Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - ZeitGeist
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

ZeitGeist

 Post Reply Post Reply Page  <1 160161162163>
Author
Message
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jul.2023 at 11:21
Originally posted by Gorjanec Gorjanec wrote:

Pomoje zato, ker če imaš tako močan vzvod, v katerega ljudje resnično verjamejo, potem se prostovoljno odpovejo suverenosti in svoboščinam in so se bolj pripravljeni voditi - ergo: manj dela z različnimi metodami prisile in manipulacije.

A pa ti govoriš o tistem "project blue beam", ali čem drugem?

Meni se to zdi mimo.

Že od kar spremljam zadevo [in to je od ranega otroštva], vse institucije, vlade, mediji in na sploh tudi na lokalnem mikro nivoju uni stereotipni alfa tipi vedno reagirajo na te stvari sovražno, defenzivno & agresivno. Se pravi velka večina nosilcev dr. moči je večinoma vedno sovražna do kakršnekoli UFO in tudi ostale "paranormal" tematike.
Zadeve hočejo ignorirat, skrivat in prikrivat. Po mojem čist simple zato, ker jim ne sede ideja, da tam zunaj obstaja nekaj, kar je močnejše in večje od njih. Morda se tega niti sami ne zavedajo in delujejo povsem instinktivno.

Novodobni ateistični svet je boga zamenjal za državo. Novodobni NPC ateist vlado & državo časti kot boga. Država je vsevedno in vsemogočno superbitje, ki npr. lahko ustavi viruse & kontrolira pandemije etc... LOL Nekako v ta kontekst ne sede ideja, da je tam zunaj superiorna civilizacija, ki jo vodi superiorna inetligenca. Superiorna od lokalne vlade & institucij. To spodkopava absolutno avtoriteto države.

Fake Alien Invazija in hollywoodski scenarij ala "4th of July battle with aliens" bi zahteval tolk prevare, tolk manipulacije, nateg v takšnem obsegu, da enostavno ne bi šel čez :/ Saj elite že sedaj kontrolirajo vse. Nobena institucija, nobena šola, nobena zdravstvena organizacija, noben medij, noben mainstream znanstvenik ne dela ničesar, kar bi bilo izven okvirov dovoljenega.

Ajt takrat, ko so ameriška letala streljala dol tiste balone v ZDA, sem tudi sam pomislil - "are they really doing this?! Confused", sam se mi zdi, da bi tisto bolj znale bit blodnje dementne LGBTQ vlade v beli hiši. LOL Kdo ve, kaj jim je špilalo v njihovih pedofilno dementnih možganih...

Mism, da je Covid lepo pokazal, kakšno kontrolo imajo elite & korporacije nad institucijami & vladami. Res, da se jim je vse skup mal sfižilo LOL ampak še vseeno je šla masovna psihoza strašljivo daleč. Zakaj nosit fake aliene na plano, če je že sedaj vse njihovo? :/  Meni stvar ni smiselna.


Quote
Jaz se pa dejansko ne spomnim, da bi kdaj koga slišal temu nasprotovati. Mislim, da je kar splošni konsenz, še posebej med znanstveniki, da je pri izjemni širnosti vesolja zelo verjetno, da se je življenje razvilo tudi na nekaterih drugih zelo oddaljenih planetih.


Jaz sem odraščal v 80ih in se zelo dobro spominjam, da je takrat uradna znanost zanikala obstoj planetov izven našega Sončnega sistema. Vedno moramo mi biti special. LOL


Quote
Na vsake toliko lahko celo v mainstream medijih zaslediš kak članek v stilu "Astronomi s teleskopi odkrili planet, ki bi lahko imel pogoje za nastanek življenja" ipd.


mnjeh. Meni se še danes v Youtube feedu prikazujejo mainstream prispevki uglednih znanstvenikov z naslovi "WHY WE MIGHT BE ALONE IN THE UNIVERSE". Dokler se to dogaja živimo, kar se mene tiče, v kameni dobi. Edina logična razlaga, da bi lahko bili "sami" v Vesolju, je Biblijska. Ostale so debilizem. Če nekdo trdi, da je Zemlja edini planet na katerem se je razvilo življenje, mora to pojasnit na nek prepričljiv način, ne pa kar na pamet ugibati zato, ker uradno ni bilo najdenih nobenih signalov. [še v to slednje močno dvomim]. 


Quote
Skeptičnost je predvsem v zvezi s tem, ali je to življenje trenutno razvito do te mere, da obvlada potovanje nad svetlobno hitrostjo, in ali nas na skrivaj obiskuje na našem planetu.

Jah to je ta značilna egocentričnost ubogih zahodnjakov, ki mislijo, da so s svojimi tehnološkimi dosežki na vrhu hierarhije... LOL

In pol so še razni "argumenti", da mogoče le živimo v času, kjer nikjer drugje ni višje razvite civilizacije. To je kr neki. Vse samo zato, da bi ohranili status quo - gore dokazov pa se ignorirajo.

To je vedno pri t.i.  "skeptikih" [ki so v resnici gate-keeperji]  - vedno začnejo na koncu, potem pa gredo nazaj z "backwards racionalizacijo" in prebirajo samo tiste dokaze, ki jim ustrezajo. Oni že v naprej vedo, da UFOs ne obstajajo in da življenja ne drugih planetih ni. Vse ostalo pojasnjujejo na podlagi teh predpostavk. To je fundamentalno neznanstveno in iskreno močno bolano.

1. Einsteinova Fizika ni nujno sveta in edina resnica
2. Morda obstajajo poti okrog problema potovanja z nadsvetlobno hitrostjo. Samo zato, ker mi nismo sposobni najti rešitve in v šolah uničujemo potencial novih generacij, ko jim v glave zabijamo takšne ideje, da to ni možno, ne pomeni, da to v resnici ni možno
3. Morda gre za civilizacije iz višjih dimenzij. Nihče od nas ne razume 4. dimenzije. [in tu mislim prostorske]. Morda civilizacije, ki so sposobne bivanja v 4. [ali več] prostorskih dimenzijah, potujejo hitreje od svetlobe na nek drug način. Sem malo čekiral matematiko 4. prostorske dimenzije in mi je padlo na pamet par utrganih idej, samo jaz osebno sem za takšne stvari prekratek. Tistim pa, ki imajo dejanski potencial za takšne zadeve, se desetletja v šolskih sistemih uničuje um, da na koncu mislijo, da je to nonsense.
Ena ideja : senca se vedno projecira 1 dimenzijo nižje. Senca 3d objekta je 2 dimenzionalna. Niti približno ne morem zaobjet, kolikokrat sem v pričevanjih ljudi o paranormalnih zadevah slišal govorit o 3 dimenzionalnih sencah. Večinoma jim pravijo "shadow beings". Menda bi 4d objekt v 3d realnost projeciral 3d senco. Just saying. Te 3d sence so med drugim videvali v vojaških oporičih in vsepovsod... Samo ideja.
4. Galaxije se oddaljujejo ena od druge hitreje od hitrosti svetlobe - toliko o tem, da ni možno potovati hitreje od svetlobe :D
4. Superiorne civilizacije, ki nas obiskujejo in ki jih vodi višja inteligenca morda že od vedno obstajajo vzporedno z nami tu na tem planetu in ne prihajajo od zunaj, pa smo preveč debilni, da bi jih opazili.

Quote
V razmerju z velikostjo vesolja so namreč planeti s pogoji za življenje zelo redki, ob tem pa je treba še upoštevati starost vesolja in kako celotna zgodovina človeštva predstavlja zgolj droben trenutek tega časa. Potencialne napredne civilizacije se lahko ne srečajo že zgolj zaradi tega, ker so se obdobja njihovih obstojev zgrešila v času, torej lahko da je neka takšna rasa vesoljcev izumrla že zdavnaj, preden so se na Zemlji pojavili dinozavri, in se bo na drugem koncu vesolja razvila neka druga takrat, ko človeštva ali celo sledi o njegovem obstoju že davno ne bo več.
Da povzamem: Obiski vesoljcev so povsem možni. Samo verjetnostni račun ni ravno temu v prid, zato večina ljudi v to dvomi Smile


Planetov s pogoji za življenje je ogromno. Glede na to, da je samo v naši Galaxiji 100 do 400 miljard zvezd.

