Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - Ostala glasba poleg metala - priporočila
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ostala glasba poleg metala - priporočila

 Post Reply Post Reply Page  <12345 28>
Author
Message
Primus View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Primus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Dec.2007 at 06:59
Originally posted by Wulf Wulf wrote:

pa juno reactor definitivno :|


Juno Clap
My disco queen, let's disco!
Back to Top
Jure View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jure Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jan.2008 at 14:45
Originally posted by Norther Norther wrote:

Originally posted by devlin devlin wrote:

Kaj pa Wagner LOL
To je hitlerjeva muzka, drgač pa zakon.

Big%20smile Hitlerjeva muska? Mwahaha! LOL LOL
Za Wagnerja poslušat pa rabimo še nekaj časa...

Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jan.2008 at 15:59
Spet vas nadoziram z eno dozo 80's cheesy pop-a:
 
Men at Work - Down Under (komad je itak klasika, spot sm pa šele učer prvič vidu in je prov zabavn - še clo pripomore k razumevanju besedila Smile)
 
Men at Work - Overkill (ta komad sm pa prvič slišu v eni epizodi 'Scrubs', sicer akustično verzijo, ki mi je mal bol všeč kot ta)
 
... po pa še en izlet v 60-ta:
 
Vanilla Fudge - You Keep Me Hangin' On (so mel se mi zdi, da NWOBHM-jevci Nightwing priredbo komada že v začetku 80-ih, bolj znana je pa priredba od Kim Wilde iz 1987... drgač mi je pa največji car u videu Carmine Appice (kasneje bobnar pri King Cobra in kratk čs tud pr Ozzy-u), brat od Black Sabbath/Heaven & Hell/Dio bobnarja Vinny-a Appice-ja)
 
+ HOLY FUCK!!! kva sm pa lihkr najdu. Ne vem, če je kdo od vas spremlu ponovitve oddaje Beat Club pred leti na 3sat programu. No takrt sm spoznou ta bend:
 
Spirit - 1984 & 2 komada (band se je proslavil tud po zaslugi Led Zeppelin, ki so si od njih 'sposodl' intro za Stairway To Heaven)
 
Te pa zihr poznate (men nažalost samo še bes vzbujajo, ker mi je dve njihove plate en cigan od sošolca spizdiu):
 
Ten Years After - Good Morning Little School Girl (z meni ukraden plate Shhhh se mi zdi in prav tako posnetek iz Beat Cluba)
Back to Top
FINc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1086
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FINc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jan.2008 at 16:04
Ja Land down under je prou zakon videospot.Tak smešnSmileJs sm ga tut šele ene 2 mesca nazaj prvič vidu.
Back to Top
FINc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1086
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FINc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jan.2008 at 16:11
Drugač pa zadne cajte dost poslušam rock iz 60ih pa 70ih.Pink Floyd, Doors, Led Zeppelin.
Od slo pa Niet pa AliEn (ker je Leva scena ena bolših slo plat nasploh).
Back to Top
Katana View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 25.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1838
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Katana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jan.2008 at 19:34
beatli
queen -sam par komadov
depeche mode
kšni te stari hiti iz 60,70,80ih

od današnje muske pa loreena mckennit, ian anderson, songs from a secret garden. muska za sproščanje ;)
Back to Top
Katana View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 25.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1838
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Katana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jan.2008 at 19:36
aja..rock sm pozabla:
divlje jagode
pink floyd
riblja čorba
motley crue

pa še kej bi se najdl
Back to Top
FINc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1086
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FINc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jan.2008 at 20:14
Freia posluš si pol Blackmore,s night.Men zakon muska za sproščat.
Back to Top
Hopsy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Canada
Status: Offline
Points: 1320
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hopsy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jan.2008 at 20:40
sej nevem če je to že kdo predlagal, sam ne spremlam debate ker pač..je ne. za nazaj se mi pa tut ne da brat..
nemetal ki je poslušljiv občasno s strani mene:
devin townsend band - najbolši rock/metal/nevemkaj EVER!
bon jovi - definitivno dabest ever thing sploh skor bl ne no..
body count- EVIL DICK!
placebo-sej so zafixani gayi, and i like it!
red hot chily pepers, the white stripes, system of a down,static-x,in še precej nu-metala(not-metal)..
to bi blo to
... Each morning when I awake, I experience again a supreme pleasure - that of being Hopsy ...
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2008 at 10:33
Mc Solaar - Nouveau Western

http://www.youtube.com/watch?v=feXhd8e99do
(s podnapisi)
Back to Top
Katana View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 25.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1838
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Katana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2008 at 18:54
heh, hvala.. se že lovda ;)
Back to Top
SpArDa View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 08.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SpArDa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jan.2008 at 00:14
Klasika, Filmska glasba, Glasba iz računalniških iger, priredbe prejšnjih zvrsti za pihalni orkester, Slon in sadež...

