Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - ZeitGeist
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

ZeitGeist

 Post Reply Post Reply Page  <1 1011121314 163>
Author
Message
Wrath View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 228
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wrath Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Sep.2010 at 12:23
Originally posted by Wind Carrier Wind Carrier wrote:

Ko govoriš v drugi osebi množine, zveni vse skup rahlo smešno - kdo smo to "mi"?

metalci!
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11721
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Sep.2010 at 12:25
ja sej pravm.. zdej še lahko, vi ste prestari že, ampak mislm da je študentom pr nas podarjeno, da lahko kr neki časa prebluzijo.. zato je treba luknje krpat drugje...

ko bo redna služba teh ugodnosti ni več... ampak glej... eni ljudje zavestno živijo mim tega, pa so sposobni... ampak rajš živijo v skvotih, pa se tm preživljajo solidarno, kot se vedo in znajo... seprav smo mi tisto, kar sistem drži pokonc, zakaj? ker bi radi užival sadove kapitalizma, si nabavl bajto, top opremo, pa živel srečno potrošniško življenje.

vi, mi = ljudje


Edited by frogstomp - 21.Sep.2010 at 12:30
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Sep.2010 at 12:34
ampak veš, frogy, študentje si leta ugodja podaljšujejo na račun svojih staršev Lamp nekdo pač mora krit stroške tistega stanovanja v katerem spiš... sama sem šla delat pri 20, pa mi ne bi bilo treba... sem začela dajat za stroške, pa mi ne bi bilo treba... ampak, ej... tudi naši starši ne pobirajo denarja na drevesu...
tle ni, da smo mi prestari, preprosto je to, da je to podaljševanje podaljševanje na račun nekoga drugega... v tem primeru staršev... lahko že, ampak na račun koga ...
 
meno osebno se to ne zdi svoboda, ampak bežanje pred odgovornostjo... poznam pa par folka, k so starejši od mene pa še kr cuzajo ta stare... in hkrati pametujejo kuko oni pa že ne bodo podpirali države in bla bla bla... ja ja, sej res ni treba, dokler starši plačujejo štrom, vodo, snago, hrano... pol res ni treba... včasih takšnim ljudem kr malce zavidam, pa delajo kar jim paše, ampak... ne vem... potem se hitro spomnim na to, da sama tkole ne bi mogla mirno spat... v življenju je treba sklepat kompromise... NA ŽALOST... ampak drugače ne gre... al pa če čem cele dneve cmerat kuk je meni hudo... izbira je moja Smile


Edited by mother earth - 21.Sep.2010 at 12:41
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Voith View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 02.Mar.2008
Location: Kuwait
Status: Offline
Points: 836
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Voith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Sep.2010 at 12:39
Če je blo teb podarjeno ne pomen, da je blo vsem niti ne pomen, da je tvoj priviligiran standpoint osnova lajfa na splošno. Je zate. Nikakor pa ne za vse. Je to preveč za razumet?
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11721
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Sep.2010 at 12:42

ja, staršev in države, davkoplačevalstva. vem. in sm tud poskušal razložit to še prej. ne razumem pa kako ste tisti, ki najbolj po koncu držite ta sistem, s tem ko ste del nega in sploh ne na slabih slabo plačanih položajih tako proti - sej sm navedu primer drugačnega življenja in drugačne organizacije.. magari tud naselja podobna romskim... če je že tko.. samo smo zaslepljeni z bliščem, ker bi vse to kar prinaša kapitalezem radi mel. pravm tud, da smo ravno na račun tega zlezl generalno iz dost bedne dobe, kjer so ljudje umiral pr 30ih. da nam gre generalno ravno zaradi sistema boljš. in je tko nrjen, da favorizira tiste, ki niso leni, in so sposobni in fokusirani. na račun tega odpade zaščita za tiste, ki to niso.

zdej se pa razsvetljenci vprašajte, a so želje, ki jih prnaša ta sistem res vaše želje, al so vcepljene, da boste gnali ta svet še naprej tko kot se vrti (od higienskega standarda, ki je bil recimo 40 let nazaj še nižji, do tega, da podpišeš pogodbo za naročnino, ker je dobr deal, in se ti splača...)