Glavni problem je v pranju možganov in lažni "znanosti", ki na vso moč skuša vsiljevati svojo dogmo, da je organsko življenje posledica entropije. Tipi nimajo pojma, kaj je to zavest, življenje definirajo napačno, ampak dovolijo pa si sodbe o tem, da v Vesolju nikjer drugje ni življenja.
Meni se s tem folkom resno ne da več izgubljati časa. Pozdravljam pa folk tipa Avi Loeb & Gary Nolan, ki sta mainstream znanstvenika in jima je zadosti teh kamenodobnih neumnosti. Garry Nolan je kar javno povedal, da je kot otrok videl UFO, ki mu je letel nad glavo zjutraj, ko je okol raznašal časopise. Če bi bilo to samo 10 let nazaj, bi se lahko zgodilo, da bi takoj izgubil delo & ne bi več našel zaposlitve, ker bi bil dosmrtno marginaliziran.
Določen napredek je bil dosežen vsaj z vidika sociologije. Inkvizicija mainstreama ima manj moči. Meni se že to zdi totalno super.

Pa mism v končni fazi je preveč dokazov, da bi lahk kar vse zavrgli in se še naprej pretvarjali, da te stvari ne obstajajo. Jst mism, da se je recimo Rendlesham Forest incident dejansko zgodil in da vojaki niso preganjali svetilnika, ampak je res, kar so trdili, da so od blizu videli pristat UFO. Eden se ga je dotaknil. Je pa zanimivo, da ko sem poslušal ure in ure intervjujev s pričami tega incidenta, je eden trdil, da po njegovem filingu stvar ni bila ET, ampak sonda, ki je potovala skoz čas. Mindfuck.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jul.2023 at 11:39
Originally posted by Pero Pero wrote:

A pa so ti vesoljci, ki nas obiskujejo, raziskovalci/trgovci ala Kolumb al prepotentni milijarderji, kot npr. Bezos in kapitan Titana? 


Meni se ful dopade Jacques Vallee.

Iz Wikipedije :

Quote
According to Vallée, he sighted an unidentified flying object over his Pontoise home in May 1955. Six years later in 1961, while working on the staff of the French Space Committee, Vallée claims to have witnessed the destruction of the tracking tapes of an unknown object orbiting the earth. The particular object was a retrograde satellite – that is, a satellite orbiting the earth in the opposite direction to the earth's rotation. At the time he observed this, there were no rockets powerful enough to launch such a satellite, so the team was quite excited as they assumed that the Earth's gravity had captured a natural satellite (asteroid). He claims that an unnamed superior came and erased the tape. These events contributed to Vallée's lifelong interest in the UFO phenomenon. Vallée began to correspond with Aimé Michel (who would become a key mentor and research collaborator) in 1958.

Jst mu vrjamem.


Quote
On the contrary, the accumulated data base exhibits several patterns tending to indicate that UFOs are real, represent a previously unrecognized phenomenon, and that the facts do not support the common concept of "space visitors". Five specific arguments articulated here contradict the ETH:
  1. unexplained close encounters are far more numerous than required for any physical survey of the earth;
  2. the humanoid body structure of the alleged "aliens" is not likely to have originated on another planet and is not biologically adapted to space travel;
  3. the reported behavior in thousands of abduction reports contradicts the hypothesis of genetic or scientific experimentation on humans by an advanced race;
  4. the extension of the phenomenon throughout recorded human history demonstrates that UFOs are not a contemporary phenomenon; and
  5. the apparent ability of UFOs to manipulate space and time suggests radically different and richer alternatives

Ne najdem več enega dela, kjer je Vallee dejal, da gre po njegovem za višjo inteligenco ki biva izven nam znanega časa in prostora. Zakoni naše fizike za njih ne veljajo. Neki v tem stilu. Po mojem sm zmesaril njegovo originalno trditev. LOL
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jul.2023 at 20:57
Ob tole sem trčil na Twiterju. Seveda gre lahko samo še za enega, ki se zabava, nabija v prazno ali načrtno zavaja.
Vseeno mi je bilo zanimivo branje. Sicer se mi zdi kontradiktorno tistemu, do česar je zgoraj citirano prišel Vallee. Težko bi recimo združil tole, kar piše na tem linku in tisto o čemer razmišlja Vallee. 

Quote

From the late 2000s to the mid-2010s, I worked as a molecular biologist for a national security contractor in a program to study Exo-Biospheric-Organisms (EBO). I will share with you a lot of information on this subject. Feel free to ask questions or ask for clarification




Govori o unih stereotipnih Greysih, ki so del pop kulture. Zanimivo mi je vseeno, da se marsikaj klapa z drugimi viri.

Komentarji spodaj pravijo, da kar se tiče stroke, tip vsekakor ne nabija popolnih nesmislov in da ima bio-chem-lab ozadje :)

Btw - tole mi je bilo zanimivo :

Quote
EBOs believe that the soul is not an extension of the individual, but rather a fundamental characteristic of nature that expresses itself as a field, not unlike gravity. In the presence of life, this field acquires complexity, resulting in negative entropy if that makes sense. This gain in complexity is directly correlated with the concentration of living organisms in a given location. With time, and with the right conditions, life in turn becomes more complex until the appearance of sentient life. After reaching this threshold, the field begins to express itself through these sentient beings, forming what we call the soul. Through their life experiences, sentient beings will in turn influence the field in a sort of positive feedback loop. This in turn further accelerates the complexity of the field. Eventually, when the field reaches a "critical mass", there will be a sort of apotheosis. It's not clear what this means in practical terms, but this quest for apotheosis seems to be the EBOs main motivation.

Dejansko me ta ideja spoinja na idejo "morphic resonance fields", ki jo je predstavil Rupert Sheldrake.

V vsakem primeru [ali je zgorni text neumnost, blef, kr neki ali vsaj delno resničen] entropija ni glavni gonilnik evolucije in tisti ki to trdi je za moje pojme mongoloidni kreten. :)
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3801
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jul.2023 at 14:20

Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jul.2023 at 16:10
Zadnje čase me facebook bombardira z raznimi kriščan stranmi in družino. Nazadnje s člankom o zvonenju proti toči. Ta tema se te dni kar pogosto ponavlja.

Ko berem komentarje me srat prime. 'Ja je padala toča, pa je začelo zvoniti, pa je nehala' 'Dvomim da ta neurja povzroča narava...' (tale ima prav, ampak ne tako kot si predstavlja) 'Treba je zvoniti neubrano, tako da električno zvonenje ne bo pomagalo, tisti ki še na roke pa kar pogumno v turne'

Osebno mislim da je zvonenje Blažev žegen. Morda bi pomagalo, če bi opozarjali pred Turki. 


Edited by devlin - 22.Jul.2023 at 16:11
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jul.2023 at 22:34





Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jul.2023 at 23:10
Maš prav. Tale neurja so zelo kul. Prav tako vročinski valovi in požari. Zakaj bi kaj naredili? Itak jih delajo chemtraili. Ali pa čarovnice. Take your pick.

Edited by devlin - 22.Jul.2023 at 23:19
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jul.2023 at 13:40



Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jul.2023 at 16:13
A pol nimajo HAARPa pa chemtrailov, da si lahko naročiš sneg sredi julija?

Ko je Al Gore opozarjal kaj nas čaka so se mu vsi smejali. Meni se je to zdelo tok moronsko, še posebej Menbearpig, ki je bila tok fuknjeno mlačna epizoda. Dans je malo vrag vzel šalo....

Drgač ne boš verjel od kje pridejo subvencije za samozadostne hiše ipd. Mrbit pa če boš malo prakticiral okultno na to temo, se bo planet začel ohlajati.


Edited by devlin - 23.Jul.2023 at 18:49
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jul.2023 at 13:49
Originally posted by devlin devlin wrote:

A pol nimajo HAARPa pa chemtrailov, da si lahko naročiš sneg sredi julija?

