Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - ZeitGeist
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

ZeitGeist

 Post Reply Post Reply Page  <1 89101112 163>
Author
Message
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Sep.2010 at 13:21
ja panika nikol ni bla za nč dobra - tud če je vse res, je še najslabše paniko delat in če ni, jo je še tolk slabše LOL   (ko rečem "ni" - mislm tiste teorije težje katergorije Big%20smile 
 
za bilderberg skupino, bančne kartele, farmacijske korporacije in naftno instustrijo in te reči sm 1000% da je vse res.
 
C.G.Jung
 
 
tega je ogromno in se ne da v enem popoldnevu do dna prit. Point Junga je bil v tem, da se je poleg psihologije ukvarjal tudi z alkemijo in je mel osebne izkušnje, ki jih ni znal nikol pojasnit. To je vplival na njegov način mišlenja. Drugač pa je bil psiholog.
 
Zdej glede arhetipov in simbolov, ne vem, kje bi se kej na u tube najdl Big%20smile 
 
sj vsaj v hipnozo vrjetno vrjameš? jst sm jo na lastne oči vidu na naši šoli in je blo smešno v kaj je ta človek prepričal učence v sekundi Big%20smile 
 
Kar se moje realnosti tiče - končno nekako stvari, k so do zdej ležale v fragmentih postajajo del večje celote. 
 
 
 
 


Edited by Wind Carrier - 08.Sep.2010 at 13:23
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Sep.2010 at 13:39
Ja, u hipnozo verjamem. Bom preveru Junga, ampak zdej sem na tesnem s cajtom.

O chemtrailsih nismo še nobene rekli: :)

http://www.youtube.com/watch?v=mpEEjYBADOw
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3798
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Sep.2010 at 15:32
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Sep.2010 at 18:42
Originally posted by Tonckow Tonckow wrote:

Ja, u hipnozo verjamem. Bom preveru Junga, ampak zdej sem na tesnem s cajtom.

O chemtrailsih nismo še nobene rekli: :)

http://www.youtube.com/watch?v=mpEEjYBADOw
 
ja faaak :) sploh nism vedu za to Confused 
 
veš kwa sm te mislu vprašat. Kaj mislš kej, če je pač vse b.s., kar po vašem je  - zakaj se to dogaja - mislš, da je sam random panika efekt, k reverberira med folkom (vsi vemo, da se strah zlo hitro prenaša in potencira), ali je morda namerno sprožena ideja- kdo bi mel korist od tega...
 
jst mislm, da ta folk Maxwell, Icke, Tsarion, avtor Zeitgeista.... ne delajo tega zaradi biznisa in samopromocije, ali pač?
 
 
p.s. bilderbreg skupina ni skupina uradnikov ampak najbogatejših in najbolj vplivnih ljudi na planetu - H.Kissenger, D.Rockefeller, R. Holbrooke, P. Wolfowitz in podobni mafijozoti LOL  v end game intervjuja enga ata, k se je sam udeležil nekaj meetingov. Majo tko dost čudna pravila, za politično skupino - dejansko, če je to res, kar pravi ata, bolj spominjajo na neko mafijsko družino, kot pa birokratsko ogranizacijo (ful stroga pravila komunikacije in obnašanja na sestankih itd). Pogovarjajo se o bodočih globalnih političnih in ekonomskih potezah, vojnah, krizah itd... itd...
 
sm pa že omenjal, da se meetingov v tajnosti udeležujejo tudi zvezni uslužbenci ZDA - npr. Hilary Clinton in s tem grobo kršijo zvezni zakon ZDA (dost resen prestopek)


Edited by Wind Carrier - 08.Sep.2010 at 18:46
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Sep.2010 at 18:55
OMG
Back to Top
brutalc View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Dec.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 358
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote brutalc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Sep.2010 at 19:37
Originally posted by Wind Carrier Wind Carrier wrote:

Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

men se zdi da kolektivnost na določenih področjih ne izključuje tega, da si posebn in individualno razvit... nč, gledat dalje..

 

uf, mal preveč sm zbrisal - men se tvoje ukvarjanje z opero zdi super fantastiš - ker je v tem prihodnost - kokr sm dojel je to browser, k ga folk sam razvija in je delno neprofitno vse skup. Men gre sam na jetra, če ti men začneš težit s tem - priznam - v tem primeru sm jst čredna žival - samo mene ta reč ne zanima in je ne rabim tako kot ti - tle se boš ti mogu potrudit in reč narest manj izobraženim uporabnikom prijazno, al pa je pač ne bomo uporablal. Trenutno sm na mozzili LOL sam te stvari me brez zamere ne zanimajo - vsak ima svoje področje. Mene zanima glasbena umetnost, ustvarjanje in izražanje.

 

 

Ti nisi vsega čist dobro dojel - bistvo je, da se ti NE IDENTIFICIRAŠ S skupino v kateri deluješ. Jst kupujem hrano v merkatorju, ker sm len - sam se NE IDENTIFICIRAM z merkatorjem, tako kot se ne identificiram s čredo pijanih metalcou na metalkampu in se ne identificiram s kakimi drugimi čredami ljudi npr s slovenci - imam rad slovenijo, ne identificiram pa se s slovenci in ne z domoljubi in ne s čemur koli drugim, razn s samim sabo. Jst sm JST, ne skupina. Jst sm edini svoja lastna avtoriteta. Lahko sm v določenem času del te skupine ampak vedno ohranjam lastno identiteto in ne mukam z čredo, štekaš?

Sicer vem, da je to tema od zeitgeistu, a meni se je zdela vaša debata o identifikaciji sebe v sodobni družbi zelo zanimiva. Mogoče bi lahko za to naredili novo temo.
Malce sem pobrskal in ugotovil, a se s tem tudi pri nas ukvarjajo in to celo zdravnik(i).
Intervju z V.Ščuko
Še ena njegova zanimiva izjava: Sreča je v iskanju samega sebe, smisel pa v pomoči drugim.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11721
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Sep.2010 at 19:41
zakon zadnja izjava! se mi zdi da se tepe s tisto "It is important, that children of the truth do not for one second imagine that it is their job in the future to become the scaffolding for those who are falling."

Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Sep.2010 at 00:01
naj razložim, kako si jst osebno razlagam Tsarionovo izjavo, ki jo citiraš Frogy :
 
vsak človek ZASE, ki se bo prebudil, ki bo napredoval in prižgal luč resnice v sebi, bo moral pazit, da ga ostali, (psihološko mišljeno) ne bodo potegnili za sabo v svojo praznino.
 
še eno od mnogih predavanj Michaela, komi čakam, da dobim dol zadeve Big%20smile mam mal bolj počasen net - loadam si 25giga materiala od njegaBig%20smile najbliže mi je do zdej od vsega kar sm pogledal po vajbu, attitudu in načinu razmišljanja.
 


Edited by Wind Carrier - 09.Sep.2010 at 00:01
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11721
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Sep.2010 at 00:05
vidm ja, da so vam te ljudje k bogovi :)
michael "joseph smith 3" tsarion :)

dejte debatniki narest eno uslugo, pa pejte gledat film inception, mislm da bomo po ogledu velik lažje nadaljeval, ker so vse te figure s katerimi en drugega ne prepričamo (psihološke igre, spanje/budnost) tm odlično razložene in doživeto prikazane. lih iz kina ;)

Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Sep.2010 at 00:09
"vidm ja, da so vam te ljudje k bogovi :) "
 
ne bi moglo bit dlje od resnice   - s takimi škodoželjnimi izjavami samo potrjuješ resnico v zgornjem opozorilu.
 
 
 
"... the fact that millions of people share the same form of mental pathology does not make them sane..."
 
Erich Fromm
 
 
 
 


Edited by Wind Carrier - 09.Sep.2010 at 03:09
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Sep.2010 at 10:11
Jah, malo svojih in dosti tujih misli. Ne vem kaj naj si frogi, al pa kdorkoli drug, misli. pa brez zamere
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11721
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Sep.2010 at 00:24
iz zgornjega vira, ki ga je predložil brutalc:

"Ko sem o tem pisal, so mi univerzitetni krogi očitali, da sem posnemal finski model. Pa čeprav zanj sploh vedel nisem. Sedaj, ko ga proučujem, pa vidim, da je res zelo podoben. Vsi imamo namreč ista izhodišča. Tako Finci kot mi imamo v možganih 200 milijard živčnih celic, ki jih lahko na tak ali drugačen način povezujemo. Finski model se je začel uveljavljati pred kakimi 20 leti s ciljem zmanjšati alkoholizem in samomorilnost. Oblikovanje zavesti o sebi pa je nato bila tudi podlaga za finski gospodarski čudež. Posnemati so jih začeli Švedi, Norvežani, Danci, Nizozemci. Tudi pri nas se premika, saj nismo nič na slabšem kot Francozi ali Nemci. A imamo eno slabost. Ker smo Slovenci, domačih strokovnjakov raje ne upoštevamo in hodimo občudovat Fince. To je tipično slovensko. Majhnost. Prejšnje ministrstvo za šolstvo ga je odklonilo, sedanje mu je bolj naklonjeno. Občutek imam, da so ga strokovnjaki ministrstva sprejeli. A denarja zanj vseeno ni."

evo kle je primer tega kar želim že neki časa povedat; vsi smo uključeni v enih statistikah, in strokovnjaki se o nas pogovarjajo kot o statističnih številkah in pol delajo določene ukrepe, in merijo kvantitativne rezultate... seprav zelo dobro razumejo kako gibka je človekova glava in kako se ga od zunaj da usmerjat... mene zanima, zakaj tsarionovci mislite, da ste kj drugačni? podpora mizzijevim besedam nad mano. zato sm ga z bogovi primerjal, al pa vsaj lahko s prerokom al pa glasnikom božjih besed, ker enostavno primete vsemu kar reče. sej pravm, z enimi stvarmi se strinjam, tisto kar prikazuje, je najbrž res, ampak kaj sledi iz prikazanega, to je pa katastrofa kako človek sklepa.
in še to, spet "these people, those mindless sheeps... you know..."
govori o eni spokojnosti duše, govori o tem kako se ukvarja s svojo notranjostjo ampak dela pa čist kontra... vsi ljudje ga motijo. na vse možne načine, z vsem kar delajo. sploh se ne morm strinjat s tem, da so vsi ljudje, ki so obrneni na vzven na notr psihopati, nemirni, zafrustrirani in da zato hočjo vplivat. men se zdi ravno obratno, da ko si notr mirn, lahko začneš na ven gradit. sm naletu v življenju že na dost takega folka pa tud sam spadam dostkrat v ta vzorc, ljudi, ki se ne morjo skoncentrirat na kkšno obsežno delo zunaj sebe, ker majo znotri tok enih stvari za predelat...


glede tistega stavka; v prvi par ur dolgi seriji na youtube od njega k sm gledal to pove takrt, ko se enemu tipu v ozadju ena ženska meče okol kolen. jst mislm da z zunanjim uspehom je isto... če hočeš neki bit, moreš pustit vsa sidra od sebe, kolegom rečt "grem, se vidmo k se vidmo, če se"... in it recimo v hollywood, pa bo tvoja faca znana in predebatirana po vsem svetu (=v glavah ljudi zapičena, bo vplivala na mnoge generacije)... in je ves folk okol samo sidro na poti...
isto je z ženskami...

nevem pravzaprav kaj je vodilo teh predavateljev... radi poudarjajo to, da je vsak sam na tem svetu in svoje sreče kovač, ampak celotno človeštvo temelji na sodelovanju, ker en človek sam ni zmožen gospodarno, časovno, stokovno.. opravt nekega dela - in zakaj delo? zato ker ti ni treba sprejet tega, kar lahko spremeniš.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Sep.2010 at 00:45
Confused tsarionovci?! Dead 
 
ti nis normaln  
 
sm ti dva replya napisal, pa oba pobrisal, ker nima smisla...