Edited by frogstomp - 21.Sep.2010 at 12:48
Back to Top
Voith View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 02.Mar.2008
Location: Kuwait
Status: Offline
Points: 836
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Voith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Sep.2010 at 12:49
Če si del nečesa ne pomen nujno, da morš bit tut fanatik tega.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11721
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Sep.2010 at 12:52
kdo pa je? razn tisti, ki jim to res uspeva?
jst samo razlagam zadeve... konc koncev bo tud mene to povozil, ker sm len, ker rajš spim 12+ ur dnevno, kot da bi se lotu poštenega posla... ker se mi ne da ukvarjat z investicijo v vrednostne papirje, pa sm neki časa delal za en portal, ki se je ukvarjal s tem... doštudirat tole, če bom zmogu, pol bomo pa vidl naprej... vrjamem da bom še vedno rajš šel na metelkovo na koncert pa pir, kokr pa v službo, in se ne vidm v 57 štuku na wallstreetu.

ampak zarad tega ne bom razlagal "war on consciousness" in glorificiral ljudi, ki se jim strga in začnejo streljat zarad tega...

voith, sej lahko na prejšnji strani poiščeš odgovor svojim drobtinam, ki ostanejo manjšim.. ja, konkurenca je prpreljala do tega da eni odpadejo, ker ne morjo vsaj tako ekonomično in kvalitetno proizvajat kot intel in amd... zato pa tisti 2 podjetji zaposljujeta več ljudi... boljši so, več so tvegal, nabavljal boljše stroje, in zdej so tm kjer so..

Edited by frogstomp - 21.Sep.2010 at 13:11
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Sep.2010 at 12:55
...to je tko, kot tisto v megadeth debati in prodaji kart po višji ceni od nabavne... popljuvalo me je en kup ljudi... da ne razumem, ničesar... da je to normalno, da se tko dela... (verjetno veš, o čem govorim)... da fant vsaj ve v kakšnem sistemu živi... da je tvegal in zato zaslužek... ja, tako učijo... več tvegaš, večji profit... zame se stvari začnejo na začetku, ne na koncu... in zato mi ni všeč, da ljudje pljuvajo čez npr. wallstriterje LOL /lih si me spomnil, pa sem kr to napisala/, sami pa delajo povsem enako, le da gre tle za 2 eur, tam pa za 20.000 ... ampak princip je enak... skos govorim, da smo vsi ujeti v istem sranju... in ne, se ne slepim, da sem izven tega... nihče ne mara pohlepnih ekonomistov, vsi pa se obnašamo po enakem principu, le v manjših razsežnostih... in ja, zato mi tudi ni všeč kričanje tistih, ki so kakor izven okvirjev... izven okvirjev my ass Big%20smile 
 
aja... to ima veze s tistim prej :)


Edited by mother earth - 21.Sep.2010 at 13:05
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11721
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Sep.2010 at 13:08
ja ampak glej.. neglede na sistem, vedno je šlo za optimizacijo procesov; če so nekoč prepisovali na roke, in je recimo en prepisovalec lahko stregel samo enemu naročniku, nato so pršli tiskalni stroji, zdej ma pa vsak doma printer... stvar je skos hitrejša in dostopnejša, kapitalizem pa celo spodbuja ta tok... zato ne štekam, kako je lahko vse narobe, če ge v to smer... korupcija ni sistemsko predpisana.. voith je omenu amsterdam.. sej se lahko to gremo po celem svetu, pa folk, ki ne ve kako bi na trgu nudil svoje usluge v kleti par kolegic prodaja, pa bodo talepe punce šle v stripper šolo... pa droge bodo vsepovsod... sej namesto v amsterdam greš lahko tud v ukraino, kjer se vsaj del živlenja prodaja 60% generacije... fora je v tem, da pol začneš v javnem življenju tud čutit razlike.. naprimer.. da bi v enem slovenskem mestu legaliziral vse te aktivnosti... vrjamem, da bi s cele evrope bil naval ljudi, ki bi se s tem ukvarjal, pa so bli durgod preganjani... tak folk, s svojo moralo, k je drgačna od splošne na kupu.. me zanima kok časa bi blo vsem ugodno.. treba je tud poskrbet za tak sistem, da prbližno shajamo med sabo... edino represija pr nas dobiva vedno več moči, pa seveda birokratski predpisi udarjajo na živce, proti čemur se je treba pomoje borit... kokr se vemo in znamo..
Back to Top
white_as_hell View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 02.Oct.2008
Status: Offline
Points: 679
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote white_as_hell Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Sep.2010 at 13:10
Originally posted by Voith Voith wrote:

Če si del nečesa ne pomen nujno, da morš bit tut fanatik tega.


Thumbs%20Up
she wanted nothing and i delivered
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11721
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Sep.2010 at 13:12
Originally posted by mother earth mother earth wrote:

nihče ne mara pohlepnih ekonomistov, vsi pa se obnašamo po enakem principu, le v manjših razsežnostih... in ja, zato mi tudi ni všeč kričanje tistih, ki so kakor izven okvirjev... izven okvirjev my ass




Edited by frogstomp - 21.Sep.2010 at 13:13
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3798
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Sep.2010 at 13:19
Voith: Kaj se sekiraš? Ko bo svetovna vlada, bo povsod enako, torej bo povsod Amsterdam, mar ne? LOL
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11721
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Sep.2010 at 13:21
sej amerika ma eno "vlado" pa je vseeno zakonodaja od države do države različna...
mogoče kdo ve, če je kj razlike med nemščimi deželami naprimer?

tud od unije direktno ne dobivamo zakonov ampak direktive..

to me vbistvu mal spominja na srednji vek.. "vazal mojega vazala ni moj vazal" :)

Edited by frogstomp - 21.Sep.2010 at 13:24
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Sep.2010 at 16:22
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

Originally posted by mother earth mother earth wrote:

nihče ne mara pohlepnih ekonomistov, vsi pa se obnašamo po enakem principu, le v manjših razsežnostih... in ja, zato mi tudi ni všeč kričanje tistih, ki so kakor izven okvirjev... izven okvirjev my ass


 
jst sm razmišljal vedno izven okvirjev in vedno bom. Tko pač je.
 
