Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - ZeitGeist
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

ZeitGeist

 Post Reply Post Reply Page  123 163>
Author
Message Reverse Sort Order
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: ZeitGeist
    Posted: 31.Dec.2023 at 11:15
Mrbit bi bil čas, da tudi sem počasi foknemo kako kvalitetno vsebino... 

HOW BREXIT BROKE BRITAIN: Britain Betrayed



Edited by devlin - 31.Dec.2023 at 11:18
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Sep.2023 at 14:48
There you go:

Your welcome! Smile



Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11726
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Sep.2023 at 10:38
Kdo mi zna na kratko obnovit trenutno stanje z mehiškim/perujskim vesoljcem? 
Pa ne mislim zgolj osebnega stališča glede tega, kaj je srž kontroverznosti?
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Sep.2023 at 19:24
Dr. Kevin Knuth je profesor Fizike. Zelo skuliran, kredibilen in prizemljen primerek.

Kevin Knuth - UAP Flight Characteristics: The Five Observables


Quote
Dr. Kevin Knuth discusses the physics & flight characteristics of UAP phenomena and explores the “5 observables of UAPs“, which are Positive lift, Sudden Acceleration, Hypersonic Velocity without Signatures, Trans-Medium Travel, and Low Observability. 
Dr. Kevin Knuth is an Associate Professor of Physics at University of Albany with over two decades of experience in machine learning algorithms for Astrophysics, Bayesian Probability Theory, Information Theory, Robotics, Signal Processing, Neuroscience, Nonlinear Dynamics, Quantum Mechanics, and many other areas. 
He’s also the editor of the peer-review open-access journal “Entropy”, as well as being a member of the Scientific Coalition for UAP Studies.
 In September 2019 he published, “Estimating Flight Characteristics of Anomalous Unidentified Aerial Vehicles” co-authored by Robert M. Powell and Peter Reali. In that paper, he described UAPs as reportedly being “structured craft that exhibit ‘impossible flight characteristics’. In the Entropy paper, his team did analysis on the 2004 Nimitz Tic Tac encounters, and describe these craft as having “ Estimated accelerations range from almost 100 g to 1000s of gs with no observed air disturbance, no sonic booms, and no evidence of excessive heat,” and, ”observed flight characteristics of these craft are consistent with the flight characteristics required for interstellar travel”.




V temle intervjuju lepo in počisti in izniči ves NPC deb00nkerski šum glede NIMITZ UFO TicTac incidenta.
Zakaj ni šlo za galebe [ironično Dr. Knuth ob prostem času rad opazuje ptice, tako da je zelo kredibilen za oceno tega]. Zakaj ni šlo za balone, letala ali karkoli drugega.

V bistvu so NPC deb00nkerji prišli na dan z eno samo smiselno razlago, ki ni ne-človeška. To je hipoteza, da bi naj vojska / mornarica ZDA razpolagala s tehnologijo, ki je sposobna 3d projekcije z laserjem za namen "radar spoofing" - se pravi, da preslepi tako pilota, kot njegov radar. Pilot bi naj po tej hipotezi dejansko videl fantomski objekt 3d projekcije, ki v resnici ne obstaja, poleg tega pa bi naj bil ta objekt viden tudi na radarju. 
Da ta hipoteza preživi, mora postati kar precej težka teorija zarote in mora implicirati, da so Fravor in ostali piloti in pa recimo Lou Elizondo del te prevare. Nekako si ne znam predstavljati, da bi nekdo, ki bi se šel take igrice tvegal možnost, da ta folk dejansko dojame, da so jih nategnili in so bili po domače povedano v vlogi mačke, ki po steni preganja uni "laser pointer" in se nikoli ne zave, da gre za iluzijo svetlobe.

Glavni problem te hipoteze pa je pričevanje pilota komandirja Fravorja. Za razliko od NPC deb00nkerjev sm si sam vzel mnogo ur za poslušanje intervjujev, branje člankov in pričevanje Fravorja in ostalih prič. Fravor je vedno svojo zgodbo začel tako, da je povedal, da ko se 2004 prvič srečal  s tem TicTac UFOjem, najprej na površini oceana zagledal morsko peno. 
Morda res obstaja tehnologija, ki je sposobna ustvariti prepričljivo 3d fantomski projekcijo in preslepiti radar, samo ta projekcija ne more spenti površine ocena, ko lebdi nad njem, mar ne? No taki detajli NPC deb00nkerjev seveda ne brigajo. Njim se gre samo za nenehno ustvarjanje šuma in oni valda že v naprej vedo, kaj je bilo - samo še dokazati morajo. LOL

Poleg tega pa Dr. Knuth pravi še, da v bližini pilotov v času NIMITZ TicTac UFO incidenta ni bilo nobene ladje, ki bi bila potrebna za gostitev takšne hipotetične napredne tehnologije, ki bi delala tašne "radar spoofing" 3d projekcije.

Dr. Knuth je analiziral hitrost objektov. O tem napisal t.i. "science paper" leta 2019 in je mnenja, da je "non-human tech" najbolj smiselna in logična razlaga na podlagi dokazov, ki so na voljo. Vsaj zaenkrat.

Žal pa seveda živimo v svetu, kjer je potencialno prvi potrjeni kontakt med človeško in neko drugo nečloveško civilizacijo pospremljen s kamendobnim pračloveškim hrupom, nelogičnostjo in iracionalnimi čustvi obupa & ranjenega ega skeptičnih bedakov. 
Nek "znanstvenik" je Dr. Knutha nahrulil z izjavo "I don't care if they give me a tour of their Space Ship - I would not believe it". 
Mism, da to pove vse o teh NPC trotih. To me spominja na tiste, ki pravijo : "videl sem UFO, a ne vrjamem v UFOje". LOL Jaz osebno pa nikoli nisem videl UFOja, ampak prisegam na logiko in dokaze, ne pa na iracionalne nagone in užaljena čustva kamenodobnih kretenov.