Edited by Wind Carrier - 10.Sep.2010 at 13:52
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11721
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Sep.2010 at 13:41
Pentagram - The World Will Love Again

"Living like caged animals
Afraid to speak in words
The streets are wild, with maniacs
The wicked know who they serve
For you and me, society
Is a prison without walls
I'll have no remorse for you my friend
When the light of the kingdom calls
I can see the neon lights
It's the nightwatch your pursuing
Crystal smoke and all that coke
It makes you so inhuman
Mesmerized I see your eyes
I cannot gaze any further!
Lets start a nuclear war
It's our souls they've come to murder!
[ Find more Lyrics on http://mp3lyrics.org/DX4q ]
It's harvest time it's on your mind
Seperate the wheat from the chaff
It's judgement day and soon now you'll pay
Listen as the reaper laughs
Listen as the reaper laughs
Listen as the reaper laughs - yea
Starving child just wait a while
Your death it comes on wings
All the rest get rich and fat
They wouldn't give up a thing!
Manipulated concentration
Flows from your silver tongue
You've turned away, but still you'll play
When holocaust it comes!
The world will learn to love again
You godless child of Satan
Burn in hell all black sheep
It's harvest time it's on your mind
It's harvest time it's on your mind
It's harvest time it's on your mind - yea"


mal študiram besedila metalskih komadov... ponavad se mi dogaja, da mi stvari po nekem slučaju na kup letijo, al pa je samo moja pozornost preusmerjena... naprimer.. grem na blef gledat kkšn film in se mi notr ponovi en ne preveč pogost stavk, ki sm ga v pogovoru čez dan na zlo specifično temo slišal.. no in ravno med tem, ko sm o tejle temi razmišljal naletim na tale šteklc, k ga prej nism slišal niti enkrat, nism poznal. preberte pozorno besedila... mislm da povzame čist vse kar smo govoril v tej temi...

zdej pa nevem, kle smo razdeljeni na 2 tabora, na tiste razumneže, ki bi radi svet razložil in tiste, ki se zanašajo na intuicijo, ki pravte, da ma človek pozabljen spomin prednikov... tko pomislm... kva če smo mi res eni slepci, k nam je ta komponenta čist ugasnila? ker glede na to, da čist nepovazeno en band 18 let nazaj tole sporoči in še dans rijemo po tem.. tisto kar si ti dyz govoril - da a različnih koncih sveta prihaja do podobnih idej.. je za razmislt :)
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Sep.2010 at 13:58
http://www.youtube.com/watch?v=Dr2T1oNlLIs&feature=related
 
 
 wisdom keepers - neki od enih indijancov - nima direkt veze - sam dones mi je to ena frendica poslala, pa mi je lepo - v upanju, da še koga to sploh zanima...
 
 
 
btw-  jst se nimam za nobenega od omenjenih taborov. In ne zanašam se izključno na intuicijo ampak me zanima harmonija med intuicijo (notranjim občutkom) in razumom.
 
 
 


Edited by Wind Carrier - 10.Sep.2010 at 14:17
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Sep.2010 at 14:36
mene bi zanimalo, pa ne dela link Cry
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Sep.2010 at 14:44
ful čudno, k men tud ne, če nanj kliknem - pa vseeno to na u tub gledam Confused  Big%20smile
 
prek fb mi link dela... eee - probi sam napisat wisdomkeepers v youtube


Edited by Wind Carrier - 10.Sep.2010 at 14:44
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Sep.2010 at 15:30
ja, vidiš, če bi pustila, da se mi odpre fb profil  Evil%20Smile LOL ne bi imela težav :)) ok, hvala, deluje... pogledam v prihodnjih dneh :) 
 
 
 
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Voith View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 02.Mar.2008
Location: Kuwait
Status: Offline
Points: 836
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Voith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Sep.2010 at 16:27
Pa jo mamo še novo vero

Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3798
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Sep.2010 at 18:09
Ja, to je res postala nova religija. Pa še celo uzakonjena. Novi ljubljanski smetnjaki naj bi tehtali, koliko smeti proizvede ena hiša oz. eno stanovanje, ker bo na kartice, in potem naj bi komunala glede na to računala tarifo. Po eni strani smisleno (kao, kolikor onesnažuješ, toliko boš plačal), po drugi pa spet ne. Na koncu bomo res imeli prdcometre našraufane na rit in plačevali davke na metan.
In zakaj je to le religija? Kredibilen vir: http://tvslo.si/predvajaj/kdo-ce-ne-mi-kdaj-ce-ne-zdaj/ava2.50249044/
Moderno okoljevarstvo je dober biznis in popolnoma nič drugega.
Back to Top
pestilence. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Jan.2009
Status: Offline
Points: 2465
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pestilence. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Sep.2010 at 18:46
Originally posted by Gorjanec Gorjanec wrote:

Ja, to je res postala nova religija. Pa še celo uzakonjena. Novi ljubljanski smetnjaki naj bi tehtali, koliko smeti proizvede ena hiša oz. eno stanovanje, ker bo na kartice, in potem naj bi komunala glede na to računala tarifo. Po eni strani smisleno (kao, kolikor onesnažuješ, toliko boš plačal), po drugi pa spet ne. Na koncu bomo res imeli prdcometre našraufane na rit in plačevali davke na metan.In zakaj je to le religija? Kredibilen vir: http://tvslo.si/predvajaj/kdo-ce-ne-mi-kdaj-ce-ne-zdaj/ava2.50249044/Moderno okoljevarstvo je dober biznis in popolnoma nič drugega.