Sneg sredi julija? Misliš 15 stopinj? Ja to je vrjetno globalno segrevanje, a ne? :D

Quote
Ko je Al Gore opozarjal kaj nas čaka so se mu vsi smejali. Meni se je to zdelo tok moronsko, še posebej Menbearpig, ki je bila tok fuknjeno mlačna epizoda. Dans je malo vrag vzel šalo....

A ko je Al Gore leta 2009 trdil, da bi naj po trditvah "strokovnjakov" obstajala 75% vrjetnost, da se bo led na severnem polu v celoti stopil v naslednih 5 letih - se pravi do 2014? LOL


Quote
Drgač ne boš verjel od kje pridejo subvencije za samozadostne hiše ipd. Mrbit pa če boš malo prakticiral okultno na to temo, se bo planet začel ohlajati.



Mhm, kaj pa to, da levaški paraziti spet lobirate za interese ogljičnih miljarderjev tipa Al Gore & Svetovne Banke, ki bi zbirala ogljične davke?

In še vedno čakam na odgovor od kateregakoli klimatskega fanatika, da mi razloži, kako bo pobiranje ogljičnih davkov zrihtalo vreme? LOL

Kaj pa to, da so naprimer Brazilija, Indija & Kitajska večji onesnaževalci od Evrope, pa levaški fanatični pripadniki klimatskega kulta vedno parazitirate samo po Evropi in Zahodu? In kaj če bi šla Evropa končno v tehnološko kameno dobo, ki si jo ljudje kamenodobnega uma tako želite? Bo to magično zrihtalo vreme, med tem, ko bodo Kitajci & co naprej onesnaževali?

Btw - znanost klimatskih sprememb je pa ravno ene tolk konsistentna kot vaši debilizmi o covidu. Pač vse kritike se cenzurira in se pretvarjamo, da znanost štima. LOL
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jul.2023 at 14:24
Mrbit te bo to pretreslo ampak tudi Kitajci se pričenjajo zavedati kaj se dogaja in vlagati v čisto tehnologijo. Kako naj bi nas to vrnilo v kameno dobo mi ostaja uganka. 

Al je malo falil, imel pa je point. Ti ga nimaš.


Edited by devlin - 25.Jul.2023 at 14:27
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jul.2023 at 14:38
Originally posted by devlin devlin wrote:

Mrbit te bo to pretreslo ampak tudi Kitajci se pričenjajo zavedati kaj se dogaja in vlagati v čisto tehnologijo.

Ja glede na to, da v velemestih že kar neki časa gledajo sonce prek zaslonov, ker ga na nebu ne vidijo več, bi bil mogoč cajt. LOL Še dobro, da se pričenjajo zavedati! Mi pa hitro ščurke na krožnik in pokenslat vso industrijo!

A cepit se bo tud potrebno za klimatske spremembe? Da bomo pol lahk anti-vaxerji krivi za klimatske spremembe. LOL

Quote
Kako naj bi nas to vrnilo v kameno dobo mi ostaja uganka. 

Ukinjanje avtomobilov? No saj kaj bi tebe to brigalo, ko ga nimaš, ne? LOL

Al pa ladje na jadra.... napredna tehnologija, ni kaj!


Quote
Al je malo falil, imel pa je point. Ti ga nimaš.


No shit.... ja mal je pa res falil! LOL

Imam vsekakor vprašanja, na katera nihče od vas klimatskih fanatikov nima odgovorov.


Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jul.2023 at 15:08
Ti imaš bolj kot vprašanja neke svoje trditve ki si jih oblikoval na podlagi memov brez da bi se kaj dosti zavedal kaj se v resnici dogaja okrog tebe. Imam tudi jaz enega zate.






Edited by devlin - 25.Jul.2023 at 15:09
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Haderach View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 26.Mar.2008
Status: Offline
Points: 354
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Haderach Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jul.2023 at 15:10
Radosti "zelene" energije ...

Prepoved PFAS? Kaj to pomeni za kupce toplotnih črpalk in e-avtomobilov?

Dozens of giant turbines at Scots windfarms powered by diesel generators

Pa da sploh ne začnem linkat člankov o problematiki recikliranja el. avtomobilov, baterij, sončnih celic, lopatic vetrnih elektrarn ...

Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jul.2023 at 15:13
No vidiš, gremo proti zelenemu s tem da se zavedamo problemov. Električni avtomobili vsekakor niso rešitev (in če bereš moje poste za nazaj nikjer ne boš videl, da bi trdil da so. Instead sem rantal čez baterije). Najti bo treba druge alternative. In tu bo imela vlogo znanost prav tako kot jo ima pri detectanju težav.  Zeleno je prihodnost, če želimo obstati na planetu. In kaj je res zeleno ter kaj se splača bi se dalo raziskovati že dolgo nazaj, če bi upoštevali Gorea in podobne.

Ampak Dyz no worries, saj imajo ZDA, Rusija, Kitajska,... cele zbirke dol padlih letečih talarjev in bodo reverse enginirali čisto tehnologijo medzvezdnih potovanj in prihodnosti, da se bo lahko Dyzek rešil drugam ne? Če pa bo z ladjo na jadra dobil naročenega dizlaša dva tedna kasneje bo pa to državna tragedija, treba bo klicati Goloba. In Janšo. In specialce. In možganskega kirurga.

Drugače pa Haderach, ti se ful spoznaš (morda tudi zmoreš kake boljše članke od tega prvega pamfleta), kaj so tvoji predlogi? Če prav razumem je vse kar se dogaja po tvoje posledica naravnih ciklov in lahko odpremo pir, se naslonimo nazaj in delamo naprej tako kot do sedaj, ter opazujemo kako on za kontinent velik kup plastičnih odpadkov v morju raste, kako fekalije in kemikalije odtekajo v vodo, kako pada kisel dež,...
Jaz se še spomnim zim, tega kako so ko si tekel po travi v luft skakali oblaki žužkov (dons če ti prileti mem metulj je že cel žur), kako v gozdu ni bilo tako zatohlo kot je sedaj,.... in nisem toliko optimističen. V letih kar sem živ se je veliko spremenilo. Ne samo politični sistem.


Edited by devlin - 25.Jul.2023 at 18:55
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jul.2023 at 12:53
Originally posted by devlin devlin wrote:

Ampak Dyz no worries, saj imajo ZDA, Rusija, Kitajska,... cele zbirke dol padlih letečih talarjev in bodo reverse enginirali čisto tehnologijo medzvezdnih potovanj in prihodnosti, da se bo lahko Dyzek rešil drugam ne? Če pa bo z ladjo na jadra dobil naročenega dizlaša dva tedna kasneje bo pa to državna tragedija, treba bo klicati Goloba. In Janšo. In specialce. In možganskega kirurga.

ker šizo word salad LOL

UFOs so po mojem sicer najbolj varovana skrivnost. Ravno danes sm poslušal intervju s tipom, ki je v desetlethih dela vložil cca 10 tisoč FOIA prošenj za razkritje vladnih skrivnosti in valda pri UFO tematiki vedno naleti na največ blokade, oviranja & vladne trme. Po mojem nikol ne bodo javno v celoti tega priznal. 

Na drugi strani pa vsak dan prihaja ven gora informacij, kako se piloti [civilni in vojaški] s tem fenomenom srečujejo na DNEVNI bazi. In ja seveda - šizo Beblin je preveč osebno investiran v to zadevo. Postavil se je na tisto stran, kamor se vedno postavi in sedaj je noter z egom in ponosom in bo trdovratno vztrajal pri svojih kamenodobnih prepričanjih. <3 Nič novega tu.


Quote
Drugače pa Haderach, ti se ful spoznaš (morda tudi zmoreš kake boljše članke od tega prvega pamfleta), kaj so tvoji predlogi? Če prav razumem je vse kar se dogaja po tvoje posledica naravnih ciklov in lahko odpremo pir, se naslonimo nazaj in delamo naprej tako kot do sedaj, ter opazujemo kako on za kontinent velik kup plastičnih odpadkov v morju raste, kako fekalije in kemikalije odtekajo v vodo, kako pada kisel dež,...
Jaz se še spomnim zim, tega kako so ko si tekel po travi v luft skakali oblaki žužkov (dons če ti prileti mem metulj je že cel žur), kako v gozdu ni bilo tako zatohlo kot je sedaj,.... in nisem toliko optimističen. V letih kar sem živ se je veliko spremenilo. Ne samo politični sistem.