Edited by SpArDa - 14.Jan.2008 at 00:15
ZNANJE JE NOČ!
Back to Top
dupli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Cayman Islands
Status: Offline
Points: 1535
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dupli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jan.2008 at 14:16
Originally posted by SpArDa SpArDa wrote:

Klasika, Filmska glasba, Glasba iz računalniških iger, priredbe prejšnjih zvrsti za pihalni orkester, Slon in sadež...
 
ej, a poznaš kako fajn stran za kej tega dol povlečt? se spomnem smo par odličnih komadov igrali, bi pa rad v malo bolj profesionalni izvedbi to slišal :)
...vsaj sendvič z mortadelo.
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jan.2008 at 19:57
John Zorn
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
SpArDa View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 08.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SpArDa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jan.2008 at 20:09
Originally posted by dupli dupli wrote:

Originally posted by SpArDa SpArDa wrote:

Klasika, Filmska glasba, Glasba iz računalniških iger, priredbe prejšnjih zvrsti za pihalni orkester, Slon in sadež...
 
ej, a poznaš kako fajn stran za kej tega dol povlečt? se spomnem smo par odličnih komadov igrali, bi pa rad v malo bolj profesionalni izvedbi to slišal :)


Jst bi tut rad link do kake take strani ,ker  bi men to tut za samo igranje ful pomagal... upajma da se naju kdo usmili...Smile
ZNANJE JE NOČ!
Back to Top
Nordy Nuš View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nordy Nuš Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jan.2008 at 12:28
Blackmore's night je fajn, no odvisno keri komadi :)

Zdajle poslušam album Jan Garbarek "I took up the runes". Tak ambient jazz s skandinavskimi folk elementi, čeprav nisem poznavalka :P Mi je pa všeč za brat knjigo oz. sproščanje :)
Back to Top
Catherine View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Catherine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jan.2008 at 13:02
Barry White!!
Mou duši sám Lucifer si vzal.

Back to Top
pogan View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 145
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pogan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jan.2008 at 17:58
ajd še jst:
 
elektronika: Jean Michelle Jarre, Kraftewerk, Tangerine Dream
 
pagan ambient: Lord Wind, pozni Burzum, Perunwit
 
neo-folk: Krinytza
 
rock: Pink Floyd, Led Zeppelin
 
klasika: Wagner, Bach, Beethowen
Back to Top
Grazyn View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 123
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Grazyn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jan.2008 at 12:17
70-ties Obscure Rock Evil%20Smile

Edited by Grazyn - 24.Jan.2008 at 12:17
Back to Top
Pujs View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 07.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pujs Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jan.2008 at 14:34
alo.. a se ga lohk nasekaš če si na antibiotikih?
 
ni dokazan da škodujejo niti ni dokazan da ne škodujejo (firme se seveda bojijo testirat)
 
Primeri drugih pa kažejo tud neki na pol.. znani so primeri k jo folku ful zadogajal k so bli na antibiotikih in valda ful je tud primerov kjer je blo vse obično.. Ampak! Nikjer ni dokazov da tistmu folku k je v tej situaciji (alkohol+antibiotiki) zadogajal da so za to krivi antibiotiki. Mogoče jih je zjebala psiha.. slab dan.. karkoli
 
Torej.. temna svilena tančica skrivnosti je še zmeri neodmaknjena
mandarine z vikikremo prosim
Back to Top
dupli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Cayman Islands
Status: Offline
Points: 1535
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dupli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jan.2008 at 14:48
iz mojih izkušenj se ga komot lahko. je večkrat pršlo tako da je bu žur pa jst na antibiotikih, ni blo kakega novga efekta kot drgač. zna bit da je tudi odvisno na kjerih si. bolj pomembno vprašanje je, če antibiotiki delujejo kokr bi mogli.
sicer pa je bolj pametno da spustiš žur pa se lepo pozdraviš kukr je treba, pa se ga pol nasekaš če že ne gre brez :)
...vsaj sendvič z mortadelo.
Back to Top
Pujs View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 07.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pujs Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jan.2008 at 15:01

ja baje da se zmanša učinkovitost antibiotikov.. v enih primerih pa celo poveča

sej sm ga pil k sm bil na antibiotkih sam takrt mi niti na pamet ni pršl da je to lohk kao nevarn.. :)

pr men je mal v glavi problem k nikjer ne najdem 100% odgovora a škoduje al ne.. nočm pol ob enih zutri tm ležat k tresoča 70 kilska vreča dreka s špricajočo peno iz ust
Hvala za mnenje :)


Edited by Pujs - 24.Jan.2008 at 15:02
mandarine z vikikremo prosim
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jan.2008 at 01:52
Kolkr je men znano, pjačo z antibiotiki odsvetujejo bolj zaradi tega, ker antibiotiki pomagajo tvojemu imunskemu sistemu, s pjačo pa le-tega oslabiš in je zarad tega učinek slabši. Da se je torej alkota bolje izogibat zarad bolezni same, kajti tako se telo proti njej lažje bori, ne pa da ga ti še dodatno obremeniš s pijačo.
 
