Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - Ostala glasba poleg metala - priporočila
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ostala glasba poleg metala - priporočila

 Post Reply Post Reply Page  <1234 28>
Author
Message
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Nov.2007 at 18:25
men sta pa tale da phenomena fejst fanta!
 
tak sta mi en tak cudn slovenski "odgovor" na police...
 
kaj js vem :)   dost poslusam zadne cajte!
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Nov.2007 at 19:13
Originally posted by Wulf Wulf wrote:

soundtracke hansa zimmerja (gladiator, batman begins, pirati etc etc) kšni trevor rabin soundtracki,  dvorak, velik griega, ogromno wagnerja (sploh cel nibelunški prstan), dead can dance, peccatum&star of ash, in uglavnm industrial&80's synth pop&electro&dark techno&jethro tull =)


to smo mi z godbo špilal.
men ma alen silvestri najbolj filmsko muzo
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
grdksmrt View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 882
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grdksmrt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Nov.2007 at 19:26
Originally posted by Nordy Nuš Nordy Nuš wrote:

Eno so razni komadi iz 80's: Pat Benatar, Cindy Lauper, Belinda Carlisle, Kenny Loggins,... pol npr. Bon Jovi, Roxette, Nazareth, Journey,...
druge zadeve so folk/neo-folk/ambient scena
in vsake tolko časa neki prebliski... trenutno mi je zanimiv francoski band Air -elektronika or something

grdksmrt: oni coven (witchcraft destroys minds...), ki si ga omenil, mi je tud zanimiv -pa evil naslovnice XD


A ga maš doma?
Back to Top
Bifröst View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 530
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bifröst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Nov.2007 at 20:06
Originally posted by devlin devlin wrote:

Mene malo zanima kaj še poslušate in kaj bi priporočili drugim. Jaz sem zadnje čase čisto notri padel v rap skupino Insane clown posse. Čeprav na čase tipično gangsta-kr neki klišejski so teksti vseeno vredni poslušanja in te spravijo v dobro voljo. Njun parodija na black metalce imidž pa je sploh zgodba zase Smile.
Poleg tega dam notri včasih tudi Richarda Walleya da mi igra na digeridoo in slovensko skupino Uluru kjer igra ena moja znanka. Sem zamenjal za kopije In extremo plat Smile.


Ja sure Devlin. Probi si scekirat rap, ki za razliko od danasnjega se spada pod le-to oznako [dandanes je ubistvu pusseh RnB] in sicer: N.W.A. (zacetki ze v 80's), Public Enemy, ala Body Count, Wu-Tang, in se solo kariere 1. omenjene grupe: Dr.Dre, Ice Cube, Mc Ren, Yella in Easy E. Toliko o tej zvrsti.

Lp


You're an inspiration for birth control.
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2682
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Nov.2007 at 21:58
Originally posted by Bifröst Bifröst wrote:

Originally posted by devlin devlin wrote:

Mene malo zanima kaj še poslušate in kaj bi priporočili drugim. Jaz sem zadnje čase čisto notri padel v rap skupino Insane clown posse. Čeprav na čase tipično gangsta-kr neki klišejski so teksti vseeno vredni poslušanja in te spravijo v dobro voljo. Njun parodija na black metalce imidž pa je sploh zgodba zase Smile.
Poleg tega dam notri včasih tudi Richarda Walleya da mi igra na digeridoo in slovensko skupino Uluru kjer igra ena moja znanka. Sem zamenjal za kopije In extremo plat Smile.


Ja sure Devlin. Probi si scekirat rap, ki za razliko od danasnjega se spada pod le-to oznako [dandanes je ubistvu pusseh RnB] in sicer: N.W.A. (zacetki ze v 80's), Public Enemy, ala Body Count, Wu-Tang, in se solo kariere 1. omenjene grupe: Dr.Dre, Ice Cube, Mc Ren, Yella in Easy E. Toliko o tej zvrsti.