Tule je link na Dr. Knuthov "science paper" :

Estimating Flight Characteristics of Anomalous Unidentified Aerial Vehicles



Quote

Abstract

Several Unidentified Aerial Phenomena (UAP) encountered by military, commercial, and civilian aircraft have been reported to be structured craft that exhibit ‘impossible’ flight characteristics. We consider a handful of well-documented encounters, including the 2004 encounters with the Nimitz Carrier Group off the coast of California, and estimate lower bounds on the accelerations exhibited by the craft during the observed maneuvers. Estimated accelerations range from almost 100g
to 1000s of gs with no observed air disturbance, no sonic booms, and no evidence of excessive heat commensurate with even the minimal estimated energies. In accordance with observations, the estimated parameters describing the behavior of these craft are both anomalous and surprising. The extreme estimated flight characteristics reveal that these observations are either fabricated or seriously in error, or that these craft exhibit technology far more advanced than any known craft on Earth. In many cases, the number and quality of witnesses, the variety of roles they played in the encounters, and the equipment used to track and record the craft favor the latter hypothesis that these are indeed technologically advanced craft. The observed flight characteristics of these craft are consistent with the flight characteristics required for interstellar travel, i.e., if these observed accelerations were sustainable in space, then these craft could easily reach relativistic speeds within a matter of minutes to hours and cover interstellar distances in a matter of days to weeks, proper time.
Keywords:
UAP; UAV; UFO; Nimitz; Tic-Tac


Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Sep.2023 at 09:56
LOL



Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Sep.2023 at 09:54

NPC Theory and Media Programming | 4chan /x/ Conspiracy Greentext :

https://youtu.be/-1KZ6_mz92E?si=7C0hJQvzWBg5jlET


Kdo so NPCji? 
Zakaj obstajajo? 
Res nimajo duše? 
Koliko jih je v družbi?

Eno dobro merilo za moje pojme je cepljenje 2021. Nekih 30% Slovencev si je šlo brez oklevanja na ukaz medijev, politike in lažne znanosti, vbrizgat neznano susptanco. Velka večina ni vedela, kaj si vbrizgava ali kako mRNA deluje. 30% Slovencev je torej NPCjev. 
To je hive-mind folk, ki v kriznih razmerah zagreši masovne umore, genocide, mučenja in so sposobni narediti vse, kar jim rečejo politiki / mediji / avtoritete. Tega folka se po mojem ne da nikoli prebuditi.
Ta folk je po mojem tudi dokaz, da je Demokracija nelogični cirkus, ki nima smisla.

Se mi pa dopade Gnostična delitev na 3. skupine, ne samo na NPCje in ljudi, ampak na :

- hylics = NPCji
- psychics
- pneumatics


Quote
In Gnostic terms, there were three kinds of people: those ruled entirely by desires of the flesh (hylics) those ruled by the mind (psychics) who are confused but questioning, and finally those ruled by the spirit (pneumatics) who have achieved enlightenment.



Mal grozljivo je na čase tudi opazovati, da nekaterim njihovo suženjstvo predstavlja del njihove identitete. Skoraj kot da bi bili ponosni na to [mazohizem?]. Meni se je zaradi tega folka porajalo vprašanje, ali je možno, da imajo nekateri suženjstvo že v "genih"? Dejansko sem se zaradi njih začel nazaj zanimat za tisto hipotezo o Anunakih. Ne iz vidika, da so kao Alieni, ampak iz vidika ideje, da je bila človeška rasa umetno ustvarjena za suženjstvo. En del populacije se vsekakor vede tako.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Sep.2023 at 19:14
Dve pojasnili :

Originally posted by Heml Heml wrote:


Saj ves cenzuriran del znanosti o "klimatskih spremembah" trdi ravno to, da je vpliv narave - Sonca in Vulkanov mnogo večji, od vpliva naše industrije & izpustov. LOL 
Jaz ne trdim, da je to res, ker se ne spoznam, trdim samo, da so to trditve, ki jih klimatski miljarderji [tisti, ki jih vi podpirate]. 
Trdim tudi, da ne vrjamem "strokovnjakom", ko so mi ne dolgo nazaj hoteli v telo vbrizgavati neznano substanco za zaščito pred sezonskim prehladom. Ko "stroka" ekrat laže za interese miljarderjev, potem ji tisti, ki premoremo kaj lastne pameti, nehamo zaupati.



tule sem hotel rečt :

Quote
Jaz ne trdim, da je to res, ker se ne spoznam, trdim samo, da so to trditve, ki jih klimatski miljarderji zanikajo [tisti, ki jih vi podpirate]. / jim nasprotujejo


+

Uni post, ki je letel na Frogya, ki po novem menja stališča iz odstavka v odstavek :

Originally posted by Heml Heml wrote:


Btw - med drugim si se tudi naslajal nad tem, kako dobrega okusa je hrana iz ščurkov in se pol na polno sprenevedal, kot da vsiljevanje to "hrane" ni del klimatske spremembe. LOL

Daj zdej še 15x spremeni svoje stališče glede vsega. LOL



mislil sm rečt :

Quote
Btw - med drugim si se tudi naslajal nad tem, kako dobrega okusa je hrana iz ščurkov in se pol na polno sprenevedal, kot da vsiljevanje to "hrane" ni del klimatske agende.


Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Sep.2023 at 19:06
Originally posted by devlin devlin wrote:

Originally posted by Heml Heml wrote:


Originally posted by Beblin Beblin wrote:

Samo še tole, res ne obvladam fizike, zato pa poznam dosti ljudi ki jo. Koliko pa je ti obvladaš? Mrbit če bi ti znal komunicirati na nekem osnovnem nivoju bi ti odgovoril še kaj, ampak tako pa nima smisla.

Mater si dolgo zdržal.... Sleepy 



Mislil sem na specifično en post pred tem ko si nakvačkal nekaj svojih, pa bi jih še naprej če bi ti probal kaj razložiti. No worries. Smile


mislil si ti kurac
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Sep.2023 at 19:04
Originally posted by beblin beblin wrote:


Kdaj slišal za vulkane, supervulkane in tektonske premike? Zemljo je v prejšnjih dobah dosti bolj razfukavalo kot jo zdaj.



Originally posted by beblin beblin wrote:

Bralno razumevanje mač? Saj sem vse povedal.




V preteklosti so naravne sile vplivale na klimo, sedaj pa, ko miljarderji hočejo na kup nabrati še več miljard in hočejo pobirati klimatske davke, te sile ne vplivajo več na klimo, ampak samo še mi vplivamo na klimo? LOL

Težko je tvoja blesava protislovja sestavljati v smiselne celote.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Sep.2023 at 18:27
Originally posted by Heml Heml wrote:


Originally posted by Beblin Beblin wrote:

Samo še tole, res ne obvladam fizike, zato pa poznam dosti ljudi ki jo. Koliko pa je ti obvladaš? Mrbit če bi ti znal komunicirati na nekem osnovnem nivoju bi ti odgovoril še kaj, ampak tako pa nima smisla.

