Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Tuja scena
  New Posts New Posts RSS Feed - Darkthrone
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Darkthrone

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
Message
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Sep.2016 at 21:02
novi album je že na voljo...
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Sep.2016 at 09:42
prvi vtisi so bolj medli. morda zato, ker je album relativno počasen in vsebuje na prvo uho že dosti slišanega. me zanima, kaj bo prinesel čas...
Back to Top
vulgaris View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1912
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vulgaris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Sep.2016 at 16:16
Originally posted by Dejan Dejan wrote:

prvi vtisi so bolj medli. morda zato, ker je album relativno počasen in vsebuje na prvo uho že dosti slišanega.

po mojem so vtisi medli, ker je album preprosto dolgočasen.
Back to Top
Valuk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1536
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Valuk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Sep.2016 at 16:19
Dober je.
.:the brighter the light - the darker the shadow:.
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Sep.2016 at 16:47
Ha ha, matr ste cepci eni, modeli imajo 16 plat,  ne vem kaj pričakujete. Meni je kul plata z nekaj res epic momenti in jaaaaaaaaaaaaa cowbell is back! More cowbell bitches! Moj favorit je Boreal Fiends. S soundom sm zadovoljen, sploh z bobni. Komi čakam na kak zimski žur v brunarici ko bomo poslušali Darkthrone, pili vodko, bruhali v sneg in po novodobnem metalu. Fuk yeah!
...larper
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Sep.2016 at 19:45
Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

/.../ Komi čakam na kak zimski žur v brunarici ko bomo poslušali Darkthrone, pili vodko, bruhali v sneg /.../

LOL

sem za ! Embarrassed
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Sep.2016 at 19:54
Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:

Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

/.../ Komi čakam na kak zimski žur v brunarici ko bomo poslušali Darkthrone, pili vodko, bruhali v sneg /.../

LOL

sem za ! Embarrassed
Thumbs Up
...larper
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Sep.2016 at 07:00
Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

Ha ha, matr ste cepci eni, modeli imajo 16 plat,  ne vem kaj pričakujete.


na podlagi odlične in brezmadežne diskografije pričakujem odličen album. standarde sta si pa postavila onadva sama ravno s 16 odličnimi albumi. DT pač ni kr en band...
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Sep.2016 at 10:28
Originally posted by Dejan Dejan wrote:

Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

Ha ha, matr ste cepci eni, modeli imajo 16 plat,  ne vem kaj pričakujete.


na podlagi odlične in brezmadežne diskografije pričakujem odličen album. standarde sta si pa postavila onadva sama ravno s 16 odličnimi albumi. DT pač ni kr en band...


No no, ne pretiravi zdej... Darkthrone so super, sam 16 odličnih plat pa le nimajo Big smile  They just make ordinary bread LOL in zato so special!

Plata sede.
...larper
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Sep.2016 at 10:42
glej, pač stvar okusa...
in ja, z naraščanjem števila poslušanj plata vedno bolj sede.
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Oct.2016 at 13:14
po več kot enem mesecu poslušanja so se menda stvari izbistrile: http://www.paranoid.si/recenzije/darkthrone-arctic-thunder
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Online
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jan.2017 at 03:34
Pozna kdo tole zadevo oziroma je že slišal?

Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jan.2017 at 11:42
Originally posted by Ijus Ijus wrote:

Pozna kdo tole zadevo oziroma je že slišal?

Saj si prebral kaj vsebuje? Razen, če te zanimajo fotke itd. ... nimam.

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Online
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jan.2017 at 12:04
Isti link sem pejstal.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jan.2017 at 12:30

Aha ... lej pa res ... V glavnem, jaz sem kopiral URL pri odprtem zavihku (zgleda pa, da je naslov enak, ampak nisem preverajl pri oddaji posta)

lej ga qrca ... zdej, ko sem pa samo kopipejstal ime zavihka, se je pa tudi ta pravi URL prenesel v imenu ...