Lp




To je pravi rep ja! Ne pa današnje bedarije! Poglej še za Cypress Hill, Nas, Jay Z! Smile
Nomen est omen.
Back to Top
Varggoth View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 555
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Varggoth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Nov.2007 at 22:21
The Prodigy, Dawn Of Ashes
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6062
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Nov.2007 at 10:45
Originally posted by FABO-SUPERGRIZL FABO-SUPERGRIZL wrote:

men je tisti seegers session tak najbols od njega!
 
najprej mi sploh ni potegnal, ko sm pa vidu posnetke iz koncerta, uno waaaw :)   
 
mi je zal da nism bil na koncertu v udinah, kr je kolega pravo da je blo 1A!
 
u nekem gradu je spilo...
Ej, ZAKON! :D Meni tudi, meni tudi. Big%20smile Ja za koncert v Udinah, sm pa jz zvedla vch ksnu... tku, da... je shlu mimu, ja... sej to je blo, k so prou to plato preigravali, ne?
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Nov.2007 at 15:54
jaja prav seeger session...
 
 
:)
Back to Top
Norther View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: LA
Status: Offline
Points: 1513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Norther Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Nov.2007 at 03:33
Hans Zimmer ma kr kul musko.
Beer sells...........and I'm buying
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Nov.2007 at 21:16
http://www.youtube.com/watch?v=-sbqIyeed4g&feature=related 
- Beastie Boys... zakon tole. :p 
 
 
Aja, Laibach seka, če smo že pri ne-metal glasbi.


Edited by rožica - 25.Nov.2007 at 21:16
Back to Top
Crow View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 802
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crow Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Nov.2007 at 17:00
če že ni metal,poslušam hladno pivo,dire straits,run DMC,Public Enemy,prodigy,full zapaše tudi glasba iz filma Hair,res zakon :)
Back to Top
grdksmrt View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 882
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grdksmrt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Nov.2007 at 21:31

Če je komu dolgčas in je v depresiji naj si ogleda tole.
Worst Music Video EVER
Damjan Murko - &Ccaron;e si za to


Edited by grdksmrt - 30.Nov.2007 at 21:32
Back to Top
Gastrofox View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 30.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gastrofox Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Nov.2007 at 22:40
Leningrad Cowboys
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Nov.2007 at 22:41
Originally posted by grdksmrt grdksmrt wrote:


Če je komu dolgčas in je v depresiji naj si ogleda tole.
Worst Music Video EVER
Damjan Murko - &Ccaron;e si za to
 
 
Glede najslabših videov vseh časov... Sateliti Dead 
 
 
 
 
Primitivizm al zajebancija? žal človek mal podvomi v drugo...
 
Še nekateri videospoti kakih kvltnih podzemnih black metal skupin so na višjem nivoju.  :D


Edited by rožica - 30.Nov.2007 at 22:45
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8477
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Nov.2007 at 23:17
Hm, dajmo raje o dobri muzki.
Ma ne vem, saj to je že čisto zlajnana klasika ampak od repa je Šupac Takur tudi kar v redu. Pa Eminem mi je bil tudi všeč, čeprav zdaj po ICP manj.

Sicer pa Murko še ni jemal tega da bi bilo morda vseeno modro držati mikrofon pred usti tudi če glumiš na plejbek. Za tistih par frocov ki tega ne vedo.


Edited by devlin - 30.Nov.2007 at 23:18
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Dec.2007 at 10:36
Jst sm predvsem v jazz, rock, ipd. vodah izven metala ...

Dave Weckl, Rick Wakeman (še posebi the six wives of henry VIII), Michel Camilo, Rush, Deep Purple, ...

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Dec.2007 at 19:39
Vsake toliko časa poslušam :  N.W.A., ICE T, ICE CUBE, 50 CENT,FUGAZI, NOMEANSNO, TOY DOLLS, BAD RELIGION, NO FX, OVERFLOW, D.O.A., D.I., RHCP(stare)...
Back to Top
Stratocaster View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 219
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stratocaster Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Dec.2007 at 10:04
klasični rock, jazz, blues, shreed.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Dec.2007 at 10:27

tole je za moje pojme en bolsih izdelkov slo popa zadnjih neki let (poleg

melodrom - counting days, da phenomena pa make up2)
 
 
si morm plato zlovdat al pa kj kupit al pa kj takega k s ttolo pevko pa so leeloojamais res zbolsal pa tut glasbeno dost napredoval!
 
