Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - Grrr
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Grrr

 Post Reply Post Reply Page  <1234 48>
Author
Message
cjasar86 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 03.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 253
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cjasar86 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.May.2008 at 14:38
Men gre pa na živce, pa na kurac, pa na jetra.....ta Kreslinova Cesta na radiu 1.....po 3 x na dan jo vrtijo PM!!!!! Angry
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1796
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.May.2008 at 17:46
Originally posted by cjasar86 cjasar86 wrote:

Men gre pa na živce, pa na kurac, pa na jetra.....ta Kreslinova Cesta na radiu 1.....po 3 x na dan jo vrtijo PM!!!!! Angry
 
Big%20smile sam prov res...
Back to Top
Everlost View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1802
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Everlost Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.May.2008 at 20:02
Originally posted by cjasar86 cjasar86 wrote:

Men gre pa na živce, pa na kurac, pa na jetra.....ta Kreslinova Cesta na radiu 1.....po 3 x na dan jo vrtijo PM!!!!! Angry


Menjaj val. Ni tk tžko. En gumb. Morda dva, če maš nov Sony X376 ZZ model.
Back to Top
Crazy Vixx View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 776
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crazy Vixx Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.May.2008 at 21:23
woooo sam n belviju je tut po ene 3x n dan :) hehehe....
I'm crazy after all.......
Back to Top
kaich View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 20.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kaich Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.May.2008 at 22:48
mn gre pa že prav na živce dž...non stop Angrykda se bo že nehalo tto aprilsko sluzasto vreme???Disapprove
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2683
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.May.2008 at 23:25
Originally posted by cjasar86 cjasar86 wrote:

Men gre pa na živce, pa na kurac, pa na jetra.....ta Kreslinova Cesta na radiu 1.....po 3 x na dan jo vrtijo PM!!!!! Angry


radio poslušaš? se mi res smilišCry Js mam radio samo za radarje drugače pa mp3je žgem! Smile
Nomen est omen.
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1796
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.May.2008 at 00:03
Originally posted by Real Real wrote:

Originally posted by cjasar86 cjasar86 wrote:

Men gre pa na živce, pa na kurac, pa na jetra.....ta Kreslinova Cesta na radiu 1.....po 3 x na dan jo vrtijo PM!!!!! Angry


radio poslušaš? se mi res smilišCry Js mam radio samo za radarje drugače pa mp3je žgem! Smile
 
ce mas v sluzbenem avtu v katerem prezivis skor cel siht sam en sfukan radio-kasetofon s sfukanim kasetarjem more bit tud radio v redu ceprov SUX most of the time je treba pac stisnt zobeConfused!
jaz zastopm cloveka ni mu lahko tko ke men LOL!
Back to Top
cjasar86 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 03.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 253
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cjasar86 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.May.2008 at 07:49
Originally posted by Everlost Everlost wrote:

Originally posted by cjasar86 cjasar86 wrote:

Men gre pa na živce, pa na kurac, pa na jetra.....ta Kreslinova Cesta na radiu 1.....po 3 x na dan jo vrtijo PM!!!!! Angry


Menjaj val. Ni tk tžko. En gumb. Morda dva, če maš nov Sony X376 ZZ model.


Če menjam postajo, pa začne vse šumet.....samo tisti govedarski radio sraka dela....Angry
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2683
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.May.2008 at 11:38
Originally posted by lord infernus lord infernus wrote:

Originally posted by Real Real wrote:

Originally posted by cjasar86 cjasar86 wrote:

Men gre pa na živce, pa na kurac, pa na jetra.....ta Kreslinova Cesta na radiu 1.....po 3 x na dan jo vrtijo PM!!!!! Angry


radio poslušaš? se mi res smilišCry Js mam radio samo za radarje drugače pa mp3je žgem! Smile
 
ce mas v sluzbenem avtu v katerem prezivis skor cel siht sam en sfukan radio-kasetofon s sfukanim kasetarjem more bit tud radio v redu ceprov SUX most of the time je treba pac stisnt zobeConfused!
jaz zastopm cloveka ni mu lahko tko ke men LOL!