Mater si dolgo zdržal.... Sleepy 



Mislil sem na specifično en post pred tem ko si nakvačkal nekaj svojih, pa bi jih še naprej če bi ti probal kaj razložiti. No worries. Smile
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Sep.2023 at 18:25
Bralno razumevanje mač? Saj sem vse povedal.


The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Sep.2023 at 18:14
Originally posted by devlin devlin wrote:

Unhappy

Kaj ko bi raje razložil svoje protislovne kozlarije glede klimatskih sprememb? LOL
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Sep.2023 at 18:11
Originally posted by devlin devlin wrote:

Originally posted by Heml Heml wrote:

Me veseli, da si se ugasnil, ker me ne interesira komunikacija z bebcem, ki se mu ne ljubi vzeti časa, da bi si stvar podorobno pogledal, a kljub temu čuti neusahljivo željo po modrovanju o stvareh, o katerih nima pojma. 

Ma daj no, prav uživaš, kako naj te človek sploh jemlje resno, če spuščaš take dyzizme ves čas?Smile

Pa nekaj me zanima mr. fi(zi)kus, k glih obvladaš, kako antigravitacijski pogon pomaga prečiti razdalje v vesolju?

Spet obračaš temo. Jokat si začel, ko sem rekel, da zagotovo vem več o mainstream fiziki od tebe, kar je sicer povsem nepomembno. 
Moj point je bil, da si spuščal neumnosti, ko si dejal, da "fizika", ki se tiče "UFO fenomena" "še ne obstaja" - al neki s tem v zvezi. 
Človek prav dobi občutek, da takšni bedaki, kot si ti, vrjamejo, da oča Einstein najprej dahne naravni zakon, potem pa se ta materializira v realnosti. LOL

Vseeno je, kakšna fizika obstaja in kakšna ne. Dejstvo je, da je hipoteza, ki za svoje preživetje potrebuje predpostavko, da je sto tisoče ljudi [ali morda miljoni] norih, lažejo, narobe identificirajo in razne stvari mešajo za UFOje, pač ničvredna hipoteza. 

Antigravitacija sicer ni uradno priznan pojem. A je tebi to sploh jasno, da se mainstream fizika in kvakademski bebci norčujejo iz tega pojma? Neki so prdeli, da bi mogoč anti-materija lahk imela anti-gravitacijke lastnosti, a bolj v šali, kot za res. To je ta isti folk, k ti pol reče, da se pojdi cepit z nenznano substanco proti sezonskemu prehladu, ne? LOL

U glavnem - za UFO fenomen zaenkrat, kar je meni poznano, nihče ne ve, od kje sploh prihaja, niti nihče zaenkrat še ni razložil smiselno, kako bi bilo možno fizično potovanje hitrejše od svetlobe. Mism - tebi se prvo vidi, da pojma nimaš o UFO fenomenu in da si nikol nisi stvari niti malo pogledal. Če bi si, bi videl, da je recimo Vallee predlagal drugačno hipotezo. 

Sicer pa so dokazi takšni, kot so. Folk je videl in videva anomalije. Vojska jih redno srečuje. Vsi to vemo. Kaj to je, je pa druga. 

Sicer se Dr. Sarfatti konstantno duva, da je dojel kako UFOji delujejo in da razume fiziko, ki stoji za UFO fenomenom. Sem pa osebno prekratek, da bi dojel, ali blefira ali je res kaj na tem. Po mojem bi znalo biti. Glede na to, da je tip označen za norca in mism, da Wiki pljuva po njem, bi znalo bit, da dejansko je kaj na tem, kar trdi. Jst ga ne razumem, kaj mi hoče povedat. Mism pa, da on osebno vrjame, da UFOji dejansko so sposobni prečiti razdalje za katere je potrebna nadsvetlobna hitrost [razen če bi rad potoval ene 200 miljonov let al kej tazga]. 


Originally posted by Beblin Beblin wrote:

Samo še tole, res ne obvladam fizike, zato pa poznam dosti ljudi ki jo. Koliko pa je ti obvladaš? Mrbit če bi ti znal komunicirati na nekem osnovnem nivoju bi ti odgovoril še kaj, ampak tako pa nima smisla.

Mater si dolgo zdržal.... Sleepy 

Daj zdej še povej, kako te UFO tema ne zanima. LOL
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Sep.2023 at 18:02
Unhappy
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Sep.2023 at 17:54
Originally posted by devlin devlin wrote:

Originally posted by Heml Heml wrote:


A takrat so bli tud osebni avtomobili problem in njihovi izpusti? LOL

Kdaj slišal za vulkane, supervulkane in tektonske premike? Zemljo je v prejšnjih dobah dosti bolj razfukavalo kot jo zdaj.


Veleum Beblin spet predvideva, da so vsi okol njega totalno neumni. LOL Od kje ti ta ideja? 

Saj ves cenzuriran del znanosti o "klimatskih spremembah" trdi ravno to, da je vpliv narave - Sonca in Vulkanov mnogo večji, od vpliva naše industrije & izpustov. LOL 
Jaz ne trdim, da je to res, ker se ne spoznam, trdim samo, da so to trditve, ki jih klimatski miljarderji [tisti, ki jih vi podpirate]. Trdim tudi, da ne vrjamem "strokovnjakom", ko so mi ne dolgo nazaj hoteli v telo vbrizgavati neznano substanco za zaščito pred sezonskim prehladom. Ko "stroka" ekrat laže za interese miljarderjev, potem ji tisti, ki premoremo kaj lastne pameti, nehamo zaupati. 

A pa nisi sposoben dojet lastne kontradiktornosti sicer? 
Dobesedno trdiš, da imajo naravne sile več vpliva na klimo od industrije, pol se pa obrneš okrog in začneš težit, da je treba skenslat avtomobile, ker "klimatske spremembe" - MAN MADE seveda.... LOL
Kako te stvari soobstajajo? Big smile

Quote
Nisi še odgovoril na prejšnje vprašanje mr. fi(zi)kus ampak prešaltal.

kakšno vprašanje, ti bebec? 

Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Sep.2023 at 17:48
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

kakšne predlagane rešiteve? a trdiš, da uplivamo na vreme s svojim početjem? ker jst ne.


Čaki - ti, če te prav razumem - trdiš, da ljudje nimamo vpliva na vreme? Big smile LOL Pa človek, če si 2 leti nazaj v debati "politika" trdil, da je klimatska znanost t.i. "SETTLED" - skratka, da sploh ni debate o tem, ker STROKOVNJAKI tako pravijo. Tako, kot so ti rekli, da se pojdi cepit, ne? LOL

Kaj pa je pol razlog? Vulkani? Sončni vplivi? 

