Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Festivali > Domači festivali
  New Posts New Posts RSS Feed - METAL MANIA OPEN AIR 2012
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

METAL MANIA OPEN AIR 2012

 Post Reply Post Reply Page  <1 10111213>
Author
Message
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11759
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jul.2012 at 20:06

no, če primerjam thrash vrhunec letos: violator in prejšnje leto: destruction...

vrjamem da bi precej več ljudi, ki redno obiskuje manijo znal naštet 3 destruction komade kot pa od violator recimo. sej mal poslušaš novitete, ugotavljaš na hitro, če ti sede al ne sede, ampak maso ti vedno nrdijo zvenečejša imena. 


ta podpora je polna dvojnih meril... če bi vsi tisti, ki pravjo da noben ne sme manjkat na festivalu, ki sestoji iz 3/4 slovenske scene, pol nebi večine časa pod odrom zevala praznina. dejmo bit vsaj tok fer pa rečmo da gremo pogledat kar nam sede (in mal o tem veš že vnaprej) ne pa kr vsega povprek. tko da lahko rečem tud, da je blo zame prejšnje leto več domačih favoritov kot letos. čeprov v nobene pogledu niti letos ni blo slabo. 

Back to Top
Fenriz_D View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 19.Nov.2007
Location: Ptuj
Status: Offline
Points: 573
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fenriz_D Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jul.2012 at 20:14
Zakon je blo, se vidimo drugo leto spet. Aura Noir in Fleshcrawl top, količina popitega alkohola top, october tide fajn, violator sekancija kot treba....čestitke organizatorju za dobro opravljeno delo!
Back to Top
Forest View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 07.Oct.2011
Status: Offline
Points: 65
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Forest Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jul.2012 at 21:29

Ja res no, meni razen Aura Noir ni bilo nekih presežkov. Meni osebno! Bišto je želel iskrenost, tukaj je. Nekaterim so koncerti druženje, jaz grem izključno zaradi glasbe. Najbolj mimo je, ko hočeš uživat v glasbi, pa ti začne kakšen nabit kreten težit v stilu - a ti je kul, poznaš? Sem jih videl pred 200 leti tamintam blabla... Alkohol v teh situacijah mi ne diši preveč, s prijatelji se pa raje vsedem na domači terasi. Pa ne me narobe razumet - super je, da se družite tam, da se imate fajn, mogoče bi bilo boljše, da naslednje leto ne delate tolk na bendih, kot na dogodku samem. 

Bišto, brez zamere, super je, da se trudiš, nikakor ni to kritika na tvoje delo, če razumeš. Ampak letošnja Manija bi bila zame le še en piknik več.


Signature
Back to Top
Green View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Green Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jul.2012 at 23:45
Overall je blo ful zakon, tud za bande poskrblen, res awesome hrana, edin lahk bi mel vsaj snare pa hi-hat stojalo, ker to, da tega ni sm jz prvič slišu 2 uri pred koncertom (armaroth stile) + ful nerodn je hi-hat stojalo vozt v avtu, ker je predolg (vsaj za moj avto).

Pogledat sm si šou bolj malo, zakon so mi bli pa shutdown, ater era, aura noir, fleshcrawl, primal fear (res hud vokal) pa sarcasm (špil brez napake)

Na splošno se pa kr strinjam s Forestom, ker to leto sm biu totalno len glede pjače in se mi res ni dal viset po prizorišču pa debatirat s koma folkom. Zarad tega so mi kr mankal še kkšni bendi, da bi blo mal bl pestro zame. Je pa tko, da pač organizator mora gledat na vseh 700 (nwm točne cifre) obiskovalcev, ne pa na tistih 200 k jim ni važn kaj je na odru, če si pa underground morš pa računat na to, da bo tud prihodek in obisk temu primern.
Back to Top
Ružo View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Jan.2010
Location: Bilje
Status: Offline
Points: 172
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ružo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jul.2012 at 00:21
vsako leto en in ist bend ala distrakšn and šit, in fest preimenovat v glam fag manija. zagotovljenih 2 milijona evru.(kolkr vem manija temelji bolj na bleku kot na glemu in heviju)aja, pa na bon jovi sm pozabu, to je bend za vse okuse. lahko noč


vse religije temeljijo na laži..vsaka laž mora biti izkoreninjena!!
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11759
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jul.2012 at 09:32