 
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Sep.2010 at 16:27
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

kdo pa je? razn tisti, ki jim to res uspeva?
jst samo razlagam zadeve... konc koncev bo tud mene to povozil, ker sm len, ker rajš spim 12+ ur dnevno, kot da bi se lotu poštenega posla... ker se mi ne da ukvarjat z investicijo v vrednostne papirje, pa sm neki časa delal za en portal, ki se je ukvarjal s tem... doštudirat tole, če bom zmogu, pol bomo pa vidl naprej... vrjamem da bom še vedno rajš šel na metelkovo na koncert pa pir, kokr pa v službo, in se ne vidm v 57 štuku na wallstreetu.

ampak zarad tega ne bom razlagal "war on consciousness" in glorificiral ljudi, ki se jim strga in začnejo streljat zarad tega...

voith, sej lahko na prejšnji strani poiščeš odgovor svojim drobtinam, ki ostanejo manjšim.. ja, konkurenca je prpreljala do tega da eni odpadejo, ker ne morjo vsaj tako ekonomično in kvalitetno proizvajat kot intel in amd... zato pa tisti 2 podjetji zaposljujeta več ljudi... boljši so, več so tvegal, nabavljal boljše stroje, in zdej so tm kjer so..
 
 
fak stari LOL - ti sploh ne štekaš, kaj sm hotu povedat s tem war on consciousness LOL kakšne neumnosti. Brez besed sm ostal... oz so se mi prsti zataknili ob tipkovnici.... prou uno.... mi je švignila misel, kolk časa sm zabil za vse, da bi razložu, ....kaj se sploh v resnici dogaja okol nas... in pol tale feedback mi pove vse....  tlele ke - kolk je blo zdej več k en teden tipkanja?! kaj sm dosegu LOL 
nevrjetno. LOL 
 
 
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11721
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Sep.2010 at 16:31
aha.. kaj pa je hotu un tip povedat? al pa ti? neki se opleta z besedami budnost, hipnoza, faze planetov... sklopi med vsemi so obupni, stvari se tiši na kup, k sploh nimajo veze... morda niste bli dovolj jasni; kaj sploh hočete? kako ste si vi zamislil svet? ker "vse je narobe" mi je pa mal bosa...
Back to Top
Voith View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 02.Mar.2008
Location: Kuwait
Status: Offline
Points: 836
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Voith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Sep.2010 at 16:37
Zakaj maš tako močn občutek, da če mi nekaj ni všeč, si moram avtomatsko zamislit kako bi to izboljšal?

Men ta sistem ni všeč. fullstop.

Kakšen bi moral biti in kako ga je treba spreminjat me boli kurac, ker nism za to tle, da bom spreminjal svet.

So ljudje, ki so zaposleni in dobivajo plačo, da razmišljajo o tem kako narediti svet boljši. Oni svoje delo opravljajo slabo in tle pridem na vrsto jaz. Moje delo je samo kritika, ne pa spreminjanje in načrtovanje.

Mam pa vso pravico, da ga kurcam dokler mi ni všeč.

Edited by Voith - 21.Sep.2010 at 16:41
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Sep.2010 at 16:38
Ja sej illuminati delajo to zastonj
Back to Top
Voith View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 02.Mar.2008
Location: Kuwait
Status: Offline
Points: 836
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Voith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Sep.2010 at 16:45
Jap. Bankirji centralne banke delajo zastonj. Ker so dobrotniki. Skor kot dobri mrož iz Negove.

Edited by Voith - 21.Sep.2010 at 16:46
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Sep.2010 at 22:02
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

aha.. kaj pa je hotu un tip povedat? al pa ti? neki se opleta z besedami budnost, hipnoza, faze planetov... sklopi med vsemi so obupni, stvari se tiši na kup, k sploh nimajo veze... morda niste bli dovolj jasni; kaj sploh hočete? kako ste si vi zamislil svet? ker "vse je narobe" mi je pa mal bosa...
 
14 dni se mi zdi skor sm zabil, da bi pisal o zadevah in to je vse kar znaš povedat. Resnično žal mi je, da sm kar kol napisal. 2 leti sm se zdej držal stran od kakih resnih debat na tem forumu in vidm, da sm delal prav.
 