Jst osebno vrjamem, da ima človeška industrija in CO2 izpusti vpliv na klimo. Saj že več, kot 100 let - kolk? 150 let svinjamo z vsemi možnimi fosilnimi gorivi. Ne vem. Pač pripravljen sem vrjet, da imamo vpliv na klimo, kjer se pa moje zanimanje neha, je ko takšni kot si ti in Beblin začenete tuliti, da je treba jesti ščurke in plačevati klimatske davke. Pa problem so osebna vozila, ne pa letalski promet recimo... takrat se takoj vidi kam pes taco moli. Spet ste sprani in lobirate za interese miljarderjev in gazite po interesih soljudi. No saj - nič novega. 

Zadnič sem ujel en podatek, pa mi je res žal, da si ga nisem prepisal, ker sem pozabil detajle. Šlo se je za neko institucijo v ZDA - mogoč za pomoč brezdomcem, ali kaj temu podobnega. Pač neka institucija, ki bi naj pomagala ljudem. Pol pa tko, k bi reku 60 do 80% keša, ki ga dobijo, porabijo za PLAČE [iz leto v leto dobijo manj keša in vedno več ga gre za plače !] LOL 
In TOČNO identično bo s pobiranjem klimatskih davkov - oz. ogljičnih davkov. Po svetu bodo zrasle in že rastejo parazaitske institucije, kjer se bo zaposlil ves ta družboslovni kader, ki je sicer nezaposljiv in pol bodo noter prdeli in mešali zrak in bodo sami sebi namen in kurli keš, ki ga bodo dobivali od davkov + seveda vsi ostali miljarderji, ki podpirajo klimatske agende.

Poleg tega je pa še problem, ker ni javnih debat na to temo. Vsa znanost, ki se ne strinja z mainstream dogmo o klimastkih spremembah, je cenzurirana in diskreditirana. To je tisti dobro poznani princip po katerem funkcionirajo vaši gospodarji. Enako je bilo s Covidom & vsako drugo zadevo. Seveda je lahko doseči znanstveni konsenz, ko pa imaš moč cenzure & diskreditacije vsakogar, ki je prišel do drugačnih zaključkov. To ni znanost, ampak avtoritarni cirkus absurda. 

In mism - kdo pri zdravi pameti bo kar na besedo vrjetl "strokovnjakom" - kakšne so trosili glede covida? LOL


Quote
al gora sem vpeljal, poleg tega, da sem vedu da se boš na nos zvrnil ob njem, predvsem zato, ker je bil eden vidnejših, ki je na veliki zvon obešal prihajajoče spremembe. no, spremembe so zdaj tu. v puščavi maš poplavo. kot po celi evropi in drugih celinah. kdo je tega kriv? a sploh kdo? a jst to pravim? ne. ti to praviš. jebene projekcije.


Preberi si našo zadnjo debato iz cca aprila [tam nekje spomladi] - mism, da je blo 2021 - [morda 2022] v debati Politika. Je pa težko debatirat z nekom, ki ne samo iz dneva v dan menja "stališča". Sedaj si se začel obračat že kar iz odstavka v odtsavek. LOL 

Takrat meni niti najmanj nisi deloval, kot da ne trdiš, da mi vplivamo na vreme. 

Btw - med drugim si se tudi naslajal nad tem, kako dobrega okusa je hrana iz ščurkov in se pol na polno sprenevedal, kot da vsiljevanje to "hrane" ni del klimatske spremembe. LOL

Daj zdej še 15x spremeni svoje stališče glede vsega. LOL




Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Sep.2023 at 17:33
Originally posted by Heml Heml wrote:


A takrat so bli tud osebni avtomobili problem in njihovi izpusti? LOL

Kdaj slišal za vulkane, supervulkane in tektonske premike? Zemljo je v prejšnjih dobah dosti bolj razfukavalo kot jo zdaj.

Nisi še odgovoril na prejšnje vprašanje mr. fi(zi)kus ampak prešaltal.


Edited by devlin - 06.Sep.2023 at 17:37
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11726
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Sep.2023 at 17:10
kakšne predlagane rešiteve? a trdiš, da uplivamo na vreme s svojim početjem? ker jst ne. 
al gora sem vpeljal, poleg tega, da sem vedu da se boš na nos zvrnil ob njem, predvsem zato, ker je bil eden vidnejših, ki je na veliki zvon obešal prihajajoče spremembe. no, spremembe so zdaj tu. v puščavi maš poplavo. kot po celi evropi in drugih celinah. kdo je tega kriv? a sploh kdo? a jst to pravim? ne. ti to praviš. jebene projekcije.

Če že kj predlagam je, zgolj to, da si ne nabaviš stanovanja ob reki, pa da vrednih stvari nimaš v kletnih prostorih.

to, da se pa z biciklom namesto z avtom vozim na vse kar je pod 30km v eno smer nima najmanjše veze s temi vprašanji. če že bi kj politično podprl je pa to, da se v mestih kkšn odsek, kjer ni mogoče razširit ceste enostavno za avto promet naredi enosmerne in se en pas za dvosmerno kolesarsko ponuca. 

tko da če že rabiš ta ali katerikoli pogovor na politično bitko zreducirat evo, predložim karte na mizo: rajš mam, da se ti voziš 2km v trgovino z avto, ker bi itak šel tudi 200m v trgovino z avtom, pa imam jst in ostali biciklisti mal več prostora. ampak spet, nič od tega nima veze s poplavo v puščavi. opažanje sprememb za časa lastnega življenja je lahko stvar čisto sama zase, ne rabi bit vedno politična motivacija za opaženim. 

Edited by frogstomp - 06.Sep.2023 at 17:14
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Sep.2023 at 16:51
Originally posted by devlin devlin wrote:

Saj zrak sam in temperature niti niso tak problem, problem je zakisanost oceanov, ki je bila nazadnje taka pred enim od velikih izumrtij in da je ni variante, da bi to popravili. Slabo kaže.

A takrat so bli tud osebni avtomobili problem in njihovi izpusti? LOL
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Sep.2023 at 16:50
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

Originally posted by Heml Heml wrote:

Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

Nevem kam bi tole fliknil, recimo da nekam, kjer smo se znal okol vremena užgat.. 
Burning man 2023 v puščavi - letos v poplavi.

Tvoj point pa je? Kaj točno? 