glej Ružo, štekam in tebe in sajmona in še koga, da manijo jemljete kot obvezo, nekaj nujnega, ste tam vsako leto. ampak pomisli na ostale dogodke.. tudi drugi festivali in koncerti majo svojo zapriseženo bazo, in majo tiste, ki jih premami program. tud ti in jst in kdorkoli smo kdaj tisti, ki tvorimo maso, ki je prišla zarad programa. dejmo se mal naučit spoštovanja do tujih mnenj, konc koncev organizatorja verjetno zanima kaj je letos naredu narobe(drugače) na kar se folk ni odzval kot bi se hotelo...


panorama by wuko



Edited by frogstomp - 27.Jul.2012 at 09:38
Back to Top
joza View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 404
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote joza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jul.2012 at 10:59
jaooo zmeri isti problemi... Zakaj bi pa mogu kdo sploh "opravičevat" zakaj ni bil na MMOA al pa na unem koncertu, al pa...?? Wtf?!?! :)))
Lejga kamerat sam bumf bo nardil!
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11759
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jul.2012 at 11:24
metal mania report paranoid (darijan/martin/jz)
o bandih, štopanju, tatvinah, slovenski policiji, vrednotenju piva...
Back to Top
N.J.C. View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 575
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote N.J.C. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jul.2012 at 11:37
glede na report, je moje celo življenje ena velika parodija LOL drgač pa kul napisano vse skup...
TWO IN THE PINK, ONE IN THE STINK!
Back to Top
Chestbl00d View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 25.Nov.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Chestbl00d Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jul.2012 at 13:25
kaj letos ni noben nč slikal? :D
Back to Top
Forest View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 07.Oct.2011
Status: Offline
Points: 65
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Forest Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jul.2012 at 13:55
Zdaj mi je pa skoraj mal žal, da sem sploh kaj napisal LOL
Signature
Back to Top
Egzi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.Feb.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 1604
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Egzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jul.2012 at 14:06
Originally posted by joza joza wrote:

jaooo zmeri isti problemi... Zakaj bi pa mogu kdo sploh "opravičevat" zakaj ni bil na MMOA al pa na unem koncertu, al pa...?? Wtf?!?! :)))

Kolkr sm jst razumu, se ne gre za opravičilo, ampak za razloge, zakaj folk ni pršu, da lahko vidi, kje je ustrelu mimo.

Lep report :)
Ne preklinjam več.
Back to Top
Železnk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 05.Jun.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Železnk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jul.2012 at 14:19
Originally posted by bisto bisto wrote:

Mene pa nekej zanima glede na to da je  bil zelo slab obisk da vsi ki niste prisli na MMOA zakaj vas ni bilo res me zanima in prosim brez blesavih for iskreno
lp
Slab obisk? Res se mi je zdelo, da ni bilo tolk ljudi kot lani, ampak vseeno se mi ni zdelo da jih je malo.
Koliko kart je bilo pa prodanih, če to ni skrivnost?
Back to Top
LYnX View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 10.Sep.2008
Status: Offline
Points: 284
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LYnX Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jul.2012 at 15:24
jst mam ene moške bulerje doma, dost zjahane že. pospravu sm jih v kombi (svetlo moder iveco), ko se razložu vso prtlago so mi ostal.

pogreša kdo?
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jul.2012 at 15:59
Še ena stvar ki mi je bla fakin zakon letos na MMOA je bil zvok pip v tuš kontejnerju. Vsako jutro sm krepaval od smeha! Big smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
Chestbl00d View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 25.Nov.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Chestbl00d Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jul.2012 at 17:41
Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Še ena stvar ki mi je bla fakin zakon letos na MMOA je bil zvok pip v tuš kontejnerju. Vsako jutro sm krepaval od smeha! Big smile
jaz sem zmeraj mislu da kdo zravn kako salamo reže haha :D
Back to Top
Kataklysm View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Sep.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 237
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kataklysm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jul.2012 at 18:15

Originally posted by bisto bisto wrote:

Mene pa nekej zanima glede na to da je  bil zelo slab obisk da vsi ki niste prisli na MMOA zakaj vas ni bilo res me zanima in prosim brez blesavih for iskreno

lp 


Čisto iskreno povedano sem meu pomisleke da bi šou z ekipo na MMOA. Samo nevem točno kaj me ni neki preveč vleklo tam. Kot da nebi blo veselja do tega. (ne rečem neč da je bedno al pa da je kej za neč tam) Samo kolko sem prebral zdej zadne cajte (v parih dneh) vidim da je MMOA ful cool fest in da se da se za teh bogih 45€ res da imet ful fajn! :) Kaj mi je pa res super na MMOA je pa to da domač fest ima veliko domačih bendov! :D To je res super!!! Podpirat svojo domačo sceno!!!!! Clap

idi vidi drek na zidi!
Back to Top
Tyr_84 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 469
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyr_84 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jul.2012 at 19:09
Podpirat svojo domačo sceno!!!!! Clap

To je to !
http://myspace.com/tyr_84
Back to Top
Kataklysm View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Sep.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 237
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kataklysm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jul.2012 at 19:43
Ja sej...točno to! Podpirat svojo domačo sceno! Sam ka to pr nas je ful slabo...al se pa men sam zdi. Ko je nek koncert lokaln folk neki bi nebi nevem. Pol pa ko ni nikjer neč je pa tud vse bedno in jadno. Namest da se organizirajo špili kolk se le da in se kličejo različni bendi po Sloveniji da se lahko pokažejo. Zato pa je MMOA ful super stvar...domač fest...in prevladuje domača scena. Nasledn let bo teba it! :) 
idi vidi drek na zidi!
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jul.2012 at 20:17
Originally posted by bisto bisto wrote:

Mene pa nekej zanima glede na to da je  bil zelo slab obisk da vsi ki niste prisli na MMOA zakaj vas ni bilo res me zanima in prosim brez blesavih for iskreno
lp
Iskreno, ni se mi dal prezivljat treh dni z 80% Paranoidovcev, s katerimi bi itak imel kvalitetne konstruktivne debate na temo, a so Immortal spilal leta 92 al 94, a je to blo na Meti al v 4ki, katera predskupina je odpadla, "đđđđđđ". 

Nabor bendov je men tud biu dokaj slab, ampak na Manii (nazalost) bendi itak niso v prvem planu. Skratka, da bi ze v 100 vidu slovenske bende pa dva meni zanimiva tuja ... Bi se slo skozi, sam pol sm se spomnu na razlog stevilka ena. 

Pol je pa tlele biu se siht. 
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
vulgaris View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1913
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vulgaris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jul.2012 at 10:13
Originally posted by MoshInc. MoshInc. wrote:


čet: Ferocious Mind  meni osebno najbuljsi ta dan... Lintver pa razmuvali folk ... Kripl, Ize izdamo split kaseto? ;) 
in Integrity? jogging do Clevelanda?


Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jul.2012 at 13:26
Originally posted by sajmon sajmon wrote:

   
Originally posted by doda24 doda24 wrote:

Nočno delo četrtek, petek. Planirati smo morali dopust  aprila za celo leto.Ker nisem vedel kdaj bo potekala manija sem ga planiral za avgust.Sobota obveznosti s familijo.
doda, kako nisi vedel, ce je bilo pa ze 22. 1. jasno, da bo letosnja MMOA v drugi polovici julija, ti si pa aprila planiral dopust ? :)  to velja tudi za vse druge. . je bilo dovolj zgodaj objavljeno, da si vzamete frej za MMOA. . seveda ce vam je to prioriteta, ce ne. . potem razumem zakaj ste ostali doma oziroma sli na dopust kam drugam :)  


Verjemi ,če bi vedel in imel frej da bi bil 100% tam.Sej sm skoz spodbujal,da se manija vrne.
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jul.2012 at 15:30
Originally posted by Jovo Jovo wrote:

Originally posted by bisto bisto wrote:

Mene pa nekej zanima glede na to da je  bil zelo slab obisk da vsi ki niste prisli na MMOA zakaj vas ni bilo res me zanima in prosim brez blesavih for iskreno
lp
Iskreno, ni se mi dal prezivljat treh dni z 80% Paranoidovcev, s katerimi bi itak imel kvalitetne konstruktivne debate na temo, a so Immortal spilal leta 92 al 94, a je to blo na Meti al v 4ki, katera predskupina je odpadla, "đđđđđđ". 