Aja.. Pohvale vredno. Bogi tvoji zobje če jih morš vedno stiskatSmile
Nomen est omen.
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.May.2008 at 14:24
sovražim Smrkce (razn parih izjem) :)
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.May.2008 at 14:27
a smrketo maraš?
sovražm radio
razn radia 1
ka je zvečer clo kul:))
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.May.2008 at 16:14
i think you did not get the point :)
smrkci so v modrobelo oblečeni ljudje, ki radi dajejo kazni... je pa neki kul policajev :)
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
Tyrant View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyrant Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.May.2008 at 16:17
Originally posted by puzavnar puzavnar wrote:

a smrketo maraš?
sovražm radio
razn radia 1
ka je zvečer clo kul:))
 
 
radio 1 je res gniu..nonstop 150 komadov.znam že vse na pametDead
tko da smo zdej u službi prešaltal na radio gorencSmile za kšn mesc smo dobriSmile
 
Wuko, se čist strinjam. sam nazadne so me pa fajn pojebal prasciThumbs%20Down


Edited by Tyrant - 06.May.2008 at 16:18
To err is human..to arr is pirate. mjau
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.May.2008 at 11:18
ja kapa pjen vozšBig%20smile
ka morš zdej šeenkrat delat?

radio belvi sm jst poslusal en tedn na šihtu pa sm obupu
vse kumade poznam
sam opa sej kerga tud zamenajoLOL
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.May.2008 at 16:08
amm... jz sm grr zhe ceu dan... amm... zdej mam pa zhe malo slabo vest... vchasih se mi zdi, da pr tiph ne morsh dosesht nch, dokler se ti ne skegla in zachnesh rjovet nanje... pol se pa kjr mal zanima... ma sam kjr... in valda she vedno vsi mislijo, da so najbl pametni... ahh... no, da omejim zgolj na moj delovni okolish... petkratni energetski input zhenske za enkratni autput moshkega... pol se pa chudsh, da svet bl ko ne na zhenskah stoji... kata pravi, da morm vzet vse bl za igro, ker itak sistem ne deluje... mah, kaj pa vem... morda se bom pa v blizhnji prihodnosti lah vidla zakajena z dishechmi svechkami na blazinah v prostoru z zeleno svetlobo, ko shusham bosanovo... in se smejem... Stern%20Smile

Edited by PiWi - 07.May.2008 at 16:11
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
polopoklip View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 2106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote polopoklip Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.May.2008 at 23:30
Na začetku sem se res razveselil te diskusije, saj sem pričakoval, da se bo rulja razpisala o bolj težkih temah, ki jih motijo v Sloveniji, kot so socialne razlike, revščina in ostalo sranje, ki se dogaja vsak dan.
Heh, namesto tega pa berem kako vas motijo risanke po televiziji in glasba po radiju.
 
....vse je jasno....vse je krasno v Sloveniji.... :')
...separation of delusion and cum...

Back to Top
Electric soul View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1873
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Electric soul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.May.2008 at 10:07
Ermm PiWi..krehetanje z zelenega oblaka včasih pomaga da na stvari pogledaš z distance in jih vidiš v tudi drugačni luči..kot igro si predstavljam predvsem to da je težave mogoče videti tudi kot izzive. Trenutno mi več težav kot družbi neprimeren spol..povzroča (ne)razumevanje timskega dela..ampak o tem ne bi..
Stories never end.. ends are new beginninings..
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.May.2008 at 12:14
Originally posted by polopoklip polopoklip wrote:

Na začetku sem se res razveselil te diskusije, saj sem pričakoval, da se bo rulja razpisala o bolj težkih temah, ki jih motijo v Sloveniji, kot so socialne razlike, revščina in ostalo sranje, ki se dogaja vsak dan.
Heh, namesto tega pa berem kako vas motijo risanke po televiziji in glasba po radiju.
 
....vse je jasno....vse je krasno v Sloveniji.... :')


očitno folk tega ne wid.jebiga.
mene bl to mot kako lohka komot prodamo svojo zemljico tujcem
aja sm puzabu da žvim v kapitalizmuShocked
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.May.2008 at 12:18
Mene pa mot to da majo ljudje neko predstavo, da je domači bogatun kej boljši od tujega.

Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.May.2008 at 14:07
Originally posted by Electric soul Electric soul wrote:

Ermm PiWi..krehetanje z zelenega oblaka včasih pomaga da na stvari pogledaš z distance in jih vidiš v tudi drugačni luči..kot igro si predstavljam predvsem to da je težave mogoče videti tudi kot izzive. Trenutno mi več težav kot družbi neprimeren spol..povzroča (ne)razumevanje timskega dela..ampak o tem ne bi..

mhm, sej ti dam prou... sam nad temi izzivi sem se zhe poshteno iztroshla... in tud glede timskega dela ti dam prou... pr ns je glih taka struktura zaposlenih, da se vsi stereotipi pokrijejo :))) ne moresh mimo opazke, da timsko delo pomeni vechji problem moshkemu kot zhenskemu spolu... she enkrat poudarjam, da pr ns... mhm... :))
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.May.2008 at 14:08
Originally posted by mizzi mizzi wrote:

Mene pa mot to da majo ljudje neko predstavo, da je domači bogatun kej boljši od tujega.

Ni nujno, da je boljshi, je pa nash.
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.May.2008 at 14:11
Važn da vse v družini ostane?
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.May.2008 at 16:42
vazhno, da zashchitsh narodne interese... interes naroda, etnichne skupine je, da ostane na svoji zemlji gospodar, zato ustanovi drzhavo, posledichno si lahko zagotavlja "svobodo" ostati, obstati... govoriti svoj jezik, hoditi v slovenske shole, promovirati svoje ljudi, znanje, "tujce vklopiti v pleme, ne da bi se zato pleme potujchilo ali she vech podjarmilo izkljuchno profitnim interesom tretjega"...  zhal v svetu she vedno vlada zakon mochnejshega in tistega, ki ima... zakaj se sprenevedat... che to ni slovenec... che ni on lastnik... je to lah problem za narod, ker bo prishel nekdo drug, ki se bo identificiral z drugim narodom... narod kot tak je vezan na teritorij (alternativa je "verska sekta")... tudi EU je vezana na teritorij... ne se sprenevedat, da se kapitalisti ne identificirajo s svojim narodom, s svojim izvornim teritorijem, she bolj pa kulturo... temu preprosto ne ubezhi nihche... verjamem, da vam individualistom to ni jasno... da ne veste kaj bi z drzhavo, nacijo, celo svojo etnichno skupino, ki ji pripadate pocheli... kaj bi z inkulturacijo vashih starshev, ampak ne se sprenevedat, ste inkulturirani... nekaj je v tebi, kot chloveshekm bitju, nechemu morash pripadati... in che je to potrebno zashchititi, to tudi zashchititi... in zato jz pravim nich ni narobe, che si ponosen na svoje korenine, nich ni narobe che skrbish za svoj jezik, nich ni narobe che ti ni vseeno kdo gospodari s tvojim prostorom, che hochesh poskrbet za interese svoje etnichne skupnosti... che zhelish, da ta obstane... gradi na svojih temeljih razvoj... in ne na temeljih nekoga drugega... s tem obstanesh tudi ti... obstanesh to kar si, kar te oblikuje... ne vem, moje mnenje je, da je cilj h kateremu hochesh nochesh chlovek stremi dobro pochutje, chloveka vredno zhivljenje... in za to dosesht je bistvena harmonija s prostorom in s sabo, celim sabo... kar obsega tudi lastne korenine, "trop", ki mu po starshih pripadash, znachaj, ki ga je ta trop oblikoval skozi stoletja zhivljenja na dolochenem ozemlju z dolochenimi  naravnimi, povezovalnimi itn. danostmi... in ne nazadnje... che zhe tebi nihche ne more do zhivega, pomisli na Indijance in kaj je z njih ratalo, ko je prishel tuj mochnejshi kapitalist in zavladal njihovemu teritoriju... ne se sprenevedat... nacionalna identiteta je lahko she kako primarna... in spet, kaj pa vem produkt chesa ste vi, ki tako ne razmishljate... v kakem odnosom ste sami s seboj in prostorom kjer zhivite, s chim se identificirate, kje je temelj vashe biti...
to je moje mishljenje...
seveda ostaja vprashanje kaj ti pomaga slovenski kapitalist... ki ponotranji  neko tujo kulturo, proda sebe in svojo mater... skratka, ne ohranja svoje... che je kolchkej pameten ve, da svojo prepoznavnost in verodostojnost, prednost, konkurenchnost, drugachnost, sposhtljivost, zaupanje kupca, investitorja itn. lahko gradi le, che mu pokazhe, da v prvi vrsti sposhtuje sebe in svoje korenine, veruje vase, je zato preprichljiv in ne deluje kot prodana, huljasta dusha... to je zdrav chlovek... shele che sprejmesh sebe, bosh lahko tudi druge... che si odgovoren do sebe, bosh do drugih... mislm, da v drzhavah s starejsho drzhavnishko politiko, kot mi, se pou manj sprashujejo o smislu ohranjanja identitete prostora, svojih korenin, to je preprosto logichno... normalno... zdravo...
ljudje bodo pa vedno taki in drugachni
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.May.2008 at 17:54
Originally posted by polopoklip polopoklip wrote:

Na začetku sem se res razveselil te diskusije, saj sem pričakoval, da se bo rulja razpisala o bolj težkih temah, ki jih motijo v Sloveniji, kot so socialne razlike, revščina in ostalo sranje, ki se dogaja vsak dan.
Heh, namesto tega pa berem kako vas motijo risanke po televiziji in glasba po radiju.
 
....vse je jasno....vse je krasno v Sloveniji.... :')
 
   Hehe, v lanski raziskavi o sreči Slovencev se je za srečne opredelilo skoraj 90% anketiranih.
Teme, ki jih pogrešaš, so moje priljubljene kofetarske, in bi jih tudi sam na forumu rad videl v večji meri (sem upal, da bo debata politika & stuff zaživela v tej smeri, predvsem me zanimajo predlogi možnih rešitev, četudi so trapasti).
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.May.2008 at 18:05
  Še na hitro o tujcih na naši zemlji. Sem na mizzijevi strani.
Če me kdaj prime, da bi si privoščil idilično posestvo v Švici, hotel v Parizu ali pa švicfabriko na Kitajskem, si ne želim, da me tamkajšnji ljudje gledajo postrani le zato, ker sem zanje tujec... še preden imajo priložnost spoznati, da sem resnično prasec. Zato tudi sam ne gledam tako na tiste, ki kupujejo v Sloveniji. Fuck ingroup bias


Edited by Tonckow - 08.May.2008 at 18:31
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.May.2008 at 08:14
mah, vi ne shtekaste ma ama nch... tle ne gre za preference, tle ne gre za nestrpnost, tle gre preprosto za dejstvo, da ko bosh ti kupu bajto v shvici, bo itak mogu folk - krajevna skupnost unga kraja kjer bi se ti naselu za stalno dat soglasje, da te pa sprejmejo... gre za dejstvo, da po vseh ostalih drzhavah obstajajo pogoji, che hochesh postat lastnik nepremichnine... ki so povezani z dejstvom, da bosh lastnik nepremichnine v njihovi drzhavi, zato morash tej drzhavi izkazat tudi dolzhno sposhtovanje... tako ali drugache bosh mogu govort njihov jezik, otroci hodit v njihove shole ipd. skratka, postavljeni so pogoji, zashchiten je nacionalni interes... mi smo premajhni... in se s prostorom ne moremo ZAJEBAVAT... ponovno ponavljam... ker mi imamo na Krasu zhe vasi, ki izpolnjujejo pogoje za dvojezichnost... to se je zgodilo v pichlih par letih od vstopa v EU, prej ti kraji teh pogojev she zdalech niso izpolnjevali... torej lahko zahtevajo status manjshine, svoje shole itn... tako to ne gre... che hochesh multikulturno skupnost, pejt uzhivat idilo ZDA... a majo oni svoje shole v kitajskem, libanonskem, ne vem kakshnem jeziku?... melting pot... melting pot z kulturo in jezikom mochnejshega NARODA... chlouk je zhval, ki zhvi v tropu