Da moramo sedaj jesti ščurke in nam je potrebno prepovedati uporabo osebnih vozil? 
Med tem, ko se miljarderski ogljični klub fura okol s privat reaktivci?


ne. kva? :D kako si iz dežja v puščavi na to... a ja, štekam. ne ne, obdrži svoj avto.
mogoče sm pa hotu povedat, da so jim naredili vreme?

no, tudi ne. zgolj to, da je kr besno vse skupaj, kar se tiče temperatur in padavin letos. in da zna bit hujše v prihodnje. al gore se fajn muza zdele.


Frogi pravi : "NE", pol v naslednjem odstavku reče "DA" Big smile LOL

Mislil si na podnebne spremembe, kajneda? In kakšne so vaše tvoje predlagane rešitve?

Saj niso naslednje, ne? 

- prehranjevanje z insekti
- ukinitev vozil na fosilna goriva [in to seveda samo privat lastnikom]
- ogljični davki

Al Gore se muza? Al gore je dejal, da je "ACCORDING TO EXPERTS" nekih 75% vrjetnost, da bi naj do nekih 2014 na Arktiki ne bilo več ledu. LOL  Neki v tem stilu. Mism, da je reku to leta 2009. Imaš nekaj postov nazaj točne podatke, kdaj je rekel in do kdaj bi naj se stopil led in kakšna bi naj bila "vrjetnost" po mnenju "STROKOVNJAKOV". 
Čemu se muza? Svojemu laganju in zavajanju, ali dejstvu, da se valja na miljardah in okrog prevaža z reaktivci? Ali se morda muza temu, da ga pol takšni oprani NPCji, kot sta ti in Beblin še častite, med tem ko vas nateguje? Big smile

je pa zanimivo, ne? Osebni avti so problem, ne pa letalski promet! LOL Nit recimo kakšne ameriške letalonosilke s svojimi reaktivci in tako dalje. Ne, ne - problem so naši avti in hrana! 

Un Burning Man je en hipijevski šitfest. 
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Sep.2023 at 16:20
Saj zrak sam in temperature niti niso tak problem, problem je zakisanost oceanov, ki je bila nazadnje taka pred enim od velikih izumrtij in da je ni variante, da bi to popravili. Slabo kaže.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11726
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Sep.2023 at 15:39
Originally posted by Heml Heml wrote:

Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

Nevem kam bi tole fliknil, recimo da nekam, kjer smo se znal okol vremena užgat.. 
Burning man 2023 v puščavi - letos v poplavi.

Tvoj point pa je? Kaj točno? 

Da moramo sedaj jesti ščurke in nam je potrebno prepovedati uporabo osebnih vozil? 
Med tem, ko se miljarderski ogljični klub fura okol s privat reaktivci?


ne. kva? :D kako si iz dežja v puščavi na to... a ja, štekam. ne ne, obdrži svoj avto.
mogoče sm pa hotu povedat, da so jim naredili vreme?

no, tudi ne. zgolj to, da je kr besno vse skupaj, kar se tiče temperatur in padavin letos. in da zna bit hujše v prihodnje. al gore se fajn muza zdele.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Sep.2023 at 15:17
Originally posted by Heml Heml wrote:

Me veseli, da si se ugasnil, ker me ne interesira komunikacija z bebcem, ki se mu ne ljubi vzeti časa, da bi si stvar podorobno pogledal, a kljub temu čuti neusahljivo željo po modrovanju o stvareh, o katerih nima pojma. 

Ma daj no, prav uživaš, kako naj te človek sploh jemlje resno, če spuščaš take dyzizme ves čas?Smile

Pa nekaj me zanima mr. fi(zi)kus, k glih obvladaš, kako antigravitacijski pogon pomaga prečiti razdalje v vesolju?
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Sep.2023 at 09:58
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

Nevem kam bi tole fliknil, recimo da nekam, kjer smo se znal okol vremena užgat.. 
Burning man 2023 v puščavi - letos v poplavi.

Tvoj point pa je? Kaj točno? 

Da moramo sedaj jesti ščurke in nam je potrebno prepovedati uporabo osebnih vozil? 
Med tem, ko se miljarderski ogljični klub fura okol s privat reaktivci?
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Sep.2023 at 09:53
Zanimivo - ko sem 3 leta nazaj pršou do teh idej, nisem na to temo našel skoraj ničesar, oz. zelo malo materiala. 
Sedaj vedno znova najdevam material na to temo. Še ne samo to. Tisoče let nazaj so o tem razpravljali Gnostiki. Se ne strinjam 100% z Gnosticizmom. Tista dualnost : material = bad vs spirit = good se mi zdi naivna. 
Niti se ne strinjam nujno z vsem, kar je tule napisanega [oz prebranega], ampak bistvo mi je zelo blizu v smislu, da sem sam prišel na podlagi logike do zelo podobnih idej : 

Secrets Of Our Reality Revealed [Prison Planet] : https://youtu.be/YuJOq32cy3s?si=TGfMKDlLVUxC6k_T
Our Reality Is A Hell Simulation [Reincarnation Trap] : https://youtu.be/NcMY6Lo6--8?si=XZsRNZknQZfE4gVB

Kr na 4chanu folk takšne prbija :D 
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Sep.2023 at 09:44
Originally posted by devlin devlin wrote:

Tebi 'je rekel' res pomeni 'to je res' dokler se sklada s tvojimi predstavami o svetu ne?  Wink

Beblin je spet ostal brez argumentov in spet izkrivlja mojo prvotno trditev. LOL

prvotna trditev : 

Quote
Zakaj potem Grusch trdi, da ima ZDA v lasti cca 12 UFO plovil, ki niso človeškega izvora? V čem je point? Ne on, ne vlada ZDA, ne nihče drug ni kaj dosti profitiral iz te štorije. Edino mediji so si nabrali malo pozornosti in $$$. To je vse. Grush kaj drugega, kot osebnih napadov, mizernih poiskusov diskreditacije na račun njegovega PTSDja & osebnega pljuvanja ni kasiral. Finančnih koristi od tega ni imel. Zakaj si uničevat življenje za par ur javne pozornosti, če je tvoja štorija lažna?

Straw Man Fallacy : 

Quote
A straw man fallacy (sometimes written as strawman) is the informal fallacy of refuting an argument different from the one actually under discussion, while not recognizing or acknowledging the distinction.[1] One who engages in this fallacy is said to be "attacking a straw man".

Torej mene zanima ZAKAJ je Grusch trdil, kar je trdil, ne da trdim, da so njegove trditve resnične, ker se skladajo z mojimi "predstavami o svetu". 
Iskreno mi pred njegovimi trditvami ni padlo na pamet, da bi ZDA lahko posedovale kakršnekoli naprave nečoveškega izvora. Edino, kar je bilo moč zaslediti v zadnih letih, so bile mism, da anonimne trditve iz Pentagona, da bi naj določene korporacije industrijskega vojnega lobija razpolagale z meta-materiali. [potencialno nezemljeskega izvora]. 