10/10.
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Sep.2010 at 07:57
Ja povej ti unim k se jim je puščava naselila v dom lani. To je prava depopulacja.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11721
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Sep.2010 at 11:00
plastika -> bencin

za to v lj še nism slišal. v kranju smo letos dobil poleg klasičnih kant za gospodinjske odpadke še podobne z rumenim pokrovom, kamor se mečejo vse embalaže od kozarca za kumarce do tetrapakov, vse pred odmetom pomiješ... men se zdi uredu. itak je vse biznis s tega vidika, ker v proces uključuje ljudi, ki bodo za svojo dejavnost plačani. stvar se postopoma vedno boljš organizira. nevem zakaj bi "biznis" vedno mogu met negativen prizvok. tistega videa nism do konca pogledal, sm pa mal preletel kr dolge komentarje in dajo mal drgačn odgovor na opisano kredibilnost. cel krog reciklaže še zdaleč ni sklenjen, na tem bo treba še precej delat. (primer; odložišče plastenk v indiji)
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Sep.2010 at 11:30
? ma najbrž imate steklo (kozarci od kumar... mmmm, lihkar sem kisle kumare jela Tongue) in embalažo ločeno, a ? :) vsaj jst sem tako navajena, sej to so kokr te ekološki otoki, ne ? samo, kaj ti pomagajo take kante, če pa v kanto za papir nekdo odvrže motor od avta Confused no, ne vem, jst še kr ločujem, četudi gre bolj za lasten filing glede na to, da ni doslednosti (tudi to s pomivanjem) ... aja, ja, pa enkrat me je še en napizdil, če nimam doma svoje kante, da sem nosim Big%20smile 
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11721
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Sep.2010 at 11:36
nene, zaenkrat je kr vsa embalaža skupi, pa se pol naprej ločuje. pravim da ma v kranju zdej VSAKO GOSPODINSTVO po 2 kanti, (seprav zunaj pred vrati), ločevalni otoki so pa že od prej ja. poleg tega vsake tolko prideta 2 socialno šibkejša vsake tolko po karkoli kovinskega (stare peči, žlebovi, jst sm mu dal zadnjič 3 računalniška ohišja), organsko gre vse na kompost, papir pa itak posebej. tole z embalažam je men supr, gre vse v ločevalni center, glavno da ni nič razbito in umazano... tist motor bodo že vn uzel če kdo ravno vrže :)

men se je tud že zgodil, da me je ena mama nakurla, k sm čigumi vrgu v njeno kanto... sm bil tik na tem da se premislm pa ji fuknem v faco al pa na predpražnik, sam je ostal pr tem da sva se pisan gledala, pa je vseeno v kanto letel :)
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Sep.2010 at 11:39
aja !!! :)) o, mi pa nimamo tega...
čigumi LOL matr si bil predrzen ;-)

Edited by mother earth - 13.Sep.2010 at 11:55
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Sep.2010 at 21:46
"...there may be no doubt altogether that astrology played an important role in the choice of the key monuments for laying down of the federal city. Even so we are reduced to speculation of which individual or group of individuals, was behind this extraordinary undertaking..."
 
David Ovason v svoji knjigi govori o postavitvi mesta Washington D.C. -> takrat so ti isti ljudje, katerih zapuščina še danes razlaga, da je occult in spiritualnost prazn nonsense, gradili mesta v skladu z astrološkim znanjem - nešteto dokazov obstaja, kako je mesto zgrajeno in obrnjeno. Glavni trg tvori obliko pentagrama itd.. itd.... in vse to je čisto naključje seveda.  - da so 3 objekti mesta : trg v obliki zvezde, ovalna pisarna  in obelisk v egipčanskem jeziku (hieroglifih) označevali ozvezdje Sirius. Ovason je proučeval pisma "founding fathers" in poročal o tem, da so se vsi (med drugem jih je večina bila freemasons) ukvarjali z okultizmom in v skladu z znanjem postavili načrte tega mesta in izvajali obrede ob odprtjih objektov.
Ti isti ljudje, ki sebe razglašajo za materialistične ateiste?
 
John Whiteside Parsons je bil eden od ljudi, ki so pomagali pri dizajniranju pentagona. Bil je high priest združenja OTO (Orto Templar Orientus) in prijatelj Rona Hubbarda ustanovitelja možganskega pranja imenovanega scientologija.
 
Oblika mislm, da ni treba posebi povdarjat na kaj spominja in vsi vemo, da se simbol uporablja v magiji in okultu.
 
Roosvelt je bil t.i. Master Mason vzgojen v holandski loži freemasons - v New Yorku. Po nekaterih navedbah so celo vsi ameriški predsedniki bili članu prostozidarskega združenja. Na nagrobniku Washingtona (prvega predsednika) piše Freemason AND the president of the.... NAJPREJ freemason in šele nato predsednik. Little details, cooincidence - nonsense bodo rekli ljudje, k bodo hiteli preverjat podatke na uredne yahoo, google in wikipedie....
 
Je naključje, da je bila glavna otvoritev objekta pentagon 11.septembra 1941? Praktično 3 mesece pred "napadom" japonske? 11. septembra - na prav isti datum 1991 je G.W. sr. javno oznanil prihajajoči NWO. Očitno jim je ta datum zelo pomemben. Pentagon je z svojim severnim delom obrnjen proti zvezdi, ki simbolizira egipčansko božanstvo vojne. Zanimivo, da se ti ljudje močno orientirajo po sidereal časovni liniji in po njej ne uravnavajo samo teleskopov, kot astronomi ampak še kej drugega. (vse pomembnejše dogodke)
 
btw - kaj počne simbol fasces - simbol italjanskega fašizma na stenah ameriškega kongresa Confused Zakaj imajo večje velesile "različnih" ideologij na zastavah enake simbole - Sovjetska zveza, Kitajska, Amerika, EU?  kaj je tako pomembnega na zvezdi, da jo nosijo ameriški generali in je naslikana na avionih, tankih itd itd....
 
Simbole so nam pustili celo in your face. Vsi vemo, da je na enodolarskem bankovcu simbol bavarske prostozidarske lože illuminati - 13 nadstropna piramida z očesom na vrhu - spodaj pa piše v latinščini Annuit oceptis Novus ordo seclorum - presented to you - new world order? o 1 dolarskem bankovcu bi se dalo napisat knjigo - na njem se skrivajo tako rekoč vsi simboli, kar so jih freemasons kdaj uporablali - če črke  "m" "a" "s" "o" "n" v zgornje omenjenem reku povežeš med seboj pride ven židovska zvezda - poglejte si te zadeve.... najbol smešne so pa uradne razlage, k je, k da bi se en norca delal.
 
