Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Paranoid Metal Market > Prodam
  New Posts New Posts RSS Feed - Pošteni prodajalci, kupci in traderji
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pošteni prodajalci, kupci in traderji

 Post Reply Post Reply
Author
Message
 Rating: Topic Rating: 1 Votes, Average 5,00  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pošteni prodajalci, kupci in traderji
    Posted: 11.Apr.2012 at 01:28
Namen te teme je naštevanje forumašev, za katere po svojih izkušnjah lahko rečemo, da so zanesljivi in pošteni prodajalci ali traderji, oz. da priporočamo drugim nakupovanje pri njih ker smo bili z nakupom pri njih zadovoljni. Takšna tema koristi novim (in starim) uporabnikom, če želijo pred kupčijo na hitro preveriti, za kako zanesljivega se je neki trader pokazal v drugih primerih, zato je fino, če v njej ni spamanja ter če se tukaj sporoča striktno o pozitivnih izkušnjah.

Iz tega foruma bi jaz priporočil sledeče ljudi, pri katerih sem kupljeno/primenjano vedno dobil v v redu stanju in kot je bilo domenjeno:

plagueangel
polopoklip 
lucho 
sajmon
neddah
sovdat
vrankol 
J.D.
...

Večih se trenutno iz glave ne spomnem, pa jih je sigurno še kaj. 

Sicer imam dobre izkušnje pri prodajanju/prejemanju/trejdanju na kakršnekoli načine še z mother earth, katano, cepotom, mitjo M.J., homoeyes, paparazzijem, Tyrantom, frogstompom ...

Upam, da se zadeva prime.


Edited by rožica - 11.Apr.2012 at 18:07
All matter in the universe is destined to become the scrap heap of history.

It’s called the 2nd Law.
Back to Top
Katana View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 25.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1838
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Katana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Apr.2012 at 03:19
Še posebi bi omenila Agenta in Mother Earth, smo fajn kupčije sklenil.. Tut Rožica se obnese :D pa Buco in Sanja, ki poklanjata beđe / našitke kadar sta dobre volje Tongue
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4873
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Apr.2012 at 08:34
Joj! če bi imel še ta star outbox, bi jih lahko še jaz kaj dodal... moja skleroza mi žal ne dovoljuje, da bi se spomnu s kom vse sem imel pozitivne izkzušnje (in me je kar malo sram, ker ji je bilo kar nekaj!)
so pa Funeralight, bepe in mislim da tudi dole eni od tistih, ki so mi res poslali (ponavadi nabavljam bolj cd-je) robo kot novo.
JOJ, mi gre na živce, kr se ne morem spomnit še ostalih. Je preteklo kar nekaj časa (leto in več), tako da upam, da se bom še kirga spomnu. Imam pa na splošno zelo pozitivne izkušnje s trejdanjem s forumaši. Ko mi je kdo napisal, da so cdji skoraj kot novi, so bli ponavadi novi. Če je bilo rečeno, da so malo vidni znaki uporabe, jih ponavadi skoraj videl nisem.
Aja! pa banshee, atair in sphynx so tudi OK.
 
Bom malo pobrskal po spominu in po forumu, pa se bom morebiti še na koga spomnu. Če se pa kdo spomne, da mi je kaj pošiljal in bi bil rad nanizan kot trusted user naj mi kar PM pošlje (pa naj napiše kaj mi je prodal, glih tolko da se spomnem), in ga bom takoj nalimal sem gor!!!
 
MacGyver je zakon!
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Apr.2012 at 10:42
ATAIR !!!  mi je bil blazno všeč že samo zato, ker igra na zaupanje... in če napiše, da je cd kot nov, to tudi drži...   
 
ROŽICA  mi je prinesel tako lepo speglano in dišečo majico, da sem bila prav očarana :) (maaaa, zlikana v nulo! :)) držal se je dogovorjene ure (to res močno cenim !!!) in bil je tako prijazen, da bi me še do doma zapeljal, če ne bi imela prevoza...
 