Edited by Poli - 16.Jan.2017 at 12:30
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Online
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jan.2017 at 13:37
Jaz sem mel odprt zavihek od tega darkthrone relisa na metal-archives in samo kopiral tekst zgoraj ime relisa in pod tem ime banda in mi je avtomatsko kopiral ulr-ja. v bistvu full dobra fora.

okej.

kar se tiče tega relisa. sem prebral pod opisom da gre za rehearsal komade ki so pol bli izdani na abitns pa uafm še preden sem tle na paranoid-zine oddal post. ampak sem hotel vprašat če kdo kaj več ve ala layout, slikce, tekst, komadi, če jih je slišal. na netu tega ni za dobit pa tud na p2p/filesharing zadevah.
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Online
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jan.2017 at 13:38
Originally posted by Poli Poli wrote:

j ga qrca ... zdej, ko sem pa samo kopipejstal ime zavihka, se je pa tudi ta pravi URL prenesel v imenu ...

ja ja dobra fora.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jan.2017 at 14:02
Mal je še zgodaj ... sej verjetno se bo najdl na netu čez cajt.

Ja, sem mislu, da nisi prebral kaj za ene stvari so gor, oz. sem potem pomislu, da te zanima bolj ne-glasbena vsebina te stvaritve. Big smile

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Online
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jan.2017 at 14:31
ne ne. pa sej je zuni že slaba dva mesca.
ja eni relisi še danes niso dobil ripa na netu niti na p2p/fs sistemih. ne vem v čem fora. sem že najdel take cvetke. sploh če je šlo za vinyl izdajo.
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Online
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jan.2017 at 14:51
Originally posted by Dejan Dejan wrote:

glej, pač stvar okusa...
in ja, z naraščanjem števila poslušanj plata vedno bolj sede.

spuščaš si prag tolerance. bad bad.
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jan.2017 at 19:20
Men so Darkthrone eden najbolšh bendov vseh cajtov. Čist vsi albumi so mi hudi, al pa vsaj zlo dobri - od Soulside Journey do Arctic Thunder. Vrjetn najbl groovy black metal bend, simpl rifi in ritmi, ampak z gromozansko dozo filinga. Nocturno Culto mi je eden izmed najbl unikatnih/hudih vokalistov, ne glede na zvrst muske. Eden redkih bendov, k so mi vse melodije v vseh komadih ostale v glavi.
Poslušat sem jih začel ko je izšel album Transilvanian Hunger (1994) in od takrat še ni minilo leto, ko neb' mel Darkthrone obdobja :)
Dons v avtu (do šihta - do doma) A Blaze In The Northern Sky, na šihtu pa Sardonic Wrath in Circle The Wagons na slušalkah. Zdle doma pa Total Death. Za jutr mam pa že prštiman Plague Wielder pa Transilvanian Hunger. Zakon, da majo tok velik hudih albumov - se loh prow preseravaš kwa'b puslušu :)
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jan.2017 at 19:41
Originally posted by Ijus Ijus wrote:

Originally posted by Dejan Dejan wrote:

glej, pač stvar okusa...
in ja, z naraščanjem števila poslušanj plata vedno bolj sede.

spuščaš si prag tolerance. bad bad.


niti približno. ti ne veš, kaj je dobro! Wink
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jan.2017 at 19:42
Originally posted by Gmajnar Gmajnar wrote:

Men so Darkthrone eden najbolšh bendov vseh cajtov. Čist vsi albumi so mi hudi, al pa vsaj zlo dobri - od Soulside Journey do Arctic Thunder. Vrjetn najbl groovy black metal bend, simpl rifi in ritmi, ampak z gromozansko dozo filinga. Nocturno Culto mi je eden izmed najbl unikatnih/hudih vokalistov, ne glede na zvrst muske. Eden redkih bendov, k so mi vse melodije v vseh komadih ostale v glavi.
Poslušat sem jih začel ko je izšel album Transilvanian Hunger (1994) in od takrat še ni minilo leto, ko neb' mel Darkthrone obdobja :)
Dons v avtu (do šihta - do doma) A Blaze In The Northern Sky, na šihtu pa Sardonic Wrath in Circle The Wagons na slušalkah. Zdle doma pa Total Death. Za jutr mam pa že prštiman Plague Wielder pa Transilvanian Hunger. Zakon, da majo tok velik hudih albumov - se loh prow preseravaš kwa'b puslušu :)


točno tak. povsem enostavna glasba, ki pa zmeraj zadane bistvo - ne glede na zvrst so njuni komadi zmeraj ekstra nalezljivi in zapomljivi!!
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jan.2017 at 19:57
Dejan - me veseli, da si glih tko mahnjen na Darkthrone :)
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Online
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jan.2017 at 20:45
Originally posted by Dejan Dejan wrote:

Originally posted by Ijus Ijus wrote:

Originally posted by Dejan Dejan wrote:

glej, pač stvar okusa...
in ja, z naraščanjem števila poslušanj plata vedno bolj sede.

spuščaš si prag tolerance. bad bad.


niti približno. ti ne veš, kaj je dobro! Wink

vem da očitno ti nis dober. Wink
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Online
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jan.2017 at 20:54
Če še jaz malo povem o Dark Throne in mojem doživljanju njih.