 
 
 


Edited by Wind Carrier - 13.Sep.2010 at 21:52
Back to Top
plecocicho View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jun.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1521
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plecocicho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Sep.2010 at 21:48
En zanimiv nizozemski doku o tem, kako bi bilo, ce bi dolar padel. Vsaka podobnost z naso sedanjostjo je le plod vase domisljije.
Following our will and wind we may go where noone has been
plekokiko
Back to Top
Voith View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 02.Mar.2008
Location: Kuwait
Status: Offline
Points: 836
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Voith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Sep.2010 at 09:59
Originally posted by Wind Carrier Wind Carrier wrote:

Na nagrobniku Washingtona (prvega predsednika) piše Freemason AND the president of the.... NAJPREJ freemason in šele nato predsednik. Little details, cooincidence - nonsense bodo rekli ljudje, k bodo hiteli preverjat podatke na uredne yahoo, google in wikipedie....


ček diz out:

http://www.gwmemorial.org/

The man, THE MASON and father of our country.



Quote
najbol smešne so pa uradne razlage, k je, k da bi se en norca delal.


Sam res, bol očitn kot je skor nebi mogl bit. Ampak, TV je odlično orodje. Prepriča mase ljudi v karkoli, neglede na to kako neverjetno je.
WTC (totalno predimenzionirana struktura iz jekla in betona kvalitete MB45) pade v prostem padu zarad požara v enem štuku in to je popolnoma res - Ker so rekl na tvju.
To, da so že v veži stolpnce bombe zdemolirale vse in pri tem poškodovale precej folka predn se je stavba sesula pa recimo sploh nima veze. Dim iz podnožja je tut precej neverjetna stvar če vzameš v račun, da noben lift ni bil direktno od dna do vrha poleg tega so bili lifti prav zaradi požara neprodušno zaprti.

Ampak kar TV pove je vedno res. Ostalo je teorija zarote.



Quote V pravnoformalnem smislu prostozidarji v Sloveniji delujejo kot društvo, ki je registrirano, ima člane, statut, transakcijski račun in organe društva. Tako je tudi v drugih demokratičnih državah. Prostozidarstvo torej ni tajna organizacija. Res pa je, da že stoletja čuva skrivnosti starodavnih graditeljev in mislecev, ki jih razkrije le svojim članom.


11 september je pa drgač prvi dan v letu po nekem starodavnem koledarju.

http://en.wikipedia.org/wiki/Coptic_calendar

Quote Tout, is the first month of the Coptic calendar. It lies between 11 September and 10 October of the Gregorian calendar. The month of Thout, named after the Egyptian god of Wisdom and Lord of Time.


Edited by Voith - 14.Sep.2010 at 10:46
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Sep.2010 at 14:03
Ja in?
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Sep.2010 at 14:27
ja in?
 
sam res, pa kaj pol, če skrivno freemason združenje, ki nikoli ni izdalo svojih skrivnosti vlada ZDA, EU in ostalim velesilam. Združenje k v svoji zaprisegi vključuje obljubo, da boš kot član, lagal, izdal in moril, če bo potrebno, da bodo skrivnosti ostale znotraj združenja - to res ni nič tacga. Da se ti ljudje, ki v šolah učijo popolnoma druge stvari, uravnavajo po starodavnih koledarjih in gradijo zgradbe postavljene v skladu z astrološkimi in drugimi znanji... to res ni nč tacga - v končni fazi - če bi vse to bilo res, bi vrjetno o tem govorili na televiziji LOL   javno se ve, da so skoraj vsi ameriški predsedniki bili člani, da je skoraj 60% kongresa članov, da je Tony Blair bil član, da so komplet vse royal families iz evrope člani, da angleški princ razlaga, da bi se v naslednjem življenju, če bi lahko izbiral vrnil kot morilski virus, k bi zbirsal s planeta večino prebivalstva......
 
(btw - ne gre mešat 1st degree masonic order v katerega se lahko včlani vsakdo izmed nas - > to so bratovščine navadnih ljudi,k mislejo, da so ful kul, če so člani združenja, o kateremu nimajo pojma - skupi za vikend spijejo pivo in po tv razlagajo, da je to prostozidarstvo - spet pa se ne govori tolk o tem, da ima prostozidarstvo 33 nivojev in da samo tisti na vrhu res vedo kako in kaj - in celo od tam so prihajale sumljive izjave 200 let nazaj v smislu, da še sami ne vedo več, kdo in kaj jih kontrolira - preprosto povedano - stvar je bla zlorablena že na samem začetku - in taka združenja dones kontrolirajo politiko sveta - ampak to je vse laž, ker tega ni po televiziji)
 
zanimivo bi blo izvest anketo v sloveniji - predvidevam, da danes dejasnko še vedno obstajajo ljudje, ki vrjamejo, da so neki X ljudje ugrabili avione z nožki in brez znanja pilotiranja in navigacije zapeljal 2 aviona v 2 stolpa. Da sta se stolpa zrušila, kljub temu, da so ju zgradili z nemenom, da bi prenesla trke avionov (mislm, da celo večjih od dotičnih). Da se je na razvalinah wtc lepo vidlo štrleče železne nosilce, kako so bli zarezani pod kotom 45 stopinj, točno tako, kot če jih minirajo delavci, k podirajo bajte.... mislm tega je res tolk, da človeku 9 let po tem rata slabo Dead 
 
in na koncu ljudje prčakujejo, da bo tem poročal pop tv, edi pucer? LOL LOL  delo? novice? dnevnik?  ni mi jasno, kaj folk čaka, da si bo končno priznal, da naši mediji lažejo in da je naša država samo navadn satelit.
 
zanimivo bi blo intevjujat FDV prfokse pa FILOFAX prfokse - v končni fazi so oni oblikovalci bodočih intelektualnih umov slovenije LOL LOL LOL med njimi so podpihovalci vojne in nato fetišisti LOL  that's pretty cool.
 
je pa res, da če bi to vse bilo res, bi vsekakor bilo na TV in ker ni - je vse laž. Dead 
 
 
btw - nobene še nismo rekli, glede farse s pristankom na Luni - vrjetno vsi 100% vrjamejo, da smo ljudje z obstoječo tehnologijo leta 1969 dejansko pristali na luni - dokaz? ja D! - sj blo po TV.
 