V vsakem primeru me zanima zakaj je Grusch šou s tem v javnost. 


Quote
Samo še tole, res ne obvladam fizike, zato pa poznam dosti ljudi ki jo. Koliko pa je ti obvladaš? Mrbit če bi ti znal komunicirati na nekem osnovnem nivoju bi ti odgovoril še kaj, ampak tako pa nima smisla.

Res je - pojma nimaš o fiziki. Še Gimnazijske, ki je nekje na stopnji Fizike izpred 300 let, nisi uspel spravit skoz, ker si teslo. 
Obvladam je ne, mi je pa zagotovo poznana bolj, kot tebi. 
To sicer ni bil moj point in seveda si šel mimo mojega pointa, ker greš vedno mimo mojih pointov, ker nimaš poštenih namenov. 

Moj point je, da si ti nisi vzel časa, da bi se podrobneje seznanil z relanostjo UFO pojava in da nimaš pojma o fiziki, ki stoji za realnostjo UFO fenomena in na pamet iz riti govoriš o tem, da "taka fizika še ne obstaja" - what ever that even means. 

Jaz komuniciram na nivoju, ki je identičen nivoju tistega na drugi strani. Me veseli, da si se ugasnil, ker me ne interesira komunikacija z bebcem, ki se mu ne ljubi vzeti časa, da bi si stvar podorobno pogledal, a kljub temu čuti neusahljivo željo po modrovanju o stvareh, o katerih nima pojma. 
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11726
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Sep.2023 at 10:58
Nevem kam bi tole fliknil, recimo da nekam, kjer smo se znal okol vremena užgat.. 
Burning man 2023 v puščavi - letos v poplavi.

Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Sep.2023 at 12:55
Tebi 'je rekel' res pomeni 'to je res' dokler se sklada s tvojimi predstavami o svetu ne? Samo še tole, res ne obvladam fizike, zato pa poznam dosti ljudi ki jo. Koliko pa je ti obvladaš? Mrbit če bi ti znal komunicirati na nekem osnovnem nivoju bi ti odgovoril še kaj, ampak tako pa nima smisla. Wink

Edited by devlin - 03.Sep.2023 at 15:13
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Sep.2023 at 03:20
Originally posted by devlin devlin wrote:

Sej sem vedel da se boš na to obesil. Me sploh ne zanima, živim mimo tega in se ne ubadam s tem.


Mimo česa? Feminizma? To je pa res bizarna izjava za tako izrazitega & sfanatiziranega levaškega političnega ideologa. Glede na to, kolk tu oglašuješ svojo libshit ideologijo, je pa res skrajno protislovno, da ob enem "živiš mimo" ene centralnih komponent levaške moderne ideologije. LOL LOL A pa to tudi drugim libshit kolegom poveš, da živiš mimo feminizma? Big smile

Zakaj pa živiš mimo tega? Pa ja da ne priznaš, da je feminizem mimo? Big smile


Quote
Kar pa se ufotov tiče pa jih lepo debunka. Thumbs Up


Debunka? 

Se pravi trdiš, da so Fravor in kompanija - torej svetovna elita elite vojaških pilotov - opazovali galebe, jih zamenjali za UFOje in se šli s tem failom blamirati v javnost? Big smile

Tebi se res na 100km vidi, da pojma nimaš o tej tematiki in si nikoli nisi vzel časa, da bi karkoli v zvezi s tem zares nadrobno počekiral.


Quote
Mi je pa hecno u nulo kako si fasal svoj standard popizditis, oz dyzitis, ko sem rekel, da bi nas taka inteligenca obravnavala kot ščurke, oz morske prašičke at best, pol pa limaš neke linke da kao redno čedno secirajo neke čikanose sredi džungle.

Analogija s ščurki je nonsense in nima smisla. Ščurki [z nekaterimi izjemami] niso človeška bitja in niso sposobni samo-refleksije, me pa ne preseneča, da se ti identificiraš z njimi.

Bi ignoriral Perujski incident, če ne bi ven pršla totalno bizarna "uradna" razlaga Perujske vlade. Prav ne razumem zakaj to počnejo. Kar se mene tiče [v kolikor je njihov namen stvar prikrivati], bi mnogo več naredili, če bi bili samo tiho in bi šla stvar mimo mene. 
Ko pa pridejo na dan z idejo, da folk, ki ilegalno koplje zlato v đungli, skače okol preoblečen v aliene, nosi neprobojne jopiče in uporablja jet-packe & straši lokalno populacijo, se pač moram nasmejati. LOL Samo takšen bedak, kot si ti, lahko vedno znova vrjame takšnim vladnim pravljicam.

Pač linkani T. Albertino je slučajno v najstniških letih živel dol s tem folkom, ki trdijo, da so jih napadli "alieni" in če je Perujska vlada menila, da je nujno, da pride na dan s tako kretenskimi razlagami, potem se kar se mene tiče poveča vrjetnost, da se je neki bizarnega dol res dogajalo. In omenjeni Albertino, ki stvar pozna mnogo bolje, kot ti, ker je s temi ljudmi skupaj živel, pravi, da to ni nova stvar, ampak stvar, ki se ponavlja.

Quote
Kar se amerov tiče nimajo po mojem ama nič. Ne verjamem da bi ena bitja prečila ves ta čas in prostor zato, da bi jim tukaj crknil akumulator in bi padli dol.


Od kje ti ideja, da me zanima mnenje o tako kompleksnem fenomenu, ki ga nihče na tem svetu ne razume, od totalnega bedaka, ki je že po naravi neumen, zraven še nerazgledan in nima niti jajc, da bi iskreno javno povedal, kar si misli?

In ja - tale "argument" si potegnil iz riti Thunderf00ta, ki se je obesil na to idejo.

Zakaj potem Grusch trdi, da ima ZDA v lasti cca 12 UFO plovil, ki niso človeškega izvora? V čem je point? Ne on, ne vlada ZDA, ne nihče drug ni kaj dosti profitiral iz te štorije. Edino mediji so si nabrali malo pozornosti in $$$. To je vse. Grush kaj drugega, kot osebnih napadov, mizernih poiskusov diskreditacije na račun njegovega PTSDja & osebnega pljuvanja ni kasiral. Finančnih koristi od tega ni imel. Zakaj si uničevat življenje za par ur javne pozornosti, če je tvoja štorija lažna?