Še vedno čakam na odgovor, kako bo pobiranje ogljičnih davkov zrihtalo podnebje?????

Okoljskim fanatikom & članom podnebnega kulta vrjetno niti ni jasno, kako globoko zakoreninjena je tehnologija fosilnih goriv v našo družbo. Ne samo fizično, ampak tudi kulturno. Naša civilizacija že 100 let bazira na tej retardirani tehnologiji [v bistvu če šteješ zraven premog še več]. Sedaj pa se je podnebni kult naenkrat obrnil za 180 stopinj in bi čez noč spremenili družbo, čeprav so prej z vso militantnostjo & agresijo zatrali vsako iskrico dialoga, ki je namigoval na naprednejše alternative. 
NPC-ji pač. Ko jim mainstream reče "obrnite se okrog", se obrnejo. LOL

Beblin - kdo pa proizvede največ plastičnih odpadkov v oceanih? Evropa? Ja seveda! LOL

Filipini, Kitajska, Indonezija, Tajska.....
https://www.visualcapitalist.com/cp/visualized-ocean-plastic-waste-pollution-by-country/

Ampak njim levaški paraziti ne boste šli težit, ne?



Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jul.2023 at 13:28
Kaj pa ti predlagaš? Ker samo moriš. Kako bi ti rešil probleme ki nas tarejo? Da slišim....
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jul.2023 at 09:56
Torej ne znaš odgovoriti na vprašanje, kako bo pobiranje ogljičnega davka uredilo podnebje? 

Let me give you a hint - to kar poganja TR3B, naj poganja letalski promet, pa je rešenih enih 20% enačbe. V bistvu, če bi klimatski fanatiki, namesto, da smetite nam - torej soljudem, smetili korporacijam in dosegli, da gredo VSI skriti patenti v javnost, bi po mojem ljudje, ki so mnogo inteligentnejši od mene, hitro našli povsem vse rešitve. Ful bi tudi pomagalo, da šole recimo ne bi poneumljale ljudi, da mediji in vi - torej NPCji ne bi konstantno in povsod zganjali ta vaš gate-keeping intelektualni teror - vsako debato ugasnete. Nekateri se zaradi tega ustavijo in nikoli ne spregovorijo javno. 

In anyways.... 

HISTORY WAS MADE YESTERDAY! <3 HE SAID IT! Clap

UFO whistleblower says U.S. recovered nonhuman "biologics" from crash sites


Na veliko vprašanj je Grusch odgovoril z "I can't talk about it". V bistvu vedno, ko je bil možen odgovor "da" ali "ne" in je Grusch odgovoril z "I can't talk about that", je kar se mene tiče to odgovor "DA". Če bi bil odgovor "ne", bi Grusch odgovoril z "ne".

Ko so ga vprašali, ali je vlada ZDA navezala stik z nečloveško inteligenco, je odgovoril z "something I can't discuss". Če bi bil odgovor na to vprašanje "ne", bi preprosto odgovoril z "NE". 

Torej vlada ZDA je v s tiku z nečem, kar ni človeško, je pa po mojem mnenju demonsko in ne bi se čudil, če vlada ZDA [in posledično vse ostale vlade Sveta] ni samo v stiku z nečloveško inteligenco, ampak od le te prejema ukaze. To bi vsekakor razložilo zadnjih 7 - 8 let diabolične politike v ZDA in po Zahodu... 

Also - tudi Fravor je SPET črno na belem povedal, da "tic tac" UFOs oz "leteče propan jeklenke", kot jim pravi Fravor - NISO - torej NISO naše, ampak so od DRUGJE. 

U glvanem - čas je da se ti bedaki nehajo sprenevedati in dajo ven dokaze. Alien DNA, Alien meta-materiale, anti-gravity in skratka vse, kar skrivajo že kar enih 100 let. 

Also : na tisoče življenj je bilo uničenih zaradi tega. Ljudje so izgubljali družine & delo. Razglašalo se jih je za nore. Mediji, "skeptiki", "deb00nkerji" [aka plačani troli], "znanost" & "znanstveni" klovni, "strokovnjaki" in vsi tisti, ki vedno lažejo, so tudi o tem lagali. 

Najbolj nevrjetno mi je, kako nas znanost vedno znova povsem pusti na cedilu in sedaj jim je spet ponos in ego več vreden od resnice in bodo vse zanikali do konca, četudi pridemo do konkretnih dokazov... 

*mic drop*
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jul.2023 at 13:57
Originally posted by Heml Heml wrote:


Torej vlada ZDA je v s tiku z nečem, kar ni človeško, je pa po mojem mnenju demonsko in ne bi se čudil, če vlada ZDA [in posledično vse ostale vlade Sveta] ni samo v stiku z nečloveško inteligenco, ampak od le te prejema ukaze. To bi vsekakor razložilo zadnjih 7 - 8 let diabolične politike v ZDA in po Zahodu... 



U glvanem - čas je da se ti bedaki nehajo sprenevedati in dajo ven dokaze. Alien DNA, Alien meta-materiale, anti-gravity in skratka vse, kar skrivajo že kar enih 100 let. 



 ClapLOL. Ufodemoni odgovorni za politiko, pa 100 let skrivanja ufodemonske tehnologije. Pure gold.






Edited by devlin - 27.Jul.2023 at 20:01
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jul.2023 at 20:02
Originally posted by devlin devlin wrote:


 ClapLOL. Ufodemoni odgovorni za politiko, pa 100 let skrivanja ufodemonske tehnologije. Pure gold.




Uf tole ti pa je tisti pristni Beblinizem! LOL Bravo Beblin! Clap

Ti poleg osebnih napadov, packanja, apeliranja na status & avtoriteto in izkrivljanja besed sogovornika sploh znaš še kaj drugega?

Torej kot vidim na vprašanje, kako bo ogljični davek uredil podnebje nimaš odgovora.

Tu sta pa še 2 vprašanji :

1. Če se ti UFOti & Alieni zdijo tako presento neumni, zakaj vedno 24/7 visiš v tej temi? Skoraj kot da bi bil obseden s to temo in kontriranjem resnici. Saj ne mine 5 min od mojega oddanega posta in že je tu smetilo Beblin z najnovejšim Beblinizmom.

2. Če je vse nauemnost, zakaj si npr. tako obseden s tisto serijo "Taken"? LOL

Ta prelepi šizfreni svet NPC možganov. Ko jih nekaj tako zelo ne zanima, da non stop kokodakajo o tem in po tem gredo raje gledati fantazijske sci fi nadaljevanke, da potešijo svoje frustracije & zatrto zanimanje. LOL

In ja. Najmanj 100 let prikrivanja UFO PRISOTNOSTI se dogaja na tem planetu. To je moja originalna trditev in ne izkrivljen Beblinizem.

V bistvu še več, ker je Lou Elizondo ne dolgo nazaj izjavil, da je osebno videl dokumente Vatikana, ki segajo v Stari Rim, kjer so pisci zgodovine zapisali, da so Rimske Legije na nebu spremljali "leteči ognjeni ščiti". Bebci tvojega ranga, bi vrjetno trdili, da je šlo za vpletanje mita v zgodovino. LOL Kajne?

Prvi meni poznan zelo jasno dokazan primer strmogljavljenega UFOta je bil v Fašistični Italiji leta 1933. Razbitine so nato potovale v ZDA po WW2. O tem je govoril Elizondo in o tem je govoril Grusch. O tem so se pisale knjige in o tem obstajajo materialni dokazi v obliki dokumentov Fašistične Vlade Italije. Sem prepričan, da si vse to sam vedel in raziskal, ker si na splošno po navadi zelo podučen o temah, o katerih kokodakaš. In preden začneš kokodakat o "dokazih", bi vse, ne samo tebe vprašal, kako točno si NPCji predstavljate, da bo nek random UFO entuzijast prišel do razbitin UFOta, ki ga hranijo nekje v vojaško korporativnih bazah v ZDA?