 
TV dan danes oblikuje realnost. Dejansko ni važno, kaj se v realnosti dogaja, ker ljudje več časa preživijo pred TV ekrani, kot pa v realnosti + se ravnajo po javnih medijih, ker pomeni, da tudi, če ti lažejo lahko pomagajo preoblikovat realnost. Mislm, da en glavnih prototipov tega delovanja je bila zalivska vojna 1991 - idealni model pa afganistan 2001 - do danes - sploh nihče od nas ne ve, kaj se tam v resnici dogaja.


Edited by Wind Carrier - 14.Sep.2010 at 14:37
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Sep.2010 at 15:17
manjka mi leap of faith da so prostozidarji evil.
sicer sem pa mislil datum.

Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3818
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Sep.2010 at 15:24
DYZ: dokaz za pristanek na Luni? To, da ga Rusi nikol niso zanikal :)
Back to Top
Voith View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 02.Mar.2008
Location: Kuwait
Status: Offline
Points: 836
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Voith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Sep.2010 at 15:41
Zanimiu je v zvezi s pristankom na luni to, da se pri pristanku in vzletu na sami luni ni kao še nikol nč zataknil, pri pristankih in vzletih na zemlji se je sesul in pocrkal pa že precej folka. Pa je zemlja tle, se da trenirat vsak dan Nekam sumljiv success rate za skor 400.000km oddaljen planet, ne glede na precej manjšo gravitacijo.

Drgač pa ta s tem sesutjem kamen-kost stolpnce s požarom v enem štuku je neverjeten media anything goes podvig.


Edited by Voith - 14.Sep.2010 at 15:43
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Sep.2010 at 15:52
Originally posted by Pero Pero wrote:

DYZ: dokaz za pristanek na Luni? To, da ga Rusi nikol niso zanikal :)
 
to je bil tud meni en glavnih argumentov do zdej, ko sm razmišlal o tem - po drugi strani se pojavlja vse več dokazov, da je Sovjetska Zveza bila freemasonic experiment.
 
Karl Marx je bil freemason, Engels, ki ga je financiral je bil sam hardcore kapitalist, k so mu otroci po rudnikih umiral od izčrpanosti. Lenin in Stalin naj bi prav tako bila freemasona. Konec koncov je imela Sovjetska Zveza na svoji zastavi zvezdo (tako, kot zahodne države) in sta glavna simbola srp in kladivo - simbola druidov, ki izhajajo iz zahodnjaške tradicije in okulta. Morda je Sovjetska Zveza bila resnično le zahodnjaški experiment, ki so si ga financiral, da so imeli sovražnika, da je bil folk v strahu in se je oklepal nata, da so se delal biznisi in da so opazoval kako deluje država s popolnim modelom nadzora.
 
Ve se, da so npr. Američani podpiral Mao Ze Tunga, da je pršou na oblast, kljub temu, da je bila njegova t.i. komunistična ideologija popolnoma v nasprotju z t.i. demokracijo ZDA. V časopisih so ga takoj po prihodu na oblast celo hvalili. Podprli so ga, ker je centraliziral ozemlje Kitajske in razbil različne frakcije (lahko bi npr. podprli nacionaliste, ki so bili bliže t.i. kapitalistični ideologiji) - vrjetno so ocenili, da so šibkejši in da Mao razpolaga z več moči. Mao je mislm da odgovoren za 3x višjo cifro pobitih ljudi, kot recimo da Hitler - če se Hitlerju pripiše odgovornost za celotnih 22 miljov druge svetovne vojne.
 
Podpiral so Maoja, čeprav so se z njim čez slabih 10 let spopadli v Sev. Koreji. Čista farsa.
 
David Rockefeller je celo javno izražal zadovoljstvo nad kitajskim pol. modelom - v smislu, da stvar dobro funkcionira in da je to pravi način vladanja z disciplino Big%20smile
 
Morda je zahodu Sovjetska Zveza celo ustrezala - če je, potem je jasno, zakaj sovjetska zveza nikoli ni spodbijala legitimnosti posnetkov pristanka na Luni.
 
Jst ne vem, kaj nej si o tem točno mislim - zih, pa zame ni dokaz za to, da je človeštvo kdaj pristalo na luni - da je bla stvar po TV Smile


Edited by Wind Carrier - 14.Sep.2010 at 15:54
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Sep.2010 at 15:59
Originally posted by mizzi mizzi wrote:

manjka mi leap of faith da so prostozidarji evil.
sicer sem pa mislil datum.

 
ja nekam veliko stvari se dogaja na en datum - meni se zdi čudno, da se ljudje, kateri sebe razglašajo za ateiste, ravnajo po datumih, astrologiji, sidareal času. Nekam veliko stvari se je že zgodilo na 11. septembra. Kakšno naključje, da je to za stari Egipt pomemben datum - sj ne, da so founders of amerika & the freemasons pobrali ogromno stvari od starih egipčanov, vključno s piramido na svojem bankovcu.
 
Prostizadrji niso po defaultu evil. Tudi je združenje na začetku imelo pozitivne cilje. Problem je v tem, k samo uni na vrhu (33rd degree master masons) vedo, kaj se dogaja in še te so v 19. st. dajali ven alarmantne izjave, da ne vedo več, kdo vodi celotno organizacijo in pisali pobude za razpust združenja.
 