Stvari, ki jih ne razumeš imajo lahko zelo veliko in ogromno veze, če pa si ti popolnoma neizobražen na teh področjih, je to popolnoma tvoj problem.


Edited by Wind Carrier - 22.Sep.2010 at 01:29
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Sep.2010 at 08:45
stvari se ne da dosegat na silo... lahko tudi, ampak to je kratkoročno...
 
------
 
frogy: vse je narobe... če se že tko govori (a to kdo govori? )... meni je ljubše vse in hkrati nič... tko smo si postlali, kaj naj bi bilo s tem narobe... sej tko hočemo :) izgleda... kar se mene tiče je narobe to, da smo kot posamezniki brezbrižni, hladni, pohlepni, razumevanje sočloveka je španska vas... naš jezik in komuniciranje je premnogokrat prepojeno z arogantnostjo, ta rojeva agresivnost, na koncu se pobijemo... bla bla bla... pač, stara zgodba... pol si pa pač vsak po svoje neke sončkote rišemo pa je Smile 
 
meni v tem svetu manjka občutek neke univerzalne Ljubezni (in to na nek način je VSE, kajne...)... tega nismo sposobni... ahhhhhhhh... zato me nekako boli k za večino teh stvari (bistveno bolj pomembno se mi zdi že omenjeno), ki se dogajajo na niti ne tako zelo, ampak tudi, globalni ravni (no, čisto ne bolet me zihr ne more, ker se pač moram s tem srečevat vsak dan... mogoče bi mogla rečt, da me ne zanimajo...  ne verjamem v to, da se stvari lahko uredijo tako, da bo dobro za vse (to NE pomeni, da imaš vse na pladnju, da ne bo nesporazumov), dokler ... čak čak...  Ermm dokler Ermm ne bo ljubezen do moči zamenjena z močjo ljubezni...)... vem, ja Embarrassed RES ne pašem v tole debato :) sam neki drek mešam LOL 
 
ajde, lep dan vsem Hug
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Sep.2010 at 09:18
Mhm Mother, mene recimo velikokrat naravnost šokira kako nekvalitetni so lahko odnosi tudi med ljudmi ki naj bi si bili najbližje.  Okej saj so pari in družine ki so res zakon ampak očitno so v manjšini.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Sep.2010 at 10:41
Ja, maš še eno opcijo, ko se neki trudš pa to, nakar ti dopizdi ta pof××××a zahrbtnost in vse pa bi najraj enmu reku "Go fuck yourself or die tryin'!"Exclamation
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11721
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Sep.2010 at 20:39
zeitgeist movie: planned obsolescence...

učeri sm doživel popoln primer tega.. mesce nazaj sm si za 3eur kupil kolesarsko ključavnico... je držala, zadnje dni se je pa nekoliko razmajala, tko da sm zaklepal samo še za okras... no in en dan potegnem tisto stvar narazn precej nežno in je dobesedno sfrčala na kosce.. prej trda kovina je razpadla na večje in manjše kose in en kovinski prah... ne morš vrjet :D
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Sep.2010 at 12:26
 
 
 
 
brez skrbi - vse je samo naključje
 
 
 
 
vse so samo blodnje paranoikov in konspirofobov
 
 
 
1000 inženirjev se je sicer podpisalo pod to, ampak, nenene - it's all bs Dead 
 
 zgradba 7  se je sesedla kr sama od sebe -  in pol na koncu smo tisti, ki ne vrjamemo nori.... LOL 
 
 
 
 


Edited by Wind Carrier - 24.Sep.2010 at 12:45
Back to Top
Voith View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 02.Mar.2008
Location: Kuwait
Status: Offline
Points: 836
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Voith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Sep.2010 at 14:01
Folk je zabit. V tem je problem.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11721
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Sep.2010 at 14:17
haha... pa smo spet pr ključnem problemu... vsak si najde peščico strinjajočih in pol so vsi drugi zabiti... jst sploh nimam tok slabega mnenja o človeštvu oz. me bolj fascinirajo vse dobre stvari, vsi pozitivni dosežki.

sploh pa... dyz, voith.. glede te zadnje teme o 911 nevem, če je bil kdo sodeloval v debati, ki bi nasprotoval.

vsega so nam drugi krivi...
Back to Top
Voith View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 02.Mar.2008
Location: Kuwait
Status: Offline
Points: 836
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Voith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Sep.2010 at 15:21
Case point je, da se protipožarne jeklenobetonske stavbe ne podirajo v prostem padu zaradi ognja v enem nadstropju. Kdor misli nasprotno je po mojem mnenju zabit kot telegraf štanga.

Ali pa skrajno nerazgledan pač.

Lahko pa poiščeš še en nebotičnik, ki se je sesul v par sekundah ker je gorel in dokažeš, da je to dejansko možno.