Imajo 2 plati ki sta res uber zakon dobri:
- Under A Funeral Moon in
- Transilvanian Hunger

Pol majo 3 plate k majo nekaj iz osnovnih elementov full dobr a plate so v celoti dolgočasne, skoraj že brezvezne (redko kdaj sem jih poslušal v celoti):
- A Blaze in the Northern Sky
- Panzerfaust
- Total Death

Pol je ena plata posebna, ker je priložnostna - pomeni, da ne sede vedno v celoti; kadar pa, sede full:
- Goatlord

Pol je una prva plata k je še death metal ki je pa tko podobna priložnostna ampak iz statistike razvidno sem jo poslušal zelo malo krat (le nekajkrat) v celoti spada pod vse te omenjene albume:
- Soulside Journey

Pol kar se pa tiče naprej od Total Death pa kr neki. Puzabu že zdavnaj. S kolegom iz Kamnika, ko sem še tam živel, sva se prav vedno in pogosto pogovarjala ko so prihajale nove plate ven: a bo dobra al ne? pa sva vedno upala, da bo. Pa pol ni blo. Pod pričakovanjem. Ker so jhi prve 3-4-5 plat gor držale. In pol sva tko furala to debato-sceno ene 3-4 albume pol sem pa jaz nehal pa jih v kurac poslal. Bedarija.

Od te Total Death so vsi albumi skoraj da en drek. Tko gledano v celoti. So pa gor posamezni komadi pa še teh je bolj malo (2-3 max) k so pa dobri.

Načeloma je pa tko: da od TD plate so vsaka slabša od prejšnje. Kljub uvajanju novih for, stilov itd.

Men so glupi. Pa ta Fenrizov attitude k se dela da ne jebe live performansov. A vidiš ga u nulo u dno duše da je lih tko človek in se rad druži in zajebava k pol dela neke fore z layouti na platah pa neke reedicije albumov z bonus CD/DVD k jer so komentarji pa intervjuji pa trlja baba lan. Kr neki. Ni zdržal tega kar je začel pred 30 leti ko je vse v kurac poslal z Count Grishnackom - da so live performance zadeve bedarija ker je folk nekulturen, ne true, pozerski, drhal, pijanice itp/itd. V glavnem kr neki.

Če so keri k majo dobesedno skor celo diskografijo zakon so Immortal. Men sam en album ni dober.
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jan.2017 at 22:14
Se strinjam, IMMORTAL, so perfektni - vse plate so totalno hude, čeprow mi bojo ta prve tri verjetn zmer ta najbol od njih :) Oni so men tud en redkih bendov, k so mi vsi komadi ostal v spominu / so zlo nalezljivi :)

Pa ta ABBATH solo album je men tud zakon - čist 100% Immortal kompozicije komadov!
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jan.2017 at 07:16
Originally posted by Ijus Ijus wrote:

Če še jaz malo povem o Dark Throne in mojem doživljanju njih.

Imajo 2 plati ki sta res uber zakon dobri:
- Under A Funeral Moon in
- Transilvanian Hunger

Pol majo 3 plate k majo nekaj iz osnovnih elementov full dobr a plate so v celoti dolgočasne, skoraj že brezvezne (redko kdaj sem jih poslušal v celoti):
- A Blaze in the Northern Sky
- Panzerfaust
- Total Death

Pol je ena plata posebna, ker je priložnostna - pomeni, da ne sede vedno v celoti; kadar pa, sede full:
- Goatlord

Pol je una prva plata k je še death metal ki je pa tko podobna priložnostna ampak iz statistike razvidno sem jo poslušal zelo malo krat (le nekajkrat) v celoti spada pod vse te omenjene albume:
- Soulside Journey

Pol kar se pa tiče naprej od Total Death pa kr neki. Puzabu že zdavnaj. S kolegom iz Kamnika, ko sem še tam živel, sva se prav vedno in pogosto pogovarjala ko so prihajale nove plate ven: a bo dobra al ne? pa sva vedno upala, da bo. Pa pol ni blo. Pod pričakovanjem. Ker so jhi prve 3-4-5 plat gor držale. In pol sva tko furala to debato-sceno ene 3-4 albume pol sem pa jaz nehal pa jih v kurac poslal. Bedarija.