odlicno!
Back to Top
(((OdiumNostrum View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3115
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (((OdiumNostrum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Dec.2007 at 15:27
zadnje case ful hip hop rolam (J.Kwon, Fat Joe, DMX....) Clap
Back to Top
Erik View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 203
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Erik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Dec.2007 at 23:28
od leeloojamais je pa meni najbolj všečna ta prva,če sploh je prva:), Pod vplivom...ostalih po pravici povedano še sploh poslušal nisem:)


drugače pa Tom Petty, Demolition Group, Avtomobili, Rush, Gregorian, Gun, Boston, Queen, Martin Krpan, pa še marsikaj se najde...glavno da paše!
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Dec.2007 at 17:09
Originally posted by Erik Erik wrote:

od leeloojamais je pa meni najbolj všečna ta prva,če sploh je prva:), Pod vplivom...ostalih po pravici povedano še sploh poslušal nisem:)


drugače pa Tom Petty, Demolition Group, Avtomobili, Rush, Gregorian, Gun, Boston, Queen, Martin Krpan, pa še marsikaj se najde...glavno da paše!


Ma ne boston, no!

Joke Tongue

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
Pujs View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 07.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pujs Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Dec.2007 at 17:21

Faith No More njamiii

al pa Beastie Boys.. Hello Nasty mojstrovina
 
Pink Floydi tud sedejo..
Tanja Žagar, E.T. to tud zapaše
Večina ex-Juga rocka od Bijelo Dugme do Plavi orkestar..
 
kva še.. za v avto sedejo kšni Godsmack.. al pa Ugly Kid Joe.. Alice In Chains tud, The Who, The Doors
 
Brez UB40 seveda tud ne gre..
 
Če ma kdo kšn kul predlog v stilu Ugly Kid Joe nej mi pove k se mi zadne čase to ful posluša.. :/
mandarine z vikikremo prosim
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Dec.2007 at 22:46
Back to Top
K-81 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 03.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote K-81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Dec.2007 at 13:05
50-cent. Noro dobr!

jo jo jo
Back to Top
Einherjar View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Status: Offline
Points: 400
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Einherjar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Dec.2007 at 14:07
Klasika vsekakor...
Drugace pa Pink, Mariza...
Kak happy punk kot so stari Hladno pivo in seveda Toy Dolls
Non Serviam

blog
Back to Top
NuuX View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1070
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NuuX Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Dec.2007 at 14:15
Marcus Miller.
It's all fun and games until someone loses an eye. Then it's just fun you can't see.
Back to Top
Enigma View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 70
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Enigma Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Dec.2007 at 20:26
AhaSmile
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Dec.2007 at 21:08
http://www.youtube.com/watch?v=jHN6YXD6E98
kej na to temo starih klasik zmeri paše

taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Beno View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 320
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Beno Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Dec.2007 at 21:17
Originally posted by Einherjar Einherjar wrote:

Klasika vsekakor...
Drugace pa Pink, Mariza...
Kak happy punk kot so stari Hladno pivo in seveda Toy Dolls
 
klasika vsakakor... na primer???
Back to Top
Bifröst View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 530
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bifröst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Dec.2007 at 21:42
Ludvig Van Beethoven, Wolfgang Amadeus Mozart, Vivaldi, Peter Tschaikowsky? Itd. 
You're an inspiration for birth control.
Back to Top
Enigma View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 70
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Enigma Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Dec.2007 at 21:46
Debussy pa SmetanaSmile 

Edited by Enigma - 13.Dec.2007 at 21:48
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8477
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Dec.2007 at 22:17
Saj sem že omenil, 1812 z eight-pound kanoni. Dling dling dlingdlingdlingdlingdlingdling BAM!!! Sname streho z bajte.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Einherjar View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Status: Offline
Points: 400
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Einherjar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2007 at 09:12
Originally posted by Beno(Wajdušna) Beno(Wajdušna) wrote:

Originally posted by Einherjar Einherjar wrote:

Klasika vsekakor...
Drugace pa Pink, Mariza...
Kak happy punk kot so stari Hladno pivo in seveda Toy Dolls
 
klasika vsakakor... na primer???