Od 1933 je skoraj 100 let. Z lahkoto je možno trditi, da UFO coverup obstaja že najmanj 100 let.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jul.2023 at 20:20
Originally posted by Heml Heml wrote:


Torej vlada ZDA je v s tiku z nečem, kar ni človeško, je pa po mojem mnenju demonsko in ne bi se čudil, če vlada ZDA [in posledično vse ostale vlade Sveta] ni samo v stiku z nečloveško inteligenco, ampak od le te prejema ukaze. To bi vsekakor razložilo zadnjih 7 - 8 let diabolične politike v ZDA in po Zahodu...



100% Ostajam pri tej izjavi. Wink

Ne dolgo nazaj je nekdo dejal [parafriziram] : "Without taking into account a non-human factor, one can never fully understand Geo-Politics".

Jaz sem to sumil že vsaj enih 13 let, od kar je tu Gorjanec 2010 linkal Michaela Tsariona in eno njegovo predavanje, ko je govoril o meta-dimenzijskih bitjih, ki se po njegovem hranijo s človeško življenjsko energijo - npr. v vojnah. Poleg Maxwell Jordana je bil tudi prvi, ki je pokazal na korelacijo tega, ker je govoril in okultnega jezika vlad in korporacij.

To kar je dejal Grusch, je pač dodatna potrditev. 

Na vprašanje : "Has U.S. made contact with non-human intelligence", je odgovoril z "I can not discuss that". Kot sem že napisal. Če bi bil odgovor na to vprašanje "NE", bi Grusch odgovoril, z "NE".
Všeč mi je, da je ta stvar od srede uradna in "on record". :)

Je pa res, da če si fan demonske politike trans-humanizma, WE Foruma, Klausa Schwaba, združevanja človeške biologije s stroji, prehranjevanja s ščurki, občega sado-mazohizma, vsiljevanja migracij, obče degeneracije in moralne dekadence, legalizirane prisilne konzumacije korporativnih zvarkov [a.k.a. "cepiva"], sovraštva do lastne rase, naroda in kulture, pedofilije, občih neredov, družbenega kaosa in nasilja, sovraštva do srednjega razreda, vojen, vojnih lobijev, ropanja populacije, izživljanja nad ljudmi, kraje zemlje kmetom pod pretvezo "okoljevarstva", zapiranja ljudi v covid kampe, ker niso cepljeni, pornografsko pederskih vsebin v osnovnošolskih knjižnicah,....ja, če ti je vse to super, potem se seveda ne boš strinjal, da je takšna politika "demonska", ampak se boš pretvarjal, da je naravnost nekaj najboljšega, kar je človeštvo kdaj počelo. LOL Dead 
Samo močno bolan in sprevržen človek se lahko spreneveda glede takšnih stvari.

Če pa človek premore delujočo možgansko celico, analitični um in kanček moralne integritete, potem se na nekem mestu v današnjem času enostavno mora vprašati, ali je zlo, ki prihaja iz Globalne Zahodnjaške politike in ki je usmerjeno proti nam [naj bo ZDA, EU ali Slovenska politika], sploh še človeško?


Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jul.2023 at 20:22
1. Niso mi to neumne zadeve, neumnih je večina, ki se v to poglablja oziroma jim to scvre možgane. Sam sem svoj dokaz da se na nebu dogaja nekaj zanimivega dobil že davno. Je pa res, da sem že preden je prišel net videl, koliko ljudi laže, koliko si izmišljuje, koliko je zavedenih, koliko je lahko napačno identificiranih in nehal. Tudi verjeti. Od takrat spet mislim, da bi bilo celo možno, da nas spremljajo. Ampak če so, so samo opazovalci (haha, ej te opice, kako se bodo scvrle) in mi tu ne moremo nič. S tako tehnologijo in inteligenco ne bi mogli tekmovati, tudi če zares obstaja. Lahko pa da gre za zemeljske zadeve. Bogve kje je že vojska in kaj delajo.... Vsekakor nočem postati tak kot ti, tudi zato tole malo spremljam, načeloma pa se od vsega skupaj distanciram. 

2. Serija je točno to kar je. Serija. Luškana študija medčloveških odnosov z nadnaravnimi elementi. Pač Spielberg je ful v Ufotih. A po tvoje ne semem gledat serij, filmov,...?

Tiste ščite in to o letu 1933 sem bral še predno si dobil net. Morda celo pred tabo. Jemljem vse skupaj z veliko zrni soli ker se je nekaj takega lahko spomnit, v vatikanske arhive pa skoraj nihče nima vpogleda. Tudi tista o ufocrashu bi bila komot iz trte zvita. Ampak kot rečeno sem nehal. Ne splača se. Bog ne daj, da bi postal tak kot ti in verjel v ufodemone ki vplivajo na našo politiko. Smile

Glede na to da naj bi celo ti verjel v freedom of speech, bom naredil točno to. Vzel si bom fr33dom of speach in jasno povedal, kaj se mi zdi glupo in kaj ne. Kdo ima prav bo nazadnje pokazal čas. Je pa totalno hecno kako mi pereš možgane, ker visim in pišem na metalskem forumu. Clap A nimate nekje kakega synthpop foruma, kjer bi lahko svoje misli delil z ostalimi? Vsekakor poročaj kako bo šlo.


Edited by devlin - 29.Jul.2023 at 20:51
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jul.2023 at 20:28
Originally posted by Heml Heml wrote:


100% Ostajam pri tej izjavi. Wink

Ne dolgo nazaj je nekdo dejal [parafriziram] : "Without taking into account a non-human factor, one can never fully understand Geo-Politics".

Jaz sem to sumil že vsaj enih 13 let, od kar je tu Gorjanec 2010 linkal Michaela Tsariona in eno njegovo predavanje, ko je govoril o meta-dimenzijskih bitjih, ki se po njegovem hranijo s človeško življenjsko energijo - npr. v vojnah. Poleg Maxwell Jordana je bil tudi prvi, ki je pokazal na korelacijo tega, ker je govoril in okultnega jezika vlad in korporacij.

To kar je dejal Grusch, je pač dodatna potrditev. 

Na vprašanje : "Has U.S. made contact with non-human intelligence", je odgovoril z "I can not discuss that". Kot sem že napisal. Če bi bil odgovor na to vprašanje "NE", bi Grusch odgovoril, z "NE".
Všeč mi je, da je ta stvar od srede uradna in "on record". :)

Je pa res, da če si fan demonske politike trans-humanizma, WE Foruma, Klausa Schwaba, združevanja človeške biologije s stroji, prehranjevanja s ščurki, občega sado-mazohizma, vsiljevanja migracij, obče degeneracije in moralne dekadence, legalizirane prisilne konzumacije korporativnih zvarkov [a.k.a. "cepiva"], sovraštva do lastne rase, naroda in kulture, pedofilije, občih neredov, družbenega kaosa in nasilja, sovraštva do srednjega razreda, vojen, vojnih lobijev, ropanja populacije, izživljanja nad ljudmi, kraje zemlje kmetom pod pretvezo "okoljevarstva", zapiranja ljudi v covid kampe, ker niso cepljeni, pornografsko pederskih vsebin v osnovnošolskih knjižnicah,....ja, če ti je vse to super, potem se seveda ne boš strinjal, da je takšna politika "demonska", ampak se boš pretvarjal, da je naravnost nekaj najboljšega, kar je človeštvo kdaj počelo. LOL Dead 
Samo močno bolan in sprevržen človek se lahko spreneveda glede takšnih stvari.

Če pa človek premore delujočo možgansko celico, analitični um in kanček moralne integritete, potem se na nekem mestu v današnjem času enostavno mora vprašati, ali je zlo, ki prihaja iz Globalne Zahodnjaške politike in ki je usmerjeno proti nam [naj bo ZDA, EU ali Slovenska politika], sploh še človeško?



Ni panike, whatever, daj mi samo razloži, glede na to da nisi ne kristjan ne islamist, kako definiraš demone?



Edited by devlin - 29.Jul.2023 at 20:32
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jul.2023 at 20:33
Ena super analiza dogajanja o UFOtih & sredinem zaslišanju v Kongresu ZDA. 