TAAKE (luka)
 
KRISTJAN (sunshine)
 
sigurno sem še koga izpustila, ni nalašč...
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
AmaJezterHead View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.May.2011
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AmaJezterHead Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Apr.2012 at 13:14
Play2kill :) poslov najprej on clo men cd.
Back to Top
Aurora View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 20.Mar.2012
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aurora Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Apr.2012 at 14:26
Do zdaj mam samo dobro za povedat...res kapo dol za naslednje Paranoidovce:

- Mitja M.J.,
- SphynX,
- Banshee,
- vrho.


Za te štiri lahko rečem, da jim lahko zaupam in jih mam za poštenjake,
z ostalimi tuki pa do zdaj še nisem mela opravka.
Back to Top
matos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1745
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Apr.2012 at 15:03
do zdaj sem preko paranoida posloval z sledečimi: homoeyes, sunshine in luxpalloris, vsem lahko dam samo Thumbs Up
Ubistvu si glede na (vsaj zame) dober deal in mojo luknjavo hvaležnost zaslužijo še 1x hvala. 

Aja skoraj bi pozabil na dober deal z Pestilence-om, pa blagovno menjavo (šenk) z: Nazgulom in MIIBom
. . .
Back to Top
EndZeit View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 07.May.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 563
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote EndZeit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Apr.2012 at 17:41
zelo priporočam ''funeralight'' vedno (2x) prišlo in za  vedno bo ostalo :D
Back to Top
WD-40 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 14.Apr.2009
Status: Offline
Points: 360
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote WD-40 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Apr.2012 at 15:14

sej glede na to da se priblizno tri cetrtine forumasev (vsaj po videzu) pozna med sabo je bolj mala verjetnost da ti bo nekdo tuki prodal macka v zaklju...

jst mam veliko bolj zanimivo vprasanje:

Vas je ze kdo od prodajalcev/menjalcev/kupcev tule na forumu res mastno "nategnil" (ku prasca) ?* XD


*vprasanje se nanasa na sklepanje kupcij. vase spolno zivljenje nas ne zanima :P



Edited by WD-40 - 12.Apr.2012 at 15:24
Back to Top
cheguevara View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 28.May.2011
Location: Libya
Status: Offline
Points: 463
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cheguevara Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Apr.2012 at 08:44
še enkrat javno hvala mami zemlji,za 2.podarjeni thrash majici....
bastard nation
Back to Top
Aurora View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 20.Mar.2012
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aurora Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Apr.2012 at 13:31
Originally posted by Aurora Aurora wrote:

Do zdaj mam samo dobro za povedat...res kapo dol za naslednje Paranoidovce:

- Mitja M.J.,
- SphynX,
- Banshee,
- vrho.


Za te štiri lahko rečem, da jim lahko zaupam in jih mam za poštenjake,
z ostalimi tuki pa do zdaj še nisem mela opravka.


Bi rada dodala še našo:

- diluted.
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10949
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2012 at 02:34
Paranoid spremljam 12 let in še z nikomer nisem imel slabih izkušenj na tem področju. Samo enkrat se je zgodilo da sem enemu poslal nekaj in je potem zavrnil in sem pač izgubil par evrov poštnine. Razlog je bil pa da se mu je pravkar razbil akvarij za želvo in da mora dati vsa denar za nov akvarij. Potem sem malo boljše pogledal profil in je bil nek 13-letni fantič pa mu nisem zameril. Big smile Torej Paranoid folk = super.

Kar se tiče ne-Paranoid trgovanja (oftopik ja) pa me je enkrat en pizdun iz Guatemale al nekje tam nategnil za 15€ ko mi ni poslal DVD-ja, potem enkrat nekdo preko Bolhe za 6000 SIT ko mi je poslal prazne škatlice CD-jev v paketu in pa še logistično podjetje TNT ki mi je izgubilo karte za Manowar leta 2007 (da jim jebem vse). To je to (do sedaj). Smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 6,078 seconds.