Pa btw: k skos tupiš s svojim pozitivnim pogledom na vse, a se zavedaš, da tvoj pogled na vse izvira izključno iz tvojega stanja? Ti ni jasno to anede.

Če bi se recimo tebi zgodila neka škoda zaradi teh sumljivih okoliščin, a nebi potem kr naenkrat ful negativno gledal na stvar?

Al pa če bi tebe osebno sistem kr naprej tepel po glavi, kot to počne z vsemi ostalimi okol tebe, a bi vseeno blo vse tok pozitivno?

Edited by Voith - 24.Sep.2010 at 15:30
Back to Top
WD-40 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 14.Apr.2009
Status: Offline
Points: 360
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote WD-40 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Sep.2010 at 16:04
nima to zveze z zeitgaist-om
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

mesce nazaj sm si za 3eur kupil kolesarsko ključavnico... je držala, zadnje dni se je pa nekoliko razmajala, tko da sm zaklepal samo še za okras... no in en dan potegnem tisto stvar narazn precej nežno in je dobesedno sfrčala na kosce.. prej trda kovina je razpadla na večje in manjše kose in en kovinski prah... ne morš vrjet :D
samo, kar nabavis za 3eur to je vecinoma za enkratno uporabo, tako kot skatla cigaret ali eno pivo :) sem presenecen da je zdrzala nekaj mesecev.

aja zelezobetonske konstrukcije se nikoli ne podrejo v prostem padu, v primeru tako visoke zgradbe pa se posebej ne cisto vertikalno! razen ce je na delu skrbno nacrtovano miniranje, kar pa udarec letala(?) sigurno ni -> ravno nasprotno. ne vem mi smo se to ucil pri mehaniki, al pa znanost laze?
Back to Top
Voith View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 02.Mar.2008
Location: Kuwait
Status: Offline
Points: 836
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Voith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Sep.2010 at 16:11
Originally posted by WD-40 WD-40 wrote:


aja zelezobetonske konstrukcije se nikoli ne podrejo v prostem padu, v primeru tako visoke zgradbe pa se posebej ne cisto vertikalno! razen ce je na delu skrbno nacrtovano miniranje, kar pa udarec letala(?) sigurno ni -> ravno nasprotno. ne vem mi smo se to ucil pri mehaniki, al pa znanost laze?


Exactly!
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Sep.2010 at 16:35
Jaz tudi kar verjamem da je nekdo v te stavbe spravil teramit. Ampak prej da so bili to isti ljudje ki so imeli namen parkirati notri avione. Če so nosili ali turbane ali baseball čepice pa ne vem in ne ugibam.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
puntar View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Kuća Poso
Status: Offline
Points: 876
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puntar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Sep.2010 at 16:48
Preprosto. Če bi kerozin tako drastično topil železo, bi že letala stopil še preden bi se dvignila.

In nasprotno me je hotel prepričat (takrat) bodoči inž.gradbeništva češ, da so imeli to na predavanjih.

To je nekako ista bedarija, kot če bi imeli v WTC centralno na drva. Nekdo je pač pustil vratca na peči odprta, vžgala so se drva zraven peči in železna stolpnica se je porušila.



Mha! It is EVIL! It is? SO EVIL!! It is a BAD BAD plan that will hurt many people... ...that are GOOD!

Back to Top
Voith View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 02.Mar.2008
Location: Kuwait
Status: Offline
Points: 836
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Voith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Sep.2010 at 16:50
http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20070831135134AABmBJ0

Marvin Bush, brat precednika je bil šef varnosti v WTCju pred 9/11.

In par tednov pred dogodkom so odstranili pse za odkrivanje bomb, po tem pa so kao zaradi varnostnih vaj zapirali določena nadstropja vse do dneva pred 9/11.


Edina letala, ki so letela v USA dan po 9/11 so bila letala, ki jih je poslal bush in v katerih so bili Bushevi družinski prijatelji, družina Bin Laden, ki je varno letela nazaj v savdsko arabijo.

Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11721
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Sep.2010 at 16:53
Originally posted by Voith Voith wrote:

Case point je, da se protipožarne jeklenobetonske stavbe ne podirajo v prostem padu zaradi ognja v enem nadstropju. Kdor misli nasprotno je po mojem mnenju zabit kot telegraf štanga.

Ali pa skrajno nerazgledan pač.

Lahko pa poiščeš še en nebotičnik, ki se je sesul v par sekundah ker je gorel in dokažeš, da je to dejansko možno.


Pa btw: k skos tupiš s svojim pozitivnim pogledom na vse, a se zavedaš, da tvoj pogled na vse izvira izključno iz tvojega stanja? Ti ni jasno to anede.

Če bi se recimo tebi zgodila neka škoda zaradi teh sumljivih okoliščin, a nebi potem kr naenkrat ful negativno gledal na stvar?