Od te Total Death so vsi albumi skoraj da en drek. Tko gledano v celoti. So pa gor posamezni komadi pa še teh je bolj malo (2-3 max) k so pa dobri.

Načeloma je pa tko: da od TD plate so vsaka slabša od prejšnje. Kljub uvajanju novih for, stilov itd.

Men so glupi. Pa ta Fenrizov attitude k se dela da ne jebe live performansov. A vidiš ga u nulo u dno duše da je lih tko človek in se rad druži in zajebava k pol dela neke fore z layouti na platah pa neke reedicije albumov z bonus CD/DVD k jer so komentarji pa intervjuji pa trlja baba lan. Kr neki. Ni zdržal tega kar je začel pred 30 leti ko je vse v kurac poslal z Count Grishnackom - da so live performance zadeve bedarija ker je folk nekulturen, ne true, pozerski, drhal, pijanice itp/itd. V glavnem kr neki.

Če so keri k majo dobesedno skor celo diskografijo zakon so Immortal. Men sam en album ni dober.


imaš prav, kar se tiče tega preseravanja okoli igranja v živo na eni strani in podajanja mnenj skozi intervjuje/DVD-je na drugi strani. tudi jaz sem mnenja, da bi bilo bolje, če bi bil sploh tiho, če že noče nastopati. a to je po mojem druga zgodba, glasba pa spet nekaj drugega. in ko si našteval glasbo, si po mojem izpustil odličen Ravishing Grimmnes!!
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jan.2017 at 07:18
Originally posted by Gmajnar Gmajnar wrote:

Se strinjam, IMMORTAL, so perfektni - vse plate so totalno hude, čeprow mi bojo ta prve tri verjetn zmer ta najbol od njih :) Oni so men tud en redkih bendov, k so mi vsi komadi ostal v spominu / so zlo nalezljivi :)

Pa ta ABBATH solo album je men tud zakon - čist 100% Immortal kompozicije komadov!


z albumom Sons of ND so meni postali nekoliko dolgočasni, medtem ko zadnejga albuma skorajda nič ne poslušam... tale Bathory vpliv bi moral ostati del projekta I, Immortal pa bi morali ostati to, kar so bili...
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Online
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jan.2017 at 07:50
Mah a veš kako. Kar se tiče ene strani izražanja da je socialen in druge plati ki jo izražata preko muske. Lej. Isti človek to dela. Tako da kakor misli tako tudi dela. Se čuti tudi preko muske. Začeli so z hateful black metal. Končali pa z punk/heavy black metalom. Fora je sam v tem da Fenriz ni hotel požret izrečenega - da pač live tist pa to ono pa to. Kot da bi ga kdo za besedo/jezik držal (sej pomojem je lih fora v tem da ga ni nihče - pa ga je postal uber sram/nerodno). In prav vidi se kako je umazal oziroma sta umazala svoje delo - glasbo - s tem. Jaz pač vem in verjamem da je težko bit sam pa če si še tolk grim pa hateful ker v osnovi si človek ki je socialen. Sej jima/mu ne zamerim da bi zdej zasovražil Dark Throne sam mi gre na kurac k se obnaša(ta) s tem neodraslo-otročje in sta dobesedno umazalo svoje delo - musko - in to na račun stare slave - umazala sta ime Dark Throne. Pa še to bi povedal - mal neumesna pa mogoče vseeno na mestu - Dark Throne niso nobene stvari izumil. So samo vse pokopiral. Kar je malo grob napad na njiju oziroma njih ko so bli še vsi ekipa. Pač bili so tisti ki so slišal kar so pač moral/je bilo treba da so pokopiral in v svojih glavah to nardil much better than others. Sam so pa res nardil great artwork z platami od ABITNS pa do TD - pet dobrih black metal plat. In tudi Fenrizov projekt Isengard je tolk uber zakon da to ni res. Men skor še bolš k D.T..

V bistvu no, če pomislim: Fenriz pa Nocturno sploh nista grim pa fucked up človeka ki bi rada vse pobila. Sta pač sam izrazila svojo mladostniško sovraštvo do družbe. Ker recimo po drugi strani uni res uber underground ljudje ki so uber grim pa hateful delajo tako musko da to ni za ne pomislit kaj šele poslušat ker ne vem al bi zvočnike fuknil čez okn al naročil rusom da izumjo virus pa sfukajo ves internet.