Npr. Shubert, Beethoven, zelo malo Mozarta, ker mi je prevec "zabaven", kak Bach sede ob trenutkih.
Osebno sem bolj pristas simfonij, ker so grandiozne, koncertne variante pa le redko.
Non Serviam

blog
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6062
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2007 at 09:49
Viktor Shonc:))))))))))) Poslushala zgolj eno skladbo za godalni kvartet, pa par zborovskih... hudomushno:)))))))) ful dinamike, menjavanja registrov, vsakich drugache speljana tema, brez ponavljanja, kaotichno, zabavno, prepoznavno:))))))))) 
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
MORDRED View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 225
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MORDRED Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2007 at 10:13

Cypres Hill Evil%20Smile

Belski blues (pa ne zarad barve kože ampak hitrosti igranja):
SRV
Eric Johnson
 
 
sploh kitarska glasba:
Joe Satriani
Andy Timmons
Vai
5rucci
 
 
etc.
I KILL.....you die....I EAT...!!!
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8477
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2007 at 10:14
Kaj pa Wagner LOL
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
MORDRED View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 225
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MORDRED Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2007 at 10:22
Originally posted by devlin devlin wrote:

Kaj pa Wagner LOL
 
Odvisno katera aria.Tongue
I KILL.....you die....I EAT...!!!
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2007 at 10:46
Originally posted by devlin devlin wrote:

Saj sem že omenil, 1812 z eight-pound kanoni. Dling dling dlingdlingdlingdlingdlingdling BAM!!! Sname streho z bajte.

a s widu un od mythbustersow?
ka so puzavno razfukal pr tmo kumadu?
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8477
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2007 at 10:55
Ne, daj link Tongue
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2682
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2007 at 11:40
Paul Anka, Dean Martin, stari Tom Jones(60s pa 70s), Van Morrison....
Nomen est omen.
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2007 at 13:37
Originally posted by devlin devlin wrote:

Ne, daj link Tongue

lencčina.
nek na netu je
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Pervertor View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 28.Nov.2007
Status: Offline
Points: 59
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pervertor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2007 at 14:25
a kdo posluša GG Allina?
Back to Top
Ivan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2578
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2007 at 15:06
GG Alin is insane!!!
 
Drugače pa priporočam še punk in HC!
 
Pa posavski band MAZE, ki poseka vse v postrocku, hc-ju ipd. RIP!
DICKLESS TRACY
ERUPTION
Back to Top
polopoklip View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 2106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote polopoklip Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2007 at 15:21
GG Allin! Big%20smile
Njegov komad Cunt Sucking Cannibal je za vedno spremenil moj pogled na svet.
Model je bil pred svojim časom. LOL


...separation of delusion and cum...

Back to Top
Norther View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: LA
Status: Offline
Points: 1513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Norther Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2007 at 16:37
Originally posted by devlin devlin wrote:

Kaj pa Wagner LOL
To je hitlerjeva muzka, drgač pa zakon.
Beer sells...........and I'm buying
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2007 at 16:45
jah, pa svastiko so tut izuml nacisti. kao

Edited by rožica - 20.Dec.2007 at 16:45
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2007 at 17:48
Jaa, Điđi! :)
Malo preden ga je pobralo:
 


Edited by Tonckow - 20.Dec.2007 at 17:54
Back to Top
(=cegu=) View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 641
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (=cegu=) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2007 at 18:13
a ma kdo mogoče uno musko k je na koncu komisarja rexa
......and the dog takes over control...neki tacga gre refren.
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2682
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2007 at 20:57
Originally posted by (=cegu=) (=cegu=) wrote:

a ma kdo mogoče uno musko k je na koncu komisarja rexa
......and the dog takes over control...neki tacga gre refren.


Vtipkaj kommissar rex theme oz kommissar rex v emule pa boš mel!
Nomen est omen.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 28>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,266 seconds.