she pripis... kaj se dogaja na nashih mejah... tiho zasedanje ozemlja... ja, in to v 21. stol. ... lepo te prosm, ne fantazirat... ne fantazirat... otroci dragi... bomo vidli chez deset let tuki kolk bo koga in posledichno kjri bo vechinski jezik - NAROD na tem ozemlju...  vi se kr zajebavite... vi in vam podobni... ampak temu se s tako politiko in razmishljanjem, ne moremo izognit... skrajno naivno... res skrajno naivno... prodat mater za en vikend v avstriji... ja misli si ja, ti bojo zhe jebali mater avstrijci, brez skrbi, da ne bosh prshu tako zlahka skozi kot oni pri nas... in da ne bo spet napak razumljeno, kot nestrpnost napram avstrijcem... ne, jaz dam avstrijcem prav da poskrbijo za svoje nacionalne interese, edino pametno, edino normalno, edino zdravo... narod mora imet svojo hrbtenico... mi - oziroma nashe vodstvo, pa spominjajo bolj na ene mevzhe, potuhnjene, ki se bojijo lastne sence... ma te prosm... dvigni glavo, bodi ponosen, da si kar si, ne barantaj s svojimi legitimnimi pravicami, imej se za ENAKOVREDNEGA... potem te bojo za kaj takega morda imeli tudi drugi in ti posledichno pokazali dolzhno sposhtovanje


Edited by PiWi - 09.May.2008 at 08:57
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.May.2008 at 09:11
Torej če hočem kupt hišo v španiji bi moral znati špansko?


Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.May.2008 at 09:18
Človekove korenine so predvsem njegovi starši, ki pa so pred tem, da so pripadniki naroda, delavci, pijanci, nasilneži, dobrotniki, hinavci itd.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.May.2008 at 09:31
In še nekaj.

To da `slepo preferiramo svoje kot tuje pripelje (še posebej v tako majhni družbi) do totalne prepletenosti. Pa ne mislm takozvanih tajkunov itd. Recimo visokošolsko izobraževanje: zaradi zahteve, da je vse v slovenščini (razen študijev jezika) smo omejeni na svoj omejen kader, ki se pozna z vsemi in je prijatelj / sovražnik z vsemi. Potem mamo pa klike, ki nastavljajoi informatike na hardver in matematike na angleščino. Potem smo pa v pizdi. Hvala bogu svoji.
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.May.2008 at 09:57
jah, zarad mene uvozi tuje profesorje, pa nej te pouchujejo v angleshkem jeziku... pol res nisi zastopu kaj ti govorim... definitivno ima vse svoje prednosti in slabosti... ampak kaj je primarno? che bi si to slovenski drzhavljani v glavah razchistli in stremeli k zdravemu razvoju svoje druzhbe, to sploh ne bi bil problem... kot sm zhe gor zapisala, slovenci nismo zrel narod, to je edin kljuchen problem, ne obnashamo se odgovorno, ne obnashamo se konstruktivno... med tem, pa nas potujchujejo in che se ne bomo zmigali, bo to to... rachunam da v roku 50-let skor 100%
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.May.2008 at 10:49
Nezrelo obnašanje je bolana navezanst na zemljo. In bolano sovraštvo/odpor do italjianov. In bolano sovraštvo do hrvatov. In do delavcev ki so se naselili v tvoj domači kraj.

Potujčevanje? Če mamo sporno zemljo to ni potujčevanje. Če zanemarjaš šumnike, je pa to brez dvoma potujčevanje oziroma potujčitev.

Če misš da bo nacionalna fronta proti tujcem rešila narod se globoko motš. Zapletamo se v stvari, ki so nepomembne in zgubljamo fokus. Narod bo rešilo samo materialno in intelektualno bogastvo. Če bomo pametni bo prav vseeno al bo v komnu 500 italijanskih hiš in dvojezični napisi. Jim boste pa prodajal kej? a.-

Če pa kej sovražm so pa izjave tipa "Slovenci nismo zrel narod" Kdo ni zrel? Ti, Zmago al jaz?
 

Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.May.2008 at 10:50
NArod gotovo ni primaren.- To je samo anomalija v zgodovini.
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.May.2008 at 11:28
:))) che zate ni primaren, zame je, kr v gruchici primarnih identitet, sicer mi ne bi bilo do teh debat. in ne, nikakor se ne strinjam, da je to bolano. pol je tud dejstvo, da sm zhenska, bolano. in che ti rechesh, da ni primaren, to lahko trdish zase. ne gre posploshevat. jz ne sovrazhim hrvatov, ne taljanov... sovrazhim dejstvo, da nas kot narod ne sposhtujejo in da imajo ozemljske tezhnje in govorijo neresnice. mislm, res, zelo posploshujesh. ni to tako ajnfah, kot se zdi. kdo je pa kje napisu, da bo nacionalna fronta proti tujcem reshila narod... ZAVEST, SAMOZAVEST, POZNAVANJE sebe, svojega naroda... in ne, ne bomo pametni, da bi bilo vseeno ali bo v komnu 500 italijanskih hish z dvojezichnimi zapisi... verjemi mi, da ne... dokler ne bo omenjene zavesti... izjava o zrelosti naroda, pa mislm, da je v tem kontekstu sama po sebi umevna... 

Edited by PiWi - 09.May.2008 at 11:29
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.May.2008 at 12:12
Ne sovražiš - popolnoma se identificiraš s svojo nacionalno kulturo. Zavest:
Jest mam občutek, da se zdej celotna zavest o narodu projecira skozi kdo se bori proti hrvatom! In potem imamo teme kot je slavna : "ne rešen mejni sporazum s hrvaško" . Nedvomno ponosen nepismen predstavnik naroda. On dela več škode nacionalni biti kot jaz s tem posranim liberalizmom.
In še parola:
"Naš narod ne bo noben zatirol z svoje ozemelskimi težnami."

Italijani imajo gotovo težnje po ozemlju, ampak to da bodo mel vikendice gotovo ne bo pripleljalo do aneksije primorske. To bo kvečjemu zmanjšalo interes za spore - nihče ne mara slabih meric vina.

Glede ženskosti: tudi spolna delitev ni primarna. Razovojno morda -  maš pa na lestvici človeštva reveže in bogataše, neumne in pametne, take in drugačne moške in ženske.
.
Aja kdo je napisal no nacionalni fronti: Ti si, ne dobesedno ampak, če bi blo vse dobesedno se ne bi pogovarjal:)
"kaj se dogaja na nashih mejah... tiho zasedanje ozemlja... ja, in to v 21. stol. ... lepo te prosm, ne fantazirat... ne fantazirat... otroci dragi... bomo vidli chez deset let tuki kolk bo koga in posledichno kjri bo vechinski jezik - NAROD na tem ozemlju...  vi se kr zajebavite... vi in vam podobni... a"

Upam da ne govorica velikega brata! Rajš madžarščina.

Back to Top
Electric soul View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1873
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Electric soul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.May.2008 at 13:03
Kako neki se sliši madžarščina velikega brata? Censored
Stories never end.. ends are new beginninings..
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8490
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.May.2008 at 13:20
Originally posted by polopoklip polopoklip wrote:

Na začetku sem se res razveselil te diskusije, saj sem pričakoval, da se bo rulja razpisala o bolj težkih temah, ki jih motijo v Sloveniji, kot so socialne razlike, revščina in ostalo sranje, ki se dogaja vsak dan.
Heh, namesto tega pa berem kako vas motijo risanke po televiziji in glasba po radiju.
 
....vse je jasno....vse je krasno v Sloveniji.... :')
 
Ob živce me spravlja Polopoklip ki se trudi delati intelektualca in boljšega od nas v resnici pa se mu sname vsakokrat ko sliši besedo telebajsek. Ouch


Edited by devlin - 09.May.2008 at 13:20
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
polopoklip View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 2106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote polopoklip Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.May.2008 at 14:26
Originally posted by devlin devlin wrote:

Ob živce me spravlja Polopoklip ki se trudi delati intelektualca in boljšega od nas v resnici pa se mu sname vsakokrat ko sliši besedo telebajsek. Ouch

Če prav razumem tvoje pisanje hočeš povedat, da spolni akt med dvema moškima ni gay, dokler se njihova moda ne dotikata? Hmm, skoraj si me prepričal. Thumbs%20Up
...separation of delusion and cum...

Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6696
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.May.2008 at 16:15
slovenci so zaceli kupovati stanovanja v gorici in trstu, ker se obe mesti starata in so stanovanja bolj poceni kot po vecini perspektivnih koncev v sloveniji.. dezelna vlada celo subvencije daje za nakupe.. sej ne recem, da taljani to pozitivno sprejemajo.. ampak.. meje v glavi so pa res najbl glupe.. vedno je mozna koexistenca.. veckulturno okolje je sprico velike mobilnosti tkoaltko najverjetnejsa prihodnost.. in lahko svojo energijo vlozis v sovrastvo do nenasega (karkolzetoje), izberes pa lahko tudi kaj drugega..
ce smo preziveli vec stoletij v drzavi, kjer so bli dominantni nemci al pa italijani, potem nam tut v bodoce lah rata.. vsak naj pac pr seb poskrbi, da bode kulturo negoval inu promoviral..
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6696
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.May.2008 at 16:20
drgac mene pa v zadnje casu precej nervira pc.. (politicna korektnost).. pa tut politicna nekorektnost na drugi strani.. kot da ni media res..
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.May.2008 at 18:41
Zanimivo, občutek sem imel, da je bila politična korektnost tisto, kar je gnalo diskusijo o čefurjih deset in več strani (in da si imela ti v precejšnji meri kremplje vmes).
 
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8490
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.May.2008 at 11:13
Originally posted by polopoklip polopoklip wrote:


Če prav razumem tvoje pisanje hočeš povedat, da spolni akt med dvema moškima ni gay, dokler se njihova moda ne dotikata? Hmm, skoraj si me prepričal. Thumbs%20Up
 
Telebajsek. Evil%20Smile


Edited by devlin - 10.May.2008 at 11:13
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8490
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.May.2008 at 11:17
Ob živce me spravlja nov prometni zakon ki je popolnoma nefer do delavca(in ker se nikamor ne pride).
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.May.2008 at 13:36
Originally posted by grafin grafin wrote:

slovenci so zaceli kupovati stanovanja v gorici in trstu, ker se obe mesti starata in so stanovanja bolj poceni kot po vecini perspektivnih koncev v sloveniji.. dezelna vlada celo subvencije daje za nakupe.. sej ne recem, da taljani to pozitivno sprejemajo.. ampak.. meje v glavi so pa res najbl glupe.. vedno je mozna koexistenca.. veckulturno okolje je sprico velike mobilnosti tkoaltko najverjetnejsa prihodnost.. in lahko svojo energijo vlozis v sovrastvo do nenasega (karkolzetoje), izberes pa lahko tudi kaj drugega..
ce smo preziveli vec stoletij v drzavi, kjer so bli dominantni nemci al pa italijani, potem nam tut v bodoce lah rata.. vsak naj pac pr seb poskrbi, da bode kulturo negoval inu promoviral..
Sej to je to, kar me pr vas najbolj fascinira... da zvenite kot stara klerikalna garda... pa reeeees nisem hotla in do zdej (beri: zhe dolgo nazaj se mi je porajala ta asociacija) nisem tega napisala prou zarad tega, ker mi gre na jetra ta "zgodovinska" delitev... Mislm, nocheste bit realni, nekje v enih oblakih letiste... sej kul, zakon, jz tud verjamem v ideale... sam realnost ni sam uno kar vi "fokusirate", che uporabim micin izraz... ne glede na to kolk je za koga kej pomembno, gre za fakte, ki v dani situaciji, "zgodovinskem imaginariju" itn. igrajo svojo vlogo in velja dilat z njimi, che naj se stvari razreshujejo... ne morsh preprosto rech, da neki ne obstaja in mislt, da je s tem problem reshen... ni... to ni realno spoprijemanje s problemi... tko lah ti v svoji glavi zdilash, sam to ni sam problem tvoje glave... okej, morm laufat akumulator menjavat...   