Nabor bendov je men tud biu dokaj slab, ampak na Manii (nazalost) bendi itak niso v prvem planu. Skratka, da bi ze v 100 vidu slovenske bende pa dva meni zanimiva tuja ... Bi se slo skozi, sam pol sm se spomnu na razlog stevilka ena. 

Pol je pa tlele biu se siht. 
sej te nihce ni pogresal. . 
live for metal,die for metal !!!
Back to Top
bisto View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 30.Nov.2007
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bisto Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jul.2012 at 16:55
 Še bolj mi pa ni šlo u fangl, da po koncertih ni blo muske al nekega programa tm v šank-šotoru. Men je blo najbl zakon na MMOA 2008 k je bla muska/striptiz/svašta do jutra, na lanski in letošnji pa 0 Disapprove. Kul edino, da se ne jaga takoj po koncertih folka ven, sam vseen bi lahko vsaj metal šopal še par urc, bi bil še ful boljši filing i zih bi še več spil Wink 

Nazalost imamo probleme z enim starim pankerjrm ki nam grozi z inspekcijami in podobnim sranjem tako da se ne sme vrtet muzika po 2 uri zjutraj pa se dovoljenje imamo samo do te ure nazalost morjo redarji folk metat ven 

Doda za datum se je vedlo ze full casa nazaj je pa o.k. dej :))
Back to Top
bisto View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 30.Nov.2007
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bisto Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jul.2012 at 16:57
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

bisto, o kakšni številko obiskovalcev se razpravlja oz. kolk % je upad proti prejšnjem letu?
Folka je bilo samo 589 in minusa preko 20.000 euro nazalost 
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jul.2012 at 17:06
Originally posted by sajmon sajmon wrote:

Originally posted by Jovo Jovo wrote:

Originally posted by bisto bisto wrote:

Mene pa nekej zanima glede na to da je  bil zelo slab obisk da vsi ki niste prisli na MMOA zakaj vas ni bilo res me zanima in prosim brez blesavih for iskreno
lp
Iskreno, ni se mi dal prezivljat treh dni z 80% Paranoidovcev, s katerimi bi itak imel kvalitetne konstruktivne debate na temo, a so Immortal spilal leta 92 al 94, a je to blo na Meti al v 4ki, katera predskupina je odpadla, "đđđđđđ". 

Nabor bendov je men tud biu dokaj slab, ampak na Manii (nazalost) bendi itak niso v prvem planu. Skratka, da bi ze v 100 vidu slovenske bende pa dva meni zanimiva tuja ... Bi se slo skozi, sam pol sm se spomnu na razlog stevilka ena. 

Pol je pa tlele biu se siht. 
sej te nihce ni pogresal. . 


Zase govor, js sm ga :*

Sicer pa sucks glede obiska in minusa, men je zgledal, kt da je več folka... Beda.


Edited by Buco - 28.Jul.2012 at 17:17
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jul.2012 at 17:30
Originally posted by sajmon sajmon wrote:

Originally posted by Jovo Jovo wrote:

Originally posted by bisto bisto wrote:

Mene pa nekej zanima glede na to da je  bil zelo slab obisk da vsi ki niste prisli na MMOA zakaj vas ni bilo res me zanima in prosim brez blesavih for iskreno
lp
Iskreno, ni se mi dal prezivljat treh dni z 80% Paranoidovcev, s katerimi bi itak imel kvalitetne konstruktivne debate na temo, a so Immortal spilal leta 92 al 94, a je to blo na Meti al v 4ki, katera predskupina je odpadla, "đđđđđđ". 

Nabor bendov je men tud biu dokaj slab, ampak na Manii (nazalost) bendi itak niso v prvem planu. Skratka, da bi ze v 100 vidu slovenske bende pa dva meni zanimiva tuja ... Bi se slo skozi, sam pol sm se spomnu na razlog stevilka ena. 