Richard Dolan je kvakademski zgodovinar [specializiran za hladno vojno & geo-politiko] in eden največjih poznavalcev tematike UFO & UFO prikrivanja s strani segnitih institucij. 

Tule je par zelo dobrih konkretnih argumentov proti tistemu, kar je govoril Gorjanec. Torej ne Vlada, ne Mediji nas ne nategujejo z UFOti & telimi pričanji. Gre se enostavno za razštelanost sistema. Očitno so v vladah ljudje tipa Elizondo & Grusch, ki si želijo, da bi te stvari po vseh teh letih KONČNO enkrat postale transparentne. Itak sta oba zapustila delovno mesto, ker - vsaj tako kaže - premoreta toliko osebne integritete, da nista hotela več biti del pregnitega sistema in anti-človeških institucij, ki drugega kot lagati in zavajati ne znajo.

In če vlade namerno lažejo, da bi nas prestrašile z UFOti & vesoljci in dosegle, da bomo še bolj odvisni od njih, zakaj potem vsi mediji komajda sploh poročajo o tem, med tem, ko razne pregnite institucije intelektualne kamene dobe tipa NASA vse skup direktno zanikajo? 
Če bi šlo za PSY OP, mar ne bi mediji & takšne ostudne pokozlane institucije, kot je NASA, 24-7 kokodakale o tem? Zakaj ta šizofrenost & protislovje? Kot bi en del pritiskal na plin, med tem ko institucije, vlada in mediji zategujejo ročno zavoro? 

Congress UFO Disclosure with Timothy Alberino and Richard Dolan



Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jul.2023 at 20:55
Originally posted by devlin devlin wrote:


Ni panike, whatever, daj mi samo razloži, glede na to da nisi ne kristjan ne islamist, kako definiraš demone?



Uporabil sem pojem "demonsko" in ne "demon".

Z Metaforo pa sem mislil preprosto na zlo, ki ga vi tako navdušeno podpirate. 

Z lahkoto bi lahko reku tudi "diabolično", "perverzno", "bolano", "anti-človeško", "v nasprotju z ljubeznijo do življenja", v nasprotju z "željo po resnici" - pač vse te ogabne packarije, ki takšne kot si ti poganjajo :) Vse to je "demonsko" ali pač "zlo".

In tule imaš še par lepih praktičnih primerov, kaj je to "demonsko" :

Quote
Je pa res, da če si fan demonske politike trans-humanizma, WE Foruma, Klausa Schwaba, združevanja človeške biologije s stroji, prehranjevanja s ščurki, občega sado-mazohizma, vsiljevanja migracij, obče degeneracije in moralne dekadence, legalizirane prisilne konzumacije korporativnih zvarkov [a.k.a. "cepiva"], sovraštva do lastne rase, naroda in kulture, pedofilije, občih neredov, družbenega kaosa in nasilja, sovraštva do srednjega razreda, vojen, vojnih lobijev, ropanja populacije, izživljanja nad ljudmi, kraje zemlje kmetom pod pretvezo "okoljevarstva", zapiranja ljudi v covid kampe, ker niso cepljeni, pornografsko pederskih vsebin v osnovnošolskih knjižnicah,....ja, če ti je vse to super, potem se seveda ne boš strinjal, da je takšna politika "demonska", ampak se boš pretvarjal, da je naravnost nekaj najboljšega, kar je človeštvo kdaj počelo.



Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jul.2023 at 21:12
Tenk yu Wink

May Lonnie Zamora's tic tac land on you. Clown


Edited by devlin - 30.Jul.2023 at 02:04
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2023 at 16:13
enkrat bi moral narest video kompilacijo z naslovom "shit that Jack Sarfatti says"  LOL

Jack Sarfatti - Congressional UFO Hearing




Kar bizarno kolk t.i. "tEoRiJ zARoTe" se bo izkazalo za rasničnih... Ne bi si mislil. Za UFOte se mi je vedno dozdevalo, da so resničen pojav, ker je enostavno preveč prič, da bi bilo vse kar izmišljeno in narobe identificirano, ampak stvari kot so :

- vlada ZDA v stiku z inteligenco, ki ni človeška
- Black Space Project
- Roswell

Za takšne stvari sem bil kakšnih 20 let nazaj skoraj 99.9% šur, da ne držijo.... Pa izgleda, da držijo.
Bizarno. Big smile

Aja pa SETI se valda spet ob tla meče in pljuva po Gruschu. SETI je res ena taka klasična institucija, ki dela točno obratno od tega, kar bi morala delat. LOL


Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2023 at 16:25

4K UFO Satellite Images Withheld From Congress




Also - Gruschu so zanikali pravico, da bi se s zainteresiranimi kongresniki sestal v "SKIF" okolju - se pravi na 4 oči, brez telefonov etc, kjer jim je bil pripravljen povedat vse.

Če nič ni, zakaj potem vse to izmikanje, cenzura in prikrivanje? Big smile


Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Aug.2023 at 15:45
Mal prečesal socialne medije včeri, da vidim, kaj si Slovenci mislijo o petku in kaj mislijo, da se jim je v resnici zgodilo. Bi rekel, da je šel procent folka, ki ne vrjame medijem, močno gor v zadnih 10 letih. 

Težko ocenim, koliko nas je, bi pa reku, da je vrjetno visoka korelacija med necepljenemi in tistimi, ki ne vrjamemo, da je bilo uničenje Slovenije v petek posledica religijskih mitov "klimatskih sprememb" :) In cepilo se nas ni na koncu skoraj 50%, oz. se nas ni pred državno medijsko represijo, skoraj nekih 70%.





Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Aug.2023 at 15:46
LOL keri idiot je ta Degrasse bebec.... 

DEGRASSE TYSON'S UFO MELTDOWN



Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Aug.2023 at 11:47
Originally posted by Heml Heml wrote:





Piloti? Bo že res. 
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Aug.2023 at 12:42
af kors! In 1/3 Slovenije je zalilo zaradi kravjih prdcev! [pravi folk na 3 dozah fajzerja]




Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Aug.2023 at 15:18
Driving and cutting trees is. 
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Aug.2023 at 15:29
Planet je bolj zašumljen kot 50 let nazaj, bodi bolj natančen. 
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Aug.2023 at 15:43
Zanimivo, vem za projekte v Indiji, Afriki in na Kitajskem, ampak lahko prispevaš statistične podatke oz kak članek? Nisem si mislil da je učinek takšen. Posluša se v glavnem o Amazoniji, kjer sekajo in požigajo za pridobivanje pašnikov. Poleg požarov v Avstraliji in Kanadi in drugod.

Edited by devlin - 08.Aug.2023 at 15:45
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11773
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Aug.2023 at 15:47
sej imaš člankov in vsega kokr hočeš: 
https://www.weforum.org/agenda/2018/08/planet-earth-has-more-trees-than-it-did-35-years-ago/

tudi slovenija: https://www.gozd-les.com/slovenski-gozdovi/statistika-gozdov/povrsina-gozdov

Eno je namerno pogozdovanje. Zadnja leta malo pada,zaradi požarov, žleda in vsega boga kar smo meli.

Drugo pa to, da globalna CO2 koncentracija pomaga pri naravni pritasti. Dobesedno gozd gre višje tako ko gorskih legah kot tudi proti poloma.

Ampak neki je gozd kot sam, drugo je, da bijemo bitko z avti, da se v mesta drevesa naseljujejo. In pri tem zmagujemo, vsaj v evropi. 

Se pustim drugače pregovorit.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Aug.2023 at 15:50
Zelo zanimivo, tnx. Mrbit pa še obstaja kaj upanja za ta planet ker sem zadnje čase že precej v doomy razpoloženju Embarrassed

Edited by devlin - 08.Aug.2023 at 15:56
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Aug.2023 at 09:22
Upanje za planet itak da je, za človeštvo slabš kaže. 
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Aug.2023 at 16:32
Tudi sam mislim tako ali pa moram malo offat Cattle Decapitation slušanje. 
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Aug.2023 at 15:15
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Aug.2023 at 16:30
Nadvse fascinantno : 

Pred kakšnim tednom so iz roba Perujske đungle prišle novice, da se lokalci soočajo s čudnimi bitji, ki jih ugrabljajo, lebdijo nad tlemi, so cca 2m visoka in občasno za seboj puščajo trupla ljudi, ki na moč spominjajo na "cattle mutilation" pattern. 
Se pravi odstranjeno je mehko tkivo brez prelite kaplje krvi s kirurško natančnostjo.