Al pa če bi tebe osebno sistem kr naprej tepel po glavi, kot to počne z vsemi ostalimi okol tebe, a bi vseeno blo vse tok pozitivno?


sploh ne nasprotujem tej zadevi o nebotičniku!

o kkašnm sistemu ti? ker v sistemu si skos, globalno, državno, al pa znotraj podjetja...

dej zneb se tega bebavega tona za trenutk. vse izvira iz mojega stanja? če je taka zgodba posameznikov, mi je žal. v tej svetovni fazi nebi smela samo osebna izkušnja prevladat, sploh pri ljudjeh, ki se razglašujejo za razsvetljene, in da vidjo širšo sliko; ravno to pomen vidt širšo sliko, da poleg svoje izkušnje znaš upoštevat še statistiko in zgodbe drugih.

jst sm dal določen delež te škode čez zarad večanja moči represije, in ti tud kot sm vidu na prejšnjih stranih. in kle gre za točno isto stvar; zlo, slabe zadeve se da na isti imenovalec in pol po celotni generaciji pavšalno udari;

slovenski primer; v enem tednu gresta 2 na napačno stran na avtocesto, pjana, nrdita pizdarijo, nekej ljudi umre... in kaj nrdijo državniki? izdajo osnuetek novega zakona, ki predvideva višje kazni, potrdijo to in povečajo nadzor. zato se zdej jst vsak večer tresem, ker grem s kolesom brez luči po osvetljenih ulcah po kranju iz planine do zlatega polja, 2km... da mi ne bo en plavc z nekje skočil, dal za pihat, me peljal na analizo krvi in napisal miljon kazni - človk ma res že občutek, da je v prekršku samo da diha...

morda čez kakšno leto, bom več vedu o državljanski nepokorščini in takrt ste vabljeni, da se pridružite upoštevanju določenih točk - kle se ne morm strinjat z wind carrierom, da more vsak po svoje se spremenit, ravno tko je potrebna organizacija, kooperacija...

kakšno je vaše mnenje o aktivistih? najprej sm postran gledal to zadevo, zdej pa mi je ratala ušeč, rad sm obkrožen s takimi ljudmi. če si zares želimo spremembe, se neben nebi smel sramovat nosit to ime. nasprotno smo lahko zadovoljnji s tem, da mamo pravico do kurcanja! - pa še to samo v nekaterih sistemih :)
Back to Top
Voith View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 02.Mar.2008
Location: Kuwait
Status: Offline
Points: 836
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Voith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Sep.2010 at 17:16
Čudn da pol skos izražaš tako suvereno podporo obsotječi situaciji.

Ja kazni so fajn. Čak da te zasrbi svoj flat ali bajta in ugotoviš da 100k krede morš v 30 letih poplačat z 210k. To je šele fun.


Edited by Voith - 24.Sep.2010 at 17:17
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11721
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Sep.2010 at 17:33
bralno razumevanje... ne izražam podpore!!! razlagam zadeve, k se mi zdi, da jih spregledujete. vsi teli deali so kle zato, ker jih folk uzema, dostikrat pa izhajajo iz vcepljenih želja, da neki potrebujemo. tud sam jih mam poln, sploh kar se tehnologije tiče, čeprov sm zdej ene 4 leta v zaostanku. to, da maš dans na dlani interaktiven zemljevid, hitro povezavo po celem svetu mi je neki najboljšega kar se je zgodil. ampak to je druga zgodba, deluje pa na isti princip. kar se tiče stanovanja, priporočam da si prebereš tale mazzinijev članek, razlaga slovenski odnos do nepremičnin in zakaj smo tako zakreditirani. tega nam sploh ni treba!

tale dolg nas bo pojebal enkrat, še vemo ne kdaj. finta je pa v tem, da je cel svet zadolžen za generacije naprej... ampak stvar ne bo drugačna zarad pravice do kurcanja, ampak ker se bodo oblikovali novi izvenvladni programi...

Edited by frogstomp - 24.Sep.2010 at 17:33
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Sep.2010 at 18:24
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

haha... pa smo spet pr ključnem problemu... vsak si najde peščico strinjajočih in pol so vsi drugi zabiti... jst sploh nimam tok slabega mnenja o človeštvu oz. me bolj fascinirajo vse dobre stvari, vsi pozitivni dosežki.

sploh pa... dyz, voith.. glede te zadnje teme o 911 nevem, če je bil kdo sodeloval v debati, ki bi nasprotoval.

vsega so nam drugi krivi...
 
to je debata Zeitgeist in Zeitgeist govori tudi o 9-11 in o prikrivanju resnice, ki je nekateri sploh slišat nočejo in si zatiskajo oči in ušesa. Za pozitivne zadeve si lahka odpreš novo debato - sicer pa pozitivnih stvari nikoli ne bo, dokler ljudje ne bodo vsak sam pri sebi in naknadno kolektivno popucal ta slabih in to bodo storili šele, ko jih bodo ozavestili.
 