Sicer pa je antibiotikov kar nekaj vrst, pri katerih se mehanizem delovanja zelo razlikuje, tako da je najbolje, če prebereš navodila. Cefalosporini naj bi z alkoholom včasih povzročali slabost, recimo.
Back to Top
Pervertor View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 28.Nov.2007
Status: Offline
Points: 59
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pervertor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jan.2008 at 15:31
če ne marate glasbe lahko probate to - http://noisepedia.org/ablablablablabla/

priporočam še power electronics (Brighter Death Now, Genocide Organ, Whitehouse...)
Back to Top
demshy View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote demshy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Feb.2008 at 12:28
NWA & Cypress Hill ;)
Back to Top
mojcart View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 12.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mojcart Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Feb.2008 at 13:27
The Mars Volta
 
 
enjoy
Back to Top
Ozee View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Antarctica
Status: Offline
Points: 779
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ozee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Feb.2008 at 14:32
80`s pop like top gun sound track,old school rock...to je to :)
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Feb.2008 at 15:10
js sm učeri prvič slišu bend Another Animal... projekt članov Godsmack in pa Whitfield Crane-a (Ugly Kid Joe frontman). tak alter/rock/metal... na momente mi ful vleče na Alice In Chains. men je ful kul, sploh k sm največji fen od UKJ in mi je Whit najbol peuc.
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
Dale Cooper View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 113
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dale Cooper Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Feb.2008 at 16:19

Men osebno so bend nad bendi Pixies, njihova muzka je brezčasna, nikoli ne zveni zastarelo, ampak vedno sveže in izvirno, še posebi albuma Doolitlle in Surfer Rosa (poslušaš Monkey gone je zame osebno komad, ki je prehitel časSmile). Drgač pa najbolj paše filmska muzka (Twin Peaks, Fargo), pa bendi kot so npr. Sex Pistols, System of a down, Offspring (v bistvu sam album Ixnay on the hombre), The White  Stripes, Marilyn Manson (njegov zadnji album sicer ni presežek), The Distillers, Queens of the stone age, Placebo itd.

Sicer sem glede glasbenih skupin precej izbirčen, še posebi kar se tiče slovenske muzke, kjer mi je 99% glasba za cajtom in obupno zastarele (začenši z govedino Zoran Prdin). Edini, ki so mi od domačic všeč, so že razpadli Traffic Religion (ki jih itak nihče ne poznaSmile), Elvis Jackson, Racija pa Nieti.
Back to Top
WildSpirit View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote WildSpirit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Feb.2008 at 15:53
The Dubliners Clap


....
Well it's all for me grog, me jolly jolly grog,
It's all for me beer and tobacco....


....As I went home on Monday night as drunk as drunk could be
I saw a horse outside the door where my old horse should be....




Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Feb.2008 at 16:45
Flogging Molly špilajo taisti komad...Irska narodna...
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Feb.2008 at 20:56
Eh, Irci špilajo vse po spisku, ker so to narodne muzike in si jih noben avtorsko ne lasti. Moram pa reči da mi je bil vedno veliko večji filing gledati manjše in pri nas neznane bande kot Dublinerse, ki so mi v živo izpadli preveč komercialni in zlajnani.
Mi je pa največja faca po preformansu Paddy O'Connor. On je pa čist mem in prfuknjen - v pozitivno zabavnem smislu.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
WildSpirit View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote WildSpirit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Feb.2008 at 07:59
Ja, to je čist res...
Kar se pa manjših 'domačih' bendov tiče, ki šrpilajo Irsko musko...Beer Belly Wink
 
 
 
 
Back to Top
spiral View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 21.Nov.2007
Location: Albania
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote spiral Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Feb.2008 at 12:03
faith no more ... the real thing & angel dust
kyuss - alles
iron butterfly - in a gadda da vida
huno reaktor - matrix stuff
...
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Feb.2008 at 21:33
Originally posted by devlin devlin wrote:

Eh, Irci špilajo vse po spisku, ker so to narodne muzike in si jih noben avtorsko ne lasti. Moram pa reči da mi je bil vedno veliko večji filing gledati manjše in pri nas neznane bande kot Dublinerse, ki so mi v živo izpadli preveč komercialni in zlajnani.
Mi je pa največja faca po preformansu Paddy O'Connor. On je pa čist mem in prfuknjen - v pozitivno zabavnem smislu.