Quote
Pa tudi če bi, bi verjetno prišli po svoje. Antigravitacija, hladna fuzija, vsa ta teoretična fizika oz. hipotetična v praksi (še) ne obstaja. Vsaj na tem planetu.



Zdej me Beblin uči, kakšna "fizika" "obstaja" na tem planetu. Big smile Ti niti mainstream kvakademske fizike ne poznaš, zakaj pol tle kokodakaš o naprednih konceptih, ki so več kot očitno načrtno javno marginalizirani z namenom cenzure? LOL

To da so nekateri mal bolj resni mainstreamerji [ala Avi Loeb, Eric Weinstein.. etc...] začeli resno razpravljati o teh zadevah, te tudi ne zanima, ne? Je že bolj varno vztrajati na mainstream okopih in srati po vsem, kar za samo 1 mm ostopa od vaših primitivnih dogmatičnih prepričanj.


Quote
Get a grip with it. Vse skupaj ko nekaj kao priznavajo in hkrati zanikajo je samo en false flag za prikrivanje resničnih skunkworks in black projects armije najverjetneje.



Grip with what? Mene te zadeve zanimajo od kar vem zase in sem se naučil brati. Vedno sem imel občutek, da je nekaj na tem. Kaj misliš, da bom sedaj nehal o tem javno pisati zato, da tebe ne bo srbela kognitivna disonanca in ne boš trigan? LOL

Bullshit. Še leto nazaj so bili vse baloni, swamp gass, svetilniki, galebi, vremenski baloni, lokalna Voronež folklora, otroci v Zimbabvejski šoli so leta 1994 lutkovno predstavo zamenjali za aliene ...
Sedaj pa, ko tvoji gospodarji menijo, da s takšnimi poniževanji zdravega razuma ne morejo več brzdati kontra narativa, so naenkrat vse "črni programi" in skrivna testna letala. LOL
VSE - samo, da se ne bi soočili z realnostjo, da človeška civilizacija ni edina v Vesolju. LOL 

Mism saj - vi kar. Ostanite naprej ignorantska tesla. Vam nihče ne brani. Dokler imam možnost dostopati do decentraliziranih informacij, bom čekiral stvari, ki me zanimajo naprej in se vam smejal.

Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3798
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Aug.2023 at 19:59
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Aug.2023 at 15:18
Sej sem vedel da se boš na to obesil. Me sploh ne zanima, živim mimo tega in se ne ubadam s tem. 

Kar pa se ufotov tiče pa jih lepo debunka. Thumbs Up

Mi je pa hecno u nulo kako si fasal svoj standard popizditis, oz dyzitis, ko sem rekel, da bi nas taka inteligenca obravnavala kot ščurke, oz morske prašičke at best, pol pa limaš neke linke da kao redno čedno secirajo neke čikanose sredi džungle.

Kar se amerov tiče nimajo po mojem ama nič. Ne verjamem da bi ena bitja prečila ves ta čas in prostor zato, da bi jim tukaj crknil akumulator in bi padli dol. Pa tudi če bi, bi verjetno prišli po svoje. Antigravitacija, hladna fuzija, vsa ta teoretična fizika oz. hipotetična v praksi (še) ne obstaja. Vsaj na tem planetu. Get a grip with it. Vse skupaj ko nekaj kao priznavajo in hkrati zanikajo je samo en false flag za prikrivanje resničnih skunkworks in black projects armije najverjetneje.


Edited by devlin - 26.Aug.2023 at 07:06
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Aug.2023 at 10:27
Originally posted by devlin devlin wrote:

Dober kanal




A ta kanal je dober samo, ko pljuva po UFOtih, ali tudi, ko pljuva po feminizmu?


Si kdaj vtipkal v search besedo "feminizem" na tem kanalu? Big smile LOL


Ene par naslovov od Thunderf00ta : LOL

https://www.youtube.com/@Thunderf00t/search?query=feminism

- Why do people laugh at 'feminist research'?
- Why 'Feminism' is poisoning Atheism (Part 1)
- Feminism versus FACTS (RE Damsel in distress)
- Why 'feminism' poisons EVERYTHING
- CRAZY Feminist tries to get me fired: BACKFIRES SPECTACULARLY - tip se je z eno zmešano sfanatizirano feministko celo zapletel v neke osebne drame. LOL
- How Feminism CASTRATED New Atheism!
- Feminism: So CRAZY that EVERYTHING is sexist!
- Which is worse? Christian Reason, Feminism, Islam or Scientology?

TOTD: How stupid does feminism have to be before it fails?


Anti-feminističnih videov na njegovem kanalu je neomejeno.... LOL



Sicer pa Youtuber Thunderf00t trdi, da so Mornariški Piloti ZDA 2004 gledali galebe in jih zamenjali za UFOte. LOL

Pač vsaka država na svetu ima eno najstrožjih selekcij glede kadra, ki ga zaposli za upravljanje z bojnimi letali. ZDA imajo še posebno selekcijo, ko gre za mornariške pilote. Fravor je pa poveljeval še posebni enoti - mism, da je blo ime enote "Black Aces", sam nism več 100% šur.

In torej ta folk - več njih - so torej po Thunderf00tovo vsi umsko fukneni & so kljub letom treninga in šolanja enkrat - točno takrat, ko UFO denyerji to potrebujejo, galebe zamenjali za UFOte.  LOL Drugač pa se ne motijo pri interpretaciji inštrumentov v pilotski kabini. Ne vem za vas, amapk prej od tegale cepca, bom vrjel gospodu, ki sliši na ime Chris Leto : https://www.youtube.com/@ChrisLehtoF16
Tip je bil namreč sam pilot letala F 16 in za razliko od Thunderf00ta zna dejansko kaj razbrati iz tistih posnetkov UFOtov iz 2004. Njega je stvar tolk prepričala, da je sam lansiral YT kanal zaradi tega incidenta in se je priključil boju za javno transparentnost UFO realnosti.


Ta norost zanikanja UFO realnosti se bliža stopnji ploščate zemlje. Še danes obstaja folk, ki je prepričan, da je zemlja ploščata in ne dvomim, da bo čez 100 folk še vedno nek folk, ki bo prepričan, da je vsak UFO balon, swamp gass, galeb, planet venera & ostali nesmisli. LOL



Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2023 at 19:16
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Aug.2023 at 16:37
Tole sem še hotel pustiti tu :

RedPandaKoala se je vrnil z nevrjetnim dokumentarcem.