Svet pač ni samo lep in ljudje nismo samo dobri.
 
Torej smo pri sklepu, da je 9-11 bil zarota, med tem ko zarote, razen te, ne obstajajo in so plod naše notranje paranoidnosti?


Edited by Wind Carrier - 24.Sep.2010 at 18:25
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Sep.2010 at 18:26
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

bralno razumevanje... ne izražam podpore!!! razlagam zadeve, k se mi zdi, da jih spregledujete. vsi teli deali so kle zato, ker jih folk uzema, dostikrat pa izhajajo iz vcepljenih želja, da neki potrebujemo. tud sam jih mam poln, sploh kar se tehnologije tiče, čeprov sm zdej ene 4 leta v zaostanku. to, da maš dans na dlani interaktiven zemljevid, hitro povezavo po celem svetu mi je neki najboljšega kar se je zgodil. ampak to je druga zgodba, deluje pa na isti princip. kar se tiče stanovanja, priporočam da si prebereš tale mazzinijev članek, razlaga slovenski odnos do nepremičnin in zakaj smo tako zakreditirani. tega nam sploh ni treba!

tale dolg nas bo pojebal enkrat, še vemo ne kdaj. finta je pa v tem, da je cel svet zadolžen za generacije naprej... ampak stvar ne bo drugačna zarad pravice do kurcanja, ampak ker se bodo oblikovali novi izvenvladni programi...
 
vsekakor že celo debato podpiraš sistem - vrjamem pa, da ga v privat lajfu ne - tle se gre za ego, pač sede ti nasprotvat in se naprej metat in bit pametn, med tem, ko vsi vemo kakšna je resnica glede sistema.  Če ne vrjameš se mal pogovori z ljudmi, k dejansko funkcionirajo v sistemu (kake direktorje firem in podobno - kar se mene tiče je čudež, da stvar sploh funkcionira. Zaradi pretirane diferenciacije je stvar totalno nepregledna in kaotična. Stvari, predpisi so sami sebi namen in se ne realizirajo v praksi - ljudje vozijo slalom med predpisi, ker so k temu primorani.... sj se mi sploh ne da.
 
Cela reč genijev, ki bi lahka doprinesli k napredku se ne zna zmotivirat in se jih spusti, da včasih celo propadejo, med tem k vse preveč institucij vodijo zdresirani kratkovidni (se opravičujem izrazu) bedaki.
 
Kar se pa tiče sistema mi ga resnično ne rabiš razlagat, ker ga zelo dobro poznam - in ne boš vrjel, da se ga tudi obračat sebi v prid Wink in ga lepo nategovat LOL  jst osebno v lajfu nimam več problemov s tem, ker sm se nauču ga obračat sebi v prid - mi pa je bad zarad tega, k vem, kaj vse bi lahko blo, pa pač morda nikoli ne bo, ker je folk, žal ne morm druzga rečt, k Z-A-B-I-T. In tko pač je. LOL  Vrjamem pa v spremembe in vrjamem, da se bodo dogajale in pospeševale - prav tako ozaveščanje ljudi, ne glede na tole irelevantno kokodakanje tle gor.


Edited by Wind Carrier - 24.Sep.2010 at 18:34
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Sep.2010 at 18:56
Originally posted by Voith Voith wrote:

http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20070831135134AABmBJ0

Marvin Bush, brat precednika je bil šef varnosti v WTCju pred 9/11.



 
stari, pozabu si dodat k temu to, da je njegova pogodba potekla 11.9.2001 - no sj čist tko - to je samo naključje - ostalo je plod naše paranoične domišljije Wink LOL LOL LOL LOL 
 
 
to, da so ble zgradbe zminirane je dejstvo, ki je blo dokazano - izpod ruševin smo vsi vidli, da so gledali železni stebri odrezani pod kotom 45 stopinj - kar je nemogoče, da bi se samo od sebe tko razsul - to je posledica miniranja bajte - , kar
 
Zgoraj napisano (načrtno rušenje WTC komplexa) potrjujejo tud nekateri bralci sm opazu (očitno so nardil svojo domačo nalogo, za razliko od koga drugega).


Edited by Wind Carrier - 24.Sep.2010 at 19:00
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Sep.2010 at 13:05
še ena metafora mi je na misel pršla. Frogy, k skoz težiš, da mi podpiramo sistem, ker ne vem, ne gremo v gozd živet, al kar kol si že ti s tem predstavlaš in ker pač živimo tu.  LOL
 
To je tko, k da bi bli vsi v zaporu in bi jst govoru, da mi ta zapor ni všeč in se ne strinjam s pravili -  in bi reku, da k bomo vsi pršli do tega zaključka, najprej vsi zaporniki in kasneje še vsi pazniki, se bo stanje spremenilo - ti bi pa reku - "ja, lej, ti sam podpiraš ta sistem, ker ješ in spiš v tem zaprou".
 
