Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Paranoid > Metal Club
  New Posts New Posts RSS Feed - Upad uporabniških komentarjev na forumu?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Upad uporabniških komentarjev na forumu?

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Message
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4869
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Dec.2011 at 16:49
Originally posted by pestilence. pestilence. wrote:

Jaz pa bom začel nabirat bazo postov ki sodijo v temo metal kot omejenost

Dejstvo je, da ko je človek 16(no, pa recimo da še na novo spozna "metal sceno"), takrat mu tudi najbolj dogaja. Nobenemu 30 letniku ki je 29 let v metalu ne dogaja tako, kot "mlajšim" ko spoznajo kakšen dober komad ali band:) In to se pozna tudi na odgovorih na forumu. Ne vem zakaj bi bilo to tako slabo.

(me pa malo spomni na povezavo, da za kaj povedat moraš bit 20 let v metalu, 3x vidt bend, in imet njihove štumfe, pa vse original cdje(pa ne remaster, ker to je itak bz)).

Ojej.
 
Sej nočem rečt, da mlajšim metalcem ne dogaja. Kar se tega tiče se popolnoma strinjam s teboj. Sej smo vsi nekoč začeli. Samo ko smo bli na začetkih, nismo bli naduvani in se kregali o tem kako je bilo leta 86 ko je prišel vn Master of P. in Reign in B., ker smo takrat imeli 6 let... Danes v dobi interneta pa so vsi korajžni in ker sogovornika ni zraven mu skoraj jebejo mater, ker mu pove, da mogoče pa le ni tako kot je on to prebral ali se mu pa dozdeva..
MacGyver je zakon!
Back to Top
Norther View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: LA
Status: Offline
Points: 1513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Norther Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Dec.2011 at 16:59
Ce ti nekdo pove argumente,dokaze je to konstruktivna debata, ce pa imas namen debatiranja z dokazovanjem sebe kok si kul (filanje ega) pa itak nikamor ne prides ker si noben ne bo dal dopovedat nic.
Custva ne sodijo v konstruktivne debate in mlajsi pac si morjo vec dokazovat kok so kul kot pa starejsi ki jih boli kurac in imajo ze vec stvari razciscene (manj kompleksov)
Beer sells...........and I'm buying
Back to Top
Electric soul View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1873
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Electric soul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2011 at 14:39
Zame so emocije osnova.. debatam.. ki lahko postanejo konstruktivne oz. mi cinizem ne predstavlja kake posebne prečiščenosti duha. Vseeno.. kadar izražamo le kolikor se nam zdi primerno ali potrebno.. ne pomeni.. da karkoli tajimo pred samimi seboj.. ali kaj pomembnega pred ljudmi s katerimi imamo opravka.. da bi si npr. napolnili ego. Nekaj rezerve.. distance.. dostojanstva.. v nobenem primeru ne škodi. Jep.. občutek za mero imamo pa očitno različen..
Stories never end.. ends are new beginninings..
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11766
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2011 at 14:40
filanje ega? v smislu.. kkšn primer, k nevem točno kaj se skriva pod temi ohlapnimi določili...


men je edino zoprno, da je prpeljal do stanja, ko, mnogi ugotavljajo, je boljš bit tih, pa ne samo zato, ker bi dobil kontro, ampak ker to vrže zasevke še v vse pore resničnega socialnega življenja.. in to s strani ljudi, ki najrajš povedo da "nekateri forum jemljejo preresno"... vseeno rajš vidm, da se dajo jajca na plano, pa se pove zadevo, tko kot se misli, konc koncev če znamo vsaj prebrat, prisluhnit sporočilu/mnenju lahko na podlagi razumevanja in spoštovaja razlik tvorimo eno delujočo skupnost.. ampak pri splošnem pomanjkanju empatije razumem, da gre prej za razdiranje kot pa združevanje...
uglavnem kle smo mel zakon momente in debate, sploh če je bla kkšna vojna.. k si komi čakal zjutri, da vidš kva ti je nekdo napovedal.. ni treba niti telovadit, ti že ekran požene kri po žilah :D

kakorkoli, men se zdi to čist enakovredn, do neke mere zdrav hobi z dovolj srčnosti in strasti, mi je pa žal da zamira...


Back to Top
Norther View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: LA
Status: Offline
Points: 1513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Norther Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2011 at 14:59
@Electric soul: Z emocijami se da manipulirat, jih ustvarit pozitivne ali negativne pri komerkoli in nimajo nobene veze z relanostjo,argumenti, dokazi.
Ce hoces DEJANSKO debatirat in izvedeti nove stvari nimajo emocije nic iskati kle. Na sodiscu ne vidis od odvetnika da se dere ''pa kaj je stabo!'' ali pa ''ti bom na PM poslal sporocilo tukaj se ne pogovarjaj vec z mano''

Filanje ega v smislu da nisi v debati z namenom da poves svoje argumente ali da zves nekaj novega ampak da podzavestno dokazes sebi kok si ti kul, troo,whatever.
Vsakic k nekaj napises in das na koncu smajlija je ze prekoracena meja objektivnosti, ker ce moras pokazati da je tebi smesno je to ze izzivanje in vzbujanje emocij v drugih, kar pa spet nima veze z realnostjo in objektivnimi argumenti. Kontrolirat svoj ego je zajebano za popizdit.