Za Illuminati (bavarsko ložo) se nekako ve, da je dokaj evil LOL 
 
sj lahka greva pa probat izkopat resnico, stavim ne Tonchkowega čuka ampak 10 čukov, da bova na koncu mrtva Big%20smile 
 
združenje ima v svoji zaprisegi del, po katerem se vsak novo sprejeti član zaobveže, da bo z umorom in izdajstvom (murder and treason), če je potrebno varoval svoje brate člane in skrivnosti združenja....
 
in člani takega združenja so na koncu Jimmy Carter, Bill Clinton, Tony Blair, praktično skori vsi vodilni zahodni politiki.
 
Zanimivo bi blo slišat razlago Berlusconija, zakaj ima na svojem vrtu narisano 10metrsko kačo, ki žre človeka in prav ta isti simbol, k ga ima na svojem logotu firma Alfa Romeo, U.N. health organizacija in že stotine drugih firm, združenj in ogranizacij.  (dotična kača sicer ni direktn simbol freemasonov - sam se ful pojavla in ma tud nek pomen, ki zna it do starega egipta) - te ljudje so rahlo bolani. Ful bi blo zakon, da bi se končno spravl v javnost kaki direktni dokazi (posnetki), k ta folk izvaja kake svoje pfruknene rituale - me prav zanima, kaj bi si folk pol mislu, k bi jim blo črno na belem predočeno, da so jihovi voditelji psihopati, k se ukvarjajo z okultom, pijejo kri in podobne neumnosti.
 
 
bomo vidli s časom, kolk se bodo stvari razjasnevale in kolk je vse skup resnično.
Jst osebno zaenkrat nimam točno izoblikovanega mnenja, ker sm v te reči padu šele pred mesecem in je tolk tega, da sploh sprocesirat ne morm LOL Zdelo se mi je po filingu že prej, da so neka združenja, ki so nad politiki, sam se mi nikol niti ni dalo s tem ukvarjat. Po filingu bi reku, da je večina teh reči dejansko takih - je pa težko kar kol označit za 100%, ker je poplava dezinformacij. Tko k je reku Mozgo - en sam noize - en se čez druzga dere Confused 
 


Edited by Wind Carrier - 14.Sep.2010 at 16:17
Back to Top
Voith View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 02.Mar.2008
Location: Kuwait
Status: Offline
Points: 836
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Voith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Sep.2010 at 16:27
Ena kmetija kjer buš s svojimi kompanjoni izvaja razne okultne trike in rituale je tut zanimiva. Škoda da se nemorm spomnt kako se že imenuje...
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Sep.2010 at 16:36
visconti, družina ki je vladala Milanu. Sam to je verjetno zate dokaz zarote. mimogrede Berlusconi je z Milana.



Edited by mizzi - 14.Sep.2010 at 16:37
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Sep.2010 at 16:38
WAAAAAA it all makes sense!
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Sep.2010 at 16:42
Originally posted by mizzi mizzi wrote:

WAAAAAA it all makes sense!
 
actually it does - preveri še mal več ta simbol, kdo vse ga uporablja in kolk je star.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Sep.2010 at 16:49
vem kaj mislš- ampak ni podoben.

Pa mimogrede, navajanje conspiratoloških virov za potrjevanje conspiracije logično ni vredno nič.

Edited by mizzi - 14.Sep.2010 at 16:50
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Sep.2010 at 16:51
mhm, kateri viri pa so po tvojem verodostojni? uradni? Le kaj pravijo ti viri o 9-11.... samo resnico. Clap 
 
samo zato, ker je nekaj od javnosti označeno kot conspiranoia - še ni rečeno, da določene stvari niso resnične. Npr to, da enak simbol uporablja U.N. Health Organizacija in ga je v originalu uporabljalo krščanstvo.


Edited by Wind Carrier - 14.Sep.2010 at 16:56
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Sep.2010 at 18:32
asklepijeva palica:

WHO:

OMG, I see a connection!
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Sep.2010 at 18:34
ni vprašanje kateri viri so verodostojni, ampak samo to da utemeljevanje vira z virom samim pač ne gre.
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3798
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Sep.2010 at 19:05
I've had it with these mothafucking snakes on these mothafucking sticks!!! LOL
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Sep.2010 at 19:16
Originally posted by mizzi mizzi wrote:

ni vprašanje kateri viri so verodostojni, ampak samo to da utemeljevanje vira z virom samim pač ne gre.
 
kako to misliš vira z virom? A zate je vse, kar je svobodomiselno in out of the box ena in ista kategorija - se pravi conspiranoia?
 
 
zanimivo mi je opazovat tudi to, da kokr vidim obstaja tesna povezanost med dvema stvarema : ljudje, ki so ezoterično osveščeni, odprti in brez predsodkov, vrjamejo tudi v te zadeve in obratno ->  ljudje, ki mislijo, da njihovo realnost kreirajo njihovi 4 čuti, ostajajo skeptični tudi do tega, - pač se varno oklepajo gonila --- > kar je po TV in medijih, je resnica in če bi nekaj bilo resnica, bi bilo na TV in uradno sprejeto v širši javnosti ... kar privede posledično do sklepa --->  9-11 - vse, kar smo sprejeli iz uradnih virov je res in privede do tega, da je večina ljudi še vedno del črede, ki se jo lepo da usmerjat prek subtilnih gonil, o katerih sami nimajo pojma - sami sebe so celo skozi življensko socializacijski proces hipnotizirali, da te reči ne obstajajo. Ouch  V tej množični hipnozi ljudje zbolevajo, ostajajo brez energije, izgubljajo svoj um (popolnoma naravna reakcija na nenaravno stanje v katerem živimo), se drogirajo z vsemi možnimi substancami in se spreminjajo v t.i. smiling depresors. Kako se ne bodo, če so jim ljudje na vrhu v šolah natvezili, da smo biološke mašine - skupek sluzi, ki ga je po naključju izpljunila evolucija. V tej praznini izščejo površinska mašila in pozabljajo na svoje bistvo, ki so ga včasih imeli v sebi in ga nekateri žal za vedno izgubijo. Cry
 