Edited by PiWi - 10.May.2008 at 13:37
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2683
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.May.2008 at 21:07
Men grejo na kurac te tuševe reklame na tvji. že itak ful ful malo gledam tv pa še takrat so te bedaste reklame od njih-tuša. saks!!
Nomen est omen.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.May.2008 at 23:15
Originally posted by devlin devlin wrote:

Ob živce me spravlja nov prometni zakon ki je popolnoma nefer do delavca(in ker se nikamor ne pride).


  Nefer do delavca? Kaj misliš s tem, da bo bogate relativno manj udarilo po denarnici? Eh, če voziš po predpisih, ne plačaš nič.


Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.May.2008 at 07:52
Originally posted by PiWi PiWi wrote:

Sej to je to, kar me pr vas najbolj fascinira... da zvenite kot stara klerikalna garda... pa reeeees nisem hotla in do zdej (beri: zhe dolgo nazaj se mi je porajala ta asociacija) nisem tega napisala prou zarad tega, ker mi gre na jetra ta "zgodovinska" delitev... Mislm, nocheste bit realni, nekje v enih oblakih letiste... sej kul, zakon, jz tud verjamem v ideale... sam realnost ni sam uno kar vi "fokusirate", che uporabim micin izraz... ne glede na to kolk je za koga kej pomembno, gre za fakte, ki v dani situaciji, "zgodovinskem imaginariju" itn. igrajo svojo vlogo in velja dilat z njimi, che naj se stvari razreshujejo... ne morsh preprosto rech, da neki ne obstaja in mislt, da je s tem problem reshen... ni... to ni realno spoprijemanje s problemi... tko lah ti v svoji glavi zdilash, sam to ni sam problem tvoje glave... okej, morm laufat akumulator menjavat...   

Ti živiš v fikciji velikega spopada.
Kot fantje z mucki na rokavih - ZDEJ MAMO ŠANSO, DA SE IZKAŽEMO!

In zakaj stara klerikana garda? Ker kolaboriramo? A bom šel pred zid ko bo svoboda?
Mimogrede tvoja govorica gre z roko v roki z novo klerikalno gardo.


Edited by mizzi - 11.May.2008 at 07:59
Back to Top
Bifröst View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 530
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bifröst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.May.2008 at 12:55
Hipiji.
You're an inspiration for birth control.
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.May.2008 at 11:05
mah, sej to je pa tudi utopija, ljudem k vidjo sam kesh, pa intelekt krkol druzga dopovedat... ne vem kolk izkushenj s terena mash, ne vem kolk se kej s folkom pogovarjash, ne vem kolk ti je kej mar kaj folk misli, chuti, chesa se boji... sploh ne govorim o nobenem spopadu, ampak o zashchiti interesov, s chisto preprostimi in v ostalih drzhavah vsakdanjimi ukrepi... mah dej, sej pravm, brezveze... chist me je minilo diskutirat s tabo... moje stalishche sem razlozhila in to je to... mal dushe dodat zhivljenju, pa me bosh morda bolj zastopu... nism tak alien kot izpade?... delch od tega... prevech se s folkom druzhim... ki je drgachn kot tvoja druzhba?... po sluzhbenem defoltu, precej starejshi... mam chist drugachno shirino... in s specifichnega konca sm... tezhko, da bi enako razmishlju... 
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.May.2008 at 13:22
Pa smo spet pri tvojih sodbah karakterja. Če nimam horoskopskega znamenja, če ne verjamem v tradicijo in nacijo, če mi je odvratna iniciacija v moškost prek spopada in ko mi je kaj všeč ne napišem waaaaa kok dobr, potem sem brez emocij. Ko boš koga pravilno ocenila se spet poskusi pa bova vidla a je kej napredka.

Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8490
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.May.2008 at 13:42

Grrrrrrrr, zopet je polno komarjev naokoli. In mi visokofrekvenčne pizdice okrog glave kratijo spalne užitke. So še bolj tečne od tebe MizziSmile(vidim da ti Prophet manjka)Big%20smile.

Aja, LOL.
 
 
 
 
No worries, hec.


Edited by devlin - 12.May.2008 at 13:42
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 48>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,529 seconds.