Science and UFOs




3 urna natančna analiza uradne metodologije prikrivanja UFO realnosti zadnih cca 80 let. Prikaz prikrivanja in cenzure s strani mainstream znanstvenih smeti. Od tega, da je bil izmeček Carl Sagan jeben CIA asset, pa do tega, kako je letalstvo vedno v javnost lansiralo samo UFO primere, ki jih je bilo sposobno pojasniti, nepojasnene pa prikladno poskrilo etc...

Vrhunski dokumentarec sem zaenkrat pogledal 2x, a ga bom zagotovo še večkrat.

Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Aug.2023 at 16:30
Nadvse fascinantno : 

Pred kakšnim tednom so iz roba Perujske đungle prišle novice, da se lokalci soočajo s čudnimi bitji, ki jih ugrabljajo, lebdijo nad tlemi, so cca 2m visoka in občasno za seboj puščajo trupla ljudi, ki na moč spominjajo na "cattle mutilation" pattern. 
Se pravi odstranjeno je mehko tkivo brez prelite kaplje krvi s kirurško natančnostjo.

In Perusjka vlada je pršla na dan z nevrjetno trditvijo, da ilegalni lovci na zlato uporabljajo "jet packe", se preoblačijo v Aliene in strašijo lokalno prebivalstvo. LOL HAHAHAHAHA
 
K to je res ful pametna ideja, če si ilegalni lovec na zlato - kako bi čim manj pozornosti pritegnu nase? Ja da se greš preoblečt v aliena in z jet packom letaš okol, da pol cel svet govori o tem, afkors! LOL


Drugač pa je tale tip odraščal dol s temi lokalci v najstniških letih in pravi, da jim pravijo "los Pelacaras" in gre za tam vsem poznan pojav, ki se ni začel dogajat prejšni teden. Sprenevedamo se dalje! LOL

Illegal Miners dressing up as Aliens using Jet Pacs. HAHAHA LOL To ti je uradna razlaga.... Big smile


Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Aug.2023 at 15:15
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Aug.2023 at 16:32
Tudi sam mislim tako ali pa moram malo offat Cattle Decapitation slušanje. 
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3818
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Aug.2023 at 09:22
Upanje za planet itak da je, za človeštvo slabš kaže. 
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Aug.2023 at 15:50
Zelo zanimivo, tnx. Mrbit pa še obstaja kaj upanja za ta planet ker sem zadnje čase že precej v doomy razpoloženju Embarrassed

Edited by devlin - 08.Aug.2023 at 15:56
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11726
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Aug.2023 at 15:47
sej imaš člankov in vsega kokr hočeš: 
https://www.weforum.org/agenda/2018/08/planet-earth-has-more-trees-than-it-did-35-years-ago/

tudi slovenija: https://www.gozd-les.com/slovenski-gozdovi/statistika-gozdov/povrsina-gozdov

Eno je namerno pogozdovanje. Zadnja leta malo pada,zaradi požarov, žleda in vsega boga kar smo meli.

Drugo pa to, da globalna CO2 koncentracija pomaga pri naravni pritasti. Dobesedno gozd gre višje tako ko gorskih legah kot tudi proti poloma.

Ampak neki je gozd kot sam, drugo je, da bijemo bitko z avti, da se v mesta drevesa naseljujejo. In pri tem zmagujemo, vsaj v evropi. 

Se pustim drugače pregovorit.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Aug.2023 at 15:43
Zanimivo, vem za projekte v Indiji, Afriki in na Kitajskem, ampak lahko prispevaš statistične podatke oz kak članek? Nisem si mislil da je učinek takšen. Posluša se v glavnem o Amazoniji, kjer sekajo in požigajo za pridobivanje pašnikov. Poleg požarov v Avstraliji in Kanadi in drugod.

Edited by devlin - 08.Aug.2023 at 15:45
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11726
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Aug.2023 at 15:29
Planet je bolj zašumljen kot 50 let nazaj, bodi bolj natančen. 
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Aug.2023 at 15:18
Driving and cutting trees is. 
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Aug.2023 at 12:42
af kors! In 1/3 Slovenije je zalilo zaradi kravjih prdcev! [pravi folk na 3 dozah fajzerja]




Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3818
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Aug.2023 at 11:47
Originally posted by Heml Heml wrote:





Piloti? Bo že res. 
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Aug.2023 at 15:46
LOL keri idiot je ta Degrasse bebec.... 

DEGRASSE TYSON'S UFO MELTDOWN



Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Aug.2023 at 15:45
Mal prečesal socialne medije včeri, da vidim, kaj si Slovenci mislijo o petku in kaj mislijo, da se jim je v resnici zgodilo. Bi rekel, da je šel procent folka, ki ne vrjame medijem, močno gor v zadnih 10 letih. 

Težko ocenim, koliko nas je, bi pa reku, da je vrjetno visoka korelacija med necepljenemi in tistimi, ki ne vrjamemo, da je bilo uničenje Slovenije v petek posledica religijskih mitov "klimatskih sprememb" :) In cepilo se nas ni na koncu skoraj 50%, oz. se nas ni pred državno medijsko represijo, skoraj nekih 70%.





Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2023 at 16:25

4K UFO Satellite Images Withheld From Congress




Also - Gruschu so zanikali pravico, da bi se s zainteresiranimi kongresniki sestal v "SKIF" okolju - se pravi na 4 oči, brez telefonov etc, kjer jim je bil pripravljen povedat vse.

Če nič ni, zakaj potem vse to izmikanje, cenzura in prikrivanje? Big smile


Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2023 at 16:13
enkrat bi moral narest video kompilacijo z naslovom "shit that Jack Sarfatti says"  LOL

Jack Sarfatti - Congressional UFO Hearing




Kar bizarno kolk t.i. "tEoRiJ zARoTe" se bo izkazalo za rasničnih... Ne bi si mislil. Za UFOte se mi je vedno dozdevalo, da so resničen pojav, ker je enostavno preveč prič, da bi bilo vse kar izmišljeno in narobe identificirano, ampak stvari kot so :

- vlada ZDA v stiku z inteligenco, ki ni človeška
- Black Space Project
- Roswell

Za takšne stvari sem bil kakšnih 20 let nazaj skoraj 99.9% šur, da ne držijo.... Pa izgleda, da držijo.
Bizarno. Big smile

Aja pa SETI se valda spet ob tla meče in pljuva po Gruschu. SETI je res ena taka klasična institucija, ki dela točno obratno od tega, kar bi morala delat. LOL


Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jul.2023 at 21:12
Tenk yu Wink

May Lonnie Zamora's tic tac land on you. Clown


Edited by devlin - 30.Jul.2023 at 02:04
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 163>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,703 seconds.