Drugač se pa vidi da je Fenriz v osnovi full zajebant pa socialen človek. Kurba k je/sta s tem sam več škode nardila k koristnega/dobrega. Pa še nekaj o njegovi socialni plati: Fenriz je delal na pošti, ne? Pol ti je jasno kako je s tem. Pa še predaval je na fakulteti pri predmetu glasba o metalu. Pa svojo Fenriz Metal Radio @SoundCloud zadevio je mel. Tipičen zagrenjen tutti frutti. Nekako me spominja (pa boh mi oprosti če bom s tem kaj omadeževal pa užalil pokojnega) na pokojnega Mitja Jakšo AKA Srako. Ne vem zakaj. Sam me full spominja na njega. Tisti ki ste ga pač poznal.

Drgač sem pa neki časa redno sledil njegovim FB objavam k je na SoundCloudu objavljal svoje radio showe z novimi njemu cool komadi pa tud kaj old school se je našlo. Pol mi je pa mal dopizdil.

V bistvu uni ki so res zagrenjeni pa fucked up so tudi ljudje z low iqujem recimo pa niso nadarjeni pa tko. In imajo res suicide pa kill-all nagnjenja. Med tem ko uni drugi ki furajo otroško zagrenjenost pa trmo pa mulo kuhajo pa niso taki - so bolj up/gor/nadarjeni. Sam razvajeni so. Češ sej lahk delamo vse. Kar hočemo. Prov vid se da je tko ker sta začela težit pa utrujat s tisim punkom v BM-lu.

Vidi se da nista v osnovi black metalca. Unim k je res težko pa hudo delajo sucide/depressive black metal. Poglej npr Varga. Pa ti bo vse jasno. Ta je pa res prizadet od strani družbe. Iz mladosti. Sam da je on mal izjema. Je oboje - res fucked up pa prizadet (low) pa tud uber nadarjen pa up/high.

Jst ne vem. Prov vid se kako eni se sam delajo pa zajebavajo - It pa All od Abbruptum. Med tem ko pa eni res so že skor blizu tega. Če vidiš slike, pa naslvonice. Spet eni se uber delajo s tem ko pretiravajo pa so že groteskni. Smešni. Kičasti. Sam vseen.

Pa pizda. Spet sem napisal celo biblijo.
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Online
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jan.2017 at 07:58
Mislim. K se že reče: v sili tudi hudič muhe je. - Pač, če se spustiš na nizek nivo / se spusti na nižji nivo pol je repertoar plat much ogromnejši. Če se pa držiš striktno dobrih plat jih je pa mal.

In tko videvam tle po P-Z forumu kako eni so se sprijaznili s temi muhicami pa usodo. Da je življenje čedalje težje. 80's so bla živahna leta. 10's so za umret dosadna pa dolgočasna. Pač lej(te). Že veste. You obviously go with the flow.
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Online
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jan.2017 at 08:04
Cajehn (Mare) k si tam v speed/heavy/thrash temi nekaj objavil pa izrazil uber zadovoljstvo nad slišanim.

Prej sem napisal tle kar sem mel. Pa sem šel mal pogledat na FB. Pa sem videl objavo od Darkthrone (sledim). So objavil / repostal nek FB članek k je v bistvu link do SoundClouda. Gre za nek mix old school muske. Demotov. Iz 80's. Hehe, kako na mestu.

Sem uber prepričan da ti bo dobr (pa mogoče še komu):


:D Drugi komad je Sodom/Destruction/Kreator in first years stilu. Hudo. Kr dobr.

Pa ker naslov so si izbral za ime showa: k neka telefonska številka. Haha. Call Satan. 911.


Edited by Ijus - 18.Jan.2017 at 08:06
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jan.2017 at 10:03
Originally posted by Ijus Ijus wrote:

Mislim. K se že reče: v sili tudi hudič muhe je. - Pač, če se spustiš na nizek nivo / se spusti na nižji nivo pol je repertoar plat much ogromnejši. Če se pa držiš striktno dobrih plat jih je pa mal.

Včasih ene stvari preprosto potrebujejo čas, da dozorijo. Oziroma, naše predsodke je potrebno podret in pol se odpre čisto nov svet. Big smile

Recimo, s Cathedral sem se matral full dolgo, da so mi kliknil (sploh vokal). Al pa - to me je kar sram priznat - mi Kyuss na prvo sploh niso sed'l. Danes - ne bi mogel živet brez njih. Ampak uno, res, če je band, ki ga lahko praktično kadarkol poslušam in jih mam tut vedno na prenosnem mp3 playerju s seboj, so to Kyuss.