In Perusjka vlada je pršla na dan z nevrjetno trditvijo, da ilegalni lovci na zlato uporabljajo "jet packe", se preoblačijo v Aliene in strašijo lokalno prebivalstvo. LOL HAHAHAHAHA
 
K to je res ful pametna ideja, če si ilegalni lovec na zlato - kako bi čim manj pozornosti pritegnu nase? Ja da se greš preoblečt v aliena in z jet packom letaš okol, da pol cel svet govori o tem, afkors! LOL


Drugač pa je tale tip odraščal dol s temi lokalci v najstniških letih in pravi, da jim pravijo "los Pelacaras" in gre za tam vsem poznan pojav, ki se ni začel dogajat prejšni teden. Sprenevedamo se dalje! LOL

Illegal Miners dressing up as Aliens using Jet Pacs. HAHAHA LOL To ti je uradna razlaga.... Big smile


Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Aug.2023 at 16:37
Tole sem še hotel pustiti tu :

RedPandaKoala se je vrnil z nevrjetnim dokumentarcem.

Science and UFOs




3 urna natančna analiza uradne metodologije prikrivanja UFO realnosti zadnih cca 80 let. Prikaz prikrivanja in cenzure s strani mainstream znanstvenih smeti. Od tega, da je bil izmeček Carl Sagan jeben CIA asset, pa do tega, kako je letalstvo vedno v javnost lansiralo samo UFO primere, ki jih je bilo sposobno pojasniti, nepojasnene pa prikladno poskrilo etc...

Vrhunski dokumentarec sem zaenkrat pogledal 2x, a ga bom zagotovo še večkrat.

Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2023 at 19:16
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Aug.2023 at 10:27
Originally posted by devlin devlin wrote:

Dober kanal




A ta kanal je dober samo, ko pljuva po UFOtih, ali tudi, ko pljuva po feminizmu?


Si kdaj vtipkal v search besedo "feminizem" na tem kanalu? Big smile LOL


Ene par naslovov od Thunderf00ta : LOL

https://www.youtube.com/@Thunderf00t/search?query=feminism

- Why do people laugh at 'feminist research'?
- Why 'Feminism' is poisoning Atheism (Part 1)
- Feminism versus FACTS (RE Damsel in distress)
- Why 'feminism' poisons EVERYTHING
- CRAZY Feminist tries to get me fired: BACKFIRES SPECTACULARLY - tip se je z eno zmešano sfanatizirano feministko celo zapletel v neke osebne drame. LOL
- How Feminism CASTRATED New Atheism!
- Feminism: So CRAZY that EVERYTHING is sexist!
- Which is worse? Christian Reason, Feminism, Islam or Scientology?

TOTD: How stupid does feminism have to be before it fails?


Anti-feminističnih videov na njegovem kanalu je neomejeno.... LOL



Sicer pa Youtuber Thunderf00t trdi, da so Mornariški Piloti ZDA 2004 gledali galebe in jih zamenjali za UFOte. LOL

Pač vsaka država na svetu ima eno najstrožjih selekcij glede kadra, ki ga zaposli za upravljanje z bojnimi letali. ZDA imajo še posebno selekcijo, ko gre za mornariške pilote. Fravor je pa poveljeval še posebni enoti - mism, da je blo ime enote "Black Aces", sam nism več 100% šur.

In torej ta folk - več njih - so torej po Thunderf00tovo vsi umsko fukneni & so kljub letom treninga in šolanja enkrat - točno takrat, ko UFO denyerji to potrebujejo, galebe zamenjali za UFOte.  LOL Drugač pa se ne motijo pri interpretaciji inštrumentov v pilotski kabini. Ne vem za vas, amapk prej od tegale cepca, bom vrjel gospodu, ki sliši na ime Chris Leto : https://www.youtube.com/@ChrisLehtoF16
Tip je bil namreč sam pilot letala F 16 in za razliko od Thunderf00ta zna dejansko kaj razbrati iz tistih posnetkov UFOtov iz 2004. Njega je stvar tolk prepričala, da je sam lansiral YT kanal zaradi tega incidenta in se je priključil boju za javno transparentnost UFO realnosti.


Ta norost zanikanja UFO realnosti se bliža stopnji ploščate zemlje. Še danes obstaja folk, ki je prepričan, da je zemlja ploščata in ne dvomim, da bo čez 100 folk še vedno nek folk, ki bo prepričan, da je vsak UFO balon, swamp gass, galeb, planet venera & ostali nesmisli. LOL



Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Aug.2023 at 15:18
Sej sem vedel da se boš na to obesil. Me sploh ne zanima, živim mimo tega in se ne ubadam s tem. 

Kar pa se ufotov tiče pa jih lepo debunka. Thumbs Up

Mi je pa hecno u nulo kako si fasal svoj standard popizditis, oz dyzitis, ko sem rekel, da bi nas taka inteligenca obravnavala kot ščurke, oz morske prašičke at best, pol pa limaš neke linke da kao redno čedno secirajo neke čikanose sredi džungle.

Kar se amerov tiče nimajo po mojem ama nič. Ne verjamem da bi ena bitja prečila ves ta čas in prostor zato, da bi jim tukaj crknil akumulator in bi padli dol. Pa tudi če bi, bi verjetno prišli po svoje. Antigravitacija, hladna fuzija, vsa ta teoretična fizika oz. hipotetična v praksi (še) ne obstaja. Vsaj na tem planetu. Get a grip with it. Vse skupaj ko nekaj kao priznavajo in hkrati zanikajo je samo en false flag za prikrivanje resničnih skunkworks in black projects armije najverjetneje.


Edited by devlin - 26.Aug.2023 at 07:06
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3801
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Aug.2023 at 19:59
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Sep.2023 at 03:20
Originally posted by devlin devlin wrote:

Sej sem vedel da se boš na to obesil. Me sploh ne zanima, živim mimo tega in se ne ubadam s tem.


Mimo česa? Feminizma? To je pa res bizarna izjava za tako izrazitega & sfanatiziranega levaškega političnega ideologa. Glede na to, kolk tu oglašuješ svojo libshit ideologijo, je pa res skrajno protislovno, da ob enem "živiš mimo" ene centralnih komponent levaške moderne ideologije. LOL LOL A pa to tudi drugim libshit kolegom poveš, da živiš mimo feminizma? Big smile

Zakaj pa živiš mimo tega? Pa ja da ne priznaš, da je feminizem mimo? Big smile


Quote
Kar pa se ufotov tiče pa jih lepo debunka. Thumbs Up


Debunka? 

Se pravi trdiš, da so Fravor in kompanija - torej svetovna elita elite vojaških pilotov - opazovali galebe, jih zamenjali za UFOje in se šli s tem failom blamirati v javnost? Big smile

Tebi se res na 100km vidi, da pojma nimaš o tej tematiki in si nikoli nisi vzel časa, da bi karkoli v zvezi s tem zares nadrobno počekiral.


Quote
Mi je pa hecno u nulo kako si fasal svoj standard popizditis, oz dyzitis, ko sem rekel, da bi nas taka inteligenca obravnavala kot ščurke, oz morske prašičke at best, pol pa limaš neke linke da kao redno čedno secirajo neke čikanose sredi džungle.

Analogija s ščurki je nonsense in nima smisla. Ščurki [z nekaterimi izjemami] niso človeška bitja in niso sposobni samo-refleksije, me pa ne preseneča, da se ti identificiraš z njimi.

Bi ignoriral Perujski incident, če ne bi ven pršla totalno bizarna "uradna" razlaga Perujske vlade. Prav ne razumem zakaj to počnejo. Kar se mene tiče [v kolikor je njihov namen stvar prikrivati], bi mnogo več naredili, če bi bili samo tiho in bi šla stvar mimo mene. 
Ko pa pridejo na dan z idejo, da folk, ki ilegalno koplje zlato v đungli, skače okol preoblečen v aliene, nosi neprobojne jopiče in uporablja jet-packe & straši lokalno populacijo, se pač moram nasmejati. LOL Samo takšen bedak, kot si ti, lahko vedno znova vrjame takšnim vladnim pravljicam.

