
live for metal,die for metal !!!
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Mar.2011 at 23:29
Originally posted by Everlost Everlost wrote:

Ajde Big%20smile , si že gledo tanow DVD? Moj net je rahlo u pizdi pa mi wlači dow ko no gnilo bico.

Drgač pa preferiram plate na katerih je Đorđ ~ najbolša mi je wrjetno The Wretched Spawn


dej link
now!
hočm widt pa prejšn dvd tud
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Vargrim View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1158
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vargrim Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Mar.2011 at 11:37


:\
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Mar.2011 at 14:15
The Wretched Spawn.<3
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Mar.2011 at 14:16
Originally posted by puzavnar puzavnar wrote:


Originally posted by Everlost Everlost wrote:

Ajde Big%20smile , si že gledo tanow DVD? Moj net je rahlo u pizdi pa mi wlači dow ko no gnilo bico.Drgač pa preferiram plate na katerih je Đorđ ~ najbolša mi je wrjetno The Wretched Spawn
dej linknow!hočm widt pa prejšn dvd tud

Pizda đordan, napiši CC v tubo pa naslov dvd-ja pa ga maš pred sabo
Back to Top
Stne View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Mar.2011 at 18:58
You ask me if I have a God complex. Let me tell you something: I AM GOD!
Back to Top
Vargrim View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1158
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vargrim Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Mar.2011 at 14:03
kljub temu da mi glasovane onemogočeno bom reku za Kill. no druga alternativna rešitev bi pa bila Gallery..
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11704
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Mar.2011 at 15:07
učeri pogledu cel dvd, res zakon zadeva, sploh tisto k webster razlaga da ni šanse da bi dopustu da fani vidjo, da je utrujen.. adrenalin pa itak nrdi svoje. vidt te nore metalce s celga sveta... fenomenalno... pa un idijc al kaj je k jim je sledil celo turnejo :D

Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Mar.2011 at 20:03
Jst sem glasovau za Gore Obsessed, ker se mi plata smili, ker ni dobila nobenega glasu.
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Ivan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2578
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Mar.2011 at 22:16
Definitivno najboljša - THE BLEEDING - odlični teksti, fenomenalna sinister atmosfera, odličen bas sound, super komadi ... argh!!!
DICKLESS TRACY
ERUPTION
Back to Top
Vargrim View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1158
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vargrim Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Mar.2011 at 22:18
pa tist da si zobe umije pred špilom je dost lol
Back to Top
Stne View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Mar.2011 at 23:01
Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Jst sem glasovau za Gore Obsessed, ker se mi plata smili, ker ni dobila nobenega glasu.
LOLLOLLOL
You ask me if I have a God complex. Let me tell you something: I AM GOD!
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Mar.2011 at 09:15
The bleeding
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
sextreme View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 25.May.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 45
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sextreme Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Nov.2011 at 00:05

Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11280
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Nov.2011 at 09:17
Fak, šele zdej vidm, da ma Vile samo uan pojnt!?!?! Shocked
Men požre vse plate za njo.... Sicer mi ni najboljša, a skupi s prvimi 4 v top 5. Big%20smile
 
 
Kaj pa, če bi raje našteli najslabše 3 al pa kej podobnega? Wink
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Fenriz_D View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 19.Nov.2007
Location: Ptuj
Status: Offline
Points: 572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fenriz_D Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Nov.2011 at 17:00
tomb of the mutilated
Back to Top
Stne View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Mar.2012 at 10:03
uf fak , poslušu novo plato od corpsou tortur..... faking death metal..šusaaaaaaaaaaaa.........
You ask me if I have a God complex. Let me tell you something: I AM GOD!
Back to Top
M1A2X3 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Jun.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 39
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote M1A2X3 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Mar.2012 at 19:07
i agree šopajo za popizdt!

Edited by M1A2X3 - 08.Mar.2012 at 19:07
Back to Top
VladicD View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Nov.2010
Location: Metlika
Status: Offline
Points: 99
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote VladicD Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Mar.2012 at 21:47
Mislim da bo torture kr stalnica naslednih par tednov, mescov v avtu :D
Support death metal, not rummors. - Jane Schuldiner
www.myspace.com/mephistophelian

Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11280
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Mar.2012 at 22:34
dobr mele! Cool
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Vargrim View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1158
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vargrim Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Mar.2012 at 14:07
kr fajn trga
Back to Top
Mraz View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mraz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Mar.2012 at 15:39
Nova plata učer naročena...
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4848
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Mar.2012 at 17:19
pobral... poslušam... kot zgleda bom tudi jaz naroču...
MacGyver je zakon!
Back to Top
venom View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 08.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 838
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote venom Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Mar.2012 at 20:23
Nova plata čista zmaga Cannibali ne razočarjo 
D.T.P.
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1791
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Mar.2012 at 08:09
naroceno Cool
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4848
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Mar.2012 at 09:05
Kje si ga naroču?
MacGyver je zakon!
Back to Top
Stne View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Mar.2012 at 09:19
no evo zdej tut prvi spot s plate: http://www.youtube.com/watch?v=5AZtdIlnK_o


You ask me if I have a God complex. Let me tell you something: I AM GOD!
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4848
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Mar.2012 at 22:33
Mater, ta TORTURE me je čisto prevzela... ne vem, al mam tako obdobje, al je res tako zakon plata... si bom prav moral spet odvrtet zadnje albume, da vidim, če je to faza al je res ta album...

mam občutek, kot bi ga naredili bolj z občutkom... ne pa v stilu: ajmo momci, ko može brže,   ali pa   kdo bo naredu bolj zajeban riff...

Še vedno je ŠUS ampak s feelingom...

Edited by Mitja M.J. - 15.Mar.2012 at 22:34
MacGyver je zakon!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,328 seconds.