Čist isto je s sistemom - je pač neviden zapor - edino možnost imaš, da greš živet nekam v gozd (kar men osebno totalno ne sede in ne čutim niti potrebe po tem, poleg tega imam prepričanje, da sem proti svoji volji pršou na ta svet - ok vsaj proti volji mojega ega LOL -> in mi zato zdej pripada pravica do mesta tu in ne nekje v divjini, če mi to ne sede), pa še tam tvegaš, da bo kdo pršou mim in našu tvojo kolibico sred gozda in ti začel utrujat z brezpredmetnimi pravili - in če hočeš it v gozd živet in se odklopit od civilizacije po "pravilih" -> potem morš spet kr neki časa odslužit tu - v nevidnem "zaporu", da zaslužiš dovolj, da si urediš zadeve. 
 
To, da nekdo podpira sistem s tem, k je prisiljen v njem prežvet se meni zdi totalno ne fer manipuliranje z resnico. Jst sm od rojstva totaln upornik proti sistemu in vedno bom to ostal - v smislu - you can take everything - but you will NEVER have my mind. Sam z leti preusmeriš svoje energije v konstruktivno delovanje, k vidiš na katerih mestih jih je brezveze izgubljat. Razne skvot klošarije z litrom vina v roki ni moja ideja upora in je bliže dekadenci, kot svobodi. Osebna svoboda in končna resnica sta mi  dve vrednoti, ki mi kej pomenta in prej omenjeno je daleč od tega.  Prav tako me tudi mešanje megle, ignoranca, aroganca in prikrivanje vsakršne resnice (ne glede kako grda in težka je) NE ZANIMA.
 


Edited by Wind Carrier - 25.Sep.2010 at 13:14
Back to Top
pestilence. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Jan.2009
Status: Offline
Points: 2465
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pestilence. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Sep.2010 at 14:26
Pa vi res verjamete vsemu kar preberete in pogledate na TV? :/
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan
Back to Top
Voith View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 02.Mar.2008
Location: Kuwait
Status: Offline
Points: 836
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Voith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Sep.2010 at 15:27
http://www.youtube.com/watch?v=coZZdDeECow&feature=player_embedded

Kašni štori so teli turki.

Js res nevem zakaj niso sam zgornega štuka zakurl...

http://www.youtube.com/watch?v=UsePUn5-88c&NR=1

Al pa tale je tut lepa. Prou ni mi jasn zakaj rajš zgornga štuka niso obilno z benzom zalil in voila.. Vse gre v prah

Edited by Voith - 30.Sep.2010 at 15:47
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Sep.2010 at 16:37
bi mogl dat ugrabiteljem avionov dat tole bajto za podret - namreč, če avion notr zaletiš, se ful lepše podere - tko, se sesede sama vase - "znanstveno" dokazano LOL Wink
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1796
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Sep.2010 at 19:21
ocitno je bilo treba stavbo na hitro umaknit s parcele da je plac za novogradnjo. medtem ko zraven odstranjujejo rusevine lahko na placu ze ulivajo temelje :).
Tough times create tough men. Tough men create easy times. Easy times create weak men. Weak men create tough times.
Back to Top
Voith View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 02.Mar.2008
Location: Kuwait
Status: Offline
Points: 836
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Voith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Sep.2010 at 22:15


http://911research.wtc7.net/wtc/evidence/gold.html

tale materjal je tut čudna pota ubral. verjetno je zarad tega lih ta objekt padel in ne kšn drug.

Edited by Voith - 30.Sep.2010 at 22:17
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Oct.2010 at 03:19
 dones zjutri sm dobu asociacijo Big%20smile 
 
Metal Blade alternative logo
 
 
ancient Skull and Bones secret society logo
 
 
btw - to ni simbol pyra-tes / men of fire (piratov) ampak ima izvore, ki so precej starejši -  in segajo v srednji vek (anglijo)
 


Edited by Wind Carrier - 07.Oct.2010 at 17:48
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Oct.2010 at 10:52
To bi šlo lahk tut pod lookalikesLOL
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Oct.2010 at 02:32
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Oct.2010 at 17:46
http://www.youtube.com/watch?v=hYIC0eZYEtI&feature=player_embedded#!
 
 
na preprost način povedano, ne bi moglo bit bolj resnično - samo, da ne velja samo za ameriko ampak kar globalno cel svet
 
 
 
 
 


Edited by Wind Carrier - 07.Oct.2010 at 17:52
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11721
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Oct.2010 at 11:17
tale film je obvezn za vse debatnike, teoretike zarote - green zone - o dogodkih v iraku... te stvari k so nam jasne... očitno niti niso tok jasne sodeč po komentarjih... te američani.. pro war, anti war... kakšna hecna(?) delitev
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 1011121314 163>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,531 seconds.