Pol je pa tlele biu se siht. 
sej te nihce ni pogresal. . 
Ooooh, nesramen Sajmon. Cry
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jul.2012 at 00:09
Originally posted by bisto bisto wrote:

Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

bisto, o kakšni številko obiskovalcev se razpravlja oz. kolk % je upad proti prejšnjem letu?
Folka je bilo samo 589 in minusa preko 20.000 euro nazalost 
uff
...če bi se dal komu zorganizirat kšne dobrodelne koncerte da bi se tale minus dal mal pokrit...mislm da se je enkrat neki tazga že delal...
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
Czarny_Bóg View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 18.Apr.2011
Location: Greenland
Status: Offline
Points: 255
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Czarny_Bóg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jul.2012 at 00:53
Čestitam kretenom, ki so skakali nad avtom mojih prijateljev iz Italije. Upam, da vam bo nekdo razdrl avto, tako da se boste zabavali s plačevanjem stroškov...
Back to Top
AishaBerg View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 15.Jul.2008
Location: United Kingdom
Status: Offline
Points: 1370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AishaBerg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jul.2012 at 13:39
Originally posted by Kali Kali wrote:


...če bi se dal komu zorganizirat kšne dobrodelne koncerte da bi se tale minus dal mal pokrit...mislm da se je enkrat neki tazga že delal...
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ!
Back to Top
matos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1745
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jul.2012 at 15:50
če bi kdo objavil kakšne fotke (še kje drugje kot na fb) tud neb škodval, tko se bomo mal laži spomnl kok dobr je blo pa še rajš pršli na kšn after-party-dobrodeln koncert ;)
. . .
Back to Top
~fifi~ View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ~fifi~ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jul.2012 at 17:17
... u matos, upam, da te je polover čakal. 

lp
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6696
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jul.2012 at 17:33
Originally posted by bisto bisto wrote:

Mene pa nekej zanima glede na to da je  bil zelo slab obisk da vsi ki niste prisli na MMOA zakaj vas ni bilo res me zanima in prosim brez blesavih for iskreno
lp

po pravici povedano mi letos lineup ni zbudil zanimanja, poleg tega pa smo z ekipo naplanirali morje ravno v tem casu..


se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Vargenhall View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 07.Dec.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 833
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vargenhall Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jul.2012 at 01:10
Originally posted by bisto bisto wrote:

Mene pa nekej zanima glede na to da je  bil zelo slab obisk da vsi ki niste prisli na MMOA zakaj vas ni bilo res me zanima in prosim brez blesavih for iskreno
lp

js nisem utegnil priti ker nisem dobil fraj oz so mi v zadnjem mescu prestavli datum dopusta, drgac je pa tud kr veliko folka imelo mnenje, da ce bi bla karta 30e. bi blo bistveno vec ljudi oz obiska.  (pa ne me zdej kamenjat z posti zard izjave)
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jul.2012 at 08:15
Če bi bla karta 30€ bi rabu cca 400 več ljudi, da bi bil na istem minusu. Dvomim, da bi se cena (ki je bla men osebno kul) tok poznala na obisku...
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4868
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jul.2012 at 08:58
Ja, res bi rabu glih še ene 350-400 ljudi, za zbrat isto vsoto...
Če bo pa res kak koncert za preživetje manije organiziran, kupim karto tudi, če sploh ne pridem.
MacGyver je zakon!
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jul.2012 at 09:37
  Če želiš pomagat, lahk nakažeš denar organizatorju tud brez koncerta.

Edited by Tonckow - 30.Jul.2012 at 09:38
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11759
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jul.2012 at 09:52
Originally posted by Vargenhall Vargenhall wrote:

Originally posted by bisto bisto wrote:

Mene pa nekej zanima glede na to da je  bil zelo slab obisk da vsi ki niste prisli na MMOA zakaj vas ni bilo res me zanima in prosim brez blesavih for iskreno
lp

js nisem utegnil priti ker nisem dobil fraj oz so mi v zadnjem mescu prestavli datum dopusta, drgac je pa tud kr veliko folka imelo mnenje, da ce bi bla karta 30e. bi blo bistveno vec ljudi oz obiska.  (pa ne me zdej kamenjat z posti zard izjave)


teh 45e že preživiš, samo je jeba k svoj želodc prneseš s sabo.. pr tatvinah se je izkazalo, da si folk za osebno potrošnjo sabo prnese med 100-200e, nekateri... kdor planira, da za udobno bivanje na festivalu za 3 dni tolk rabi in ne bo mel, bo rajš doma. ne pravm da to velja za vse, jst recimo sm pršu s 5euri, pa me je sajmon poslal v kurac :D

Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4868
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jul.2012 at 10:11
jaz sm na štantu pri italijanu zagonu tolko, da sm se pol moral pri Chopu zakreditirat, kr če ne bi mi zmanjkalo za hrano Big smile (zdej sm se spomnu na tisto joto Tongue )
MacGyver je zakon!
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3266
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jul.2012 at 10:53
jst sm pa pr čopu pognal cel kp za cdje in še sm se zakreditiral
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11759
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jul.2012 at 11:12
upam da se to ne spreminja v tekmovanje, kdo je boljši potrošnik...
Back to Top
vulgaris View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1913
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vulgaris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jul.2012 at 11:16
js nisem kupil nič in sem se samo pil in se drogiral. tudi na tuj račun.


Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4868
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jul.2012 at 11:33
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

upam da se to ne spreminja v tekmovanje, kdo je boljši potrošnik...
 
ne bo potrebno... jaz sem zmagal, kr sm edini, ki se je skregal z bankomatom, kr mu ni dal dovolj denarja LOL 
 
mah ja... šalo na stran (ne pa preveč), ko kaj spijem na teh zadevah, mi razum malo popusti in ker sem tako vesel in židane volje, se potem spomnem na vse, ki jih ni zraven in začnem kupovat spominke (pa LP Judas Priest za očeta, pa majco za punco, pa majco za skladiščnika, ki je ostal v firmi...). Pol moram seveda še sebe obdarit in ponavadi kupim CD-je, ki jih že imam Ouch...
 
no, ko na koncu sešteješ kar si zagonu vidiš, da ta mesec nisi dobil dovolj plače Confused
 
Ampak nič zato... pomembni so lepi spomini, ki bojo ostali še doooolgo v meni Star
MacGyver je zakon!
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3266
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jul.2012 at 11:33
priden.
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4868
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jul.2012 at 11:37
Ti bi moral bit naš direktor, kr vidim, da me razumeš Smile
MacGyver je zakon!
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jul.2012 at 12:39
Originally posted by Kali Kali wrote:

Originally posted by bisto bisto wrote:

Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

bisto, o kakšni številko obiskovalcev se razpravlja oz. kolk % je upad proti prejšnjem letu?
Folka je bilo samo 589 in minusa preko 20.000 euro nazalost 
uff
...če bi se dal komu zorganizirat kšne dobrodelne koncerte da bi se tale minus dal mal pokrit...mislm da se je enkrat neki tazga že delal...
jap, za POA se je kar nekaj benefit koncertov naredilo, v jeseni leta 2009 je bilo tole. . in sem se kar vseh udelezil, saj rad pomagam, ce je organizator v skripcih. . 
live for metal,die for metal !!!
Back to Top
Paparazzi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Oct.2008
Status: Offline
Points: 2693
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Paparazzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jul.2012 at 14:53
Papa Papa Paparazzi !
Back to Top
Banshee View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Novo mesto
Status: Offline
Points: 603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Banshee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jul.2012 at 16:18
Sovdat ima najboljšo majico! Big smile
Rockers of the underground, black and heavy is our sound! (Running Wild)
Back to Top
bisto View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 30.Nov.2007
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bisto Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jul.2012 at 21:26
Originally posted by sajmon sajmon wrote:

Originally posted by Kali Kali wrote:

Originally posted by bisto bisto wrote:

Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

bisto, o kakšni številko obiskovalcev se razpravlja oz. kolk % je upad proti prejšnjem letu?
Folka je bilo samo 589 in minusa preko 20.000 euro nazalost 
uff
...če bi se dal komu zorganizirat kšne dobrodelne koncerte da bi se tale minus dal mal pokrit...mislm da se je enkrat neki tazga že delal...
jap, za POA se je kar nekaj benefit koncertov naredilo, v jeseni leta 2009 je bilo tole. . in sem se kar vseh udelezil, saj rad pomagam, ce je organizator v skripcih. . 
Koncert bo mogoce eden in to okrog 25.8.  to govorim na pamet ker nisem gledu ali je ze kaj potrjenega lahko pa pomagate da kupite majcki in od festa z bendi ali jubilejno ki je v omejeni nakladi
lp
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2012 at 00:46
Jst kupim majčko ob priliki, pršparaj mi eno L številko prosim. Če bo podporni koncert kjer bodo bendi igrali zastonj pa tudi pridem seveda. Če bi imel bend bi z veseljem šou igrat v podporo MMOA.
FUCK THE WORLD
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 10111213>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,359 seconds.