Sam na sreco na tem forumu ni tega, ker potem ziher jst nebi vsak dan bral poste in se rezal:)
Beer sells...........and I'm buying
Back to Top
Electric soul View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1873
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Electric soul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2011 at 13:02

Če bi bilo res tako enostavno.. samo Emoticons dol.. in "igrišče" spet polno zaživi. Ehh.. ta človeški faktor.

Stories never end.. ends are new beginninings..
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2011 at 20:09
hmmm... nism ravno dojela kak je zdej ta nov "problem" paranoida :))))))) JEEEEEEEE... lets sejv d wrld!!!!!! ******* oh... pipl dzhst hejt mi tudej :DDDDDDD no, pa sem si nafilala ego... :PPPPPPP
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
GraveyardSlut View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 03.Dec.2007
Location: Trinidad and Tobago
Status: Offline
Points: 623
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GraveyardSlut Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2011 at 08:03
Originally posted by PiWi PiWi wrote:

hmmm... nism ravno dojela kak je zdej ta nov "problem" paranoida :))))))) JEEEEEEEE... lets sejv d wrld!!!!!! ******* oh... pipl dzhst hejt mi tudej :DDDDDDD no, pa sem si nafilala ego... :PPPPPPP


Končno komentar kot se šika :)
Rap: Band members with fake names
Black metal: Band members with fake names
Back to Top
Electric soul View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1873
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Electric soul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Dec.2011 at 07:05
jep mhm.. leEEvo krilo pa g00ri.. ija ija o Censored
Stories never end.. ends are new beginninings..
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11766
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2012 at 15:08
sklep: polovici je škoda časa (čeprav visijo pa vseeno gor) druga polovica pa se boji replike na svoje mnenje, ker se pol sekirajo. najboljš pol še v istem stavku povedat "jst se ne obremenjujem s tem kaj drugi misljo o men".. dvojna merila :)
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2012 at 15:44
tud men se ne da vec toliko ceckat po paranoidu. . sicer sem pa vedno povecini pisal v temo, ki ima en sam skupni imenovalec - glasba. . pa naj bodo to : koncerti, festivali, domaca ali tuja scena,. . karkoli pac ! glasba mi je dokaj pomembni zaveznik v zivljenju, ne da se mi pa zdej polemizirat se po drugih temah, v nekaterih najdes same nebuloze, prepir in groznje. . mislm, ej ! pisem pa zato ne vec toliko, ker se mi je o sami glasbi in koncertih bolje menit v zivo, je bolj neposredno. . pa tud, ne da se mi non - stop posedat pred monitorjem, me po dolocenem cajtu kar glava zacne bolet od vsega tega. . morm tud kaj po fletu postorit, si kaj skuhat, se raje ulezem in berem cajtnge ali knjigo, se grem s kolegi druzabne igre, grem ven na sprehod, . . v osnovi sem se vedno tip cloveka, ki s folkom veliko raje kksno rece na stiri oci, je med drugim tud precej manj stresno. . sicer pa ze po tem vidite, da mi stevilo postov, vsaj kar se povprecja tice, drasticno upada. . so se druge stvari na svetu, ne pa samo racunalnik !
live for metal,die for metal !!!
Back to Top
cheguevara View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 28.May.2011
Location: Libya
Status: Offline
Points: 463
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cheguevara Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jan.2012 at 17:31
mah..jaz napišem kar mislim in čutim..zdej če komu ni praw pa me kuri bolac
bastard nation
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11766
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jan.2012 at 14:44
zdej recimo je padla napoved nekega koncerta v šentjurju, obuditev metalurgije na nek način, ki se je nazadnje zgodila 2008 mislm da... no in sm šel mal pregledovat forum za nazaj, ker niti nism mel več v spominu kaj točno se je takrt dogajal in najdem tole temo... mal sm prečital komentarje in sicer že čist pozabljeni spomini spet prhajajo na dan, kot da bi blo učeri. cel forum je res en odličen arhiv(pustmo predrkavanje za trenutk na mir) preteklih doživetij, kronološkega razvoja bandov in folka, ki je v sceni pustil pečat... šele čez nekej let ta svar dobi smisel, vrednost... za vsak koncert z domačimi ali tujimi skupinami si je iz tistih časov možno prebrat po 100 in več vtisov.. žal mi je samo, da recimo leta 2018 ne bomo tega več mogli počet in obujat spomine na današnje čase, pa se mi zdi da je scena kr v polnem zagonu, izhajajo odlične plošče in vršijo se res doživeti koncerti...


za ostale ne vem, ampak men je dbest prebrat razne zahvalte tistih, ki so zadnji trenutk našli nek prevoz in so spisal kratko posvetilo vozniku, pogledat kkšno fotko od takrt, če so albumi še aktivni..

Edited by frogstomp - 26.Jan.2012 at 14:52
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,422 seconds.