Seveda je pa znotraj enega določenega podžanra težko, da bi te nekaj že na prvo žogo odbil, al pa da bi ti blo čist mlačno, potem čez cajt pa od šusa uiber dob'r. Težka. Prej to lajfa pri "obrobnih" žanrih (ki jih sicer ne poslušaš primarno, al pa ko na splošno probavaš neki nouga ... sam to potem nekak potrdi tvojo tezo Embarrassed).

Po drug stran pa tut ne vidm fore, da se z nečim matraš in matraš, samo za to, da ti bo na konc ... prebavljivo.

Pa še dons je tolk muske in vse je samo en klik stran, da (mi) je že težko sploh zbrano poslušat nove zadeve. Ajde, vsaj men. Če neki klikne, potem jih vrtim in vrtim (npr. Oranssi Pazuzu, DSO ...), če ne pa ... težka.


Aja, tole je blo bolj kot ne offtopic na naslovno nit. Kar se DT tiče mislim, da imam skoraj identičen .... eee, pristop/posluh kot Ijus. Mislim, ok, respect, naj delata kar jima paše, sam če men ne sede tolk kot stare zadeve ... se razidemo, brez zamer.

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Online
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jan.2017 at 10:18
Originally posted by Poli Poli wrote:

Originally posted by Ijus Ijus wrote:

Mislim. K se že reče: v sili tudi hudič muhe je. - Pač, če se spustiš na nizek nivo / se spusti na nižji nivo pol je repertoar plat much ogromnejši. Če se pa držiš striktno dobrih plat jih je pa mal.

Včasih ene stvari preprosto potrebujejo čas, da dozorijo. Oziroma, naše predsodke je potrebno podret in pol se odpre čisto nov svet. Big smile

lej ga. zopet on isto.
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Online
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jan.2017 at 10:20
Razšla sta se že Adam in Eva. Ko videl je ribo. Ji je dal bibo. In dobil čibo.
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Online
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Feb.2018 at 07:42
Jst sem ugotovil da Dark Throne sploh niso Dark Throne ampak so Dark Throkve.
Šta čemo sad?
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Online
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Sep.2018 at 21:56
c/p iz njihovega FB profila:

DARKTHRONE forthcoming album: It seems we continue with our brand of OLD PRIMITIVE METAL and 3 songs are in the making so far. With an album title so BASTANT it would be impossible to reveal.

On the other hand - here is a shit "less is more - less is paul"-copy guitar that I bought in 1995 in Oslo and I still make my riffs on it. I SERIOUSLY still haven't changed strings on it since then AND I haven't used a guitar amp since 1995 either to make a riff. Meanwhile if you dig some trad doom stuff try that FORSAKEN album called pentateuch while you wait.

- f e n r i z





Edited by Ijus - 05.Sep.2018 at 22:06
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Online
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Mar.2019 at 21:55
c/p iz D.T. F.B. profila:
==============


Okay people, soon comes a new serving of Darkthrone! So get ready for the arrival of the Old Star. It’s like the 80s never left! Pre-order here darkthrone.lnk.to/OldStarFA
We are back with the RIFFS and more metal than EVER!!!
Mixed by Sanford Parker & mastered again by our good friend Jack at Enormous Door. The stellar cover artistry comes courtesy of Chadwick St John, titled “The Shepherd of the Deep”




PS: samo link sem popravil.
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Sep.2019 at 13:08
odlična recenzija, a vseeno ne delim avtorjevega navdušenja:

morda zato, ker nikoli nisem bil pretirano velik fan doom metala in posledično mi album še zmeraj deluje medlo, brez prave energije. a po drugi strani sem na kar nekaj mestih slišal domače Mist, tako da očitno oba banda črpata inspiracijo iz podobnih logov, kar je hkrati tudi neka referenca za vse, ki si še ustvarjate mnenje...


Edited by Dejan - 28.Sep.2019 at 13:10
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Sep.2019 at 16:58
ja, res je... na milijone bendov išče inspiracijo v tistih dveh riffih in če spijem še deset pirov bom slišal še Mirana Rudana
...larper
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Online
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Sep.2019 at 14:13
haha
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jun.2021 at 11:06

meh




Edited by Poli - 27.Jun.2021 at 11:09
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Sep.2023 at 19:39
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,313 seconds.