Mislm, da bi si mogli ljudje sami pri sebi zastavit vprašanje - če bi vse to bilo res - in obstaja racionalno gledano tehten razlog, da bi lahko bilo - ali so sploh emocionalno in razumsko pripravljeni sprejet realnost in pravo resnico. In če bi bili pošteni, bi sami v sebi videli, da je odgovor negativen - mislim, da je to glaven razlog, da lahko stvari umirjeno tečejo naprej tako, kot so do sedaj. Nekako mi - mase ljudi - rabimo te ljudi, da nam vladajo in oni se počutijo kot neke kvazi božje entitete, ki jim ta pravica pripada že skozi vso zgodovino. Groteskno je to, da imajo po svoje prav - če jim mi to pustimo imajo namreč vso pravico to počet LOL 
 
Osebno pa sicer nikoli ne bom izgubil vere v vizijo človeštva in prebujenja. Ljudje se množično prebujajo in še se bodo - vse več ljudi bo odklanjalo vojno in masovno žrtvovanje ljudi na bojnih poljih itd....   skozi lastno pot osveščenja bodo dojemali, da je vse, kar so nam naložili skozi našo življensko pot bila prazna laž. 
 
Še ena zadeva pa je velik problem. Če so vse te zgodbice resnične (sam osebno bolj mislim, da je odgovor DA, kot ne - vsaj večina zadev) - potem se je ta inteligenca, ki vodi naš svet, že prilagodila (kot tolikokrat poprej - npr. z renesančnim modelom menjave religije - znanost za krščanstvo) -> prepričan sem, da če je vse res, da ti ljudje namenoma podtikajo svoje ljudi tudi med te t.i. konspirologe in namerno širijo vse polno dezinformacij v teh underground krogih - k da že tako ni totalne zbrke LOL there is a shitload of useless information out there Dead 
 
npr. Alex Jones- ful faca pa vse - totaln težak, skoz okol skače pa teži Bilderberg skupini z megafonom Big%20smile - pol pa najdem na u tube reklamo, kjer tip propagira nek izdelk neke packarije, kao nek imunity booster LOL -> v smislu, da itak nas bodo zdej, zdej napadli z smrtonosnim virusom, zato hitro vsi kupite "first line of defence" - neko packarijo.... faaak no Dead 
 
nekako upam, da vse skupaj ni tako grozno, kot se na prvi pogled kaže - npr. k te stare filmčke gledaš (2008, 2009 ) vsi trdijo zase, da so pravi insiderji in pristni viri in napovedujejo skorajšen kolaps financ, skorajšno smrt 6 miljard ljudi itd itd..... kljub vsemu se to ni zgodilo. Big%20smile 
 
in the end - all you can really trust is yourself and your instinct.
 
I never belived in the system anyways.
 


Edited by Wind Carrier - 14.Sep.2010 at 19:57
Back to Top
Voith View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 02.Mar.2008
Location: Kuwait
Status: Offline
Points: 836
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Voith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Sep.2010 at 20:59
Originally posted by mizzi mizzi wrote:

asklepijeva palica:

WHO:

OMG, I see a connection!



dej kej konkretnejšega skp sprav no

http://hubpages.com/hub/Smallpox_Vaccine_Triggered_AIDS_Virus

na a je The London times zate zadost verodostojn vir podatkov?

Smallpox cepljenje v afriki je WHO maslo veš?

http://www.youtube.com/watch?v=vgBBwOnmy3w&p=BF8E3C9CFB51EFA9&playnext=1&index=7

na še tole si posluš genij.

Edited by Voith - 14.Sep.2010 at 21:02
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Sep.2010 at 23:45
connection: zgodnji kršanski simbol in WHO znak? Mislm, da prihaja z asklepijeve palice - ej lahko pa da sta res silvio in đizas buddya.

WHO maslo? kaj pa je narobe z iztrebljenjem črnih koz? Aha, AIDS. Zakaj potem ni epidemije v takem obsegu v Indiji in drugod po svetu? A si na to pomislil?

Sicer nism strokovnjak, ampak kolikor vem je to da so nekatera cepiva narejena na osnovi oslabljenih virusov je obče znano dejstvo - z osnovne šole.
Prva stvar ki piše na wiki:
A vaccine is a biological preparation that improves immunity to a particular disease. A vaccine typically contains an agent that resembles a disease-causing microorganism, and is often made from weakened or killed forms of the microbe or its toxins. Ampak, ja - un je PRIZNAL. To je razodetje samo za BUTLE

IIIIZZZZZIIIIIII help

Edited by mizzi - 14.Sep.2010 at 23:58
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Sep.2010 at 18:17
Originally posted by Voith Voith wrote:



http://hubpages.com/hub/Smallpox_Vaccine_Triggered_AIDS_Virus

na a je The London times zate zadost verodostojn vir podatkov?

Ne, ker je Timesov članek iz leta 1987, kar je, glede na to, da govori o AIDSu, nekolk problematično. Nekaj je citirano celo iz 1972.

Originally posted by Voith Voith wrote:


Smallpox cepljenje v afriki je WHO maslo veš?

http://www.youtube.com/watch?v=vgBBwOnmy3w&p=BF8E3C9CFB51EFA9&playnext=1&index=7

na še tole si posluš genij.


Tole spodaj je pa kirurg. Kar nekaj kirurgov operira tudi v ljubljanskem kliničnem centru.



(SV 40 ni HIV in nikol ni bil.
Z SV 40 okuženo cepivo je stvar začetka šestdesetih. Danes smo v 2010. Daleč od tega, da bi pa zdaj živeli v Utopiji, ampak kar se tiče varnosti cepiv, smo v pol stoletja precej napredovali.)

Edited by Tonckow - 15.Sep.2010 at 18:19
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Sep.2010 at 09:47
ya all history, pal!
 
 
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 89101112 163>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,563 seconds.