jst bi pa dau vse dab jih widu enkrat.
boli me kurac če so komercialni.
muzka pa ni
muzko majo pa totalno zakon
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2683
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Feb.2008 at 23:18
Js pa zaj ful new age poslušam! ql muzika! tak za relax! Smile
Nomen est omen.
Back to Top
moser View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote moser Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Feb.2008 at 09:03
Originally posted by demshy demshy wrote:

NWA & Cypress Hill ;)


to ti je muska ja...zakon!
Back to Top
(=cegu=) View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 641
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (=cegu=) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Feb.2008 at 16:20
kdo izvaja u originali I AM A WARRIOR????
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Feb.2008 at 18:46
[/QUOTE]jst bi pa dau vse dab jih widu enkrat.
boli me kurac če so komercialni.
muzka pa ni
muzko majo pa totalno zakon
[/QUOTE]
 
Uleti kdaj na Bled na Okarino, boš še kaj boljšega videl, Dublinersi so pa pomojem že v bolnici na kisiku, vsaj banjo player je bil leta nazaj v Ljubljani že tik pred zdajci. Sedel, bil čisto naglušen, samo enkrat nekaj zamomljal, ampak igral pa res dobro, sploh na mandolino.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Feb.2008 at 21:21
hehe ti sam puwej kdaj je?

kukr sm reku boli me če igrajo.sam da IGRAJOBig%20smile
pa dj jih JEST enkrat widm
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Feb.2008 at 15:45
HMMM....The list is long but destinguished:)
T.Rex-maaa kaka glasba ej
Mott The Hoople
David Bowie-Ziggy era predvsem
Status Quo
Rod Stewart
Alice Cooper
SLADE!!!!!!!!!
Sweet
Queen
Dire Straits
The Moody Blues
JETHRO TULL!!!!!!
Deep Purple
Led Zeppelin
Roxette
Heart
Belinda Carlisle
Cindy Lauper
Duran Duran
 
ma ogromno je tega...
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Feb.2008 at 15:45
seveda še Toto, Foreigner, Journey, Marillion, Saga
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
WildSpirit View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote WildSpirit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Feb.2008 at 16:04
Originally posted by devlin devlin wrote:

[/QUOT
jst bi pa dau vse dab jih widu enkrat.
boli me kurac če so komercialni.
muzka pa ni
muzko majo pa totalno zakon
[/QUOTE]
 
Uleti kdaj na Bled na Okarino, boš še kaj boljšega videl, Dublinersi so pa pomojem že v bolnici na kisiku, vsaj banjo player je bil leta nazaj v Ljubljani že tik pred zdajci. Sedel, bil čisto naglušen, samo enkrat nekaj zamomljal, ampak igral pa res dobro, sploh na mandolino.
[/QUOTE]

kaj kaj kaj??? jst bi tut na kej tazga šla :P Javi ko bo, sam kurc, toj deleč, na takih 'zabavah' je pa greh NE pit...
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2683
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Feb.2008 at 21:02
Hawkwind! Lemmy je bil pri njih pred Mötörheadi! So called Space rock! Hassan I Shaba je taki zakon!  hashish hashin
hashish hashin
hashish hashin
hashish hashin
hashish hashin
hashish hashin
hashish hashinSmile
Nomen est omen.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Feb.2008 at 13:55
[/QUOTE]kaj kaj kaj??? jst bi tut na kej tazga šla :P Javi ko bo, sam kurc, toj deleč, na takih 'zabavah' je pa greh NE pit...
[/QUOTE]
 
Bom odprl topic ko bo, če se bom spomnil. Enkrat sredi jeseni je po mojem.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Feb.2008 at 22:09
Uh, 14. marca nastopa u Ljubljani The Tolkien Ensemble...
 
16. maja pa znova pride u Ljubljano Lord Of The Dance... če bo cajt dopušču grem zihr spet gledat.
Back to Top
WildSpirit View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote WildSpirit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Feb.2008 at 12:30
The Beach Boys! Smile
Back to Top
(=cegu=) View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 641
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (=cegu=) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Feb.2008 at 13:57
Originally posted by rožica rožica wrote:

Uh, 14. marca nastopa u Ljubljani The Tolkien Ensemble...
 
16. maja pa znova pride u Ljubljano Lord Of The Dance... če bo cajt dopušču grem zihr spet gledat.


a so to uni k so bli že lans let an....če so bli jih ne grem več gledat k so pofejkani
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Feb.2008 at 15:49
Pofejkani? Zakaj? Js sm jih gledu par let nazaj in mi je blo zlo všeč. Kaj naj bi blo pofejkanga nevem. Dobr šov uglavnem.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Feb.2008 at 19:03

Njihov Cry of the Celts je zakon!!!

The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 28>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,438 seconds.