Pač linkani T. Albertino je slučajno v najstniških letih živel dol s tem folkom, ki trdijo, da so jih napadli "alieni" in če je Perujska vlada menila, da je nujno, da pride na dan s tako kretenskimi razlagami, potem se kar se mene tiče poveča vrjetnost, da se je neki bizarnega dol res dogajalo. In omenjeni Albertino, ki stvar pozna mnogo bolje, kot ti, ker je s temi ljudmi skupaj živel, pravi, da to ni nova stvar, ampak stvar, ki se ponavlja.

Quote
Kar se amerov tiče nimajo po mojem ama nič. Ne verjamem da bi ena bitja prečila ves ta čas in prostor zato, da bi jim tukaj crknil akumulator in bi padli dol.


Od kje ti ideja, da me zanima mnenje o tako kompleksnem fenomenu, ki ga nihče na tem svetu ne razume, od totalnega bedaka, ki je že po naravi neumen, zraven še nerazgledan in nima niti jajc, da bi iskreno javno povedal, kar si misli?

In ja - tale "argument" si potegnil iz riti Thunderf00ta, ki se je obesil na to idejo.

Zakaj potem Grusch trdi, da ima ZDA v lasti cca 12 UFO plovil, ki niso človeškega izvora? V čem je point? Ne on, ne vlada ZDA, ne nihče drug ni kaj dosti profitiral iz te štorije. Edino mediji so si nabrali malo pozornosti in $$$. To je vse. Grush kaj drugega, kot osebnih napadov, mizernih poiskusov diskreditacije na račun njegovega PTSDja & osebnega pljuvanja ni kasiral. Finančnih koristi od tega ni imel. Zakaj si uničevat življenje za par ur javne pozornosti, če je tvoja štorija lažna?


Quote
Pa tudi če bi, bi verjetno prišli po svoje. Antigravitacija, hladna fuzija, vsa ta teoretična fizika oz. hipotetična v praksi (še) ne obstaja. Vsaj na tem planetu.



Zdej me Beblin uči, kakšna "fizika" "obstaja" na tem planetu. Big smile Ti niti mainstream kvakademske fizike ne poznaš, zakaj pol tle kokodakaš o naprednih konceptih, ki so več kot očitno načrtno javno marginalizirani z namenom cenzure? LOL

To da so nekateri mal bolj resni mainstreamerji [ala Avi Loeb, Eric Weinstein.. etc...] začeli resno razpravljati o teh zadevah, te tudi ne zanima, ne? Je že bolj varno vztrajati na mainstream okopih in srati po vsem, kar za samo 1 mm ostopa od vaših primitivnih dogmatičnih prepričanj.


Quote
Get a grip with it. Vse skupaj ko nekaj kao priznavajo in hkrati zanikajo je samo en false flag za prikrivanje resničnih skunkworks in black projects armije najverjetneje.



Grip with what? Mene te zadeve zanimajo od kar vem zase in sem se naučil brati. Vedno sem imel občutek, da je nekaj na tem. Kaj misliš, da bom sedaj nehal o tem javno pisati zato, da tebe ne bo srbela kognitivna disonanca in ne boš trigan? LOL

Bullshit. Še leto nazaj so bili vse baloni, swamp gass, svetilniki, galebi, vremenski baloni, lokalna Voronež folklora, otroci v Zimbabvejski šoli so leta 1994 lutkovno predstavo zamenjali za aliene ...
Sedaj pa, ko tvoji gospodarji menijo, da s takšnimi poniževanji zdravega razuma ne morejo več brzdati kontra narativa, so naenkrat vse "črni programi" in skrivna testna letala. LOL
VSE - samo, da se ne bi soočili z realnostjo, da človeška civilizacija ni edina v Vesolju. LOL 

Mism saj - vi kar. Ostanite naprej ignorantska tesla. Vam nihče ne brani. Dokler imam možnost dostopati do decentraliziranih informacij, bom čekiral stvari, ki me zanimajo naprej in se vam smejal.

Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Sep.2023 at 12:55
Tebi 'je rekel' res pomeni 'to je res' dokler se sklada s tvojimi predstavami o svetu ne? Samo še tole, res ne obvladam fizike, zato pa poznam dosti ljudi ki jo. Koliko pa je ti obvladaš? Mrbit če bi ti znal komunicirati na nekem osnovnem nivoju bi ti odgovoril še kaj, ampak tako pa nima smisla. Wink

Edited by devlin - 03.Sep.2023 at 15:13
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Sep.2023 at 10:58
Nevem kam bi tole fliknil, recimo da nekam, kjer smo se znal okol vremena užgat.. 
Burning man 2023 v puščavi - letos v poplavi.

Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Sep.2023 at 09:44
Originally posted by devlin devlin wrote:

Tebi 'je rekel' res pomeni 'to je res' dokler se sklada s tvojimi predstavami o svetu ne?  Wink

Beblin je spet ostal brez argumentov in spet izkrivlja mojo prvotno trditev. LOL

prvotna trditev : 

Quote
Zakaj potem Grusch trdi, da ima ZDA v lasti cca 12 UFO plovil, ki niso človeškega izvora? V čem je point? Ne on, ne vlada ZDA, ne nihče drug ni kaj dosti profitiral iz te štorije. Edino mediji so si nabrali malo pozornosti in $$$. To je vse. Grush kaj drugega, kot osebnih napadov, mizernih poiskusov diskreditacije na račun njegovega PTSDja & osebnega pljuvanja ni kasiral. Finančnih koristi od tega ni imel. Zakaj si uničevat življenje za par ur javne pozornosti, če je tvoja štorija lažna?

Straw Man Fallacy : 

Quote
A straw man fallacy (sometimes written as strawman) is the informal fallacy of refuting an argument different from the one actually under discussion, while not recognizing or acknowledging the distinction.[1] One who engages in this fallacy is said to be "attacking a straw man".

Torej mene zanima ZAKAJ je Grusch trdil, kar je trdil, ne da trdim, da so njegove trditve resnične, ker se skladajo z mojimi "predstavami o svetu". 
Iskreno mi pred njegovimi trditvami ni padlo na pamet, da bi ZDA lahko posedovale kakršnekoli naprave nečoveškega izvora. Edino, kar je bilo moč zaslediti v zadnih letih, so bile mism, da anonimne trditve iz Pentagona, da bi naj določene korporacije industrijskega vojnega lobija razpolagale z meta-materiali. [potencialno nezemljeskega izvora]. 

V vsakem primeru me zanima zakaj je Grusch šou s tem v javnost. 


Quote
Samo še tole, res ne obvladam fizike, zato pa poznam dosti ljudi ki jo. Koliko pa je ti obvladaš? Mrbit če bi ti znal komunicirati na nekem osnovnem nivoju bi ti odgovoril še kaj, ampak tako pa nima smisla.

Res je - pojma nimaš o fiziki. Še Gimnazijske, ki je nekje na stopnji Fizike izpred 300 let, nisi uspel spravit skoz, ker si teslo. 
Obvladam je ne, mi je pa zagotovo poznana bolj, kot tebi. 
To sicer ni bil moj point in seveda si šel mimo mojega pointa, ker greš vedno mimo mojih pointov, ker nimaš poštenih namenov. 

Moj point je, da si ti nisi vzel časa, da bi se podrobneje seznanil z relanostjo UFO pojava in da nimaš pojma o fiziki, ki stoji za realnostjo UFO fenomena in na pamet iz riti govoriš o tem, da "taka fizika še ne obstaja" - what ever that even means. 

Jaz komuniciram na nivoju, ki je identičen nivoju tistega na drugi strani. Me veseli, da si se ugasnil, ker me ne interesira komunikacija z bebcem, ki se mu ne ljubi vzeti časa, da bi si stvar podorobno pogledal, a kljub temu čuti neusahljivo željo po modrovanju o stvareh, o katerih nima pojma. 
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 160161162163>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 1,063 seconds.